Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6901) szabogabor10 válasza zhata (#6900) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nem jelez, hogy a belső memória hamarosan megtelik? Nekem még X8-nál volt ilyen. Letöröltem egy alkalmazást, eltűnt a figyelmeztetés és jött hirtelen 5 SMS. :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#6902) Gattsu


Gattsu
tag

Feltettem a MaxRay romot. Elég gyors és stabilnak tűnik, a rom control is korrektül működik benne, a használható cm10-ig szerintem marad ez.

Toshiba l650d 146 / SE K800 / x360 slim 250GB /Galaxy S / Xperia Ray

(#6903) zhata válasza szabogabor10 (#6901) üzenetére


zhata
senior tag

Azt mondja: belső tároló: alkalmazások 248MB szabad, elérhető 120MB.
Amúgy semmi különöset sem jelez, de kipróbálom amit mondasz, letörlök néhány futó programot, köszönöm a választ.

(#6904) szabogabor10 válasza zhata (#6903) üzenetére


szabogabor10
veterán

Akkor furcsa. Legvégső esetben egy factory reset biztos, hogy megoldja a problémát. Esetleg hívd fel a szolgáltatódat, hogy a környékeden vannak-e zavarok.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#6905) zhata válasza zhata (#6903) üzenetére


zhata
senior tag

Kitöröltem néhányat. Most összes hely 420 MB, ebből foglalt 229, elérhető 154 MB.
Bár nekem ez a "belső tároló" sem tiszta. Ez lenne a memória?
SMS-t most sem fogad. :W

[ Szerkesztve ]

(#6906) zhata válasza szabogabor10 (#6904) üzenetére


zhata
senior tag

Köszi, akkor inkább várok 1-2 napot. Már volt egy factory resetem, mikor az ICS-re álltam át. A jóból is megárt a sok! :)

[ Szerkesztve ]

(#6907) Atawallpa válasza zhata (#6905) üzenetére


Atawallpa
aktív tag

sms beállításokon belül nincs valami korlát beállítva? - mintha a régi ICS romomban emlékeznék ilyenre.

Most JJ romon vagyok, de abban van ilyen, hogy "szöveges üzenetek korlátja" (nálam 500 db személyenként) meg van egy pipa a az "automatikus üzenet letöltés" mellett

[ Szerkesztve ]

Sajnos semmit nem tudok elintézni, de bármit meg tudok akadályozni

(#6908) zhata válasza Atawallpa (#6907) üzenetére


zhata
senior tag

Köszi, megnézem majd ezt is, de a régi 10K Ft-os Nokiámban vagy ötször ennyi van-volt, és ott bizony annak idején kiírta, hogy nincs elég memória.

Összesen nincs a telón 150 sms.

[ Szerkesztve ]

(#6909) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Sziasztok!

Minden panasz ellenére tervezek frissíteni ICS-re. Olvastam a Skype fórumon, hogy sok készüléken ICS alatt zöld lesz a videó, amit a beszélgetőpartner lát. Ez a Ray-nél is igaz?

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#6910) zhata válasza szabogabor10 (#6909) üzenetére


zhata
senior tag

Nálam nem. Egész jó a minősége.

(#6911) laci laci


laci laci
addikt

üdv mindenkinek.talán ez kicsit ...... :Y

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#6912) szabogabor10 válasza laci laci (#6911) üzenetére


szabogabor10
veterán

Várható volt. Nem kell meglepődni rajta.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#6913) tomy86 válasza laci laci (#6911) üzenetére


tomy86
addikt

Ez miert problema (minden xperia topikban, mint felhäborito hir szerepel)? Van aki most is boldog GB-n. Azonkivül senki nem ällitotta, hogy lesz JB a 2011-es sorozatra. Ennek ellenere lesz, csak fözve :D

(#6914) szabogabor10 válasza zhata (#6910) üzenetére


szabogabor10
veterán

Köszi a választ! :)

Más: Frissítettem ICS-re. SUS-szel csináltam. Előtte factory reset. SUS is csinált egyet közvetlenül telepítés előtt. Minden simán ment. Nem kiabálom el, de egyelőre nagyon "smooth" és nagyon szép a Holo felület. Wi-Fi-re eszvéleletlen sebességgel csatlakozik fel. Beírtam a jelszót és már rögtön fenn is volt. Ilyent még nem láttam. Nagyon remélem, hogy nem fog változni a helyzet. Nagyon óvatosan fogok appokat telepítgetni rá, az biztos. A galléria sem akadozik, minden parancsra nagyon gyorsan reagál a teló. Tapasztalatokat majd még írok. Remélem csak pozitív lesz. :)

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#6915) Askformore válasza szabogabor10 (#6914) üzenetére


Askformore
senior tag

Ha teszel rá zenét látja az alap lejátszó? Led működik? Videó nem akadozik?

