Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) Bukoba válasza AmigaFan (#1700) üzenetére


Bukoba
tag

Bát a Jet-el kapcsolatos Samsung Support hiánya miatt azt mondtam, hogy soha többé Samsung telefon, végül mégis egy Samsung Wave lett az új szerzemény. Bár szerettem a Jet-et is, nagyon idegesített, hogy a hibák ellenére a Samsung nem foglalkozott azzal, hogy új firmware-ket adjon ki. A Wave azért egy kategóriával jobb, mint a Jet, egyrészt ugye okostelefon, jó multimédia képességekkel és - remélem egyelőre - kevés elérhető alkalmazással, másrészt erősebb a hardvere is, a kapacitív technológiájú multitouch-os érintőképernyő miatt pedig még jobban használható, mint a Jet. Bízom benne, hogy a Samu komolyan gondolja a Bada operációs rendszerét, és bővül majd az elérhető alkalmazások köre és javul a minőségük is.

(#1702) Goatman


Goatman
aktív tag

Üdv!

A tulajoktól kérdezném, hogy srt/sub feliratot meg tud már esetleg jeleníteni a telefon lejátszható avi-k mellé? Néhány hónapja érdeklődtem már eziránt, hátha esetleg egy újabb szoftverrel bekerült ez a feature is..

A választ előre is köszi :)

92 pirospont a régi Hardveraprón: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Goatman

(#1703) Bukoba válasza Goatman (#1702) üzenetére


Bukoba
tag

Hi Goatman, ahogy én tudom, az srt/sub lejátszás még mindig nem megoldott a Jet-nél, és új firmware sem jött (és várhatóan már nem is jön), ami ezt megoldaná.

(#1704) alkes


alkes
csendes tag

Srácok én is erőteljesen gondolkozom hogy leadom a Jet.em és veszek valmi másik készüléket :S
Sajnos egyre jobban adja meg magát a teló és még 1 éve sem használom aktívan szal nem tom mi tévő legyek :(
Szerintetek mien telót lenne érdemes beszerezni ??

(#1705) Bukoba válasza alkes (#1704) üzenetére


Bukoba
tag

Hát, az sokmindentől függ. Először is mennyiből gazdálkodhatsz? Ez alapjaiban határozza meg a mozgásteret. Ha érintő képernyős telefont akarsz, akkor én a következőket ajánlom:
- Iphone 4 - szép, gyors, ragyogó kijelző, sok alkalmazás, ugyanakkor szerintem túl van árazva.
- Samsung Wave - kb. Iphone 4 hardver, SAMOLED kijelző, gyors, okos, elsősorban multimégiában erős, az új oprendszer miatt kevés alkalmazás van a Samsung appstore-ban, viszont elég nyomott áron lehet venni (nekem ez van, és imádom), az összeszerelés, anyaghasználat hibátlan.
- Samsung Galaxy S - erős hardver, SAMOED kijelző, sok alkalmazás az Android marketben, ugyanakkor a kamerája gyengusz, nincs led, és műanyag feelingje van.
- LG Optimus 7, Samsung Omnia 7 - új Windows 7 oprendszer, csilli villi, gyors, egyelőre korlátozott alkalmazás ellátottság, és kevés tapasztalat (valószínűleg sűrűn jönnek majd hozzá javítások)
Röviden ennyi, ha érdekel még valami, kérdezz bátran.

(#1706) alkes válasza Bukoba (#1705) üzenetére


alkes
csendes tag

Köszi a segítséget Bukoba .
Most a samsung Wave.n gondolkozom mert jó áron van és tudásilag is megfelelne.
Neked hogy vállt be ?? Mármint hogy nincsennek olyan hibái mint a Jet.nek mind műszaki mind szoftver gondok ??
A másik hogy navigációt lehet rátölteni a Wave.re?

(#1707) Bukoba válasza alkes (#1706) üzenetére


Bukoba
tag

Hi Alkes, szóval Wave. Nekem nagyon bejött, bár van benne pár hiba, de szerencsére olyanok, amik engem nem zavarnak. Ha érdekel, akkor több, mint 20.000 hozzászólást olvashatsz a Wave-ről itt.. Multimédiában nagyon erős a Wave, zenehallgatásra, videó készítésre, nézésre is tökéletes, kezeli a feliratos filmeket, jó a média böngészője. A szoftvere logikus, könnyen kezelhető, a készülék villámgyors. Ami egyelőre a legnagyobb hibája, hogy a Bada oprendszerhez még relatív kevés alkalmazás áll rendelkezésre, de ez szerintem majd javul. Navi szoftver van rajta, egy 30 napos próbaverziós Route66, amihez lehet örökös licencet venni viszonylag olcsón, de mivel én nem használom navigációra, ezért erről a részről sokat nem tudok. Szóval nagyon tudom ajánlani a Wave-t, de lehetőleg ne T-mobilos legyen, mert azon módosított szolgáltatói firmware van, amihez nem nagyon jönnek frissítések. Apropó, a Wave firmware frissíthető a Samsung saját szoftverével otthon is, ez, ha jól emléxem a Jet esetében végül nem valósult meg. Egyébként én szerettem a Jet-et is, mert a hibái számomra nem voltak zavaróak, de a Wave azért egy osztállyal feljebb focizik.

