Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#22351) Con Troll


Con Troll
senior tag

Most fejeztem be a zenefelismerő hosszas tesztelését...egyszer sem tudtam kifogni rajta. Keresgéltem minél alterebb előadót, magyart, németet, spanyolt, mindegyiket megtalálta. Még bele is beszéltem párba, illetve a számba is beletekertem itt-ott, de nem tudtam kifogni rajta...Nagyon pöpec. Vajh hogy működik?

(#22352) the radish válasza Dapro (#22349) üzenetére


the radish
senior tag

Nos azt hiszem, ezzel már ki is kerülték a samsung apps-t és a kiest. :) De ez már warez. :) Elvileg november 22.-én debütált.

Ilyen linkeket légy szíves ne szúrj be, ugyanis a warez tiltott a fórumon.

[ Módosította: Ndruu ]

(#22353) the radish válasza atoka1 (#22329) üzenetére


the radish
senior tag

Mivel tudok gyorsan ilyen teljes színeket varázsolni a kijelzőre, hogy csináltad? Vagy ez egy progi?

(#22354) Rotor82 válasza the radish (#22352) üzenetére


Rotor82
aktív tag

Na erre kíváncsi leszek! :R

(#22355) XeeN


XeeN
senior tag

A Wave hangerejének megváltoztatása (fül/fejhallgató):

Lépj be a szervízmenübe: *#197328640#
Válaszd az 5-ös menüpontot, ( Audio )
majd a 2-est, ( AP, Volume Config)
azután ismét a 2-est, (EAR Config )
végezetül pedig az 1-est (MP volume) - a zenék hangerejének a megváltoztatásához, vagy az 5-öst (FM Radio volume ) - a rádióéhoz.

Ezen az oldalon 7 sorban (0-6) növelhetjük, vagy csökkenthetjük az alapértelmezett hangerőt, ami 58dB. Ha ennél alacsonyabbat állítunk be, halkabb lesz a zenelejátszó, ha magasabbat, akkor hangosabb. Ahhoz, hogy két jegyű számot tudjunk beírni, a módosítani kívánt sor számának beírása után 3-5 alkalommal gyorsan(!) egymás után érintsük meg a numpad alatti szövegbeviteli mezőt ahhoz, hogy megnyíljon a billentyűzet. Erre az egész műveletre csak néhány másodpercünk van, elsőre biztosan nem fog sikerülni. (Nekem másodikra sem sikerült ;) )

Én gyakran hallgatok éjjel fülhallgatóval zenét, amit még 1-es hangerőn is túl hangosnak tartottam, ezért kerestem rá erre a dologra a neten.

Ha volt már, akkor bocs. :)

(#22356) Varszegig válasza galmat89 (#22344) üzenetére


Varszegig
veterán

szerintem próbáld meg a kamera fw-t frissíteni, ugyanis az a teló fwrel nem frissül. Mivel HW 1.0 szerintem nem lesz baj vele. (4-5 percig tart, mikor elindítod, addig ne nyúlj a telefonhoz.)

A kamera fw-t is ideírhatod (3 verziót ír, abból az egyik az aktuális, a másik a frissítés ami elérhető a 3. nem tudom mi, Karma tudja:)

(#22357) vendingo válasza the radish (#22352) üzenetére


vendingo
veterán

Végre valami jó hír :)
Ha működik a dolog, akkor lehet marad még a telefon egy darabig nálam :)

Ha valaki tesztelte, írja már meg, hogy milyen... :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#22358) the radish válasza vendingo (#22357) üzenetére


the radish
senior tag

link eltávolítva

:)

[ Módosította: Ndruu ]

(#22359) Csabi42 válasza XeeN (#22355) üzenetére


Csabi42
tag

Lehet, hogy volt már, de köszönjük. :)) :U

"Ne feledd, hogy van, amikor a csend a legjobb válasz!"

(#22360) leslieke válasza XeeN (#22355) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez az infó nekem nagyon jól jön. Én meg feljebb akarom állítani Köszi!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#22361) ferrari1 válasza vendingo (#22357) üzenetére


ferrari1
őstag

Letöltöttem, csak kár, hogy szervízben van a telcsi. Nem tudom kipróbálni, pedig megtenném. Majd ha visszajön...

(#22362) vendingo válasza ferrari1 (#22361) üzenetére


vendingo
veterán

Próbálgatom, de nekem nem müxik, lehet én vagyok a béna, de azt írja ki a telefon, hogy helyezzem be a memóriakártyát, amin a telepített alkalmazás található :(

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#22363) ferrari1 válasza vendingo (#22362) üzenetére


ferrari1
őstag

Nem tudok hozzászólni sajnos, nincs telcsi nálam. Szerintem sokan kipróbálják addigra, mire visszakapom.

