Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) rigoberto válasza laci laci (#1049) üzenetére


rigoberto
őstag

ÜDv. Ezt a miui-hellas romot miért ajánlod? Ez is frissül ota, vagy csak manuálisan? Aod jó benne? Honnan lehet leszedni? Köszi!

(#1052) laci laci válasza rigoberto (#1051) üzenetére


laci laci
addikt

Ugyanaz,mint az eu-dev,mindenben,csak nekem egy kicsit stabilabb és sot-ban jobb lenne.Van stabil és dev is..Illetve van ez a mi-globe is ,de ez az első ota frissitèskor át áll eu-dev-re,de itt aroma install van,mit szeretnèl frissíteni.Pàr perc és osztom.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#1053) rigoberto válasza laci laci (#1052) üzenetére


rigoberto
őstag

az "aroma install" nekem egy ismeretlen kifejezés. :)

(#1054) laci laci


laci laci
addikt

Miui-hellas-gr rom
-stabil [link]
-fejlesztői [link]
Mi-globe rom aroma telepítős.Te választod ki mit szeretnèl telepíteni [link]
Mindkettő romhoz ota frissítés van.Illetve a magisk zip-et is telepíti,apk-neked kell,ha szükséges.
Telepítés menete:
utolsó eu dev,vagy bármi miui rendszer a vendor miatt
twrp indít-format data-yes
twrp restart
speciális törlés-ott minden pipa és törlés
twrp NEM indít újra !
rom felmásol
rom telepít
wipe cache mielőtt belèpsz bárhova

[ Szerkesztve ]

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#1055) makoss


makoss
addikt

Üdv!
A kolegám vett egy Kingston DataTraveler 104 2.0-ás 64 GB-os pendrájvot, formatálnom kellett NTFS fájlrendszerre mert 4 GB-nál nagyobb fájl kellett neki, mivel full HD felbontású nagy méretű fájlok kellettek neki. A fájlokat nagy nehezen (igen lassan) rátöltöttem, leteszteltem, jó volt.
A kolegám jött vissza, mondván a telefonján akarta megnézni, Xiaomi Mi 9T de a telója azzal kezdte miután rádugta, hogy formattálja.
Megnyomta, persze eltünt róla minden... :F És visszaállt exFAT fájlrendszerre :F
Most, hogyan tegyek rá bármilyen nagyméretű fájlt erre a fostalicska csigapendrájvra hogy ne írjon ki neki hasonló hibaüzenetet??? :R A full HD azért kell neki mert átküldené Led tévére a filmeket.

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#1056) kelly416 válasza makoss (#1055) üzenetére


kelly416
veterán

Exfat kezeli a nagy fájlokat, nem? Tudtommal pont ez a fájlrendszer, amit kezelnek a telefonok és bírja a 4gigánál nagyobb fájlokat, miközben általában fat32 a pendelyek és memkártyák alap fájlrendszere.

(#1057) makoss válasza kelly416 (#1056) üzenetére


makoss
addikt

Háát nem tudom csak mirefel jön fel a hibaüzenet? Lehet valahogy másként nagy fájlokat exFAT fájlrendszerben is rávenni a a pendrájvra? :F

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#1058) rigoberto válasza laci laci (#1054) üzenetére


rigoberto
őstag

Lassan rászánom magam a dologra, remélem sikerül..köszi a supportot!

(#1059) mgTerminator válasza makoss (#1057) üzenetére


mgTerminator
veterán

Az NTFS-t nem kezeli az android ha jól emlékszem license probléma miatt. Pont ezért lett létrehozva az exFat, ingyenes és kezeli a nagy méretű fájlokat, ráadásul talán gyorsabb is.

(#1060) makoss válasza mgTerminator (#1059) üzenetére


makoss
addikt

Háát eddig sajnos nem sikerült nagy fájlt rátenni, mi lehet a megoldás?
Csak az exFAT és az NTFS fájlrendszerre tudom formattálni, ezeket írja ki cak a win 10

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#1061) rigoberto válasza laci laci (#1054) üzenetére


rigoberto
őstag

azt jól látom, hogy a mi9t pro-hoz 11-30-i dátummal találom a legfrissebb verziót?

