Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#22701) vendingo válasza galmat89 (#22700) üzenetére


vendingo
veterán

Pedig most ezek a tokok a trendik :)
Nagyon kelendőek, rengeteget adok el belőle... Corby-tól az iphone 4-ig, mindenhez veszik.
Én mindennel úgy vagyok, hogy a használati tárgyaim szolgáljanak engem, ne én őket.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#22702) leslieke válasza Karma (#22698) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Azért a ZTE Blade se egy hú, de király telefon. Mindenhol csak azt lehet olvasni, hogy minden második telefont visszaviszik, mert valami sz@r benne.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#22703) Con Troll válasza boszitom (#22687) üzenetére


Con Troll
senior tag

Nekem pedig kint a hideg utcán iszonyat gyorsan lemerült (legalábbis azt jelezte), 50%-ról pikk-pakk leesett 10 alá a töltöttség. Kicsit megmarkolásztam az akksit, felmelegítettem, felment 15%-re, legalább hazafelé tudtam zenét hallgatni ;]. Most már itthon vagyok, kb 20 fok van és ahogy melegedett a teló/akksi, úgy ment fel szépen a töltöttség is, jelenleg 32%-on van. A miértjét tudom a dolognak, csak azért jegyeztem meg, hogy egy kis akku-markolászással jó eséllyel fel lehet pörgetni még egy kicsit a telót nagy hidegben :)

(#22704) Karma válasza leslieke (#22702) üzenetére


Karma
félisten

Ja, viszont 30k-nál más a leányzó fekvése, mint 90-100k környékén.

“All nothings are not equal.”

(#22705) leslieke válasza Karma (#22704) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Olcsó húsnak híg a leve.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#22706) Karma válasza leslieke (#22705) üzenetére


Karma
félisten

Sejtettem, hogy idáig fajul a dolog ;)
A baj csak az, hogy a drágább eszközök se jobbak feltétlen.

“All nothings are not equal.”

(#22707) Polllen válasza leslieke (#22705) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ahogy a mobilarenán meg logouton olvasom a kijelentésed messze nem igaz... :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#22708) Z_A_P válasza zack (#22608) üzenetére


Z_A_P
addikt

Majdnem lejatsza :D
Media info van, lejatszo bejon, de mikor ranyomok a play-re, akkor azt irja "try again later", es nem jatsza le. Igaz csak egy darab flac-al probaltam.
Nekem a legelso 1.2 van, de tudom h van hozza jopar patch mar, szoval azokkal lehet megy.

@Polllen:
Igen, berakja az eredetit valasznal, nem tudom van-e, en nem talaltam opciot erre vonatkozolog.
Level limit?? Nem is tudtam h van :D Hogy ellenorizzem?

Mas, van mar magyar 1.2?

[ Szerkesztve ]

OK

(#22709) vendingo


vendingo
veterán

Annyi biztos hogy a Bladek jelentős hányada kijelzőproblémákkal küzd, de ettől függetlenül ha olcsó telefont kéne vennem, tuti a Blade-et választanám.

Amúgy tudja valaki, hogy a folder player nemű alkalmazás mire jó?

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#22710) Z_A_P


Z_A_P
addikt

Olvasom itt hogy van vm progi amivel lehet "torni" az appsot?
A mult heten kaptam levelet, hogy a samsung "megerositi" az app-ok vedelmet, nekunk fejlesztoknek csak "ala kell irni" hogy oke, tegyek.
Nem tudom mikortol lep eletbe, de sztem mar nem mukodik, vagy?? :F

OK

(#22711) Polllen válasza Z_A_P (#22708) üzenetére


Polllen
nagyúr

Onnan veszed észre a limitet, hogy egyszer csak a válaszgombra nyomva nem enged írni 1 betűt sem... :DDD

Kiterjedt levelezést kellene folytatnod az előzményeket megtartva... :DDD Nekem kb minden 3 levélnél előjön... igaz sms helyett is kb e-mail megy :)