(#22364) the radish válasza vendingo (#22362) üzenetére


the radish
senior tag

link eltávolítva

[ Módosította: Ndruu ]

(#22365) vendingo válasza the radish (#22364) üzenetére


vendingo
veterán

Próbáltam már mindenféle módon, de nem jön össze, kéri a memóriakártyát, amin az app van.
Ha valaki rájön a nyitjára, dobjon meg egy PÜ-vel.
Köszi

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#22366) atoka1 válasza the radish (#22353) üzenetére


atoka1
tag

:) Hát úgy kezdődött hogy amikor elindítottam a samsung apps-t a telón, akkor vettem észre a hibát, annak szürke háttere volt éppen akkor, utána beírtam googlebe, hogy grey és lementettem egy szürke képet hogy megnézzem. :) Lassan indulok a T-Pontba cserére, de már felkészültem, paintba beszíneztem különböző színekkel a hátteret és lementettem a memória kártyára, így rögtön ott meg tudom nézni hogy jó e a kijelző vagy sem. Én így csináltam, fapados de működik.

(#22367) the radish válasza atoka1 (#22366) üzenetére


the radish
senior tag

köszi

(#22368) Tomajdon válasza the radish (#22352) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Úúú ez király! Köszi. Mindjárt töltök le egyet, aztán próbálom

Ez a multi touch bill tényleg jó! Csak a kamera még mindig szar. Le van frisítve a szoftver Bada 1.0.2-re, és ha lassítva veszek fel, kiírja hogy fényképező hiba, és kilép :(((

(#22369) Ndruu válasza the radish (#22364) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Kerüljétek az ilyenek linkelését, ugyanis a fórumon tiltott a warez.

Amit tiltunk fórumunkban:
- minden olyan hozzászólást, amely kimeríti a "Wareztevékenység" fogalmát, vagyis a szerzői és szomszédos jogok (vagy általában a hatályos magyar jogszabályok) által védett bárminemű szoftver/adat/hanganyag/filmanyag/stb. jogosulatlan
használatát elősegíti (pl. regisztrációs szám, crack megosztása, linkelés ezeket tartalmazó weblapokra);
használatára buzdít;
illetve segítséget kér ezek beszerzésében, használatában.
- Alapelvek

A legközelebbi ilyen link után pihenőt fogok osztogatni.

Harrrr!!!!

(#22370) Rotor82 válasza Ndruu (#22369) üzenetére


Rotor82
aktív tag

Hmmm.... Nagyon sokan nem örülünk ennek a szabályzatnak, de sajnos be kell tartani...Ez van... :O

(#22371) Tomajdon válasza Rotor82 (#22370) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Főleg úgy, hogy még a lehetőség sincs meg arra, hogy legálisan szerezzük meg a játékokat...

(#22372) vendingo válasza Rotor82 (#22370) üzenetére


vendingo
veterán

Privátba még mehet a móka :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#22373) Kobe válasza s4hu|SyD^ (#22342) üzenetére


Kobe
veterán

a netes rendelés más, arra uniós jogszabály vonatkozik, a távollevő felek szerződéskötésére vonatkozó passzus, a 8 napos elállási idő. Vagyis ha éppen 4. munkanapon viszi be a telót a T-Pontba és ott már nem akarják cserélni a zemberek, a 8. munkanapig nyugodtan visszaküldheti az előfizetési szerződéstől való elállással együtt....majd következő nap megrendelheti ugyanezt a típusú telót ugyanezzel a szerződéssel, és ugyanúgy kezdődik a 8 nap

(#22374) the radish válasza Ndruu (#22369) üzenetére


the radish
senior tag

Oké, ehhez tartom magam a jövőben, bár ha belegondolunk a hivatalos fw frissítéseken (KIES) kívül, a frissítés minden más formája wareznek, a Samsung kikerülésének minősül, még ha az a telefon előnyére is szolgál.
Ezekből pedig van itt bőven.
De még egyszer, inkább csöndben leszek. :)

(#22375) gamek!ller válasza the radish (#22374) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Szerintem a ML-es frissítés nem tekinthető warez-nak, mert hivatalosan is azzal a progival csinálják. Más: Most raktam fel a Skype-ot, az írás funkció jól működik de sajnos hanghívás nem lehetséges :(

[ Szerkesztve ]

(#22376) Varszegig válasza Tomajdon (#22371) üzenetére


Varszegig
veterán

ezt te is tudod, hogy nem igaz. ha akarsz, tudsz vásárolni, én is vettem már 5-6 sw-t.

