Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3901) borix válasza Apollyon (#3897) üzenetére


borix
őstag

Ninja AF160 magyarországi ára 70k körül van, ezt már nem mondanám az olcsó kategóriának.

(#3902) F34R válasza Apollyon (#3897) üzenetére


F34R
nagyúr

Koszi, hogy irtal rola es nem felejtettel el. ;)

(#3903) Beni2360 válasza bul07 (#3898) üzenetére


Beni2360
félisten

El van tömödve a beáramló nyílás. A teteje leszedhető, kis apró fülek fogják. És ki tudod rendesen takarítani. Ez a gyengébb érzés akkor volt amikor keresztbe le volt a teteje nálunk takarva és csak elöl és hátul szívta be a levegőt.
Én múltkor feje tetejére állítottam és megpucoltam a felső részét, simán lecsavarozható az érzékelő és megpucoltam a zsiradékoktól. Az is befolyásolja az érzékelést .

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#3904) ubyegon2 válasza AcCEsS (#3896) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

elég lomha a beállítás.

Direkt olyan, vétlen érintés kivédésére. Nyilván akinek nincs ideje kivárni, azt a pár plusz ezred sec-et, az ne vegyen Philips AirFryert, akkor legalább nem kell olvasnunk ilyen marhaságokat! :(

(#3905) bul07 válasza Breki (#3899) üzenetére


bul07
nagyúr

(#3900) AIex

Hőmérőzés jó lenne ha lenne hő álló itthon

Szállítással együtt itt találtam legolcsóbban [link](Sok apróság van még jó áron amúgy, és hírlevélre adnak -5% kupont és nincs min összeghatár rá)
Kosárban benne regisztráltam is de még nem döntöttem a rendelésről

(#3903) Beni2360

Enyémek ilyen a belseje kép [link], [link](kicsomagolós képek)
Megnéztem egy két pötty van rajta, mirelit rántott sajttól lehet mástól nem

Szétszedni nem merem nekem nincs szerencsém a műanyagokkal, biztos eltörném
De teszek egy próbát levegő spray-vel PC szoktam vele takarítani, kifújkálom

De biztos van valami mert, tényleg többször kattog

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3906) bul07 válasza bul07 (#3905) üzenetére


bul07
nagyúr

Na megfújkáltam eltömődve nem volt kis szöszök igen
Viszont én akárhogy néztem, a ventilátor környékén nincs perforáció hogy ott szívja be
De ahogy ezen a képen látható [link], külső peremeken van nyílás ott áramolhat be

De azon meglepődtem hogy sima lámpánál úgy láttam hogy áá nem annyira koszos
De így lámpával rendesen megvilágítva, lesz mit takarítani, meglepet
Pár kép[kép], [kép], [kép], [kép]

És én nem is sütök semmi zsírosat, csak hasábot meg mirelit cuccokat

És akkor biztos nem fúja ki a zsíros levegőt és fröcskölést oldalán az olyan egy üstű gép aminek perforált üst, áá nem

Most nincs időm takarítani mert még most megyek szalonnát sütni, de sort kell keríteni rá

Azon gondolkozok hogy merjek e hideg zsíroldót használni, ennek a belső részei fém

Szerintetek megmarhatja a hideg zsíroldó?
Úgy gondoltam hogy nem rá hanem mondjuk a szivacsra fújok és azzal törlöm, utána vizes szivaccsal egyből

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3907) F34R válasza bul07 (#3906) üzenetére


F34R
nagyúr

Cif szivacsra, siman lehozza... es nem kell agodnod semmiert. vagy Cif konyhai zsiroldo spray, az nem olyan brutalis.