(#1062) cSuwwi válasza makoss (#1060) üzenetére


cSuwwi
aktív tag

exFAT kell neked. ahogy masok is irtak a FAT32 utódja (ezt is a micisoft csinalta), android kezeli, es nincs a 4 gigás limit

az árnyoldala részben az, hogy az LG tv-k valami érthetetlen okból nem kezelik az exFAT-et, csak FAT32 és NTFS-t tudnak.

(#1063) laci laci válasza rigoberto (#1061) üzenetére


laci laci
addikt

Igen.Ha règebbit raksz fel a görögből,úgy is otan frissít.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#1064) siletto


siletto
tag

Sziasztok!

Én is egy MI9T Pro készüléket használok kb. egy hónapja, eddig viszonylag elégedett vagyok vele. Játékra elég erős, de nekem kibír majdcsak 3 napot ha nem nyomkodom sokat.
Ringke Fusion X tokot használok hozzá, ami eddig nagyon strapabírónak tűnik.

Ami nekem hiányzik belőle, hogy Aod módban ne csak egyszer villanjon ha értesítés jüö, hanem mondjuk ismétlődően. Nem tudjátok véletlenül, hogy ez fog vajon frissülni? A Third-party AOD appok nekem sose voltak jók teljesen.

A kijelzővédőkkel kapcsolatban lenne kérdésem:
Vettem eBayról több féle fóliát:
-Van a fekete keretes, de itt a közelség-szenzornak nincs kivágás, így szerintem ez a téma felejtős.

-Van a "full-glue" UV-s, ehhez adtak UV folyadékot fekete fiolában, kis lámpát is, meg magát az üveget, de ez nagyon kicsire van vágva, még kisebb mint a MM-ok Clearplex tokos fólia.

-Van egy harmadik, ami rendes méretűre van levágva, ezt nem UV-s ként árulták, azonban van hozzá egy átlátszó fiolában egy kis folyadék, amit a kínai videó szerint felrakás után kellene az üveg széle alá befolyatni, ahol eláll az üveg a kijelző görbülete miatt, és ott kitölti a rést.
Ti találkoztatok már ez utóbbival? Ez is valami UV ragacs lenne? Vagy párosíthatom az UV ragasztót ezzel a harmadik üveggel?

Raktam már fel néhány üvegfóliát, de azért a félsz mindig bennem van hogy buborék marad alatta

(#1065) makoss válasza cSuwwi (#1062) üzenetére


makoss
addikt

exFAT nem kezeli a nagy fájlokat már próbáltam! :(

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#1066) torrente777


torrente777
tag

Tudna valaki segíteni? xiaomi. eu béta 9.12. 27 et felrakta el tudná nekem küldeni az AOD apk a romból nagyon megköszönném :R

(#1067) laci laci válasza torrente777 (#1066) üzenetére


laci laci
addikt

Nekem a görög van fent,de sima mi9t-m van,nem gond neked,illetve mivel csomagoljam ki neked?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#1068) cSuwwi válasza makoss (#1065) üzenetére


cSuwwi
aktív tag

akkor az nem exFAT. ne a telefonnal formazd, hanem pl. windows alol
16 Exabyte az exFAT filemeret limite, csak eleg lesz ;)

(#1069) torrente777 válasza laci laci (#1067) üzenetére


torrente777
tag

Nem gond, nem kell kicsomagolni csak simán küld át légyszives előre is köszönöm :R

(#1070) torrente777 válasza torrente777 (#1069) üzenetére


torrente777
tag

Akkor küld át légyszi ha jól működik és nem kapcsol ki soha.

(#1071) helixP válasza siletto (#1064) üzenetére


helixP
nagyúr

Az utolsót ne használd. Volt már , akinek a folyadék (ami NEM UV ragasztó, hanem kb. olyan mint a műszer olaj) befolyt a készülékházba.

(#1072) siletto válasza helixP (#1071) üzenetére


siletto
tag

És szerinted az üvegeket lehet kombinálni az UV ragaccsal?

Sajnis ami eleve uv-s, az valami miatt irtó alulméretes, úgy 2-3mm-rel rövidebb és keskenyebb is

(#1073) helixP válasza siletto (#1072) üzenetére


helixP
nagyúr

Szerintem ne térj el az egy csomagba tartozó UV + Üvegtől. Ki tudja, mivel milyen reakcióba lép.
BTW én azzal az UV lötyivel se kenegetném.

