Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) manokaki válasza Nyusziman (#899) üzenetére


manokaki
őstag

maradt a dolog :((

(#902) Nyusziman válasza manokaki (#901) üzenetére


Nyusziman
tag

Szomorú!!
Érdemes így flashelni az újra???

(#903) manokaki válasza Nyusziman (#902) üzenetére


manokaki
őstag

ki tudja a mélybe mi rejtőzik ! Valamiért csak ki adták nem !!!??

(#904) Nyusziman válasza manokaki (#903) üzenetére


Nyusziman
tag

Ezt Találtam az új fw-ről--S8000XEIK1

Its a little bit faster.

The touch screan is better in general.

I found an new option in a bluetooth now you can ajust how many time you want you bluetooth can be visible 1 2 munuts or more or just always.

May be the camera is little bit better.

The Photo gallery seams be a bit slower in show the full pic quality like other users say.

The music player sounds better with speaker and headphones ut also i found something wrong when you are using headphones there is some sound descompensations about the R and the Left earphone,the R have a little bit more volume.If the R is about 52-54% the L side si 46-48% i can notice this because i am using an proffesional headset.But i have to say with the old FW the sound was great compensation.

And this is all for the moment.But in general this is the best FW for themoment.

Sorry h nem fordítottam le

(#905) manokaki válasza Nyusziman (#904) üzenetére


manokaki
őstag

ezeknek a felét se használom, már amit értek belőle :C

(#906) Nyusziman válasza manokaki (#905) üzenetére


Nyusziman
tag

Szerinted feltegyem az újat? Mit javasolsz?
A galéria lassúsága nagyon érezhető a másik fw-hez képest?
üdv

[ Szerkesztve ]

(#907) manokaki válasza Nyusziman (#906) üzenetére


manokaki
őstag

most néztem , én nem vettem észre pedig egy 8 Gb-os memkari van benne , rajta 4 filmmel és kb 40 fotoval, , ha elinditod a médiaböngészöt akkor tényleg kell várni vagy 1,5mp-et mire az összes foto megjelenik :K

Probáld ki , kb. 3 perc amig feltelepited az uj Fw, és kb ugyanennyi ha vissza rakod rá utánna a régit !

Én hagyom az ujat , nem hiszem hogy kiadták volna már lasssan a 4. Fw ha az előző jobb lett volna !

[ Szerkesztve ]

(#908) Nyusziman válasza manokaki (#907) üzenetére


Nyusziman
tag

Mivel nincs nálam az xp-s gép ezért még várok a flasheléssel.

Amúgy win7 32bitnél müxik vkinek a PCStudio???

(#909) Sasal1ty válasza Nyusziman (#908) üzenetére


Sasal1ty
tag

Hát win7-nél nekem hol felismeri hol nem :)

GTA V : Pacikuki007

(#910) Nyusziman válasza Sasal1ty (#909) üzenetére


Nyusziman
tag

TE feltetted az új fw???

(#911) Nyusziman


Nyusziman
tag

Hy!
Érdeklődnék, h PCStudióban biztonsági mentést akarok készíteni, DE nem aktiv az ikon!!
Hogyan tudom így visszaállítani a cuccokat mert ugye flashelés előtt áll a telo???
üdv

(#912) Sasal1ty válasza Nyusziman (#910) üzenetére


Sasal1ty
tag

Szia! Nem .:)

GTA V : Pacikuki007

(#913) Nyusziman válasza Nyusziman (#911) üzenetére


Nyusziman
tag

Megkérnék vkit h aki tud légyszíves reagáljon és segitsen!!!
Köszönöm

(#914) Bukoba válasza Nyusziman (#913) üzenetére


Bukoba
tag

Ha jól tudom, akkor a biztonsági mentés funkció sem aktív még alapból a PC Studióban, a FW frissítés opció mellett. Szóval nem fog menni.

(#915) Nyusziman válasza Bukoba (#914) üzenetére


Nyusziman
tag

Ez a PCStudio egy kalap trágya!!!!!! Még a win7-et se támogatja, és hát ez h se update se bizti mentés......

(#916) enfermedad válasza Nyusziman (#915) üzenetére


enfermedad
csendes tag

futtasd a telepitöt vista sp2 es kompatibilitással, administrátorként, ugy nekem müxik!

(#917) Nyusziman


Nyusziman
tag

Valaki segítsen abban h hogyan tudom visszatölteni az smseket a gépről??!!
Van olyan h importálás sztgépről, de ott vmi fájt kell megnyitni amit nem tom h hol van.

