Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5651) fradi81 válasza Breki (#5649) üzenetére


fradi81
veterán

Ja az lemaradt hogy tükörtojás volt a cél, arra tökéletes, főzni ebben nem akarok :)

moto g72, Ninebot d28e

(#5652) erdey_a válasza Breki (#5647) üzenetére


erdey_a
őstag

Nekik jó így is aki meg finomabbat akar...

mindig kinyílik a bicska a zsebemben az ilyen lenéző megállapítások miatt.
gondolom végigkóstoltad mindannyiunk grillcsirkéjét, így nyilván ez alapján alkotsz véleményt.

az külön vicces, hogy az álláspontodat alátámasztani kívánó, interneten talált (tehát nem saját) képeden lévő "bontott" csirkét is egyben sütötte a gazdája. [link]
:))

Vérboci

(#5653) Breki válasza erdey_a (#5650) üzenetére


Breki
veterán

Általában a tojás készítésről írtam, szó se volt külön tükörtojásról.

De akkor ok nézzük azt.
Ez tálkában sült tojás nem tükörtojás!

A tükörtojást forró zsírba ütött tojás, amelynek fehérje kör alakúan szétterülve hirtelen keményebbre sül, sárgája pedig félig folyós.
Lehet vajat vagy olajat is alátenni.

Kinézetre ez hasonló, de nem ugyanaz, másmilyen lesz, de nem is ez volt a hozzászólásom lényege!!!

Ha mindenképpen angolkodni próbálunk akkor Fried Eggs, de az meg ugye inkább rántotta magyarra fordítva.

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#5654) Breki válasza erdey_a (#5652) üzenetére


Breki
veterán

Semmi lenézést nem volt benne.

De annyira tudtam, hogy lesz "valaki" aki elkezdi keresgetni a kép forrását.

Magadra vetted? :-)

Az alapján alkotok véleményt, hogy egy 182,7 E tagos csoportban többen leírták, leírtuk példákkal, és ez még a kisebbik csoport.
Itt meg egy olyan ember írta aki két hónapja vett kb. air fryert.

És ha figyelmesen olvastál pont azt írtam, hogy rátok kell hagyni.

Szóval én megtettem, te akarsz még rugózni rajta? :-)

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#5655) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Kérdeztem korábban, de elég pörgős a topc, a Cosori Dual Blaze-en kívül létezik más, alső-felső fűtőszálas eszköz?

(#5656) Breki válasza fradi81 (#5651) üzenetére


Breki
veterán

Okés de ajánlom próbáld ki a a Fryed Eggs-et szendvicskenyérben is, én úgy szoktam hogy kettőt össze rakok köze plapkasajt és így mélyebben be tudom nyomni.

Hogy kedves kutakodósunknak ne kelljen keresgélnie most linkelem.:-)
Volt saját képen itt azt hiszem korábban, de most lusta vagyok megkeresni

[link]

A szilikon formára sokan azt mondják nem igazán jó, mert pont a forró levegős áramlást gátolja, akkor inkább direkt air fryerhez való sütőpapír, ajánlott az olyan vékony, hogy szerintem átengedi a forró levegőt, viszont a kaját egyben ki tudom szedni vele az Air fryerből. Vettem én is korábban szilikont, de rájöttem, hogy nem olyan jó azóta nem nagyon használom.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#5657) Breki válasza Hauptmann (#5655) üzenetére


Breki
veterán

Kosarasban úgy tudom csak dupla fűtőszál egyedül a cosori dual base gépben van.

Tálcásban van olyan amiben még van pl.Itt egy Klarstein, ez egy kicsivel még olcsóbb is mint a Cosori Dual Blaze.

[link]

De ezek nem saját infók csak a csoportban írják, szerintem felesleges.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#5658) erdey_a válasza Breki (#5654) üzenetére


erdey_a
őstag

a 180ezres fészbukcsoport lett a mindentvivő lap a pakliban. rendben. együnk sz@rt. 1 milliárd légy nem tévedhet.
ps.: 2020.04.29 óta van airfryerem ;)

Vérboci

(#5659) Breki válasza erdey_a (#5658) üzenetére


Breki
veterán

erre a szintre inkább nem reagálnék. :-)
a másik csoport most nézem meg 1,6 M tag (1 642 677)
de az itteni három ember biztos többet számít :-)

egyébként nem rólad volt szó
ps.:írjunk már magyarul ettől nem leszel több :-)

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#5660) attiati


attiati
veterán

Pisztrángot készített már valaki?