(#3908) bul07 válasza F34R (#3907) üzenetére


bul07
nagyúr

Mondjuk tényleg cif, vagy van ez a súroló por azt téve a szivacsra

Azt még meg kell gondolnom hogy a fűtőszálat elmozdítom vagy anélkül próbálom meg

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3909) AcCEsS válasza ubyegon2 (#3904) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Én rányomok háromszor az indítás ikonra, mert azzal rögtön elindul az alapértelmezett 180 fokon 1 perces időzítéssel, majd utána állítom be a kívánt hőfokot és a percet. Szédületes időmennyiséget spórólok ezzel a megoldással! :D

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#3910) Cyborg


Cyborg
őstag

Sziasztok,

Ment vissza a Gorenje 3-adjára is az Euronicsbe.
Eddig nem sikerült egyszer sem úgy megcsinálni, hogy egy nyamvadt programot legalább végig csináljon.
Azt mondta a csavó, ha most sem sikerül a javítás, cserélik, de én nem akarom már ezt, nem akarom pár hónap múlva azt is visszavinni.
Sajnos csak cosori van náluk 65ért, ami sokkal több, mint a Gorenje, esetleg aki vevőszolgálatban jobban otthon van, esetleg nem kérhetném vissza az árát szerintetek? Aztán vadászok valami Lidl, vagy mittudomén mit.
Most megint visszaállítottam a kis 2,5 literes ambianot a csatasorba, kopott kicsit a bevonat, de meglepően jó, sokkal forróbb levegőt ad ki, mint a Gorenje, pedig csak 1300w-os. És nem utolsó sorban stabil, megbízható cucc :)

Asszem megtartom krumplit sütni, a másikban meg majd lehet sütni a húst, és akkor nem kell órákig csinálni az ebédet 🙂

(#3911) Beni2360 válasza Cyborg (#3910) üzenetére


Beni2360
félisten

De 3. azonos hiba után csere vagy pénz vissza fizetés kérhető. De mivel már nincs bizadalmad a termék felé pénzre tartok igény az opció.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#3912) syler123 válasza ubyegon2 (#3904) üzenetére


syler123
veterán

Mindent meg lehet magyarázni. Persze, nem bug, hanem feature :D

Milyen véletlen érintés van egy airfryer-en? Beállítod aztán hagyod ott a francba, nem simogatod. Részemről én minden alkalommal kíhúzom, amikor nem használom.

(#3913) Essejó válasza syler123 (#3912) üzenetére


Essejó
veterán

Én még el is rakom, kicsi a konyhapult.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#3914) Beni2360 válasza bul07 (#3906) üzenetére


Beni2360
félisten

A gép tetején körbe van a beömlő nyílás, a tetejét kell óvatosan kipattitani es ott kipucolni.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#3915) Beni2360


Beni2360
félisten

Na ma megint egy kis Stefánit sütöttem, 170 c fok 30 p 4 kis db szalonna taréj a jobb sülés érdekében, na meg az íz is számit. Szilikon tálban sült és amikor kész lett vissza ecseteltem az a kevés zsírt ami kisült. Szépen szívta magába. Most rizi bizi, kovi ubi lesz mellé.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#3916) inteltunder válasza Beni2360 (#3915) üzenetére


inteltunder
tag

úúú rizi bizi :C :C :C de rég csináltam :DDD

jobb ma egy intel mint holnap egy amd

(#3917) Beni2360 válasza inteltunder (#3916) üzenetére


Beni2360
félisten

Végül a rizs mexikói keverékkel készült a kisült zsiradékkal nyakon öntve. De így is finom volt. :)

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#3918) ubyegon2 válasza syler123 (#3912) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Hoppa, amikor írtam, épp a Philips automata kávégép gombjai jártak a fejemben! :DDD Az AirFryer gombjait határozottan kell nyomogatni, az a lényeg.

No de ha szerintetek sz*r a Philips AirFryer, istenments, hogy olyat vegyetek, sokkal meggyőzőbb érv, hogy Lidl/Aldi-ba 3 évig simán vissza lehet vinni. :P (én már 3 éve nyúzom az enyémet teljes megelégedéssel)

Vétlen érintésnél az operatív időszakra gondoltam, nem arra, ha épp nem használja senki, mondjuk éppen van rajta kikapcs gomb is, szóval....

