Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38251) Sógi válasza spawn21 (#38248) üzenetére


Sógi
addikt

De mi a baj a droiddal alapvetően?
Eddig amit láttam belőle nincs semmi extra parám vele, be lehet állítani szinte mindent..és nem mondhatnám bonyolultnak sem.

(#38252) spawn21 válasza Sógi (#38251) üzenetére


spawn21
veterán

Igazából annyi, hogy 100 emberből 93,4 tized embernek az van. Illetve, hogy mindenki annyira oda van érte, pedig az appson kívűl semmivel sem jobb mint a bada. SZERINTEM :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#38253) spawn21 válasza Sógi (#38251) üzenetére


spawn21
veterán

Illetve, meg sem tudom számolni hány telefonom volt. Asszem 4 droid (x10i,xt720,desri.......)
csak a nevükben különböznek, illetve kicsit sebességben, de mind ua.
Mindegyikben csalódtam, ennél még nem éreztem azt a késztetést, hogy a falhoz verjem. ;]
Szeretem, azt hiszem egy darabig megmarad. :B :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#38254) sittes79 válasza duvi (#38247) üzenetére


sittes79
addikt

köszi

worms payed

(#38255) Sógi válasza spawn21 (#38252) üzenetére


Sógi
addikt

Jah... :D Már azt hittem vmi komoly baj van a szoftverrel (pl. tele van buggal) :U
Tehát az a baj, h sok embernek van? Hmmm.. Ez engem nem izgat!
Én inkább a készülék miatt vettem meg!
Tegnap bekukkantottam a droidmarketbe és hát van mit a tejbe aprítani, ennek pluszban örülök ;]
Azt tényleg nem állítom, h jobb, mint a bada, hiszen azt is szeretem :B és orbítális különbségeket nem látok, ami hiányzik, az elmulasztott sms jelzést, amit szerettem a waven, de gondolom erre is van alkalmazás/megoldás.
SGS2 tapasztalatrészlet: telefonálás, hívás teljesen ok, hangerő rendben van, fel lehet venni a hívást a középső gombbal is, nagyon jól és pontos az érintés, akkuszint 47%-on, 18 óra akkuhasználat után az első töltéssel. Ami nagyon tetszik, h amit csak akarsz azt teszel ki a kezdőképernyőre. Pár fotót is elkattintottam, egész jó, nem sokkal szebbek a képek, mint wave-en, bár bevallom monitoron nem néztem még. A képernyőzár feloldásnál, megnyomom a gombot, egy pillanatra beugrik néha (ezt nem is értem..) ami a háttrében fut, aztán a háttérkép az órával, ez érdekes, miért nem csak a háttárképet látom az órával mielőtt feloldom..? Na mind1 :) biztos bugos :DDD
A net wifivel iszonyat gyors, itt is van "kockázás" néha (persze jóval kisebb mértékben), nem kell aggódni :K De nem zavar, wave-n sem zavart..Google sync, kb 5 mp volt, amíg beírtam a mail címem és a jelszavam, tökéletesen megy.. Jah és ébresztett reggel, persze repülő módban, de én mindig úgy használom éjszakára ;) Ami tetszik még, h az akkuhasználatot részleteiben meg tudod nézni, mire ment el az a drága energia :)

spawn21: konkrétan miben csalódtál? Lehet itt már (2.3.3) nincs annyi hiba a rendszerben és nem csalódnál, de erre még én sem tudom a választ, de azt tudom, h sosem leszek droid elfogult :N

[ Szerkesztve ]

(#38256) Kapanyél válasza spawn21 (#38252) üzenetére


Kapanyél
őstag

Tehát ha nem használod okostelefonnak, akkor a Bada jobb, mint az Android? :)

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#38257) Karma válasza Kapanyél (#38256) üzenetére


Karma
félisten

Kis hijan egy eve pont erre az univerzalis igazsagra jutottam en is :)

“All nothings are not equal.”

(#38258) Kapanyél válasza Karma (#38257) üzenetére


Kapanyél
őstag

Mondjuk a képernyőfeloldás smooth-abb Badan... :DD

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#38259) AS


AS
félisten

Nekem kedvenc programom amivel lelehet szedni a yotube videókat HD minőségben:) Nagyon jó:)
Meg a Dj scratsh program is igen jó:)

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#38260) leslieke válasza Kapanyél (#38256) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az okostelefon szóra, mint fogalomra nincs egyértelmű meghatározás. Tehát a kérdés az, hogy mi az az okostelefon?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#38261) AS


AS
félisten

Samsungnak már okos tv-je is van :)
Ott sincs sok alkalmazás mégis sikeres:)
LINK
LINK

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#38262) peter_k


peter_k
tag

Engem mostanában egyre jobban zavar, hogy amikor felveszem a bejövő hívást, bő 1 mp kell, hogy vonalban legyek.
Lehet, hogy türelmetlen vagyok, de csörgés után gombot megnyomom és egyből beleszólok, hogy tessék, halló, szia, stb. és a vonal másik felén néma csönd van. Kiderült, hogy nem hallották a köszönésemet.
Van vagy lesz erre valami javítás? Másnál is van? Mást is zavar? 1.1-nél mintha nem lett volna...

