Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) enfermedad


enfermedad
csendes tag

egyébként haverommost kapott egy iphone 3gs-t és hát, bőven elgondolkoztam hogy megérte e nekem az hogy ennek jobb a kamerája ahhoz képest, meg a kijelzője... lehet inkább kifizettem volna érte a +x FT ot, kicsit más élmény... meg hát ugye amennyi, amilyen minőségű cucc arra van... csak csorgatom a nyálam:D na majd talán az iphone 4gs t

(#1052) AmigaFan válasza enfermedad (#1051) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

A szifont nem kell ehhez hasonlítani, az más kategória! A Jet ellenfele valójában az LG Arena.

Amiga Forever...

(#1053) Land


Land
veterán

Leírná valaki, hogyan tudom beállítani, hogy a menü látványosan hullámozzon lépkedéskor?
Nekem a kamerának nincs hangja, pedig rákattintottam a hangra. Miért?
Programok közül miket érdemes feltenni rá? Widgeteket úgy kell kikapcsolni, hogy a felsorolásnál kiveszem a pöttyöt és akkor nem lesz a főképernyőn a függőleges sávban? Ettől begyorsul a telefon?
Témát lehet cserélni? Jelenleg piros, zöld és fekete van. Van ennél komolyabb tuning vagy más színt hozzá lehet tenni?
Ez a 2öt csapok a telefon tetejére és bejön xy program, ezt hogyan kell beállítani?

köszi!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#1054) student válasza AmigaFan (#1028) üzenetére


student
őstag

de frissítheted magadnak is odahaza

ja de nekem még mindig nem frissiti a studio. akkor hogy frissitsem?

(#1055) Viktor_0717


Viktor_0717
csendes tag

Sziasztok!
Első pár alkalommal hány orát érdemes tölteni, h az aksinak a legjobb legyen?

(#1056) Sasal1ty válasza Viktor_0717 (#1055) üzenetére


Sasal1ty
tag

Szia!
Ezekre az akksikra már nyugodtan akor töltesz rá amikor akarsz, én se "sütöttem" ki mint anno a régi telóim akksiját ,.

GTA V : Pacikuki007

(#1057) #96927232


#96927232
törölt tag

Üdv!

Ha minden igaz akkor holnap meglesz a kicsike :DD Majd írok, hogy milyen stb. GPS-hez mekkora memóriakártya ajánlatos? Elég 2GB vagy nagyobbat vegyek?

[ Szerkesztve ]

(#1058) AmigaFan válasza Viktor_0717 (#1055) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Akkumulátorok első töltésével kapcsolatban a hivatalos álláspont a következő!
A régi NiMH akkukat még szükséges volt 3X16 órát tölteni, hogy elérjék a teljes kapacitásukat. Utána pedig az optimális élettartam miatt célszerű volt úgy használni őket, hogy megvárni amíg kikapcsol, és kikapcsolt állapotban teljesen feltölteni.
Az új Li-Ion / Li-Polymer akkuknál már nem szükséges a 3x16 órás formázás, viszont ajánlott, hogy az első töltés egy hosszabb idejű legyen, de nem kell neki 16 óra, elég egy éjszaka is. Utána a továbbiakban az optimális használata úgy módosul, hogy nem kell hagyni teljesen lemerülni, hanem amikor már jelez a telefon, hogy töltést kér, akkor kell tölteni, és ha lehet töltsük fel teljesen! Ha esetleg hagytuk lemerülni teljesen, akkor sincsen gond, tegyük fel tölteni, és kész! Viszont előfordulhat olyan eset, hogy ilyenkor egy úgynevezett mélymerült állapotba kerül az akku, és ilyenkor hiába van rádugva a töltőre, látszólag nem történik semmi, nem jelzi a telefon a töltést! Nem kell megijedni, tölt a telefon, csak a töltést kijelezni akkor tudja már, ha az akku elérte azt a minimális feszültséget, amit a telefon már érzékelni tud! A lithiumos akkuk sokkal jobban bírják a rátöltést, minta az NiMH akkuk, azért mégsem jó ha nem hagyjuk lemerülni, ugyanis ha rendszeresen csak félig merítjük, és aztán mindig feltöltjük, akkor erre egy idő után az akku úgymond emlékezni fog, és már akkor üreset fog jelezni, amikor normálisan csak félig lenne, és ezen már csak az akku csere segíthet!
Asszem mindent leírtam, és remélem ezzel tisztába tettem a kérdést!