(#3909) AcCEsS

Igazi proof vagy! :N

[ Szerkesztve ]

(#3919) inteltunder válasza Beni2360 (#3917) üzenetére


inteltunder
tag

nyamnyamnyamnyam :C :C

jobb ma egy intel mint holnap egy amd

(#3920) Beni2360 válasza inteltunder (#3919) üzenetére


Beni2360
félisten

:R:R:R

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#3921) AIex válasza ubyegon2 (#3918) üzenetére


AIex
tag

Én inkább azt vettem észre, hogy a piktogramm, amit meg kell nyomni, csak egy pici felületen érzékel / érzékelhet, igy inkább az számit, hogy a közepét találjuk el, nem pedig az, hogy mennyire erősen nyomja az ember.

(#3922) csibe1 válasza ubyegon2 (#3918) üzenetére


csibe1
addikt

" sokkal meggyőzőbb érv, hogy Lidl/Aldi-ba 3 évig simán vissza lehet vinni. :P (én már 3 éve nyúzom az enyémet teljes megelégedéssel)"

A garanciaidőt azért a legtöbb cucc kihúzza, miután lejárt a garancia utána pusztulnak meg fél évvel. ;] :DDD

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#3923) ubyegon2 válasza AIex (#3921) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Én inkább azt vettem észre, hogy a piktogramm, amit meg kell nyomni,

Igazad lehet, az enyémen a piktogram akkora, mint maga a gomb. :D (kidomborodó gombok vannak rajta, olyan kemény zselés-szerű)

(#3922) csibe1

A garanciaidőt azért a legtöbb cucc kihúzza, miután lejárt a garancia utána pusztulnak meg fél évvel.

Biztosan így van, enyémen 1 év garancia volt, már túl van a 3 éven. :B

(#3924) csibe1 válasza ubyegon2 (#3923) üzenetére


csibe1
addikt

Az úgy már valami, jól bírja. :) :C

Neked milyen sütőd van?

Viccen kívül, nem egy ismerős járt úgy különféle cuccokkal; hogy lejárt a garancia aztán max 1 év és kakukk. Némelyiket egyáltalán nem lehetett javítani.

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#3925) ubyegon2 válasza csibe1 (#3924) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

(#3926) borix


borix
őstag

A forrólevegős sütő azért nem egy bonyolult szerkezet. Ami igazából elromolhat benne az újabbaknál az a digitális vezérlés, ha az kimegy valószínű hogy kuka, mert nem éri megjavíttatani az olcsóbbaknál.

(#3927) csibe1 válasza borix (#3926) üzenetére


csibe1
addikt

Attól függ, hogy miként megy tönkre.
Ha csak a forrasztás ("jófajta ólommentes"), akkor nem egy túl bonyolult dolog újra működésre bírni. :)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#3928) borix válasza csibe1 (#3927) üzenetére


borix
őstag

Azért a forrasztást nem raknám az első helyre, hogy ismert gyakori meghibásodási ok.

(#3929) csibe1 válasza borix (#3928) üzenetére


csibe1
addikt

Nem is mondtam, hogy az lenne az első, mint meghibásodást kiváltó ok. Egy lehetőség, amit lehet javítani garancia után is, csere nélkül.
Akkor te mit raknál az első helyre, mint vezérlés meghibásodási okot?

Amúgy meg az alkatrészellátástól is függ a dolog, mert ha nem kapsz hozzá pl. fűtőszálat akkor elnézegethetsz rajta bármit, bármeddig.

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#3930) borix válasza csibe1 (#3929) üzenetére


borix
őstag

Amelyiken egyszerű tekerő gomb van nyílna azt kevésbé hibaérzékeny, de nem azt venném így nyilván bevállalnám a nagyobb kockázatot.