(#38263) Kapanyél válasza peter_k (#38262) üzenetére


Kapanyél
őstag

Nálam mindegyik verziónál volt. Fogadásnál és befejezésnél is volt 1 sec lag.
Talán ez volt a legfőbb indok, amiért megváltam tőle, mert ez alapvető hiányosság számomra.
Egyébként lehet vele együtt élni: ha tisztában vagy ezzel a tulajdonságával, akkor másképp fogod kezelni. Ha jól emlékszem, akkor képernyőt taperolva kisebb a lag.

leslieke:
Én úgy értelmezem az "okostelefonságot", hogy a gyári funkciók szabadon bővíthetők és módosíthatók. Ebben sajnos gyenge a Bada, mind a szoftveres ellátottságban, mind az API-ban rejlő lehetőségek miatt.
Az már csak hab a tortán, hogy alapvető funkciók is hagynak kívánnivalót maguk után, lásd fentebbi lag, ébresztés körüli problémák, böngésző, stb...

[ Szerkesztve ]

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#38264) Varszegig válasza peter_k (#38262) üzenetére


Varszegig
veterán

nálam is van.

(#38265) peter_k válasza Kapanyél (#38263) üzenetére


peter_k
tag

Ez op.rendszer vagy telefon hiba?
Androidos samsung telefonnál ilyen nincsen?

(#38266) leslieke válasza peter_k (#38262) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Már az 1.0 is ilyen volt, várni kell 1 másodpercet, mire felépül a vonal.1.2-ben se változtattak rajta.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#38267) Kapanyél válasza peter_k (#38265) üzenetére


Kapanyél
őstag

Galaxy S-et és S2-t próbáltam, ott nincs. A vonalat azonnal bontja, ill, késleltetés nélkül fogadja a hívást. Ez volt az első, amit kipróbáltam. :)

De hogy ide is beszéljek kicsit: hiányzik a Wave anyagminősége és a LED a hátáról. :)

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#38268) peter_k válasza Kapanyél (#38267) üzenetére


peter_k
tag

Akkor még mindig titok, hogy op.rendsz. vagy készülég bug. :)

(#38269) Karma válasza peter_k (#38268) üzenetére


Karma
félisten

Az Omnia7 is tudja. Ha az SGS is csinálná, akkor simán rámondanám, hogy a Samsung telefonstack egy bugos szar (ami önmagában igaz), és emiatt van ez a jelenség.

“All nothings are not equal.”

(#38270) gamek!ller válasza peter_k (#38262) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nálam is van ezért minden telefonbeszélgetésem úgy kezdődik, hogy: Helló! Haaaló! Itt vagy? - Na itt vagyok, én köszöntem. - Jah bocs, nem hallottam.

Másik: Haragszom a telómra, az előbb vettem és a zsebemből és csak annyit látok, hogy üzenet elküldve. Elküldtem 3 ó betűt a barátnőmnek. Esküszöm nem értem. Le van zárva a billentyűzet és nadrágban tudok sms-t küldeni. Azt sem értem, hogy érzékeli.

(#38271) Varszegig válasza gamek!ller (#38270) üzenetére


Varszegig
veterán

ez inkább az erotika rovatba tartozik azt hiszem :DDD :DDD

(#38272) anrab válasza gamek!ller (#38270) üzenetére


anrab
addikt

"Elküldtem 3 ó betűt a barátnőmnek.
Le van zárva a billentyűzet és nadrágban tudok...
Azt sem értem, hogy érzékeli."
Én sem tudom :D /OFF]

(#38273) mrhitoshi válasza AS (#38261) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Ami már elérte az 5 millió letöltést. :R (mármint az alkalmazás bolt ami a TV-hez van) :DDD

[ Szerkesztve ]

PS4

(#38274) TomWexX válasza peter_k (#38268) üzenetére


TomWexX
addikt

Ezt már régen egyszer kitárgyaltuk. Én kicsit túlzásnak tartom hogy ez lenne a legnagyobb baja a telónak, ezért én biztos nem cserélném le. Egyébként van mikor egyből kapcsol, és van mikor 1-2 mp-t is várni kell a vonalig. Én már úgy hozzászoktam ehhez, hogy automatikusan várok 1-2 mp-t miután felvettem a telefont. Majd akkor lesz furcsa, ha a következő telómnál nem lesz ilyen bug. :D