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#22712) leslieke válasza Polllen (#22707) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én örülnék neki, ha nem rosszakat olvastam volna róla hardverileg, mert kellene egy második telefon a Wave mellé, és egy Androidos pont jó lenne. legalább jobban megismerném azt is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#22713) leslieke válasza vendingo (#22709) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Zenelejátszó.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#22714) Wheeler87


Wheeler87
csendes tag

tegyük fel hogy van egy mappám és annak tartalma van, azt szeretném átalakítani... Gyorsabban végzek ha felrakom a gépre és átalakítás után visszatöltöm a telefonra...
Aki akarja, meghallja... csak egy tipp volt :)

(#22715) Viktoria91


Viktoria91
csendes tag

Sziasztok, meg tudná valaki mondani, hogy hd filmek ( pl. 1,4 gb-os) kártyáról történő lejátszásához megfelelő-e egy class 4-es kártya vagy akadozik-e, ill. ha class 6-osat vennék, akkor éreznék-e valami különbséget?

(#22716) Motion_Blur válasza Viktoria91 (#22715) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Szerintem elég lesz. Én most tettem rá a class 6-os kártyámra egy 1,1GB-os, 3,6MB/s teljes bitsűrűségű klippet és röccenés nélkül játssza + ha beletekerek akkor se gondolkozik.

Nézd meg, hogy hány MB/s-al tudsz írni a kártyára. Nekem pl. 8MB/s fölött tud a class 6-os Kingston-om. Meg kell nézni az adott film bitsűrűségét. Ha jól tévedek egy 720p film átlagosan 5-10 megát eszik mp-enként, 1080p pedig 10-15 körül. Ha a teljes film 1.4GB, akkor az valszeg csak BDRip/BRRip, ott meg nem kérdés hogy simán viszi :)

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#22717) peterk válasza Varszegig (#22673) üzenetére


peterk
senior tag

Sajnos a bankkártyás fizetés már csak a wirecard plusz előfizetésben elérhető. Te régebben regisztráltál, ezért tudod használni a kártyás fizetést. Leveleztem velük az ügyben, és azt írták, hogy a wirecard plus ingyenes, de elég sok macerával jár. Le kell tölteni egy dokumentumot, kitölteni, majd lefénymásolni az útlevelet, és a fénymásolatot ellenjegyeztetni valamilyen "hivatalos személlyel" (ügyvéd, jegyző, stb.), majd elküldeni nekik postán. Én - ha már elkezdtem - megcsinálom, de egyelőre halogatom, mert alig van időm. Ha kész lesz beszámolok, hogy ment.

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#22718) bexinho23 válasza Karma (#22682) üzenetére


bexinho23
őstag

Az architektúra nagyjából megegyezik az iPhone 3G-ben működő CPU-val, de grafikai gyorsítás nincs mellé. Nah igen, ezt kifelejtettem. De nem is mondtam megegyezik, hanem vetekszik (én ezalatt azt értem, hogy van ahol el is éri azt a szintet). De nem is flémelés céljából írtam be.

[ Szerkesztve ]

(#22719) Karma válasza bexinho23 (#22718) üzenetére


Karma
félisten

Nem is vette flémnek senki, csak badarságnak páran.
Bár akkor már kíváncsi lennék hogy hol éri utol.

“All nothings are not equal.”

(#22720) Varszegig válasza peterk (#22717) üzenetére


Varszegig
veterán

aha. ezt nem tudtam. az entropay-t nem próbáltátok? ott is másolgatni kell a doksikat, de nem kell ellenjegyeztetni. csak egy tipp, mert tegnap azt hittem nincs sheep, meg myexplorer a németeknél, de aztán rájöttem van.