(#3931) Beni2360 válasza borix (#3930) üzenetére


Beni2360
félisten

Én meg pont ezen hiba lehetőség miatt vettem gombos kivitelt 15 hónapja. :K

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#3932) bul07 válasza bul07 (#3906) üzenetére


bul07
nagyúr

Kicsit megtakarítottam
De így hogy csak a fűtőszál csavarjait szedtem ki és azt tudtam kicsit mozgatni nagyon fél munkát végeztem

De hogy mennyire rá volt ez égve
folyékony súrolószer nem volt elég hatékony,
próbáltam egy helyen hideg zsíroldóval de mintha kezdte volna marni és nem oldotta egyből ezt hagytam csak próba volt
Végül maradtam a szúroló pórnál szivacs dörzsi oldalán, ez már visszegette, a szenzoról körömmel kapartam le ami rajta volt

De nem vértem hozzá rendesen hozzáférni és tökéletes eredményt csak akkor tudnék elérni ha kivenném a fűtőszálat és a ventilátor lapátot is
De egy ekkora bontás tuti garancia vesztéssel járna, meg félek a lapár is nem jó pozícióba kerül vissza akkor ütni fog és remegni az egész

Utána volt egy 17 perces 200fokon járatás hogy a esetleges mosószer maradványok égjenek le

Közben vettem hőmérőt is és teszt alatt beleraktam

Ugyan úgy sokszor kattog de mérés alapján a hőfok megvan
[kép], [kép], [kép], [kép]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3933) m3k válasza bul07 (#3932) üzenetére


m3k
csendes tag

Rám is vár egy ilyen takarítás. Nem segít ha előtte öntesz bele egy kis vizet és megmelegíted hogy lazuljon a szenny?

(#3934) bul07 válasza m3k (#3933) üzenetére


bul07
nagyúr

Fűtőszál környékén nem hinném hogy lecsapódik bármennyi nedvesség ami lazítanna

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3935) Beni2360 válasza bul07 (#3934) üzenetére


Beni2360
félisten

Talán ha fel forralod és kikapcs gözölög felfelé.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#3936) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

Sziasztok,
visszaolvasgattam egy kicsit, azt már eldöntöttem, hogy nagyon drágát nem érdemes venni. S talán, praktikusabb minél nagyobbat, amúgy is, nagy evő vagyok.
De, hogy kör alakú vagy négyszögletes a jobb?
Plusz, ha veszek kiegészítőket, szilikon tálcát, sütőpapír formát nem tudom. Akkor, melyik lenne szerintetek egy jó választás ?

(#3937) xfulop válasza Sterilzona (#3936) üzenetére


xfulop
csendes tag

Kör alakúban elveszted a sarkokat pl. 4 szendvicskenyér vs. csak kettő fér el középre.
kiegészítőt még nem vettem, aliexpress-ről fogok majd.

(#3938) bul07 válasza Sterilzona (#3936) üzenetére


bul07
nagyúr

Én a négyszögletes-re tennék egy szavazatot, jobb pakolhatósága miatt
Enyém kör alakú és mirelit péksüteményből ami hasáb formájú csak 3db fér bele a négyszögletes lenne min 4db beleférne

Amúgy volt is it kép hogy hogy hogy viszonyul a kör a négyszögleteshez de sehogy nem találom, aki emlékszik rá vagy ő készítette majd biztos linkeli

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3939) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

Mondjuk, valahogy nekem is szimpatikusabb a 4szögletes.

(#3940) bul07 válasza bul07 (#3932) üzenetére


bul07
nagyúr

Gépemnek tuti van baja
Ugye eddig volt a réghez képes többet kattog, hőkapcsoló kattogása

Most sütöttem hasáb burgonyát
Egyik rázás után kosár visszadugva nem indult el, mintha nem csak kihúztam volna a kosarat hanem kikapcsoltam volna, újra be kellet kapcsolnom
Másik hogy a kijelző kéve kapcsol ki mikkor kihúzom a kosarat, régen egyből kikapcsolt most eltelik egy kis idő

De ez még mindig nem elég garanciáztatáshoz
Lélekben készülök hogy ki fog purcanni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3941) Jimbo75


Jimbo75
tag

Sziasztok! Tegnap kaptam a Xiaomi Air Fryert, rögtön egy hülye kérdéssel kezdek, ebben lehet főzni is vagy csak sütni? Tehát, ha mondjuk petrezselymes krumplihoz főzném meg a krumplit az járható út, vagy ne erőltessem?

(#3942) Ajándékok válasza Jimbo75 (#3941) üzenetére


Ajándékok
aktív tag

Ne erőltesd!
Ha egy készülékkel több mindent akarsz csinálni, keresd a Ninja Foodi-t vagy Ninja Speedi-t!

