Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) pn4hvq


pn4hvq
senior tag

Adott egy készülék MIUI Global 11.0.1 (QFKMIXM) rommal. Ami biztos: még 3 héttel ezelőtt működött az, hogy rámásoltam a telefonra egy Minec*aft apk-t, és minden probléma nélkül feltelepítette az akkori MIUI 10-nél. Azóta eltelt a karácsony, a fiam telepítgetett rá Play-ről jópár dolgot és menetközben frissült MIUI 11-re. Ma telepítettem volna fel hasonló módon egy apk-t, de nem jutottam vele dűlőre, mert "Sajnálom, nincs elérhető alkalmazás" ("Sorry, no application available") üzenetet kapok, ha megpróbálom telepíteni az apk-t. Másoltam rá bluetooth-on keresztül is, kábelen keresztül is, az eredmény ugyanaz (ugyanazt azt apk-t is próbáltam, ami 3 hete még működött, de semmilyen apk-t nem enged). Rendszeralkalmazások (és a rom is) naprakészek. Playről letöltött alkalmazás hiba nélkül telepedik. Olyan, mintha filekezelőből az apk telepítését nem a csomagtelepítő programjával akarná megnyitni. Manuálisan pedig nem is szerepel a "társítható" programok között a csomagtelepítő. A csomagtelepítő adatai törölve, frissítésee eltávolítva, majd újratelepítve, telefon újraindítása megvolt, de nem segített. Merrefelé induljak el? Tudnátok ötletet adni? Előre is köszönöm.

Szerk.: hmm, ES file explorerből, Total commanderből nem ment a telepítés. Viszont a MIUI saját Fájlkezelőjéből igen. Miért? Korábban működött máshonnan is és engedtem az ismeretlen programok telepítését ezekből :F

[ Szerkesztve ]

(#1102) mQWeXgsf válasza pn4hvq (#1101) üzenetére


mQWeXgsf
aktív tag

Miui 11-nél már csak a béta verziós Total Commander tud apk-t telepíteni:

3.0 beta 13: [link]

(#1103) MegaNorby


MegaNorby
tag

Most váltanék Sony xperia X-ről, lehet hogy XZ3-ra de vacillálok még az S10e és a Mi 9T pro között. Valakinek van esetleg tapasztalata vagy csak véleménye hogy melyiket lenne érdemes választani?

Northlight music

(#1104) Freddycom


Freddycom
őstag

Újraindítottam a telefonom, erre megjelent a VoLTE ikon, ami amúgy aktiválva van, csak sose kaptam visszajelzést róla :D

(#1105) pn4hvq válasza mQWeXgsf (#1102) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Köszönöm az infót. :R

(#1106) ricogsm


ricogsm
őstag

Üdv mindenkinek!

Valakinek tapasztalata a gearbestes/bangoodos garanciaztatassal kapcsolatban?
Pl akku általában egy éven belül megadja magát,h tudom cserélni vagy bármi garancias problémát pl nincs hálózat, GPS vagy bármi.

pl Samsungnál beviszem gariba adnak újat (akkut)
Köszi

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#1107) helixP válasza ricogsm (#1106) üzenetére


helixP
nagyúr

Lelevelezed a kínaiakkal és visszaküldöd, ha sikerül... De ha gariztatni akarsz, inkább magyar forrásból vedd.

Egyébként általában NEM adja meg magát az akku egy év alatt.

(#1108) tboy93


tboy93
nagyúr

Felső hangszóró nyílásba (kijelző felett) ment port mivel érdemes kiszedni?

(#1109) kelly416 válasza tboy93 (#1108) üzenetére


kelly416
veterán

Tubusos sűrített levegővel távolabbról, finom kefével, pl. soft fogkefe, esetleg ilyen takony szerű poreltávolító cuccal amit autó szellőzőjéhez szoktak ajánlani, ha van. Vagy egy kis celluxal, statikusan feltöltve finoman ráragasztod és leszeded. Szerintem.

