Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7001) kelly416 válasza jonnyjoker01 (#6998) üzenetére


kelly416
veterán

Nem baj, így legalább nincs tovább dilemma. Használd egészséggel. :R

(#7002) rigoberto válasza jonnyjoker01 (#6998) üzenetére


rigoberto
őstag

Majd azért mesélj (ne túl részletesen :D ) az F3-asról.
Mi9tpro után kiváncsi leszek milyen érzés.

(#7003) Maxtreme válasza rigoberto (#7002) üzenetére


Maxtreme
addikt

sztem ez után a noccs' ami nagyon zavaró tud lenni, hogy sok fejlesztőnek a mai napig nem sikerült megugrani azt a szintet (főleg így hogy mai telók 99%-a noccsos') hogy a programjaik full képernyőn fussanak....
Ettől függetlenül mindenben jobb mint a mi9tpro. (kamera kb 1 szint)

(#7004) turho válasza Maxtreme (#7003) üzenetére


turho
őstag

Én nem értem a notch-ot, belehalt volna a világ, ha felül van egy vastagabb rész? Egy normális de kisméretű 8 Mpix szelfikamera nem lett volna elég?
Néha szánom és röhögöm egyszerre ezt a screen-body ratio küszködést, és az idióta kijelző alatti kamera erőltetést. Amit normálisan lehetetlen megcsinálni. A kijelzőn is észrevenni, a kameraképen is. Persze, tudom, majd az algoritmus kijavítja :DDD egyszerűbb, mint a valóság. És olcsóbb....ja, nem.
A szuper Zte Axxon fél milláért szánalmas eredményt produkált.....
Bennem lehet a hiba, de én a lekerekített szélű kijelzőre is haragszom. Miért kellett?
A hajtogatós mobilokat meg pláne hagyjuk....
Televíziót hálistennek még úgy gyártanak, hogy téglalap :DDD

(#7005) Maxtreme válasza turho (#7004) üzenetére


Maxtreme
addikt

"innováció" Valamivel el kell adni a telefonokat.... (gondolják a gyártók....)
Nekem a hajlítható kijelző is baromira "tetszik" a jelenlegi formájában. Rászáll a légy és hopp már ott is a karc. Arról nem is beszélve, hogy a fizika az fizika, X mennyiségű hajlítgatás után ott vagy a szalagkábel, (a fold3-ba van 2 is) vagy a kijelző fog "elfáradni".

Viszont amire valóban szükség lenne, az sok éve egy helyben topog.. Az akkumulátorok fejlesztése....

[ Szerkesztve ]

(#7006) jonnyjoker01 válasza rigoberto (#7002) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Hehe jó, hogy odaírtad ne túl részletesen különben regényt írnék :DD

Egy nap nyomkodás után azt kell mondjam tényleg mindenben jobb, mint a 9T Pro. Kijelző színei, képfrissítése a legszembetűnőbb, a másik a teljesítmény. Minden bejön azonnal ahogy rányomok, fura érzés főleg weboldalaknál, pedig a 9T Pro-nak sincs szégyellni valója. A kameralyuk pedig tényleg nem zavaró egyáltalán, nagyon pici a telefon méretéhez képest, pedig ettől féltem a legjobban. Sztereó hangszórók fantasztikusak.

Egy dolog ami zavar az a fejsúlyosság amit korábban is említettem. Nem érzem biztonságban ahogy fogom a telefont kézben. De majd a tok ezt orvosolja.

Üdv. Johnny

(#7007) kelly416 válasza jonnyjoker01 (#7006) üzenetére


kelly416
veterán

Gratula és örülök, hogy elégedett vagy a választásoddal. :R Talán ez a legfontosabb.

(#7008) rigoberto válasza jonnyjoker01 (#7006) üzenetére


rigoberto
őstag

Átjön amit írsz, és már a tenyerem is viszketni kezdett, de a kameralyuk miatt én még mindig nem akarom. Persze ez is csak megszokás kérdése, mint minden más.
Akciósan vetted legalább? ;]

(#7009) rigoberto válasza Maxtreme (#7003) üzenetére


rigoberto
őstag

kameralyuk nem notch de egyébként igazad van.
nagyon fura (persze biztos megvan az oka), hogy nem robbantott még piacot a kijelző alatti kamera pl.
majd talán 2022-ben..

