Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) TooN válasza Bukoba (#1548) üzenetére


TooN
aktív tag

Hi
Azt megtalaltam, hogy a fekvot hogyan allitom be.
De full screen beallitas van valahogy?

ja es ezt mar telorol, igy azt jelenti, tenyleg jol hasznalhato

Udv

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#1552) artiny


artiny
őstag

4-5 hónapos Samsung S8000 Jét 1nap után már csak 2egységet mutat az elem. Normális ez?
Elsö hetekben használtam többet, még újnak számitott nekem.
Azóta nem sokat használom, csak ha néha hívnak vagy hívok és még ébresztőként.
Játszani,netezni,zenéthallgatni már nem szoktam.
Volt,hogy 4-5 napig bírta feltötés után. Tegnap délben feltöltöttem, de ma reggelre már csak 2egység elemet mutat.Kétszer-háromszor hívtak egy rövidet tegnap és még ma reggel ébresztett. Csak este lefekvés előtt állitottam be az ébresztőt rajta,wifi,bluetooth,stopper,...nincs aktiválva . Már régóta kilett kapcsolva a 3g+ csak az Edge jelzi.
Tudom,hogy ilyen erintőkijelzős telefonok többet fogyasztnak mivel nagyobb feluletet kell megvillágítaniuk...de nemrégiben még jól bírta az elem./a kijelzö 3. világitason van nekem/

Ezzek a problémával visszalehet vinni reklamációra a T-mobile-hoz? Ez hardver hiba?Nektek mennyit bír az elem?

(#1553) Kicker válasza student (#1546) üzenetére


Kicker
senior tag

ja, én is így írzem... köszi

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1554) robesz55 válasza artiny (#1552) üzenetére


robesz55
tag

hy artiny.

decemberben vettem a telefont. nekem még mindig jól bírja az akksi. 3-4 napot simán elmegy, pedig zenét folyton hallgatok rajta, wifizni is szoktam elég sűrűn. a 3G itt is kivan kapcsolva, a kijelző itt 1esen megy, de tökéletesen látható.

nálam annyi a gond vele h ha bedugom a fülest a jack-be, mozog elég durván, és csak a jobb oldali szól:S elég zavaró, úgyh jövőhéten viszem vissza a T-be.

sztm te is vidd vissza, panaszold el nekik h mizu a telefonnal, és mivel garis még, biztos h tudnak vele valamit kezdeni.

(#1555) artiny válasza robesz55 (#1554) üzenetére


artiny
őstag

helo

Most levettem én is a kijelzot 1-re megnezem igy mi a helyzet...aztan ha nem javul akkor visszaviszem ..majd irok h mi volt.
Koszi az infot.

(#1556) Sasal1ty válasza artiny (#1555) üzenetére


Sasal1ty
tag

Szia!
Én szeptemberben vettem és még mindig 5-6 napot elmegy egyfolytában.
Vidd vissza adnak uj akksit bele;)
Üdv

GTA V : Pacikuki007

(#1557) AmigaFan válasza artiny (#1552) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Szia!

Az is lehet, hogy csak egyedi eset, és a következő feltöltésnél már megint jól fogja bírni!
Li-Ionos akksiknál megesik az ilyen, viszont ha az elkövetkezendő töltések után is hamar merül, akkor biztosan van valami gond, vidd vissza a szervizbe!
Nekem is megvan már december óta, és még mindig 4-5 naponta kell csak tölteni.
Egyébként az sem mindegy, hogy töltögeted! Mert ha gyakran előfordul, hogy csak kicsit teszed fel tölteni, csak azért, hogy még bírjon egy fél napot mondjuk, akkor lényegesen hamarabb megy tönkre az akku!

Amiga Forever...

(#1558) Bukoba válasza TooN (#1550) üzenetére


Bukoba
tag

Bocs, nem voltam gépközelben pár napig. Ezek szerint megoldódott a Bolt browseres történet. Forgatni nem tudja a képernyőt, ahogy az Opera sem. Viszont Operában van landsacpe mód.