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#38275) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Akku kivétel után, csak én nem tudom rögtön bekapcsoli a telefont, vagy más sem.?!
Kell várnom vagy 1-2 percet, addig hiába nyomkodom a bekapcsgombot.
De csak akkor jön ez elő ha az akkut is kivettem.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#38276) ruskop


ruskop
senior tag

Azt nem tudja valaki véletlenül mitől van az, hogy hívnak engem és semmit nem csinál a telefon mert állítólag foglaltat jelez, holott csak ott heverészik az asztalomon. JL2 van fent. Nem lehet az, hogy amikor rá van dugva a számítógépre vagy pont a netről egy widget frissíti magát akkor letiltja a gsm dolgokat?

(#38277) gamek!ller válasza anrab (#38272) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Betegek vagytok.. :D

(#38278) leslieke válasza ruskop (#38276) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem lehet. Nem tiltja le a GSM-ről a telefont, ha PC-re van kötve, vagy netezel.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#38279) ADAM1337 válasza anrab (#38272) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ebből már csak az a durva ha érti is mire gondoltál. :DDD

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#38280) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Amúgy ma bementem a T-mobilba és a szifon 4 mellé raktam a telómat hasonlításképp, messzemenőleg teltebbek a színei a Wave-nek. Igaz a szifoné nagyobb, de a színek sokkalszebbek a wave-en. Nemhiába a Samuled. :DDD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#38281) Sógi válasza ruskop (#38276) üzenetére


Sógi
addikt

Nincs tiltólistán az a vki? akkor jelez foglaltat..

SGS2: gyerekek, ki van az agyam tőle olyan jól testre szabható és most szedtem le vagy 50 alkalmazást ingyen, aki teheti a jövőben vegyen egy ilyet, 8 alkalmazás futott egyszerre + net + market + közben telepített, észre sem vettem a sebességen :D Tényleg szeretnétek, h írogassam ide a tapasztalataimat? :D elkezdtem kellemetlenül érezni magam :B

[ Szerkesztve ]

(#38282) mrhitoshi válasza Sógi (#38281) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Arról tudsz néhány mondatot írni, hogy a Wave-n található TW3-hoz képest mi újat mutat fel az SGS2-n lévő TW 4.0 ? mert amit eddig láttam az sgs 2-n lévő tw 4-ről, abból nem sok új dolgot véltem felfedezni, a kezdőképernyő iszonyatos testre szabhatóságán kívül. Leszögezném nincs semmi hátsószándékom, csak kíváncsi vagyok mint mindenki. :P

[ Szerkesztve ]

PS4

(#38283) Sógi válasza mrhitoshi (#38282) üzenetére


Sógi
addikt

A kezdőképernyőn (itt tényleg nagyon ott van a tw4, persze ez egyéni vélemény) és a menüben is gyorsabban lehet haladni + átrendezni az ablakokat és ikonokat, a kétujjas kicsinyítés és nagyítás is nagyon jól használható, egyenlőre ennyi, de nem tudom mit kellene még figyelnem..majd szólok, ha észrevettem még vmit :)
Jobbnak tűnik a giroszkóp benne, gyorsabban reagál, bár ez inkább a hw miatt lesz.
Végre van elmulasztott hívás/sms (ez utóbbi van a wave-ben) emlékeztetőm ;)

[ Szerkesztve ]

(#38284) study válasza Ferdzsoo (#38280) üzenetére


study
tag

És ez a kijelző a napon sem tünteti el az információt!

(#38285) ruskop válasza Sógi (#38281) üzenetére


ruskop
senior tag

Megnéztem és nincsenek. Eddig egy normál vodás nokiánál és egy telenoros Androidnál csinálta szóval még úgy sem szanálhat. Vagy lehet elment a térerőm akkor?

(#38286) leslieke válasza ruskop (#38285) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Előfordulhat, hogy térerő probléma volt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#38287) Hanz


Hanz
tag

Az előző telóm a jet (S8000) is laggolt 1-2 másodpercet mikor felvettem. A waven már megszoktam, komótosan veszem fel a telefont :)
Volna viszont egy kérdésem. Vajdasági vagyok és itt nem valószínű hogy lesz fizetős apps. Van itt a városban egy magyarországi OTP bank. Esetleg tudnák-e valami használható bankkártyát náluk kiváltani hogy vásárolhassak a magyar apssból? Nem vagyok otthol az ilyesmiben, megköszönném a segítséget, ( habár az új kiesben nem birok országot váltani) :(

(#38288) leslieke válasza Hanz (#38287) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem OTP-s kártya van, biztos, hogy tudnak megfelelőt adni. Dombornyomott tuti jó.

