Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6801) ruskop válasza urbanjozsi (#6800) üzenetére


ruskop
senior tag

Próbáld ki aztán ha nem jó akkor itt az oldalon találsz linket a 2.3.4-re. Flashtoollal visszateszed.

(#6802) podeeg


podeeg
csendes tag

Kinek mi a tapasztalata az omnius-on keresztül történő függetlenítésről, bootloader nyitásról? Állítólag nem minden szolgáltatós nyitott telón jön be a a fastboot :W

(#6803) qpakcovboy válasza VD (#6785) üzenetére


qpakcovboy
őstag

Az a baj, hogy itt csak bluetooton lehet engedéjezni...

(#6804) Atawallpa válasza podeeg (#6802) üzenetére


Atawallpa
aktív tag

Működik, de csak 12w4? (valahol szerintem megtalálod a pontos adatot) előtt kiadott telefonokra. Ez utáni már másképp titkosított, védett. Gondolom ezért nem megy minden telefonon.

Sajnos semmit nem tudok elintézni, de bármit meg tudok akadályozni

(#6805) podeeg válasza Atawallpa (#6804) üzenetére


podeeg
csendes tag

Az lehet... És akkor mi lehet a megoldás?

(#6806) Atawallpa válasza podeeg (#6805) üzenetére


Atawallpa
aktív tag

A 12wX utánira szerintem nincs megoldás

Sajnos semmit nem tudok elintézni, de bármit meg tudok akadályozni

(#6807) zebede


zebede
őstag

Meg jött a hátlap az ebay-ről.
Tökéletesen illeszkedik és elég hamar ideért.

Ha másnak is kopik és vásárláson gondolkodik, innen rendeltem: [link]

(#6808) tomy86 válasza Atawallpa (#6755) üzenetére


tomy86
addikt

Szerintem elég az énmegyek/audio mappába tenni, mert akkor már az almappákban sem keres. Nem kell semmilyen jogosultság csak egyszerűen egy .nomedia fájl

(#6809) Atawallpa válasza tomy86 (#6808) üzenetére


Atawallpa
aktív tag

Sikerült. Csak át kellett nevezni a könyvtárat oda-vissza, hogy újraszkennelje. De most már nincs a lejátszási listában.

Sajnos semmit nem tudok elintézni, de bármit meg tudok akadályozni

(#6810) jani8787 válasza Atawallpa (#6809) üzenetére


jani8787
tag

én azokat a nomediákat töröltem :) hová kell(ene) mit tennem, hogy jó legyen?

ebben a legújabb romban hiányzik a ) csak ez a fele ( van, másnak is?

amugy ma megint befagyott az ICS, csak töri a borsot az orrom alá :S

(#6811) Riuko


Riuko
senior tag

Hibátlan telenoros Lumia 710-et adnék cserébe egy ilyen hibátlan telóért értékegyeztetéssel Kecskeméten. Bocs az offért és a Lumiáért :R :K

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#6812) mvkly


mvkly
senior tag

Sziasztok!

Múlt héten betojt a w350-em, azóta átrágtam magam vagy 50 teszten és még ki tudja hány fórumon (ezen is). Minden szegmensben tökéletesnek tűnik a ray, így ha muszáj, márpedig az, ezt választanám. Sajnos csak részletre, egy az egyben nagyon nem akaródzik kitolni egy telefonért 40-60 ezret. Persze vehetnék olcsóbban is mást, de gyengébbet minek. És bevallom, átkozottul megtetszett ez a teló.

A gond az, a két közeli telenornál már nincs, nem is nagyon várnak, a t-mobil honlapján meg már eleve sincs készleten. A kérdésem az lenne, létezik olyan független mobilbolt, ahol foglalkoznak (nem 300%-os kamattal) részletfizetéses értékesítéssel?

(t-nél asszondják, mivel különvált a sony az ericssontól, utóbbival már nem is kereskednek. hát hogy van ez?)

Remélem valamelyikőtök tud segíteni. Előre is köszönöm.

(#6813) Orgi válasza mvkly (#6812) üzenetére


Orgi
őstag

(#6814) ruskop válasza jani8787 (#6810) üzenetére


ruskop
senior tag

Hivatalos Official ICS-t tettél fel? OTA-n frissítetted? Mi a build száma? (beállítások - telefon adatai - legalsó)

(#6815) qpakcovboy válasza VD (#6785) üzenetére


qpakcovboy
őstag

sajna továbbra sem tudom megosztani a 3g-t wifin, mivel csak bluetoothot ajánl fel. valakinek van ötlete?

