Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) Milestone2 válasza ricogsm (#1848) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ezt a kérdést nem is értem...
Elindítod a Frissítés alkalmazást és a gyári recoveryn lefrissül a rendszer.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1852) rigoberto válasza ricogsm (#1848) üzenetére


rigoberto
őstag

A gyári rom automat frissül, OTA.
Beugratós kérdés volt, mi.

(#1853) *RLaci* válasza Milestone2 (#1836) üzenetére


*RLaci*
addikt

Megkérdezhetem miért preferálod a kínai romokat?

(#1854) Milestone2 válasza *RLaci* (#1853) üzenetére


Milestone2
nagyúr

China dev ROM teszter vagyok.
(ki is dobnak a tesztből ha nem az van fenn)
Tudok angolul.
Azt szoktam meg.
Elsőként kapja a fejlesztéseket.
Tulajdonképp ez a valódi gyári.
(most ennyi jut eszembe)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1855) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Próbálom bindelni, de azt írja, hogy jelentkezzek ki-be újra. Mit csinálok rosszul? :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#1856) Milestone2 válasza MADcat (#1855) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Néha meghülyül...
(Egyre többször)
Próbáld később.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1857) rigoberto válasza Milestone2 (#1854) üzenetére


rigoberto
őstag

Milyen előnyökkel/kiváltságokkal jár a teszter-kedés? :F
A China dev rom ban nincsenek Google-s cuccok, igaz?

(#1858) *RLaci* válasza Milestone2 (#1854) üzenetére


*RLaci*
addikt

Köszi a választ. A kínai stabilban van gplay?

(#1859) Milestone2 válasza *RLaci* (#1858) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nincs. De eddig mindegyik china romra tudtam telepíteni.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1860) Milestone2 válasza rigoberto (#1857) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Előny? A "tesztoholistának", hogy előbb tesztelhet valamit...;]

Nincs google, de rakható...ahogy egy sorral fentebb is írtam.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1861) Alonso69 válasza Milestone2 (#1860) üzenetére


Alonso69
senior tag

Ez jó "tesztoholistának" :C A Note 2 -nél kezdted (ha jól emlékszem), CC Messenger kellett hozzá,most is kell?

Xiaomi 12

(#1862) Milestone2 válasza Alonso69 (#1861) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Redmi Note I (mtk)-val.

Megváltozott a kínai romnál is a szabály. Már nem az van mint régen, hogy megkaptad a kína fejlesztői teszterjogot és bármelyik telóra telepítetted, mehetett, mindre érvényes volt. Most nem...egy kínai alkalmazáson (a tyúklábas MiCommunity appon) keresztül kell az új telefonról megkérni a jogosultságot telefononként külön-külön... Ezért nem rakják már ki a hivatalos letöltőoldalra a fastboot china dev romokat...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1863) Alonso69 válasza Milestone2 (#1862) üzenetére


Alonso69
senior tag

Köszi a részletes leírást, most így már biztos,hogy nem leszünk sokan, Béta Kína Rom tesztelők. :) :R

Xiaomi 12

(#1864) djzoy válasza Alonso69 (#1863) üzenetére


djzoy
tag

Üdv! meg tudnád nekem adni a MIUI 11icons AOD zip linkjét? hogy nagyobbak legyenek az ikonjaim? :)

[ Szerkesztve ]

(#1865) Milestone2 válasza Milestone2 (#1862) üzenetére


Milestone2
nagyúr

...de gyorsak. 12 óra alatt megjött az engedély.
töltődik is lefelé a china dev. aztán a kínai újév miatt úgy is szünet.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1866) torrente777 válasza djzoy (#1864) üzenetére


torrente777
tag

(#1867) Alonso69 válasza djzoy (#1864) üzenetére


Alonso69
senior tag

Szia.
Itt a [link]
Telepítés vagy törlés Magisk-ból,ha esetleg nem tetszik vagy nem működik, nem tudom kipróbálni,a Masik 9.4 van fent, nem kompatibilis.
Megelőztek. :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12

(#1868) Alonso69


Alonso69
senior tag

Kint van az új EU béta [link]
Changelog [kép]
Nem sok a változás.

Xiaomi 12

(#1869) alex.3 válasza Alonso69 (#1868) üzenetére


alex.3
tag

Sajnos egy hiba már van is az EU devben, ha be van kapcsolva a készüléken a sötét mód akkor a böngésző is sötét lesz, és nem lehet kikapcsolni a menü/night mode gombbal. Ezáltal gyakorlatilag pl. a prohardver oldal olvashatatlan. Viszont világos módban működik a kapcsoló. :O

(#1870) Alonso69 válasza alex.3 (#1869) üzenetére


Alonso69
senior tag

Egy újraindítás segíthet,volt már ilyen.

