Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) defygaben77 válasza hriska (#600) üzenetére


defygaben77
tag

Global stabil, gyári. Jó ez egyenlőre, amit a másikon írtál! Az a lényeg, hogy tudjak küldeni és fogadni sms-t.

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#602) quasimidi válasza defygaben77 (#601) üzenetére


quasimidi
aktív tag

Nálam is ugyanez volt az issue, a Textra appal úgy néz ki, működik az sms küldés.

(#603) bear_ válasza defygaben77 (#601) üzenetére


bear_
aktív tag

Most próbáltam a gyári app-el, működik.

(#604) kelly416 válasza fujifilm1 (#591) üzenetére


kelly416
veterán

Nálam is ma jött hirtelen 38 app frissítés, semmi gond vele. Bár én gyakorlatilag "out of the box" + BL nyitással vagyok.

Egyébként BL nyitás. Tényleg ugrik a gari ha nyitom?

(#605) defygaben77 válasza bear_ (#603) üzenetére


defygaben77
tag

Milyen rom, milyen sim?

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#606) bear_ válasza defygaben77 (#605) üzenetére


bear_
aktív tag

Gyári 10.3.4, telekomos sim.

(#607) laci laci válasza kelly416 (#604) üzenetére


laci laci
addikt

Dehogyis

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#608) helixP válasza laci laci (#607) üzenetére


helixP
nagyúr

És amúgy tényleg BL nyitáskor minden adat veszik? Mintha Note4-nél nem így lett volna.

(#609) defygaben77 válasza bear_ (#606) üzenetére


defygaben77
tag

Ott még nekem sem volt. :) A Miui11 Android 10 hozománya volt.

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#610) hriska válasza helixP (#608) üzenetére


hriska
aktív tag

Minden adat bukik,tehát előtte menteni tessék :)
Amennyire emlékszem már note4 idejében is így volt csak akkor nem kellett 168 órát várni :(((

-Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!-

(#611) bear_ válasza defygaben77 (#609) üzenetére


bear_
aktív tag

Akkor mégegy ok, hogy ne frissítsek :)

(#612) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Üdv!

Ha minden jól megy, hamarosan én is csatlakozom a társasághoz egy 128GB-os fekete színű készülékkel, sosem volt MIUI-s, főleg nem AMOLED-es készülékem, így kíváncsi leszek. :))

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#613) fujifilm1 válasza hriska (#598) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Köszönöm mindannyiótoknak a választ.
Hriska- köszi csak az időbeli egybeesés miatt merült fel, hogy köze lehet hozzá.

azt nem írtam hogy pár app-ot viszont tudod frissíteni a Play, csak kb. 10-et nem. :(

Azóta ismét több frissítés gond nélkül lement.
Remélem ezzel a 10-el sem lesz gond a továbbiakban amikor majd jön rá frissítés.

Nekem is állandóan akar update-elni a Play, hiába van letiltva az auto update.
A YouTube külön egyedileg is mégis rendszeresen frissíti .
Pedig nem kéne YouTube Vanced van Magisk modulból.
nem lehet ezt valahogy megakadályozni?

(#614) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Na ez érdekes...amikor megvettem a Mi9t Pro-t akkor a gyári miui10-el átlag 423000 pontot ért el Antutu 8 alatt.
Ezután felfrissitettem miui11-re és az Antutu átlag eredmény leesett 418000 pontra.
Próbáltam többször is gyári visszaállítást illetve xiaomi recoverybol a romot is ujraraktam, de semmi javulást, maradt a gyengébb teljesítmény.

Most twrp-ban töröltem vendor particion kívül mindent (meg systemet is) és fastboot módban ujraraktam a legfrissebb EU gyári romot és láss csodát...nem csak hogy megjavult az Antutu teljesítmény de meg javult is, most már átlag 430000 pontot ér el .

