Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6751) jani8787


jani8787
tag

Az lehet, hogy a romba nincs beleépítve a CWM, csak a root?

(#6752) legenda007 válasza jani8787 (#6751) üzenetére


legenda007
aktív tag

Újra kell rakni.

(#6753) Essien válasza legenda007 (#6722) üzenetére


Essien
aktív tag

két napja van fent még csak de a zárt rom-ok közül ez tünik a legjobbnak de ez a magánvéleményem. Nem csinált még semmi hülyeséget :) Meg várjunk még vele mert a jj-vel is így voltam de az egy pár nap után újraindulgatott és dobálta a hálózatot. Az aksi is egész jó mert reggel 4 óta 75%-ra merült eddig kb fél óra beszélgetés pár sms 1 óra böngészés és folyamatos 3g. Gyorsnak is mondható de azért nem gb szintű. ha szarakszik majd írom. azt az alsó sort nem tudom hogy tüntettem el de szerencsére eltünt mert az teljesen felesleges. :)

[ Szerkesztve ]

(#6754) Essien válasza viw (#6724) üzenetére


Essien
aktív tag

zártra raktam a gyári 4.0.4re ha mindent úgy csinálsz ahogy le van írva jónak kell lennie.

(#6755) Atawallpa


Atawallpa
aktív tag

Arra van valakinek valami ötlete, hogy ha nem szeretném, hogy az "énmegyek" audio fájljai benne legyenek a zenelejátszási listában (walkman player) akkor hova kéne másolni a .nomedia fájlt és milyen jogosultságokat (ha kell egyáltalán) kellene megadni neki?

Sajnos semmit nem tudok elintézni, de bármit meg tudok akadályozni

(#6756) Zaji


Zaji
őstag

Sziasztok!

Telenornál forgalmazott készülékekre is megjelent már az ICS?

(#6757) -HajTömeg- válasza Zaji (#6756) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Igen!
Sokaknak van gondja vele,érdemes utánaolvasni.

Alias: Júzer error

(#6758) Zaji válasza -HajTömeg- (#6757) üzenetére


Zaji
őstag

Kár, hogy ennél a mobilnál az első hsz.-ben nincs összefoglaló. :(

[ Szerkesztve ]

(#6759) soultrapp


soultrapp
senior tag

csáótok!van értelme felrakni az ics-t?mi kulonbseg van benne??sok a hiba benne?

(#6760) Essien válasza Pompi (#6727) üzenetére


Essien
aktív tag

igen zárt és azt kell nézni :) a választ akartam csak félrenyomtam :)

(#6761) Askformore válasza soultrapp (#6759) üzenetére


Askformore
senior tag

Ezt mintha már megkérdezted volna.. vagy lehet, hogy tévedek, de 4-5 oldallal vissza le van írva minden.

(#6762) soultrapp válasza Askformore (#6761) üzenetére


soultrapp
senior tag

nem kérdeztem meg.

(#6763) Ferenczi Áko válasza -HajTömeg- (#6757) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Szia! Milyen gondok vannak vele? Most akarok egy ilyen telefont venni a telenornál..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#6764) ronda válasza ronda (#6693) üzenetére


ronda
aktív tag

a jó kis ájfon...

[link]

[ Szerkesztve ]

"Lehet-e jónak lenni egy rossz világban?" Galaxy S21

(#6765) soultrapp


soultrapp
senior tag

van olyan akinek ics van a telóján és műkődik a led?már mint a mulasztott eseményeket jelzi-e?szeretném frissíteni,de nem tudom mi legyen.nekem fontos a led!

(#6766) -HajTömeg- válasza ronda (#6764) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

:DD bakker,nincs szerencséd a telefonokkal ...

Alias: Júzer error

(#6767) podeeg


podeeg
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Fastboot móddal kapcsolatban kellene egy kis infó!

- Hogy lépek be? :))

Kernel cserélésnek milyen módja van még?

Köszi!

(#6768) pepe10.10


pepe10.10
tag

hello!
szerintetek megéri lecserélni az Xperia RAY telefonomat egy Alcatel 995-re ? ti mit gondoltok? légyszi részletesen írjátok e a véleményeteket !

Laza vagyok szétesem, kezemben a GSM.

(#6769) viw válasza pepe10.10 (#6768) üzenetére


viw
aktív tag

szeretnél egy mercit trabantra cserélni?!
kollegámnak van 995-je: sok szoftveres hiba jellemzi, emiatt "kényelmetlen" a használata.

(#6770) ronda válasza -HajTömeg- (#6766) üzenetére


ronda
aktív tag

Húzzon bőrt a fogára!
még szerencse, hogy itt a jó kis réjj. lesz mit magammal vigyek...