(#1559) Nyuffi5


Nyuffi5
csendes tag

Sziasztok!

Most szeretnék ilyen telót venni. Akinek van,szerintetek jó??? Télleg olyan lassú? :F
Amúgy cserélhető az elő-hátlap rajta?
Válaszokat köszönöm előre is! :)

(#1560) MihoOo válasza Nyuffi5 (#1559) üzenetére


MihoOo
csendes tag

szia!
Ha szolgáltatónál veszed, pl a T-nél, nem a leggyorsabb szoftverrel kapod, a frissítése meg garanciavesztéssel jár, viszont ha frissíted meg fogsz vele elégedni.. Ha jól tudom augusztusra várható egy android fejlesztés, na akkor már biztosan nem lesz gond vele ;)

A hátlap biztosan cserélhető, az előlap szerintem nem.

[ Szerkesztve ]

(#1561) Geryson


Geryson
addikt

Két röpke kérdés!

Hogyan tudom beállítani, hogy NE változtassa a háttérképet? Csomószor van, hogy hozzáérek és már át is toltam egy másik (gyári) háttérre a képet, ami rohadt idegesítő.

A másik, hogy idegesít az is, hogy a motion szenzor vagy mi a köcsögség állandóan lapozza a képeket, ahogy véletlenül megdöntöm a telefont (pl. amikor a fiamat mutatom fényképeken és körbeadom a telefont embereknek). Hogy lehet ezt kikapcsolni? Éles csavarhúzóval? :)

Köszi előre is!

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#1562) g4besz válasza MihoOo (#1560) üzenetére


g4besz
tag

Szia!

Én is feltettem egy újabb firmet (s800mxeik1) és teljesen meg vagyok vele elégedve.

"Ha jól tudom augusztusra várható egy android fejlesztés"
Ezt úgy érted, hogy a következő firmware már android alapú os-t fog tartalmazni? Tudsz esetleg valami site-ot ahol ezt megerősítik? Mert speciel én ennek most nagyon megörültem!!
:DD :R

[ Szerkesztve ]

(#1563) MihoOo válasza g4besz (#1562) üzenetére


MihoOo
csendes tag

a JETDROID program honlapja : [link]

(#1564) g4besz válasza MihoOo (#1563) üzenetére


g4besz
tag

Közben én is megtaláltam... :P
Hát kíváncsi leszek rá és tuti, hogy kipróbálom (már ha egyszer elkészül) :)

(#1565) jokerone


jokerone
tag

Sziasztok!

Péntek óta használom ezt a telefont, Norvégiából küldték, így picit nehézkesen indult a dolog, de sikerült beizzítani. (magyar menü nyilván nincs is, de nem nagy para).
A 3G használatot én picit fapadosabb módszerrel tiltottam le: kitöröltem az összes csatlakozási pontot, így mikor nincs wifi és netet akar használni csak nyivákolni tud, hogy nem tudja létrehozni a kapcsolatot (ami nekem nyilván csak jó). Viszont hiába állítottam be a hálózatnál a 900/1800-at, az E (Edge) nem tűnik el. Van valami menüpont, ahol meg tudom nézni, hogy mekkora adatforgalmat generáltam? + tudna valaki dobni egy privit, hogy hogyan tudom "okosan" használni a navigálást?
Egyébként nem rossz telefon, bár én sosem voltam érintőképernyős párti. Azt viszont nem értem, hogy tegnap is és ma is miért állította el az időt.. még csak nem is 12 órával késöbbit írt, hanem teljesen randomot dobott be..
Android, vagy más op.rendszert nagyon megérdemelt volna a telefon, úgy már szinte hibátlan is lenne :)

Köszi előre is a válaszokat!
Üdv!

(#1566) Nyuffi5


Nyuffi5
csendes tag

Köszi a választ,nem T-nél veszem. Akkor megrendelem! :) Remélem nem fogok csalódni!!!!

