Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) qltsar válasza helixP (#550) üzenetére


qltsar
addikt

Köszi szépen, a budai üzletükben még szerencsére van, megyek is érte :)!

Sikerült egy olyan fóliát rendelnem, amin akkora kivágás van, mintha egy XR-re készült volna, és a típusa Mi 9T Pro. Egyik leggyorsabban elköltött 2000 forint volt az életemben :DDD...

(#552) blaca83 válasza Racecam (#549) üzenetére


blaca83
őstag

Megvan, köszönöm a segítséget! :R

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#553) Alonso69 válasza hriska (#521) üzenetére


Alonso69
senior tag

Felraktam a Drive "Telepítés"mappába. :) [link]
Még egy-két jó cucc is került bele :)
Legjobb TWRP-ből telepíteni,de meg lehet próbálni Magisk-ból is .
Hoppá, :F a Miui AOD ( kettő zip. van)nem jó ,valamiért ,most tesztelem.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12

(#554) Alonso69 válasza Alonso69 (#553) üzenetére


Alonso69
senior tag

Törölve ,nálam nem megy/valamiért ezt [kép] a régebbi AOD modult rakja vissza a Magisk ,hiába letiltom vagy törlöm ,

Xiaomi 12

(#555) Freddycom


Freddycom
őstag

Mikre nem képes a 48 megapixel felcsiptethető makró lencsével. :D Boszorkányság!

[ Szerkesztve ]

(#556) *RLaci* válasza Alonso69 (#554) üzenetére


*RLaci*
addikt

Szia!
Írtam privát üzenetet. Kérnék egy kis segítséget rom felrakáshoz.

(#557) hriska válasza Alonso69 (#553) üzenetére


hriska
aktív tag

Szuper,köszi!
AOD téma nem érint,nem használom :)

Melyik AOD nem megy?Ránézek.4PDA-s is jó :)

[ Szerkesztve ]

-Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!-

(#558) Alonso69 válasza hriska (#557) üzenetére


Alonso69
senior tag

Vissza raktam a mappába,lehet az én régebbi modulom zavar bele.Jó képek vannak benne főleg ez [kép]

# rlaci2. írtam választ. :)

Xiaomi 12

(#559) manokaki válasza blaca83 (#547) üzenetére


manokaki
őstag

felcseréled a két SIm kártyát és akkor a másik helyen is betudod állitani hogy mutassa a hivo számát, a telekomos Sim ilyen sajnos, ted be a Sim 2 tálcába is a telenorost és állitsd be majd vissza...

(#560) djzoy válasza Alonso69 (#558) üzenetére


djzoy
tag

hello! az always-on display-en szeretnék valami más stilusu cucokat ,de nem tudom mit kell hozzá feltennem .. :R :R

(#561) hriska válasza cSuwwi (#530) üzenetére


hriska
aktív tag

Nem kell újrarakni,mint írtam elég előtte menteni Kamera.apk-t.
Root explorer vagy X-plore kell csak hozzá vagy bármilyen normális file kezelő.
A system/priv-app/MiuiCamera mappából kell csak kimenteni a MiuiCamera.apk-t,ha valami nem menne vissza lehet másolni. :)
Vissza másolás után az engedélyt beállítani 644-re vagy rw-r-r

-Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!-

(#562) fujifilm1 válasza Cane (#544) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Szia
nekem 3 naponta kell tölteni a miui 11 óta. Ha nagyon strapálom akkor 2 nap.

Full Wipe,  (factory reset ) szokott a megoldás lenni fő verzió váltásoknál.

(#563) *RLaci* válasza Alonso69 (#558) üzenetére


*RLaci*
addikt

Itt is megköszönöm a segítségedet :R :R :R

(#564) mgTerminator válasza Alonso69 (#534) üzenetére


mgTerminator
veterán

Látod vele az 5GHz-es WiFi hálózatokat is?

Valaki tud saját AOD témát csinálni? A gyáriba ha én rakok be képet akkor túl kicsi lesz az óra.

(#565) SPY0817 válasza Cane (#538) üzenetére


SPY0817
aktív tag

ezzel nem csigáztál fel :D

| Xbox Series X | iPhone 13 Pro | BF5 | Forza Horizon 4-5 | Guild Wars 2 | Valami nagy okosság. |

(#566) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Egy ideje benne vagyok a telefon moddolásban, de most olyan problémába ütköztem, amit nem tudok megoldani.