Eddig a max:

:)

Az már csak mellékes hogy megjavult a Chrome alatt tapasztalt lag is :))

[ Szerkesztve ]

(#615) hriska válasza fujifilm1 (#613) üzenetére


hriska
aktív tag

Ezek szerint bl nyitáson túl vagy ha van magisk.
Szerintem szánd rá magad és válts romot.Nem kötelező hetente frissíteni,én sem teszem.Megállok az általam leg stabilabb és legjobban működőnél.
Ezzel nem azt mondom,hogy a gyári globál nem jó rom,mert tökéletes napi használatra de ha valaki már nyitotta bl-t annak oka van,onnét tovább lehet lépni :)

-Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!-

(#616) hriska válasza Darth_Revan (#614) üzenetére


hriska
aktív tag

Ezek szerint nem kellett újra 143 órát várnod :)

-Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!-

(#617) Darth_Revan válasza hriska (#616) üzenetére


Darth_Revan
veterán

De igen, ezzel a telepitessel zártam le véletlenül 🙃

Egész nap ment Antutu hogy lássam tenyleg javult e az eredmény vagy csak véletlen.

Szoval óvatosan azzal a visszazarassal szerintem másnak is újraindul az óra és nem csak engem szivatnak :K

Más

Megjelent a GRID végre androidra, pc-s játék telefonra portolva szóval lazán ver minden más androidos autós játékot. [link]

Nem akarok nagy kepu lenni de lehet kozom van ahhoz hogy elérhető Mi9T Pro-ra is :D
Kedden megjelent de Mi9T Pro-ra nem lehetett megvenni és letölteni mivel nem volt támogatva. Szerdán ekkor kis levelezése kezdtem velük és szóltam nekik hogy ez nem kóser foleg hogy a gyengébb pocophone támogatott ez meg nem? Kötöttek az ebet a karohoz hogy a telefon nem bírja el, de aztán megemlítettem hogy a béta verzió ment rajta tökéletesen illetve hogy ezzel max arra ösztönzik a népet hogy torrentezzenek...csütörtökön már tölthető volt :C

(#618) torrente777


torrente777
tag

xiaomi.eu 11.0.4 és Quax Kernel Brutál jó az üzemidő :C

(#619) laci laci válasza torrente777 (#618) üzenetére


laci laci
addikt

Üdv itt is.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#620) Freddycom válasza torrente777 (#618) üzenetére


Freddycom
őstag

Jó ég, milyen téma ez... :D

(#621) bear_ válasza Freddycom (#620) üzenetére


bear_
aktív tag

Nekem is szemet szúrt, a sony ericssonokra voltak hasonló témák anno ;]

(#622) jonnyjoker01 válasza Darth_Revan (#614) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Lineage OS alatt az immensity kernellel 442 ezer pont jött össze:)

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#623) torrente777 válasza jonnyjoker01 (#622) üzenetére


torrente777
tag

xiaomi.eu 11.0.4 és Quax Kernel Kombó:
Freddycom:MixerThemeDark 4Pda
laci laci: Üdv neked is!

[ Szerkesztve ]

(#624) jonnyjoker01 válasza torrente777 (#623) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Lassan elérjük a Snapdragon 855+ eredményeit?:F

Üdv. Johnny

(#625) Laraxior


Laraxior
titán

Nos mivel nekem is megerkezett a frissites android10re, igazabol egy kicsit mintha tenyleg gyorsabban merulne es az ujjlenyomatolvasonal is mintha tobbet probalkoznek mire feloldja.
Nem veszes egyik sem, csak feltűnt.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#626) Laraxior válasza Laraxior (#625) üzenetére


Laraxior
titán

Toroltem a regi beallitast, ujraregeltem az ujjlenyomatom. Most szuper. :)

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#627) kelly416 válasza Laraxior (#626) üzenetére


kelly416
veterán

Akkor az akkut is töröld és állíts be újat. ;]

Troll off: Kérdezném, hogy volt-e gyári beállítások visszaállítása, de mivel ujjlenyomatot is utólag törölted, gyanítom nem. Én sem vagyok híve, de ahogy itt olvastam, van aki megcsinálta frissítés után és elégedettebb az akkuidővel. Én nem csináltam meg, de csak mert így is teljesen elégedett vagyok.