(#1567) Tanbá-apó


Tanbá-apó
tag

hali arcok. Bocsi a vissza nem olvasásért, én is utálom ha valaki így kérdez. :-) egy tmobilos ig4es fwt hogyan lehetne frissíteni mert elég gáz ez a fw. :-( köszi a segítséget.

iPhone 12 ProMax; Asus ROG Strix 3

(#1568) alkes


alkes
csendes tag

Sziasztok .
Nekem olyan javaslatom lenne az aksi problémár hogy lehet kapni 1500mah akksit is a telóhoz ami jóval tovább bírja mint a gyári. Én napont 3 órát halgatok zenét plussz videó nézés és kb így kibír 4-5 napot .
De ha valakinek garanciás az biztos vigye vissza :D

(#1569) enfermedad válasza Tanbá-apó (#1567) üzenetére


enfermedad
csendes tag

hogyne, egy kis guglival mindent megtalálsz a hogyan hoz is, sőt itt a fórumban is többször leirtuk . másik tagnak: sajnos én sem tudtam a döntős -képlapozós fícsört kikapcsolni, engem is rohattul idegesít. a jetdroidra meg én nemnagoyn számitok, ugyanis nagoyn hangsulyozzák hogy elején tarta a dolog és sok id lesz. a samsungnak viszont inkább adnék egyet szeneslapáttal, hogy kakilnak uj firmwaret kiadni, merthogy a bada fontosabb...

(#1570) artiny válasza AmigaFan (#1557) üzenetére


artiny
őstag

Sziasztok bocsi az off-ért.

Levettem 1-re a kijelzovilagitast es igy mar birja az aksi,olyan 3-5 napot.

(#1571) richies


richies
senior tag

ezert van a samsung wave :)

Rozsomak of Power

(#1572) .Benett


.Benett
tag

Sziasztok!
Tervezem egy ilyen teló vásárlást de még vannak konkurensei a szememben. A km900 arena a szoftver miatt kisett a "megvegyeme" kérdésből.
Szeretném ha írnátok pár negatívumot erről , érdemes-e még megvenni vagy inkább valami új modellt érdemes nézni ? :F

... mert mérnökök nélkül, a tudomány csak filozófia ...

(#1573) enfermedad válasza .Benett (#1572) üzenetére


enfermedad
csendes tag

csak a wave:D nehogy iylet vegyél ha a wave már kijött

(#1574) Maffia91 válasza .Benett (#1572) üzenetére


Maffia91
aktív tag

Ilyet ne vegyél semmiféleképp!
Lassú, lefagy folyamatosan, mindig van vmi baja jah és a legujjabb FW van rajta! Szal egy kalap sz*rt nem ér.
Én naon megbántam h ezt vettem és főleg h ennyi pénzért!

Honor Magic 5 Pro, Huawei P30, Xiaomi MI A1, OnePlus One

(#1575) alkes válasza .Benett (#1572) üzenetére


alkes
csendes tag

Hát nem tom.
Ha most nem vettem volna meg akkor megvárnám az android változatát
Nekem bejött a teló de tényleg vannak vele bajok (lefagy néha kikapcsol ha olyan kedve van de mindent leszámítva nagyon pöpec teló)
Szentem várd meg az android változatát

(#1576) Geryson válasza .Benett (#1572) üzenetére


Geryson
addikt

Hogy egy kicsit elbizonytalanítsalak: :)

Nekem nem fagyott le még soha, pedig nagyon sokat telefonálok vele - bár szinte semmi mást nem használok rajta. Az viszont igaz, hogy nem egy gyors telefon, de ezt meg lehet szokni (legalábbis nekem sikerült). A képe gyönyörű, a formája pöpec (az enyém fehér, nekem nagyon bejön), szerintem nem is túl nagy és nem is nehéz. Lehet ha lesz frissítés vagy ilyesmi, akkor csúcsszuper lesz, de most még van mit javítani, de mégegyszer: telefonálásra kiválóan alkalmas a maga kis hülyeségeivel.