(#1110) tboy93 válasza kelly416 (#1109) üzenetére


tboy93
nagyúr

Köszi a tippeket, spray van is az irodában :R

(#1111) kelly416 válasza tboy93 (#1110) üzenetére


kelly416
veterán

Csak ne túl közelről, meg vigyázz, nehogy még jobban befújd. Én ha már fújom, érintőlegesen szoktam elfújni előtte, nem közvetlen bele. Az S9-nek ragasztót (UV üveg bénázás) szedtem ki a rácsából injekciós tű meg fogkefe segítségével (nem, a tűvel csak felszínről kapartam fel a megkötött ragasztót, nem nyúltam bele a lyukakba), a takony cucc meg csak bevillant. A cellux leginkább csomagolási tapasztalat, hogy mindig bele megy a por, amikor nem kéne, tehát itt is működnie kellene a dolognak.

(#1112) kurion


kurion
senior tag

A memoria titkosítást hogyan tudom megszüntetni?

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#1113) Alonso69 válasza kurion (#1112) üzenetére


Alonso69
senior tag

Szia .
Próbáld ezt [link] az ujjlenyomat olvasó titkosítását oldja fel.
Vagy innen valamelyiket [link]
TWRP-ből.

Xiaomi 12

(#1114) Alonso69 válasza Alonso69 (#1113) üzenetére


Alonso69
senior tag

Megjelent a Masik 9.2 [link]
Az AOD tökéletesen működik ,egy videó róla (nem magyar :) ) telepítés a végén [link]

Xiaomi 12

(#1115) patakidr válasza memoril (#1092) üzenetére


patakidr
aktív tag

Az asszonynak és nekem is ilyen készülékünk van. Az ő telójának a selfie motorja szinte nem is hallható működés közben, míg az enyém ciripel rendesen, főként zárásnál. Eddig csak 1x volt vele olyan gond, hogy nem teljesen csukta vissza, hanem kb. 0.5 mm-t kilógott a házból. Csak úgy lett jó, ha kézzel csukattam vele vissza nyitott állapotban. Gondolom újra kalibrálhatta magát, mert azóta jó.

A kamera alján van körben egy szilikon tömítés, úh. ott elvileg nem megy be a por a készülékbe. De nincsen IP minősítése, tehát semmi sem garantálható. Ha azonban megnézel néhány szétszerelős videót, mindenhol kiemelik, hogy mind a készülék az illesztéseknél, illetve csatlakozók és mikrofonok körül alaposan szigetelt, mind pedig a mikrofon/hangszóró membrábbal védettek a por/fröccsenő folyadék ellen.

(#1116) ricogsm válasza patakidr (#1115) üzenetére


ricogsm
őstag

Sziasztok!

Az sms küldés nagyon lassú! Nektek is?

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#1117) watador600


watador600
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék egy ilyen telefont viszont nem találok konkrét információt arról hogy a telejon kijelzője lekerekített vagy sem. Fólia felhelyezése miatt kérdezem, Honor 9-esemmel is sokat szívtam mire találtam rá normális fóliát, ami az egész kijelzőt fedte és nem vált fel a széle.

Esetleg ez a fólia megfelelő lehet, használ valaki ilyet?

Köszi.

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#1118) defygaben77 válasza ricogsm (#1116) üzenetére


defygaben77
tag

Igen! És sajnos van, hogy az el sem megy. :W Próbálkoztam külső alkalmazással, azzal sem jó. Emiatt is várom nagyon a frissítést, remélem, javítva lesz (ez is)!
watador600: én hydrogel fóliát használok, szerintem nagyon jó! Ennél nem gond a kerék szél és a tok sem.

[ Szerkesztve ]

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#1119) patakidr válasza ricogsm (#1116) üzenetére


patakidr
aktív tag

Sajnos sem az asszonyén, sem az enyémen nem mennek el az sms-ek, vagy csak nagyon lassan és tökéletesen bizonytalanul. Nagyon csodálkozom, hogy csak ilyen keveseket zavar ez a hiba, szerintem pedig ultra gáz.

(#1120) Freddycom válasza patakidr (#1119) üzenetére


Freddycom
őstag

Manapság nem tudom ki küld még SMS-t... :D

(#1121) worxland válasza Freddycom (#1120) üzenetére


worxland
addikt

Bank, mobilszolgáltató, webshop, gugli.

[ Szerkesztve ]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#1122) rigoberto válasza patakidr (#1119) üzenetére


rigoberto
őstag

Nálam semmi gond az sms-ekel (Telekom), nem lehet hogy más szolgáltatónál van hiba? :F

(#1123) *RLaci* válasza patakidr (#1119) üzenetére


*RLaci*
addikt

Mert lehet nem mindenkinél van ez a hiba, nálam sincs. Tökéletesen jönnek-mennek az smseim.

