Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3951) Beni2360 válasza borix (#3950) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát a válaszod egy kicsit nekem zavaros.:U
Én azt írtam, hogy idő megy hőfok szabályozásra használnám ha volna. Na meg gondolom lehet látni az appban, hogy éppen hol tart a sütés.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#3952) borix válasza Beni2360 (#3951) üzenetére


borix
őstag

Mondjuk úgy akkor, hogy ha elromlana (gari után) a kezelő panel bizonyos része, akkor még wifi jól jöhet ha teljes értékű a vezérlés általa.

(#3953) borix


borix
őstag

Átgondolva az applikáció teljes értékű lenne biztos használnám.
Nekem, ha nem megfelelő az előre mentett gyári beállítások, vagy valami mást készítenék benne, elmenteném a kitapasztalt időt és a hőmérsékletet és megadnám neki, hogy félidőben jelezzen.
Sütnivaló kolbász, húrka, házi vastagabbra vágott burgonya stb... egyből mehetne, aki meg állítgatni akarja, az megy nyomkodja manuálisan.

(#3954) Flowtation


Flowtation
őstag

Sziasztok!
Gondolkodunk egy ilyen gép beszerzésén. Bár én még mindig nem vagyok meggyőzve, hogy kell-e a normál elektromos sütő mellé, de ez az én véleményem, és tudjuk, hogy az mit ér egy asszonyéval szemben. :DDD
De nem is szándékom vitát gerjeszteni, csak azt szeretném kérdezni, hogy egy 6 tagú családnak (2 felnőtt+4 gyerek) mekkora gépet érdemes nézni? Vannak amúgy ajánlott gépek?

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#3955) Sdi válasza Beni2360 (#3948) üzenetére


Sdi
addikt

Nekem még nem volt rá szükségem :). Mit értesz a linkelés alatt ? bul07 által linkelt rohnsonról van szó.

bul07

Nálam még nem jelent meg semmi az oldalfalon, igaz csak 10-12 sütésen vagyok túl.

borix

Nem azt írtam, hogy ésszerű, hanem csak annyit, hogy erre való.

[ Szerkesztve ]

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#3956) wjbhbdux válasza Flowtation (#3954) üzenetére


wjbhbdux
veterán

6 embernek nincs elég nagy, ez legfeljebb kiegészítés lesz a sütő mellé ha valamiből keveset csináltok vagy nem mindenkinek.

/s

(#3957) borix válasza Sdi (#3955) üzenetére


borix
őstag

Elmondtam a gondolataimat a termékkel kapcsolatban, neked válaszoltam mert neked van.
Mik a tapasztalataid,hogy süt pl sült krumplit és, hogy tetszik ez a kivehető rácsos megoldás?

(#3958) bul07 válasza Flowtation (#3954) üzenetére


bul07
nagyúr

6 tagú családnak a fentebb linkelt 8l kosarú is kicsi lehet

Minél nagyobbat keresnék

Talán két kosarasat
Pl
Rohnson R-2844
[link]
2800 W teljesítmény, edény űrtartalma 8,5 l
Videó[link]

Ugye az a gond ezekkel hogy oké hogy mondjuk 6-8 literesek, de nem lehet színig rakni mert akkor az alja soha nem sül meg
Egy 6l gépbe lehet hogy 1.2Kg hasábot lehet kb max sütni, de minél több van benne annál nehezebb egyenletesre sütni, sokat kell rázogatni figyelni rá

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3959) Sdi válasza borix (#3957) üzenetére


Sdi
addikt

Szerintem jól süt. Vagy a nagyobb térfogat, vagy az ablak miatt, de egy kicsivel hosszabb ideig kell benne sütni a dolgokat, mint pl. egy cosoriban. A rács számomra megfelelő megoldás. Ugyan úgy meg lehet rázással is keverni benne a krumplit, nem igazán mozog.

Ez pl. nagyon finom lett, kicsit nyújtottabb időkkel.