(#7010) Maxtreme válasza rigoberto (#7009) üzenetére


Maxtreme
addikt

igen. Én amiatt hívom notchnak mert alkalmazások ugy kezelik (a kamera alatt induló, és a kijelző tetejéig tartó "szép" sáv)
Kár hogy nem gyártanak opcionálisan szelfikamera nélkül telókat (tehát legyen belőle ilyen is és olyan is)
Nekem pl baromira nincs rá szükségem.

(#7011) tboy93


tboy93
nagyúr

Kváncsiságból én is leteszteltem az akkumat, karácsonykor lesz 2 éves és kereken 70%-nak írja.

(#7012) DroiDMester válasza tboy93 (#7011) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Hát az már jó szar!
Enyém már elmúlt 2éves és 90% körül van! ~3600mAh.t tud pedig szinte minden éjjel töltöm ha este 30% akkor is meg ha 75% akkor is!

[ Szerkesztve ]

(#7013) tboy93 válasza DroiDMester (#7012) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ameddig nem zavaróan kevés addig én nem foglalkozom vele. Egy telómban sem cseréltem soha akkut. Mondjuk én nem kímélem, töltöm amikor és ahogy jólesik :D

(#7014) Simi37 válasza DroiDMester (#7012) üzenetére


Simi37
őstag

Nekem most 84%-on van az akksi, decemberben lesz 2 éves. (Ezalatt 320x került töltőre ami alatt átlagosan 70% töltés ment bele. 2-3 naponta raktam fel tölteni.) Sajnos érezhetően kevesebbet bír már mint új korában. Lassan nem ártana akksit cseréltetnem.

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#7015) tboy93 válasza Simi37 (#7014) üzenetére


tboy93
nagyúr

2-3 naponta raktam fel tölteni

az igen :D nekem új kora óta legalább napi egyszer töltőn volt, de volt hogy naponta többször is

[ Szerkesztve ]

(#7016) Cane válasza tboy93 (#7015) üzenetére


Cane
őstag

Mivel méritek?

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#7017) Acélfarkas válasza Cane (#7016) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Accubattery app.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#7018) Cane válasza Acélfarkas (#7017) üzenetére


Cane
őstag

Kipróbálom de mondjuk saját eszközzel mérni saját eszközt nem túl szerencsés.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#7019) Cane


Cane
őstag

Melyik menüpontban van a mAh? A simát töltöttem le, a full-t nem vettem meg egyelőre.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#7020) Alemida válasza Cane (#7019) üzenetére


Alemida
tag

Állapot oldalon a számított kapacitás sorban. De kell néhány merítés és töltés ciklus, hogy becsülni tudjon.

(#7021) Cane válasza Alemida (#7020) üzenetére


Cane
őstag

Köszi.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#7022) user26


user26
aktív tag

Sziasztok!
November 27. -én lejár a támogatása a telefonnak, ezért nem lesz utána többet heti EU (xiaomi.eu) Rom.
A kérdésem a következő ehhez, gyári támogatás az meddig van ? (Global, EEA)

Xiaomi fan I 12T Pro I

(#7023) bear_ válasza user26 (#7022) üzenetére


bear_
aktív tag

Valószínűleg most fogja kapni az utolsó security patcheket.

(#7024) n0is3es


n0is3es
aktív tag

Kissé fura :) A OnePlusom megkapja a 12-t a Mi 9T Pro pedig nem, 855+ vs 855, nekem érdekes!