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#1577) Geryson


Geryson
addikt

Hát azért most egy jó nagy überbaromságra jöttem rá. :) Otthon az egyik gépen XP x64 van, Samsung PC Studio fel sem megy rá, csak a sima XP-s gépre. Mondom sebaj, majd itt bent a mhelyemen felnyomom a Win7-re (vacsi friss verzió, most szedtem a honlapról). Hát ha jól számoltam 7 hibaüzenet van driver telepítés közben és persze hiába dugom rá utána, hibaüzenettel búcsúzik és nem is tudok szinkronizálni. Azért jó, hogy ilyen széles az oprendszer-támogatottság... :)

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#1578) MihoOo válasza Geryson (#1577) üzenetére


MihoOo
csendes tag

ezen már meg se lepődök..

(#1579) alkes válasza Geryson (#1577) üzenetére


alkes
csendes tag

Hát igen.
Van még mit csiszolgatni ezen a gyémánton :D
A windos 7-tel én is szívtam :(

(#1580) artiny


artiny
őstag

A fényképek beállításánal a köv. mit jelent:

WDR -be, és kikapcsolási lehetöseg...a jobb minoseg vagy hasonlo erdekeben erdemes bekapcsolni?

A felbontás beallitasanal van olyan hogy:
W4M 2560 *1536 a W mit jelent? Nekem a 5M 2560*1920 re vab állitva.

(#1581) Geryson válasza Geryson (#1577) üzenetére


Geryson
addikt

Na ezt kaptam az ügyfélszolgálattól, kíváncsi vagyok hogy megyen-e:

"Említett készülékét, amennyiben Windows XP-vel szeretné szinkronizálni
(névjegyek, üzenetek lementése) a MicrosoftActive Sync-et javasoljuk,
Windows 7 esetében ugyanerre a célra a Windows Mobile Device Center nevű
program ajánlott.
Ha képeket, vagy MP3-akat szeretne lementeni vagy feltölteni, akkor elég
ha háttértár módban használja a készülékét.
Ennek kiválasztása a következő módon lehetséges: Beállítások ->általános
beállítások -> activesync vagy háttértár mód.

További kérdés esetén kérjük, hívja ügyfélszolgálatunkat bizalommal a
06-80/726-7864-es ingyenes számon."

Bár most jut eszembe, hogy nekem a drivereket sem tudta feltelepíteni, nem tudom egy kommunikációs program ilyenkor tud-e valamit kezdeni az egésszel...

[ Szerkesztve ]

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#1582) enfermedad válasza artiny (#1580) üzenetére


enfermedad
csendes tag

wsr: ha szemből jön fény, akkor sem lesz sötét amit fényképezni akarsz. W: wide vagyis széles képet csinál, ha megnézed a magasságbol vesz le

(#1583) artiny válasza enfermedad (#1582) üzenetére


artiny
őstag

koszonom a valaszod :C

(#1584) Geryson


Geryson
addikt

Hogy lehet beállítani azt, hogy üzenetírás közben és telefonkönyv beírása közben automatikusan mindig "magyar" legyen a karakterkészlet? Tiszta idegesítő, hogy mindig át kell állítanom angolról, történetesen névbeírásnál egyszer a kereszt és egyszer a vezetéknévnél.

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#1585) Dtomi


Dtomi
őstag

Hali!!! lenne pár kérdésem amit a userek talán jobban meg tudnak válaszolni mint a tesztek. Szóval szükségem lenne egy olyan telefonra min lehet netezni email msn skype teljesen megmutatja a honlapokat HASZNÁLHATÓAN és gyorsan lehessen írni vele wifin keresztül is lehessen netezni és jó lenne ha egész nap online tudnék lenni tehát valami netcsomaggal is szépen működjön. semmi más nem érdekel se fényképező se videó se zenelejátszás. GPS nek még örülnék nem tudom milyen van rajta. a lényeg, hogy ne oprendszeres legyen volt symbian volt win mobile volt iphone de nincs időm telepítgetni meg foglalkozni velük ilyen tanácsok nem érdekelnek

"Megvan a saját véleményem - kemény vélemény -, de nem mindig értek vele egyet."

