Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) OmenHU


OmenHU
csendes tag

érzelem van benne, nem érted?
Gondolom olvasol 1-2 külföldi teszt leírást javaslom
pl. http://www.gsmarena.com/samsung_s8000_jet-review-374.php
leírja a telot tárgyilagosan, nem mint ez a cikk!

(#52) joey04


joey04
titán

tényleg vigyáznia kell a nokiának nagyon jön fel a samsung ezt az elvakult fanok számának rohamos növekedése jelzi

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#53) Typhoon47 válasza OmenHU (#42) üzenetére


Typhoon47
őstag

és igen is volt annyi készülék a kezemben mert van egy pár boltom ami ezzel foglalkozik

:)) már csak ilyenekért is megéri feljárni olvasgatni a hsz.eket, mert mindig talál az ember egy két gyöngyszemet :B

"Education is important but big biceps are importanter"

(#54) Straw


Straw
senior tag

Szretem az ilyen fórumtémákat, persze valakinek mindig rossz (gondolok itt arra akinek nincs igaza), amúgy szerintem nem nagy durranás, ezerszer inkább az omnia HD, gyors symbianos és sajnos marha drága.
De azért szerintem jó a teszt. :DD

42

(#55) OmenHU válasza Integra (#50) üzenetére


OmenHU
csendes tag

Téged honnan szalajtottak??? :W
Én ezzel kellek fekszem a boltjaiban és a tesztek olvasom és hallom a visszajelzéseket, te miről beszélsz??? Maradj inkább a tengerparton!

(#56) legiaap válasza Bocha (#46) üzenetére


legiaap
nagyúr

Jó mondjuk ezt már nem egy készülékkel játszotta el a Samsung.
Az lehet a gond, amit írtál. Elbaltázták a lokalizációt.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#57) tibi666 válasza OmenHU (#55) üzenetére


tibi666
senior tag

több bolt tulajdonosának lenni jó dolog.
általában valamilyen szintű intelligencia is szükséges hozzá.
az intelligenciát elég jól tükrözi valakinek a helyesírása, illetve fogalmazási készsége.

mindenki vonja le a konklúziót. :)

(#58) student válasza Integra (#50) üzenetére


student
őstag

beregizett fröcsögni ;]

(#59) kaller1 válasza OmenHU (#20) üzenetére


kaller1
veterán

"itthoni hálózatom ugyanis MAC-szűréssel van védve" és akkor ne is beszéljünk megint részrehajlásról!

GigaLOL... :DDD Komolyan mondom,eddig ez volt a legnagyobb baromság,amit az oldalon olvastam... ;]
Amúgy meg csak azért csinálni egy új regit,hogy itt fikázhass,hát nem túl etikus szvsz... :U

.::> <::.

(#60) bentsze88888 válasza OmenHU (#55) üzenetére


bentsze88888
tag

Mivel van problémád a cikkel kapcsolatban?
Mint bolttulajtól kérdezem.

(#61) bmwk1200s válasza bentsze88888 (#60) üzenetére


bmwk1200s
őstag

Sztem az a baj, hogy izibe rendelt vagy 500db-ot, aztán most fél hogy nem tudja eladni! ;]

Semmit sem írok alá!

(#62) legiaap válasza bmwk1200s (#61) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ez övön aluli volt
:DDD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#63) Bog válasza tibi666 (#57) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

és az sem árt, ha ért hozzá, mondjuk van fogalma a mac-szűrésről ;]

ú, de gonosz vagyok.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#64) ben11 válasza Bog (#34) üzenetére


ben11
őstag

Előre is bocsánat,de ez tetszett ;) :fasorba sem rúg
Most akkor vagy fasorban sincs,vagy labdába sem rúghat :D
De a topic bajnoka marad a MAC-es szólás.. :R

[ Szerkesztve ]

(#65) Konflikt


Konflikt
addikt

Kijelző felbontása 480 x 480 pixel
sztem 480x800-at akartatok irni: )

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#66) Bocha válasza OmenHU (#51) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Nem szeretnék személyeskedni — függetlenül attól, hogy te végig azt teszed — de nem tudom eldönteni, hogy 14 éves vagy és emiatt nem tudod, vagy csak nem akarod megérteni a tényeket.