Xiaomi 12

(#1871) ricogsm válasza rigoberto (#1852) üzenetére


ricogsm
őstag

Nem nem ,amit letölt újra zipet ha újra akarod telepíteni ezt magától megcsinálja. De maunal , hogy lehet ezt?

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#1872) alex.3 válasza Alonso69 (#1870) üzenetére


alex.3
tag

Sajnos az nem segít rajta. Mindegy majd a következőre megoldják. :U

[ Szerkesztve ]

(#1873) djzoy válasza Alonso69 (#1867) üzenetére


djzoy
tag

köszönöm :)

(#1874) tatu611088


tatu611088
tag

A kameránában a pro beállításnál Nektek nem crash-el el? global 11.0.4 verzió
küldtem reportot is, ezeket mennyire gyorsan/egyáltalán ki vizsgálják? reagálnak rá?

(#1875) Milestone2 válasza tatu611088 (#1874) üzenetére


Milestone2
nagyúr

reagálni/válaszolni nem szoktak.
jó esetben begyűjtik és használják a jelentéseket.
bár ma már elkezdődött az ünnepségsorozat
mostantól inkább ünnepelnek...mint dolgoznak.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1876) Freddycom válasza tatu611088 (#1874) üzenetére


Freddycom
őstag

Állítsd át angolra a telefon nyelvét és jó lesz.

(#1877) tatu611088 válasza Freddycom (#1876) üzenetére


tatu611088
tag

köszi, így már működik is, illetve vissza állítottam magyarra, és most már úgy is működik :) :R

(#1878) Manka76 válasza tatu611088 (#1877) üzenetére


Manka76
senior tag

Sajnos (nekem) csak addíg amíg be nem záródik az alkalmazás. Utánna már nem megy újra.

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#1879) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Ma megint ért egy meglepetés. Redmi K20 Pro telefonon telepítettem china stable-t, majd a saját Updater menüjében Switch to Beta...figyelmeztet hogy mindent töröl...töröl is...de pre installed Google Base van a kínai fejlesztőiben.
[link]

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1880) Milestone2 válasza Milestone2 (#1879) üzenetére


Milestone2
nagyúr

De király! A MiMix3-ból megmaradt védőüveg pont jó rá... (míg megjön kínafavából ünnepek után a rendelt...ami lehet szarabbul fog illeszkedni, mint a Mix3-as)

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1881) tatu611088 válasza Manka76 (#1878) üzenetére


tatu611088
tag

valóban, bezártam, és megint kilép.. most váltottam vissza ios-ről androidra.. hááát még mindig vannak bajok android fronton... :(

(#1882) mgTerminator válasza Milestone2 (#1879) üzenetére


mgTerminator
veterán

Ez milyen betűtípus?

(#1883) mgTerminator válasza tatu611088 (#1881) üzenetére


mgTerminator
veterán

Nálam hibátlanul megy, a hiba az ön készülékében van!

(#1884) koltayk válasza kisgergely80 (#1808) üzenetére


koltayk
csendes tag

Lehet, hogy nem működik, de egy próbát megér.
Gondolom gyári recovery van fenn, különben már rootoltad volna. Nekem TWRP recovery van, ott az alábbiak működnek:
Nos, indítsd el a telefont recovery módban. Csatlakoztasd a telefont egy PC-vel és add be ott:
adb shell
Hogyha sikerült, van adb-kapcsolat, akkor
whoami
Ha erre root a válasz, akkor adb-vel recovery módban root hozzáférésed van, tehát pl. adb push-sal felül tudod írni a kívánt fájlt. Vigyázz, a /vendor partíció recovery módban nincs nincs bekapcsolva, előtte írhatóvá kell tenni.
Amúgy mi a bajod a /vendor/etc/audio/audio_policy_configuration.xmlfájllal?

(#1885) Blackphant'r válasza Milestone2 (#1879) üzenetére


Blackphant'r
tag

Ezen én is meglepődtem, amikor a getapps-ból felakartam rakni a Google telepítőt. Kiírta hogy az régebbi mint a preinstalled play :DD

(#1886) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Sziasztok!

Tervezek visszatérni a gyári romra játék miatt (cod mobile) mivel a 180hz érintés frissítés csak a xiaomi game booster 2 appjával mûködik, fôzött romokhoz képest 30ms-el kisebb az input lag, kamerával lemértem, 100-120ms custom romon, xiaomi pedig a game boosterrel a mi telefonunkra 70ms-ot mért a bejelentéskori sajtótájékoztatón.

Kérdésem a következô: melyik most a stabilabb, hibamentesebb ROM, a xiaomi EU vagy a hivatalos Global (EEA)?