(#6816) VD válasza qpakcovboy (#6815) üzenetére


VD
őstag

Akkor mégegyszer:

Beállítások/ Vezeték nélküli és Mobilhálózatok alatt Továbbiak/ Megosztás és h.csat.pont/ Hordozható WiFi csatlako-hoz pipa be. (Ahol a piros nyil van!)

Alatt lévő menüben (zölddel bekarikázott) pedig a wifi hotspot beállításait lehet megadni.

(#6817) qpakcovboy válasza VD (#6816) üzenetére


qpakcovboy
őstag

Szerintem valamit variáltak ICS alatt. Pl. a képernyő rögzítést sem úgy kell csinálni, mint a 2,3-ason. Most a halkító + kikapcs gombot kell nyomni egyszerre. Eddig elég volt csak a kikapcs gombot nyomni és rábökni a képernyő rögzítésre.

(#6818) VD válasza qpakcovboy (#6817) üzenetére


VD
őstag

ICS-ről van a képernyő fotó...

Nálad valami nagy gebasz van, ha nincs se USB se WiFi megosztásra lehetőség.

(#6819) qpakcovboy válasza VD (#6818) üzenetére


qpakcovboy
őstag

Pedig egy hónapos a telefon, ás gyári ICS van rajta. Sosem volt piszkálva meg rootolva. Nekem azaz érzésem, hogy valami nincs bekapcsolva, vagy kikapcsolva és ezért csinálja ezt, de még nem jöttem rá mi lehet a gond.
Ez fut most jelenleg:

(#6820) VD válasza qpakcovboy (#6819) üzenetére


VD
őstag

Kövér passz. Ugyanez a FW van fent nekem is. Lövésem sincs mi miatt nem jelenik meg nálad a 2 menüpont. :(

(#6821) jani8787 válasza ruskop (#6814) üzenetére


jani8787
tag

OTA-n elvileg nem frissül ICS-re...próbáltam a hivatalos verziót is, meg főzött ROM-ot is...na mind1

(#6822) qpakcovboy válasza VD (#6820) üzenetére


qpakcovboy
őstag

Van olyan funkció, hogy újrafrissítés? Esetleg vissza lehet állni a régi rendszerre?
Szerintem nemsok értelme volt az ICS-nek, eddig csak a hátrányaiba ütköztem...

(#6823) VD válasza qpakcovboy (#6822) üzenetére


VD
őstag

A telefonon van gyári beállítsok visszaállítása. Érdemes megpróbálni. Sőt a frissítés után aki megtette annak nem is voltak gondjai. Ha ezután is megmarad a hiba, akkor csak a Flashtool marad, amivel vissza lehet rakni a 2.3-at.

Nekem spec. semmi bajom az ICS-vel. Megy minden. Még csak nem is feltünően lassú. (SGS2 után most egy hete használom a Ray-t.)

(#6824) qpakcovboy válasza VD (#6823) üzenetére


qpakcovboy
őstag

Igen, ez volt a gond. Érthetetlen miért csinálta, de a lényeg, hogy most már múkodik! THX

(#6825) sdd2 válasza qpakcovboy (#6819) üzenetére


sdd2
veterán

Próbálj meg egy újrarakást. BT-n meg netmegosztás vicces :DDD De hogy neked mért nins ott az USB-s és a wifi-s nem értem :F

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#6826) qpakcovboy válasza sdd2 (#6825) üzenetére


qpakcovboy
őstag

Csináltam egy gyári beállítás visszaállítást és megoldódott a gond.

(#6827) ruskop válasza jani8787 (#6821) üzenetére


ruskop
senior tag

Elvileg frissül ICS-re csak előbb a GB-t 42-ről 62-re frissíti. Nekem utána feldobta a frissítési lehetőséget. Csak nem frissítettem. Én most Flashtoollal frissíthető ICS verziót keresek. Van egy csak az meg valami japán karakteres meg szürke a fekete benne. :)

(#6828) Askformore válasza ruskop (#6827) üzenetére


Askformore
senior tag

Amikor nekem fenn volt az ICS (gyári frissítés), és lehúztam a fenti sávot, nálam is szürke szemcsés volt a háttér, ugyanez a beállításoknál is..szóval szerintem ez gyárilag ilyen.

