Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) Maffia91 válasza Bukoba (#1650) üzenetére


Maffia91
aktív tag

köszi szépen a segítséget

Honor Magic 5 Pro, Huawei P30, Xiaomi MI A1, OnePlus One

(#1652) Adios090 válasza Maffia91 (#1651) üzenetére


Adios090
csendes tag

Miért jobb az Opera?

(#1653) Maffia91 válasza Adios090 (#1652) üzenetére


Maffia91
aktív tag

Én sokkal jobban szeretem, mert gyorsabb, nekem jobbant tetszik, és sokkal jobban jeleníti meg a honlapokat!
Próbáld ki! Énis néztem hogy minek még egy böngésző telóra, amikor már van egy fent, de feltettem és azóta nem is használom a másikat!

Honor Magic 5 Pro, Huawei P30, Xiaomi MI A1, OnePlus One

(#1654) nazax


nazax
csendes tag

Sziasztok!

Most szeretnék vásárolni egy JET-et annak ellenére, h a pár hsz-t elolvasva nagyon megosztja a tulajokat a telefon, vagy nagyon szeretik, vagy nagyon utálják... Szeretnék segitséget kérni valakitől, akinek régóta van ilyen telefonja és eléggé belemerült abba, h hogyan lehet rajta a frissitéseket stb. megcsinálni, h minél jobb és élvezhetőbb legyen a telefon! Minden újitás és frissités érdekel :) Privátban és e-mail cimen (nazax@citromail.hu) is irhat aki tud segiteni! Előre is köszönöm!

(#1655) AmigaFan válasza nazax (#1654) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Frissítés ügyben szerintem használd a fórum keresőjét, tökéletesen üzemel! :D
Sok hasznos dolgot leírtak már ide, csak el kell olvasni! De biztosan lesz majd valaki aki leírja neked még egyszer a mikéntjét! Én még az eredeti szoftverrel használom, nálam bevált, ezért nem frissítettem az újabbakra.

Amiga Forever...

(#1656) MihoOo


MihoOo
csendes tag

[link]
Egy videó a jetdroidról, aki feltette már várom a véleményeket, remélem mielőbb elkészül :))

[ Szerkesztve ]

(#1657) Maffia91 válasza MihoOo (#1656) üzenetére


Maffia91
aktív tag

Hát kiváncsi leszek, mikor dobják ki rá. Am fajának tünik!

Honor Magic 5 Pro, Huawei P30, Xiaomi MI A1, OnePlus One

(#1658) MihoOo


MihoOo
csendes tag

[link]

Ezzel a böngészővel már az is tudja használni a wifit, aki eddig nem tudta :)

(#1659) alkes


alkes
csendes tag

Lehet srácok elpaszolom a jetemet és veszek egy jetdorid.ot
Egyik haver vett egyett és nagyon bejön neki is nekem is :D
Nagyon gyors sokkal jobb a kezelőfelülete nincs lefgayás semmi sem jelnt gondot neki :)
Ha valkinek esetleg kellen a telóm az írjon priviben :)

(#1660) MihoOo válasza alkes (#1659) üzenetére


MihoOo
csendes tag

jetdroidot? de hát az egy szoftver a jetre..

(#1661) Maffia91 válasza MihoOo (#1660) üzenetére


Maffia91
aktív tag

Énis néztem, hogy a sárc mit akar venni :)
Elöször azt hittem h én vok lemaradva, de most már tom, hogy nem! :)

Honor Magic 5 Pro, Huawei P30, Xiaomi MI A1, OnePlus One

(#1662) MihoOo válasza alkes (#1659) üzenetére


MihoOo
csendes tag

szerintem még véletlenül se add el, várd meg míg teljesen kifejlesztik a jetre az android op.rendszert.
itt tartanak : [link]

(#1663) Maffia91 válasza MihoOo (#1662) üzenetére


Maffia91
aktív tag

még ebben az évben lehetséges h kidobják rá?
köszi a választ!