"Lehet-e jónak lenni egy rossz világban?" Galaxy S21

(#6771) -HajTömeg- válasza ronda (#6770) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Lehet venned kéne egy Lumniát is :))
Jó kis Ray ma a Deákon azt írta nincs hálózat, mellette utolérhetetlen lettem :DDD

[ Szerkesztve ]

Alias: Júzer error

(#6772) Atawallpa válasza podeeg (#6767) üzenetére


Atawallpa
aktív tag

Hangerő fel kikapcsolt állapotban, mikor az usb-re dugod. (kék led világít) Más módszert én nem tudok. Gondolom nyitott a bootloadered.

Sajnos semmit nem tudok elintézni, de bármit meg tudok akadályozni

(#6773) ronda válasza -HajTömeg- (#6771) üzenetére


ronda
aktív tag

kurva telefonok.. :((

"Lehet-e jónak lenni egy rossz világban?" Galaxy S21

(#6774) Syl válasza soultrapp (#6765) üzenetére


Syl
nagyúr

Például a 4.0.4-re épülő MIUI v4 2.7.13-ban hibátlan.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#6775) benfolds


benfolds
őstag

mik a legújabb pletykák? a sony nem szándékozik helyretenni ezt az összecsapott ics-t (btw arc-on és neo-n is vannak ezek a hibák)? vagy úgy vannak, hogy volt egy kis reklám, hogy milyen ügyesek, hogy hamar kihozzák a telefonjaikra a legújabb androidod, aztán viszlát? a jelly beant senki nem várja már el (komolyan nem is lehet), de azért egy kis fazonírozás az ics-ükön nem ártana! :/ amúgy én még összetehetem szerintem a kezemet, hogy csak laggolás meg egy kis belassulás van a led-es probléma mellett, szóval kibírom így is, de azért...

(#6776) gaucho válasza soultrapp (#6765) üzenetére


gaucho
tag

Nekem tökéletesen működik!Elmulasztott hívásnál,emailnél és üzeneteknél is.

(#6777) soultrapp válasza gaucho (#6776) üzenetére


soultrapp
senior tag

most ez ennyire zsákba macska lenne,hogy van akinek megy van akinek nem?mert én is felakarom rakni,de ha nem jó akkor könnyű vissza rakni rá a gb-t?

(#6778) Askformore válasza soultrapp (#6777) üzenetére


Askformore
senior tag

Én nem raknám fel, nekem rengeteg problémám volt vele. Mondjuk könnyű visszarakni rá a GB-t igen, kell egy flashtool nevű progi, meg 6-7 oldallal vissza kaptam egy linket a 2.3.4-es gyári romról.

(#6779) ruskop


ruskop
senior tag

Kipróbálta valaki a zártloaderes JJ Hybridet? Vélemény róla? Érdemes a GB-t lecserélni rá?

(#6780) Syl válasza ruskop (#6779) üzenetére


Syl
nagyúr

Én pár hétig használtam, nagyon kellemes összeállítás. De valahogy a MIUI jobban bejön.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#6781) soultrapp


soultrapp
senior tag

Na felraktam én is a ics-t. Első benyomásra jó.nem vettem észre még semmi féle lassulást eddig.led működik hívás után és sms után is. Gb-nél csak 310ramot mutatott kb.most 340-et.remélem beválik majd.

(#6782) benfolds válasza soultrapp (#6781) üzenetére


benfolds
őstag

A gyárit? Volt előtte factory reset? Led egyébként csak alvó módban érkező üzeneteknél nem működik, erre figyelj.

[ Szerkesztve ]

(#6783) soultrapp válasza benfolds (#6782) üzenetére


soultrapp
senior tag

Igen vissza állítottam előtte mindent gyárira!gyári szoftvert raktam rá és úgy néztem a ledet,hogy bill zár rajta volt akkor már alvó módban van nem?

(#6784) qpakcovboy


qpakcovboy
őstag

Egy olyan kérdésem lenne, hogy hogyan tudom megoldani azt, hogy a 3G kapcsolatomat megosszam wifin keresztül. az xperia mini pro-n ez ment gond nélkül, de ray esetében csak az USB-t ajánlja fel sajnos. Igaz utóbbin ICS 4.0.4. van.
Valakinek van 5lete?

(#6785) VD válasza qpakcovboy (#6784) üzenetére


VD
őstag

Beállítások/ Vezeték nélküli és Mobilhálózatok alatt Továbbiak/ Megosztás és h.csat.pont/ Hordozható WiFi csatlako-hoz pipa be.

[ Szerkesztve ]

(#6786) ruskop válasza Syl (#6780) üzenetére


ruskop
senior tag

És az akkumulátor időben jobbak? Vagy elenyésző a különbség?

