Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) kurion válasza mgTerminator (#300) üzenetére


kurion
senior tag

Hát egy hetet kibirok így 😁 remélem jövőhéten rendbeteszik.

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#302) Tetsuo válasza spect80 (#253) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Hogy néhány hónapja a Telemax (TMX) szervizeli az összes Xiaomi terméket.

[ Szerkesztve ]

(#303) omfgk válasza Tetsuo (#302) üzenetére


omfgk
addikt

Csak nov 1. óta.

(#304) Tetsuo válasza omfgk (#303) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Akkor azóta. ;)

(#305) Kisbatyu75


Kisbatyu75
tag

Én most vettem a telefont az eustock.eu-tól. A garancialevélen nekem WayteQ van. Akkor most mi a helyzet?

[ Szerkesztve ]

mobil: Xiaomi Mi 9T PRO; PC:intel i7-7700

(#306) nfsu17 válasza Kisbatyu75 (#305) üzenetére


nfsu17
veterán

[link]
1097 Budapest, Gubacsi út 6.
[link]

(#307) cicafej


cicafej
újonc

Sziasztok!
A NoLED életre keltéséhez kérnék segítséget. Beállítottam mindent az útmutató szerint, de nem jelenik meg semmi a lezárt képernyőn.
A teszt mutatja a beállított értesítések ikonjait.Az értesítések a zárképernyőn és az értesítési sorban is megjelennek rendesen.
A pontos verziót alul írom, mert úgy látom globálból is kétféle van.
MI 9T pro MIUI Global 11.0.3.0(QFKEUXM) Andriod 10 QKQ1

[ Szerkesztve ]

MI 9T pro MIUI Global 11.0.3.0(QFKEUXM) Android 10 QKQ1

(#308) *RLaci* válasza cicafej (#307) üzenetére


*RLaci*
addikt

Szia! Privátban már másnak leírtam a beállításait az appnak, átdobom neked is.

(#309) menledge válasza *RLaci* (#308) üzenetére


menledge
senior tag

Szia!

Nem osztanád itt meg nyilvánosan? Lehet másnak is lesz szüksége rá. :)

(#310) cicafej válasza *RLaci* (#308) üzenetére


cicafej
újonc

Köszönöm a segítséget, müködik.
Ikont lehet változtatni?
Leírás szerint az ikon hosszan nyomva megnyitja az alkalmazást. Ez nekem nem müködik.

MI 9T pro MIUI Global 11.0.3.0(QFKEUXM) Android 10 QKQ1

(#311) *RLaci* válasza cicafej (#310) üzenetére


*RLaci*
addikt

Az nem megy sajnos. Ez egy nagyon régi app, már vagy egy éve a playen sincs fent, örülök, hogy az alap funkciója az értesítés jelzés működik. Három féle ikon kijelzésből tudsz választani, pontok, a noled saját ikon pakkja , vagy az ellenőrzött alkalmazásként hozzáadott appok saját ikonja.Nálam így jelzi

[ Szerkesztve ]

(#312) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Sziasztok!

Én is rendeltem egy 128gb változatot, mivel a mix 2s -em tönkre ment. Remélem jó utód lesz.

Külön tetszik, hogy XDA nagyon aktív ezzel a telefonnal, így egy hét után már mehet is rá stock 10-es droid :)

Üdv. Johnny

(#313) laci laci válasza jonnyjoker01 (#312) üzenetére


laci laci
addikt

Üdvözlünk itt. Vigyázz, mert nagyon megtud fertőzi a sok rom.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#314) mgTerminator válasza jonnyjoker01 (#312) üzenetére


mgTerminator
veterán

Mi lett a Mix 2s-el?

(#315) kurion válasza mgTerminator (#283) üzenetére


kurion
senior tag

Jött ki új xiaomi.eu ami javítja a hibát.

