Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#21651) TomWexX válasza DonMedve (#21648) üzenetére


TomWexX
addikt

A 100-as végűvel azthiszem sehogy sem lehetett frissíteni. Még azok se tudtak akiknek nem kell regedit trükk. Megnézhetné valaki hogy a 102-essel mi a helyzet e téren.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#21652) Varszegig válasza TomWexX (#21651) üzenetére


Varszegig
veterán

ez nem igaz, a 100-as végű nekem mindig felajánlotta a JI3-at. (Semmi regedittrükk nem volt).
Viszont akinek a 100-as volt az első KIES a gépén, azt hiszem az tényleg nem tudott frissíteni. (Beleírta a gépnevét a verziószámba az ökör KIES :O )

(#21653) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Kicsit kisebb ez a KIES, mint az eddigiek voltak és gyorsabban is települ persze.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#21654) Kis@ válasza Peti_KM900 (#21626) üzenetére


Kis@
tag

Lassan négy hónapja megvan, és csak egyszer nem ébresztett fel, amikor bennfelejtettem az irodában.

IMHO az ébresztés azoknál nem szokott működni, akik éjszakára kikapcsolják a telefont és elfelejtik jól beállítani (vagy nem tudják, hogy hogyan kell beállítani, ha azt szeretnék, hogy kikapcsolt állapotban is jelezzen.)

Semmi probléma az ébresztéssel. Meggyőződésem, hogy azok akik itt sírnak, hogy nem ébresztett a telefon, azok nem vették észre, hogy az ébresztést az után kell beállítani miután bekapcsolták az "Automatikus Bekapcsolás Beállítása"-t. Ezt lehet bugnak nevezni, hogy ilyenkor csak az ezután beállított időpontokban ébreszt, de szerintem meg lehet szokni, csak oda kell figyelni.

Nem fordult még elő, hogy egy bekapcsolt telefon ne ébresztett volna. Mindig csak a kikapcsolós emberek írták.

Kis@

(#21655) DonMedve válasza Kis@ (#21654) üzenetére


DonMedve
addikt

Én is kikapcsolom,és tökéletesen ébreszt.Van egy beállítás hétköznapra ami állandó,meg egy másik amit módosíttani szoktam.Mindegyikkel ébreszt.

Gyerekek,kb fél perc alatt updatelt a KIES.Le vagyok nyűgözve!Mindjárt meglesem át lehet e verni.

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#21656) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Az ébresztő hibás működése csak kikapcsolt állapotban tapasztalható, vagy bekapcsolva is megesik, hogy elfelejt ébreszteni?

Fél óra múlva megvan a cucc :C

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#21657) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Sracok! Nekem valamiert ujraindult a szamlazas az r66-ban. 30 napot ir mar 3 napja a probaverziora. Ez nem baj, inkabb orulok neki. Navigal ugyan ugy meg minden. Zsir! Volt mar valakinek ilyen? xD

Amugy elojott nekem is az ebreszto hiba. Arra keltem tegnap reggel, hogy nem keltem. Probanal 1 percre beallitva ebresztett rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#21658) TomWexX válasza Varszegig (#21652) üzenetére


TomWexX
addikt

Akkor nem tudom mi alapján válogat a kies, mert emlékszek olyanra, hogy valaki mondta hogy a 100-as végű nem ajánlja fel a frissítést, majd visszatette a 82-est és azzal egyből jött az ablak hogy van újabb verzió. Nekem is volt fent a 100-as, és nekem nem írta bele a PC nevet a szoftver verzióba. (ennek ellenére se engedett frissíteni reg trükkel) De láttam képen hogy másnak meg beleírta...érdekes dolgok ezek. :F

DonMedve: Várom a fejleményeket... :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#21659) ProdyG válasza Varszegig (#21644) üzenetére


ProdyG
senior tag

ezt leírnád pár mondatban hogy kell csinálni? felrakom a kies-t, és az magától frissíti a firmware-t? hogy tudom visszarakni a "teljes firmware"-t?

(#21660) Kis@ válasza DonMedve (#21655) üzenetére


Kis@
tag

Nem állítottam, hogy senkinek se ébreszt aki kikapcsolja éjszakára, sőt. Csupán azt jeleztem, hogy ha jól emlékszem leginkább csak azoknál fordult ez elő.