1.: a MAC-cím egy olyan azonosító, mely minden hálózati eszközbe (legyen szó WiFi-ről, Bluetooth-ról, PC-s LAN kártyáról) bele van égetve, ha egy készülék (pl. a Jet) több hálózati antennát tartalmat (pl. WiFi-t és Bluetooth-t), akkor több ilyen címe van. A MAC-szűrés lényege, hogy a router csak azokat az eszközöket engedi fel a WiFi hálózatra, amik a MAC cím alapján előzetesen engedélyezve vannak. Jelenleg ez a legbiztonságosabb módszer a WiFi hálózatok illetéktelen használatának elkerülésére, köze nincs a Macintosh számítógépekhez.

2.: minden újságot ér kritika, speciel a GSMArénát emiatt a cikk miatt azért érheti, mert "túl dicsérik, biztosan, mert Samsung!". Minden éremnek két oldala van.

3.: kérlek értsd meg, hogy hatalmas különbség van egy Oroszországban és egy Magyarországon piacra kerülő készülék között. Mielőtt a "nyers" (hogy értsd, nevezzük "angol nyelvű készülék"-nek) készülék piacra kerül, megtörténik az ún. "lokalizáció", azaz a készülék szoftverének lefordítása, a speciális karakterek kezelésének lehetővé tétele, a sortörések újracsinálása, az adott ország hálózataira való optimalizáció és még ezer dolog — ezeket a gyártók helyi irodái csinálják. A Samsung véleményem szerint általában nagyon jó munkát végez a lokalizációval, de lehet, hogy itt most pont ők rontottak el valamit. A lényeg: egy orosz és egy magyar készüléket fölösleges összehasonlítani, mivel nem azonosak.

4.: ha tanultál volna pszichológiát és lenne benned önkritika, belátnád: elvakultságod oka az, hogy vettél/kaptál egy 100.000 forintos telefont, amit az ország legnagyobb mobilos lapja erős kritikával illet, te pedig meginogtál, hogy a legjobb döntést hoztad-e. A legjobb védekezés a támadás alapján meg akarod magyarázni, hogy én vagyok hülye. Ez is lehet, de azért hadd jegyezzem meg, hogy én négy vagy öt, Bog ennél is több éve foglalkozik mobiltelefonos újságírással, több száz készüléket teszteltem (hogy egészen pontos legyek, nagyságrendileg négy-ötszázat), ez ad némi összehasonlítási alapot.

5.: nem voltam elfogult, a készülék rengeteg jó tulajdonságát kiemeltem, sem a külsejével, sem az árával, sem a szolgáltatáskínálatával nem volt bajom. Főleg a szoftvert kritizáltam, emellett megemlítettem, hogy a fényképező képminősége sem az igazi, úgy gondolom, hogy ez szemmel is látható.

6.: a Samsunggal nagyon jó viszont ápolunk, az összes gyártó közül talán a legjobbat. Eddig három prototípus készülékük volt nálam hosszú távú prototípus-teszten, az Omnia fejlesztéséhez kis mértékben magam is hozzájárultam. Azt hiszem, hogy pont velük szemben irreális "részlehajlásról" beszélni, ha úgy utálnám a Samsungot és "mindenükre azt mondanám, hogy szar", akkor valószínűleg nem én lennék az, aki a prototípusokat megkapja.

7.: pocsék a helyesírásod. Ha kritikát gyakorolsz, legalább azzal tisztelj meg, hogy normális stílusban kommunikálsz. Én is megtisztellek ezzel, az alapszabály megsértése miatt már háromszor kibannolhattalak volna, nem tettem, hanem érvekkel próbállak meggyőzni, kérlek ezt ne felejtsd el!