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#316) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Sziasztok!
Hivatalos romban sem miui10 sem 11 alatt nem lett javítva/pótolva a hiányzó miui tarcsazo és sms app ami mi 9t esetében alapból van.
Xiaomi.eu romban ez pótolva van miui11 alatt vagy ott is hiányzik mi9t pro esetében ?

[ Szerkesztve ]

(#317) jonnyjoker01 válasza mgTerminator (#314) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Pár hónapja leejtettem fürdőszobában, megrepedt a kijelző és így hónapokkal később most elkezdte nem érzékelni az ujjamat a navigációs sáv területén, sokszor magától életrekel az érintő kijelző, főleg alul. Egyik este ráfeküdtem a telefonra, lehet amiatt történt így a repedéssel együtt, de őszintén, nem tudom.

Üdv. Johnny

(#318) blaca83


blaca83
őstag

Sziasztok!

Ma délután megjön nekem is az MI 9T. :DD

Hogyan tudok a leggyorsabban és legegyszerűbben "átköltözni" egy Redmi Note 5-ről?

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#319) mizoli válasza blaca83 (#318) üzenetére


mizoli
addikt

Ha szükséges, az SMS-eket az SMS Backup and Restore app export/import funkciójával tudod átvinni.
A névjegyeket el tudod menteni vcf file-ba, és importálni az új telefonon. A naptár bejegyzésekhez a Calendar Import-Export appot tudod használni (ics file-t csinál). Ezek offline működnek, mindenhol használhatóak, bárhonnan, bárhová.
Vagy ha úgyis mindened ott van a Google szerverein, valszeg azzal is lehet, de erről nincs tapasztalatom.
A telepített alkalmazásokat, egyéb beállításokat én nem akarnám átvinni.

Leggyorsabban úgy tudod megcsinálni, ha sietsz vele :D

[ Szerkesztve ]

(#320) spect80 válasza blaca83 (#318) üzenetére


spect80
senior tag

szerintem a MI cloud átvisz mindent

(#321) Gibo


Gibo
senior tag

"A Mi 9T most 120 pénzbe kerül, egy Mi 9 Lite 100 ezerbe, a Mi 9 150 ezer, a Mi 9 SE pedig 130 ezer forintba. "

Az ugye 120e , a "forint" pedig Forint.
Sorkizárt formázás nem opció? Azt kellemesebb lenne olvasni.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#322) jonnyjoker01 válasza Gibo (#321) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Vagy ahogy a cikkíró is poénkodott, teszt helyett egy táblázat:DDD

Üdv. Johnny

(#323) laci laci válasza Darth_Revan (#316) üzenetére


laci laci
addikt

Nem lesz benne idáig úgy néz ki, de az apkmirror-ről le lehet tölteni a miui tarcsázót és ezt használod elsődlegesen.
Üdvözlet mizoli.. :C

[ Szerkesztve ]

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#324) mgTerminator válasza kurion (#315) üzenetére


mgTerminator
veterán

OTA? Felraktad, működik? Nem is gondoltam volna hogy ennyire erőszakos az OTA frissítés, naponta többször pittyeg, még a Mix 2-őn is pedig le van rakva az asztalra...

(#325) mgTerminator válasza jonnyjoker01 (#317) üzenetére


mgTerminator
veterán

Ja jó már azt hittem hogy magától hibásodott meg. Nekem sima van, de máig imádom, el sem adom soha :D

(#326) kurion válasza mgTerminator (#324) üzenetére


kurion
senior tag

OTA-n töltöttem le, fel is raktam, töröltem a Log mappát és azóta nem jelent meg.

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#327) cSuwwi


cSuwwi
aktív tag

Nekem is fent van a 11.22-es dev, es jonak tunik. Mukodik az OTA frissites is, az elozo kettonel errort irt (bar a hatterben leszedte)

[ Szerkesztve ]

(#328) Alonso69 válasza Darth_Revan (#316) üzenetére


Alonso69
senior tag

Szia.
Benne van [kép] [kép]
A Google féle is ,de azt nem használjuk :)
[kép] [kép]

Xiaomi 12

(#329) kurion válasza Alonso69 (#328) üzenetére


kurion
senior tag

Ez milyen icon pack vagy téma?