(#1074) laci laci válasza torrente777 (#1070) üzenetére


laci laci
addikt

Ja most neked kikapcsol ,illetve mikor lezárod a kèpernyőt felvillan egy pillanatra és utána nem látni? Ha igen,akkor a rendszerszintű hiba,mert az összes portolt rom kínai stabilból dolgozik,ott van a bibi.Rakj fel egy app-ot a play áruházból,jobban jársz.Nem az apk a hibás.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#1075) Tibor7878


Tibor7878
tag

Halihó! Az eu romokban miért jó ez a fájlkezelő? :s Nem tud sötét témát és áttekinthetőségben sem jeles. Karácsonykor mi volt az a karis animáció benne, ne már :D A global romban viszont nagyon tetszett, fekete is volt :) Azt hogy tudnám rábűvölni most erre az eura tudtok segíteni? Köszi!

(#1076) laci laci válasza Tibor7878 (#1075) üzenetére


laci laci
addikt

Melyik global?

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#1077) Alonso69 válasza Tibor7878 (#1075) üzenetére


Alonso69
senior tag

Hali . :)
Rakd fel a Play-ból ezt [kép]
Kivánságod teljesül :K [kép]

Xiaomi 12

(#1078) Tibor7878 válasza Alonso69 (#1077) üzenetére


Tibor7878
tag

Uu nagyon köszönöm, szuper :D
Miért nem kérdeztem előbb.. :))

(#1079) Tibor7878 válasza Alonso69 (#1077) üzenetére


Tibor7878
tag

Ebből felindulva már lenne is még egy :)
Miui tárcsázó.. Hát szörnyű. Igazábol elviselném, de hogy minden belépéskor ott kell néznem a tárcsázot az vicc :) Rengeteget telefonálok munkám miatt ezért most a TrueDialert erőltetem ami nem rossz, de jobban örülnék a gyárinak a hülye tárcsázója nélkül :D

(#1080) kurion válasza jonnyjoker01 (#1000) üzenetére


kurion
senior tag

Ezt a leírást érdemes megnézni hátha segít a gondokon ha még az a rom van fent, foleg a vendorra gondolok. [link]

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#1081) ricogsm


ricogsm
őstag

Hívás közben ,hogy tud megjelenni az értesítő sáv és szét nyomkodom amíg beszélek? (Mi9T pro)

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#1082) jonnyjoker01 válasza kurion (#1080) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Kipróbálom a linkelt vendorral! Köszi a linket!

Üdv. Johnny

(#1083) jonnyjoker01 válasza kurion (#1080) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Sokkal jobb a helyzet ezzel a firmware-el, de az első érintésre még mindig nem ismeri fel az ujjat. Másodikra már igen, szóval nem egy nagy probléma, de azért zavaró.

Üdv. Johnny

(#1084) sz_gabor


sz_gabor
tag

Egy kis tok teszt (6db tok).
Itt olvashatjátok el.

[ Szerkesztve ]

(#1085) helixP válasza sz_gabor (#1084) üzenetére


helixP
nagyúr

Ez állat, köszi :)

(#1086) Acélfarkas válasza sz_gabor (#1084) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Ajánlom a Ringke Fusion X tokot. Minden téren jól védi a telefont, az anyagmínőség is kiváló. Egyedüli hibája szerintem a fényes átlátszó hátoldal, ami lehetne kicsit mattabb. Én 4.5-et adok erre, mert a hátoldal ellenére maximálisan meg vagyok vele elégedve.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#1087) kelly416 válasza sz_gabor (#1084) üzenetére


kelly416
veterán

Az MSVII tokokat már RedmiNote4 óta imádom. Amire csak lehet, azt veszek és lehetőleg ezt a dörzsis feketét. Erre is vettem ugyanolyan feketét, amit teszteltél, nekem az min 4.5 pontos lenne az 5ös skálán. Az egyetlen bajom, hogy pajszerrel kell feltenni, levenni, ami jó lenne, kivéve, hogy full body hydrogel fólia van most a telón és azt elnyomná az első felhelyezéskor. Ezért ezt a fajta tokot szoktam használni nagyon retkes helyen, de ez is kiváló az igényeimnek és még esztétikus is. (Egyébként tok nélkül van a full fólia miatt.) Régebb ezt a stílusú tokot használtam retkes helyen, és lehet, ehhez is rendelek majd hasonlót, mert leejtéskor mégiscsak többet véd, mint az előző. Igaz én leejteni nem szoktam, de van 3 gyerek itthon, és ha nem figyelek, le is rázkodhat munka közben ha figyelmetlenül teszem le valahová.

