Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) AS


AS
félisten

Az ilyen PMp k ugyan azt tudják mint a telok, csak nem lehet telefonálni velük ennyi.
Nagyon népszerűek hiszen Microsoft sem viccből csinált ilyet.

Söt Samsung pmk kel még telefonálni is lehet vagyis ha van másik telod az bt kapcsolat segítségével tud fogadni és még hivni is lehet pmp vel.

Samsung PMP-k más világ kár hogy nem azokat megoldásokat használják teloikban

PL P2 öm: 2007 ben már olyan mp3 lejátszóval rendelkeztet amiben volt EQ, söt eq t lehet szerkeszteni elmenteni profilokban, söt lehet gyorsítani lasitani a zenét ( az mókás)
És persze igen gyors.
Videónál is volt minden fényerő beállítás ,és sok jó funkció

Ez mind akkor volt amikor samsungnak még csak teloban crosui teloja volt a F700 ( az elsö érintős samu)
LG nek meg prádája volt.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#552) daveed_14


daveed_14
tag

üdv mindenkinek!
lehet, hogy velem vannak gondok, meg igénytelen vagyok meg ilyesmi, de én akkor is gondolkodom a jeten. nekem nem lényeg hogy tudjam szerkeszteni a menüt, hogy hogy nézzen ki, vagy hogy témázható legyen. na szóval, ettől eltekintve, érdemes lenne gondolkodni rajta? :U

..." I keep dreaming you'll be with me"...

(#553) joey04 válasza AS (#551) üzenetére


joey04
titán

ez mind szép, köszi a bemutatót, bár újat nem mondtál most sem :)
csak sokan nem akarnak 2 külön eszközt- én sem.
a telefonoknál meg le vannak maradva kezelőfelületben mint a borravaló. lényegtelen hogy milyen pmp-kel vannak jelen.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#554) AS


AS
félisten

Amcsiknál megint gyorsabb a TouchWiz mint Europában...
link

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#555) Bukoba válasza daveed_14 (#552) üzenetére


Bukoba
tag

Hi Daveed_14. Szerintem ha tetszik, akkor vedd meg. Olvastam sok tesztet én is a Jet-ről, és nekem is tetszik az itteni negatív vélemények ellenére. Valószínűleg nekünk átlag usereknek bőven megfelel a teló, bár azért élőben megtapiznám, ha lehetne valahol. Az ominózus összehasonlító videón látható sebesség nekem megfelel, a teló szolgáltatásai és minősége is jónak tűnik. (Az az igazság, hogy a szintén sokat szidott croix felülettel ellátott F700-at is eléggé megkedveltem, ahhoz képest a Jet csak jobb lehet.) Ha érdekel egy alaposabb videó teszt, akkor a phonearena.com-on van fenn. Persze nem a lokalizált verzióról, de sokmindent megmutat. Persze még én is vacilálok a Jettel kapcsolatban, és várok, hogy lejjebb menjen az ára. A fontos az, hogy tudd, hogy mire kell a teló. Ha okostelefonra vágysz, akkor ez nem neked való.

(#556) ezek válasza Stefun (#532) üzenetére


ezek
tag

"3. Az iphone közben vagy magátol kikapcsolódott, vagy kikapcsolta közben, ki kellett kapcsolni? (nem hiszem hogy a show része lett volna)"

Nem lett az sem kikapcsolva, de még magát sem kapcsolta ki...
A tesztelő megnyomta a jobboldalt, felül elhelyezkedő kikapcsológombot (röviden), ezzel lekapcsolta a kijelzőt, de a készüléket nem. Kvázi ez a "billentyűzár".
A a show része volt a dolog, azt demonstrálta a tesztelő, hogy mennyi ideig tart az iPhone-nak a készenléti állapotból a menüt felépíteni. Mellette a Jet pedig a készenléti képernyőről lépett be a menübe. Magyarán a menü elérésének gyorsasága lett tesztelve. (Mondjuk akkor lett volna igazi, ha a Jet is a feloldástól indult volna...)

(#557) Stefun válasza ezek (#556) üzenetére


Stefun
tag

Készenléti állapotból nem kell a menüt felépítenie mert az már áll....teloknál, pda-knál. !

(#558) Stefun válasza AS (#554) üzenetére


Stefun
tag

Picit helyesbitenék. : Mindenhol gyors a TouchWiz, kivéve ha a használója nem akarja...