Üdv. Johnny

(#1887) kelly416


kelly416
veterán

Ilyenkor megy el a kedvem miui mestertől és kezdel el vágyakozni egy jó főzött romra.
Általában 1 óra pubg, összesen 3-4 óra SOT (messenger, email, chrome többnyire) és min. 30p telefonálás, 30-40 százalék közt teszem töltőre este. Fő fogyasztók kijelző, pubg. Android rendszer meg google szolgáltatások fasorban sincsenek. Tegnap kb. 50p SOT, 3-4 rövid telefon, egy kis netbank. Este 46 százalék. Mi a fene? Mi evett ennyit? Na kitaláljátok, hogy az android rendszer meg a google szolgáltatások? Messze első két helyen álltak. Ugyanez volt RN4-el, meguntam, kapott egy RR romot és soha többet nem zabált ennyit ez a két fogyasztó.

(#1888) aprokaroka87 válasza kelly416 (#1887) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Én simán eltudom képzelni hogy a Googe play Szolgáltatások húzza magával a komplett rendszert.

esetleg nem volt a napokban GMS frissités?

(#1889) kelly416 válasza aprokaroka87 (#1888) üzenetére


kelly416
veterán

Nem tudok róla. Messenger meg egy két egyéb frissített, de... Megnéztem, google appból csak a gmail van fent a legutóbbi frissítések listán. Annak ellenére, hogy két email címmel is szinkronizál, a fogyasztási listán nem jelenik meg.

(#1890) Milestone2 válasza aprokaroka87 (#1888) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Tegnap jött ki új...20.03.13
...csak nem tom kiment-e publikusba

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1891) kisgergely80 válasza koltayk (#1884) üzenetére


kisgergely80
tag

Köszönöm a választ!
Igen, teljesen gyári a rendszer és igazából azért nem rootolnám, mert mindössze 1 problémám van a rendszerrel, minden más tökéletesen működik. És ami hibám van, az is android nyűg (policy), nem telefon specifikus.
Ki fogom próbálni, ami írtál hátha működik!
Az a problémám, hogy szeretném a telefont bluetooth-val párosítani az autóhoz, eddig nincs is semmi gond. Tökéletes a kapcsolat, tökéletesen szól minden, ami média, tehát zene, youtube, film, stb. De a telefonálás hangja nem akar kimenni. Megjelenik a hívásban, mint opció, hogy kiválasszam, de, ha rákattintok, akkor nem csinál semmit, visszaáll a hangszóróra.
Azt a leírást találtam a neten, hogy az A2DP-vel van probléma és, ha az összes ilyen sort kitörlöm az említett xml fájlból, akkor ki fog menni a telefonálás hangja is a rádióra.

(#1892) norberto9


norberto9
aktív tag

Sziasztok.Valakinek van olyan problémája hogy bejövő hívásoknál nem jelenik meg a két ikon a zöld és piros???Csak simán a kezdőképernyőt mutatja,és így nem tudom felvenni vagy elutasítani a hívást... :( :( :(

[ Szerkesztve ]

(#1893) rigoberto válasza norberto9 (#1892) üzenetére


rigoberto
őstag

Csak 1 fehér ikon jelenik meg, azt tudod fel-le húzni. Google bmság.

(#1894) Simi37


Simi37
őstag

Sziasztok!

Az valahol ki lehet kapcsolni, hogy 3 naponta be kelljen írni a jelszavamat illetve, hogy minden bekapcsoláskor se kelljen beírni? (Ujjlenyomat mellé muszáj volt létrehozni)

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#1895) norberto9 válasza rigoberto (#1893) üzenetére


norberto9
aktív tag

Nekem semmilyen fehér ikon nem jelenik meg...Lezárt képernyőn pedig csak fekete a háttér.

[ Szerkesztve ]

(#1896) Milestone2 válasza Simi37 (#1894) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ujjlenyomat mellé kötelező és nem eltörölhető, mert mi van ha nem tudja beolvasni az ujjlenyomatodat? Nem lépsz be többé?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1897) rigoberto válasza Simi37 (#1894) üzenetére


rigoberto
őstag

Sajnos nem lehet, engem is idegesít.
72 óránként kéri, lehet a gdpr miatt vezették be, vagy ki tudja mi a ...ért. :((

(#1898) rigoberto válasza norberto9 (#1895) üzenetére


rigoberto
őstag

Az gáz. Factory reset?

(#1899) norberto9 válasza rigoberto (#1898) üzenetére


norberto9
aktív tag

Megpróbálom a gyári visszaállítást...ha az sem segít akkor jön a factory reset

[ Szerkesztve ]

(#1900) Milestone2 válasza norberto9 (#1899) üzenetére


Milestone2
nagyúr

(az a kettő ugyanaz)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.