Honor Magic 5 Pro, Huawei P30, Xiaomi MI A1, OnePlus One

(#1664) MihoOo válasza Maffia91 (#1663) üzenetére


MihoOo
csendes tag

Úgy hallottam, igen! :)

(#1665) alkes


alkes
csendes tag

Srácok akkr már csak az lenne hogy szerintetek a samsung engedni fogja hogy letöltsük mi is rá ezt az oprencert???

[ Szerkesztve ]

(#1666) MihoOo válasza alkes (#1665) üzenetére


MihoOo
csendes tag

Valószínüleg ez is garanciavesztéssel jár, de ingyen letölthető, ha valakit komolyan érdekel már, átmásolom egy másik fórumból a telepítés menetét :)

(#1667) dave182 válasza MihoOo (#1666) üzenetére


dave182
senior tag

Hali,engem érdekelne, nagyon megköszönnék mindennemű segítséget a jetdroiddal kapcsolatban,1 kérésem lenne, ha van rá mód akkor részletesen le tudná valaki írni h mit h kell csinálni,(linux,stb).köszönöm

(#1668) Balázs1047 válasza MihoOo (#1666) üzenetére


Balázs1047
tag

Nagyon vártam már ezt a pillanatot, megköszönném én is a segítséget!

(#1669) enfermedad


enfermedad
csendes tag

én viszonylag benne vagyok a témában, a legnagyobb baj hogy microsdhc n müködik jelneleg csak, vagyis 4gb+os asszem. amugy mintha firmwaret frissitenél, ugy kell a bootloadert felrakni, ettől ugy fog müködni, hogy ha rendesen kapcsolod be, az eredeti jön be, és ha a zöld, piros gombot egyszerre nyomod akkor a jetdroid. a microsdhcn kell csinálni egy ext3 particiot, és oda felmásolni a fájlokat. ezt a részét kell linuxban csinálni. most még elég bonyolult, de sztem pár hét-hónap és akkor már sokkal egyszerübben megoldható lesz... de ha valaki nagoyn szenvedni akar: http://darkforestgroup.com/forum/index.php?topic=5417.0 :D itt vidik is vannak. amugy jelenleg még nem lehet vele se telefonálni, sms t irni, wifi, semmi se megy, de játszani lehet:D

(#1670) dave182


dave182
senior tag

köszönöm a gyors választ, sztem megvárom míg az egyszerűbb verzió lesz elérhető, és az op rendszer is teljesebb lesz,nagyon jó végre magyar oldalon olvasni ezekről...

(#1671) student válasza enfermedad (#1669) üzenetére


student
őstag

hát kivi vagyok mikorra lesz ebből teljes értékű android teló gyanitom idén még nem

(#1672) alkes


alkes
csendes tag

Srácok én szenvedtem egy sort vele és meggyőződésem hogy ha egyszerűbb lesz sokkal jobb lesz mint ez a zárt Samsung op.rendszer, Remélem hamarosan megcsinálnak mindet frankón :D

(#1673) dave182 válasza alkes (#1672) üzenetére


dave182
senior tag

azt mire érted h egyszerűbb?a telepítést vagy magát az op rendszert bonyolult használni ezen a telon...?légyszives írnál még pár sort h mire jutottál felraktad e teljesen stb?minden érdekelne,köszönöm

(#1674) alkes válasza dave182 (#1673) üzenetére


alkes
csendes tag

Az egyszerűbbet a telepítésre gondoltam.
Nekem bejött bár elég hiányos mert a fent említett dolgok telefonálás wifi stb még nincs megcsinálva de játszani azt jól lehete rajta :D
Nekem gyorsabbnak tűnt elsőre de még nem állítom teljesen bíztosra hogy gyorsabb lesz ha elkészül rá minden :D
Nos egyenlőre ennyit tudok mondani :)

