Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#39201) atala válasza Fogash (#39199) üzenetére


atala
addikt

Nézd meg, hogy milyen néven van megosztva a meghajtó. Sajátgép-jobb gombbal a meghajtóra, majd a megosztás és biztonság (rendszertől függően eltéhet)

IP címnek a számítógépemnek kiosztott IP címet adom meg. Ha bemegyek a routerem felüretére, akkor ott láthatom, hogy milyen gépek csatlakoznak rá, és milyen IP címmel.

De azt vettem észre, hogy elég, ha a számítógép nevét adod meg, az Ip cím nem is kell.

[ Szerkesztve ]

(#39202) Fogash válasza atala (#39201) üzenetére


Fogash
tag

Hát nekem kvára nem akarja... :W Se IP-vel, se IP nélkül. Megadom a "nyilvános" mappa megosztási nevét, de semmi, csak "hálózati hiba". Igaz, a hálózat sem egy egygépes-routeres cucc. Az én PC-m egy switch-be kapcsolódik dróttal, aminek egy másik portjára van dugva a wifi-router, amihez a wave kötődik. A switch-be megy még a router is, amin meg VPN is fut.

mellesleg a letöltés sikerült, de a kártyával fizetés SMS-e még nem jött meg (kb 2 órája fizettem) :F

(#39203) atala válasza Fogash (#39202) üzenetére


atala
addikt

Akkor passzolom. Túl bonyolult nekem :-)
A mienk két gép, routere kötve.

(#39204) Fogash válasza atala (#39203) üzenetére


Fogash
tag

azér kösz...

(#39205) Lotusomega válasza consono (#39177) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Nagyon nagy respect, lehet még a végén, én is meghagyom a telót, ha ez sikerülne, kitartás és riszpekt mégegyszer! :K

(#39206) vidékiürge válasza consono (#39191) üzenetére


vidékiürge
tag

Minden elismerésem! :D

sajna nem volt időm vele foglalkozni, így nem jutottam többre :( ezért már csak várom a lakossági telepítő leírást/változatot! :))

Őskor, Ókor, Középkor, Újkor, DualCore *** Köszönöm, hogy nem vagy megmondóember!

(#39207) victorio79 válasza consono (#39191) üzenetére


victorio79
tag

Fenomenálisak vagytok!! :R :R :R
Minden tiszteletem a tiétek, hogy van türelmetek ezzel bíbelődni.

Egy apró kérdés a telepítéssel kapcsolatban,? Ha cserélem a FOTA-t és a boot-ot akkor ugye a fájlrendszer nem sérül a telefonon, nem kell preconf. vagy ilyesmi, mindenem megmarad?


vidékiürge:
Van.

[ Szerkesztve ]

"Si vis pacem, para bellum."

(#39208) vidékiürge válasza victorio79 (#39207) üzenetére


vidékiürge
tag

:R

Őskor, Ókor, Középkor, Újkor, DualCore *** Köszönöm, hogy nem vagy megmondóember!

(#39209) consono válasza victorio79 (#39207) üzenetére


consono
nagyúr

Megmarad minden. De. VIGYÁZZ A BOOTLOADER LECSERÉLÉSEKOR! A FOTA már nem annyira veszélyes, bármikor visszateheted az eredetit. Ja, még valami: csak akkor fog működni, ha XXJL2-n vagy!

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#39210) ABal válasza Fogash (#39202) üzenetére


ABal
őstag

Egyelőre nálam is ez van. Majd csak rájövünk, hogy mit csinálunk rosszul...

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#39211) vidékiürge válasza consono (#39209) üzenetére


vidékiürge
tag

még egy aprócska kérdés, meddig bootol az android?

hmm, nekem nem is úgy indul el... a hívásindítás helyett a hívásindítás + bekapcs gombra reagál. asszem ezzel elleszek :DDD

[ Szerkesztve ]

Őskor, Ókor, Középkor, Újkor, DualCore *** Köszönöm, hogy nem vagy megmondóember!