Bootloader unlock pipa
TWRP telepítés sikeres
Rebootolni TWRP-be viszont sehogy sem megy. Próbáltam fastboot boot recovery.img parancsot, fastbootból hangerő fel+power gombot, telefonon simán fel+powert, egyikkel sem akar bebútolni twrp-be.

Valakinek volt már itt hasonló problémája? Ha igen, hogy oldottátok meg?

Üdv. Johnny

(#567) jonnyjoker01 válasza jonnyjoker01 (#566) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Új probléma: mostmár a rendszerbe se bootol be, pedig semmit nem csináltam máshogy a leírásoktól. Mi logó egy ideig befagy, utána ijesztően, lassan "meghalnak" a pixelek. Eddig ez a jelenség csak a recoverybe való bootolásnál jött elő, mostmár rendszernél is :F

Üdv. Johnny

(#568) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Elnézést kérek a spamért, sikerült megoldani így közel két óra szórakozás után:DDD Lineage OS 17 felkerült, minden tökéletesen működik, egyedül az ujjlenyomat olvasó szórakozik néha.

Üdv. Johnny

(#569) laci laci válasza jonnyjoker01 (#566) üzenetére


laci laci
addikt

Az a baj,hogy ezt a parancssor átírást és abból az indítást erőlteti mindenki,pedig csak egyszerűen mikor a két ablak meg van nyitva ,csak bele kell húzni,nem kell átírni sem.Illetve inkább javasolt,hogy twrp telepítés után kézzel (gombokkal) indítani.De a lényeg,hogy sikerült.Prôbàld ki a havoc-os romot,abban jó az ujjlenyomat.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#570) mgTerminator válasza Alonso69 (#553) üzenetére


mgTerminator
veterán

Nekem a dual speaker-es zip hiba miatt nem települ, 2x is letöltöttem.

(#571) voncci válasza laci laci (#569) üzenetére


voncci
aktív tag

Milyen a havoc-os akuideje a gyárihoz képest?

(#572) Daneee14


Daneee14
tag

Sziasztok!
MI 9 vagy MI 9T Pro telefont szeretnék vásárolni. Tudnátok segíteni, hogy Ti mi alapján döntöttek a MI 9T pro mellett? A két telefon közül melyiknek jobb a kamerája? A telefon normál felhasználásra kell, tartalomfogyasztás, email, zene, minimális játék. Fontos a jó gps (futás, közlekedés), az nfc a fizetés miatt, hívás közbeni hangminőség (kihangosítva is) és a pontos ujjlenyomat érzékelés. A teszt videókon láttam, hogy a kameraház kissé kilóg a telefon hátlapjának síkjából. Ez nem okoz problémát? A telefonhoz kapott tok védi valamennyire (irodában asztalon fektetve tartom a mostani telefonomat)? Az előlapi motoros kamera megoldás mennyire tartós, erről vannak már tapasztalatok?
Olvastam, hogy a közelségérzékelő és a fényerőszabályozás nem mindig működik rendesen. Az értesítések megjelenítése, kezelése jól működik AOD-n? Az appokat mennyire lövi ki?
Előre is köszönöm a segítséget!

(#573) bear_ válasza Daneee14 (#572) üzenetére


bear_
aktív tag

Én a jobb aftermarket támogatás miatt választottam a pro-t (népszerűbb az XDA-n).
A Pro-ban dual GPS van, a simában nem, gondolom a pro pontosabb.
Ha raksz rá egy tokot nem fog kilógni a kamera.
A gyári tok elmegy kategória, én lecseréltem egy frosted shieldre, mert kicsit csúszós.
Az előlapi kameráról nem tudok nyilatkozni, mert nem használom, de gondolom a por meg a piszok megöli majd egy idő után ha sokat nyitogatod.
A közelségérzékelővel nincs gond, az automata féynerőszabályzással annál inkább, ugyanis túl sötétre állítja magát.
Az appokat lelehet lakatolni, akkor nem fogja kilőni őket.

(#574) tboy93 válasza Daneee14 (#572) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szia! Én is e között a 2 telefon között vaciláltam, végül a 9TPro lett a választott.