(#1675) dave182 válasza alkes (#1674) üzenetére


dave182
senior tag

Köszönöm a gyors válaszod,arra lennék még kíváncsi h a telefon hardveresen nem fog tönkre menni az androidtól?(tulmelegedés,stb),és még azt szeretném kérdezni h tudnál e reszletes leírást adni a telepítésrõl magyarul akár itt,akár msn vagy e-mailben?kíváncsi vagyok mennyi helyet foglal 4gb os memkarin,es h lehet e mellette hasznalni a jet et rendesen,eredeti szoftverrel...köszönöm

(#1676) MihoOo válasza alkes (#1674) üzenetére


MihoOo
csendes tag

Ezzel a launcherpro-val egész gyorsnak tűnik: [link]
Amúgy ha jól tudom, az IGO8 is futni fog a telefonon :D

(#1677) AmigaFan válasza MihoOo (#1676) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Ha már teljes értékű androidos telefon lesz, akkor biztosan! :D

Amiga Forever...

(#1678) artiny


artiny
őstag

Helotok
olyan programot keresek amikepes a sortoresre ebookoknal,word dokukentumoknal,.... samsung jetre valo valmi jar,jad kiterjesztesu. letezik ilyen progi? az alap pdf olvaso nem ismeri a sortorest es igy elis ment a kedvem az olvasastol mert korulmenyes tologatni jobbra balra a szoveget.....

(#1679) balintXD


balintXD
tag

Helló!

Nem tudja valaki hogy mivel lehet átkonvertálni a videók felbontását úgy hogy a telefon is lejátsza?

Mert töltöttem le a Youtube-ról HD felbontású videókat, de azt írja hogy nem támogatott felbontás. Tudtok valami programot a probléma megoldására?

Galaxy S3 > S6 > S7 edge > S8 > S10e

(#1680) MihoOo válasza balintXD (#1679) üzenetére


MihoOo
csendes tag

Samsung PC studio :P

(#1681) robesz55


robesz55
tag

sziasztok.

hogy tudnám beállítani, hogy dupla ütésre a zenét szüneteltesse/folytassa a lejátszó?
néztem már a használatiban is de nem találtam sehol a leírtak alapján.

előre is köszi a segítséget :)

(#1682) dave182 válasza robesz55 (#1681) üzenetére


dave182
senior tag

hosszan nyomva tartod a 'motion gate' gombot(fényképező felett) ott kiválasztod a zenelejátszó funkciót és ott már így tudod irányítani a play/pause funkciót

(#1683) robesz55 válasza dave182 (#1682) üzenetére


robesz55
tag

köszi:)
de úgy látom ez "kint" nem működik:S

(#1684) dave182 válasza robesz55 (#1683) üzenetére


dave182
senior tag

Nem ez kint nem müködik,de sztem nem is ez a legjobb megoldás mert én ha siettem valahová,a rázkódástól magától kilépett,nekem inkább idegesítõ volt mint hasznos...a jetdroidról tud valaki valami újat?hogy haladnak,stb?...

(#1685) robesz55


robesz55
tag

az jutott még eszembe...amikor lejátszási listába válogatom a zenét, sok számnál csak a szám címét írja ki, az előadót nem. sokszor zavaró tud lenni. főleg az, hogy nem találtam sehol listázási beállítást csak a saját mappában:S

eredeti T-s fw-t használok. az újabb fw-eknél javult a dolog, vagy ezzel a részével nem is foglalkoztak frissítés során?

(#1686) keru14


keru14
tag

sziasztok egy ilyen telóba gondolkozom és az egyik oldal honlaján [link] találtam meg egész jó áron szerintetek ez megbízható oldal illetve hogy ez nem használt a teló?