[ Szerkesztve ]

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#3960) Beni2360 válasza Sdi (#3955) üzenetére


Beni2360
félisten

Azt a linket, nálam össze volt a hsz záródva. Meg van akkor minden.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#3961) Flowtation válasza wjbhbdux (#3956) üzenetére


Flowtation
őstag

köszi! CSak mint opció merült fel, tényleg nem tudom, hogy érdemes-e a nagy sütő mellé ilyet is beszerezni, pláné, hogy ilyen sokan vagyunk.
#3958bul07
Neked is köszi. Egy alkalommal 1 kg krumplit szoktunk sütni, de ugye ezt serpenyőben k körben történik. Köszönöm a linket, sajnos egy kicsit borsos az ára, de gondolom a méret miatt is így van.

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#3962) bul07 válasza Flowtation (#3961) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha 1kg elég akkor egy 5-6l verzió is megfelelhet.
Én magamból indultam ki mert én ikább hasábot eszem mint a húst, így magamnak simán megsütök 600g is egy étkezéshez

Ilyen 40e Ft magassábában több is van ilyen 5-6literesből

Vagy ha nem sürgős lehet várni Lidl Aldi nagyobjára, 3év garancia miatt, de lutri lehet hogy csak ősszel/télen lesz kínálatban megint

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3963) Beni2360 válasza Flowtation (#3961) üzenetére


Beni2360
félisten

Azt a linket, nálam össze volt a hsz záródva. Meg van akkor minden.ilyen nagy családnál szvsz ha sokat is esznek pl 1 kg krumpli sütés ugyan úgy mehet a légkeveréses sütőbe egy nagy tepsibe enyhén olajozva, fűszerezve és ott megkeverni.
Hús sütés is átlagban 4 db egyszerre míg a tepsibe mind belefér és ugyan úgy meg sül mint az AirFryerben.
Mi azért vettük mert kettőnknek bőven elég ez az 5,2 l-s. A valós méret meg mindig kisebb mivel az egész sütő teret adják meg a méretnek.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#3964) Essejó válasza Flowtation (#3961) üzenetére


Essejó
veterán

Ha van hőlégkeverős sütőd, akkor szerintem nem éri meg.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#3965) wanted5


wanted5
őstag

Gondolkodom egy Lydsto Airfryer 5L (ár-érték arányban talán ez a legjobb) beszerzésén és arra gondoltam, hogy már az elején veszek bele valamilyen szilikon tálcát / betétet, de sehol nincs megadva a kosár belső mérete.
Használ már valaki ilyen készüléket?

Amint váltana egy 5+ éves starlight, akkoriban az egyik legolcsóbb volt (kevesebb mint 20k), de teljesen tönkrement a kosara

(#3966) bul07 válasza wanted5 (#3965) üzenetére


bul07
nagyúr

Majd egy beszámolót ha kérhetnénk a gépről, pár képpel
Fórum bejegyzések alapján te lennél itt az első akinek ilyen gépe van

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3967) vacs


vacs
veterán

Helló.
Ebbe a Gorenje AF1700DB gépbe mekkora fém izé lesz az ideális?

(^)(>.<)(^)

(#3968) Cyborg válasza vacs (#3967) üzenetére


Cyborg
őstag

A 8 collos belefér

(#3969) Beni2360 válasza vacs (#3967) üzenetére


Beni2360
félisten

Nekem is ilyen a mérete a 7" kicsi lett de a 8" tökéletes.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#3970) kokopo


kokopo
aktív tag

Sziasztok
Errol a termekrol szeretnek velemenyt kerni
Koszonom

(#3971) erdey_a válasza kokopo (#3970) üzenetére


erdey_a
őstag

ezt még a múlt században nyomatták a teleshopos műsorblokkban. :Y

Vérboci

(#3972) OPiiPO válasza erdey_a (#3971) üzenetére


OPiiPO
addikt

:))

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#3973) bul07 válasza erdey_a (#3971) üzenetére


bul07
nagyúr

Viszont elég nagy
Aki sokat süt egészbe nagy csirkét annak jó lehet

Tál méretei: Ø 333 x 217 mm
* Térfogat: 12 l (max)

Bár más szemszögből meg elég korlátozott a használhatósága

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3974) kokopo


kokopo
aktív tag

Oki, ertem, koszonom :R

(#3975) Ajándékok válasza kokopo (#3970) üzenetére


Ajándékok
aktív tag

Nézegettem ilyesmit, 2 dolog jutott eszembe. Könnyebb mosogatni, de lassúbb és biztos többet fogyaszt, mert a vastag üveg tálat is fel kell melegíteni és nincs semmi hőszigetelés.