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#67) Enjoy


Enjoy
addikt

OMG, tényleg ennyire szar ez a rendszer :F
Én Omniánál sem használtam a tácsvízt, mert ott is használhatatlan, de itt az egész menürendszer ilyen kacat :(

► més que un club ◄

(#68) sec094


sec094
tag

Na ez fura. S5230-at néztem magamnak, és valahogy jobban tetszett a TouchWiz, mint a KP500-as flash valamije, ami ráadásul szerintem döglassú. Erre megrendeltem, de azt hiszem már máshogy döntenék. :S Egyébként szerintem a hátlap ronda, nem tudom kinek tetszik. Egyébként fura, hogy régebben talán pont te mondtad Bog, hogy nem mersz jót írni a Samsungról, mert még rád fognak valamit. Ennyire megfordult volna a helyzet?

(#69) oalex válasza OmenHU (#29) üzenetére


oalex
senior tag

Azért nem veszi senki komolyan amit írsz, mert egyértelmű, hogy olyan dolgokba kötsz bele miről világossá tetted, hogy fogalmad sincs. Ez innentől minden hozzászólásodat megalapozza.

Kicsit néz utána, hogy mi az a MAC- szűrés, mielőtt tovább égeted itt magad.
A fél fórum rajtad röhög. :DDD :DDD
Már lassan több hozzászólás van rólad mint a tesztről :B szerinted véletlen :F


Ez az eddigi legjobb :C :
Sztem az a baj, hogy izibe rendelt vagy 500db-ot, aztán most fél hogy nem tudja eladni!
:R

Azért is extra ciki, hogy nem tudod, mi a MAC cím, mert azt állítod, hogy készülékekkel foglalkozol.

[ Szerkesztve ]

!!!Légy jó mindhalálig!!!

(#70) Murderer69 válasza OmenHU (#20) üzenetére


Murderer69
őstag

JEEEEE
köszönöm az új aláírásomat nagyon nagy vagy :DDD :DDD :DDD

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#71) DaveNo1 válasza sec094 (#68) üzenetére


DaveNo1
veterán

Alsó kategória nem mérvadó, ott simán elmegy a TouchWiz, de felső kategóriában oda vissza veri bármelyik kezelőfelület, mint ahogy már korábban írták.

You are not prepared.

(#72) Integra válasza OmenHU (#55) üzenetére


Integra
titán

ne alázd már magad ennyire..
:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#73) #16820480 válasza Bocha (#66) üzenetére


#16820480
törölt tag

a MAC címet nem szokták az akkumlátor alá is beleírni? úgy emlékszem, mintha láttam volna ott már valamilyen készüléken. de persze szoftverben is illene valahol elérhetővé tenni...

(#74) Napfénysüti válasza OmenHU (#37) üzenetére

Már megbocsáss de te még azt se tudod mi az a mac szűrés. A tesztelő meg azért már fogott a kezében pár telót. Leírtaa szubjektív véleményét. Nem muszály egyetérteni vele de ha elolvastad akkor fogadd már el hogy ő így gondolta. Amúgy meg hajrá, ott a Logout ahol megírhatod a saját tesztedet. :K

Més que un club!

(#75) f.begbie


f.begbie
tag

Most nem tudom mit kell csodálkozni, a Samsung saját rendszeres készülékei mind hulladékok. Kiváló hardware-ket gyártanak, általában nagyon szép design-al, de software-esesn sehol sincsenek. Ez tény. és ezt a tényt erősíti ez a készülék is. Arról már nem is beszélve, hogy az ilyen zárt rendszernek max az alsóbb kategóriában lehetne létjogosultsága. Attól, hogy valaki nem akar 2000 alkalmazást telepíteni, még simán tud használni egy s60 touch-ot vagy androidot kompromisszumok nélkül.
Szerintem teljesen felesleges ez az erőlködés ezzel a touch-wizzel, ha már csinálnak vmit, akkor az legalább olyan jó legyen mint az Arena, bár ott is hülyeségnek tartom ennyi pénzért a zárt rendszer, még akkor is ha jó.