(#918) enfermedad


enfermedad
csendes tag

na felraktam énis az új fw,t és végre nem üres a qwerty amikor fektetve kezdem az üzenetírást. menü télleg kicsit "smooth"abb lapozásnál, a képek meg télleg lassabban töltödnek be de nem vészes.

(#919) Nyusziman válasza enfermedad (#916) üzenetére


Nyusziman
tag

Köszi így már müxik!!!
Ismételten a kérdésem: hogyan tudom visszatölteni az smseket?????

(#920) manokaki válasza Nyusziman (#919) üzenetére


manokaki
őstag

lesz még üres a képernyő , mikor irni akarsz fektett modban , légy nyugodt :K

(#921) Nyusziman válasza manokaki (#920) üzenetére


Nyusziman
tag

A pcs win7-es használatára írtam h müxik!!!

SMS hogyan tudom megoldani---vki segítsen már!!!!!!

(#922) Nyusziman


Nyusziman
tag

Feltettem az új fw, de semmi extrát nem tapasztaltam.
Az sms-es kérdésemben jo lenne ha vki tudna segiteni!!!!

(#923) manokaki válasza Nyusziman (#922) üzenetére


manokaki
őstag

Miért nem a memkarira fogadtad alapbol az smsmeket akkor nem lenne ilyen gondod !?

(#924) Nyusziman válasza manokaki (#923) üzenetére


Nyusziman
tag

Azért mert ha összedugom a géppel és adatátvitelre teszem majd utána lehúzom akkor megint be kell állítani h oda mentse sőt a képeket videokat is!!!
Egyszoval nem jegyzi meg.
Amúgy meg simre ill telóra menti az smseket--HOL kell MEMKARIRA állítani???
üdv

[ Szerkesztve ]

(#925) Nyusziman


Nyusziman
tag

Úgy látom a topicban is beköszöntött a fagyos idő! :O

(#926) AmigaFan


AmigaFan
aktív tag

Szia Sasal1ty!
El tudnád küldeni privátban a frissítését a telónak te hogy oldottad meg, mert ha jól emlékszem te a T-nél vetted, és ahogy olvasgatom úgy macerásabb a dolog, mint a függetleneknél!
Előre is köszi a választ!

Amiga Forever...

(#927) dave182 válasza AmigaFan (#926) üzenetére


dave182
senior tag

nekem is Tés a telom és semmi különleges nem volt,ugyanugy kellett frissíteni és hibátlanul műxik...

(#928) AmigaFan válasza dave182 (#927) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Akkor téged is megkérlek, ha van kedved, léci segíts már a frissítésnél, mert nem nagyon értem. Amit találtam leírást az angol, és azzal kezdődik, hogy simlock-os készüléket ne frissítsek, mert fagyás lesz a vége! Akkor ez nem igaz?
Ja és az eredeti FW-t, azaz a T-set le lehet valahogy menteni, hogy vissza tudjam a későbbiek folyamán tölteni a gépesre? Természetesen a garancia miatt lenne erre szükségem.

Amiga Forever...

(#929) AmigaFan


AmigaFan
aktív tag

Találtam egy kis okosságot, és gondoltam megosztom veletek!

Verzióelnevezések (így értelmezd őket):
S8000XEII2
S8000 - > modell (Jet-S8000).
XE - > régió (XE = Bulgaria, Estonia, Kazakhstan, Magyar, Latvia, Lithuania, Russia, Ukraine).
I - > kiadás éve (I = 2009).
I - > kiadás hónapja (I =Szeptember).
2 - > Verzió szám.

Kiadás éve:
D = 2004
E = 2005
F = 2006
G = 2007
H = 2008
I = 2009
J = 2010

Kiadás hónapja:
A = January
B = February
C = March
D = April
E = May
F = June
G = July
H = August
I = September
J = October
K = November
L = December

Remélem hasznosnak találjátok!

[ Szerkesztve ]

Amiga Forever...

(#930) tommi_123


tommi_123
csendes tag

1 napja vettem meg a készüléket és lenne pár kérdésem! a másodlagos kamerával nem lehet fényképezni???
-és a másodlagos kamera mellet baloldalt mi van?
-valami programot nem lehet szerezni a GPS-hez ami ingyenes?
-játékokat rálehet tenni??

(#931) dave182 válasza AmigaFan (#929) üzenetére


dave182
senior tag

hát nekem meg sem fordult a fejemben,hogy elmentsem a tés szoftvert,minek...van pár hszel előrébb egy link ami angolul leírja mit h csinálj,ennél többet nem tudok segíteni,ott lépésről lépésre le van írva minden és még képek is vannak,attol h tés vagy nem jelenti azt h simlock is van..de a linken van egy kod megadva amit ha beütsz látod h van e simlock(on-off).amugy én sztem nem lett gyorsabb a telo attol h másik fw van rajta,a widget letöltésnél semmi olyat nem találtam ami jo lenne bármire is,egyedül a google keresés ami jó és a zenelejátszó ami nagyon tetszik...