kamera gondod: neked is: a teló fw nem frissíti a kamerát, tehát nem fogja megoldani a gondodat. Ha a hw verziód nem 2.0 akkor próbáld meg frissíteni a kam fw-t, vagy vidd szevizbe,m csinálják meg neked (akkor nem kell parázni:)

gamek!ller: Nagyon sokszor ki lett tárgyalva itt a fórumon: ez egy javas skype lite, ami nem tudja megszólítani a mikrofont, előlapi kamerát. Viszont állítólag lesz nativ skype, ami videóhívást is fog tudni. Türelem

[ Szerkesztve ]

(#22377) Tomajdon válasza Varszegig (#22376) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Garanciában csinálják meg? Mert én most nem tudom, hogy nekem megvan-e a gari, vagy nincs. Mert T-mobile-os a teló, de ML-el felraktam a JF1-et, majd kies regedittel a JI3-at. És most elvileg elveszett a garancia.

(#22378) Varszegig válasza Tomajdon (#22377) üzenetére


Varszegig
veterán

akkor már mit neked egy kamfw frissítés?:) (mi a hw verziód?)

(#22379) Tomajdon válasza Varszegig (#22378) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Az a baj, hogy nem tudom pontosan, hogy most tényleg elveszett-e. Mert ha elveszett, akkor nagyon remélem, hogy nem lesz majd rá szükségem. Előző telómnak is 2 év gari volt, de nem használtam. Nagyon remélem hogy itt sem kell. Feltéve ha elveszett.

Hú, nem tudom a verzió számot. De gyanítom, hogy 1.00.

(#22380) csabám válasza Tomajdon (#22379) üzenetére


csabám
addikt

Szerintem nem veszett el, de ez a szervizestől is függ. Mondjuk én a Galaxy S - en otthon felraktam egy főzött romot (ami gari vesztéssel jár), bevittem és felrakott rá egy gyárit minden szó nélkül. Meg a szervizesek is Multival illetve Odinnal dolgoznak. . .

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#22381) Varszegig válasza Tomajdon (#22379) üzenetére


Varszegig
veterán

hw verzióból a bizonyosság kéne:)

(#22382) gamek!ller válasza Varszegig (#22376) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Okés, köszi! :) Mostanában nem vagyok túl aktív, nézzétek el nekem.. :)

(#22383) Tomajdon válasza Varszegig (#22381) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Hogy kell megnézni? Egyszer már megnéztem, csak elfelejtettem a kódot...

(#22384) m1sk4r


m1sk4r
aktív tag

Melyik márkásabb mikrofonos füles ( Sennheiser, AKG...) működik rendesen a Wavevel?
Le szeretném cserélni a gyárit, viszont jó lenne, ha headsetként is használhatnám az újat.
És csakis az in-ear változat a megfelelő!

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#22385) Kobe válasza m1sk4r (#22384) üzenetére


Kobe
veterán

mit értesz az alatt, hogy rendesen működik ? eljesen szabványos 3,5-es jack aljzatú füles hogy máshogy képes működni ?
Amúgy a sennheisernek realtíve kevés mikrofonos darabja van, és elég ritkák-drágák- mondhatni csillagászati árban van a normális (én csak az MM-ben láttam majd 16-ért és elég régi darabok, 2-3 szériával ezelőtti) viszont hangerőszabályzós verziója van több is

[ Szerkesztve ]

(#22386) Dapro


Dapro
senior tag

Upsz bocsika nem tudtam h ez a progi meg a link amit linkeltem az warez. Szerintem a szoftverfrissites is minősülhetne annak. De mindegy ti tudjátok. Sorry a linkért.

(#22387) m1sk4r válasza Kobe (#22385) üzenetére


m1sk4r
aktív tag

Olvastam itt egy korábbi hsz.-ben, hogy egy talán Sennheiser fülesnél( :F ) nem volt használható a mikrofon a telefonnal. Tehát a kompatibilitásra gondoltam, mert előfordulhat, hogy hiába szabvány, mégsem működik úgy, ahogy kéne.
Igen, elég drágák, például az Aquaban néztem ezt. :Y Nekem kicsit sok...

Aurea mediocritas

(#22388) Karma válasza Tomajdon (#22383) üzenetére


Karma
félisten

[link]

“All nothings are not equal.”

(#22389) Kobe válasza m1sk4r (#22387) üzenetére


Kobe
veterán

koma, ez szerintem kamu....mmint a leírás, szerintem ez csak mp3 vezérlős - szal vagy a kép rossz, vagy a leírás, de ilyen earcanal fülhallgató már nincs is a sennheiser.com on (pedig ott még a majd 5 éves sima cx300 is nyilván van tartva)....és a legdrágább cx 980as earcanal is csak hangerővezérlős....