(#22721) Kobe válasza Kobe (#22696) üzenetére


Kobe
veterán

erre tud valaki valami okossagot ? a kapcsolatok kozott ott van a t-mobile net, wap meg egy harmadik de nem tudom egyiket sem "kipipalni" ha ki kell egyaltalan....

asszony felennyibe sem kerulo androidos telefonja meg full plug n play, megy mint az alom, mobilnet, szinkronizaciohoz hozza sem kellett nyulni es mukodik, semmi nem okozott gondot es max 10%kal lassabb.....asszem msot tort el a mecses es jovore lesz valtas valami androidos telefonra, mert ez igy ezzel a felarral csak egy draga papirnehezek......es akarki akarmit mond fel ev utan ezt nem lehet arra fogni hogy "bada" meg "meg csak msot indult"....egyszeruen nem hajlandok erdemi fejlesztest vinni ebbe az egeszbe....azt meg sem jegyzem, hogy egy androidos melle allitva az amoled kijelzore kipakolt ormotlan baxott nagy widgetek mennyire idiotan neznek ki....eddig nem tunt fel, de a kettot egyutt nezve eg es fold....

(#22722) bokrosolajos


bokrosolajos
őstag

-=Libria=- Hűha. Neked sem való ez a készülék, az biztos! Kézikönyvet olvastad?
A badával nem foglalkoznak? A fenébe is, fél éves, de már a harmadik SDK-t adták ki hozzá. A legújabban benne van a flash meg a cron. Mennyivel jobb lenne évente egy apró lépés?

Szerintem higgadj le! Azért mert nem tudsz rajta megoldani valamit nem egészen egyértelmű, hogy a készülék a hibás. Ezt a kipipálás dolgot nem értem, de egy képernyőmentést mutatnál nekünk, talán világos lenne

Viktoria91: elméletileg teljesen mindegy. mkv filmeket class 2-ről is akadásmentesen játszik le

Z_A_P: december 1-re igérték a megerősített apps kezelés

(#22723) Karma válasza Kobe (#22721) üzenetére


Karma
félisten

A T-Mobile net APN beállításait be tudnád másolni?
Egyébként emlékeim szerint kipipálni nem kell, viszont a Beállítások/Alkalmazások alatt hozzá kell rendelni a különböző funkciókhoz, hogy melyik APN-t használja.

Üdv a klubban egyébként.

bokrosolajos: A harmadik SDK aminek semmi köze az eredeti Wave-hez. Arról nem is beszélve, hogy az 1.2 se javítja az összes bajt, sőt. De biztos Libria a hibás :U

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#22724) zack válasza Kobe (#22721) üzenetére


zack
nagyúr

Fogalmazzunk inkább úgy hogy a te elvárásaidnak nem felel meg a Wave. :U Az Android is a 2.1-2.2-től lett normális OP rendszer, és még így sem tökéletes pedig pár éve már ott vannak. Arról nem is beszélve hogy sokkal pénzéhesebbek a gyártók Android rendszert futtató telefonjaikkal mint a többiek, és szinte pillanatok alatt mesterségesen elértéktelenítik, mivel nem válnak elérhetővé a legújabb frissítések akár már a a fél ill. 1 éves modelleken se, mert az a személelet, hogy dobd el, és vegyél olyat amire lesz frissítés. :( Undorítóak.
Bada-nál ilyen veszély nem fenyeget minket, bár abban egyetértek hogy a 2011 év vízválasztó lesz (számomra is) az OP rendszer jövőjét illetően.
Valószínű hogy én se fogom eladni, mert az 1.00 hw nekem mindennél többet ér. ;] Főleg nem úgy hogy vakon eladom, aztán ha nincs kedvemre való egyéb tipus, akkor vehetek megint egy Wave-et de már csak 2.00 hardverrel. SGS nem kell, (alig különbözik a Wave-től) főleg nem 55k-ért, N8-ról sok rosszat hallottam így 40k-ért ez sem fog kelleni. Egyelőre marad a Wave mellé szánt másodlagos Androidos kütyü hogy jobban megismerjem azt a rendszert is. Aztán ha elhúzódik a dolog és lesz raktáron I4 2011 Q1-ben, azt lehet hogy ki fogom próbálni, de ez még messze van.

