Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#21301) AS válasza Faresz29 (#21287) üzenetére


AS
félisten

Igen jön,(vagyis kapható már) szinte minden Gameloft játék jön Badára.

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#21302) sittes79 válasza TomWexX (#21288) üzenetére


sittes79
addikt

köszi nem találtam a progik között, én meg is veszem most!!!!!!

(#21303) Karma válasza Z_A_P (#21300) üzenetére


Karma
félisten

De azért az két külön dolog, az OS-t könnyű talpraállítani.
Az mondjuk egy szintén érdekes kérdéskör, hogy ha a Kies rakja fel a szoftvert, akkor lehet-e, hogy a megfelelő kamerafirmware-rel "szerelt" szoftvert rakja-e fel, vö. a Loader régijét...

“All nothings are not equal.”

(#21304) Z_A_P válasza Karma (#21303) üzenetére


Z_A_P
addikt

Hat..egy full fw load van vagy 10-15 perc. Utana ellenorizni h minden mukodik-e (pl samsung apps - mert nekem vannak fw verziok amivel fagy, premium soc hub, stb).
Elotte persze adatmentes (mar amit lehet...mert sms-ektol bucsut lehet mondani), utana adatvisszaletoltes.
Internet/mms profil beallitasok (netes vadaszat mi is ez a vodanak), voicemail szam beallitas (sms kozpont szam valamiert megmaradt mindig, ez mak).
Utana johet telefon beallitasa (csengo/hatter/mukodes/menuk/ebreszto/stb), majd widgetek visszarakasa, majd vegul applikaciok visszarakasa.
Ez igy alsohangon 1- 1.5 ora.
Aztan ha ezek utan derul ki hogy vm megsem megy, akkor uj verzio turasa, es elorol az egesz...
Szoval csak ha kurva sok szabad idonk van, akkor jatszunk ezzel :)

szerk: mondjuk igaz, te nem azt irtad h gyors hanem h konnyu. Az igaz, nem bonyolult.

[ Szerkesztve ]

OK

(#21305) Karma válasza Z_A_P (#21304) üzenetére


Karma
félisten

"szerk: mondjuk igaz, te nem azt irtad h gyors hanem h konnyu. Az igaz, nem bonyolult."

;)

Egyébként meg a lépések egy része csak Nálad játszik a holland cuccal, pl. netet beállítani XEH CSC-vel nem kell külön. A widgetek, alkalmazások se feltétlen érintenek mindenkit.

De még ezekkel együtt is gyorsabb pl. egy szerviztúránál.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#21306) Z_A_P válasza Karma (#21305) üzenetére


Z_A_P
addikt

netet beállítani XEH CSC-vel nem kell külön.

Ezt nem vagom, honnan tudja egy teljesen uj fw-s telefon hogy hova kell csatlakozni?
(live.vodafone.com, proxy cim, stb)
Hisz a telefonban alapbol nincs egy network profil sem, azzal indit minden alkalmzas hogy valassz profilt. :F

OK

(#21307) Karma válasza Z_A_P (#21306) üzenetére


Karma
félisten

XEH CSC-vel tudja. A CSC-ben van rá egy adatbázis, ami MCC+MNC kódhoz rendel access point, könyvjelző és egyéb beállításokat. Nem fekete mágia, ott van a flashben.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#21308) Z_A_P válasza Karma (#21307) üzenetére


Z_A_P
addikt

Aham,ok. A CSC kodokrol h melyik melyik orszag, van vm lista valahol?
En ezt tudom [link] , de itt azt irja pl hogy az XEH nem magyar.

OK

(#21309) Karma válasza Z_A_P (#21308) üzenetére


Karma
félisten

Ja, mert egy kicsit kuszán írtam le. A mi régiónkhoz az OXD CSC tartozik, ezen belül az XEH az a prekonfiguráció, ami a magyar hálózatokat is tartalmazza (és nem szolgáltatós, azok TMH, VDH).

Az OXD-t már megtalálod a táblázatban.

“All nothings are not equal.”

(#21310) Z_A_P válasza Karma (#21309) üzenetére


Z_A_P
addikt

Lehet hogy nekem is aktivalnom kellett volna az fw frissites utan a preconfig-ot hollandra, es akkor lett volna profil/stb? Sosem csinaltam, fw utan rogton hasznalom a telot.