(#628) helixP válasza torrente777 (#623) üzenetére


helixP
nagyúr

És hol érzed ezt a különbséget azon kívül, hogy a random generátor más pontot dobott ki?

(#629) helixP válasza hriska (#610) üzenetére


helixP
nagyúr

Köszi! Szomorú

(#630) Strauss válasza torrente777 (#618) üzenetére


Strauss
senior tag

Feltettem Én is a quaxot , igaz a legfrissebb buildra és nem érzékeli a z ujjlenyomat olvasót.. Ment vissza a régi :(

[ Szerkesztve ]

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#631) jonnyjoker01 válasza Laraxior (#625) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én azt vettem észre, hogy az optikai olvasónál fontosabb, hogy az ujjad milyen részeit mented el, mint a hagyományosnál.

Ha kétszer veszek fel egy ujjat (tehát ha mintha két különböző ujj lenne) különböző pozíciókban akkor sokkal pontosabb a feloldás, csak az a baj, hogy maximum 5 ujjat tud csak megjegyezni, így nem tudom hozzáadni a hüvely + mutatóujjakat mindkét kezemen kétszer.

Így jelenleg a legtöbbet használt ujjam (jobb hüvelyk) van kétszer felvéve, az összes többi egyszer és ki is futott az 5 hely. Jobb hüvelyk sokkal pontosabb mint a többi ujjam.

Üdv. Johnny

(#632) Strauss válasza jonnyjoker01 (#631) üzenetére


Strauss
senior tag

Igen ez így van...Sőt ! ha vizesen is felveszed , akkor nincs hiba :D

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#633) jonnyjoker01 válasza Strauss (#632) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Apropó víz - láttam két féle beázás tesztet és nem tudom mit higgyek el... Az egyik videóban zuhannyal locsolták a telefont és teljesen beázott, tönkrement, míg a másikban belerakták egy tál vízbe egy percig a telefont és semmi baja nem lett:F

Inkább biztosra megyek és kerülöm a nyári záport:DDD

Üdv. Johnny

(#634) Strauss válasza jonnyjoker01 (#633) üzenetére


Strauss
senior tag

talán egy zápor az még ok, de egy kád víznek nem hiszem , h örülne :P

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#635) patakidr válasza defygaben77 (#609) üzenetére


patakidr
aktív tag

Nekem sajnos sem a gyárival, sem a Go SMS-sel nem ment. Sem MIUI 10-en, sem most 11-en. Illetőleg néha megy, néha nem. Néha átmegy és elküldetlennek jelzi...teljesen bizonytalan az sms küldése. Szánalmas. De ami még rosszabb, hogy egyre többen panaszkodnak, hogy sokszor nem vagyok kapcsolható, miközben a telón full térerő és hívni is tudok róla... Rövidesen a falhoz fogom csapni ezt a telefont :((

(#636) patakidr válasza Laraxior (#626) üzenetére


patakidr
aktív tag

Igen, nálam is gyorsabban merül láthatóan...

(#637) defygaben77 válasza patakidr (#635) üzenetére


defygaben77
tag

Írtam privit!

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#638) kelly416 válasza jonnyjoker01 (#633) üzenetére


kelly416
veterán

Állítólag a vízbe rakósak desztvízzel vannak, nincs benne vezető "szennyeződés", ezért nem csinál zárlatot a készülékben. Bár nekem ez kissé hihetetlen, csak ezt is itt olvastam valamikor valamelyik teló topikjában.