Ha igen, akkor mi a módja?

(#5661) H-Mano válasza Breki (#5654) üzenetére


H-Mano
tag

Mivel "megszólítottál"...
Én csak leírtam az első és egyszeri tapasztalatomat.
Nem több, nem kevesebb.
Szóval leszállhatsz a magas lóról...

(#5662) Breki válasza attiati (#5660) üzenetére


Breki
veterán

Csak keszeget és más halat.
Pisztángra:

Pisztráng 200 fokon 20 perc ( Philips xl)

Egyébként sokan citromkarikákat tesznek bele:

Pisztráng egészben sütve. Koenic 12l-es air fryer, hal program (200°, 2x13 perc). A halat megpucoltam, kívül belül sóztam és borsoztam. A beirdalásokba egy-egy negyed szelet citromot tettem, valamint a hasába is pár szeletet. Kevés citrom lével meglocsoltam (csak mert maradt a citromból). Kb 10-15 percet hagytam állni. Utána ment az airfryerbe. Első 13 perc után megcseréltem a rácsokat.

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#5663) Breki válasza H-Mano (#5661) üzenetére


Breki
veterán

Manoka senki se szólított meg ;)

Stílus...

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#5664) H-Mano válasza Breki (#5663) üzenetére


H-Mano
tag

Mert mi is volt az alap kérdés?
"5.5 liter az amibe már az egész csirke belemegy?"
ERRE írtam, hogy:
"Mi egy ilyenben sütöttünk 1,8 kg-os csirkét, simán elfért...
(25ezerért vettük két hónapja, 3(!) év jótállással.)
[link]
Mire Te:
"Itt meg egy olyan ember írta aki két hónapja vett kb. air fryert."
A kérdezőt NEM az érdekelte, milyen a végeredmény, csak annyi, hogy belefér-e....
És azt egy két hónapos air fryer-es is megtudja (mondani) írni. :)

(#5665) Beni2360 válasza H-Mano (#5664) üzenetére


Beni2360
félisten

De még mindig ott tartunk nem minden süthető ami belefér. Gyakorlatilag minden légkeveréses sütőbe csak 3/4 rész magasságig szabad pakolni.
És egy egész csirke ugye több mint 7.5 -8 cm.
Hogy a reklámok mit mutatnak az más kérdés.
Nálam is bele férne de nem ildomos. :K
Nem kell e miatt veszekedni. :R

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#5666) AIex


AIex
tag

Sziasztok !

Rohnson Air Fry-rel van valakinek hosszabb távú tapasztalata ?

Ez lenne a egzakt modell,

Nagyszülőnek szeretnék egyet venni, viszont nagymama elképzelése picit más lenne. Neki nem mirelit dolgok sütéséhez kellene, hanem az elektromos sütőt szeretné kiváltani vele, amikor csak kevés dolgot süt, és pazarlásnak tartja a sütőt emiatt bekapcsolni, felmelegiteni,

Mivel nekem is van Air Fry-erem ezért picit problémásnak tartom, de lebeszélni sem akarom róla, mert lehet neki beválna. Szóval elkezdtem keresgélni, és szembe jött a linkelt modell, kb tökéletesnek tűnik, van hozzá kosár is, és tálca / tepsi is. Egyedül a minőség aggaszt, milyen lehet, szivem szerint Philipset vennék (bár az sem egy nagy megfejtés, de talán a kosár bevonata tartósabb, illetve lehet hozzá venni másikat), de az XXL modellek árát nem vállalnám be, mert sok konyhai eszköz landolt már a polcon, mivel egy idő után, már nem használta,

Témát váltva, láttam korábban volt diskurzus egész / fél csirke sütésről,

Csak egy tipp / javaslat, bár egész csirkét nem szoktam sütni, de nagyobb egész husokat igen, főleg disznót. Ami segithet a csirkének is, ha sütés előtt, egy éjszakát só oldatos vizben áztatjátok. Valamennyivel nehezebben szára ki a hús, és a hús teljes keresztmetszetén kellemesen sós lesz.

[ Szerkesztve ]

(#5667) Breki válasza Beni2360 (#5665) üzenetére


Breki
veterán

Igazából nem is erről volt konkrétan szó, csak belekeverte magát

Mindegy én elengedtem.

Más, hátvégén megcsináltam az első Air Fyeres kacsámat.
A sous vide (ejtsd: szuvid) gasztronómiai főzési eljárás. Lényege, hogy lezárt, előzőleg vákuumozott, hőálló műanyag tasakokban, alacsony hőmérsékleten, hosszabb ideig, esetenként akár 50-70 óráig a hagyományos főzéshez képest lényegesen alacsonyabb hőfokon hőkezelik az ételt.