(#1088) makoss válasza cSuwwi (#1068) üzenetére


makoss
addikt

És azt hogy?
Amúgy most meg hangot nem hall a videókon, valahogy nem értem én ezt, a telója lenne gyenge??
Az én redmi note 3 proval jó, az ő mi 9 T meg nem vinné? :F

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#1089) kelly416 válasza makoss (#1088) üzenetére


kelly416
veterán

Nem tudom, én mit csináltam rosszul, de dec.15, Szeged, Tankcsapda körszinpados koncert, és szerintem baromi jó lett kép, hang, minden ahhoz képest, hogy telefon és kb. 0 tapasztalattal és tudással csinálta valami fakezű, azaz én.

(#1090) ricogsm válasza ricogsm (#1081) üzenetére


ricogsm
őstag

Valakinek valami?
Mintha olvastam volna valahol ,h gondot okozott beszélgetés közben a közelség érzékelő, mintha nem zárja le a képernyőt hívás közben.
Lett rá megoldás?

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#1091) laci laci


laci laci
addikt

Boldog új Évet kívánok mindenkinek

[ Szerkesztve ]

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#1092) memoril


memoril
aktív tag

Sziasztok ! Most készülök venni egy ilyen telefont és az lenne a kérdésem hogy a pop up selfie kamera motorja mennyire megbizható illetve por be tud e menni oda és karcolni ? Sehol nem látok adatot rola hogy mennyi kinyitást bír ?!

(#1093) ricogsm válasza memoril (#1092) üzenetére


ricogsm
őstag

Sokat kibír, vagy 300.000 nyitást 2 év után meg már úgyse lesz érdekes

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#1094) rigoberto válasza laci laci (#1091) üzenetére


rigoberto
őstag

BÚÉK neked is!

(#1095) rigoberto válasza memoril (#1092) üzenetére


rigoberto
őstag

Nem megy bele por és jól bírja a kiképzést a pop up! Évekig kéne nyüstölnöd, hogy elrontsd. Lehet még akkor sem adná meg magát. De majd 300e szelfi után után frissítem a bejegyzést. :)

[ Szerkesztve ]

(#1096) laci laci válasza rigoberto (#1095) üzenetére


laci laci
addikt

Építőiparban használom,fólia nélkül, gyári tokkal.Semmi gond..

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#1097) siletto válasza memoril (#1092) üzenetére


siletto
tag

Hali!
Szerintem ez nem igaz, hogy nem megy bele a por.
Lehet a készülék belsejébe nem, de legalábbis maga a felnyíló kész nekem mindig poros kicsit, ha pár napig nem nyitom ki.

Egyébként a motor megtalálható Ali-n kb 500Ft-ért.
Sztem nem véletlenül ugrották át ezt a megoldást rögtön a kijelző alatti technikára, de azért nem is olyan rossz ez sem. Ha minden nap szelfiznék, mondjuk nem ilyet választanék.

(#1098) siletto válasza sz_gabor (#1084) üzenetére


siletto
tag

Szia!
A fóliádról kérdeznék egyet:
Egyébként Fusion X tokom van nekem is, hasonló észrevételekkel, mint a többieké.

Mit jelent az általad is alkalmazott fóliánál, hogy "full glue"?
Ezt is UV-zni kell?
Az előlapi közelség szenzornak van kivágás a fekete keretben? Vagy a "white" fajtája lehet a keret nélküli?

Nekem "Lamorenia", vagy milyen UV fóliám van bekészítve(3$), de eddig 2 ből 2 telóra vagy kicsi, vagy nagyra van vágva a fólia, egyik se jó.

Az elálló sarkoktól meg hányingerem van, mindig lerepednek. Így most ClearPlex van rajta, de folyton megkarmolom.

(#1099) Alonso69 válasza laci laci (#1091) üzenetére


Alonso69
senior tag

Boldog Újévet neked és minden
fórumtársnak.!
Soha ne legyen senkinek :K Bootloop és "féltégla" ez új esztendőben. :)

Xiaomi 12

(#1100) helixP válasza ricogsm (#1090) üzenetére


helixP
nagyúr

Nincs vele gond, jól működik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.