Amiga Forever...

(#1059) S67


S67
csendes tag

SZIASZTOK.Nemrég vettem egy jetet,a VIP PHONE üzletben.A telo 3szor lefagyott. Bevittem a boltba délután háromkor,azt mondták még aznap hivnak hogy kész a telo.Este 8 felé mentem érte vissza.Persze nem hivtak fel.Ugyanaz a softver van rajta.teljesen hülyének néztek.Ennyit a bolti garirol.

(#1060) Wa2x_ válasza S67 (#1059) üzenetére


Wa2x_
veterán

Csak szolgáltatós vagy Samsung gari a jó. Bolti az hulladék, fogalmatlanok vannak ott, tisztelet a kivételnek.

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#1061) #96927232


#96927232
törölt tag

Na végre megérkezett! :) Elvagyok ájulva tőle, nagyon jó gyors is szerintem, semmi panaszom nics eddig! Annyi, hogy letudátok írni hogyan tudok szoftvert frissíteni? Vagy a fórumon egy linket hozzzá esetleg privát fontos lenne! Megnéztem Júliusi van rajta. Nézegettem itt, de most nemnagyon találtam :(

(#1062) Sasal1ty válasza #96927232 (#1061) üzenetére


Sasal1ty
tag

Szia!
Küldtem PÜ-t a frissítéshez.

GTA V : Pacikuki007

(#1063) #96927232


#96927232
törölt tag

Köszi! Van egy kis gond! Nem frissítettem, de hirtelen befagyott:( Elindul d nem reagál semmire. Sim kódot beütöm belép és ennyi:( MIt tegyek? Van valami gyári reset vagy hasonló?

(#1064) #96927232


#96927232
törölt tag

Download mód bejön megpróbáljam frissíteni? Elképzeljető hogy szoftver baja van?

(#1065) melandri


melandri
tag

Pár napja panaszkodtam, hogy csak egy napot bír az akksim....AmigaFan javaslatára kikapcsoltam a 3G-t és teljesen rendben van az akksi üzemideje.

....Aznap mikor teljesen lemerült a 3G-től csak rátölteni tudtam és úgy hagytam 3/4-ig feltöltve, hallgattam zenét átlagosan használtam ,kicsit bíbelődtem vele és 4 napot bírt !!!
Szóval erősen ajánlott kikapcsolni ha nem használja valaki...azóta a munkatársaim is kikapcsolták a 3G-t a telóikban. :)

Üdv.

(#1066) S67


S67
csendes tag

hello. Tudna valaki segiteni.Wifin nem indul el a You Tube.Azt mondták gyenge a jel.De szerintem más lehet a hiba.S8000XEIG2 verzio van a telon.Előre is köszönöm.

(#1067) Land


Land
veterán

Eladósorba került a Jetem. akinek ilyen készülékre fáj a foga, privátban rám írhat. köszi!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#1068) Nyusziman válasza Land (#1067) üzenetére


Nyusziman
tag

Mi történt h ilyen gyorsan eladod???
Vmi nem stimmel a teloval???
üdv

(#1069) Land válasza Nyusziman (#1068) üzenetére


Land
veterán

Nem az én világom a rezisztív kijelző. Kapacitivet szoktam meg, ami nem is karcolódik annyira.
Mostanában sűrűn cserélem a telefonjaimat, de nem azért, mert elromlanának.:) Ismerkedek új telefonokkal.

