Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3651) inteltunder


inteltunder
tag

yoyoyo helló :DDD

kéne egy kis segítség mert nem tudok dönteni :(

tyúval eljött az idő hogy vegyek egy ilyen masinériát, láttam szoky-nál cosorit, mondon jóje teccik ez a piros bigyó, aztán belefutottam ebbe a leégés mizériába és elment a kedvem tőle :((( :((( elkezdtem szétolvasgatni fórumokat és hát ami tetszene ninja naon drága igy maradt a filipsz, aztán itt is visszaolvasgattam és belefutottam elektrolukszba, mondom hohohoho jó svéd meg minden, csak kevés róla még leirás/tapasztalat (vagy én voltam megint gyépés és nem találtam róla semmit) szóval most e kettő között őrlődöm úgy mindegyik kb 6L meg minden

Philips Airfryer XL Essential HD9270

vaaaaagy

Electrolux Explore 6 (E6AF1-6ST)

előre is köty

jobb ma egy intel mint holnap egy amd

(#3652) hellopc válasza Breki (#3650) üzenetére


hellopc
csendes újonc

Nagyon király, köszönöm, megpróbálkozom akkor majd én is vele, de először hozatok apóssal halakat, mert ő a nagy hohohorgász... :D
És tény, marha jól néz ki, amit csináltál, és gondolom finom is volt... :C

(#3653) Breki válasza hellopc (#3652) üzenetére


Breki
veterán

igen, szívesen finom volt még van egy mára :-)
csak fontos dolog amit kihagytam, be kell irdalni és úgy sózni.

De én is kérdeznék valamit tőletek.
Hétvégén a Főmenü műsorban voltak tojásételek és Szél Tamás főzött és említett egy olyat, hogy Miso krém vagy paszta, amit nagyon dicsért.

Ezt találtam gyorsan róla.
[link]

Használ valaki ilyet air fryerben sütésnél?

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#3654) tlala válasza inteltunder (#3651) üzenetére


tlala
addikt

Jé, most így ránézve, az aldis tiszta Philips koppintás. :)

Menj be egy Mediamarktba, és nézd meg őket. Melyiknek mennyire "szellős" a kosara (a jó légforgás miatt, hogy alá is tudjon fújni), melyik kosár alja tűnik könnyebben tisztíthatónak (kisebb a letapadási felülete), melyik erősebb kialakítású, stb. - aztán döntsd el.
Amúgy ez az airfryer egy rém primitív szerkezet: egy doboz, benne egy kivehető kosár, egy filléres hőfokszabályzóval és egy időzítővel, illetve egy fűtőspirál felül, afelett pedig egy ventilátor, ami lefelé fújja a levegőt... ennyi.
A tapasztalatok szerint a szögletesebb kialakítású kosárba jobban lehet pakolni, mint a kör alapúba.
A Philipsnek pl. van olyan modellje, amelyben a kosár alja egy vékony hálós acél drót rács, amit ki lehet venni és külön elsikálni - mai ésszel számomra már legfontosabb a könnyű tisztíthatóság.
Ami még szempont lehet, és bosszantó, ha téged zavar (és csak otthon derül ki), hogy van olyan szerkezet, aminek a ventilátora/működése hangosabb, és van amelyik jóval halkabb. Nálunk pl. a családban a Blitzhome hangosabb, az aldis pedig tök halk.

[ Szerkesztve ]

(#3655) inteltunder válasza tlala (#3654) üzenetére


inteltunder
tag

zsír, akkor kell csinálnom egy ilyen megsimizős körutat :DD :DD

jobb ma egy intel mint holnap egy amd

(#3656) FeRkE


FeRkE
őstag

Az Airfryerben porkolt szeru kajakat is lehet melegiteni? Pl vastag alufoliara teve?

Szemezek egy COSORI Dual Blaze 6.4L-el, UK-ben most akcios, 140£ Amazonon (itt elek).