Ma jön a csajomnak rendelt X10 Mini, és ha elégedett leszek vele, nem kizárt hogy veszek én is egyet. Vízválasztó lesz, mert egyből feltolom rá a 2.1-et, és ha nem nyeri el a tetszésemet, akkor tuti nem fogok Androidos telót választani. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#22725) bokrosolajos válasza Karma (#22723) üzenetére


bokrosolajos
őstag

SDK <> FW.
Mit értesz az alatt, hogy a harmadik SDK, aminek semmi köze a Wave-hez? Melyikhez? Az S8500-ashoz? Mindegyikkel lehet fejleszteni rá, kipróbáltam őket.

(#22726) zack válasza Karma (#22723) üzenetére


zack
nagyúr

"Üdv a klubban egyébként."

Megértelek, hogy fikázható a Wave, bár csak annyira mint a többi tipus. Számomra se tökéletetes, de a jelenlegi mezőnyt figyelve egyik se lenne az, a 200k iPhone 4-ig bezárólag. :U Szinte az összes okostelós topikban megvannak a saját tipus specifikus problémák. A szerencsésebbeknél csak szoftveres, a pechesebbeknl hardveres is. De ezt neked sokkal jobban kellene tudnod, mint a témához egyik leghozzáértőbb. :U
Szóval pár évig még szinte minden modell fikázható lesz, mert hol itt, hol ott, de gyengélkedni fognak a szolgáltatásokat illetően. Mondj 1 olyan okostelót ami minden szempontból jó, és nem tudtál belekötni.Kíváncsi leszek a válaszodra. :U
Mint "best of" jelenlegi tipus említhetnénk az SGS-t de nem jön be a anyagminőség, az 1 kezes használat hiánya, és a már sokat említett villantó hiánya. Lehet lenne több dolog is ami nem bejövős, de ahhoz használnom kellene.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#22727) Kobe válasza Karma (#22723) üzenetére


Kobe
veterán

belinkelni msot nem tudom, de ugyanazok a beallitasok vannak benne, mint ami a samsungwave.hu s beallitos topikban is van illetve ami a t-mob erre vonatkozo hivatalos doksijaban....

zack, bokrosolajos: a wave alap beallitasokban kezenfekvobb - mit hol talalsz, stb. Viszont amint valami "extrara" kerul sor, csufosan elverzik - az androidon elso hasznalat soran olyan rutinszeruen toltottem le es telepitettem progikat marketbol telefonrol, rakosgattam ki widgeteket nevhegyeket es amit akarok az asztalra, allitottam be fiokokat, hogy azt egy 5 eves is rohogve emgcsinalna. Waven meg mi van ? allits be kulon fiokot es rimankodj hogy menjen rendesen a synch, allitsd be azt es rimankodj h mukodjon, a widgetet masold ide oda amoda, az apps sem mukodik mindenkinel, es a tetejebe csak eleg ormotlan asztalt tudsz varazsolni amgadnak - ami kvazi megoli az amoled elonyet, nekem 1 tabra 1 widget fer el es ennyi, asszonynak rohogve elfer a ksiebb es kisebb felbontasu kijelzon a kedvenc nevjegyek, kedvenc alkalmazasok plusz az also menusor....ez igy kapasbol 12-14 ikon - es mindegyik jol lathato, jol tapinthato. A kezelofeluletben sincs semmi difi, egyszeruen ha huzamosabban hasznalsz androidot, rajossz hogy a wave az elonyei ellenere "bumfordibb" - menu kifejezetten jobb (meretek, megjelenites, felepites), de az asztal hasznalhatosagaban es az asztal es menu kozotti interface csufosan elverzik. Persze amire kell nekem is jo a keszulek, arra elegendo, csak epp a megvalositas modja nagyon nem mindegy....es megjegyzem ez egy durva felso-kozepkategorias keszulek, es a 30K-s gep kepes irigyseget kivaltani....azert az durva

(#22728) Polllen válasza Kobe (#22727) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ez az állíts be és rimánkodj, hogy menjen az exchange-re vagy másra vonatkozik, mert nekem nem világos... (naptáram exchange-l megy, eddig még nem volt gondom vele, levelezés meg imap-pal, az is megy)

Pont az apps az a terület, ami tökéletesen megy... választ-telepít-örül. mindhárom platformon ugyanolyan egyszerű, csak más a kezelőfelület. (akiknek eddig nem ment az apps, ott azért mindig volt némi firm frissítés...)
A többi dolog pedig erősen ízlés dolga, sztem egyszerűbb annyit írni, hogy neked jobban bejön az android, mert nekem pl ez a módszer jobban bejön, mint a droidos.