Kis@

(#21661) Varszegig válasza ProdyG (#21659) üzenetére


Varszegig
veterán

1. hsz

(#21662) DonMedve


DonMedve
addikt

Na!Az adatokat átírom JI2-re,ugyanúgy látja a JI3-at a telón.Nekem nem írja bele a gépnevet,de akkor sem fog menni szerintem az update.Még szerencse,hogy meghagytam a régi KIESt!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#21663) TomWexX válasza gamek!ller (#21657) üzenetére


TomWexX
addikt

Kollégám épp most mondja hogy neki is újra indult a próbaverzió. Jelenleg 27 napnál tart., de egyszer már lejárt neki. :)

DonMedve: Én attól tartok hogy egy idő után már nem lehet frissíteni a régi kiessel. Majd egyszercsak kiköpi hogy firm frissítéshez frissítse a kies-t. Szerinted lesz ilyen?

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#21664) Fantomas80 válasza Varszegig (#21652) üzenetére


Fantomas80
tag

Jaja pl. nálam is beírta a gépnevét a verziószámba :D

Én nagyon megvagyok elégedve a telefonnal így két-hét után is. Csak ajánlani tudom :))

[ Szerkesztve ]

Googlemaps frissíthetne már! A házunk helyén Avarkori sátrak és temető látható! :)

(#21665) nyargonc


nyargonc
csendes tag

Sziasztok kedves fórumozók.

Ismételten egy kérdéssel fordulok hozzátok.

Adott egy probléma.
Előzőleg Nokia E51-em volt, ami képes volt arra, hogy az exchange-el leszedett naptárbejegyzések jegyzet részében lévő telefonszámot fel tudtam hivni, közvetlenül a naptárból. Ráklikkeltem és hivta.
Viszont a wave-vel akármennyire is próbálom, nem tudom ugyanezt létrehozni. A gmail-es naptárból a megjegyzés rovatot leszedi de úgy sem megy, illetve amit én a telefonon készítek az abban található megjegyzésben lévő számot sem tudom közvetlenül hivni.
Sajnos nálam ez kardinális kérdés, mert már nagyon rászoktam erre a symbian-nál és minden találkozóm, tárgyalásom szükséges telefonszámait oda szoktam tenni.
Ha valaki tud erre akármilyen megoldást mondani, annak egy életre hálás lennék, mert a telefon egyébként nagyon szuper és nem szeretnék tőle megválni.

Előre is köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#21666) DonMedve válasza TomWexX (#21663) üzenetére


DonMedve
addikt

Nem tartom kizártnak,de bizakodjunk.Mert ha így lesz,akkor nekem is marad a Loader.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#21667) Szacsy007


Szacsy007
csendes tag

Úgy veszem észre, hogy nem bírja az akksi a hideget, pedig még nem is repkednek a mínuszok. Ma reggel már másodszor fordult elő, hogy rá akarok nézni a telóra, és semmi, ki van kapcsolva. Bekapcsolom, majd szomorúan látom, a fél órája még 60%-os töltési szint eltűnt, lemerült a teló... bekapcsoltam, beraktam a nadrágom zsebébe, hogy megmelegedjen, meg mellette autóztam is, és láss csodát, 58%...
Tapasztalt már valaki hasonlót?

(#21668) pezolka


pezolka
csendes tag

Hali!
Tudna valaki segíteni hogy honnan tudnám letölteni a 82-es végű KIES -t .
A 100-as és a most fenn levő 102-es nem enged frissíteni .

(#21669) Varszegig válasza Szacsy007 (#21667) üzenetére


Varszegig
veterán

szerintem ennek nincs köze a hideghez. Szerviz, akksicsere.

(#21670) mixi10 válasza pezolka (#21668) üzenetére


mixi10
tag

[link] 82 KIES

(#21671) leslieke válasza Motion_Blur (#21656) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Bekapcsolva mindig ébreszt!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#21672) ruszi_tomi


ruszi_tomi
aktív tag

Nah a mai nap kicsit babrálgattam a telót a buszon, régebben használtam a Route66-ot navigálni, eddig nagyon meg voltam vele elégedve, tökéletesen navigált, /egyszer levitt Bp.-ről Sopronba is./
Ma nem igazán akart jelet találni, sőt, 40 perc után sem talált jelet.............
1. kérdés: Ennyire érzékeny a Wave az időjárásra? Mert ma nagyon be volt borulva, szakadt az eső!!!! Vagy csak simán valami gond van a készülékkel?