(#6787) fPApi


fPApi
őstag

Most már 10 napja használom a RAY-t a JJ's HYBRID ROM-al és azt kell mondanom, hogy meg vagyok elégedve. Az a jó, hogy nem merülnek fel mindenféle kérdések/kétségek, mert az én igényeimnek megfelelően egyszerűen működik.

[ Szerkesztve ]

(#6788) ruskop


ruskop
senior tag

Hoppá. Feltettem a 4.1.B.0.431-es ICS-t. Persze japánul jön be (tartalmaz magyart is) viszont a meglepő, hogy a pl. a beállítások menüben a háttér szürke, de nem sima szürke hanem ilyen szemcsés szürke. Ennek ilyennek kell lennie?

(#6789) benfolds válasza ruskop (#6788) üzenetére


benfolds
őstag

Igen.(mondjuk azt nem értem, h miért szürke)

[ Szerkesztve ]

(#6790) ruskop válasza benfolds (#6789) üzenetére


ruskop
senior tag

Hát ilyen szürkés árnyalatú. Vagy mondhatni azt is, hogy baromi kontrasztos fekete de az ugyanaz. Szal nem sima fekete. A témák között is megnéztem és volt színes meg volt ez a szürke.

(#6791) urbanjozsi válasza benfolds (#6782) üzenetére


urbanjozsi
senior tag

"Volt előtte factory reset?"

Ez kötelező mozzanat az ICS-re frissítés előtt?

(#6792) ruskop válasza urbanjozsi (#6791) üzenetére


ruskop
senior tag

Mivel Flashtoollal tettem fel az meg csinál szóval, igen.

(#6793) urbanjozsi válasza ruskop (#6792) üzenetére


urbanjozsi
senior tag

Én azért kérdezném mert nálam még a következő van:

Ezt frissíteném ICS-re. Tehát kell nekem is factory resetet csinálnom?

(#6794) benfolds válasza urbanjozsi (#6793) üzenetére


benfolds
őstag

Nem kell, csak ajánlott.
Nektek ks eldobálja a telefonvonalat, ha wcdma/gsm-re van állítva és "dörren egyet az ég"? Most áttettem csak gms-re, úgy stabilabb lesz?

(#6795) podeeg


podeeg
csendes tag

Üdv!

Korábban már kértem segítséget,de még most sem tudok belépni a telóval fastboot módba.
A bootloader nyitva van s1tool szerint (a nyitást is ezzel végeztem). Egyszerűen nem reagál a telefon a hangerő fel + usb csatlakozik "dologra". Mi lehet a probléma?

(#6796) jani8787


jani8787
tag

Azt hogy tudom megcsinálni, hogy a 42-es végű GB-t teszem vissza, ami rootolható?

(#6797) jani8787 válasza benfolds (#6794) üzenetére


jani8787
tag

Nekem volt, hogy egy fél órás beszélgetésen belül eldobta a vonalat vagy 4-5-ször. Ez másnak is van?

(#6798) benfolds válasza ruskop (#6790) üzenetére


benfolds
őstag

Bocs, azt akartam írni, hogy nem értem, h miért japán (telefonról vagyok, és néha a mondat közepére elfelejtem, h mit írtam az elején).

(#6799) ruskop válasza urbanjozsi (#6793) üzenetére


ruskop
senior tag

Ha Flashtoollal frissítesz akkor szerintem nem. Ha letöröltél valami gyári progit akkor csak flashtoollal tudod frissíteni, vagy visszateszed a 2.3.4-et majd úgy frissíted OTA-n ICS-re. Ha nem turkáltál bele a 2.3.4-be akkor OTA-n nyugodtan indítsd el. Nem kell factory reset hiszen ezt a frissítési módot nem arra találták ki. Persze ha felfrissíti akkor viszont én csinálnék egy gyári beállítások visszaállítását. (álltalában akkor állnak helyre a progik.) De ezt úgy is észreveszed ha valami nem úgy működik mint kellene.

6796 jani8787: Flashtoollal

6798 benfolds: Kerestem neten egy letölthető verziót és egy angol oldalon ez volt belinkelve. Semmilyen Ce megjelölés vagy valami. Letöltöttem, feltettem aztán frankó kínai vagy japán szöveg jött fel. Persze a menüben benne volt a magyar de a gyári progik között volt néhány japó cucc.

[ Szerkesztve ]

(#6800) urbanjozsi válasza ruskop (#6799) üzenetére


urbanjozsi
senior tag

Ez egy szűz rendszer, nem turkáltam bele:)
Egy két progit raktam rá, a többi gyári. Az az igazság, hogy tök stabil rendszerem van, de hajt a kíváncsiság:))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.