A hozzáférési pontoknál viszont legalább a menü elérési utat add meg, hogy tippelni tudjunk, hol nem tudsz választani... :F (amúgy JF2 trés?)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#22729) zack válasza Kobe (#22727) üzenetére


zack
nagyúr

Ezért mondtam amit mondtam. A TE igényidnek jobb az Android, de amit írtál az inkább hangzott objektíven mint szubjektíven. :U
Speciel ez a widgetes téma számomra elég nagy LoL. Eleve kevés widget van globálisan ami hasznos, ill. van értelme, mert online frissíti magát. A többi szolgáltatás ill. ikon elérhető a menüből ami +1 gombnyomás. Én speciel azt szeretem, ha szép háttérkép van kint, ezért az első oldalra nem is teszek ki widgetet. Egyébként pedig elvagyok widget nélkül is, mert a menüből is pikk-pakk elérek mindent. Ha pedig widgetekkel rakod tele, tök mindegy hogy 3,3 vagy 6 col, mindenképpen elveszik a kijelző ill. a háttérkép szépsége és minősége. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#22730) bokrosolajos válasza Kobe (#22727) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Ne haragudj, de amiket felsorolsz mind azt bizonyítja, hogy nem értesz a készülékhez, vagy megkockáztatom, nincs is ilyen a birtokodban, különben nem írnál ilyen blődségeket!

Mi lenne, ha végre elolvasnád a kézikönyvet? Lehetne akár felszólító mód is.

Waven meg mi van ? allits be kulon fiokot es rimankodj hogy menjen rendesen a synch

Mi van? Milyen külön fiókot kell beállítani??? E-mail? Androidon be sem tudsz semmit állítani, ha nincs Gmail fiókod! biztos, hogy Samsung Wave S8500 készülékről beszélsz, ember?

a widgetet masold ide oda amoda
Egyetlen helyre sem kell másolni. Telepíteni kell, utána oda rakod a Home screenen, ahová akarod! Mehet Appsból vagy Total commanderrel, PC-ről is akár

az apps sem mukodik mindenkinel,
Most csak a saját problémádra koncentráljunk. Nálam pl működik

a tetejebe csak eleg ormotlan asztalt tudsz varazsolni amgadnak - ami kvazi megoli az amoled elonyet, nekem 1 tabra 1 widget fer el es ennyi

Neked. Másnak több oldalas Home screenen több tucat widget elfér. Biztosan ne magadba keresd a hibát! Mi lenne, ha utána olvasnál a dolgoknak? Google a te barátod, ha csak rá képekre és csodálkozz, másoknál ez mennyire jól működik! Vagy nézegesd a youtube-ot

Azt már végképp nem értem, az AMOLED-et, ami egyébként e készüléknél Super AMOLED, miért ölné meg a te egyetlen widgeted??? Nem látom az összefüggést a technológia és az elrendezésed között

megjegyzem ez egy durva felso-kozepkategorias keszulek

Lónak a heréjét! Ez egy csúcskategóriás készülék, amit a gyártó mélyen ár alatt hozott forgalomba, segítvén a saját OS bevezetését! Látszik, hogy a hardware-hez sem értesz, különben ilyet le sem írnál, mer röhejes

Még egyszer a problémád: vásároltál magadnak egy mobilinternet szolgáltatást, amit nem tudsz életre hívni a vadi új készülékeden, aminek a magyar nyelvű kézikönyvét nem olvastad el? Ezért szidod a készüléket. A saját bénaságod miatt. Ugye erről beszélünk?!