Amiért emellett döntöttem:
- notch mentes kijelző
- jóval nagyobb akku
- fél évvel újabb készülék, remélhetőleg ez tovább tartó frissítéseket fog jelenteni

Amiben többet tud még a Mi9-nél, de nem érdekelt:
- jack, igen jó hangzással

Amiben roszabb mint a Mi9:
- nincs qi töltés
- kamera gyengébb, tele és zoom kamera is, gyenge fényviszonyok között a fő kamera is
- nincs IR
- lassabb arc felismerés a motorizált első kamera miatt

(#575) kelly416 válasza Daneee14 (#572) üzenetére


kelly416
veterán

Herótom van a kijelzőbe belógó szutykoktól.

(#576) cSuwwi válasza hriska (#561) üzenetére


cSuwwi
aktív tag

Igen tudom, csak azutan irtam, hogy mar felraktam es nem volt backupom :D
Legkozelebb mar lesz.

Nincs az a tökkelütött hülye, aki ne találna magának valami állást. A bölcs arról ismerszik meg, hogy nem is próbálkozik ilyesmivel. – Bukowski

(#577) laci laci válasza voncci (#571) üzenetére


laci laci
addikt

Szia.Nem hasznàlok aosp,gsi romokat.Csak portolt,illetve kínai vonalról"hegesztett" romokat..

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#578) jonnyjoker01 válasza laci laci (#569) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nem magával a telepítéssel volt gond hanem a TWRP-vel. Mauronofrino féle TWRP bebootolt rendesen, az összes többi nem működött.

Ujjlenyomat olvasó is közben idővel jobb lett, szóval minden fasza:)

Üdv. Johnny

(#579) helixP válasza jonnyjoker01 (#578) üzenetére


helixP
nagyúr

Néztem videót a beállításokról, a Lock screen display az AOD-t jelent? Lineage-en működik rendesen?

[ Szerkesztve ]

(#580) jonnyjoker01 válasza helixP (#579) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Működik rendesen és a beégés megelőzés is működik (váltogatja észrevehetetlenül a pozícióját a képernyőn megjelenő tartalom).

Az ujjlenyomatos feloldás csak AOD-vel működik lezárt kijelzőnél, ha nincs bekapcsolva, akkor bekapcsológomb megnyomása után lehet csak feloldani a telefont ujjacskákkal.

Szerk. az értesítések megjelenéséről nem tudok nyilatkozni, mert még nem kaptam értesítést ma miközben aktív az AOD.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#581) Alonso69 válasza mgTerminator (#570) üzenetére


Alonso69
senior tag

Szia. :)
Nem voltam net közelbe ,ezért a csúszás.
Nem próbáltam az 5 Ghz wifit az EU Rom-on.
A dual-speaker viszont jó,simán feltelepült Magisk-ból.

Xiaomi 12

(#582) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Üdv!
Van valaho lvalami leírás hogy hogyan kell xiaomi eu romot feltenni?
Próbáltam 2 féle TWRP-vel is de mindegyikkel ugyanaz a gond, hogy TWRP-n belül felteszem a legújabb xiaomi eu romot de utána nem bootol be és csak a TWRP recovery jön be.

Illetve szándékosan redmi logo van bootoláskor és szándékosan kap Redmi K20 Pro nevet a meghajtó Mi 9T Pro helyett?

[ Szerkesztve ]

(#583) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Jézus Isten, véletlenül visszazártam a bootloadert és most nem engedi megint kinyitni, most azt írja hogy 143 órát kell várni :Y

Még egy ilyen tróger bandát mitn a Xiaomi, minden kinyitás között 1 hetet váratja a vásárlót...az oké, hogy pár napot várjon, hogy elkerüljék, hogy a vérpistik téglát csináljanak belőle, na de minden kinyitás között 1 hét várakoztatás nem más mint sz*patás...mert megtehetik :W

[ Szerkesztve ]

(#584) Freddycom


Freddycom
őstag

Hazai beszerzésű edzett üveg rovat következik:

SZAR, ne vegyétek. Értem én, h írja h az íves részre nem hajlik rá, de azt se gondoltam h túlnyúlik rajta. :D

[link]

(#585) Alonso69 válasza Darth_Revan (#583) üzenetére


Alonso69
senior tag

Szia.
A telefon, ha már hozzá van rendelve egy MI fiókhoz, akkor nem kell várni,csak a kötelező össze kapcsolást elvégezni.

Kb. egy órája sikerült egyet újra nyitni Miflash Globál Rom telepítés után.Érdekess, hogy nekem""" -1 """ órát írt :Y ,
de a legújabb Miunlock -al a hivatalos oldalról már engedte az unlock-ot.