(#1708) alkes válasza Bukoba (#1707) üzenetére


alkes
csendes tag

Köszi a segítséget :)
Olvagatok róla és egyre jobban bejön :)
Srácok oda jutottam hogy eladó lett a samsung jetem :)
Akit érdekelne az írjon és megbeszélkjük a részleteket .

(#1710) Tommi 123


Tommi 123
csendes tag

Sziasztok! elég nagy gondom van! :(
Az van hogy USB vel csatlakoztattam a Jetemet a géphez, és megjelent egy meghajtó ami a Jet belső memóriája ! Na és hogy én ezt véletlen formáztam, és aztán a gép saját magának formázta de úgy hogy felismerhetetlen fájlok vannak rajta, és a telefonba a saját fájlok menüpontot nem nyitja meg, és a PC studióval nem engedi frissíteni a szoftvert sem!!!! Ráadásul csomó fontos képek is elvesztek...:S:S:S

Valaki tudja mi ilyenkor a teendő?
Előre is köszi!

(#1711) Bukoba válasza Tommi 123 (#1710) üzenetére


Bukoba
tag

A PC-n formáztad? Lehet, hogy NTFS lett belőle? Keress a neten unformat vagy undelete alkalmazást, talán még menthető, bár sok reményt nem fűznék hozzá.

(#1712) akos727


akos727
senior tag

Sziasztok!
Hol tudom beállítani, hogy elküldje a számomat mikor telefonálok?

(#1713) vepe


vepe
senior tag

sziasztok

egy rövid kérdésem lenne, le lehet cserélni a jet-en az ikonokat?, ha igen hogyan?

(#1714) Geryson


Geryson
addikt

Rakott már fel valaki androidot erre a telefonra, lehet egyáltalán? Vagy valami szoftverfrissítés? Azért az enyém képes kifagyni a mai napig néha...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#1715) tomika9988


tomika9988
tag

Helló a Samsung jet s8000-be van operációs rendszer mert egy csomó oldalt azt írják hogy van egy hogy nincs most melyik az igaz??????

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#1716) tomika9988


tomika9988
tag

:((

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#1717) Domxc válasza tomika9988 (#1715) üzenetére


Domxc
senior tag

TouchWiz kezelőfelület alatt fut, ha ezt kérded, de mint látod a topik kihalt majdnem egy hónapja. Külön op. rendszer nincs rajta.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#1718) FET-MEN


FET-MEN
veterán

ezen a telon symbian van?? :(( :U nem baj! :DD :Y és jó telo szerintetek?? :W :W :C :C :))

Iphone 7

(#1719) artiny


artiny
őstag

Van aki már feltette a Androidot a Jetre? (hányasat viszi a jet?,megéri felteni? teljes értekű android így a Jet vagy valmi nem műkdödik? garancia vesztéssel jár?(és ha elromlik akkor vissza lehet még tenni a régi rendszert és úgy gariztatni?))

(#1720) AmigaFan válasza artiny (#1719) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Szia!

Tudtommal nem készült el a Jetdroid, így teljes értékű androidot nem tudsz rá tenni!
Saját oprendszere van, amit otthon legálisan nem frissíthetsz, mert ugrik a garanciád.
(megjegyzem én frissítettem a T-s firmet a gyári samusra, és így is cseréltek benne garanciában kijelzőt) Egyébként a gyári szofverből amit én használok, az az S800MCEJJ3
Kicsit bele nyúltam, hogy legyen benne magyar nyelv, és minden tökéletesen működik vele!
Ezt a verziót mindenkinek csak ajánlani tudom! :))

Amiga Forever...

(#1721) dave182


dave182
senior tag

valszeg soha nem lesz rá teljes értékű droid...én is rengeteg ideig rteménykedtem...:S

(#1722) AmigaFan válasza dave182 (#1721) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Pedig a vas elbírná, nagyságrendileg úgy teljesítene, mint most a Galaxy GIO. Viszont a Jet kijelzője ugyebár sokkal jobb! 800x480 pixel 3 colon, pazar tűéles képe van na! Ezért is szeretem, és nem válok meg még tőle. Amire nekem kell, tökéletes.