Nekem nem lenne probléma, csak az fáj, hogy a hányaveti emberek terjesztik a rossz hírét a készüléknek, adják el túl alacsony áron, és ezzel együtt leértékelik a használt piacon

[ Szerkesztve ]

(#22731) Polllen


Polllen
nagyúr

Azért nem kell megölni a srácot, mert nem tetszik neki a telefon... :DDD A múltkor a mobilarena blogon olvastam kommentek között, hogy a wave topicja az egyik legbarátságosabb... maradhatna így azért szvsz... :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#22732) TomWexX válasza bokrosolajos (#22730) üzenetére


TomWexX
addikt

Libriának június óta van meg a wave, az hogy azóta is csak szidja és még mindig nem cserélte le, az az ő baja...

Amúgy egyet értek veled...én is unom már az állandó hisztit, halkan megjegyzem, Karma "üdv a klubban" kommentjeinél is néha szívesen beleharapnék az asztalba... ;] De azért tényleg ne őljük le egymást, szimplán szubjektivításról beszélünk, mint mindig!

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#22733) Wheeler87


Wheeler87
csendes tag

Azt hol tudom megnézni milyen verziójú hw van benne ?
köszi :)

(#22734) zack válasza Polllen (#22731) üzenetére


zack
nagyúr

Teljesen jogos amit írt, és a stílus is éppen annyira volt bántó amennyire kellett. :U
Tény és való, nem kell isteníteni a Wave-et mert vannak hiányosságok amik pótlásra várnak, de amit és ahogy Libria fogalmazott az úgy nem állja meg a helyét általánosságban, és tényleg elég lett volna annyit írni, hogy nekem nem szimpi, és az Android jobban bejön. Nem pedig "koholt vádak" alapján "köpködni". :(

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#22735) Kobe válasza bokrosolajos (#22730) üzenetére


Kobe
veterán

nem. Arrol beszelek, hogy a telefonban kb egy olyan funkciot nem tudok mondani, amiben ne talalnek valami hibat, mobilnet ide vagy oda. Es nem hardcore fejlesztoi programozoi szemmel, hanem atlag userkent.
Junius ota megvan, gondoltam a hypebol lesz valami, egy probat emger, de jovore megy a lecsoba, emrt ebbol egyszeruen semmi nem lesz - lasd bada 1.2 eloszor szeptemberre, oktoberre, novemberre igerve, most emg majd hat talan meg iden rol beszelunk, ugyanugy, ahogy az alkalmazasok felfutasarol.

az, hogy mi tetszik, emg mi nem, azt emg had dontsem mar el en, ne azert kelljen tetszenie, mert a luzermanualban le van irva...

az amoled meggyilkolasa alatt emg azt ertem hogy adott egy szep nagy kijelzo, amit lehet(ne) hasznalni bosegesen....de minden beepitett es kulso widget olyan lobaszo meretu, hogy 1 db widget emgesz 1 teljes lapot - pl gyorstarcsazo, amiben osszvissz 3 nev van nekem, egy teljes oldalt elfoglal.....ugyanigy egy ora, stb. Szep kijelzo rossz beosztasokkal es kevesbe elegans mgoldasokkal - feleslegesen nagy ikonok, ami vagy suru gombnyomogatassal vagy suru lapozgatassal jar - en speciel egyiket sem szeretem.

Persze lehet hurrogni, meg durrogni, mert nemma van 1 ember aki ki meri mondani hogy ennyiert ez bizony felsoategoria ide vagy oda, nem volt jo vetel, biztos egyszerubb leugatni, hiszen biztos tobb tapasztalatom van nala csak azert mert 2x olvastam el a luzer manualt, o meg csak fel evet hasznalta napi szinten...elarulom, minden beallitas, amit csinalok, aszerint tortent, furcsamod emgsem akar mukodni a funkciok fele sem - no akkor hol az igazsag?

[ Szerkesztve ]

(#22736) Polllen válasza Kobe (#22735) üzenetére


Polllen
nagyúr

De még mindig nem sikerült se leírnod rendesen a hibát, se egy shot-t feltenni, így tényleg baromi nehéz segíteni... :DDD (már ha szeretnél megoldást és nem csak kiírni akartad magadból... :) )

A "minden funkcióban egy hiba" pedig tényleg erős túlzás, mondhatni részedről is csak durrogás :U

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#22737) leslieke válasza Wheeler87 (#22733) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Billentyűzeten: *#4986*2650468#

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#22738) zack válasza Kobe (#22735) üzenetére


zack
nagyúr

"no akkor hol az igazsag?"