Ez a helyi Auchanban 30%-al leárazott kacsa így kb 3000 Ft, vettem egyet, de mivel siettem és éhes voltam nem sokat szórakoztam vele fogtam a húsvágó ollót kicsit körbevagdostam két részletbe megfűszereztem a híres Nagy Iván fűszersóval és kb 12 percig 200 fokon érzésre megsütöttem.

Mivel nem tömtem tele, fordítani se nagyon kellett, talán a vége előtt kicsit egyszer megforgattam.

Eredmény egy kinézetre ronda de nagyon finom kacsa lett omlós hússal, kívül kicsit ropogósan. Ha lesz még ennyiért én meg biztos veszek

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#5668) Breki válasza AIex (#5666) üzenetére


Breki
veterán

Szia

Biztos, hogy tálcást is akarsz?

Ezt a fajtát dicsérik.

Rohnson R-2834 SmartChef XL Wi-Fi, 8 literes készülék

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#5669) Beni2360 válasza Breki (#5667) üzenetére


Beni2360
félisten

Ismerem a sous vide eljárást.
Ez a kacsa már megkapta a souv vide-zálást?
Végül egybe ment a gépbe?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#5670) Beni2360 válasza Breki (#5668) üzenetére


Beni2360
félisten

Látod a csúrig pakolt kosár csak akkor kap értelmet ha a fütőszál magasan feljebb volna beépítve.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#5671) AIex válasza Breki (#5668) üzenetére


AIex
tag

Szia !

Mivel nagymama sütőként is szeretné használni, szerintem praktikus,

Néha sütök az Air Fryer-ben egytálételt, és problémás a kosárba ki és berakni,

Az emlitett tipus néztem, olyat sem szeretnék, ami nem kosaras, hanem rács van az aljában. Philips előtt, Tefalt rendeltem, és küldtem is vissza mert annak is csak egy rács volt az üst alján.

(#5672) blg válasza AIex (#5671) üzenetére


blg
senior tag

miért jobb a kosaras?
nekem rácsos Tefal van, azért kérdezem

(#5673) Breki válasza Beni2360 (#5669) üzenetére


Breki
veterán

Igazából azt a fórum népének írtam :-)

igen

Nem, nekem kicsi Philipsen van most itt, ezért szétrancsíroztam. :-)

Míg ettem az első adagot sült a másik, direkt jó volt így.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#5674) Breki válasza AIex (#5671) üzenetére


Breki
veterán

Tisztítani is könnyebb?

Amúgy a kosarast én is megértem, én is azt szeretem, bele egy direkt speciális sütőpapír ami nagyon vékony a szaftot egyebet megfogja, de a forró levegőt átengedi, és amikor kész a kaja szűrőpapírostul egyben kiszedem edénybe rakom ,és kész is a tálalás. :-)

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#5675) AIex válasza blg (#5672) üzenetére


AIex
tag

Gyakran sütők benne sültkrumplit, amit a kosárban x időközönként átszoktam rázni, ezt a rácsossal problémásnak gondolnám,

Rács berakását is problémásnak éreztem, közepén tudod csak megfogni, de igazándiból nincs fogása, és próbálod nem bele ejteni az üstbe,

Pedig ha annyit csináltak volna, hogy van 4 szilikon tappancs van a rács oldalán, ami annyival nagyobb, hogy nem esik bele az üstbe, hanem szépen le lehet tolni a rácsot az üst aljára, akkor semmi gondom nem lenne, valószinűleg ez adna annyi tartást is, hogyha az ember megszeretné rázni a sültkrumplit, akkor semmi gondom nem lenne vele,

BTW, lehet, hogy egyébként is lehet rázni az üstöt probléma nélkül, én csupán féltem attól, hogy ez használat közben derülne ki, és utána már nem lehet, meg nem is akartam volna visszaküldeni.

@Breki
Mármint a kosaras gépet az üst+rács rendszerűhöz képest ?

[ Szerkesztve ]

(#5676) Breki válasza AIex (#5675) üzenetére


Breki
veterán

A tálcást a kosarashoz képest. Amikor írtam azt hittem az utóbbi kosaras.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#5677) Sdi válasza Breki (#5668) üzenetére


Sdi
addikt

Ilyenem van. Valóban csak rács van benne, de gumikkal az oldalán. Nyugodtan lehet rázni, nem esik ki belőle, nem mozog,, csak ha fejjel lefelé rázom meg erősen.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#5678) Breki válasza Sdi (#5677) üzenetére


Breki
veterán

Köszönjük az infókat

Akkor ajánlod a kérdezőnek?