Amiga Forever...

(#1723) dave182 válasza AmigaFan (#1722) üzenetére


dave182
senior tag

én már megváltam tőle...wave lett belőle:Dde nagyon szerettem a jetemet:D

(#1724) AmigaFan válasza dave182 (#1723) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Év vége felé lehet én is cserélek, akkor jár le a 2 év rabiga. Nézegettem én is a Wave II-t.
De nem tudom, még nem döntöttem el mi legyen. Még az is lehet, hogy nem cserélem le az idén. :DDD

Amiga Forever...

(#1725) dave182 válasza AmigaFan (#1724) üzenetére


dave182
senior tag

pont most néztem az sgs nincs már messze tőle...párK...

(#1726) AmigaFan válasza dave182 (#1725) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Meg mondom őszintén nekem nem tetszik az SGS, egy nagy műanyag tepsi, ráadásul nagyon gagyi műanyag az egész! Xperia neo csikolna, de még sokára lesz itt a csere ideje, addig még akármi is lehet! :DDD

Amiga Forever...

(#1727) PoliceMan21


PoliceMan21
csendes tag

Szeretném a segítségeteket kérni hogy fel tudjam rakni a telefonomra az android rendszert.
Aki megcsinálja még fizetek is érte! :)

(#1728) AmigaFan válasza PoliceMan21 (#1727) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Na ebben a témában nem tudok segíteni, de a neten biztosan fellelhető részletes leírás a dolog menetéről. Viszont én úgy tudom, hogy sajnos a Jetdroid project nincs még készen, szóval teljesen működő verzió még nem létezik! Javítsatok ki, ha tévedek!

Amiga Forever...

(#1729) artiny


artiny
őstag

Jetdroid >> Samsung Jet S8000 valki feltett már Androidot?

1:) mekkora memoria kartya kell minimum?

2:) kamera,fenykepezo mukodik?

3:) hany szazaleknal tartanak a projectben?

4:) mi a legnagyobb problema ami meg nem mukodik?

(#1730) zcool


zcool
aktív tag

Sziasztok!
Van egy ilyen mobilom és T-s vagyok!
De nem tom belőni rajta a netet...

A net profil beállítás kellene , de nem tom honnan tudom megszerezni!
Vki megtundá nekem adni ezeket aki T-mobileos..

Legalább annyira vedd a fáradtságot,hogy pü-re válaszolsz!

(#1731) AmigaFan válasza zcool (#1730) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Szia!
Megnéztem neked a beállításokat, így nálam működik a net:

Név beállítása
Web'n'walk

Adatvivő típusa
Csomagadatok

Hozzáférésnév
wnw

Hitelesítés típusa
Normál

Felhasználó azonosító
-üresen hagyni-

Jelszó
-üresen hagyni-

Protokoll
HTTP

Kezdőlap címe
http://www.webnwalk.hu

Proxy címe
-üresen hagyni-

Tétlenségi idő (mp)
300

Speciális beállítások
-nem piszkálni-

Amiga Forever...

(#1732) zcool válasza AmigaFan (#1731) üzenetére


zcool
aktív tag

Köszi! Műxik! :R :D

Legalább annyira vedd a fáradtságot,hogy pü-re válaszolsz!

(#1733) AmigaFan válasza zcool (#1732) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Szívesen, ha esetleg kell más beállítás is, szólj nyugodtan!

Amiga Forever...

(#1734) vojnik31


vojnik31
csendes tag

Sziasztok.Most vettem egy szamszung jetetbden nem boldogulok a navigációval.milyen t
:R navigációs programot rakjak fel és hogyan használjam? köszönöm a válaszotokar

(#1735) AmigaFan válasza vojnik31 (#1734) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

A beállítások menüben engedélyezve van a navigáció? Mert ha nem akkor kapcsold be, ennek hatására a telefon újra fog indulni, és a menüben megjelenik egy kormánykerék ikon. Ez az ikon indítja majd a gyári ROUTE66 Samsung LBS programot. Ehhez pedig kell, hogy legyen memóriakártya a telefonodban. [Innen] leszeded a szinkronizációs programot, annak segítségével letöltheted a térképeket a gépedre, onnan pedig a telefonod memóriakártyájára. A hangos navigáció fizetős, de nem túl drága, és vehetsz örök licencet is, vagy akár csak néhány naposat is. Maga a program pedig telesen korrekt, jól használható!

[ Szerkesztve ]

Amiga Forever...

(#1736) dave182


dave182
senior tag

gondolom a jetdroid végleg halott

(#1737) AmigaFan válasza dave182 (#1736) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Tudtommal nincs kész, működő verzióról van videó a Youtube-on, de hogy a mindennapokban mennyire használható, azt már nem tudom. Szerintem nem!

