Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) bonyboy


bonyboy
csendes tag

Üdv!
Lenne egy nagy kérdésem!
oda adtam a haveromnak a samsung s8000-et-,hogy függetlenitse ki!De nem sikrült neki ráadásul azt irja ki ha beteszem a simemet:"Phone Freeze-A SIM nemelérhető forduljon a szolgáltatóhoz-
Akkor most a telefonom kukába mehet???S.O.S Segitség VALAKI!!!!!!
:F :Y :W

Bony-Mery

(#1752) AmigaFan válasza bonyboy (#1751) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Fel lehet még éleszteni, így az a jó hírem, hogy nem halott végleg a telefonod, de egy hozzáértőnek kell csinálnia! Egyébként meg itt a fórumon tudtommal ez a téma nem megengedett! :D

Amiga Forever...

(#1753) bonyboy válasza AmigaFan (#1752) üzenetére


bonyboy
csendes tag

Köszönöm a választ és elnézést ha olyat irtam ami nem megen :R gedett!!

Bony-Mery

(#1754) Thor Steinar


Thor Steinar
tag

Sziasztok.
Jet telón az érintőképernyő kb 5mm-rel odébb érzékel ahova akarok érinteni.
Van valami megoldás rá hogy pontosan érzékeljen?
Kalibrálásnál sem pontos.

(#1755) AmigaFan válasza Thor Steinar (#1754) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Kijelzőcsere, ez a hiba nálam kétszer előjött, mindig cserélték a kijelzőjét!

Amiga Forever...

(#1756) Thor Steinar válasza AmigaFan (#1755) üzenetére


Thor Steinar
tag

Köszi.

(#1757) geprombolo


geprombolo
senior tag

Hátha figyeli még ezt a topicot valaki hozzáértő...
Lehetséges a gyári ROM-ot SD kártyára telepíteni? Mert csóró teló bootloopol, valamit nem bír mountolni. Telepíteni tudok rá, de a telepített fw már nem fut. Bárkinek ötlete? Köszi :R
Másik kérdés: valaki egy linket az utolsó magyar stabil ROM-hoz tudna adni? Találtam S8000XEII2-t, de benne eu-szláv meg eu-szláv-orosz .ffs fájlok vannak, nem tudom, hogy a magyar bennük van-e. Köszi :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#1758) geprombolo válasza geprombolo (#1757) üzenetére


geprombolo
senior tag

Csodálatos! A két hibás gépből csináltam egyet.
Amelyik a kezdet kezdetén kék képernyővel fogadott, annak nem az alaplapon volt a baja, hanem a másik lapon, ami az előbbi felett van. Azt lecserélve máris indul a kicsike!
A másik egész messze eljut a bootolásban, de az üdvözlő szöveg már nem jön be, amikor az következne, újraindul. Na, arra jó lenne az SD kártyás megoldás. Hacsak nem éppen grafikus megjelenítési gondjai vannak...
Ja, amúgy az S8000XEII2, amit találtam, keni-vágja a magyart. Ha valakit érdekel, feltöltöm valahová, ahol sokáig elérhető marad. Ja, és rendezhetőek lettek az ikonok a menüben. Végre a fontosak lehetnek elöl! :C

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.