(#6916) szabogabor10 válasza Askformore (#6915) üzenetére


szabogabor10
veterán

Az alap lejátszó azonnal betette az összes zenémet (nem sok van, Spotify-on hallgatok zenét). A videó néha minimálisan akad, de egyáltalán nem vészes. A LED-et még nem próbáltam. A gyári böngésző fantasztikus. Sokkal gyorsabb, mint a GB böngészője.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#6917) Rossi válasza laci laci (#6911) üzenetére


Rossi
addikt

Nem baj, nem emiatt fogom kivágni ősszel...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#6918) Askformore válasza szabogabor10 (#6916) üzenetére


Askformore
senior tag

Tegyél rá új zenét, azt is látja? Illetve ha letörölsz a galériából egy képet GÉPEN, letörli a telefonról is? Nekem ilyen problémáim voltak vele.. Meg hogy lefagyott sokszor.

(#6919) Gattsu


Gattsu
tag

Egyébként amikor még nem volt nyitva a loaderem, már cseréltem fw-t 4.0.4-re, aztán vissza GB-re, utána kipróbálgattam a zárt loaderes romokat, megint gb, és így tovább és azt vettem észre, hogy ha nem pc companionnal, vagy flashtoollal rakom fel a 4.0.4-et, hanem SUS-al, 4.0.4-re, mint JAVÍTÁST, teljes resettel, akkor tényleg sokkal gyorsabb volt. Sőt, már majdnem GB gyorsaságú. Nagyon sokat számít a clean install. Aki gb-ről mostanában váltana ics-re, az SUS-al csinálja, egymás után kétszer és nem bánja meg.

Toshiba l650d 146 / SE K800 / x360 slim 250GB /Galaxy S / Xperia Ray

(#6920) Askformore válasza Gattsu (#6919) üzenetére


Askformore
senior tag

Hát én SUS-sal tettem fel, mert PCC mindig hibát ír ki, aztán jöttek a hibák, rányomtam a javításra, megint feltette, és ugyanúgy nem volt jó.

(#6921) Gattsu válasza Askformore (#6920) üzenetére


Gattsu
tag

Javításnál mindent formázott? belső, külső sd, minden?

Toshiba l650d 146 / SE K800 / x360 slim 250GB /Galaxy S / Xperia Ray

(#6922) Askformore válasza Gattsu (#6921) üzenetére


Askformore
senior tag

Az SD kártyához nem nyúlt..nem is szabad neki.. ! A belsőt pedig lenullázta, vissza kellett raknom minden alkalmazásomat.

(#6923) Kicsikatona7


Kicsikatona7
tag

Szeretnék a telefonhoz venni új memóriakártyát, mert hát a 4gb kicsit kicsi. Az lenne a kérdésem, hogy a 16gb az nem lenne sok a telefonnak? Márkára m1, hogy milyet veszek vagy van ami nem ajánlott?

A másik kérdésem az lenne, hogy van valami nagyon leegyszerűsített mód arra, hogy a GB-t visszarakjam? Nagyon kezdő vagyok ilyen téren és nem is értek hozzá. :D T-s vagyok a garit elveszem?

(#6924) Joe.36


Joe.36
addikt

Nekem mióta megjelent a 4.0.4 azóta van fent, a telefont nagyon sok mindenre használom, soha nem fagy le, stabil, gyors, megbízható, videózni nem szoktam vele, de az a része nem izgat...

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#6925) Askformore válasza Kicsikatona7 (#6923) üzenetére


Askformore
senior tag

Én most vettem bele 16GB-osat, Kingston Class 4-es, és semmi gond nincs vele. Ezt találtam most ezügyben: [link]

(#6926) Joe.36 válasza Askformore (#6925) üzenetére


Joe.36
addikt

Nagyon jó árak :)

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#6927) Gattsu válasza Askformore (#6922) üzenetére


Gattsu
tag

A belsőt az fr alapból formázza, de a külső sd-t is kellene, ha clean installt csinálsz. Ha telefonon csinálod, bekapcsoltam (nem cwmből) a factoryt, rákérdez alapból a külső sd-re is.