Land

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#1070) Viktor_0717


Viktor_0717
csendes tag

Szaisztok, valahol olvastam h asszem ötezer fotintárt vagy egy olyan foliát raknak a telefonra amely taszítja az ujlenyomatokat, és a karcoálstól is véd, vagy valami réteget hoznak rajta létre (olyasmit mint az iphonon) de msot sehol se találom, nem tud valaki hasonlót?

(#1071) Hanz


Hanz
tag

Sikerült pozicionálnom, de navigálni nem akar a route 66 ingyen. :(((
Most megpróbálom feldobni a telóra a Wetravelt. Álitólag nem olyan pöpec, de müködik. Majd elmesélem a tapasztalataimat.

(#1072) Topiemp válasza Bukoba (#1014) üzenetére


Topiemp
csendes tag

Sziasztok!
Légyszi valaki mondja meg hogy ezt a 3g-t hogyan kapcsolom ki, mert nemtalálom a menüben sehol és nekem be van kapcsolva de asszem nem hazsnálom azt sem tudom mire jó, de szeretnék tőlle megszabadulni hogy tovább tartson az aksi.
Valaki help pls

(#1073) Viktor_0717 válasza Topiemp (#1072) üzenetére


Viktor_0717
csendes tag

beállítások->hálózati beállítások->hálozati mód->és ott kiválasztod a gsm 900/1800 as pöttyöt, asszem így van magyarul, lehet h egy kcsit eltér a fordítás!

(#1074) #96927232


#96927232
törölt tag

Sziasztok! Köszönöm a segítséget sikerült frissíteni! A júliusi verzió volt rajta, teljesen behalt tőle semmire nem reagált. Most a legfrissebb szoftver van és nagyon jó! :)) A GPS-t hogy kell beállítani? Addig jutottam, hogy van route66 elindul, megvannak a térképek, hangok, de nem mutatja a pozícióm. Telefon beállításokba mit kell állítani a GPS nél? Műhol állapotánál bejön 5 is. Kell net beállítás vagy valami?

(#1075) AmigaFan válasza melandri (#1065) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Örülök, hogy bevált a tippem, és nincs gond a telefonoddal! :C

Amiga Forever...

(#1076) AmigaFan válasza Land (#1069) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

És meg van már, hogy milyen lesz az utód, vagy még nem döntötted el???

Amiga Forever...

(#1077) Land válasza AmigaFan (#1076) üzenetére


Land
veterán

LG Arena a strapabíró külseje, karcálló üvege illetve a kapacitív kijelzője miatt.:)
Engem idegesít a rezisztív kijelző. Eléggé meg kell nyomkodni és karcolódik is, amit utálok.:)

Feltetted MSN-t?:)

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#1078) AmigaFan válasza Land (#1077) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Nem, MSN-el még adós vagyok, de jövőhéten lesz több szabadnapom, addigra ígérem meglesz!!! :D :R

[ Szerkesztve ]

Amiga Forever...

(#1079) Hanz


Hanz
tag

A WeTravel nem akar müködni, pedig állítólag kellene. Ha valaki tud rá megoldást szóljon.
Ellenben találtam egy hasznos oldalt [link]
Például van leírás hogy kell még érzékenyebbé tenni a kijelzőt :)

(#1080) AmigaFan válasza Hanz (#1079) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Tényleg hasznos oldal, köszönjük a nép nevében! :R

Amiga Forever...

(#1081) Nyusziman válasza Hanz (#1079) üzenetére


Nyusziman
tag

Szia! Arra megkérnélek, h írd le h hogyan kell érzékenyebbé tenni a kijelzőt.
Köszi előre is!!

(#1082) Maffia91


Maffia91
aktív tag

MA bementem a mekibe, és volt wifi! Neteztem meg midnen, tök fasza bár 2 kérdésem is lenne vele kapcsolatban!