(#3657) Beni2360 válasza FeRkE (#3656) üzenetére


Beni2360
félisten

Sima porcelan tányérba , jenaiban, stb laza 80 c fokon. Mi pl fagyasztott hus kiengedesere is hasznaljuk kb 40-60 c fok között es jobb mint a mikro.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#3658) FeRkE válasza Beni2360 (#3657) üzenetére


FeRkE
őstag

oksa kiraly, koszi! mikronk nincs sajna, a lassu sutot meg jo lesz ez kivaltani.

(#3659) Beni2360 válasza FeRkE (#3658) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát mivel nekunk nem digitalis hanem ket gombos gepunk van ott 80 c foktol indúl a szamozas a 0 es e közé tekerem es az idore indul fel is villan a fűtés es szepen egyenletesen enged ki vastagnál érdemes forgatni.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#3660) FeRkE válasza Beni2360 (#3659) üzenetére


FeRkE
őstag

Oksa koszi, majd kitpasztalom hogy erdemes :)

(#3661) JoolsNOS válasza FeRkE (#3660) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Egy kis ldi gari tapasztalat: nem airfryer (csak mert olvasgatom, hogy megy pár darab tönkre), de a héten bevittem az elektromos fogkefémet, mert a kikapcs gomb sz*rakodott. Azt mondják ezzel már nem ide kell jönni, hanem az ügyfélszolgálatot keresni. Írtam nekik, pár email váltás és fénykép küldés után pár napon belül postáztak egy újat. (a régi nálam maradt)

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#3662) vacs


vacs
veterán

Sziasztok, holnaptól lesz a Lidl-ben olajpermetező, használ valaki ilyet, érdemes megvenni?
Vagy mi ajánlott?

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#3663) TomMusic


TomMusic
őstag

Sziasztok,
Ez szerintetek kisüthető airfryerben? [Insta videó link]
Ha igen, gondolom ez alá már kell sütőpapír, meg befújni esetleg olajsprayyel?

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#3664) Voice24 válasza JoolsNOS (#3661) üzenetére


Voice24
őstag

Én úgy kaptam vadiúj airfryert, hogy sem email, sem fénykép nem volt, mindössze egy telefonba került.

(#3665) csibe1 válasza Voice24 (#3664) üzenetére


csibe1
addikt

Ez olyan, mint a vakrandi? :D
Amúgy a Lidl-be vetted? ;] :DDD

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#3666) Beni2360 válasza TomMusic (#3663) üzenetére


Beni2360
félisten

Ki, mindket oldalat olajozd es en mar rá szoktam a sütő papír tálcára egy kicsi kenes olajjal es mehet bele. Fel uton lehet forgatni. Nem lesz száraz a bunda.
Lehet közben finom szilikon ecsettel a talcárol pamacsolni.
Hétfőn sima pacolt csirke combot szinten a sütő papír talcaban sutottem olajjal át kenve mindkét oldalát, 180c/ 20 p+15 p. Majd 5 perc visdza es 200 piritas aki ropogosabban szereti.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#3667) Breki válasza TomMusic (#3663) üzenetére


Breki
veterán

Igen :)

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#3668) TomMusic válasza Beni2360 (#3666) üzenetére


TomMusic
őstag

+ Breki
Köszi, kipróbálom! :K

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#3669) Breki válasza TomMusic (#3668) üzenetére


Breki
veterán

Annyi, hogy én változtattam kicsit rajta, én zabpelyhet daráltam, raktam is hozzá és abba illetve lisztbe forgattam, így könnyebb volt belőle egyenletes golyókat gyúrni és ropogósabb lett, viszont nem mertem eléggé fűszerezni így kicsit ízetlenebb lett, így a végeredményt még tuningoltam sajttal paradicsommal.

Batátával tálaltam itt a felénél látszik milyen lett belülről.
[kép]


A végeredméby már teljesen másképp nézett ki, de együtt nagyon finom lett. :-)

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#3670) TomMusic válasza Breki (#3669) üzenetére


TomMusic
őstag

Mármint a hús mellé a darálóba raktál zabpelyhet is?

