Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) Tibor7878 válasza mgTerminator (#1650) üzenetére


Tibor7878
tag

Most a legfrissebről mennék egyel visszább. Ezt a sötét módot kár erőltetni szerintem :D pdf olvasáskor néha bevillog meg ilyenek. Facebook itt-ott negativ szinekkel nyomja.
Ez helyett inkább arra kéne ráhasalniuk, hogy az aod végre használja azt sz..s közelségérzékelőt és ne menjen zsebben. :)

Köszi a választ! Laci Lacinak is!
Hogy értitek azt, hogy érdemes tiszta telepítést csinálni? Most egyet visszalépnék akkor ne simán installáljam az előzőt hanem előtte gyaluljak twrp-ben és úgy install?

[ Szerkesztve ]

(#1652) jolti05 válasza HoaryFox (#1636) üzenetére


jolti05
őstag

:DDD Nem szerencsés megfogalmazás, valóban.

AOD: Beállítások -> Környezeti kijelző -> Stílus -> Világűr

Nagyon tetszik, nagyon szép, csak mit látok? :)

A saját telefonomon (nem tudok képet készteni róla) most 10:30 körül leledzik egy fehér kör (feltételezés, Nap), és ugyanabba az irányban fényes a bolygó (feltételezés: Föld ) felülete is, holott 12:22 van.

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#1653) Blackphant'r válasza Tibor7878 (#1651) üzenetére


Blackphant'r
tag

A tiszta telepítés számomra azt jelenti, hogy TWRP factory reset, rom flash és ha nem bootolna be akkor még advanced wipe-ban fomat data. Viszont ne törölj az advance menübe systemet, vendort stb, max dalvik-ot, de azt a factory reset is megteszi.

Én legalábbis így szoktam.

[ Szerkesztve ]

(#1654) fujifilm1


fujifilm1
senior tag

A fogyasztás miatt majdnem váltottam Lineage os-re, de előtte gondoltam megnézem mit tud a xiaomi.eu stabil.
A xiaomi.eu verzio: 11.0.5(QFKCNXM).

2 nap 4 óra használat 14 óra képernyőidő ! 3 százalék töltöttséggel.
Elég hihetetlenül jó.

Eddig 2-3 nap jött össze max 7-8-9 óra képernyőidővel, de két SIM kártyával (voda+digi), normál használattal (több óra térkép használat, messenger, voip, több óra beszéd-hangrögzítéssel.)

A mostani mérés:
- 1 SIM (jó lefedettséggel és sok wifivel
- Battery Saver bekapcsolva
- Full debloat-olt rendszer.
- Automata fényerő de kb 1/4 re lehúzva.
- éjszakára repülő mód.
- A teszt kicsit életidegen használattal volt, hiszen leginkább zenét hallgattam(AIMP player BT-vel (>10óra), Youtube (több óra), Chrome (több óra), Gmail 1-2 óra, beszélgetés ~1 óra. (Semmi játék, térkép csak 10percig) fotozás 10perc.)


Ez alapján nem váltok a LOS-ra -pedig imádom a tablettemen-, de van ami még nem megy tökéletesen a MI9TPro-n LOS alatt, így maradok xiaomi.eu-n.

Xiaomi.eu-n végülis minden megy tökéletesen amit én használok.
:)

(#1655) enzahobi válasza Tibor7878 (#1651) üzenetére


enzahobi
aktív tag

Facebookra egy tipp: Opera Mobil, abban olyan jó sötét mód van hogy nem is használok mást ;)

[ Szerkesztve ]^2 . . . . RN10Pro: Miui14.03 & Mi9TPro: 10.3.4

(#1656) djxp01


djxp01
senior tag

Üdv!

Van esetleg tapasztalata valakinek erről az üvegről? [link] (~360 Ft, ingyen szállítással) Nagyon gagyi lehet ennyi pénzért?

alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title=""""

[ Szerkesztve ]

regisztrált: 2005-07-05

(#1657) helixP válasza fujifilm1 (#1654) üzenetére


helixP
nagyúr

AOD rendesen működik?
Köszi

(#1658) tboy93 válasza djxp01 (#1656) üzenetére


tboy93
nagyúr

Hasonlót rendeltem most én is, még nem jött meg. Mi A3-ra raktam ilyesmit, teljesen jó, még azzal a gagyibb ujjlenyomat szenzorral is okés maradt a feloldás.

Nekem most a Mi 9T Pro-n ilyen hydro-fólia van, iszonyat puha és nagyon fura. A felrakást követően tele volt az egész buborékokkal, ami nagyjából 48 óra után mind eltűnt. Olyan puha a fólia, hogy körömmel hozzáérsz és benne marad a lenyomat... Meg mintha olajos lenne a kijelző. Egyáltalán nem jött be, amint megjöt az üveg veszem is le ezt a vackot.