(#559) joey04 válasza Bukoba (#555) üzenetére


joey04
titán

meg fog felelni, de ennyi pénzért ez nagyon kevés. ha ennyit kiadtok egy telefonért akkor inkább LG Arena olcsóbban vagy kb ilyen áron (kicsit még az is olcsóbb) viewty smart bár ez nem jó választás mert csak a papíron jobb kamera miatt drágább, ami a valóságban még rosszabb mint az arenaban. szóval az parasztvakítós kategória. Ha meg egyedi kell akkor +10k és ott a GD900.
inkább ezek mint ez a lassú csúnya döcögős rendszer

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#560) Bukoba válasza joey04 (#559) üzenetére


Bukoba
tag

A csúnyaság vagy szépség szerintem relatív. Valakinek ez tetszik, valakinek az. Nekem spec. tetszik a Jet menüje, és a sebességét sem látom tragikusnak (valószínűleg átlag user vagyok). Az LG arena-val összehasonlítgatni persze lehet, mindegyiknek megvan az erőssége illetve a gyengéje. Bár nem a hazai verzióról szól, de azért két nagy GSM portál tesztjeiből tudok idézni: Felhasználói szavazatok (gsmarena.com) alapján:
Arena (6850 szavazatból) - Design: 8.3, Szolgáltatások: 8.3, Teljesítmény: 8,3.
Jet (2809 szavazatból) - Design: 8.4, Szolgáltatások: 8.4, Teljesítmény: 8.5.
Ugyanez a phonearena.com-ról:
Arena - felhasználói értékelés: 6.5 (5 véleményből), szerkesztői értékelés 8.5,
Jet - felhasználói értékelés: 8.8 (2 véleményből), szerkesztői értékelés 9.
Részletesen:
Arena: Design: 8, Kijelző: 8.5, Kamera 7, Hangminőség 8, Aksi: 5.5, Konnektivitás 8.5, Multimédia 8, Szervező 9.5.
Jet: Design: 8.5, Kijelző: 9, Kamera 8, Hangminőség 8, Aksi: 8.5, Konnektivitás 9.5, Multimédia 9, Szervező 7.5.
Persze mint minden teszt, ez is szubjektív, számomra inkább a felhasználói szavazatok mondatják azt, hogy nagy különbség nincs a két készülék között. Persze azt hiszem, hogy vásárlás előtt megnyomkodom valahol az Arena-t is.

(#561) VD


VD
őstag

"Exchange/ActiveSync szinkronizációs panel"

Ha jól értem akkor ez a samsung is képes arra amire egy symbianos nokia a mail for exchange segítségével? Vagy csak kapott egy hangulatos nevet a fapados mail kliens?

[ Szerkesztve ]

(#562) AS válasza VD (#561) üzenetére


AS
félisten

Igen tudja, + tud egyszerre akár 12 folyamatot kezelni míg a lg felülete max 2öt...
Van benne Task mananger is

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#563) joey04 válasza Bukoba (#560) üzenetére


joey04
titán

a csúnyaság a darabosságra vonatkozik elsősorban ami miatt a valóban gyönyörű kijelző qvga felbontású gyötrelemnek tűnik. ez nem szubjektív kérdés.
a felhasználói szavazatok meg mit sem érnek sajnos, mindenki a sajátját nyomra előre, bizonyítván, hogy jó helyre ment a pénz. :)
kb olyan, mint amikor valaki azt mondja, hogy az lg viewty smart kamerája olyan, hogy ilyet telefonban még nem látott. ez vagy erős túlzás, vagy nem látott samsungokat az illető. akik a jetre 8 pontot adtak pl azok vagy túloznak, vagy nem láttak még jobbat, de ettől még van, és ha ismernék nem adnának ilyen magas pontszámokat. szerintem érdemes az itteni tesztelők szavára adni, ők minden rendszert alaposan kiveséztek, ez alapján mondják, hogy a samsung rendszere nem jó, lásd: [link]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#564) VD válasza AS (#562) üzenetére


VD
őstag

THX!
Na ez jó hír! A végén még elcsábulok.