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

(#3976) Essejó válasza Ajándékok (#3975) üzenetére


Essejó
veterán

Mert a 0,2-es bádogból készült hőlégkeverősnek milyen hőszigetelése van?

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#3977) Ajándékok válasza Essejó (#3976) üzenetére


Ajándékok
aktív tag

0.2-es bádog+levegő+0.2-es bádog+levegő+műanyag / üveg
A levegő 40* jobb hőszigetelő, mint az üveg.
És egy ekkora üveg tál több kg lehet, amit ugyan annyira fel kell melegíteni, mint pl a krumplit, hogy az alja is megpiruljon.

[ Szerkesztve ]

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

(#3978) Essejó válasza Ajándékok (#3977) üzenetére


Essejó
veterán

Azért télen elég hideg tud lenni az a levegő.;]

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#3979) m3k válasza kokopo (#3970) üzenetére


m3k
csendes tag

Én régen kipróbáltam, de egy örökkévalóság volt mire megsült benne 4 db (vékony) csirkemell csík. És a végeredmény sem lett túl guszta. Viszont este hangulatos fényt csinált a konyhában. :)

(#3980) kokopo válasza m3k (#3979) üzenetére


kokopo
aktív tag

Ertem, koszonom
Meg vagyok gyozve, ilyet nem veszek

(#3981) kokopo


kokopo
aktív tag

Kifutottam az idobol

Ez a SilverCrest megeri? Jo valamire?
Vagy ez? Azt hiszem ez is valami SilverCrest utanzat...
Koszonom

[ Szerkesztve ]

(#3982) bul07 válasza kokopo (#3981) üzenetére


bul07
nagyúr

Második Szlovákiából küldik, addig nincs is gond míg garanciáztatni nem kellene mert valamivel elküldeni Szlovákiába nem két forint, és ha még nem is veszik át valamiért

Így a másodiknál én kb úgy kezelném hogy nincs garancia rá

Az elsőre meg kellene ár hogy mennyiért árulják

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3983) Degeczi válasza kokopo (#3981) üzenetére


Degeczi
nagyúr

A Silvercrest nem gyártó, pusztán a Lidl saját márkaneve, amit ismeretlen OEM beszállítók termékeire szitáztatnak rá - így persze ugyanazt (vagy nagyon hasonló, de belül mégis picit más) terméket természetesen megkaphatod máshol is.

(#3984) kokopo válasza bul07 (#3982) üzenetére


kokopo
aktív tag

mennyiért árulják
SK garancia annyira nem gond, van sok SK kolega ...

(#3985) wanted5


wanted5
őstag

Lydsto

Nagyjából 2 hete van meg, amit váltott az az egyik legolcsóbb volt 5 évvel ezelőtt, így nem nagyon tudom mihez hasonlítani.

Kezelés: van 2 érintőgomb + egy tekerő, ezekkel lehet a programok között váltani és az időt, hőfokot állítani

Applikáció: kipróbáltam, szerintem hülyeség - mint kb minden háztartási készüléknél -, el lehet vele indítani a készüléket valamint lehet saját programokat csinálni, viszont ezeket csak az app-ból lehet indítani, az előre definált programokat meg felül lehet írni, de elmenteni nem lehet

Kosár: mérete 21x21x15 kerekített sarkú négyzet.

Negatívum: az alsó tálca lábakon áll ezért ki tud esni, ha pl krumplit kiborítanánk belőle, megoldás lehet egy picit kihajtani őket, bár akkor sem teljesen szorul bele. A tálca rácsán a nagyon vékony szalmakrumpli le tud esni, viszont takarítani egyszerűbb.