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#5679) Sdi válasza Breki (#5678) üzenetére


Sdi
addikt

Én igen. Az ablak miatt kicsit tovább kell sütni a dolgokat, mint a teljesen zárt rendszerekben, de nálam még minden ehető lett :). Tudom, hogy sokan nincsenek kibékülve Szokival, de a Cosori receptjei alapján sütöttem már 2,8 kg egybe tarját, kicsit hosszabb időkkel és nagyon jó lett. A tartósságáról nem tudok nyilatkozni, én már egy éve használom, de nem minden nap.

[ Szerkesztve ]

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#5680) TA68 válasza Sdi (#5679) üzenetére


TA68
senior tag

Nem nehéz az ablakot tisztán tartani?

(#5681) Sdi válasza TA68 (#5680) üzenetére


Sdi
addikt

Hát, teljesen igen, mert két rétegű és nem nagyon lehet szétszerelés nélkül közéjük férni. Le kell csavarozni hozzá, az edény elejét. Én ritkán csinálom, általában csak átfolyatom köztük a mosószeres vizet.

[ Szerkesztve ]

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#5682) TA68 válasza Sdi (#5681) üzenetére


TA68
senior tag

:R

(#5683) Sdi válasza TA68 (#5682) üzenetére


Sdi
addikt

Nehezen lesz a kettő piszkos, ez általában a mosogatásnál történik, mert a külső rész nincs a sütőtérben, csak a belső.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#5684) Essejó


Essejó
veterán

Ez most eléggé BB. Ingyenes szállítással ~ 38000 Ft
Cosori

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#5685) TA68 válasza Essejó (#5684) üzenetére


TA68
senior tag

Csak akkor van gebasz, ha valamiért gariztatni kell. A Cosori itthon 2 év cseregaranciát ad rá.

[ Szerkesztve ]

(#5686) Khadris


Khadris
csendes tag

Sziasztok, az én air fryeremben a fűtőszál előtt van egy rács, amit nem találtam meg, hogy ki lehet-e szedni, és hogy lehetne a rács fölötti részt és a fűtőszálat takarítani. Mit javasoltok? Vissza lehet küldeni a szervízbe ilyenkor, hogy takarítsák ki, vagy dobjam ki az egészet a fenébe?

(#5687) bul07 válasza TA68 (#5685) üzenetére


bul07
nagyúr

Törvényileg 10e Ft felett már mindenre két év garancia van. :) (250e-ig utána 3év)

(#5686) Khadris

Takarítás nem garanciális dolog

Vagy úgy hagyod , vagy valamennyire szétszeded és megpróbálod kitakarítani, vagy megy vagy nem.
Én megszenvedtem a sikálásával mert a hőtől rendesen rá volt égve és hídégzsíroldót nem is mertem használni, valamennyire sikerült.
De ha szétszeded és nyoma marad(pl csavarfej elnyalódik)esetleges későbbi garanciáztatásnál beleköthetnek
(Ha kidobod szólj merre mert elkapnám :) )

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5688) TA68 válasza bul07 (#5687) üzenetére


TA68
senior tag

Világos. Itt a cseregarin volt a hangsúly. A legkisebb hibánál cserélik az egész készüléket.

(#5689) bul07 válasza TA68 (#5688) üzenetére


bul07
nagyúr

Az hogy koszos nem befolyásolja a működést, a kosz nem hiba, én nem hiszem hogy ezért cserélnék.
De chat-be rájuk írhatsz és megmondják.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5690) Khadris válasza bul07 (#5687) üzenetére


Khadris
csendes tag

Már nem garis, első szériás xiaomi. Nem is arra gondoltam, hogy a kajamaradékaimat majd garba kisikálják nekem :D hanem csak nem tudom, mi a megoldás, mert szétszedni nem nagyon lehet maradandó károsodás nélkül, és most konkrétan felszívóddott egy szelet sajt a rácson át a venti elé és a zsíroldó sem viszi :W

(#5691) TA68 válasza bul07 (#5689) üzenetére


TA68
senior tag

Akkor ennek fuss neki mégegyszer, mert keverted a két hozzászólást. :) Én a nekem címzett hozzászólásodra válaszoltam.