(#39212) consono válasza vidékiürge (#39211) üzenetére


consono
nagyúr

Az a normális :) A hivásindítás magában csak akkor jó, ha épp újraindul a teló. Az első boot elég lassú, akár 5 perc is lehet, de utána jóval gyorsabb! Amint tudod tedd át rezgőre, mert hang kiadásakor lefagyhat a cucc (nem jó az audio driver még)

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#39213) mrhitoshi válasza consono (#39177) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Lehet még a végén, 2 op. rendszer lesz fent a telómon. :R

PS4

(#39214) TomWexX válasza mrhitoshi (#39213) üzenetére


TomWexX
addikt

Szerintem leszünk még páran így! :) Csak legyen kész teljesen! :))

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#39215) Teaway válasza Lotusomega (#39205) üzenetére


Teaway
veterán

Nagyon csúnya ott az aláírásodban a rengeteg Nokia végén az a magányos Samu ;]
(maga a telefon persze kiváló meg gyönyörű)

Nincs itthon csokid??

(#39216) victorio79 válasza consono (#39209) üzenetére


victorio79
tag

Ez jó hír. JL2-m van fent premium SH-val. :D

Hát a Bootloader-nél elmondok előtte egy imát, meg ötször ellenőrzöm a kábelt, a többi csak szerencse kérdése. Eddig vagy 6-7-szer multiztam és úgy vettem észre, hogy mindig hiba nélkül felment a teljes firm.

Köszönöm az infót.

"Si vis pacem, para bellum."

(#39217) JMC


JMC
tag

Bootloader-csere előtt tényleg érdemes megnézni a gép USB portját, a kábelt, nomeg az sem árt, ha vagy notiról vagy olyan asztaliról csinálja az ember, ami működő szünetmentes tápra van kötve. Ugyan pár másodperc alatt megvan, de az alatt is beüthet a mennykő...

(#39218) Tomajdon válasza victorio79 (#39207) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Most akkor lehet az androidot sd-ről nyomatni, vagy nem? A leírásban multit emleget, meg le kell cserélni pár dolgot. A teljes sd-ről való indítás kizárt? Szívesen megnézném, de annyit nem ér az instabil verzió hogy multizzak.

Ezt főként consono-tól kérdeztem, csak hozzád volt belinkelve a telepítés. :)

Amúgy hatalmas respect hogy idáig eljutottatok!!!!

(#39219) TomWexX válasza Tomajdon (#39218) üzenetére


TomWexX
addikt

Lehet majd igen, a multi azért kell hogy a boot-ot megpiszkálja hogy sd-ről is lehessen indítani. Gondolom bekapcs után lehet választani hogy bada vagy android induljon. :)
Legalábbis én így képzelem el, de majd consono kijavít ha hülyeséget írok.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#39220) ADAM1337 válasza consono (#39212) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Figyelmesen követem mit alkottok. :K
Amint lesz csak 1-2 bug-al de működő verzió pakolom is fel. hány mega körül van az egész rom ?

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#39221) matthews


matthews
aktív tag

Skacok!

Szerettem volna a kártyámmal megvásárolni a Sygic-et, de azt írja, hogy a kártya hitelesítése sikertelen.
K&H-s Visa-m van.
Valaki tapasztalt ilyet?

Köszönöm a válaszokat előre is.

"No brain, no problem"

(#39222) matthews válasza matthews (#39221) üzenetére


matthews
aktív tag

Rájöttem.... :F :W

"No brain, no problem"

(#39223) Garsza


Garsza
veterán

heló ma megjött az ujj kijelzőm (az előző össze tört) és sikeresen ki is cseréltem.

(#39224) Teaway válasza matthews (#39222) üzenetére


Teaway
veterán

Mi volt a baj?

Nincs itthon csokid??

(#39225) F.B.I. válasza consono (#39212) üzenetére


F.B.I.
veterán

Amennyiben megfelelően működik a cucc, egy leírást és egy útmutatót megköszönnénk blog formájában. :R

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#39226) Garsza válasza matthews (#39221) üzenetére


Garsza
veterán

heló én is próbálkoztam már K&H Visa kártyával vásárolni appsstoron és nekem se sikerült.

(#39227) Cymby válasza consono (#39212) üzenetére


Cymby
tag

Gratula az eddig elért eredményekhez, folyamatosan figyelem én is a fejleményeket, de csak akkor kockáztatom meg a telepítést, ha már sikerül majd egy stabilabb verziót összehozni.
Büszkeséggel tölt el, hogy egy honfitársunknak ilyen nagy áttörést sikerült elérnie ebben a projektben és minden Bada-s fórumon és blogon az ő neve van vastagon kiírva. (tudom, hogy még sokan dolgoztak/dolgoznak rajta.)

