Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#39551) Fogash válasza patyia (#39538) üzenetére


Fogash
tag

azért gondolkozz el rajta, hogy 50 euróért (=13eFt) teljes Európát kapsz örökre, örökös frissítésekkel. Ha ezt hozzácsapod a tel. árához, még mindig beljebb vagy, mint egy 100ezres telefonnal, amire ún. "ingyen" navigációs programot találsz.

mellesleg a R66 a telefonhoz járó ingyenes próbahónap (első élesítéstől 30 napig megy) alatt ki tudod próbálni a programot. A 30 nap után megy a térkép, mutatja, hogy épp merre jársz, "csak" navigálni (adott helyre elvezetni) nem tud.

Nekem bejött.

(#39552) Fogash válasza leslieke (#39547) üzenetére


Fogash
tag

azért ne gondoljuk, hogy a 100.000 apple vagy android alkalmazás mindegyike igazgyöngy volna

(#39553) leslieke válasza Fogash (#39552) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem is gondoltam.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#39554) Alan[HUN] válasza duvi (#39548) üzenetére


Alan[HUN]
senior tag

Hááát... elég necces... Nekem van widgetem touch.facebookra(mostanság már kb. ua. a kettő), de nem sokkal lassabb ha "böngésző(kinn van alul, bal oldal) ---> Kedvencek ---> Facebook mobil(legfölső hivatkozás, 2. ez a fórum, harmadik magyar C&H blog, több kell a fenének:DDD)" megoldás sem. Kb. 1-2 sec a különbség(persze, ha ezen múlik az életed... mondjuk az már rég rossz:DD), ha menüben első oldalas a böngésző, akkor 3...;) Szóval én se látom sok értelmét... Kivéve a gyors pénzekeresést! ;]

[ Szerkesztve ]

(#39555) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Egy kérdés, most csináltam biztonsági mentést az összes sms-emről, és elmentettem őket a memóriakártyára, na most mondjuk egy flash után, hogyan tudom őket visszamásolni az eredeti helyükre hogy ott legyenek az smsek között?

(#39556) kasee válasza BadGe (#39549) üzenetére


kasee
aktív tag

Nekem is müködik jól, 1 éjszaka után 12 sec volt:-)

Még azt nem tudom mi lesz ha letelik a letöltött fájl ervenyessége, vki próbálta az auto download gps+ adat letöltést?

(#39557) Teaway válasza Fogash (#39551) üzenetére


Teaway
veterán

Ezzel az örökös frissítéssel az a gond, hogy már eltelt egy év, és még semmi frissítés... :(

Nincs itthon csokid??

(#39558) TomWexX válasza Lotusomega (#39555) üzenetére


TomWexX
addikt

Ugyanúgy mint ahogy lementetted, annyi hogy csak a fogadott sms-eket tudod visszaállítani, az elküldötteket sajnos nem!

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#39559) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Sziasztok. Új win miatt új KIES állja a helyét. Kérdés, hogy melyiket rakjam fel?

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#39560) TomWexX válasza GrooveHero (#39559) üzenetére


TomWexX
addikt

Például ezt. Ez nem a legújabb, hanem az egyel régebbi.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#39561) leslieke válasza GrooveHero (#39559) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez is egy jól működő kies: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#39562) duvi


duvi
nagyúr

Sziasztok!
Már harmadik napja nem tudom elérni az appstore akciós listáját :((

http://www.samsungapps.com/topApps/topDiscountApps.as?deviceID=GT-S8500&COUNTRY_CODE=HUN&LANGUAGE_CODE=HUN

Csak egy hibaüzenet fogad.
Megváltozott az elérési út vagy megszüntették az oldalt?
Valakinek van infója erről?

[ Szerkesztve ]

(#39563) leslieke válasza duvi (#39562) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én se érem el az oldalt, ugyanez az üzenet fogad.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#39564) anrab válasza leslieke (#39563) üzenetére


anrab
addikt

Nálam megy az oldal a telón is és a gépen is.
11044_11

[ Szerkesztve ]

(#39565) gbela válasza anrab (#39564) üzenetére


gbela
senior tag

Az oldal maga nekünk is megy, de volt ez a jókis link mindenkinek elmentve ami a mindenkori akciós alkalmazásokat mutatta. Ez nem megy más sajnos, félek szándékosan... :S

[ Szerkesztve ]

(#39566) leslieke válasza gbela (#39565) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Abban mi a jó nekik, ha nem tudjuk mi az akciós? Nehogy véletlenül megvegyük. ;]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#39567) duvi válasza leslieke (#39566) üzenetére


duvi
nagyúr

Pontosan! Elég rossz üzletpolitika :W
Ráadásul visszaemelték a Picsel Smart Office-t 2800 Ft-ra :O
"Kicsit" kaotikusan működtetik az Appstoret.
Hogy valami jó is legyen a mai napban, kijött két új Gameloft játék.
Ráadásul 290 Ft-os áron!
Earthworm Jim HD
Blades of Fury HD
Ne legyen igazam, de akinek tetszik az gyorsan vegye meg mert sanszos, hogy fel fog menni az áruk.