(#1659) mgTerminator válasza tboy93 (#1658) üzenetére


mgTerminator
veterán

Pedig jó az, én imádom! Nem kell körömmel b@szt@tni, zsebben hordva pedig az ujjlenyomat is eltűnik. Ráadásul észre sem lehet venni hogy rajta van, míg az üveg vastag nem ér ki a széléig, levegős, bereped ok nélkül stb. Én csak ilyet fogok használni mostmár, könnyebb felrakni és ha ne adj isten elrontom vagy por megy alá, nem leszek szívbajos lehúzni!

(#1660) djxp01 válasza tboy93 (#1658) üzenetére


djxp01
senior tag

Nekem a legjobban a NiLLKiN fólia vált be az idők során, és abból sem az üveg. De eléggé félteném a telefont, úgyhogy inkább üveg lenne majd rá.

Nekem anno, 10 éve volt valamelyik telefonomon valami folyékony Invisible Shield a Zagg gyártótól, az volt olyan emlékezőműanyag :D, ugyanaz volt, benyomtam a körmömmel és 5 perc múlva újra sík lett a felület. De eléggé gumis volt a felülete, biztos nem tennék már rá ilyet.

[ Szerkesztve ]

regisztrált: 2005-07-05

(#1661) pecsenye88


pecsenye88
csendes tag

Sziasztok!
Teljes megelégedettséggel használom a MI 9t Pro-mat, igaz vannak kompromisszumos dolgok az előző márkához és telefonhoz képest, de egyik sem olyan, amit a kedvező ára ne kompenzálni. Viszont van egy funkció, amit elvileg tud a telefon, csak én nem... Illetve a kérdésem az, hogy csak én vagyok-e vele így.
A problémám az, hogy minden usb funkció, ami OTG-t igényel (bocs, ha hülyeséget írok), azt nem tudom működésre bírni. Konkrétan a legjobban az hiányzik, hogy az átjátszó kábel ellenére sem tudom monitorra kitenni a képernyőt. Bedugom a kábelt és nem történik semmi. (Eddig mindig automatikus volt a művelet. Bedugtam és már jelent is meg a kép a monitoron)

Valaki tudna ebben segíteni?
Előre is köszönöm a válaszokat!

(#1662) HoaryFox válasza pecsenye88 (#1661) üzenetére


HoaryFox
őstag

OTG az nálam működik, még egy 2TB-os 2,5" külső HDD-t is vígan ellátott táppal. MHL támogatás pedig tudtommal nincs, így nem lehet képet kinyerni belőle USB-n keresztül.

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#1663) rigoberto válasza enzahobi (#1655) üzenetére


rigoberto
őstag

Opera webböngészőn keresztül használod a fészbukot? :F
Az miért jobb mint az app? (sötét módon kívűl) ?

(#1664) fujifilm1 válasza helixP (#1657) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Nem próbáltam. Még Lock Screen sincs, a Developer menüben leszedtem.

[ Szerkesztve ]

(#1665) AuraSync válasza tboy93 (#1647) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Iyen hibám eddig soha nem volt, stock legújabb global 11.0.4 rom.

Én nem tudom miért van ennyi gondotok nektek a telóval.
Lehet nem kéne telekurni minden szenny programmal a telót.

Egyetlen egy gondom van vele a low bitrate 4k 60FPS mellett.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#1666) tboy93 válasza AuraSync (#1665) üzenetére


tboy93
nagyúr

Stock rom, semmi nincs piszkalva rajta. Alkalmazasbol sincs fent tul sok, ami van az is play storebol. Nem hiszem hogy bennem van a hiba.

(#1667) ricogsm


ricogsm
őstag

Sziasztok!

Ha smsbe kapok linket hogy tudom megnyitni? Mert semmit nem csinál ha linkre megyek .

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#1668) ABal válasza ricogsm (#1667) üzenetére


ABal
őstag

Nálam annyi, hogy rányomok és megnyílik.

(#1669) rigoberto: :D

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#1669) rigoberto válasza ricogsm (#1667) üzenetére


rigoberto
őstag

Új rom kell rá!
Már megint. :DDD

(#1670) winbox válasza ricogsm (#1667) üzenetére


winbox
senior tag

Gyári romon nekem sem lehet megnyitni a linkeket sms-ben, pl www.aliexpress.com, alá is húzza, hogy hivatkozás, rámegyek, de semmi sem történik. Az a legszebb, ha valami aktiváló kódot küldenek, azt sem lehet benne kimásolni, mert csak az egész sms-t lehet. De miéééért? :O

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#1671) ABal válasza winbox (#1670) üzenetére


ABal
őstag

Mivel alapból inaktívak a linkek, ezért a linket tartalmazó sms alján van egy kis ablak "előnézet megnyitása" néven, amire ha ráböksz, aktiválódik a link, ez után pedig csak rá kell nyomnod még egyszer, és már meg is nyílik az oldal. Legalábbis nálam így működik.
A kimásolás módszere viszont valóban bosszantó.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#1672) aprokaroka87 válasza winbox (#1670) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Azt probáltad már hogy törlöd az sms app adatait?