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#3671) JoolsNOS válasza Breki (#3669) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Édeskrumplira van valami tipp, hogy ne legyen szottyadt?

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#3672) Breki válasza TomMusic (#3670) üzenetére


Breki
veterán

Nem a darálóba azt külön daráltam, de lányegében igen abba is belekevertem kicsit, figyelve az állagra, de inkább forgatni próbáltam bele.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#3673) Breki válasza JoolsNOS (#3671) üzenetére


Breki
veterán

[link]

De azóta már próbáltam ezt is.

BLOOMING SWEET POTATO

[link]

Az eredményről azt hiszem raktam már fel képet :-)

Szerk: meg is van

[link]

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#3674) TomMusic válasza Breki (#3672) üzenetére


TomMusic
őstag

Értem, köszi!

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#3675) Breki válasza vacs (#3662) üzenetére


Breki
veterán

Facebookon ezt írják

Lidlben kapható spray nagyon jó, szépen permetezve fújja az olajat nem egy sugárban !!De csak az egyik! 2499ft

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#3676) Voice24 válasza JoolsNOS (#3671) üzenetére


Voice24
őstag

Én személy szerint letettem az édesburgonyáról az airfryerben, állagra és ízre is sütőtök lesz belőle, amihez kicsit drága...

(#3677) Breki válasza Voice24 (#3676) üzenetére


Breki
veterán

Pedig egyszerű elkészíteni és nagyon finom, és egészségesebb is, én imádom.

[link]

Nekem mindegyik jó lett, még a chips is de aki még ropogósabban szereti itt a trükk.

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#3678) vacs válasza Breki (#3675) üzenetére


vacs
veterán

Köszi. :K

(^)(>.<)(^)

(#3679) JoolsNOS válasza Breki (#3675) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Meló utánra be van tervezve, remélem lesz még. Bár 3 üzletet útba tudok ejteni hazafelé...

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#3680) Voice24 válasza Breki (#3677) üzenetére


Voice24
őstag

Köszi, lehet, hogy még egy esélyt adok neki.

(#3681) maglew válasza Breki (#3675) üzenetére


maglew
aktív tag

Miért, a kettő nem ugyanolyan? Gondolom az ecetet is ugyanúgy kell permetezze

(#3682) ggeleven válasza maglew (#3681) üzenetére


ggeleven
őstag

Pont most bontottam ki a Lidlös permetezőt és két különböző fej van hozzá. Az egyik kicsit koncentráltabban, "pontszerűen" fúj (a képen a sötét csepp és sötét folyadék), a másik pedig inkább permetez (világos csepp, olajjal).

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#3683) Degeczi válasza Breki (#3675) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Pár hónapig csak, utána először a permetezés romlik, végül teljesen el is tömődik. Házilag reménytelen az olajat kitisztítani belőle.

(#3684) JoolsNOS válasza Degeczi (#3683) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Akkor is ha folyamatosan van használva?

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#3685) BPéter1984 válasza inteltunder (#3651) üzenetére


BPéter1984
tag

Szia , azóta nem tudom hogy állsz mert most léptem be , ritkán járok erre . Nekem ez aaz electrolux van amit írtál. Nincs napi használatban szinte csak az alap dolgokra használom , ( Fagyasztott burgonya , és húsok sütése ) , ezzel a részével meg vagyok elégedve , amire kell arra elég , működése egyértelmű , szépen teszi a dolgát , hangra nem tudom mert másikat nem használtam még de a ventillátornak azért van hangja , kinek mi a zavaró. Nagyvonalakban ezt tudom róla mondani most.

VOLVO S40 - 2005 , S80 - 2009 , Iphone X

(#3686) inteltunder válasza BPéter1984 (#3685) üzenetére


inteltunder
tag

zsirság, köty :R

jobb ma egy intel mint holnap egy amd

(#3687) vacs


vacs
veterán

(#3688) wjbhbdux válasza tlala (#3013) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ez a 95 fokos módszer nagyon jól sikerült bőrös csirkecombbal is, szuper ropogós lett a végén

/s

(#3689) bul07 válasza vacs (#3687) üzenetére


bul07
nagyúr

Ez a melegen tartás funkció igen praktikus egy valami :D

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3690) däniel


däniel
tag

Sziasztok!

