Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) korpicschess válasza szapeboy (#350) üzenetére


korpicschess
veterán

szerkesztés gomb...

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#352) Degeczi válasza korpicschess (#351) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ami sokkal rosszabb, mint két, személyhez címzett hozzászólás... épp ezért nem is kötelező irányelv.

(#353) r3dsnake válasza Degeczi (#352) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Kötelezőnek kötelező, de szerintem is hülyeség.

(#354) szapeboy


szapeboy
tag

Fórumozok már egy ideje, de ezért még sehonnan nem tettek ki. Remélem itt sem jár ilyen szankcióval, mivel valóban két külön reakció volt.

Csak az a nő foglalt, akin fekszenek!

(#355) r3dsnake válasza szapeboy (#354) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Dehogy jár, ne aggódj rajta.

(#356) poffsoft válasza Degeczi (#347) üzenetére


poffsoft
addikt

Érdekes, erről a csodaakcióról még mindig kussol a köz, gyanítom, ez már így is marad.
Viszont új csoda a nemhülyében, használt teló beszámítás. Nem dicsérik... blackfriday-os a beszámítás állítólag?

[ Szerkesztve ]

(#358) Degeczi válasza Legyes (#357) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ettől tartottam: az ilyenekkel mossák egybe a mi ügyünket is... :(

(#359) r3dsnake válasza Legyes (#357) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Oké, de a féláron árult "gagyitablet" hol volt irreális áron? Azzal kapcsolatban semmi fejlemény?

(#360) Legyes válasza r3dsnake (#359) üzenetére


Legyes
tag

Szerintem ugyanez lesz az állásfoglalás. Megvannak erre a mintaszövegek, ahogy a NAV-nál is. Én bármit kérdezek a milliókból fenntartott NAV segítségtől, mindig egy bescannelt papírlapot kapok, rajta egy egyenszöveggel. Persze a kérdésemre pontos választ nem. Ugyanez lesz a fogyasztókat védő szervezeteknél is :(

-=LeGyEs=-

(#361) poffsoft válasza Legyes (#360) üzenetére


poffsoft
addikt

fogyivéd sosem védi/képviseli a vevőt, hanem a másik oldalt.
sztorik szerint a bêkéltetőknél fordul elő a fogyasztók védelme.

Valahogy sejtettük, hogy ez lesz, neeeem? :W

[ Szerkesztve ]

(#362) Legyes válasza poffsoft (#361) üzenetére


Legyes
tag

Persze, borítékolható volt. Én azzal tüntetek, hogy átmegyek az eDigitalba, rendelek az iPontól, vagy a kínaiaktól. De előtte adom a tipikus magyart és jól összetapizom a dehülyevagy-ban.

-=LeGyEs=-

(#363) INMOTEP


INMOTEP
őstag

Nem találtam a megfelelő topikot ,igy itt kérdezném meg .Aki Windows alapú tablettet használ tudna nekem pár kérdésre válaszolni ? Ami engem igazából érdekelne az az ahogy Pc-n futó exe program ugyanúgy fut ezen is ? Tehát ugyanúgy kell exe-vel telepíteni a programot mint asztali gép esetén ? Usb-s gépjármü diagnosztikára használható lehet szerintetek ? :)

(#364) r3dsnake válasza INMOTEP (#363) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ugyanúgy fut. Megfelelő topic: [link]

[ Szerkesztve ]

(#365) Lemaitre


Lemaitre
tag

Sziasztok
Az lenne a kérdésem hogyha beszereznék 1 ilyen tabot akkor a RAM-ot tudom-e bővíteni/kicserélni (elvileg DDR3L RAM van benne nem?) :)
Csak azért kérdezem mert keveslem ezt az 1 giga ramot és nem lenne annyira drága bővíteni :B

[ Szerkesztve ]

Brolex

(#366) r3dsnake válasza Lemaitre (#365) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem.

(#367) Sittes86 válasza Degeczi (#100) üzenetére


Sittes86
csendes tag

Sziasztok!
Végül sikerült itt valakinek megvenni a Modecom 8010-est?
Ha igen, kérem jelentkezzen, egy kis segítségre lenne szükségem...
Köszönöm...

http://eznemflotta.hu

(#368) Cathy92


Cathy92
újonc

Sziasztok!
Most akkor valaki meg is vette ezt a tabletet? Az egész topik a MediaMarkttal foglalkozik, és igazán bocsi, de én nem ezért jöttem ide.
Segítség kéne, hogy megbízható-e ez a tablet, mert igazán szeretnék windows 8 alapút, de ahogy láttam, a márkásak, mint az acer, asus meg lenovo, azok mind drágábbak, én valami olcsóbbra mennék. Ez a Modecom nekem nagyon jónak tűnik, de nem találok róla sehol semmilyen tesztet csak lengyelül, azt meg sajnos nem beszélem.... Nem kéne extravagáns dolgokra, csak játékokra, olvasásra, online filmezésre.