(#565) Bukoba válasza joey04 (#563) üzenetére


Bukoba
tag

"a felhasználói szavazatok meg mit sem érnek sajnos, mindenki a sajátját nyomra előre, bizonyítván, hogy jó helyre ment a pénz"
Bocs, de a felhasználói szavazatok pont arról szólnak, hogy xy usernek mi a személyes véleménye a cuccról. Az eredményül kapott átlag pontszám pedig pont a szavazatok nagy száma miatt mérvadó.
Az itteni tesztelők szavára egyébként adok, szeretem az oldalt és a teszteket is. Ugyanakkor szeretem a gsmarena és phonearena tesztereit is, mert úgy vélem, hogy mögöttük is kellő rendszerismeret, tapasztalat és szaktudás áll.

(#566) joey04 válasza Bukoba (#565) üzenetére


joey04
titán

az említett oldalakkal nincs bajom, a felhasználókkal annál inkább. nem bízok bennük, le is írtam, az általad idézett rész után. így rögtön értelmetlen a magyarázat. :)
az itteni lehúzós tesztek utáni fan áradat minden egyes topikban csak megerősíti ezt a szomorú tényt.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#567) ezek válasza Stefun (#557) üzenetére


ezek
tag

Az indítási animációra gondoltam (kívülről befelé becsúsznak az ikonok...).
Ettől függetlenül hülyeséget írtál, ezért reagáltam csak...

(#568) Bukoba válasza joey04 (#566) üzenetére


Bukoba
tag

Az a baj, hogy az itteni lehúzós teszten kívül nem olvastam hasonlót a Jetről máshol. Lehet, hogy a Samu ennyire jó, hogy szinte minden hasonló témával foglalkozó oldalt megken, és a felhasználói értékelések (több ezer) dolgos koreai Samsung dolgozók kezéből születtek? Nem tartom valószínűnek. Az tuti, hogy nem annyira jó a készülék, mint amilyen lehetett volna, vannak hibái rendesen, de tökéletes telóval még nem találkoztam, főleg azért sem, mert az emberek ízlése, illetve elvárásai eltérnek egymástól.
Azt még csak értem, hogy nem bízol egy-egy oldal tesztelőiben, de az, hogy több ezer user visszajelzéseit sem tekinted hiteles forrásnak, az számomra furcsa. Ezzel az erővel az itteni useker véleményét, hozzáértését és tapasztalatait is semmibe lehetne venni.
Nem tisztem védeni a Jetet, nem is tudom ezt tenni, mert eddig még nincsenek személyes tapasztalataim vele (ahogy az Arena-val sincsenek.) Csak abból indulhatok ki, amit olvastam, illetve láttam szerte a neten, és az alapján nem annyira rossz a Jet, mint ahogy itt többen állítják. Lehet, hogy a lokalizáció lett ennyire kapitálisan elbaltázva, ezt nem tudom, de nemzetközi szinten nincs ennyi rossz vélemény a Jetről, mint itt.

(#569) joey04 válasza Bukoba (#568) üzenetére


joey04
titán

nem a hozzáértésüket vitatom.
az itteni tulajok nagy részében sem bízok meg. nem azért, mert nem értenek hozzá, hanem mert maguknak akarnak bizonyítani, hogy jó vétel volt ennyi pénzért. Ezt valamelyik tesztben Bog is mondta. Ez itthon különösen igaz, ahol kevesebb pénzből kell összekaparni a készülék árát, ami még magasabb is mint külföldön. de nézd meg az összehasonlító videókat, hát csak röhögni lehet szegény jeten

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#570) DaveNo1 válasza AS (#562) üzenetére


DaveNo1
veterán

És mi az a 12 folyamat amit egyszerre futtatsz egy zárt rendszeres telefonon? :U Én max. zenét hallgatok és mellette netezek mást nem igen csinálok, amúgy ha jól olvastam GD900ban már több mint 2őt lehet.

You are not prepared.

(#571) Lala6


Lala6
őstag

Vett már valaki ilyen telefont, tényleg annyira rossz, mint ahogy a tesztelők írják? Elég sokat reklámozzák, itt a PH-n is. Kinézetre nagyon szép telefon.

(#572) Bukoba válasza joey04 (#569) üzenetére


Bukoba
tag

Ok, lassan megértem, amit mondasz :) A videót megnéztem egyébként, nekem nem volt annyira gáz, mert a mostani telómnál még mindig ezerszer gyorsabb a Jet is. Persze nem sürget a tatár, az biztos, hogy ha veszek is ilyet, 60-70 k-nál többet nem szánok rá.