Emiatt gondolkodtam visszaküldésen, de nem fogom, tudok élni vele.
Erre valami tipp, hogy hol tudnék olyan gumit szerezni, ami hőálló és esetleg rá tudnám húzni a gyárira?

(#3986) bul07 válasza wanted5 (#3985) üzenetére


bul07
nagyúr

Tudnál képet készíteni erről a lábakról meg hogy hogy áll az üstben

Esetleg Hőálló gumi dugó, és azt kifúrni pár mérettel kisebb fúróval majd ráhúzni a lábra, ha kell késel még faragható is
Vagy Nagy hőállóságú szilikon cső, és azt ráhúzni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3987) wanted5 válasza bul07 (#3986) üzenetére


wanted5
őstag

Találtam itthon egy tömítéscsomagot, amiben vannak gumigyűrűk, ráraktam és probléma megoldva. Igazából 1-2 mm-ről van szó, az is lehet, hogy ha kicsit jobban kihajtom a lábát, akkor ugyan az eredmény.
[kép]
Gyárilag ez van rajta: [kép]

[ Szerkesztve ]

(#3988) bul07 válasza wanted5 (#3987) üzenetére


bul07
nagyúr

Köszi a képeket

Amúgy hogy süt a gép?
Mennyire hangos?
Menyire hangos a leálló csipogása?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3989) wanted5 válasza bul07 (#3988) üzenetére


wanted5
őstag

Ezekre nem egyszerű válaszolni, hiszen szubjektív az összes.

A hangja mélyebb tónusú és 2 telefonnal is mérve kb 50 cm-ről 62-64 dB.

A tekerős társaiban szokott lenni a tipikus csengős megoldás, attól ez halkabb, azt mondanám, hogy amennyivel halkabb sütés közben, annyival a csipogása is; talán egy digit mikróhoz tudnám hasonlítani.

Talán, ami hiányzik, hogy a felénél jelezzen, de lehet van benne, mert egyszer 5-6 percnél csipogott, passz

A sütés megint egyéni kérdés, amit én csinálok benne azt belerakom, fele körül megfordítom/megrázom, megsül, csakúgy mint az előzőben.

(#3990) bul07 válasza wanted5 (#3989) üzenetére


bul07
nagyúr

Hangját csak azért kérdeztem mert volt itt olyan gép aminek a csipogása egyeseknek hangos volt főleg ha közel a konyha más szobához, vagy egybe konyhás lakásoknál

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3991) Sdi válasza bul07 (#3990) üzenetére


Sdi
addikt

Másoknak meg olyan halk, hogy nem veszik észre :)

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#3992) borix válasza wanted5 (#3987) üzenetére


borix
őstag

Honnan rendelted a tömítés csomagot?
A gyártó a géphez adott grill rácsot is?

(#3993) wanted5 válasza borix (#3992) üzenetére


wanted5
őstag

Besétáltam a praktikerbe és kb 349 forintért elhoztam.

Amit abban a 2-3 fellelhető videóban lehet látni, az természetesen benne van a dobozban, grillrács + olajspriccelő.

(#3994) bul07 válasza bul07 (#3932) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát nem fogom megúszni a garanciáztatást
Most fél ötkor gondoltam sütök egy kis hasábot meg csirkét

Már csirkénél éreztem hogy valami nem frankó
Régen 16-17perc után már majdnem megvolt égve, de most 15perc után ép hogy csak volt egy kis színe
200fokra volt állítva, előre programmal is próbáltam és kézi beállítást is
És beraktam a hőmérőt és lám

Később még lejjebb ment[kép], aztán kicsit fel [kép]

Jött a hasáb
Ott is 10perc után már pirulni szokott a felső része de most semmi [kép]

Nem akartam rárakni a mérőt de már kíváncsi voltam

[kép]