(#1586) Karma válasza Dtomi (#1585) üzenetére


Karma
félisten

Gyárilag beépítve Skype-ot nem fogsz kapni egyik telefontól se. A Java ME-s Skype meg nem ugyanaz, mint amire gondolsz ("helyi" számot hív, és onnantól VOIP).

“All nothings are not equal.”

(#1587) Dtomi válasza Karma (#1586) üzenetére


Dtomi
őstag

magyarul skype nincs csak iphone-on

"Megvan a saját véleményem - kemény vélemény -, de nem mindig értek vele egyet."

(#1588) Nyuffi5


Nyuffi5
csendes tag

Most lehet cserélni az elő-hátlapot vagy sem? S5230-on lehet,és ezen??!!!

(#1589) alkes válasza Nyuffi5 (#1588) üzenetére


alkes
csendes tag

Ezen is lehet cserélni elő hátlapot legalábbis nekem Szolnokon kicserélték :D

(#1590) Nyuffi5


Nyuffi5
csendes tag

Köszi! és neten lehet valahol rendelni? Mert én nem találtam sehol :(

(#1591) robesz55


robesz55
tag

sziasztok!

feltettem a route66-et, szedtem le térképet is hozzá...viszont nem találja a pozíciómat. van valami tippetek vagy beállítás ami orvosolni tudja a problémám?

előre is köszi:)

(#1592) alkes válasza robesz55 (#1591) üzenetére


alkes
csendes tag

Hello.
Én úgy csináltam hogy egy útvonalat terveztem ami az én lakehelymtől indult és utána nekem már megtalálta a pozíciómat csak az kellet hogy a telefon legyen csatlakozttava a rendszerhez meg a rute66-ban is látszódjon a teló :D

(#1593) Tocska


Tocska
tag

s8000-et hogy tudok függetleníteni valaki segítsen!!!
marad a TurboSim vagy lehet kezdeni valamit a telóval hogy turbo sim nélkül menjen függetlenül???

(#1594) AmigaFan válasza robesz55 (#1591) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Szia!

Először csak a menüben kerestess vele műholdat, a GPS pozíció menüpont azt hiszem.
Itt ha már kiírja a koordinátáidat, és magasságot, akkor már érdemes a navi programmal is megnézni, hogy hol mutatja a pozíciódat. Ez egyébként első alkalommal nekem legalább 5 perc volt, szóval türelem! Utána már gyorsabban fog műholdat találni!
És persze nagyon fontos, hogy szabad ég alatt tedd mindezt, mert a szobában, tetővel a fejed fölött, ne várd, hogy műholdat találjon!!! :D

[ Szerkesztve ]

Amiga Forever...

(#1595) Nyuffi5


Nyuffi5
csendes tag

Valaki tudna írni MMS-hez beállítást T-mobilra?
köszi

(#1596) alkes válasza Nyuffi5 (#1595) üzenetére


alkes
csendes tag

Nem bonyolult.
Üzenetek ->beállítások->MMS és ott van minden :D
Én is T-mobile-os vagyok

(#1597) Nyuffi5


Nyuffi5
csendes tag

Az okés,hogy ott kell,de olyanra gondolok,hogy:név,protokoll,jelszó,proxy stb... olyan beállítás kellene!
köszi

(#1598) robesz55 válasza AmigaFan (#1594) üzenetére


robesz55
tag

köszi Amiga, sikerütl:)

(#1599) AmigaFan válasza Nyuffi5 (#1597) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Szia!

ITT megtalálod a keresett infókat! :)

Amiga Forever...

(#1600) DarthPeeter


DarthPeeter
aktív tag

Heló!

Gondolom jó páran megkérdezték már, de hátha én is beleférek még leszidás nélkül :B
A cikk olvasása eléggé elvette a kedvem a telótól, de gondolom szoftverfrissítéssel javult a helyzet. Kérdésem, hogy mennyivel lett használhatóbb a telefon? Normálisan működik már a TouchWiz? A fényképező minősége jobb lett, és a menürendszer is gyors?

Előre is köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.