OK

(#21311) Karma válasza Z_A_P (#21310) üzenetére


Karma
félisten

Hollandiában élsz? Mert a XEN preconftól (ami egyébként jó eséllyel az alapértelmezetten aktív, a másik esélyes a KOR) még nem lesznek benne a magyar hálózatok, hiszen másik régió :P

“All nothings are not equal.”

(#21313) ruszi_tomi


ruszi_tomi
aktív tag

Mostanában lettem figyelmes arra, hogy ha a telefont néma profilra állítom, akkor ugye rezzen egyet maximum rezgési erősségen. De amikor rezzen, elég hangos, csúnyácska rezzenő hangot hallat valahonnan a hátlap alól a kamera mellől!!!!!
Ez mindenkinek így van, vagy csak az enyém defektes kicsit????? :W :W

Ui.: Egyik haveromnak is ugyanezt csinálja...........

Oneplus 8T 8/256

(#21314) 67tuareg


67tuareg
tag

Sziasztok!
El szeretném adni a Wave-met, le akarom cserélni egy Defy-re.
Ha valakit érdekel, T-és, és kifogástalan állapotban van.

(#21315) Z_A_P válasza Karma (#21311) üzenetére


Z_A_P
addikt

Jaja, nekem a Holland halozatok kellettek volna.
*#4986*2650468#
-->
CSC: S85000OXAJID
CSS Model spec: KOR :W

Ezt at kellett volna raknom fw utan rogton masra?

OK

(#21316) janes1976


janes1976
őstag

Én azért megtanultam valamit. Nem fogok kamera fwrt frissíteni többet. Nem érdekel hogy kinek sikerült meg kinek nem. Nekem szétbaszta a kamerát, működésképtelenné tette. Utána meg rohangálhatok meg kísérletezgethetek, hátha sikerül helyreállítani. Inkább maradjon az, ami van. :)

Nekem MP 2.000-esen tette tönkre.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#21317) Karma válasza Z_A_P (#21315) üzenetére


Karma
félisten

Hát, nem biztos, hogy a JID CSC-jében van XEN preconf.
De igen, az kellene.

“All nothings are not equal.”

(#21318) anrab válasza TomWexX (#21291) üzenetére


anrab
addikt

a 3G melletti ikon mit jelent? még nem találkoztam vele!
ja! és milyen kóddal lehet megnézni a cam. fw.-ét? ezt meg nem találom! sorry!

[ Szerkesztve ]

(#21319) Z_A_P válasza Karma (#21317) üzenetére


Z_A_P
addikt

Amugy ez mire jo (alapbeallitasokon kivul)?
Apps megy, minden mukodik, mit vesztek azzal hogy KOR van?

OK

(#21320) TomWexX válasza anrab (#21318) üzenetére


TomWexX
addikt

A kézikönyvben benne van: Feltétel nélküli hívásátirányítás bekapcsolva
Ezek a képek egyébként nem az én telómról valók...

Cam firmwer: *#197328640#, utána 6 3 1 (1.es megnézni, 2.es az update)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#21321) anrab válasza TomWexX (#21320) üzenetére


anrab
addikt

köszi!
május óta letöltöttem egy párszor a kézikönyvet de mindig elkallódik! :B

(#21322) Karma válasza Z_A_P (#21319) üzenetére


Karma
félisten

Mivel mindent beállítottál, semmit.

“All nothings are not equal.”

(#21323) a510


a510
aktív tag

Info fizetős app letöltéséhez Wirecarddal: nem lehet már csak átutalással pénzt tenni a Wirecard számlára, bankkártyát nem is enged regisztrálni. (Thx fulzolnak)

(#21324) the radish válasza Z_A_P (#21300) üzenetére


the radish
senior tag

Jövő héten lesz meg a T-s Wavem, a hűségem akkor teszi lehetővé. Pár hete elhatároztam, hogy frissítem regedit trükkös Kiessel a gari miatt, de sajnos Te és Janes1976 is elrémisztett az egésztől, úgyhogy lehet, hogy sokáig marad a T-s "magenta" és a w'n"wk...:(

(#21325) Varszegig válasza the radish (#21324) üzenetére


Varszegig
veterán

namost épp ők nem kéne elrémisszenek.
janes1976-nak sima volt a frissítés a kamerával volt gondja. z_a_p meg egy holland wave-et masszíroz:)

a510:Nekem a korábban regelt visáról enged pénzt küldeni.