[ Szerkesztve ]

(#39568) anrab válasza gbela (#39565) üzenetére


anrab
addikt

áh, igen emlékszem. azt hittem hogy az app nem megy.

(#39569) anrab


anrab
addikt

"A tarifacsomagban foglalt adatforgalom kizárólag online APN-en keresztül vehető igénybe."
lefordítaná valaki legyenszivesí? mi az az APN?

(#39570) duvi válasza anrab (#39569) üzenetére


duvi
nagyúr

A mobilinternethez kellenek ezek a beállítások. ITT van mindhárom szolgáltató MMS beállítása. A szolgáltatós telefonok gyárilag be vannak már állítva.

[ Szerkesztve ]

(#39571) anrab válasza duvi (#39570) üzenetére


anrab
addikt

köszi szépen! :R

(#39572) Varszegig válasza anrab (#39569) üzenetére


Varszegig
veterán

apn-hez be kell írni hogy online. ne azt hogy net mert akkor nem használhatod ki a kereted.

[ Szerkesztve ]

(#39573) anrab válasza Varszegig (#39572) üzenetére


anrab
addikt

ok, köszi!

[ Szerkesztve ]

(#39574) pezolka


pezolka
csendes tag

Hali ! Egy kis segítséget szeretnék kérni . A telefonom néha belassul, lassan reagál az
érintésre és a fizikai gombokra is . Párszor már le is fagyott ( kék képernyő " Upload data
to PC " felirattal ) csak az akksi kivétel segített . A másik gond a Picsel Smart Office-vel van, a program pár másodperccel a megnyitása után kilép a főmenübe . Ha valaki tud kérem segítsen .

(#39575) leslieke válasza pezolka (#39574) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hardreset vagy multiloaderrel telepítsd újra az fw-t.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#39576) pezolka válasza leslieke (#39575) üzenetére


pezolka
csendes tag

Ettöl tartottam . Köszönöm a gyors segítséget .

(#39577) pezolka válasza leslieke (#39575) üzenetére


pezolka
csendes tag

Multival ujra telepítettem a fv-t, a gép ujra gyors . De sajnos most nem lehet összekapcsolni
az sTune-val / így nem lett premium soc hub / és a Smart Office továbbra is kilép .

(#39578) San398 válasza pezolka (#39577) üzenetére


San398
őstag

Az nem az fw hibája. A PC látja ha rádugod a telefont?(esetleg driver ujratelepítés) A telefonon megjelenik az USB-mód kiválasztása? Kies módban próbálod csatlakoztatni ugye?

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#39579) pezolka válasza San398 (#39578) üzenetére


pezolka
csendes tag

Igen, Kies módban csatlakoztam .A PC látja a telót, szinkronizálás letöltés működik .

(#39580) duvi válasza pezolka (#39577) üzenetére


duvi
nagyúr

Csak a szűz rendszer van feltelepítve? Nincsenek visszamásolva a régi widgetek?
Mintha megkajálná a memóriádat vmi alkalmazás. Ezért nem tudna elindulni a Smart Office is. Tedd fel a BadaSI segédprogramot. Ebben meg tudod nézni a használt/rendelkezésre álló/szabad memória mérteket.
Nálam alaphelyzetben így alakul:
App limit: 73MB
APP used: 7MB
App Free: 66MB

(#39581) pezolka válasza duvi (#39580) üzenetére


pezolka
csendes tag

BadaSI:
App Limit :73
App Used: 7
App Free: 66
Újra telepítettem a Smart Office-t, indítás után teljes lefagyás, csak az akksi kivétel
után indult ujra.

(#39582) leslieke válasza pezolka (#39581) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Töröld a Smart Office-t a telefonról és a gépről is és a telepítés előtt töltsd le újra.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#39583) duvi válasza pezolka (#39581) üzenetére


duvi
nagyúr

Csak a Smart Office-al van probléma? Minden más jól műxik most?

(#39584) pezolka válasza leslieke (#39582) üzenetére


pezolka
csendes tag

A Smart Office-t telefonon keresztül töltöttem le, már letöröltem.
Próbáltam widgeteket törölni, teljes lefagyás.
Megpróbálom újra a multis frissítést.