(#573) csab2 válasza Lala6 (#571) üzenetére


csab2
veterán

Nem is a kinézetét kritizálta itt senki.

Sia joey20!
Én nem pazarlom az időt arra, hogy Stefun hülyeségeire reagáljak. Teljesen felesleges.
Üdv!

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#574) Stefun válasza csab2 (#573) üzenetére


Stefun
tag

"Nem is a kinézetét kritizálta itt senki."

Erre a mondatra viszont pazarolhattál volna egy kis idöt! :D

[ Szerkesztve ]

(#575) daveed_14


daveed_14
tag

voltam ma westendben a samsungban, t-mobile-ban, de nincs kirakva. árkádban is néztem, még ott sem láttam. sőt MM-ben sem. ennyire új még vagy csak én keresem rossz helyen? :)

..." I keep dreaming you'll be with me"...

(#576) Stefun válasza daveed_14 (#575) üzenetére


Stefun
tag

(#577) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Ma egy rövidebb közelebbi kapcsolatba kerültem a Jettel...

A widget-kezelése botrányos. A kijelző érintés visszajelzés megtörténik, de a mozgatásra nem mindig reagál.
Először azt hittem, a fólia miatt van, de leszedtem azt, az érzékenység ugyanolyan rossz maradt...

Samsung Galaxy A54

(#578) daveed_14


daveed_14
tag

hát...egyre jobban elmegy a kedvem az egésztől. szeretném most már végre én is "tesztelni" hogy milyen. csoda hogy lehet egyáltalán kapni a pannonnál! t-mobile-nál majdnem kétszer annyi teló van :((( de ha ez nem jó teló...tudtok ajánlani vmit ehelyett? már annyi mindent olvastam hogy kezdek összezavarodni :)

..." I keep dreaming you'll be with me"...

(#579) AS


AS
félisten

Samsung saját kezelőfelülete csak az uj PMP iben van..

Nézzétek meg a videót...
link

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#580) joey04 válasza AS (#579) üzenetére


joey04
titán

hát az nagyon hasznos itt, a jet topikban... :U
és még nem is offként.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#581) AS válasza joey04 (#580) üzenetére


AS
félisten

Ezzel csak azt mutattam hogy Samsung tud kezelőfelületet készíteni.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#582) Karma válasza AS (#581) üzenetére


Karma
félisten

Ez egy csak flash demó. Biztos a TouchWiz is nagyon szép és nagyon jó volt a (belső-) marketinganyagokban, mint ahogy a Kastor TAT is nyomott nagyon szép videókat a rendszerük lehetőségeiről - aztán láthatjuk, mi maradt belőle az S60-ban. :U

Majd ha egy valódi kütyün egy valódi ujj mutogat, az már lehet valami.

“All nothings are not equal.”

(#583) joey04 válasza AS (#581) üzenetére


joey04
titán

attól még a telefonok nem lesznek jobbak. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#584) AS


AS
félisten

Elvileg jön egy jet alaku készülék de S60 Touch rendszerrel, kocka menüvel:D
ö lesz a 3. kocka:D

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#585) Bukoba


Bukoba
tag

Sziasztok! Most olvastam, hogy az új firmware (S8000XEIG2) javít pár dolgot a tesztben kifogásolt dolgokon. Gyorsítja pl. a böngészőt, javítja a kijelző érzékenységét, stb. Akit részletesen érdekel, és érti az angolt, az itt tájékozódhat. Jet tulajok, lehet a firmware-t frissíteni a PC Studióval?

[ Szerkesztve ]

(#586) Bukoba válasza AS (#584) üzenetére


Bukoba
tag

"Elvileg jön egy jet alaku készülék de S60 Touch rendszerrel, kocka menüvel:D
ö lesz a 3. kocka"

Többet is lehet tudni róla? Érdekelne. Köszi.

(#587) AS válasza Bukoba (#586) üzenetére


AS
félisten

Annyit hogy kb ősszel lesz bejelentve.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#588) Bukoba válasza AS (#587) üzenetére


Bukoba
tag

Ah, köszi. Akkor majd figyelek. :)

(#589) legiaap


legiaap
nagyúr

A Jet-en lehet szoftvert frissíteni otthon legálisan?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#590) Bukoba válasza legiaap (#589) üzenetére


Bukoba
tag

Erre én is kíváncsi vagyok. Fórumokat olvasgatva elvileg lehet, de csak a független készülékeken. A PC Studióban állítólag van ilyen opció. A szolgáltatói lockos cuccoknál már neccesebb a téma. Ha megtudok valamit, akkor majd jelentkezem.