[ Szerkesztve ]

(#21326) marsi13


marsi13
csendes tag

Sziasztok!
Éljen az e-bay!! :C Ezt ma hozta a postás:

[ Szerkesztve ]

(#21327) a510 válasza Varszegig (#21325) üzenetére


a510
aktív tag

Te még idejében regisztráltál, én már lekéstem a kártyás cuccról. Átutalgatni meg egyelőre nincs kedvem (bár nem állna sokból). Így már sajnálom, hogy megadtam minden adatom.

(#21328) the radish válasza Varszegig (#21325) üzenetére


the radish
senior tag

Oké, csak egy kicsit elbizonytalanodtam. :) A kamera fw-jét mindenesetre Én is kihagyom majd egyelőre. :)

(#21329) victorio79


victorio79
tag

Na. Kipróbáltam a WiFi-s böngészőt (MyExplorer) amit annyian hiányoltak itt. :DD
Elég életképes, bár egyszerű. Szépen húzza át a fájlokat, komplett könyvtárakat is. Jó lenne ha a Samba szerveren keresztül le tudna játszani, nem kellene mindent lehúzni. A gépem megosztásait kezeli, de sajons a NAS-ommal még összeakad. :F
De legalább már nem sír senki, hogy nincs. :R

"Si vis pacem, para bellum."

(#21330) the radish válasza marsi13 (#21326) üzenetére


the radish
senior tag

Nekem ilyen jött. Már csak a telcsi hiányzik. :)

(Brando)

[ Szerkesztve ]

(#21331) janes1976 válasza the radish (#21328) üzenetére


janes1976
őstag

Szia!

Na azóta kiderült, hogy a kamera fw frissítés cseszte el a kamerát, nem a teló fw frissítése.

Én is megcsináltam az fw frissítést a legfrisebbre gond nélkül megcsinálta. Mondjuk tegnap is eljutottam idáig, csak éppen az a fránya kamera fw frissítés cseszett ki velem, amit ma kihagytam, így van kamerám. Saját kárán tanul az emberfia.

Úgyhogy 1 szó mint 100: mindenkinek ajánlom, NE frissítse a kamera fw-t, csak akkor ha rengeteg ideje van buherálni meg szaladgálni. Mer nem ám úgy rontja el a kamerát hogy attól használhatod, lófaszt, nem is működik. Azt írja ki: fényképező hiba és be se lép a kamerába.

Mondom, teló fwt frissíts nyugodtan, annak semmi köze a kamerához, mert azt külön kell frissíteni.

Jótanács: akinek nem ajánl fel frissítést a KIES, az gondolom frissítette a legutóbbira, mármint a KIESt, az szedje le és rakja fel pl. azt, ami a magyar SAMSUNG oldalán van, előzőt. A 82., 83. végű jó. Köszönet Varszegignek, aki a tippet adta. :)

Üdv.
Janó

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#21332) the radish válasza janes1976 (#21331) üzenetére


the radish
senior tag

Köszi. Bátraké a jó teló. :)

(#21333) janes1976 válasza the radish (#21332) üzenetére


janes1976
őstag

Gondolod, felfrissítettem a teló fwrt fasza, minden király, utána kamera fwt, mire elszállt a kamera, volt vagy 400 a vérnyomásom, de a saját hülyeségem miatt, hogy hogy lehetek ilyen f*sz, hogy elcseszem a saját telóm.

Meg a poén az, hogy sztem nem is jött ki új kamera fw frissítés, sztem mindenkinek ugyanaz van, ezért nem is kellett volna, de lehet tévedek. Magyarul rengeteg értelme volt a műveletnek.