Úgy még nem volt, hogy valahogy ne lett volna...

(#39228) Mandarinn válasza Cymby (#39227) üzenetére


Mandarinn
senior tag

Sziasztok!

Az lenne a problémám, hogy nem tudok MMS-t fogadni. T-mobilos vagyok mit kellene beállítani szerintetek? Ez már régi probléma. Van rá megoldás? Köszönöm!

(#39229) Gonsalez


Gonsalez
csendes tag

Sziasztok!

Megvettem a Magyar Sygic-ot. Nekem a felülete meg a menüje nem jön be, sőt, azt gondolom, hogy a Route 66 még egy kicsivel használhatóbb, bár az is vacak...
- alsó menü egy csomót kitakar a képernyőből
- a térkép megjelenítése eléggé kezdetleges, és csúnya is
- a menüben ha bemegyek 3 szintet (pl. hely keresése), akkor három "visszával" lehet visszamenni
- maga a térkép nem interaktív (pl. nem tudok rajta egy pontot kijelölni, vagy nem tudok egy POI-ra rábökni, hogy mi is az)
- ha simán térképet nézek, akkor jobb oldalon van egy széles csúszka, ami megint csak sokat kitakar a képből
- semmivel sem fogja vele gyorsabban a holdakat a navi, mint route-al (bár ez lehet, hogy nem a soft hibája)
- autóban még nem próbáltam, remélem legalább hajszál pontosan navigál...

Sajnos az van, amit eddig is tudtam, Igo-t nem közelíti meg semmi. Pedig baromira vártam már a Sygic-ot, azért is ugrottam bele.

Van esetleg a Sygic-nak Route 66 Sync-hez hasonló PC-s kezelője, amivel lehetne extrákat letölteni, meg valamit javítani ez összképen?

Ja, és drága is.

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#39230) the radish válasza Mandarinn (#39228) üzenetére


the radish
senior tag

Nekem akkor nem engedte, amikor ki volt kapcsolva a csomagkapcsolat használata.

(#39231) Mandarinn válasza the radish (#39230) üzenetére


Mandarinn
senior tag

Elvileg be van kapcsolva. És a szolgáltatás is T-mobilenál.
Neten nem lehet valahogy megnézni amit kaptam? Ez sosem működött nekem :(

[ Szerkesztve ]

(#39232) szebev válasza Mandarinn (#39231) üzenetére


szebev
senior tag

Az nem lehet,hogy megkerdezed a T-mobilet, hogyan kell beallitani az MMS-t ?
Lehet rosszul van beallitva a telod! Ez persze nem biztos , csak egy tipp .

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#39233) appel


appel
őstag

A Samsung ügyfélszolgálat debileket alkalmaz...

Írtam a Gameloft-nak, hogy miért nem érhető el a magyar samsungapps-on az összes játékuk...erre azt írták, hogy kérdezzem meg a samut, mert ők eladták nekik a licenszeket, tehát innentől kezdve ott árulják, ahol akarják, akár a magyar store-ban is...
no mondom írok a samsung supportnak és hivatkoztam a gameloftos supportosok levelére...
erre azt írták vissza a debilek, hogy nem tudom az említett játékokat megvenni a magyar store-ban, és azt javasolják, hogy regisztráljak egy másik címmel egy másik ország store-ba és szerezzek be egy olyan credit card-ot, amit ott elfogadnak, és akkor megvehetem..LOL
természetesen ezzel le is zárták a ticketet, de nyitottam újat, hogy na nehogymár Ő döntse el, hogy megoldotta-e a problémát...és inkább kezdjen el azon gondolkodni, hogy melyik checkboxot kell bepipálni ahhoz, hogy Mo-n is elérhető legyen minden alkalmazás...
na ennyi, igazából csak levezetésből írtam ide a páratlan ügyfélszolgálatról :)

(#39234) Teaway válasza appel (#39233) üzenetére


Teaway
veterán

"inkább kezdjen el azon gondolkodni, hogy melyik checkboxot kell bepipálni ahhoz, hogy Mo-n is elérhető legyen minden alkalmazás..."