(#639) SamiCsillag


SamiCsillag
senior tag

Sziasztok! Ma a feleségemnek vettem egy ilyen telót. Eddig egy Mi5-öt használt. Van rá mód, hogy mindent egy az egyben átmásoljak neki az 5-ről a 9-re? Jelszavakkal, belépőkkel, tartalommal, appokkal, stb...

(#640) Strauss válasza SamiCsillag (#639) üzenetére


Strauss
senior tag

Igen , van olyan funkció , hogy átköltöztetés, igaz még nem használtam, ellenben a google lement mindent és átteszi , azt szoktam használni , működik rendesen ( az appokat nem szoktam, azt ha letöltöd újra az a legjobb)

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#641) SamiCsillag válasza Strauss (#640) üzenetére


SamiCsillag
senior tag

Valahol mintha már olvastam volna erről, hogy van olyan app, ami segítségével teljesen átköltöztethető egyik telefon a másikra. De nem tudom hol és nem tudom mi a neve.

(#642) vlesi69 válasza Darth_Revan (#614) üzenetére


vlesi69
senior tag

Majd lesz Antutu 9, akkor meg mégtöbbet fog mérni. :-)

(#643) Alonso69 válasza SamiCsillag (#639) üzenetére


Alonso69
senior tag

Szia.
A Play-ról ezzel [kép]
Vagy ez az App [link]

Xiaomi 12

(#644) cotag


cotag
senior tag

Telenor sim kártya és rossz lefedettség esetén mennyire jó a 4G vétel? Erős benne a chip? :R

(#645) jonnyjoker01 válasza kelly416 (#638) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

A vizek tisztaságának minősége (desztillált, ioncserélt) az alapján van "megmérve", hogy milyen az áramvezető képessége. A desztillált is vezeti az áramot, csak nem olyan a vezetőképessége, mint az ioncseréltnek, utóbbi pedig kevésbé vezeti az áramot, mint pl. a csapvíz.

Azt nem tudom, hogy a desztillált víz minimális vezetőképessége tud-e gebaszt okozni a telefonban, de azt biztosan tudom, hogyha leszakad a nyári zápor, vagy balcsin megmártózik a telefon, akkor nem ezen fogok agyalni :DD

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#646) Cane válasza jonnyjoker01 (#645) üzenetére


Cane
őstag

Annó egy Lumia 640 teló szépen elázott esőben, megmenekült. A tengervízből viszont elég volt neki 2 másodperc. :Y

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#647) Krisztianson


Krisztianson
tag

boltx.hu webshopot ismeri valaki? megbízható? Esetleg más üzletekkel tapasztalatok?

(#648) kelly416 válasza jonnyjoker01 (#645) üzenetére


kelly416
veterán

Nem is azért mondtam, hogy ezen agyalj, csak mint "átverés" jelleggel úsztatott telefonról videót nézve ne bízd el magad és ne tesztelj saját zsebedre. Szerintem.

(#649) fujifilm1 válasza Krisztianson (#647) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Én náluk vettem .
az ígért időpontra kB. négy nap múlva megkaptam csomagküldővel .
Többnyire válaszoltak a levelekre .

Nem kellett gariztatni úgyhogy nem tudom mi lenne ? akkor mennyire lennének jófejek.?

Küldtek egy ajándék képernyő védő üveget de olyan kicsi volt hogy nem raktam fel rá. pedig az volt ráírva mi9t -ra való.

Rákerestem a cégtulajdonosra -valami pénzváltó cég - talán idei cég bejegyzés a webshopjuk
Ki tudja egy év múlva lesz-e még?

Hát ennek szellemében vásárolj tőlük.
:)

(#650) fujifilm1 válasza hriska (#615) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Köszi. Már váltottam - 168 órával a vásárlás után. :K
xiaomi.eu 11.0.4 es van.

Most egyébként úgy tűnik minden rendben van a play frissítésekkel. ma is lement egy pár hiba nélkül.

Tökre szeretem nézegetni hogy MI 9T PRO van kiírva és nem K20...
köszi mégegyszer a scriptért. :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.