(#1124) Freddycom válasza worxland (#1121) üzenetére


Freddycom
őstag

Mármint ezektől fogadsz, nem? Telekomtól, GLS-től, postától eddig kivétel nélkül megkaptam mindent időben.

(#1125) ricogsm válasza Freddycom (#1120) üzenetére


ricogsm
őstag

Parkolás pl ?
Meg akinek 2G telefonja van annak tudok írni smst.

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#1126) ricogsm


ricogsm
őstag

első Xiaomi telefonom sok apró bosszantó hibával. Ez az olcsó hús. Olyan érzésem van mikor 3as iPhone bejött és mokolni kellett mindig ,h menjen itthon. Lehet az utolsó is
Bug halmaza a👎

[ Szerkesztve ]

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#1127) laci laci válasza ricogsm (#1126) üzenetére


laci laci
addikt

pedig telefonboltod is volt a kerepesi út közelében,anno még nem volt xiaomi.. :C

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#1128) defygaben77 válasza rigoberto (#1122) üzenetére


defygaben77
tag

Nekem Telekom kártyával sem megy. Érdekes módon a bejövő sms-ekkel semmi gond nincs, csak a küldéssel! Most azt csinálom, hogy amikor küldök a Textra appról, átmegyek a gyári alkalmazásra, beállítom azt alapértelmezettnek, majd vissza a Textrára és azt alapértelmezettnek. Így el szoktak menni az üzenetek, de elég macerás...

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#1129) defygaben77 válasza Freddycom (#1120) üzenetére


defygaben77
tag

Munkámból adódóan elég sokat kell küldenem (melósoknak címet, elérhetőséget, stb.) Mivel sokszor olyan helyen vannak, ahol nem megy a net, a Viber, Messenger nem jó megoldás!

[ Szerkesztve ]

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#1130) andrasxx válasza defygaben77 (#1129) üzenetére


andrasxx
tag

Nekem teljesen jól mennek az sms-ek. Ahogy elküldöm máris megy és jön a visszajelzés, hogy kézbestve. MIUI Global 11.0.3.Stabil rom, Eustock.eu-tól származik a telefon

Mi 9T Pro + PIPO M9 Pro... előtte: Xiaomi Mi5s + Redmi 3 Pro, Elephone P7000, THL 5000, INEW V3, JIAYU G3S, JIAYU G3, ZOPO ZP500, ZTE Blade

(#1131) defygaben77 válasza andrasxx (#1130) üzenetére


defygaben77
tag

Az jó! Én 11.01.1. Globalon vagyok, GB-s rendelés.

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#1132) rigoberto válasza defygaben77 (#1128) üzenetére


rigoberto
őstag

Akkor "a hiba az ön készülékében van" szól a régi Dakota közmondás. :)
Én 1 perce teszteltem, 1 mp sem kellett neki, hogy a másik készüléken már jelezze is, sms e érkezett..

(#1133) Cane


Cane
őstag

Én is 11.0.3 global stabilon vagyok, voda, telekom sms egyből megérkezik a címzettnek.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#1134) tboy93


tboy93
nagyúr

MIUI Global 11.0.1 stable, Telekom, nincs gond az SMS küldéssel itt sem.

(#1135) defygaben77 válasza rigoberto (#1132) üzenetére


defygaben77
tag

Csak azt nem tudom, mi!? :O

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#1136) Attipapa válasza Freddycom (#1120) üzenetére


Attipapa
aktív tag

Valószínűleg az az ember, is aki pl. a hegyek között,még térerőt is csak ritkán talál.Az én szakmámban egy erdészt csak így lehet gyorsan értesíteni,hiába van mobilnete mindenkinek. A térerő néha egy pillanatra beugrik egy kis gerincen,vagy akár egy nem várt helyen is,és az sms azonnal kézbesítődik.
Szóval ne írjuk le még ezt a kommunikációs lehetőséget. Nem olyan maradi dolog ez ilyen lefedettség mellett,ami a hazai hegyvidéken van. :R

(#1137) rigoberto válasza defygaben77 (#1135) üzenetére


rigoberto
őstag

Esetleg sim kártya csere? Kérj egy újat a szolgáltatódtól, hátha segít a helyzeten..