Ahogy garázdálkodtam a Route66-ban, rámentem az előzményekre, és tapasztaltam, hogy az előzmények kb. fele nem látszik, ott van, de nem írja ki a telefon, rá tudok menni, de fekete az egész.............
Akármelyik előzményre megyek rá, a telefon azonnal újra indul, 10-ből 10-szer!!!!!
Próbáltam kitörölni az előzményeket, azonnal újra indult a telóm..............
Szóval valami ötlet? Tapasztalt esetleg valaki ilyet? Jah a legújabb hivatalosan letölthető fw.-m van, a Kiessel lett frissítve a teló!!!!!!!!!!!!!
Csak nekem talál ilyen lassan jelet a GPS, vagy vannak esetleg honfitársaim???? :W

Oneplus 8T 8/256

(#21673) lasarus1988 válasza ruszi_tomi (#21672) üzenetére


lasarus1988
tag

Én ma használtam 1 órája a ferenciek terénél a GPS-t gyalogos navigálásra. Kevesebb, mint 10 másodperc alatt talált jelet a magas házak között.
Független, JI2-es firmware, MP1.000 hardwer

[ Szerkesztve ]

(#21674) leslieke válasza ruszi_tomi (#21672) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Most raktam ki az ablakba, 10 emeletes panelházak közt is talált jelet. Kb. 30 mp. alatt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#21675) Vovi1


Vovi1
aktív tag

Sziasztok.

Eddig még nem írtam ebbe a fórumba, máshol gyakran felbukkantam, Aréna,(Zack-al) Xperia, GT540 stb.

Hozzám került egy Wave II. Elhajítottam az X-10-et annyival jobb ez a teló! Eddig Android párti voltam, kipróbáltam a legújabb telefonokat erre az Op. rendszerre, ( Samsung tablet, Desire Z stb), így okkal mondhatom, nagyon szép és jó mobil kommunikációs telefont csinált a Samu.

A hét végén próbáltam belakni, semmi leírásom nincs róla. Letöltöttem a használati utasítását, de szeretem magam felfedezni a telefont, tehát ilyet nem olvasok el elvből. Még felvenni sem tudtam híváskor....

Szóval két napot csak olvastam a fórumokat, de nem lettem sokkal okosabb.

A KIES valami borzalom, az átlagnál jobb gépem van de bizony lassú. A teló nem talált drivereket, a kies nem ismerte fel stb. Hol működik a mass storage hol nem, pedig ezen szoktam a telefonokkal kommunikálni. (win7) Úgy megfogta a gépet, hogy csak az USB kábel kivételével indult el.

Ma este a Kies felismerte Mass storage módban (???, kiesben nem) rögtön frissíteni akarta a még a jóformán meg sem jelent telefont. Jelenleg JI6-os végű szoft van rajta, 1.2-es verzió, úgy olvasom mindenki ezt várja.. Csak angol nyelvem van, jó lenne a magyar is.

Kérdés elengedjem-e a frissítést, és az mit fog tenni a lelkével. A setupban van softver update, de ehhez Samsung accuont kell. Felejtős ez a módszer?

(#21676) DonMedve válasza Vovi1 (#21675) üzenetére


DonMedve
addikt

JI6?? :Y Ilyen a samfirmware.webs.com-on sincs!Egy shotot tudnál csinálni róla?Erre kiváncsi lennék!

Szerk.:Ja,hogy Wave 2.Bocsesz,az felett elsiklottam. :B

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#21677) Varszegig válasza Vovi1 (#21675) üzenetére


Varszegig
veterán

Jó kérdéseid vannak, ilyen telót itt még senki sem tapizott:)

KIES: milyen verziód van. Nekem egy i7-es procival 4 GB-rammal, win7 64 bit alatt hasít, lehet ez az ajánlott konfigja? :DD (Viccet félretéve, nem hinném, hogy egy kódoptimalizálási versenyre be kéne nevezni a kiest.)