(#76) legiaap válasza Enjoy (#67) üzenetére


legiaap
nagyúr

Az új romokkal már használhatóbb a touchwiz az omniánál.
Szerintem itt is ez lesz majd a későbbiekben.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#77) Integra válasza Napfénysüti (#74) üzenetére


Integra
titán

muszáJ....
hogy nem égeti ki a szemed, é!!:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#78) f.begbie válasza sec094 (#68) üzenetére


f.begbie
tag

Szerintem még így sem hoztál rossz döntést.

A hátlap meg szerintem nagyon tuti!:)

[ Szerkesztve ]

(#79) Bocha válasza #16820480 (#73) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Ez megmondom őszintén, eszembe sem jutott. A Samsungoknál egyébként szerintem nem szokott ott lenni (én legalábbis sosem láttam még). De legközelebb megnézem, kösz a tippet! ;)

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#80) Napfénysüti válasza Integra (#77) üzenetére

Basszus igazad van :B Sebtiben írtam, mert annyit röhögtem azon a maces hozzászólásán :DDD

Amúgy ez a telefon aztán tényleg felemásra sikeredett. De ennyi pénzt ki a rák adna ki rá?

Més que un club!

(#81) WiZARD


WiZARD
addikt

ez a MAC-szűrés duma kurvajó volt :D
amikor először írta OmenHU, akkor nem értettem mi baja ezzel, aztán megvilágosodtam :DDD

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#82) Bocha válasza sec094 (#68) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Egy alsó-középkategóriás masinánál vállalható ez a rendszer, szóval szerintem nem hoztál olyan rossz döntést (bár ha még csak rendeltél, akkor elvileg lemondhatod a törvények szerint). Mondjuk pont az S5230 miatt kaptam múltkor egy anyázós olvasói levelet, hogy miért nem írtam le, hogy mekkora sz*r. :)

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#83) ben11 válasza Murderer69 (#70) üzenetére


ben11
őstag

Én akartam!!!

(#84) fairi válasza Bog (#38) üzenetére


fairi
addikt

Te tudod,nem akarok okoskodni,de eddig ezeke az értelmetlen hőbörgéseknek retest csillapította le..
Régóta olvasom,volt már pár ilyen felháborodás itten...

(#85) student válasza Bocha (#82) üzenetére


student
őstag

amit néztem hogy arenan volt szó a videorögzitésről is, volt valami oka hogy nem csináltál mintát meg nem sokat foglalkoztál vele?

(#86) plus44 válasza bmwk1200s (#61) üzenetére


plus44
veterán

Ez mekkora:D

OmenHu: Hallod nagyon ott vagy a szeren, én mondom. Az csak a kisebbik, gond, hogy sosem használod a Válasz gombot, mi találjuk ki, kinek böffentettél, az már a nagyobb, hogy írni se tudsz helyesen, az meg már csak hab (vagy hal:D) a tortán, hogy olyanokról vitatkozol, amihez nem is értessz (MAC szűrés, ez a telefon, az élet). Szóval, majd ha ez mind megvan, várunk vissza, nagy szeretettel.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#87) Szlagy


Szlagy
csendes tag

Ez a készülék valószinüleg egy kalap sz.r .
Nem tudom hogy kellett volna tesztelni, hogy mégis jónak tünjön :)
Legközlebb ne kapcsoljátok be és nem lesz vita hogy egy ilyen "nagyon jó" gépet ennyire lehuztok.
Samsung is hibázhat, és most meg is tette.
Remélhetőleg frissitések majd javitanak rajta!

(#88) yoman1


yoman1
csendes tag

Mit mondjak, ez a teszt csak megerősítette bennem a "samsungot soha többé" elhatározást.