Tegyél vissza egy régebbi Kiest, azzal lehet országot váltani.

Pl. ezt: kies_win_2.0.0.11011_16_5
Jelszó: samsungwave.hu

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#38289) Hanz válasza leslieke (#38288) üzenetére


Hanz
tag

Kösz leslieke, mindenesetre bemegyek és megkérdem.
Csak nem tudom mennyit vonnak le, ha sikerül is, elvégre külföldről vásárolok. Nehogy drága mulatság legyen ez nekem...

[ Szerkesztve ]

(#38290) SlyChocolate válasza Sógi (#38281) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Gyors kérdés Galaxy S2 ügyben.
Megnéztem a mobilarénás tesztben a vasról készült videót amiben az SGS2 böngészője nem kezelte az oldalba ágyazott videót.
Tehát ott ahol az megjelent a sok szöveg közt, nem indult el a lejátszás.
Hanem úgy nyitotta csak meg ahogy az m.youtube.com-on megszoktuk.
Létezne, hogy ez a hiper-szuper teló erre nem képes?

[ Szerkesztve ]

(#38291) ABal válasza SlyChocolate (#38290) üzenetére


ABal
őstag

Alapból nem kezdi el betölteni a videókat, hogy meggyorsítsa az oldal letöltését, de ha ráböksz a videóra szépen megnyitja és gond nélkül lejátssza.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#38292) Sógi válasza SlyChocolate (#38290) üzenetére


Sógi
addikt

Természetesen kezeli a beágyazott videót és úgy ahogy Abal írta, legalábbis az enyémen megy :D
Én ki vagyok ettől a telefontól készülve, annyira jó és fut minden, szinte rá merem mondani ez egy igazi hiper telefon (megéri az árát)! Most van az, h nem bírom letenni, pedig teljesen ki van már a tudatom a sok infótól :Y
Aki tudja vegye meg, tudom ez nem ide való kijelentés, de nem bírtam magamban tartani :N
Lassan nem kívánatos személy leszek itt :B

[ Szerkesztve ]

(#38293) ABal válasza Sógi (#38292) üzenetére


ABal
őstag

Ne izgulj! Szerintem nem vagy irritáló. :)

Így legalább elsőkézből szerzett információkat kapunk a sokunk számára(?) elképzelhető utódról. Ráadásul téged ismerünk is.

Hacsak addig a Bada 2.0 le nem taszítja a trónról az Androidot. :D

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#38294) SlyChocolate válasza Sógi (#38292) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Dehogy is :)
Mi régi badások nyitottak vagyunk minden újra még ha az android vonalon született.
Használd egészséggel az új telódat.

(#38295) Sógi válasza ABal (#38293) üzenetére


Sógi
addikt

Kösz, ez kedves! :R :B
Már nem írok, csak, ha kíváncsiak vagytok(..ha kérdés van, lökjétek), mert kezdem szét offolni ezt a jó kis wave topicot :R

És neked is kösz Sly! :K

[ Szerkesztve ]

(#38296) gazfickó válasza Sógi (#38292) üzenetére


gazfickó
tag

Szerintem sincs okod aggodalomra! :N Írd csak nyugodtan le a tapasztalataidat, engem is nagyon érdekel az SGS II. Pláne hogy én is akarok egyet venni a nyár folyamán, (feltéve hogy elég sok barackot meg meggyet le tudok szedni addig ) :DD

(#38297) Sógi válasza gazfickó (#38296) üzenetére


Sógi
addikt

Jól van akkor megnyugodtam, nem csalódtam az itteniekben :R

Pálinkát főzöl?? Na miből lesz cserecsodabogár... :DDD

(#38298) szimike79 válasza Sógi (#38292) üzenetére


szimike79
őstag

Az várható volt, hogy a talán legjobb kétmagos kitesz magáért hardveresen. Arra kíváncsi lennék, mindez bada 2.0-val mit tudna? Igaz ez nagyban függ attól is, milyenre sikeredik az új firm-ünk.
Kezdek tényleg kíváncsi lenni az SGSII-re. :B

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#38299) dave182


dave182
senior tag

a wave-re portolt droidról tud valaki valamit?mostanában nem jön info h hogy haladnak a srácok...még anno jet-em volt, de arra nem sikerült használhatóra portolni,azóta piszkálja a fantáziám... :DDD

(#38300) gazfickó válasza Sógi (#38297) üzenetére


gazfickó
tag

Hmm... ez a pálinkafõzés nem is rossz ötlet... ;]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.