"Még felvenni sem tudtam híváskor...." Fizikai gomb megnyomása nem játszik?:)

A KIES verzió azért is lehet fontos, mert esetleg ezeket az újabb telókat a régebbiek nem ismerik.
1.2-es bada-ból magyar verzió még nincs, de majd lesz. (Gondolom addig nem lesz, amíg a swype klón nem működik magyarul is.)
Frissítés: azt mi nem tudhatjuk, wave-re nincs ilyen firm még. ÉN megengedném, egyszer élünk:) (Azért olvass vissza, lehetnek bonyodalmak, szóval előtte ismerkedj meg a "mi van ha mégsem sikerült" opcióval.)
Mellesleg a telón lévő sw update jobb megoldás, én azt választanám. Samu fiókot a telón is tudsz csinálni.

(#21678) Dapro


Dapro
senior tag

Sziasztok. Na, megvan a telefonom.
55 ezer forint volt. 1 hetes a készülék, 2év gari. T-s.
Szerintetek jó vétel volt?

más: nem értem mi az a ji1 meg mittomén mi szoftverek, de hol ajánlja fel a szoftverfrissitéseket? Mert nem akarok semmit frissíteni, nem akarom, hogy baja legyen. a kamera frissitest meg tenyleg el akarom kerülni. egyenlőre kies nincs. wifi-t kapcsoltam be és ugy szedem le a játékokat. :) viszont kell egy memó kártya :S
t-flash kártyát nem kezel? ami a w995-höz volt? Vagy nem tudom milyen kártya az. De pici :D
:R

(#21679) Varszegig válasza Dapro (#21678) üzenetére


Varszegig
veterán

t-s készülékre nincs frissítés, és talán soha nem is lesz.

(#21680) Aryes válasza Kis@ (#21654) üzenetére


Aryes
nagyúr

Az ébresztő témához:
Akinek működik az ébresztő, az ne szólja le azt, akinek nem megy, mert neki eddig szerencséje volt, és olyan beállításokkal használta, hogy nem jött elő a bug(?).
Nem ébreszt a következő esetben:
-előre beállított ébresztési időpont mindenféle ismétlés kikapcsolva (ismétlés csak egyszer)
-elalvás előtt csak a jobb oldalon lévő óra ikonra bökve élesíted
Ez esetben biztos az elalvás.

(#21681) Jadro válasza Dapro (#21678) üzenetére


Jadro
veterán

Egyértelműen jó ár volt.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#21682) janes1976 válasza Varszegig (#21679) üzenetére


janes1976
őstag

Sziasztok!

Azért vki megmagyarázhatná csak úgy pusztán kíváncsiságból, hogy a vodafone miért olyan mint a független, a tés meg miért nem frissíthető? A té mit baszik el a telóval, vagy a voda mit nem?

Szóval értitek? :P

Na GPS. Csütörtökön vettem meg a telót a vodánál és csak most jutottam el oda, hogy kipróbáljam a gps-t. Annyi rosszat (meg jót) olvastam, hogy remegő kézzel mentem ki az előbb az udvarra és elindítottam a route 66-ot. Nem hazudok, első indítás után 3-4 perc után megtalálta a műholdat kb. 1 perc és már az utcát is. Csak annak írom aki ilyen telót akar és a gps probléma miatt filózik, hogy pl. nálam mint a villám úgy vágta be a gps jelet. :K

Még 1: ez a route nem szar így első ránézésre, nyilván még nem próbálgattam. Tudja vki az árát? Ennél van jobb?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#21683) Dapro válasza janes1976 (#21682) üzenetére


Dapro
senior tag

Meg az is érdekel, hogy mitől bukok el akkor most, hogy T-s a telefonom? máshogy nem tudom frissíteni? Vagy egyáltalán nem is fontos? Milyen frissitesek vannak rá? És milyen néven találom őket a google-ban? (és akkor én megkeresem)

(#21684) janes1976 válasza Dapro (#21683) üzenetére


janes1976
őstag

Nem buksz semmit sem. Érdemes a telefon fw-jét frissíteni. Te multiloaderrel tudod.