Előtte ha lehet mentsd le az sms-id, mert sanszos hogy elveszik, bár nem szabadna.

Amúgy a google féle sms app, vagy a miui féle van fent?

(#1673) winbox válasza ABal (#1671) üzenetére


winbox
senior tag

Igen, az előző telómon voltak előnézetek, ugyanúgy google-s messages appal, be is van kapcsolva a beállításokban, de nem jelenik meg sehol sem.
aprokaroka87: Igen, már töröltem az összes adatot, de nem jó. Gyárilag a google féle van fent, ezt használom.

Szerencsére ez a link megnyitása annyira nem fontos, de a kimásolásra sokszor lenne szükségem.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#1674) aprokaroka87 válasza winbox (#1673) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Esetleg nem volt valami frissités az sms appra, ha jól tudom play-ból tud frissülni.

Lehet hogy az app-ban van a bug.

(#1675) mgTerminator


mgTerminator
veterán

Kicsit utána néztem ennek a Netflix dolognak... Alapból a teló támogatott, de csak a gyári szoftverrel, Xiaomi.eu-val már nem megy mert a widevine L1, L3 lett és így csak az SD minőség érhető el...
Több mint fél napot túrtam a netet, de a magisk modulos cuccok semmire nem jók, ami működik TWRP telepítős, viszont ezzel fekete a kép és csak hang van.

Valaki foglalkozott már a témával?

(#1676) torrente777 válasza mgTerminator (#1675) üzenetére


torrente777
tag

Próbáld ki most ez a legújabb twrp ből telepítsd azt irják működik: [link]

(#1677) mgTerminator válasza torrente777 (#1676) üzenetére


mgTerminator
veterán

Már ezt is próbáltam, nekem maradt ugyan úgy L3 és a Netflix-ben sem változott semmi... Más ötlet? :D

(#1678) ricogsm válasza rigoberto (#1669) üzenetére


ricogsm
őstag

Nee , gyári Rom van rajta original. :K

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#1679) ricogsm válasza mgTerminator (#1675) üzenetére


ricogsm
őstag

Tedd vissza a gyári romot a fej fájásod is megszűnik ... :)
Mióta fent van simán megy a netflix, de inkább akkor iPad pro vagy iPad minirol érdemes nézni.

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#1680) mgTerminator válasza ricogsm (#1679) üzenetére


mgTerminator
veterán

Jobb a Xiaomi.eu mint a gyári, a Netflix miatt nem rakom vissza :U

(#1681) Milestone2 válasza mgTerminator (#1680) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Vita, vita, vita

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1682) ricogsm válasza mgTerminator (#1680) üzenetére


ricogsm
őstag

Kifejtenéd bővebben miért?
Xiaomeu egy bughalmaz szvsz.

Lineage os azon jó a netflix próbáld ki.

[ Szerkesztve ]

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#1683) rigoberto válasza ricogsm (#1682) üzenetére


rigoberto
őstag

mitől ennyire érdekes ez a netflix amúgy?
még sosem próbáltam ki, pedig ahogy látom alapból rajta van a telón..

(#1684) ricogsm válasza rigoberto (#1683) üzenetére


ricogsm
őstag

fozott romon magsikal a netflix 200Mb körül tölt le egy full hd-s sorozatot, ellenben a 800mb val (gyári romon ennyi )

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#1685) mgTerminator válasza ricogsm (#1684) üzenetére


mgTerminator
veterán

De szemmel is látható a különbség...

Nekem nincs benne semmi bug, szerinted miért az?

(#1686) enzahobi válasza rigoberto (#1663) üzenetére


enzahobi
aktív tag

Mert a facebook appnál elb@szottam batteryhungry program nagyon kevés van :D
És mert a facebook egy weboldal, erre nem fogok külön egy appot használni. Egy hátránya van eddig: a live videók csak a facebook apk-n belül indulnak el rendesen, vagy operában asztali módot kell kiválasztani.
PC-n is böngészőből használod nem?