(#6829) lovas93


lovas93
tag

Van egy olyan problémám, hogy ha a telefonra letöltök zenét és nem a szgépről teszem rá, akkor 2x jelzi a zenelejátszó program. Ez gondolom azért van, mert a downloadsból először átrakom a music mappába és ezért érzékeli 2x. De a másik mappából ilyenkor eltűnik szóval nem értem a dolgot. És a zenelejátszó is ilyenkor az egyikre azt írja, hogy a fájl nem játszható le. Hogy tudnám ezt orvosolni?? Telefon újraindítással próbálkoztam, de nem jött be.

(#6830) ruskop válasza Askformore (#6828) üzenetére


ruskop
senior tag

Nálam a szürke az mindenhol jelen volt. Pl. amikor témát választasz és mondjuk olyan témát akarsz aminek sötét a háttere (mondjuk fekete hullámok) akkor annak is szürke a menü háttere. Amikor belépsz a beállításokba akkor a háttér szürke de mondjuk a csoport elnevezések (aminek van még alpontja) azoknak a sávja meg normál fekete. De a legegyszerűbb mikor bekapcsolja az ember a telót már szinte az Xperia logo után már szürke a fekete.Lehet, hogy ilyennek kell lennie. Nem tudom. :F

(#6831) Atawallpa válasza lovas93 (#6829) üzenetére


Atawallpa
aktív tag

A "downloads" mappába csinálj egy ".nomedia" fájlt az idézőjelek nélkül.
Nevezd át a "downloads" mappát mondjuk "downloads2" mappára, ekkor újraszkenneli a médialejátszó, és mivel van benne egy ".nomedia" fájl, azokat már nem veszi figyelembe. Aztán nevezd vissza "downloads"-ra. Talán ez segít, egy próbát megér.

Sajnos semmit nem tudok elintézni, de bármit meg tudok akadályozni

(#6832) ruskop


ruskop
senior tag

Hogyan van ICS alatt a képernyő mentés (képernyőről fénykép készítése)?

Megvan!

[ Szerkesztve ]

(#6833) ruskop


ruskop
senior tag


Lefényképeztem ezt a szürkeséget. Vagy ez minden ICS használónál ilyen?
Itt elég jól látszik a fekete és a szürke aránya.

[ Szerkesztve ]

(#6834) Askformore válasza ruskop (#6833) üzenetére


Askformore
senior tag

Ennek így kell kinéznie... Új design :)

(#6835) #12634880


#12634880
törölt tag

Üdv!
Flash Counter számláló nélkül (már ha a rayben van ilyen) lehetséges visszatenni a GB-t?
A garanciát szeretném hogy megmaradjon. Eredeti romom nincs hozzá, INNÉT tölteném le.
Ha a fentit meg lehet oldani, kérem valaki segítsen, mit érdemes elvégeznem előtte.
A telefon egyébként fekete Tmobile-os 1252-4362 és 12W03.

Sokszor a földhöz.... határán járok ezzel az androiddal.

[ Szerkesztve ]

(#6836) Atawallpa válasza #12634880 (#6835) üzenetére


Atawallpa
aktív tag

Megoldható. Itt találsz GB általános középeurópiai ftf-et, lehet rootolni, aztán OTA-n keresztül 0.62-re frissíteni (Ez a GB utolsó verziója). Flashtoolal fel tudod rakni. Rövid és egyszerű leírás itt és itt. "flasselés számláló" szerintem nincs a rayen, szép is lenne. :D

Sajnos semmit nem tudok elintézni, de bármit meg tudok akadályozni

(#6837) #12634880 válasza Atawallpa (#6836) üzenetére


#12634880
törölt tag

Köszi a választ! Meg azoknak is köszi akiket megemlítettél a hsz-ben! :DD
Akkor azt hiszem mindjárt rakom is fel.
Még egy (azaz 2 kérdés), gondolom a root az gari vesztéssel jár, vagy SUS és máris mintha módosítatlan lenne?
Flashtool a legújabb vagy amit belinkelt Lasy legyen?
Nagyon szépen köszi még egyszer!