[ Szerkesztve ]

(#89) bmwk1200s válasza yoman1 (#88) üzenetére


bmwk1200s
őstag

Azért ezt sem szabad így kijelenteni. Rengeted a mobilaréna által is kitüntetett samsung mobil van még, csak ezt egy kicsit elszarták.
Ettől még a többi lehet jó, és biztos hogy Bocha és Bog is tudna olyan samut mondani, amit szívesen használna.

Semmit sem írok alá!

(#90) plus44 válasza yoman1 (#88) üzenetére


plus44
veterán

Ott a HD, na pl. eléggé jó, csak nem a mi (én) pénztárcánkhoz van szabva, jelenleg. :)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#91) AS


AS
félisten

Érdekes a TouchWizet a másik magyar oldal meg isteníti, szóval, ez igen egyén függő szerintem.

A HD n is az van és nagyon jól működik.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#92) kaller1 válasza yoman1 (#88) üzenetére


kaller1
veterán

Elhamarkodott döntés lenne.Remélem hamarosan megtudjuk,hogy mit tudnak felmutatni Android fronton... :K

.::> <::.

(#93) Karma válasza AS (#91) üzenetére


Karma
félisten

Szemellenző? :F

A HD-n S60 fölött fut egy widgetes varázs, itt meg az egész a saját rendszerük. Ez utóbbival van a baj.

“All nothings are not equal.”

(#94) hans87


hans87
tag

Nagyon szép telefon, a tudása sem lenne rossz.
De, főleg a Táccsvíz miatt jól elkúrták...

OmenHU:
"Ja és csak idézném a tesztelő barátunkat "itthoni hálózatom ugyanis MAC-szűréssel van védve" és akkor ne is beszéljünk megint részrehajlásról!" >>Aztaku*va! Ezt még nem hallottam, de így melóból hazajövet felvidította a napomat! :DD :DD :DD
Amúgy meg Bocha és a mobilarena csapata tesztelt már kismillió telót, azért ha lehúzták, azt valószínűleg jó okkal tették, van egy kis tapasztalatuk. Volt sok Samu amit nagyon dicsértek, de ezt most nem.
Ennyi.

Nokia 5530

(#95) DaveNo1 válasza AS (#91) üzenetére


DaveNo1
veterán

A másik magyar oldal eléggé samsungfan...úgy hogy ez nem meglepő.

You are not prepared.

(#96) yoman1 válasza kaller1 (#92) üzenetére


yoman1
csendes tag

Már jártam pórul samsunggal. Emiatt írtam. Igazatok van, elhiszem, sőt tudom hogy a samsung gyárt jó telefonokat is, ettől még én tartom magam az elhatárazásomhoz.

(#97) Firka08


Firka08
csendes tag

OMFG :))) A MAC szűréses dolog olyat ütött, szegény gyerek:)))))

(#98) kaller1 válasza yoman1 (#96) üzenetére


kaller1
veterán

Én úgy látom,hogy ebben a kevésbé jól sikerült modell dologban a jelenlegi Samsung "ügybuzgóság",készülékáradat is benne van.Mert jelenleg hány platformon is nyomulnak egyszerre? Ez a sokfelé fejlesztés rövid idő alatt most ennél a készüléknél csapódott le és ütött vissza.Aki nem így látja,nyugodtan vitába szállhat ezzel a gondolatommal. :K

Mod: Arról nem is beszélve,hogy a Samsung élen jár a "bejelentjük és piacra dobjuk" dologban,ezért elkerülhetetlenül benne van számukra a pakliban az ilyen melléfogás is.

[ Szerkesztve ]

.::> <::.

(#99) Timyyy


Timyyy
őstag

Hiszem ha látom tipikus esete. Samsungos vagyok (jelenleg D600), és a videó hihetőbb, mint egy sima leírás, mert ott látom is ami történik. Majd ha megtapizom és tényleg csalódok, akkor elismerem a cikk igazát. :U

(#100) Integra válasza Napfénysüti (#80) üzenetére


Integra
titán

na jó, kivételesen elfogadva, mr mac address tényleg nagyot ütött:))

neki bejött az élet.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.