Varszegig: Jaja. JH3-am volt. :W Mekkora kemény, pont akkor írtam mikor te. :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#21334) Varszegig válasza janes1976 (#21331) üzenetére


Varszegig
veterán

az már csak a hab a tortán, hogy a JH3 óta nincs is új kamera fw, tehát te bitre azonossal vágtad felül

(#21335) victorio79


victorio79
tag

Itt van pár kép is:

"Si vis pacem, para bellum."

(#21336) szebev


szebev
senior tag

Sziasztok! Tegnap es t.elott nem volt Samu Appsom (tesomnak sem). Mara van, de most meg nem tudok letolteni, mindig csak varakozik! Ti tudtok letolteni appsot a telorol? Ja es angliaban elunk, nem tudom ez szamit-e!

[ Szerkesztve ]

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#21337) Z_A_P válasza szebev (#21336) üzenetére


Z_A_P
addikt

Minap nekem is szarakodott (Network error-t adott mikor be akartam lepni a telefonon).
De most jol megy, epp most toltok le par progit (igaz KIES-en keresztul)

OK

(#21338) Killerlaca


Killerlaca
senior tag

Sziasztok

Tudja már valaki hogyan lehet a meglévő Theme-eket szerkeszteni vagy ilyesmi?

Üdv

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#21339) Tucobe


Tucobe
tag

Sziasztok! Kellene egy kis segítség win7 alatt nem ismeri fel a kies a telt. Mi lehet az oka?

(#21340) TomWexX válasza Tucobe (#21339) üzenetére


TomWexX
addikt

Olvasd el az 1. hsz-t... - Bocs, ez nincs benne... :B :W

Kiesben bal fent nyomj a Kies gombra, majd illesztőprogram visszaállítása.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#21341) Tucobe


Tucobe
tag

Köszi, de most meg már megy :)

(#21342) Fantomas80 válasza victorio79 (#21335) üzenetére


Fantomas80
tag

Hello!
Ezt hogyan lehet így megoldani milyen program kell hozzá?

Googlemaps frissíthetne már! A házunk helyén Avarkori sátrak és temető látható! :)

(#21343) leslieke válasza Fantomas80 (#21342) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

MyExplorer

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#21344) szebev


szebev
senior tag

Fent van a masodik magyar apps is! Egy magyar-angol-nemet-francia szotar. Ugyanaz irta mint a konyves appsot (Bajzat Robert) .

Megoldodott a problemam amit par hsz.-el (#21336) korabban kerdeztem tolletek! Kikapcs-bekapcs megoldotta! Mar le tudok tolteni apps-okat!

[ Szerkesztve ]

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#21345) Varszegig válasza leslieke (#21343) üzenetére


Varszegig
veterán

SnapNGo egy másik megoldás ugyanarra a témára. Csak a teló kamerájával kiválasztod a pc monitorról, ami kell, és küldi wifin. :Y

(#21346) lasarus1988 válasza victorio79 (#21335) üzenetére


lasarus1988
tag

Ez melyik téma? Egy linket tudnál küldeni?

(#21347) Polllen


Polllen
nagyúr

Álohá!

A névjegyzékben a "Tevékenységek" fül alatt mit kellene látnom? Összekapcsoltam néhány névjegyet a megfelelő facebook account-tal a képek és egyéb adatok miatt, de a tev fülön nincs semmi...Akkor se, ha egyébként szoktunk egymás oldalára irogatni...Ötlet :F (telón JF2 van)

A másik furcsaság meg az, hogy bár a facebook frissítést manuálisra állítottam, ahogy belépek a névjegyzékbe, máris mászik a netre egy pillanatra a teló...ha megnyitok egy összekapcsolt névjegyet, ugyancsak...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#21348) Fantomas80 válasza leslieke (#21343) üzenetére


Fantomas80
tag

Fizetős. :(
Pedig ennek örültem volna.

Googlemaps frissíthetne már! A házunk helyén Avarkori sátrak és temető látható! :)

(#21349) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Ezt már régóta vártam:

Hungarian Dictionary angol-magyar, ingyenes szótár!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#21350) sede7


sede7
tag

Működőképes magyar-angol offline szótár, magyar-német kisöccsel és magyar-francia még kisebb öccsel. Jónak tűnik!

szerk.: hopsz, most látom, hogy nemhogy lesliekét dupláztam, de már őt is megelőzték... bocs!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.