Hát ez így gáz
Máskor 16perc a csirkének majdnem készre, és 20-25perc szokott lenni a hasáb(ha sokat sütök akkor 25, de most nem sokat sütöttem)
Most 23percet sütöttem a csirkét és még közel se volt annyira megsütve mint szoktam
Kevesebb hasábot mint máskor szoktam végül 33percig sütöttem úgy hogy az utolsó három percben csirkét is ráraktam

Szerintetek a Tefal-hoz forduljak vagy inkább az Alzához
Gép Tefal EY111B15 Ultra Fry [link]
Nem tudom nem szeretem ezt a gépet amúgy
Tefal esetén nagy valószínűséggel javítják vagy ha nem lehet lehet újat küldenek, na meg hogy kell hozzájuk eljuttatni, lehet felhívom őket, Debreceni szervizükbe viszont nem viszem a Google értékelések alapján
Alza vagy javítják, új gépre nem látok esélyt mert most olyan 12e Ft-al többért árulják szerintem az árát kapom vissza, de 27e Ft-ból mit lehet venni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3995) bul07 válasza bul07 (#3994) üzenetére


bul07
nagyúr

Jó pofa a Tefal
Felhívtam őket, nincs semmilyen ingyenes módja hogy garanciális szervizre ingyenesen eltudjam hozzájuk juttatni
Hát ez így gáz

Nekem ~70Km van a legközelebbi (tehát két út az 280Km és kb 12e Ft üzemanyagköltség)

Akkor marad az Alza

De ez így nagyon furcsa hogy semmi ingyenes megoldásuk nincs egy ekkora márkának

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3996) AIex válasza bul07 (#3994) üzenetére


AIex
tag

Peny-s fagylakoma, csirkemell csikok ? :DDD

BTW, a kérdést már félig megválaszoltad magadnak, de szerintem Alza-val jobban fogsz járni,

Szerintem nekik az lesz a cél, hogy minnél hamarabb, és elégedetten végére érj a gariztatásnak, lehetőleg pozitiv szájizzel, ha a Tefal-nak meg az itthoni szervize egy semmirekellő léhűtő bagázs, akkor csak szivni fogsz.

[ Szerkesztve ]

(#3997) csibe1 válasza bul07 (#3995) üzenetére


csibe1
addikt

"De ez így nagyon furcsa hogy semmi ingyenes megoldásuk nincs egy ekkora márkának"

Tényleg ekkora márka lenne a Tefal a forrólevegős sütőknél is?

Amúgy szerintem egyre ritkább az, hogy a gyártó ingyen hozza-viszi a garis dolgokat; főleg ebben az árkategóriában.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#3998) Elektrosokk


Elektrosokk
addikt

halihó! :DD

vásároltam egy Xiaomi air fryer pro készüléket. Minden szuper, rendeltem bele egy szilikon betétet, viszont azzal nem tudom használni a grillrácsot. Esetleg tudtok ajánlai olyan szettet ami passzol bele ? :R

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#3999) Beni2360 válasza Elektrosokk (#3998) üzenetére


Beni2360
félisten

A szilikon lapocka a kosár aljába megy és a grill rács alá is tehető megelőzi az esetleges teflon kopasat. Most vettem 2 db az Alirol az 1,99$ csomagban. A méret meg a kosár belső átmérője osztva collal.21cm kosárba a 8 inch jó.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#4000) ubyegon2 válasza Elektrosokk (#3998) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Szeva!

Minek vettél bele amúgy szilikonbizbaszt? Milyen az eszköz alja, ami egyes sütőknél olyan kialakítású, ami kifejezetten szerepet játszik a forró levegő áramoltatásában*, így az alulra tett szilikon valami kifejezetten akadályozó tényezőve válik!? Mondjuk szerintem minden sütőnél az, nyilván más egy fém hővisszaverése/légáramoltatása, mint egy szilikon akármié. ;)

*Philipsnél például az edény alja kialakítása miatt tök jó a Rapid Air technológia hőáramoltatása...

(#3999) Beni2360

A szilikon lapocka a kosár aljába megy

Már a lapocka is szilikon? :Y Tényleg nagyon elkezdhettél fogyózni...én még maradok a sertésű disznó alkatrészeknél. ;)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.