(#591) uzerto


uzerto
tag

Ha valakinek van tapasztalata ezzel a telefonnal kapcsolatban, akkor legyen szíves ossza meg!
Köszönettel: uzerto

(#592) domez


domez
csendes tag

Sziasztok ! Tud valaki segíteni ? Nem vagyok egy telefon guru, de vettem egy Samsung S8000 jet telót , mert a leírás szerint van benne navigáció is.Naa ,bedőltem az újságok magasztalásainak. Nem tudom melyik navigációs szoftvert használja , és hogy kell telepíteni ill , hogyan működik??? Felhívtam a Samsung Hungáriát , de ott sem tudtak segíteni ! Hátha ti igen , olvasgattam a fórumot és azt tapasztaltam itt hozzá értő emberek vannak...!!

(#593) dady53


dady53
csendes tag

Route66 navigációs szoftver tölthető le a telefonra!
Itt találod: http://www.66.com/samsung/index.php?cid=HU&act=0
A számítógépedre kell telepíteni a szoftvert, majd ha összedugod a telóval, végigvezet a telepítési folyamaton. Vigyázz! Amikor azt kéri, hogy a Navigációs szoftvert kapcsold ki, akkor ne a menü navigációjára gondolj, hanem simán nyomd meg a hívás elutasítása gombot (lásd kezelési utasítás, alkalmazás lezárása)! Csak a navigációt kapod Magyarországra ingyen, de ha Európa is kell, akkor az húzós, láthatod kiválasztáskor a számítógépeden az árakat.

(#594) Sasal1ty


Sasal1ty
tag

Sziasztok!
Most akarok egy ilyen telefont vásárolni a T-mobile-nál. Egy Motorola V3 am van lassna 4 éves, azt olvastam a cikkben hogy nagyon lassu meg kezelhetetlen, a V3 hoz viszonyítva jobb? Nekem főleg a wlanos cucc miatt kéne egyetemista vagyok és sokat kell a neten intéznem a tanulmányaimat.

GTA V : Pacikuki007

(#595) joey04 válasza Sasal1ty (#594) üzenetére


joey04
titán

A lassúság csak a saját igen magas kategóriájában igaz. Egy V3 után természetesen ez is megváltás lesz. Más kérdés, hogy a böngésző igen gyenge benne, de a V3-hoz képest az is jobb

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#596) Bukoba válasza Sasal1ty (#594) üzenetére


Bukoba
tag

Lassúság relatív. Régi telónál biztos jobb lesz. Egyébként jönnek ki folyamatosan az új firmware-k, ahol a felhasználók javulásról számolnak be a sebesség terén. Illetve vannak trükkök, amivel ki lehet kapcsolni a processzor dinamikus sebesség vezérlését, és felhúzni maxra. Így további gyorsulás érhető el, a tapasztalatok alapján az akksi üzemidejét nem nagyon érintő módon.

(#597) PixelRambo


PixelRambo
csendes tag

A sebességgel semmi bajom, viszont a wifi nekem nem megy. Úgy látom máshol, sokaknak van ilyen gondja, csak megoldást nem találtam még. A laptopom és az E90 is simán működik, ez csak csatlakozik, de sem a böngésző, sem az email nem megy. Ha nektek szerencsétek van vele, légyszi a beállításokat meséljétek el nekem.
Köszi

(#598) AS


AS
félisten

Elvileg a ÚJ PC stúdióval lehet frissíteni a szoftvert.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#599) Sasal1ty válasza AS (#598) üzenetére


Sasal1ty
tag

Én letöltöttem az új pc studiot de mikor a készülék frissítésére megyek azt írja a készülék nem támogatott, most ez vagy azért van mert T-mobile-os vagy nemismeri fel rendesen a telót .

GTA V : Pacikuki007

(#600) Sasal1ty


Sasal1ty
tag

[link] ez a kép vár mikor rányomom a szoftverfrissítésre :(

GTA V : Pacikuki007

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.