[ Szerkesztve ]

(#6838) #12634880 válasza Atawallpa (#6836) üzenetére


#12634880
törölt tag

KÖSZÖNÖM! Isten vagy!!
Sikerült és visszakaptam a telefonomat :DD
Fú még mindig remeg a kezem. :D
1000000000x thx neked!! :DD

(#6839) t800alfa válasza #12634880 (#6838) üzenetére


t800alfa
csendes tag

Maradt a T-Mobilos függőség?
Én is visszaállnék GB-re, csak az én ray-em telenor-os.
Nem tudom számít e ez.

(#6840) #12634880 válasza t800alfa (#6839) üzenetére


#12634880
törölt tag

Szia!
Tudtommal rom cserétől nem lesz független ha erre célzol, de nincs más kártya a közelemben, így nem tudom kipróbálni, de az biztos hogy elsőre csináltam ilyet és siker :D A tmobilos appok nincsenek rajta viszont.

(#6841) benfolds


benfolds
őstag

Gondolom, senki nem lepődik meg, azért beteszem: http://www.youmobile.org/blogs/entry/Confirmed-Old-2011-Sony-s-Xperia-devices-won-t-get-Android-4-1-Jelly-Bean

(#6842) ruskop válasza Askformore (#6834) üzenetére


ruskop
senior tag

Csak azt furcsálom, hogy a Nexus S-en az ICs teljesen másmilyen volt kinézetben. Ott nem szürke volt és az alkalmazások ablak is meg volt osztva gyári, telepített és widget ablakra. Mintha az APex launcher lett volna a gyári felület. Ez az ICS meg olyan mintha a beállítások menü kinézetét módosították volna aztán ennyi.
Azért köszönöm a segítséget.

(#6843) t800alfa válasza #12634880 (#6840) üzenetére


t800alfa
csendes tag

Köszönöm!
Pont az lenne a lényeg, hogy ne legyen független. Minden elveszik amúgy ilyenkor?
Képekre videókra gondoltam.

(#6844) lmno válasza ruskop (#6842) üzenetére


lmno
őstag

Mivel (szinte) minden gyártó saját kinézetet csinál + egyedi appokat telepít rá alapból. Htc-n is máshogy néz ki az ICS (GB is), és Samsungon is stb. Amit láttál Nexus S-en: az a Google saját telefonja, ezért full alap ICS fut rajta, az a hivatalos kinézet. Nem Apex launcher fut rajta, az Apex launcher néz ki úgy mint a gyári hivatalos :)

(#6845) #12634880 válasza t800alfa (#6843) üzenetére


#12634880
törölt tag

Én az sd meg a sim kártyát kiszedtem. A teló memóján lévő cuccok igen meg a beállítások is.

Lehet h hülyeséget olvastam, de benn vagyunk valami 18 hónap support határában, így elvileg meg kéne kapnunk a jb-t meg a 4.1 az ics optimalizált változata. Én ezekről olvastam a sony forumon!

[ Szerkesztve ]

(#6846) t800alfa válasza #12634880 (#6845) üzenetére


t800alfa
csendes tag

Köszönöm!
Akkor belevágok én is. :)

(#6847) #12634880 válasza t800alfa (#6846) üzenetére


#12634880
törölt tag

Nagyon meg fogsz lepődni hogy milyen gyors!
Rootolnám csak nem tudom hogy meg éri-e, meg azt sem tudom hogy attól elveszik a gari?
Asphalt7-et próbálnám ki mert így csak a beta megy.

(#6848) ruskop


ruskop
senior tag

Ez poén. Az írják, hogy karcálló üveg. Ja. A zsbembe hordom két hete úgy, hogy nincs mellette semmi aztán olyan karcok vannak rajta, hogy az ujjammal kitudom tapintani. :(((
Ja bocsi. Biztosan a gyémánt bélés okozza. :)

(#6849) Riuko válasza ruskop (#6848) üzenetére


Riuko
senior tag

Remélem csak viccelsz.... :(
Ilyen telefonnal szemezgetek már hetek óta. :U

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#6850) #12634880 válasza ruskop (#6848) üzenetére


#12634880
törölt tag

Igen, karcálló, de van matrica rajta alapból.
Nem tudom hogy neked van-e, én a Tmobileban vettem és van rajta, nekem csak az karcos!
Amúgy ezért kell tokban hordani és matricát venni rá, a Gorilla Glass is meg tud karcolódni porszemektől.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.