Ehhez nem kell ész, sőt akár én is ki tudom pipálni, ha előttem van a felület :W

Nincs itthon csokid??

(#39235) szimike79 válasza appel (#39233) üzenetére


szimike79
őstag

pAzt én sem értem hogy mi abban a ráció hogy nem elérhető minden alkalmazás, játék, ami más országokban már rég megvehető. :(
Pedig annál több pénz folyhat be nekik, minnél több a megvehető alkalmazás a store-ban. És természetesen több az elégedett ügyfél is. :K
De az is lehet, hogy az én gondolatmenetemmel van a gond. :))

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#39236) Polllen válasza appel (#39233) üzenetére


Polllen
nagyúr

Sajnos a support-juk elég gyér. Neked ékes magyarsággal válaszoltak vagy a szokásos tanul kicsit magyarul?

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#39237) leslieke válasza appel (#39233) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Érdekes hozzáállásuk van a vásárláshoz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#39238) appel válasza Polllen (#39236) üzenetére


appel
őstag

angolul írtam, úgy is válaszoltak...

(#39239) Tocika


Tocika
aktív tag

Sziasztok!
Tud valaki, olyan magyar nyelvű oldat, fórumot, blogot, ahol foglalkoznak moddolt firmwarekkel?
mert én egyedül ezt találtam és sajnos nem nagyon értek mindent angolul. http://badawaveapps.blogspot.com/
Ha valaki tud az írja már meg.
Köszönöm.

(#39240) galmat89


galmat89
tag

Ma reggel rányomtam a beállításokban a Szoftver Frissítésre, és azt írta, hogy van elérhető firmware frissítés, viszont, mikor rámentem, hogy frissítse, nem történik semmi.
Elindítottam a Kies-t is, ott azt írja, a teló adatlapján ami megnyílik indításkor: "A készüléken található verzió nem frissíthető."

Én valahogy nem ilyenre emlékszem, ami ki szokott írva lenni (így magyarosan szólva. XD).

Amúgy XXJL2 van a telón, lemaradtam valamiről?

(#39241) galmat89


galmat89
tag

Másnak szokott olyat csinálni a telefon, hogy egyszerűen magától feloldja a képernyőzárat, és bekapcsolja a képernyőt? Tegnap este a sötétben vettem észre, hogy bekapcsolt a képernyő magától.

[ Szerkesztve ]

(#39242) Polllen válasza galmat89 (#39240) üzenetére


Polllen
nagyúr

A menüben lévő frissítés opció mindig ezt írja ki, ne foglalkozz vele.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#39243) bexinho23 válasza galmat89 (#39241) üzenetére


bexinho23
őstag

Nekem régebben csinálta gyakran, mostanában szinte már egyszer sem. Igaz pont az elmúlt pár napban vettem észre, hogy 0:00-kor villant fel egy pillanatra, de aztán semmi.

(#39244) Varszegig válasza galmat89 (#39240) üzenetére


Varszegig
veterán

JL2 óta nincs új soft, csak a wave2-re jöttek ki frissebbek. A feloldást az csinálta nekem is.

(#39245) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Nahá nahát, van azért jó tulajdonsága is a telefonnak. Most például a DLNA képességeit probáltam ki azaz az Allshare-t és meglepően jól végezte a dolgát. :R

PS4

(#39246) JMC


JMC
tag

Ma egy kicsit meglepődtem (csak megfelelő acc-al lehet belépni (nem, nem tudok adni)). Első fecske.

(#39247) leslieke válasza JMC (#39246) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Keress rá a Bada szóra.. van még jópár ilyen feltöltés.
Amúgy a feltöltő leírása kicsit hiányosra sikerült.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#39248) victorio79 válasza JMC (#39246) üzenetére


victorio79
tag

De mi is ez?

"Si vis pacem, para bellum."

(#39249) leslieke válasza victorio79 (#39248) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Torrentoldalra feltöltött spoofolt játék.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#39250) TomWexX válasza JMC (#39246) üzenetére


TomWexX
addikt

Hehh! Ezen most én is meglepődtem. :) Nem is gondoltam volna hogy ilyenek is vannak már fent.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.