Xiaomi 12

(#586) Darth_Revan válasza Alonso69 (#585) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Akkor csak engem szívat...először 168 órát várattak most 143-at :C

(#587) mgTerminator válasza Alonso69 (#581) üzenetére


mgTerminator
veterán

Magisk-ból telepítve tényleg működik, ez eszembe sem jutott, köszi! :)

(#588) bear_ válasza Freddycom (#584) üzenetére


bear_
aktív tag

Ez a fajta üveg már a honor 8-amon is így nézett ki.

(#589) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

LOS 17 + Immensity 2.0 üzemidő :

5 óra játékkal együtt (max grafikán) összesen 8 óra 22 perc kijelzőidő. Imádom ezt a telefont :C

Üdv. Johnny

(#590) enzahobi válasza jonnyjoker01 (#589) üzenetére


enzahobi
aktív tag

Szép! és kössz a játéktippért ;)

[ Szerkesztve ]^2 . . . . RN10Pro: Miui14.03 & Mi9TPro: 10.3.4

(#591) fujifilm1


fujifilm1
senior tag

Google Play nem tud updatelni egy jó pár appot. Pl google home, chrome, google Photos, Vodafone app, Termux,stb.
Próbáltam a play cache és adat törlést is újraindítást, twrp- ből cache törlést de semmi nem segített.
Letölti az appot de install közben hibát dob.

Végül töröltem és újra raktam a kérdéses appokat. Volt amit Titániumból kellett törölni, mert a Play-ben uninstall + install nem oldotta meg, az update továbbra sem ment fel.

Nem lehet hogy a készülék átnevezése Redmi -ről Mi 9T Pro-ra okozta?
Arra gondolok hogy a script esetleg hibás, és pl valamit read onlyban hagyott?
Csak tippelek.

Másnál nincs ilyen?

[ Szerkesztve ]

(#592) hriska válasza fujifilm1 (#591) üzenetére


hriska
aktív tag

Nálam frissít mindent gond nélkül.

-Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!-

(#593) Alonso69 válasza fujifilm1 (#591) üzenetére


Alonso69
senior tag

Nálam működik, a script használva, EU 11.28 DEV Rom [kép] [kép]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12

(#594) laci laci válasza fujifilm1 (#591) üzenetére


laci laci
addikt

Próbáld meg őt, hátha.. [link]

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#595) Freddycom válasza hriska (#592) üzenetére


Freddycom
őstag

Nekem sokszor beakad vmi 'Facebook feature manager' (magától elkezdi frissíteni) vagy ilyesmi, de olvastam neten h ez már egy ideje előjön...

Más:

Ilyen tényleg van vagy szervezett trollkodás? Azt írják, ha beállítod háttérképnek force reboot lesz recoverybe.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#596) defygaben77


defygaben77
tag

Az sms küldés gondjaira nem tud senki megoldást? Nem lehet, hogy az LTE/UMTS auto PRL beállítás miatt nem mennek el az sms-ek?

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#597) Freddycom


Freddycom
őstag

Telekom-os vagyok, VoLTE-nek működnie kéne a fő SIM-en? Gyári globál stabil ROM.

(#598) hriska válasza fujifilm1 (#591) üzenetére


hriska
aktív tag

Az a script ill telepítő nem nyúl semmihez,pusztán a típus számot írja át.
Ellenőriztem mielőtt telepítettem.
Nem írta ki,hogy várakozás wifi hálózatra?

Más.
Amíg globál romon voltam nálam is akart a play folyamatosan frissíteni néhány előre telepített dolgot annak ellenére,hogy tiltva volt az automatikus frissítés

[ Szerkesztve ]

-Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!-

(#599) defygaben77


defygaben77
tag

Ide is beírom, mert fontos lenne a probléma megoldása: munkámból adódóan sok sms-t kellene küldenem, ami ezen a telefonon egyszerűen nem akar működni! Megkapni megkapom az üzeneteket, de küldeni nem tudok, se Telekomos sem Vodás simmel. Egyszerűen röhej! Ha valaki tud segíteni, ne fogja vissza magát, mert lehet, hogy egy Mi9T pro foga falon landolni! :)

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#600) hriska válasza defygaben77 (#599) üzenetére


hriska
aktív tag

Milyen rom van a telefonon?
Innét [link] próbálj meg letölteni miui saját sms alkalmazást és telepíteni ha globál romon vagy és a google sms alkalmazás van fent

-Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.