A te hozzászólásaidban sehol. :B

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#22739) leslieke válasza Kobe (#22735) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A widgetek méretet annak készítője és nem a Samsung határozza meg, kivéve a gyáriak esetében.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#22740) Z_A_P


Z_A_P
addikt

Mi a kulonbseg az egyes hw verziok kozott? Nekem is 1.0 van, akkor oruljek?
Magyar 1.2-rol van vm hir?

A nagy loba*o widgeteket en is utalom, ami nekem rohadtul hianyzik, azok a pici gyorsindito widgetek. Kb egy menu oldalt szeretnek kirakni a kepernyomre, hogy tarcsazo/memo/ebreszto/sms/tel.konyv/apps/ stb mindent egy erintesre indithassak, ne kelljen a menube belemasznom (es kepernyot scrolloznom se..)

OK

(#22741) Wheeler87 válasza leslieke (#22737) üzenetére


Wheeler87
csendes tag

köszönöm :)

(#22742) Polllen válasza Z_A_P (#22740) üzenetére


Polllen
nagyúr

Sztem láttam olyan progit valamelyik magyar samu fórumon, amivel ikonokat tudsz kirakni widget-ként... Egy próbát megérhet... ;)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#22743) Kobe válasza Polllen (#22736) üzenetére


Kobe
veterán

bocs, h melobol, limitalt hozzaferessel, highly protected gepre nem tudom radugni a keszuleket, hogy egy screenshotot rakjak rola. Csinalnam mobilnettel ha menne :D

Mik a nyugjeim?

-szar a gps....nem beallitas meg telepites kerdese, egyszeruen fizikalisan szar az antenna - mukodik, de kb 20x lassabban mint a tobbieke, nem cserelik, nem javitjak, mert papiron mukodik, talal 2-4 muholdat (4 lenne a minimum ugye), gyakorlatban meg teljesen hektikusan....egyszer autopalyan 130nal 10 mperc alatt talal jelet, de az esetek 80%-ban nyilt terepen 10 perc alatt sem. Ergo van egy helymeghatarozasra keptelen gps-sel ellatott telefonom majdnem 100 ezerert, amiert sem a gyarto, sem a szolgaltato nem vallal felelossgeet (idezem: "hat ez ilyen"
-az mp3 lejatszo rendszeresen eldobalja a hangbeallitasokat, meg nem tudom milyen alapon, de minden inditasnal az az elso h a preseteket visszaallitani
-nincs folder alapu lejatszas es eltavolitani sem lehet a samu gyari mintafilejait (beallitas kerdese, en naponta pakolok ra uj zeneket, nem fogok naponta uj listakat krealgatni 8 gb zenehez)
-nalam vmiert a mobilnetet sem szereti (gyari beallitasok, luzer manual szerint mint irtam, illetve Karma tippje alapjan). Szted miert kerdezem hogy akkor mi a teendo?
-regebbi firmwareknel folyamatosan valtogatta-eldobalta-kereste a halozatokat, es meritette az akksit ezerrel. Ujabb korrigalt ezen valamit, de nem perfekt.

soroljam meg, vagy szerinted ezeket is csak kitalaltam? :U

leslieke: en speciel a beepitett widgetekrol mondtam azt, hogy otromba meretuek....

[ Szerkesztve ]

(#22744) Polllen válasza Kobe (#22743) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ezt kár offba tenni, mert a telóhoz kapcsolódik...