(#39585) duvi válasza pezolka (#39584) üzenetére


duvi
nagyúr

Ha kész vagy a multival akkor ne tegyél fel semmi külső alkalmazást. Csak a szűz rendszert teszteld. Ha így is gond van akkor sanszos, hogy hardveres hibád van. Ellenben ha így minden ok, akkor egyesével pakold csak vissza a progikat. Mindegyik után teszt. Talán így megtalálod a hunyót.

(#39586) pezolka válasza duvi (#39585) üzenetére


pezolka
csendes tag

A multi kész van, úgy néz ki minden jól müködik.
Most nekiállok egyesével telepíteni a programokat ahogy tanácsoltad.
Jó kis szórakozás lessz.

(#39587) pockos13


pockos13
aktív tag

Mind a kettő ott figyel a telefonon. :K :K :K :K :K Ennyiért,még szép hogy megvettem őket.

(#39588) pezolka


pezolka
csendes tag

Fw frissítés multival, widgetek, programok egyesével telepítve.
A teló jól és gyorsan müködk . Jó lett a Smart Office is.
Valószínű a Layar volt a hibás, előtte is lassan akadozva működött .
Köszönet mindenkinek a segítségért !

(#39589) pippin80 válasza mrhitoshi (#38014) üzenetére


pippin80
tag

nekem is indult már ujra,de csak amikor az emailjaimat töröltem.azt is csqk akkor ha tul sokat egyszerre.

(#39590) DarkDeer


DarkDeer
senior tag

Üdv!

Van nálam egy Wave 1 amire Multiloaderrel szeretnénk firmware-t frissíteni. Jelenlegi szoftver verziója Bada 1.0 1006021308LISXXJF1. Erre közvetlenül egy lépésben rá lehet tenni a S8500XXJL2 FULL firmware-t?
Letöltöttem az S8500XXJL2_Full-t, elkezdtem a Multiloaderbe betallózni a fájlokat, de a Factory FS-nél azt írja a leírás, hogy "válaszd a ‘FactoryFs_ Open_Europe_Slav.ffs-t", de nekem ilyen nincs, helyette FactoryFs_ Open_Europe_Common.ffs van. Jó lesz ezzel is? Vagy valamit nem jól csinálok? Előre is köszönöm ha segít valaki hozzáértő!

[ Szerkesztve ]

(#39591) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Srácok, van arra valami mód, hogy (nem tudom szabad e ide írni) független legyen a teló és elfogadja Apum pannonos kártyáját?

(#39592) TomWexX válasza gamek!ller (#39591) üzenetére


TomWexX
addikt

Van, T-nél kb. 15k, vagy valami telefon szaküzletben szintén nem olcsón.

DarkDeer: Igen, fel lehet telepíteni egy lépésben!
E leírás szerint is "Open_Europe_Common"-t kell belinkelni. Ha nem ez szerint csinálod, akkor kezdd előröl ezzel! Ez tuti jó!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#39593) DarkDeer válasza Kicsimix (#39383) üzenetére


DarkDeer
senior tag

Engem érdekel, honnan tudom letölteni?

(#39594) gamek!ller válasza TomWexX (#39592) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Olyanra gondoltam ami nem sokkal drágább mint az ingyen.. :D

(#39595) DarkDeer válasza TomWexX (#39592) üzenetére


DarkDeer
senior tag

Köszönöm a választ!
E leírás szerint használnám, de bizony abban nem Common, hanem Slav.ffs van! Viszont az általam letöltött firmware-ben ilyen nincs, csak Common. A firmware-t innen a mysamsungwave.hu-ról töltöttem le, az általad linkelt leírás elején szereplő linkről. :F

[ Szerkesztve ]

(#39596) TomWexX válasza DarkDeer (#39595) üzenetére


TomWexX
addikt

Tényleg Slav van a leírásban, az előbb nem azt néztem! :B Viszont szerintem nyugodtan tallózhatod a Common.ffs-t is, azzal is működnie kell!

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#39597) Tompkins válasza DarkDeer (#39595) üzenetére


Tompkins
tag

Nézd meg ugyanott a 2. belinkelt printscreen-t! Ott is Common van.
Én is e szerint csináltam 2 napja és minden rendben volt vele.

(#39598) DarkDeer válasza TomWexX (#39596) üzenetére


DarkDeer
senior tag

TomWexX, Tompkins, mindkettőtöknek köszönöm!
Még várok egy másik firmware-re, írta valaki, hogy úgy módosította, hogy alapból premium social hub-os, ezt szeretném felrakni.

[ Szerkesztve ]

(#39599) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Valszeg számhordozás lesz belőle.

(#39600) pippin80 válasza Tompkins (#39517) üzenetére


pippin80
tag

nincs esetleg a wavehoz valami féle hard reset gomb kombinâció?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.