(#369) Rodzser Mór válasza Cathy92 (#368) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Szia. Úgy tűnik, hogy drága áron nem vette meg senki.

[ Szerkesztve ]

(#370) Zen Master


Zen Master
csendes tag

Sziasztok!

Ööö, olyannal találkozott vki, h nincs hangja az eszköznek?

(#371) Ricsis válasza Zen Master (#370) üzenetére


Ricsis
csendes tag

Sziasztok
Tudnátok segíteni?
Van egy windows tabletem Modecom Freetab 8025 IPS win 10
na ezt ujraraktam friss telepítéssel de a driverek semmit nem talált meg ea neten föleg a touch panelét. Na már most probáltam az itt közzétett driverekkel amik többnyire jok is de a touch is érzékel de nem azon a ponton ahol érintem és inkább tükör érintésben szoval nagyon elcsúszva.
És ha tudtok segíteni megköszönném
Üdv

Ricsis

(#372) namilegyen válasza Zen Master (#370) üzenetére


namilegyen
tag

Nekem is ez van. A szervizes javasolta a teljes rendszer visszaállítást ami most elakadt. Feldob egy kérdést amire nem tudok se igent se nemet nyomni mert nem reagál.

(#373) namilegyen válasza Ricsis (#371) üzenetére


namilegyen
tag

Modecom oldalán fenntvannak a driverek. Touchpad camera meg hang.

(#374) namilegyen


namilegyen
tag

Nektek felmegy az új frissítés? Hogy lehet 5 gb helyet varázsolni? Valaki próbálta már pen driveról újrahúzni a windowst?

[ Szerkesztve ]

(#375) Ricska


Ricska
csendes tag

Sziasztok~
Nekem annyi a problémám, hogy vásároltam ma egy ModeCom FreeTAB 8010 IPS IB tabletot 8.1 rendszerrel, amit felajánlott hogy frissítsek win10-re. Elkezdte, kevés volt a tárhely (minimum 15 gigát kért), uh rádugtam a pendriveomat, hogy akkor arra pakolgassa a cuccokat. Csinálta egy 2-3 óráig, utána helyre akarta valamiért állítani a rendszert, de nem sikerült neki, és UEFI-be akart belépni a windows gomb lenyomásával (utána már rákötöttem a billentyűzetem, mert semmit nem reagált). Beléptem, utána a következő fogadott (mellékelt kép). Ilyenkor mi a problémája, mi a baja?

http://prohardver.hu/dl/upc/2015-12/17/318766_pnwhwh9p7azugh2p_12386700_787429914716751_1925797863_n_2.jpg

(#376) block18


block18
csendes tag

Üdv! Lenne esetleg valaki akinek az érintőkijelző működik? Szükségem lenne néhány fájlra, mert az enyém sajnos nem működik Windows 10-re való frissítés után. :S

(#377) gyoriae


gyoriae
újonc

sziasztok,

Freetab 10.1-el van valakinek tapasztalata?
Wifije mennyire erős?
(csak wifin netezésre kellene, ezért szűk keresztmetszet a wifi..)
http://tablet-pc.arukereso.hu/modecom/freetab-10-1-silver-p271495505/#termek-leiras

(#378) jolti05


jolti05
őstag

Sziasztok.

Gondolkodom egy ilyen készülékben, kifejezetten olvasásra, tanulásra vásárolnám.
Annyi kérdésem lenne vele kapcsolatban, hogy mi az az ár, amiért már érdemes megvenni. Láttam, hogy volt egy akció, amikor nagyjából a felét kérték el a mostani árnak..

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#379) Rodzser Mór válasza jolti05 (#378) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Androidos teszkós Opendott tablet nem jöhet szóba? 2 év garival adták, tőbb van belőle, topikja is van.

(#380) jolti05 válasza Rodzser Mór (#379) üzenetére


jolti05
őstag

Nope :) Anno azon az áron, amiért kínálták, megérte megvenni, de amik nekem most szempontok, abban gyengébb, illetve Windows OPrendszert szeretnék.

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#381) Sinter 008


Sinter 008
csendes tag

Sziasztok .Segitsegre lenne szuksegem.Van nalam egy modecom freetab 8010 ips 1B tablet 8.1 rendszerel.A problema az lenne,hogy a tulaj elfelejtette a jelszavat !Csinaltam mar ujra szoftolas,Hard Resetet es ezt azt androidos keszulekeknel,de ennel egyszeruen keptelen vagyok elerni a bootmenut,hogy alaphelyzetre allitsam.Otletek jol jonnenek,hogy hogyan oldjam meg a problemat,esetleg ujratelepitesel.Tud valaki tanacsot adni ?

(#382) kpal


kpal
veterán

Erre felmászik W10 ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.