Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#612) Nyugdíjas válasza ATM_automata (#611) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Én eddig is használtam, csak használtam, és nem pofáztam róla...

Nagy tippekkel nem tudok szolgálni. Advancedben kiválasztottam a háttérvilágítás tipusát:
DELL U2711 esetében wide gamut CCFL
iMac esetében LED
Philips 32PFL5604 esetében sima CCFL

2711-et javarészt nappal használom, ezt 120cd/m2-re a másik kettőt otthon este sasolom, ugyhogy azokat 90cd/m2-re lőttem be fényerő tekintetében. Utóbbiakhoz készítettem D55-ös profilt is (este jobb szeretem), de egyébként D65.

Kontraszt maradjon Native, ahhoz sosem jó hozzányúlkálni.

Azt figyeltem meg, hogy sajnos az a funkció nem igazán működik jól (mondjuk ki, szarul működik...:D), hogy ő állítsa be a Brightness-t, és a Contrastot is DDC/CI-n keresztül. Nekem minduntalan erőszakolta a fullos Contrasot ami természetesen pocsék eredményt adott. Igy ezeket kézzel állítottam be. Kivétel ez alól az iMac kijelzője, azt jól megcsinálta,de azon amugy sem lehet az égvilágon semmit állítani kézzel (ebben a tekintetben hasonlatos egy notebookhoz, lehet azoknál is érdemes ezt megpróbálni).

QA-t nem csináltam,de majd a hétvégén még nyomkurászom, tegnap hajnali 3, és 4 közt (vagyis ma:D) nem volt már hangulatom ezekhez a dolgokhoz tovább.

Ha csinálok QA-t majd megnézem miket is mér, aztán ha tudom leirom mi mi.

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.