Toshiba l650d 146 / SE K800 / x360 slim 250GB /Galaxy S / Xperia Ray

(#6928) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Nos, a következő játékokkal játszottam: Temple Run, Angry Birds, Fruit Ninja. Mind a három szaggatás nélkül fut (a Temple Run GB-n ráadásul rendszeresen elég csúnyán beakadt, ICS-en eddig hibátlan). Kellemes csalódás. :)

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#6929) szabogabor10


szabogabor10
veterán

A LED a hívásokat jelzi, az SMS-eket nem.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#6930) benfolds válasza szabogabor10 (#6916) üzenetére


benfolds
őstag

gyári böngésző fantasztikus? :) végül is én is meg voltam vele elégedve, de aztán kipróbáltam a dolphin browsert. (Atawallpa, ezen nagyon könnyen lehet linkelni, oldalon szöveget keresni, url-t másolni, stb! csak azért mondom, mert azt írtad, hogy telefonról vagy, és ezért nem tudsz linket adni. bár ha úgy értetted, hogy nem tudsz a prohardver hozzászólások között keresni, akkor bocs, az asszem tényleg nem megy)

(#6931) benfolds válasza Atawallpa (#6875) üzenetére


benfolds
őstag

valamiért azt hittem, hogy sima, kigyomlált, javított 4.0.4-ed van.

lehet, hogy hülyeség, de azon gondolkodom, hogy ha csinálok egy mentést a beállításaimról, appjaimról titaniummal, majd factory reset után a gyári 4.0.4.-et újrarakom egy gyorsabb működés reményében, és utána fogom, aztán mindent ugyanúgy visszateszek titaniummal, akkor pont nem érem el a célomat. nem okozna problémát mindent újra beállítgatni, csakhogy van egy csomó app, amit már csak újabb verzióban tudnék letölteni, amik nem hoznak újdonságot, csak felesleges csicsát és lassabb, instabilabb működést (lásd legutóbbi viber frissítés). vagy hülyeség azt feltételezni, hogy a titaniummal visszapakolt beállítások, appok ugyanazt a lassú rendszert varázsolják vissza a telefonomra, amitől meg akarok szabadulni? ha nem hülyeség, akkor esetleg az megoldható, hogy az appok korábbi verzióját töltsem le a marketből (vagy máshonnét)?

[ Szerkesztve ]

(#6932) fPApi


fPApi
őstag

Ez jellemző:

"szabogabor10", mint új ember felrakta az ICS-t és leírta, hogy alapvetően minden rendben van vele. Erre mi történik: elindult a küzdelem, hogy bebizonyítsuk neki, hogy nem, rosszul látja, ez bizony nem jó (és amire azt hiszi, hogy jó, az sem jó).

"szabogabor10": csak neked jelzem, hogy ha visszaolvasol láthatód, hogy eddig aki jót mert írni az ICS-ről az le lett döngölve.....

(#6933) Syl válasza fPApi (#6932) üzenetére


Syl
nagyúr

Magamat ismételném... :(

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#6934) Atawallpa


Atawallpa
aktív tag

Akinek hasonló problémája van, mint nekem (gmail címtár szinkronizálása után rossz minőségű képek a névjegyekben) az próbálja ki ez a progit: [link]
a picasawebre szinkronizál 256x256 felbontásban.

Sajnos semmit nem tudok elintézni, de bármit meg tudok akadályozni

(#6935) mvkly


mvkly
senior tag

Egy buta kérdés: van vmi érdemi oka annak, hogy ennyien variáljátok a gyári 2.3.4-es szoftvert? Később feltűnő hibák? Belassulás, akadás, fagyás?
Eddig (kb 5 nap) az enyémen semmi gond. A gps-en kívül, mert az nem érdekel, mindent kipróbáltam, hibamentesen fut. Az egyetlen, hogy bluetoothon keresztül nem megy a fájlcsere. De azt még könnyen elviselem.

(#6936) Atawallpa válasza mvkly (#6935) üzenetére


Atawallpa
aktív tag

Nem a 2.3.4 szoftvert variáljuk, hanem a 4.0.4-est.