Van egy Philips XXL airfryerem, a kosár belső oldalán van pár ráégett zsír/olajfolt. Ezeket milyen zsíroldóval/mosogatószerrel lehetne lehozni?
Alapjáraton Jar mosogatószert használok, puha szivaccsal. Még elég új a gép, nem mertem mással nekiesni, nehogy leszedjem valamivel a bevonatot. Van ahol írták hogy a gép leírásában írják, hogy mit szabad használni, na amit én kaptam leírást ehhez a géphez abban erről nincs szó.

A DM-ből szoktam gyakran rendelni, ott láttam a webshopon, hogy van pár sütőtisztítő spray, nem tudom ezek mennyire hatásosak. Próbált már valaki ezek közül valamit? [link]

(#3691) Breki válasza däniel (#3690) üzenetére


Breki
veterán

[link]

És 3590-től.

Én szintén Philipsel nem használok vegyszer, kicsit áztatom és szinte rögtön letörlöm.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#3692) ollie válasza Breki (#3691) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mondjuk én nem használnék szódabikarbónát, nem hiszem, hogy jót tesz a tapadásmentes bevonatnak.

***

(#3693) bul07 válasza däniel (#3690) üzenetére


bul07
nagyúr

Próbáld meg áztatni sok sok órát forró mosószeres vízben, majd szivacs dörzsölős oldalával nekiállni bő mosószerrel

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3694) Breki válasza ollie (#3692) üzenetére


Breki
veterán

Mások meg hiszik, vagy nem hiszik csak kipróbálták és bavált. ;)

[link]
[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#3696) Czimby


Czimby
addikt

Szögletes kosarat hol tudok venni Princess géphez?
Sikerült dörzsi szivaccsal kitakarítani egyik családtagnak, szép tiszta lett, lejött a tapadás mentes bevonat is itt-ott.... :W

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#3697) woodworm válasza Czimby (#3696) üzenetére


woodworm
veterán

Amazonon néznék rá. Onnan még a cosori is olcsóbb, mint a hazai beszerzés.

(#3698) Czimby válasza woodworm (#3697) üzenetére


Czimby
addikt

Köszi megnéztem.
Postával magy ar AFA-val 13700
Ami tényleg kedvezőbb mint az itthoni Cosori ára 15000 +posta.
De jó lenne még ettől is olcsóbban, Princes oldaláról 11 euro + posta lenne, de sold out...

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#3699) bul07


bul07
nagyúr

Szembe jött velem ez
Hát nem tudod 1300W elég kevésnek tűnik egy 5.5l gépnek

Tomtop
Német raktár

Air Fryer 5.5L Household Large Capacity 1300W Big Firepower Timing Touch Screen LCD Electric Air Fryer with Bakeware
[link]
US$ 58.99
Ingyenes szállítás ha jól nézem

Specifications:
Material: ABS
Color: Black
Capacity: 5.5L
Heating Method: Heating Tube Heating
Power: 1300W
Applicable Number of People: 6 People and Above
Security Function: Automatic Power-Off
Way to Control: Touch Screen
Plug: EU / US / UK (Optional)
Package Size: 38.5 * 32.5 * 32.5cm / 15 * 12.8 * 12.8in
Package Weight: 5000g / 11lb

kaufland.de oldalán is megtaláltam de sokkal többért
[link]
Azért így már más a leányzó fekvése ha kaufland is meri ugyan azt árulni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3700) Beni2360


Beni2360
félisten

Rá olvadt a spirálra a nylon zacskó 50 c fokon. Fagyott hus kiengedesekor benne maradt a zacsiba es felhuzta a ventilátor. Egy eves de 2 ev gari van rá. Kis 300W-s hőleg fúvom van itthon. A spiral kiszedese volna a megoldás. Vagy?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.