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#330) Alonso69 válasza kurion (#329) üzenetére


Alonso69
senior tag

Ez [kép]

Xiaomi 12

(#331) Darth_Revan válasza Alonso69 (#328) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Köszi, akkor most már csak 7 napot kell várnom a bootloader nyitásra :DDD

(#332) jonnyjoker01 válasza mgTerminator (#325) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én is addig használtam volna amíg csak lehet, imádom ezt a telefont. 25 ezer lett volna a javítás, úgyhogy inkább úgy döntöttem továbblépek, a mi 9t pro minden nekem fontos szempontból előrelépés így gondoltam nem nyúlhatok mellé a vásárlással (128gb tárhely, jack csatlakozó, nagyobb kijelző, amoled, jobb hátsó kamera, nagyobb akksi, alsó káva kisebb, snapdragon 855, nagyobb főzött rom-kernel választék xda-n).

A baj viszont ott kezdődött hogy nyáron a sziget után (megemlíteném, hogy a szigeten nem esett semmi baja:DDD ) reggel ahogy hazaértem sikerült leejtenem a fürdőszoba kövére:(:O

Üdv. Johnny

(#333) laci laci válasza Alonso69 (#328) üzenetére


laci laci
addikt

Annyit pontosítás kell hozzá, hogy idáig csak az EU-dev nél van miui dialer, de az sem a kínai oldalról jött. Nehogy valaki azt hidje, hogy globalon is van gyárilag.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#334) Crow


Crow
tag

Tudja valaki, hogy a gyári EU (EEA) és Global ROM között milyen különbségek vannak? Melyiket érdemes választani?

[ Szerkesztve ]

Crow

(#335) laci laci válasza Crow (#334) üzenetére


laci laci
addikt

Global rom

"- Globál felhasználóknak fejlesztve az egész világra
- Több nyelvkezelés és régió választás
- Nincsenek kínai app-ok
- Google app támogatás
- Hálózat támogatások minden szabvány szerint
- FONTOS: Van belőle BETA verzió! Random felhasználók kapják meg szerte a világban, és lehet visszajelzést küldeni róla ha valami nem stimmel.
- Valójában ez a hivatalos Global ROM, nem az EEA.
- OTA(On The Air) frissül

EEA rom

- EEA az European Economic Area - azaz Európába szánt modellek
- Több nyelvkezelés és régió választás
- Nincsenek kínai app-ok
- Google app támogatás
- Hálózat támogatások minden szabvány szerint
- FONTOS: Az EEA és a Global Stable ROM között a különbség csak és kizárólag a GDPR. EU országokra koncentrálva természetesen.
- Nincsen BETA programja.
- Eltérő rendszerességgel frissül, global és EEA nem egy időben frissülnek, két külön vonal"

Nem saját gondolat.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#336) Alonso69 válasza Crow (#334) üzenetére


Alonso69
senior tag

Szia.
Eddig Globálon voltam ,de BL nyitás után,most ez az új EU dev., nagyon bejön.
Bátran ajánlom ,egy pár kép ,hogy miért
[kép] [kép] [kép] [kép] [kép]

Xiaomi 12

(#337) voncci


voncci
aktív tag

Uraim! Mik a tapasztalatok a Miui 11-el? Bugok, akuidő? Még mindig nem frissítettem....

(#338) Crow válasza Alonso69 (#336) üzenetére


Crow
tag

Menő! Köszi a tippet.

Crow

(#339) Crow


Crow
tag

Hol érdemes mostanság 9T Pro-t venni, ha normális (és lehetőleg 2év) garit szeretne mellé az ember? Mit javasoltok?
Alza? Mi Store Lurdy?