(#5692) TA68 válasza Khadris (#5690) üzenetére


TA68
senior tag

Szerintem engedd el, már úgyis megszolgálta az árát. Persze ez a te döntésed. Azért hagyták el a fűtőszál előtti tácsot, mert szinte lehetetlen takarítani.

[ Szerkesztve ]

(#5693) Essejó válasza TA68 (#5685) üzenetére


Essejó
veterán

63ezer Ft / gép haszon mellett simán adhat annyit.
Sőt több mert ő kereskedelmi áron veszi.

[ Szerkesztve ]

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#5694) 123xyz válasza bul07 (#5687) üzenetére


123xyz
tag

Törvényileg 10e Ft felett már mindenre két év garancia van
Szerintem tévedsz, a sávos garancia alapján 10 ezer ft-os határtól csak 1 év a kötelező minimum, és 100 ezer ft-tól felfelé kell legalább 2 évet adniuk.

(#5695) bul07 válasza Khadris (#5690) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha ez a fajta Xiaomi, és van aki szétszedje
Ezen videó alapján az első 1:56-ig látható lépéseket meglépném, addig míg le jön az oldalsó burkolat, majd megnézném hogy e négy csavar ki lehet e csavarni [kép], ha ki lehet akkor már ketté és jön és jöhet a rács lecsavarozása ami 4:01-nél látható
Ekkor már meg lehet próbálni a takarítást, vagy videót tovább folytatva ki lehet billenteni a fűtőszálat, nem is kell kikötni mert ha a csavarjai ki vannak szedve ki lehet húzni valamennyire a vezetéke enged valamennyit

Viszont én lehet nem így esnék neki
Hanem a videóban látható[link] hogy az alját hogy lehet szétszedni, és lehet ha lejön az alja hozzá lehet férni a fentebb képel illusztrált négy csavarhoz([kép]), ha ingen akkor felfordítva már hozzáférhető a rács csavarja így nem kell lebontani a gép burkolatát
Viszont ekkor a burkolat ott lesz és sokkal nehezebb a sikálás

(#5691) TA68
Jó igen
Amúgy
cosori.hu lehet, de más boltnál cosori sütőnél én ezt nem láttam kiírva/cseregaranciát hirdetve, meg kell nézni hogy megéri e a felárat a cosori.hu
2évet meg már kötelező minden 10e Ft felett

(#5694) 123xyz

Ebben a hónapban volt a jogszabály változás
Cikk róla [link]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5696) 123xyz válasza bul07 (#5695) üzenetére


123xyz
tag

Köszönöm, ezt nem tudtam :B

[ Szerkesztve ]

(#5697) Ajándékok válasza bul07 (#5689) üzenetére


Ajándékok
aktív tag

Egy ételkészítésre használt eszköznél ha a működést nem is, a használhatóságot erősen befolyásolja a kosz.

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

(#5698) Khadris válasza TA68 (#5692) üzenetére


Khadris
csendes tag

Ha az újabb modellekben nincs rács, cserélek is :))

(#5695) bul07

Köszi a videókat, megnézem. Az elsőt láttam én is, de az alapján az oldalsó burkolatot minenképp le kell szedni, hogy hozzáférjek a csavarokhoz, és akkor a tető rögzítés fülei fixen eltörnek. De kitalálok valamit.

És kösz mindenkinek hogy kipanaszkodhattam magam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5699) lufi7 válasza Khadris (#5698) üzenetére


lufi7
aktív tag

Ha sikerül szétszedni ne rakd vissza a rácsot. ;)

"Csak szóljatok mindig 5 perccel a gól előtt"

(#5700) bul07


bul07
nagyúr

Hátha valakinek
Aszimmetrikus Tefal

Tefal Dual Easy Fry & Grill 2az1-ben EY905D10 Rozsdamentes/Fekete
[link]
Kupon : TEFALAPP20
47.039 Ft

Nagyobb, 5,2 literes tartály
Kisebb, 3,1 literes tartály
Max. teljesítmény: 2700W, (ÁK-ról adat)
Nem kivehető kosaras
Van magyar használati utasítás

youtube-on van csomó videó róla [link]

[link]

Ha nem lenne gépem én lehet ilyen gépet vennék, ami két kosaras
Ugye én a mirelit csirkét is sütöm és a mirelit hasábot is, de egyszerre nem megy egy gépbe, próbáltam egybe nagyon macerás és végeredmény is más mintha külön sütöm
Aki szokott kétfajtát sütni egy étkezéshez annak én inkább ilyen két kosarast ajánlom

(Infó armegoszto)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.