Amiga Forever...

(#1738) ferhar


ferhar
csendes tag

Aki tesztelte ezt a telefont sajnos nem nagyon ért hozzá. Pl. nem találta a telefon MAC címét. Természetesen benne van a telefonban, mégpedig a Wi-Fi -nél. Meg kell kerestetni vele a saját Wi-Fi-állomását, rá kell kattintani és a felbukkanó menünél a "Részletek" menüpontban kiírja az állomás és az eszköz MAC-címét is.
Jó ez a telefon!!!
Erről csak ennyit.

(#1739) Weeman1


Weeman1
veterán

Valaki esetleg Jet firmware magyarításban tudna segíteni?

Xiaomi 11T Pro

(#1740) AmigaFan válasza Weeman1 (#1739) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Jet Magyarítás

Csatlakoztassuk a telefont PC Studio módban, és kapcsolódjunk rá TKFileExplorer-rel.
A Registry mappából töltsük le a a SettingLanguage.ini fájlt.
A letöltött fájlról készítsünk másolatot, majd az eredetit nyissuk meg például Jegyzettömbbel, a fájlnak valahogy így kell kinéznie:

#Version
Version=1
#TextList
Lang0=ENGLISH
Lang1=FRENCH
Lang2=DUTCH
Lang3=GERMAN
Count=4
#T9List
Lang0=ENGLISH
Lang1=FRENCH
Lang2=DUTCH
Lang3=GERMAN
Count=4

Majd írjuk át a nem szükséges nyelvet HUNGARIAN-ra a #TextList és a #T9List után is.
A telefonról töröljük le az eredeti SettingLanguage.ini-t, majd másoljuk fel a szerkesztett fájlt a telefonra.
Végül be kell állítani a Beállításokban a Magyar nyelvet, megvárni a telefon újraindulását és már Magyar is. Ha teljes reset-et csinálunk, akkor eltűnik a magyarítás, visszaáll az eredeti állapot, tehát ez nem végleges megoldás, de kiválóan működik.
Sok szerencsét!

Amiga Forever...

(#1741) Weeman1 válasza AmigaFan (#1740) üzenetére


Weeman1
veterán

Köszönöm szépen. :R

Az otthoni gépemmel valami nem ok,
driver feltelepítve és mégsem látja a telefont Pc Studio módban,
csak háttértár módban látja.

Xiaomi 11T Pro

(#1742) AmigaFan válasza Weeman1 (#1741) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Próbáld meg másik USB portra dugni, hátha ott már jó lesz, illetve a TKFileExplorer csak akkor látja majd a telefont, ha a SAM PcStudio-t már bezártad miután csatlakozott a telefonhoz. Csakis ezután indítsd el a TK-t!

Amiga Forever...

(#1743) Weeman1 válasza AmigaFan (#1742) üzenetére


Weeman1
veterán

Sajna a pc-m a ludas.
Tettem már fel másik Xp-t,többféle driver-t kipróbáltam,
minden usb portot kipróbáltam de semmi.
Mármint van Galaxy S-em is és azzal sem jött össze.
Majd megpróbálom egy másik pc-vel.

Azért köszönöm. :R
Üdv

Xiaomi 11T Pro

(#1744) Weeman1


Weeman1
veterán

Melyik a legutolsó Jet firmware amiben van magyar nyelv?

Xiaomi 11T Pro

(#1745) Weeman1 válasza Weeman1 (#1744) üzenetére


Weeman1
veterán

Sikerült a firmware csere.
Asszony örülhet. :)

Xiaomi 11T Pro

(#1746) Szellem21 válasza Weeman1 (#1744) üzenetére


Szellem21
csendes tag

S8000XEII2 nekem is ez van rajta és nagyon jól működik, sokkal jobb mint az előző szoftverek rá :)

Samsung GT-S8000, 2*160watt a zene kedvéért :)

(#1747) cellpeti


cellpeti
veterán

sziasztok!

a telóra tényleg felmegy az Android? Ha igen milyen használni rajta, illetve mennyire gyors rajta?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#1748) Weeman1 válasza cellpeti (#1747) üzenetére


Weeman1
veterán

Nemigen van rá használható android. :)

Xiaomi 11T Pro

(#1749) cellpeti válasza Weeman1 (#1748) üzenetére


cellpeti
veterán

köszönöm a választ :R

Tigris, tigris, csóvafény...

(#1750) Weeman1 válasza cellpeti (#1749) üzenetére


Weeman1
veterán

Nincs mit. :)

Xiaomi 11T Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.