(#22390) m1sk4r válasza Kobe (#22389) üzenetére


m1sk4r
aktív tag

Pedig én megtaláltam: [link]

Aurea mediocritas

(#22391) Varszegig válasza Karma (#22388) üzenetére


Varszegig
veterán

Karma, egyetértesz azzal, hogy ha 1.0 a hw verzió, akkor frissítsen kamfw-t, hátha megoldja a gondjait? A JF1-é biztosan nagyon régi már.

(#22392) Karma válasza Varszegig (#22391) üzenetére


Karma
félisten

Egy próbát megér.

“All nothings are not equal.”

(#22393) Polllen


Polllen
nagyúr

Az iphone kompatibilis fulesek (pl sennheiser mm50) NEM kompatiblisek a wave-vel, uh felejtos! Olyat nezzetek, amihez nincs irva almakomp...

Amugy meg a legtobb aranytalanul draga...:\

A sotware frissites es moddolas nem meriti ki a warez fogalmat addig, amig nem illegalis szoftverhasznalatrol van szo. Azert jo lenne,ha a fejetekben nem az a kep elne, h a fizetos progi masolas - ertsd lopas - 1 kategoria az oprendszer buheraval v frissitessel...Amugy almafon JB tema is hivatalosan tabu, m lehetoseget biztosit a warezre. Nem kene itt is eljutni ide... Nem mellesleg pedig van leiras arra, hogyan lehet vasarolni kulfoldi store-bol, igy a maskeppen nem lehet elerni duma, nagyon rossz;)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#22394) vendingo


vendingo
veterán

Megtörtént a nagy memóriakártya teszt!
Több márka több Class besorolású kártyáját leteszteltem a wave-be videórögzítéssel.
Tök mind1, hogy milyen márkájú a kártya, mekkora a Class besorolása, mindegyiken akadás mentesen zajlott a videórögzítés.
Nem lehet, hogy azért akad némely kártyán a videórögzítés, mert már nagyon tele van a kártya? Más ötletem nincsen.
Az n85-ös nokiám is produkált olyat, hogy amikor már csak 1-2 giga szabad hely volt a kártyán, akkor elkezdte csúsztatni a hangot, meg szaggatni a képet.
Most letesztelek pár kártyát úgy is, hogy telerakom adattal őket, hogy kevés hely legyen rajtuk,. aztán meglátom mit sikerül összehozni.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#22395) ABal válasza vendingo (#22394) üzenetére


ABal
őstag

Nálam gyakorlatilag megtelt a 16GB, úgyhogy minden alkalommal le kell törölnöm valamit, ha több száz megát meghaladó cuccot próbálok feltolni. A felvett videók ennek ellenére sem szaggatnak és felvételi gondjaim sincsenek. Nem hiszem, hogy ez simán kártyagond lenne, már akinél jelentkezik.

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#22396) nazax


nazax
csendes tag

Nagyon sokan panaszkodnak mostanában a kamerára! Én csak annyit szeretnék hozzáfűzni, h mind HD, mind sima felvételnél tökéletesen, akadás és fagyás nélkül működik a telefon nálam!

Azt is olvasom, h kam fw frissítést csinálnak páran! Nekem az alap 1.0 van belőle és eddig még nem volt vele gondom. Mivel jobb a 2.0, megéri rá frissíteni???

Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#22397) vendingo válasza ABal (#22395) üzenetére


vendingo
veterán

Akkor az lesz, hogy random nem szeret pár kártyát a telefon, de azért letesztelem a teli kártyákkal is.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#22398) Karma válasza nazax (#22396) üzenetére


Karma
félisten

Az 1.0, 2.0 nem a kameraszoftver verziójára vonatkozik! Ez a telefon hardverének a verziószáma, azaz, hogy melyik gyártási sorozat. Egyébként a 0.9 a legjobb ( ;] ), 1.0 második és a 2.0 egy kicsivel rosszabb ennél - legalábbis a kameraszoftvert nem szabad rajta frissíteni egyáltalán.

A kameraszoftver-verziók valahogy így néznek ki (hasraütött példa): SESBDC2, és 1.0-ás hardveren az újabb verziók jobb képet csinálnak.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#22399) Varszegig válasza nazax (#22396) üzenetére


Varszegig
veterán

valamit rosszul olvasol az 1.0, 2.0 az a telefon hw verziószáma, a kamerafrissítésnek nem ilyen a száma.

vendingo: "Tök mind1, hogy milyen márkájú a kártya, mekkora a Class besorolása, mindegyiken akadás mentesen zajlott a videórögzítés." Akkor remélem megnyugodtál, nem a telefon a hibás.

[ Szerkesztve ]

(#22400) nazax


nazax
csendes tag

Köszi Varszegig és Karma :)

Sorry, h hülyeségeket írtam :D Akkor az az 1.0-s hw verzió az jóféle ezek szerint :D

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.