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

(#3943) Jimbo75 válasza Ajándékok (#3942) üzenetére


Jimbo75
tag

Okés, köszi!

(#3944) Vadászmenyét


Vadászmenyét
aktív tag

Sziasztok, Xiaomi Smart Air Fryer Pro 4l ajanlott vetel? Valaki hasznalja ezt a termeket?

(#3945) bul07 válasza Vadászmenyét (#3944) üzenetére


bul07
nagyúr

Olcsóbban már van nagyobb Xiaomi Lydsto XXL [link], wifi+ap is van ehhez is, ha fontos a márka

Ablakon kívül semmi különleges nincs bene

De legalább nem perforált a kosár oldala ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3946) bul07


bul07
nagyúr

Alza

Philips Airfryer XL Essential HD9270/00
[link]
54 890 Ft
2000 W teljesítmény, edény űrtartalma 6,2 l

Ez meg érdekes

Rohnson R-2834 SmartChef XL Wi-Fi
[link]
39 490 Ft
Ablakos kivitel
Edény űrtartalma 8 l
Wifis és applikáció is van hozzá

Azért kíváncsi lennék hogy valójában menyi a hasznos területe a 8l kosárnak, bár ez egy kosaras így max ha benne a leválasztó akkor kisebb
De miért kellet lyukakat vágni az oldalába, nagyon jó lehet takarítani a gépet hogy a zsíros levegőt kifúja ott és koszolja a gép belsejét

Itt egy bemutató videó [link]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3947) Sdi válasza bul07 (#3946) üzenetére


Sdi
addikt

Nekem a rohnson van. Az oldalán lévő kivágások, tulajdonképpen felhajlított lemezek, amikre rá lehet tenni az alsó rácsot, így magasabban lehet vele sütni. Nem próbáltam még. Pár sütés után nem látszik belülről, hogy a zsiradék kifröcskölne rajtuk, nem kellett még az oldalfalat takarítanom.

A kosár mérete 24,5 x 24,5 cm, mélység rács nélkül 14,5 cm, ráccsal kb. 13 cm.

Én kuponnal 33k-ért jutottam hozzá, szerintem annyit simán megért, bár majd az idő dönti el.

A wifi részét nem használom, "úri huncutságnak" tartom :)

[ Szerkesztve ]

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#3948) Beni2360 válasza Sdi (#3947) üzenetére


Beni2360
félisten

Az úri huncutságot max arra használnám, mint tegnap este tv nézés közben jutott eszembe,hogy nem sütöttem ki a csirke mellett. Kimentem sütö zacsiban raktam a bepacolt- tüzdelt ( szalonna, fokhagyma, olíva olajban) húst es lezárva lyukat vágva a tetején majd a maradék zacsi véget a zárásnál le vágtam és 30p/150 c fokra ott hagytam. A wifi jelezte volna ha kész és még tudtam volna 5 p pirítást indítani a tv nézés közben. Vagy látom merre tart a sütés éppen.
Linkelhetted volna a Rohnsont.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#3949) bul07 válasza Sdi (#3947) üzenetére


bul07
nagyúr

Aha akkor nem csak úgy hobbiból vágták azt oda :)

Ahol a kivágások vannak pont ott a gép belselyében ha megtapintod nem lehet érezni hogy oda fújt bármit is, bár lehet hogy jó pár sütés uttán jellene meg bármi

Mert ugye még a tűzhely felé szerelt elszívó is koszolódik nem kicsit

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3950) borix válasza Sdi (#3947) üzenetére


borix
őstag

Nem a legjobb megoldás felülre tenni a rácsot mert, pl a hús sütésnél a zsíros lé jobban felveri a ventilátoros részt.
Még ha pluszban ritkább rácsot is adnának hozzá, a szélső gumik miatt, félidőben rázáshoz rosszabb kivenni, mint egy kiegészítős rácsot.

Beni2360
Jól jöhet a wifi rész ha a kezelő panel bizonyos funkciói pl hőmérséklet, idő állítása elmenne, akkor még lehet vele vezérelni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.