[ Szerkesztve ]^2 . . . . RN10Pro: Miui14.03 & Mi9TPro: 10.3.4

(#1687) ricogsm válasza mgTerminator (#1685) üzenetére


ricogsm
őstag

Kilép csak úgy újraindult stb , Gboard nem volt jó swiftkeyt kellett használni, meg mindig volt valami ami nem tetszett.
De most a stoki romban már a fényerősség is jó lett. Persze ha üzenetben küldenek számot vagy hivatkozást azt felejtsd el,h meg tudod nyitni .... :DDD

[ Szerkesztve ]

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#1688) ABal válasza ricogsm (#1687) üzenetére


ABal
őstag

A telefonszámot valóban nem, de az sms-ben érkező hivatkozást igenis meg lehet nyitni, feljebb már leírtam hogyan.
Én is teljesen gyári rendszeren vagyok.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#1689) mgTerminator válasza ricogsm (#1687) üzenetére


mgTerminator
veterán

Nekem nem lép ki semmiből, ujrindítani én szoktam mikor jön frissítés, alapból SwiftKey-t használok, a fényerő nekem jó, SMS-t nem sűrűn kapok csak max szolgáltató meg bank... szóval nálam minden happy 😊

(#1690) Blackphant'r válasza mgTerminator (#1689) üzenetére


Blackphant'r
tag

Nálam sincs gond. Bootloader nyitás óta xiaomi eu van fent. Először stabil volt, bízva abban hogy nem kap el újra a romolási láz, de dec. közepe óta megy a heti frissítgetés. Nekem csak a netflix-el volt gondom, de az sem igazi probléma, mert nem fizettem elő a HD-re. A xiaomi eu romok régen is jók voltak csak akkor volt még miuihu, ami jobb volt.

(#1691) Lajmund


Lajmund
senior tag

Rendeltem nilkin 0.2 mm üveg fóliát és tökéletesen illeszkedik a szélén passzos pont mint a kijelzőn. Sehol nem levegösödik és ha újra felszeded is ugyan úgy illeszkedik tökéletesen buborék mentesen. Az ujlenyomatomat is gyorsabban érzékelni mint az olcsó matt fos gagyi. Szóval ezt bátran ajánlom ez nem áll el sehol és nem matt hanem kristály tiszta. Be is rakhatnátok az összefoglalóba. Ez jó! Ebayen 2500 Ft.

[ Szerkesztve ]

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#1692) Alemida válasza Lajmund (#1691) üzenetére


Alemida
tag

Linket tudsz küldeni? Köszi!

(#1693) pg1966


pg1966
aktív tag

Ilyen hibaüzenet volt már valakinek?

15 perccel az utcán tartózkodás után, már a huszonvalahány fokban, és két percenként újra kiírja, pedig szobahőmérsékletű. Tegnap ez után leállt, és csak töltés után volt hajlandó újraindulni.

(#1694) Lajmund válasza Alemida (#1692) üzenetére


Lajmund
senior tag

https://www.ebay.com/itm/NILLKIN-For-Xiaomi-Mi-9T-Pro-K20-Amazing-H-PRO-Tempered-Glass-Screen-Protector/333237918103?pageci=ffd9af70-c56e-4fa7-be08-3e53a9334bac és van a csomagban még kamera védö plexi is. Igényes normális csomagolásba küldték.

[ Szerkesztve ]

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#1695) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Sziasztok rendeltem 3D fóliát de sajnos nem érkezett meg pedig mára ígérték hétfő óta. Találtam a közelemben 2,5 D fóliát amiért eltudnék menni. Mi a különbség a kettő között? Mindkettőre íves kicsit hajlított szélű van írva. Ez lenne most gyorsba. Szerintetek?

[ Szerkesztve ]

(#1696) rigoberto válasza enzahobi (#1686) üzenetére


rigoberto
őstag

Ha igaz amit írsz, akkor nincs kétség csak valószínűség, eme való világban! :DDD

(#1698) rigoberto válasza Szilágyi84 (#1695) üzenetére


rigoberto
őstag

Sok különbség nem lehet a 2 között.
Szóval hajrá, ha sos kell, és nagy eséllyel enélkül karcos lesz..

(#1699) torrente777 válasza mgTerminator (#1675) üzenetére


torrente777
tag

Működő widevine L1 pach teszteltem müködik: [link] Twrp ből telepíteni vendort csatolni a twrp be mielőtt telepíted.

(#1700) mgTerminator válasza torrente777 (#1699) üzenetére


mgTerminator
veterán

Igen, ez nekem is megvolt, na meg fekete képernyő! De ünnepélyesen bejelentem hogy mostmár kép is van!

Feltettem a legújabb Xiaomi.eu-t, és a DRM patch-et, Magisk nélkül. Rendszer betölt, van kép! Utána feltettem a Magisk-et is és megy tovább :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.