- gps... az biztos, hogy lassab, mint a 3g-é, de amúgy még nem volt vele gondom...geocaching-hez használom, hogy merre jártam, 2-3 perc alatt talál jelet, utána még soha sem vesztette el, de természetesen láttam már én is jobb GPS vevőt...
- a zenéknél a present-t max automatikus beállításnál váltogathatja, amúgy JF2-vel betonstabilan tartja, amit beállítottam
- a legtöbb mai lejátszóban nincs folder alapú lejátszás... nálam egyetlen 1 db samu minta file volt... (beyond the samsung - engedte törölni... :U )
- nem értjük a kérdésed a mobilnettel kapcsolatban... nem írtad hol nem működik, mit próbáltál, csak 3x írod, hogy nem jó... sajnos így senki sem tud segíteni...
- hálózati meg merülési gondom még soha sem volt...

Multiloader-rel frissítettél vagy KIES-sel?

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#22745) Kobe válasza Polllen (#22744) üzenetére


Kobe
veterán

a gps attol, hogy neked jo, nekem max terkepnezegetesre alkalmas, mint irtam, nem lassu, hanem az esetek 80%-ban egyaltalan nem mukodik, a maradek 20ban pedig 10 percet kell ra varni, a zenelejatszoban nincs automatikusra allitva (egyfajta zenei stilust hallgatok, arra van definialva - rock es music clarity kombo) megis mindig eldobalja. Halozati es merulesi gonddal en talalkoztam (attol, hogy te nem, meg letezik)

a mobilnettel mi a gaz ? a kapcsoaltok kozott ott van mindharom - tmobile net, wap, mms a tmobos alapbeallitasokkal setupolva, a csomagkapcsolt szolgaltatas hasznalata engedelyezve van, az alkalmazasok (email fiokok, internet, kozossegi profilok) mind egyenkent a tmobil nethez vannak hozzarendelve, ahogy kell, megis szolgaltatas nem elerheto cimszoval visszadob midnen netre lepesi kiserletet

nem en frissitettem, hanem hivatalos samsung mobile shop garancialisan

[ Szerkesztve ]

(#22746) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Valaki írta korábban hogy az android menüje jobb elrendezésű és jobb felépítésű, pont ez az egyik dolog amiért nekem ellenszeves az android, azok a kis furán kinéző ikonok nem jönnek be, a lefele görgetés sem, a húzigálásról nem is beszélve, nekem ez az ájfün szerű oldalra húzom és viszonylag nagy ikonok, nem 80 darab egy képernyőn, ez jobban tetszik. A widgetek pedig tényelg nagyok sokszor, dehát ezért lehet 10 oldalt csinálni akinek kell, nekem 7 oldalon elfér minden. Mostmár kezd kupálódni a telefon egyébként, és kezdünk összeszokni. Már nem nagyon cserélném le, max Desire hd-ra, annak még mindig a htaása alatt vagyok :DDD

(#22747) leslieke válasza Kobe (#22743) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Zenelejátszás folderből: Folderplayer

(#22735) -=Libria=- de minden beepitett es kulso widget olyan lobaszo meretu, hogy 1 db widget emgesz 1 teljes lapot

Aha, akkor csak nekem nem egyértelmű, hogy mit értesz külső widget alatt??

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#22748) Polllen válasza Kobe (#22745) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ha nem jó a gps és egyéb szoftveres gondod van, én visszacamognék a szervizbe/boltba, hogy ugyan nézzék már meg mit műveltek, hiszen másoknak jó... :U És nem vonom kétségbe a szavaid csak próbáltam arra utalni, hogy nekem, meg még pár embernek jó, tehát nem biztos, a pufogás önmagában megoldja a dolgot...

Gondolom a hivatalos beállítások elküldése sms-ben opciót már használtad...

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#22749) Polllen


Polllen
nagyúr

Web'N'Walk

T-Mobile NET

Megnéztem a böngészéshez a W'n'W-t használja alapértelmezetten, a NET-t pedig minden máshoz... Mondjuk feltételezem a NET-tel mindenek mennie kell...

Szerk.: Bocs a kép méretekért, reméltem, hogy a ph motor szépen lekicsinyíti, ha már a thumb verziót illesztettem be... :B

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#22750) Polllen válasza Polllen (#22749) üzenetére


Polllen
nagyúr

És még az elnevezéseket is felcseréltem... :O

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.