Crow

(#340) sebai válasza Snoky21 (#275) üzenetére


sebai
csendes tag

Műkodik
Ha telefonalas kozben tudsz netezni akkor megy
Marpedig tudsz 😃

(#341) sebai válasza Fall-N (#220) üzenetére


sebai
csendes tag

Smartlock:
Felajanlja, be is allithatod
Csak eppen nem mukodik
BT hangszoroval meg a kocsi hifijevel is megneztem
Lockolodik a telo hiaba aktiv a BT kapcsolat
De a legszebb: miutan beallitod nem tudsz ebbe a menube belepni h modosits, a MIUI ban ez nem letezik, csak ha az android promptolja neked uj eszkoz erzekelesenel

(#342) jonnyjoker01 válasza Crow (#339) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

nem reklám:

Én a smartshopról rendeltem, már 3 telefont vettem náluk (mi a1, mi mix 2s, mi 9t pro) és eddig nem volt gondom velük.

/nem reklám

Üdv. Johnny

(#343) sebai válasza sebai (#340) üzenetére


sebai
csendes tag

Volte hoz meg annyit h a mukodik azt jelenti h nem valt vissza 2g vagy 3g re mikozben hivasban vagy

(#344) djzoy válasza Alonso69 (#336) üzenetére


djzoy
tag

Szia! nekem a hétvégére ki lesz már a telóm nyitva,aztán szeretném ki rootolni és a az Uj EU dev et feltenni,de jo lenne egy kis segitség mert nem tudom hogy mit hogyan kell és miket tőltsek le hozzá. még nem csináltam ilyet. :) :R Most miui 11 globál van rajta,android 10 el.

(#345) mgTerminator válasza kurion (#326) üzenetére


mgTerminator
veterán

És neked megy az AOD? Nekem addig villan fel amíg odaérintem az ujjam... Nem hiszem el :O

(#346) kurion válasza mgTerminator (#345) üzenetére


kurion
senior tag

Nem használom de egy órára bekapcsoltam megnézni, mikor az ujjlenyomat feloldás megkezdődik akkor tűnik csak el.

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#347) daninet


daninet
veterán

felraktam az EU romot, kb így lett értelme a telefonnak. Sokkal jobb, sztm csak ezzel használja mindenki. Minden kis idegesítő vacak ki van benne javítva.

Egy hátrányt láttam: minden alap appból fel lett telepítve a miui és az alap google verzió, tehát két tárcsázó van, két sms, két naptár, két email stb. Ezeket le kell törölgetni vagy elrejteni attól függően melyiket akarod használni.

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#348) mgTerminator válasza kurion (#346) üzenetére


mgTerminator
veterán

Hát ez hihetetlen hogy nálad működik minden... Én megpróbáltam újra flashelni és 3 óra basztatás után úgy kapcsolt be hogy visszaraktam a 14.-ei verziót.... Addig állandóan recovery jött vissza a rendszer helyett...

(#349) kurion válasza mgTerminator (#348) üzenetére


kurion
senior tag

Hát én 1x próbáltam régebbi verziót vissza rakni, mondjuk nem backupból hanem update zipból és nem sikerült. Azóta ilyennel nem próbálkozom.

Nekem annyi gondom van hogy mikor hotspotolok rezeg a telefon időközönként amíg nem lövöm ki az értesítési sávról az értesítést.

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#350) daninet válasza mgTerminator (#348) üzenetére


daninet
veterán

kell egy format data-t nyomni recoveryben (nem wipe!!, nem ugyanaz) mielőtt telepíted, ugy nem bootol recoverybe
ez a titkosítás miatt van. Bármilyen gyári romra uj romot csak format data utan tudsz felrakni, első indítás után pedig kérni fogja a miui jelszót

nyilván nem kell mondanom, hogy a folyamat alatt a user adatok törlődnek. sdcard tartalma marad.

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.