Az egyik, hogy YouTube-on nem tudtam videót nézni, mert rámentem egy vidire és kiirta (nem pontosan ezt), hogy nem lehet videót nézni!

A másik meg hogy van egy beépített alkalmazás a telóban! Méghozzá a Widgets! Ez fizetős vagy milyen? Mert kiirt valamit, de reflexből rá nyomtam az igenre, és valami "költség" szót is kiirt, de semmit nem szedtem le, csak elindítottam!

Honor Magic 5 Pro, Huawei P30, Xiaomi MI A1, OnePlus One

(#1083) Hanz


Hanz
tag

A wifit nem tudom ,mert nem használom. De a widgetek azok amolyan kis ikonok, alkalmazások. A többség netfüggő, pl időjárás, youtube stb. De lebirsz szedni analóg, digitális órát, számológépet, naptárat, stb amit egyszer letöltesz és csókolom, és azt rakod ki magadnak amelyik tetszik.
Viszont ma rájöttem végre hogy kell használni a motion gate-et. A rádió nagyon pöpec és a zenelejátszó is másképp néz ki. És tökre müködik a dolog :D.

[ Szerkesztve ]

(#1084) student válasza Nyusziman (#1068) üzenetére


student
őstag

én is eladom mert rühellem. a rezisztiv kijelző egy kalap szar

[ Szerkesztve ]

(#1085) Hanz


Hanz
tag

Nekem semmi bajom a kijelővel.
Ime hogy kell érzékenyebbé tenni:

Bekell menni a rejtett menübe. A billentyüzetbe beütni *#5239870*#, majd internals *#7092463*#. Ezután a 9-es test cases, majd ts-gwes, és a 2-es test touch config.
Ezeket kell itt átírni:

MOVE 5
FLICK 150
PRESS 2
LONG 35
DOUBLE PRESS 800
DOUBLE PRESS 25
POLLING TIME 5

A többit hagyni ahogy van. Mentés és ki lehet menni. De azt hiszem ezzel csak a widget bar és a widgetek érzékenysége javul.
Kipróbáltam és ténleg jobb.

(#1086) Nyusziman válasza Hanz (#1085) üzenetére


Nyusziman
tag

Köszi szépen.
Átállítottam és hiába mentem nem jegyzi meg ezeket a beállitásokat.
Neked? Visszaellenőrizted?
Üdv

(#1087) melandri válasza student (#1084) üzenetére


melandri
tag

...a rezisztív kijelző neked szar egyébként nem az! Nekem ( és még másoknak is) kifejezetten jobb mint a kapacitív... kevesebb a véletlen érintés pl...
El kellene felejteni a "kurva a liliomot" típusú szifon féle símogatást ehhez a kijelzőhöz mérni ami egy más technológiával működő kijelző!!! Ezt határozottabb mozdulatokkal kell irányítani és tökéletesen teszi a dolgát!

Nem kell leszarozni azért valamit mert neked éppen nem tetszik. Persze megteheted :) .

A itt fentlévő tesztvideón külön nevetséges a tesztelő görcsös bizonyítási vágya és a kézmozdulat amivel a kijelzőt "érintgeti"....

Meg kell tanulni kezelni a rezisztív kijelzőt és nagyon jó barát lesz.....

Egyébként meg ezt is érzékenyebbé lehet tenni...fentebb linkelve van....

Node , nincs harag... :)) ...csak tessék okosan nyilatkozni akkor hasznos lesz a topik...

(#1088) Hanz


Hanz
tag

felejtsétek el a 1085-ös számú írásomat. Valamit bebuggolt és alig birtam visszarakni az eredeti beállításokra.

(#1089) Nyusziman válasza Hanz (#1088) üzenetére


Nyusziman
tag

És mit buggolt?????

(#1090) Wa2x_ válasza Hanz (#1088) üzenetére


Wa2x_
veterán

Pedig jó dolog lett volna...

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#1091) Hanz


Hanz
tag

10x nyomtam egy dologra mire regált. Most minden az eredeti és igy jól müködik.