[ Szerkesztve ]

(#1687) Bukoba válasza keru14 (#1686) üzenetére


Bukoba
tag

Hi Keru14. Az oldallal kapcsolatban nincs információm, soha nem rendeltem tőlük. Az, hogy használt-e, megtudható, ha felhívod őket, mindenesetre gyanúsan olcsó, és ahogy látom a tartozékok közül hiányzik a headset. Kérdéses még a garancia is, ennyiért valószínűleg bolti garancia van csak rá. Ha esetleg megszűnik a bolt, akkor valószínűleg ugrik a gari is. Én mindenképpen olyan helyen vásárolnék, ahol nem csak netes forgalmazással foglalkoznak, hanem van üzletük is. Nekem jó tapasztalataim vannak az xxlgsm-el, én ott vettem a Jet-emet. Rátették a legfrissebb firmware-t is.

(#1688) keru14


keru14
tag

és ott menyibe fáj? :D

(#1689) Bukoba válasza keru14 (#1688) üzenetére


Bukoba
tag

12 hónap Samsung garanciával 67 900 Ft
12 hónap bolti garanciával 56 900 Ft
http://xxlgsm.hu/keres.php?load=868

(#1690) blueboy29 válasza Hanz (#1101) üzenetére


blueboy29
csendes tag

szia, nekem sikerült kifüggetlenitenem 2 db e 250 es samsungot, de a kód nem jó a samsung e 1120 hoz, *7465625*638*00000000*00000000#
ha lenne valami más kód légyszives ird már ide vagy küld el priviben,

köszi

blueboy29

(#1691) AmigaFan


AmigaFan
aktív tag

Szomorú vagyok, mert szeretett Jet-emen az érintés érzékelése megadta magát, úgyhogy most szervizben van a drága! De máris hiányolom. Egy szottyos Nokia 6120classic-al szúrták ki a szemem kölcsöntelefon gyanánt! Pfö! :F

[ Szerkesztve ]

Amiga Forever...

(#1692) keru14


keru14
tag

Nem tudjátok hogy a media marktban mennyibe kerül egy Jet? mert nincs kint az oldalukon

[ Szerkesztve ]

(#1693) AmigaFan válasza keru14 (#1692) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

A Media oldalát hiába nézegeted, sohasem tüntetik fel az árakat. Üzletpolitika! Be kell menned, vagy felhívni egy áruházat, hogy mondják meg. :)

Amiga Forever...

(#1694) keru14 válasza AmigaFan (#1693) üzenetére


keru14
tag

az tudom hogy nincs fent mert én is néztem de gondoltam megkérdezem tőletek hátha tudja valaki :))

(#1695) alkes


alkes
csendes tag

Sziasztok
Valki tud valamit az android op.rendszerrel kapcsolatban ???
Mikor lesz egyszerű formában elérhető meg mien formában lehet feltölteni stb....????

(#1696) AmigaFan válasza alkes (#1695) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Sajnos nem, de reménykedünk, hogy egyszer elkészülnek vele!

Amiga Forever...

(#1697) Duma


Duma
csendes tag

Nemrég vettem egy jetet. Vajon lehetséges az Omnia2 oprendszerét mindenestül rápakolni? Segitséget előre is köszönöm!

(#1698) AmigaFan válasza Duma (#1697) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Én nem tudok róla, de cáfoljon meg valaki, ha igen, és gyorsan mondja el, hogy hogyan kell! :DD

Amiga Forever...

(#1699) Bukoba válasza Duma (#1697) üzenetére


Bukoba
tag

Nem lehet rátenni az Omina 2 szoftverét. Egyébként h már szoftver csere, akkor inkább Android (nem tudom, hogy hogy áll a projekt, de már nem is érdekel, mert lecseréltem a Jet-et) Az Omina 2 elavult Winmo oprendszere már nem nagyon érdekli azokat az arcokat, akik esetleg foglalkozhatnának a portolással.

(#1700) AmigaFan válasza Bukoba (#1699) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Na és milyenre cserélted?

Amiga Forever...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.