Pixel 6 & Alfa Romeo 147 1.6 Twin 120 LE 2006 ;)

(#7025) Tomi_Ohl válasza n0is3es (#7024) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

A Oneplusnak jobb támogatása van, ennyi. Az előző telefonomban (Mi 5S) snapi 821 volt, Android 8.0-n megragadt, pedig az ugyancsak 821-es azonos korú oneplus 3T kapott frissítést 9-re. Ez ilyen.
Elvileg 2 Android-frissítés és 3 MIUI-frissítés volt beígérve, előbbi megvolt (persze hogy kiadták a telefont Android 9-cel, amikor már kész volt a stabil 10-es is a Google részéről), utóbbi viszont még nem, hacsak nem találják majd ki, hogy idén a 12.5 külön MIUI főverziónak számított.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#7026) aprokaroka87 válasza Tomi_Ohl (#7025) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Valószínűleg lesz jó pár készülék ami a Miui 12.5 miatt már nem biztos hogy megkapja a Miui 13-at.

Redmi vonalon biztosan lesz olyan.

(#7027) nojbispeed válasza user26 (#6952) üzenetére


nojbispeed
csendes tag

Szia. Neked működik rendesen a gesztusvezérlés? Amikor gyakorolni kell, semmi gond. Utána amikor élesben szeretném használni nem jó. 12.5.1-en van

(#7028) user26 válasza nojbispeed (#7027) üzenetére


user26
aktív tag

Szia!
Már nem azon a Rom-on vagyok, de nálam működött. Sőt az összes EU (xiaomi.eu)-eddig.

Xiaomi fan I 12T Pro I

(#7029) bear_ válasza nojbispeed (#7027) üzenetére


bear_
aktív tag

Csak a gyári launcherrel mûködik.

(#7030) jonnyjoker01 válasza nojbispeed (#7027) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Alapból nekem is szórakozott a gesztusvezérlés, elég bénán működött, enhanced edition javított rajta sokat (12.5.6 frissítés volt nekem). Azóta váltottam a HOS-ra (pixel közeli Android 12), ott tökéletesen működik a gesztusvezérlés, nem értem ugyan ezt a Xiaomi csapata miért nem tudja megcsinálni :U

Üdv. Johnny

(#7031) jonnyjoker01 válasza jonnyjoker01 (#7030) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Közben most vettem észre, rossz topik :U Bocsi mindenki. 9T Proval nem volt semmi gondom a gesztusvezérléssel.

Üdv. Johnny

(#7032) rigoberto válasza jonnyjoker01 (#7031) üzenetére


rigoberto
őstag

Már csak megszokásból is. :D

(#7033) nojbispeed válasza bear_ (#7029) üzenetére


nojbispeed
csendes tag

Fasza. Én a gyárit utálom.

(#7034) nojbispeed válasza user26 (#7028) üzenetére


nojbispeed
csendes tag

Mennyire nehéz másik romot rátenni? Van olyan globál, amiben van magyar is? Azért szeretném azt, mert akkor tudok olyan programot rátenni amivel a telefon beszélgetéseimet föl tudom venni.

(#7035) kelly416 válasza jonnyjoker01 (#6989) üzenetére


kelly416
veterán

Na, ha ez igaz, én nem sokat várnék a helyedben a MiMix4-re.

(#7036) Cane


Cane
őstag

Eléggé meggyőző a tudása. Bár a kerámia hátlap szvsz eléggé sérülékeny lehet. Az előlapi kijelzős szelfikamera youtube tesztek alapján nagyon jó minőséget képvisel ami viszont jó pont.

Mondjuk a kijelző alatti kamera tévéknél lesz érdekes, annak tudatában, hogy pár éve egy-két neves gyártó lelepleződött a "spontán" készített és a gyártónak vagy ki tudja kinek hazaküldött képekkel, videókkal.

A telefon sebessége szintén remek de számomra túlzás. Látnék már végre egy olyan telefont, amely csúcs(közeli) kamerát, amoled kijelzőt, nagy akkut és energiatakarékos SoC-ot ad, főleg hogy alig játszom játékokkal, nem antutu-zok, stb. 2 nap normál használat melletti akkuidő már számomra megfelelő lenne. :)

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#7037) balint18


balint18
csendes tag

Sziasztok! A napokban elkezdett szarakodni a hangszóróm, hogy telefonálás közben kihangosításkor nem hallok semmit. Zene minden szól, teszt (*#*#64663#*#* ) futtatásakor nem is érzékeli azt a részét a mikrofonnak. Van valami ötlete barkinek is, ami első körben nem drasztikus?