Viszont a kamera FW frissítést KERÜLD!!! Akármit olvasol róla, hogy milyen fasza ha frissíted, HAGYD KI!!!

Ezt a 2 oldalt ajánlom figyelmedbe. Itt mindenre választ kapsz. :K :C

http://samsungwave.hu/

http://www.mysamsungwave.hu/

Leslieke: Á, írtem, erre gondoltam.

Más: vki régebben írta, hogy tud memóriakarit a telóba fasza áron. Érdekelne. :)) Nem szeretnék 10 000 hozzászólást visszaolvasni, vki be tudná linkelni. :DD

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#21685) leslieke válasza janes1976 (#21682) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mert a T belenyúl a szoftverbe, a V meg nem.

Route 66 árak: [link], jobb most még nincs, és ha lesz is azért is fizetni kell. Ingyenesről csak álmodozni lehet.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#21686) zack válasza Dapro (#21678) üzenetére


zack
nagyúr

Jó áron vetted, szerencsés vagy, bár szvsz. csak azért vehetted ennyire olcsón, mert az eladó egy igazi madár volt. :DDD A T-s modellek 60-62 környékén mennek, a függetlenek 65-67k között. Gondolom meg volt szorulva azért adta ár alatt.
A 2 memóriakártya teljesen más. Ebbe MicroSD kártya kell a W995-be meg M2.
De ha ekkora a "homály" a telefonnal kapcsolatban, én a helyedben az elkövetkező pár napot a fórum átolvasásával és jegyzeteléssel tölteném. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#21687) leslieke válasza Dapro (#21683) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Első hozzászólást érdemes lenne elolvasnod! Sok infó van ám ott, és kevesebb kérdésed is lesz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#21688) janes1976


janes1976
őstag

Lammer kérdés nézzétek el: milyen memóriakártyát érdemes bele venni, tudom hogy van különböző class-os, csak nem értek hozzá, az árakat meg végképp nem tudom. :N

leslieke: köszi! :C :R

Ez a telefon 1 kincs, csütörtök óta van meg és nem tudok betellni vele! :C

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#21689) Dapro válasza zack (#21686) üzenetére


Dapro
senior tag

Nincs homály. :D Tudok mindent. Csak valaki mintha mondott volna ilyet vagy lehet én értettem félre. Meg a wave szoftverével kapcsolatban volt még homály :D

Egyenlőre happy a day.

Nagyon tetszik az EmpireDefense és a Caligo játék. Egyenlőre nem akarok sokat leszedni mert nincs memókarim, bár biztos át lehet helyezni később. (mint a w995-nél.) De nekem egyenlőre mindent a főmenübe pakol, wifi-vel szedtem őket. Át lehet helyezni a főmenüből őket?

Még egy kérdés: Hol tudom megnézni, hogy milyen programok futnak a háttérben? Nem vagyok benne biztos, hogy mindent bezárok :D

(#21690) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Megvan! :R

Made By Samsung

akkun: Made in Korea / Finished in China
2010.10.18.

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#21691) Vovi1 válasza Varszegig (#21677) üzenetére


Vovi1
aktív tag

Újrakezdem, mert összeomlott a gépem, kilépett magától, már egy oldalt írtam.... hülye kies.

Szóval azért itt érdeklődöm mert
1. Olyan a fórum mint egy éve az Aréna. A WII-nek nincs önnálló fóruma.
2. A teló hardver és a szoft megegyezik a 8500-al, csak a képernyő nagyobb, és sclcd. (vagy tft) Nagyon jó a képe, néztem összehasonlító ábrákat, SGS, N8 és W II. talán ez utóbbi nekem szimpatikusabb, színhőmérséklet, fekete árnyalat. Napon még nem próbáltam, igaz nem is volt a napokban. Mindenesetre jobb, mint az Xperia a 2.1-es szofttal, (azért érdekes, mert ebben már 16 m a színek száma)

2 magos AMD dadog, folyamatosan drivert telepít. Most a kies el sem indul, pedig az szgép lát mindent USB módban. Egyébként "tflash kilépés" miatt áll le. (ezzel szenvedtem az Arénával is, ott is hasonló hiba jött elő)

Van egy vinyóm szűz win7 64 -el, kipróbálom azon. Vagy XP-n? olyan is van kéznél.