(#1092) AmigaFan válasza melandri (#1087) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Teljesen egyetértek! :C :R
Kinek mi tetszik jobban, mindenkinek a saját egyéni problémája, de nem kellene hamisan szidni azt, ami egyébként teljesen jó, és tökéletesen működik, csak éppen nem símodatni kell, hanem határozottan érinteni. És szándékosan nem nyomnit írtam, mert azért attól sokkal érzékenyebb, hogy nyomni kelljen. :D
A másik előnye pedig, hogy akár kesztyűben is tudom használni minden gond nélkül, ami azért jól tud jönni néha! Gondolom ezzel sem csak én vagyok egyedül!
Teszteltem a magam tapasztalatgyűjtése okán az LG Arena kapacitív kijelzőjét is, de attól, még hogy érintésre reagál, még csöppet sem lett gyorsabb a működése! :D
De ami a lényeg, fölösleges itt fikázni, amikor sokaknak meg tökéletes a rezisztív technológia is!

Amiga Forever...

(#1093) richies


richies
senior tag

nah megrendeltem eme szepseget, a merete miatt foleg, meg jo ajanlatot kaptam ra.
400 perc (masodperc alapu), 1000 sms, 1Gb internhasznalat, ingyenes orange maps (ez egy )avigacios progi)
ez mind kb 6600 Ft, s 18 ho szerzodessel

meglatjuk ,keddre csak megkapom.
:Y

Rozsomak of Power

(#1094) AmigaFan válasza richies (#1093) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Grat hozzá, tényleg jó ajánlat! Aztán majd ha már összemelegedtetek, kíváncsian várjuk, nálad mik az első benyomások, tapasztalatok! Végül is erről kéne szóljon ez a fórum! :D

Amiga Forever...

(#1095) richies válasza AmigaFan (#1094) üzenetére


richies
senior tag

szia, hat mar hezitalok, lehet az omnia2-t kellett volna...
de van 14 napom, hogy meggondoljam magm, ha nem tetszik...szoval majd jol megnyüstölöm :)

tenyleg, valaki tud erveket, miert jobb a win-es os mint samu simaja.
de sjana a telo nagyobb is, nagyobb mint iphone3gs..
ezert dontottem a jet mellett ,de mindenki kritikan alulinak tartja az akksi idot.

will see :K

Rozsomak of Power

(#1096) #96927232


#96927232
törölt tag

Nekem csak az nem tetszik benne, hogy nagyon látszanak rajta az ujjlenyomatok, és a kijelző széleihez beül a por :( Meg a kamerája lehetne sztem jobb, is de remélem ezt majd szoftveresen orvosolják még. szvsz a k800i kamerája mintha szebb képeket csinálna, bár a fene se tudja. Amúgy a kezelhetősége sztem jó, az érintésérzékenységgel is megvagyok elégedve, működésileg és tudásban nincs vele semmi bajom, akksi is elég jól bírja :)

[ Szerkesztve ]

(#1097) richies


richies
senior tag

sw-t kell frissiteni azt olvasom mindenhol, csak nekem meg orange-os lesz...
meglatjuk, de varom mar, mert szep telo :C

Rozsomak of Power

(#1098) #96927232


#96927232
törölt tag

Egyébként kamerához létezik külön sw? Ha igen honnét lehet letölteni? A rendes szoftvert már frissítettem a legújabbra.

(#1099) richies válasza #96927232 (#1098) üzenetére


richies
senior tag

hogy frissitetted a sw-t? asszem meg hivatalosan pc studiorol nem lehet, max ha beviszed szervizbe, vagy ha otthon meghackeled

Rozsomak of Power

(#1100) #96927232


#96927232
törölt tag

Multiloader 5.60-al, kb. 4 perc volt az egész, és a legújabb van rajta. Simán elfut 64bites win7 alatt gond nélkül tudtam frissíteni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.