(#7038) balint18 válasza balint18 (#7037) üzenetére


balint18
csendes tag

Javítanám bocsi. Szóval én hallom csak a túlvégen nem hallanak semmit.

(#7039) jonnyjoker01 válasza Cane (#7036) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Az új Mix esetén inkább az a gond, hogy nem csak a hátlap kerámia, hanem az egész ház. (2, 2S, 3 is alukeretes)

Mix 2S-emet tok nélkül használtam, kétszer ejtettem le. Egyszer a bal felső, másodjára az alsó sarkára esett. Az alu keret megsérült, a kerámia nem. Viszont gyanítom, hogyha a Mix 4 esik a sarkára akkor ott szilánkosra törés történik, mivel nincs mi elvegye az ütközés erejét.

Üdv. Johnny

(#7040) rigoberto válasza balint18 (#7038) üzenetére


rigoberto
őstag

Rossz a mikrofonod, vagy koszos.
Ezen nincs nagyon mit szépíteni.

(#7041) rigoberto válasza jonnyjoker01 (#7039) üzenetére


rigoberto
őstag

Szerintem titán megerősítést kapott, nem törhet el az olyan könnyen. ;)
Durva lenne, ha egy esés után úgy nézne ki mint egy földre pottyant porcelán váza.

(#7042) balint18 válasza rigoberto (#7040) üzenetére


balint18
csendes tag

De akkor ha rendesen beszélek telefonálok, akkor jó. :F

(#7043) Maxtreme válasza balint18 (#7042) üzenetére


Maxtreme
addikt

Most akkor jó vagy nem? Azt írtad a "túlvégén" nem hallanak. Ergo jah ahogy írták is, a mikrofon vagy megadta magát, vagy koszos. Ez elég egyértelmű.

(#7044) balint18 válasza Maxtreme (#7043) üzenetére


balint18
csendes tag

Kihangosított állapotban nem hallanak, ha simán beszélek, akkor igen.

(#7045) turho


turho
őstag

Mostanában cseréltetett valaki akkut? Hosszú művelet? Drága? Nyilván gyári kellene, nem hamis. Neadjisten Szolnok megyében....

(#7046) MechaNox


MechaNox
csendes tag

Sziasztok!

Lehet ezt a mobilt downgrade-elni?

Már az a frissítés is zavart, amit tavasz körül raktam fel (sok GUI változás, valószínűleg a MIUI 12), de amit kb. egy hete tettem fel (júliusi vagy augusztusi "Security update"-nek hívta magát, mást nem írt, különben nem is tettem volna fel) , katasztrofális.

Még több GUI változás, új bugok, megszűnt vagy megváltoztatott/áthelyezett funkciók, nem bír egyszerre játék hangot és zenét (Spotify) lejátszani, akadozik a rendszer és játékok, jobban merül (nem az akku romlása szerintem, hirtelen a frissítés óta), 2 éven át hibátlanul működő játék laggol, a hangja is szaggat, és sok egyéb hiba és változás, ami már túl sok elviselni...

Nagyon örülnék, ha vissza lehetne rá tenni a MIUI 11 utolsó verzióját rá, azt hiszem az volt, ami még jó volt. Most MIUI 12.5.2.0 Stable van rajta. Örülnék, ha mellette megmaradnának az alkalmazások adatai, ha megoldható.

(#7047) Acélfarkas válasza MechaNox (#7046) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Ha valahogy lehet is downgradelni, az full resettel fog járni. De valaki tapasztaltabb nyilatkozik majd a témában.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#7048) n0is3es válasza MechaNox (#7046) üzenetére


n0is3es
aktív tag

Ha lehet IS downgradelni csak bootloader unlockal ;)

Pixel 6 & Alfa Romeo 147 1.6 Twin 120 LE 2006 ;)

(#7049) rigoberto válasza turho (#7045) üzenetére


rigoberto
őstag

A sima 9T fórumon ezt ajánlották.
[link]

(#7050) rigoberto válasza balint18 (#7044) üzenetére


rigoberto
őstag

Egy megbízható szervízben nézesd meg szerintem, az a biztos.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.