Kies verzió a 100-as ( én már nem )

Egyébként elérek gyári szervízt, ha baj van újratelepítik. A nyáron az X-10-et fektettem ki, éppen szoft frissítés közben vált falazóanyaggá, de megcsinálták és feltelepítették a 2.1-es egy kísérleti verzióját (nem volt semmi feladat) !

(#21692) JMC válasza janes1976 (#21688) üzenetére


JMC
tag

Nekem egy 16 G-s Sandisk van benne. Igaz, csak Class2-es de 5000 HUF-ért nem panaszkodom. 720p-t is akadásmentesen tud játszani, felvenni, annál meg semmi nem terheli jobban a kártyát.

A statisztikához:
az enyém koreai, MP1.000-s és 2010.04.15. a dátum. A vassal nincs bajom (azt leszámítva, hogy már kétszer is minden látható jel nélkül kifagyott a Wave telefonrésze. A térerő-indikátor nem jelzett hibát, látszólag minden ok volt, viszont nem csörgött ki egyáltalán és én sem tudtam vele telefonálni, miközben az ugyanannál a szolgáltatónál lévő másik telefonomról simán ment a telefonálás. Újraindítás után persze rendbejött, de ezt akkor sem tekinteném normális működésnek. Főképp, hogy mindeközben telefonos ügyeletes voltam :((( )

(#21693) DonMedve válasza Dapro (#21689) üzenetére


DonMedve
addikt

Tartsd nyomva a menü gombot.Akkor bejön a bada "task managere"!Ott látni fogod mi fut.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#21694) Motion_Blur válasza Dapro (#21689) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Hol tudom megnézni, hogy milyen programok futnak a háttérben? Nem vagyok benne biztos, hogy mindent bezárok :D

Középső gomb hosszan megnyom ;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#21695) Dapro válasza Motion_Blur (#21694) üzenetére


Dapro
senior tag

Köszönöm a segítséget, több kérdésem nem lesz. Elfelejtettem elolvasni az első hsz-t.
:R

(#21696) Varszegig válasza Vovi1 (#21691) üzenetére


Varszegig
veterán

lehet azért nem ismeri fel, mert drivert telepít.
Ja, és a telót KIES módban kell csatlakoztatni, a telón azt kell választani

(#21697) s4hu|SyD^ válasza gamek!ller (#21657) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Nekem is már a 2. hónapja megy. Most van még 4 napom hátra a másodikból, kíváncsi leszek megint elölről fogja-e kezdeni, mert akkor királyság. :D

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#21698) leslieke válasza s4hu|SyD^ (#21697) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezt hogy hoztátok össze?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#21699) marsi13 válasza Dapro (#21678) üzenetére


marsi13
csendes tag

Szia!

Az nem fordulhat elő, hogy az embered megvette előfizuval 29.900,-Ft befizetésével és 12 hónapon keresztül még fizet havi 3.300,-Ft-ot, most pedig úgy volt vele, hogy a különbözet (az általad fizetett 55.000,-Ft minusz az előlegként kitokolt 29.900,-FT = 25.000,-Ft) majdnem kamatmentesen maradt, egyösszegben a zsebében?

Te örülhetsz mint ...... a farkának :K , viszont felmerülhet a kérdés, hogy van-e annyira megbízható a pali, hogy fizetni fogja a részleteket, mert ha nem akkor IMEI alapján a T letilthatja a telefont (volt már rá példa).

Remélem az általam vázoltak maradnak fikció szinten, de abban semmi logikát nem látok, hogy valaki egy 70.000,-Ft-ért vásárolt telefont egy hét után 55.000,-Ft-ért lepasszol.

Persze lehet, hogy csak ekkora mázlista vagy, akkor viszont vegyél Lottót, hátha a mázlid kitart a hétvégéig! :C

[ Szerkesztve ]

(#21700) s4hu|SyD^ válasza leslieke (#21698) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Nem vagyok benne biztos, de nézi a használatot is szerintem, nos én 1 napot se használtam össz, csak kipróbáltam. Vagy bug.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.