[ Szerkesztve ]

(#1138) Palos


Palos
tag

Csak egy felvetés, nem lehet az, hogy akinek gond van az sms küldéssel annak nem eu-ba szánt készüléke van? Nekem 11.0.3.0.(QFKEUXM) verziószámú és nincs gond az sms küldéssel

(#1139) Hugi0333 válasza Palos (#1138) üzenetére


Hugi0333
csendes tag

Nekem is 11.0.3.0(QFKEUXM) és nálam is gondok vannak a Telekomos kártyán az sms küldéssel sajnos!

Más: Valakinek ötlete miért szaggat a zene ....., a kocsiban párosítom BT, már nem tuudom mit állítsak? XZ vel ilyen gond nincs

[ Szerkesztve ]

_- Mi 9T Pro -_ , _- Xperia XZ -_

(#1140) Mezcal


Mezcal
addikt

Olvastam néhány hozzászólást arról, hogy az LG G4 még most is jobb képeket csinál Gcammal. Nos, ezen nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek. Elővettem a régi G4-est, lőttem vele képeket Gcammal, összevetettem a Proval, és ég és föld a különbség, esti képekről meg nincs is mit beszélni, a G4 versenyben sincs. Lehet, hogy nagy volt a tábora a G4-nek, de ez már vicc.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1141) rigoberto válasza Palos (#1138) üzenetére


rigoberto
őstag

Palos, Nálad a gyári eu-s rom van fent?

(#1142) patakidr válasza rigoberto (#1137) üzenetére


patakidr
aktív tag

Cseréltettem már SIM-et is. SOHA nem voltak ilyen gondjaim más gyártónál, mint a Xiaomi-nál, s megjegyzem a képei messze elmaradnak a Samsung szériától sajnos, de ilyen tekintetben a feleségem a P10-esét is visszasírja :(

Global 11.0.3.0 (QFKEUXM)

[ Szerkesztve ]

(#1143) rigoberto válasza patakidr (#1142) üzenetére


rigoberto
őstag

Fura, nekem évek óta Xiaomi-m van de sosem volt egyikkel sem semmi gondom.
Valami beállítás probléma lehet.

[ Szerkesztve ]

(#1144) *RLaci*


*RLaci*
addikt

Nem értem, hogy akik folyamatosan itt rinyálnak, hogy ez nem jó, az nem jó azok miért nem adnak túl ezen a szaron. Nekem ennyi nyűgöm lenne ezzel a telefonnal már rég ment volna a levesbe. :U

(#1145) kelly416 válasza Hugi0333 (#1139) üzenetére


kelly416
veterán

Nem sokat tesztelem, de volt már rá példa, hogy S-Cross-ban szólt a zene kék fogon telóról, közben jött az értesítés és mivel a teló alapból néma, a zene tök folyamatos volt, csak épp a miband4 rezgett és mutatta az üzit. Szóval még az sem lehetne gind, hogy közben másik eszközzel kommunikál egy keveset.

(#1146) helixP válasza patakidr (#1142) üzenetére


helixP
nagyúr

Soha nem volt SMS gondom, se a családban senkinek a 6 különböző Xiaomi készülékkel.

(#1147) Hugi0333 válasza kelly416 (#1145) üzenetére


Hugi0333
csendes tag

Az sms dolog még nem is zavar annyira, mint az, h nem lehet kocsiban használni navinak, v zene hallgatásra v akár telefonálásra annyira szaggat ha párosítom .....

Telenoros kártyával nálam is rendben van sms

[ Szerkesztve ]

_- Mi 9T Pro -_ , _- Xperia XZ -_

(#1148) Palos válasza rigoberto (#1141) üzenetére


Palos
tag

Igen gyári, semmi "mókolás" nincs vele.

(#1149) patakidr válasza *RLaci* (#1144) üzenetére


patakidr
aktív tag

Hát ha ennyire bölcs vagy, s úgy gondolod, hogy én vagyok a rinyagép, akkor találkozzunk, s küldj pl. egy sms-t az enyémmel.
Note 8-ról váltottam egy merészet, amúgy. Beáldoztam az IP-t, s wireless töltést, a brand-et, sok mindent.

Szóval sztm. nálam nem érheti szó a ház elejét...

(#1150) tboy93


tboy93
nagyúr

Eleg nagy szoras lehet gyártási minőségben a telefonok között, nekem egyik itt említett probléma sem jott elő, hal istennek. Se a kamera nem ferde, se az usb csati, sms-t is küld, egyedül neha az AOD tunik el.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.