Sajnos semmit nem tudok elintézni, de bármit meg tudok akadályozni

(#6937) mvkly válasza Atawallpa (#6936) üzenetére


mvkly
senior tag

Ok. Amit letudtam így laikusan szűrni, ICS-re váltani nem épp móka és kacagás. Mivel az android nekem annyira új, hogy még lebetűzni sem tudom, nem erőltetném a Gb frissítését. Nos, a kérdésem csak annyi, a tapasztalataitok alapján a Gingerbread-del ráfaraghatok?

(#6938) stvrbll


stvrbll
csendes tag

hello! Vki megmondaná mire jó ez a Lucky Patcher? Köszi

(#6939) ruskop válasza mvkly (#6937) üzenetére


ruskop
senior tag

Szerintem képzavarban vagy. A 4.0.4 az ICS a 2.3.4 a GB. A 2.3.4-re eddig senki sem panaszkodott hiszen mondhatni azzal az op rendszerrel kerül ki a gyárból a teló. A variálás itt az ICS-el megy mert sokmindenkinek más a véleménye és a tapasztalata.

(#6940) jani8787


jani8787
tag

Nekem ez a legújabb??? zárt ROM http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1788672 van fent, és mindig eldobja a wifit, utána nem is tudok csatlakozni újra, csak reboot után. Vki használja ezt? Ötlet a megoldásra?

Linket hogy tudok berakni?

[ Szerkesztve ]

(#6941) mvkly válasza ruskop (#6939) üzenetére


mvkly
senior tag

Rendben, így már világos. Pont azt furcsálltam, ilyen sokan kínlódnak az ICS variánsaival, gondoltam a 2.3.4-gyel van alapvető probléma, hogy inkább ezt az utat választják. De akkor egy kicsit megnyugtattál, bőven jó lesz nekem a GB.

(#6942) ruskop válasza stvrbll (#6938) üzenetére


ruskop
senior tag

Hát én kb. úgy tudnám hasonlítani mint ha egy pc-s szoftvert akarnál crackelni. Kb. ez is az. Én Titanium Backuphoz használom.

(#6943) pepe10.10


pepe10.10
tag

üdv
nekem szarakodott az ICS (nem is kicsit) ezért ajánlottátok hogy egy factory reset után rakjam újra. leírná valaki nekem szájbarágósan hogy milyen programmal és hogy tudom újrarakni az ICS-t? köszönöm .

Laza vagyok szétesem, kezemben a GSM.

(#6944) Gattsu válasza pepe10.10 (#6943) üzenetére


Gattsu
tag

Letöltöd a SUS-t (Sony Update Service), kiválasztod a telefon típusát, majd rámész a javításra és újrarakja. Ennyi.

Toshiba l650d 146 / SE K800 / x360 slim 250GB /Galaxy S / Xperia Ray

(#6945) Syl válasza pepe10.10 (#6943) üzenetére


Syl
nagyúr

Ha már ott tartasz, hogy újra akarod rakni az ICS-t, szerintem előbb tegyél egy próbát a JJ vagy a MIUI ROM-okkal.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#6946) jani8787


jani8787
tag

Valaki használja kijelző védő fólia nélkül? Karcolódik?

(#6947) acsati


acsati
aktív tag

Sziasztok!
Most akarom frissíteni a telomon a szoftvert, az új androidra.
Érdemes egyáltalán frissíteni ICS-re?
Az lenne a kérdésem, hogy el fognak veszni róla az adataim? Telefonszámok, képek stb?
Mert akkor előtte ezeket lementeném, ha lehet.

[ Szerkesztve ]

(#6948) Ferenczi Áko válasza acsati (#6947) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Lehet! Biztonsági mentés készítése a memóriakártyára! Aztán onnan vissza tudod állítani frissítés után..nevek,üzenetek,könyvjelzők stb..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#6949) Ferenczi Áko válasza jani8787 (#6946) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Én a helyedben nem sajnálnék 1000 ft-ot,hogy védjem a kijelzőt!

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#6950) Syl válasza jani8787 (#6946) üzenetére


Syl
nagyúr

Én fólia nélkül használom. Semmi baja. Ha karcolódik is, nem a kijelző fog karcolódni, hanem a gyárilag rajta lévő fólia (nem az a füles, amit kicsomagolás után leszedtél).

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.