(#932) dave182 válasza tommi_123 (#930) üzenetére


dave182
senior tag

A másodlagos kamera csak videotelefonáláshoz van,nem lehet vele fényképezni,mellette a fény és arcérzékelő szenzorok vannak...játékot lehet rá tenni és gps progi is van...olvass vissza és megtalálsz mindent,mit hogy csinálj

(#933) AmigaFan válasza dave182 (#931) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Én a simlock-ot azért mondtam, mert ha a T-től veszed, csakis simlock-osat vehetsz kedvező áron, ergo nekem ezért fontos, hogy tudom e frissíteni, illetve a gari miatt kell az eredeti T-s FW, hogy vissza tudjam tölteni, ha valami gondja lenne a telefonnak.
Valahol megtalálhatóak a telóhoz FW-ek, mert akkor onnan le lehetne szedni talán az eredetit?!

Amiga Forever...

(#934) enfermedad válasza dave182 (#932) üzenetére


enfermedad
csendes tag

*#0*# elö lehet hozni a kamerát. http://gallery.mobile9.com/c/samsung-s8000-jet-java-software_2255/9/ tök állat touch játékok! hogy lehet eltüntetni a virtuális billentyüzettet a játékok közbe?? idegesítő

(#935) tommi_123


tommi_123
csendes tag

és a gépre letöltött java-s játékot hova vagy hogyan tegyem fel a mobilra? bocs még kevesebb mint 1 napja van meg a jetem!

(#936) enfermedad válasza tommi_123 (#935) üzenetére


enfermedad
csendes tag

bedugod usb kábellel, kiválasztod hogy háttértár mód(ha nem ajánl fel választási lehetőséget mikor bedugod, akkor a telón a beállítások közt keresd meg hogy ha bedugod a gépbe kérdezzen rá hogy milyen módot szeretnél) rámásolod a telóra, és utána az egyéb fájloknál elinditod és elvileg feltelepíti. hogyha mégse akkor régi fw van a telódon akkor azt ajánlom frissitsd

(#937) TooN


TooN
aktív tag

Hi!

Egy rövid vélemény a JET-ről! :R

Múlt héten a Media Markt-ban volt egy Samu "nyílt nap". Ez annyit tesz, hogy a Samutól voltak kint ketten és végre igazán hozzáértő emberektől tudtam kérdezgetni és közösen kiveséztük a telefont! :C

QRVA JÓ :))

A kijelző felülete a kezelhetőség szerintem tökéletes. Jól kezelhető, könnyen mozgatható minden és jól reagál az ujj érintésére. A Samus menü teljesen logikus, jól kezelhető. Nem kell hozzá könyv, mert annyira adja magát, hogy aki kicsit is jártas a telefonok között az érzi a használatát.

A fényképezőben a makró, kb. 5 cm-ről is élesre tudott állni! Nagyon jó

Az, hogy alapban benne van a M. Active Sync, az valami super!

Nem nagyon tudom, hogy mi hiányozhatna belőle! :DD

Szuper!
:) :) :) :) :)

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#938) AmigaFan válasza TooN (#937) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Osztom a véleményed, bár én is még csak pár napja használom, de tökéletesen elégedett vagyok vele! Hangosan felkacagtam, mikor az első wifis csatlakozásomkor, azonnal meg tudtam nézni a készülék MAC címét, amit ugyebár a tesztelő kolléga nem tudott, és így nem készültek a teszthez böngészőfotók! :D
Ja és nekem az egyujjas nagyítás a kedvencem, mert sokkal kézreállóbb, könnyebben alkalmazható, mint a szifon, vagy az aréna csipkedős kétujjas megoldása!
Nálam nagyon ötös a Jet, és szerintem hosszú időre megtartom!

Amiga Forever...

(#939) Sasal1ty


Sasal1ty
tag

Ahogy olvasom az utóbbi hozzászólásokat már mondhatjuk, hogy "Koreában NEM csukott szemmel élnek!" :))

GTA V : Pacikuki007

(#940) AmigaFan válasza Sasal1ty (#939) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Szia!

Esetleg privátban a #926-os kérésemre tudnál válaszolni?
Köszi előre is!

Amiga Forever...

(#941) #35104512


#35104512
törölt tag

sziasztok

még mindig nem jöttem rá, hogy sms írásnál hogyan lehetne bekapcsolni a csökkentett karaktertámogatást, valaki találkozott már ezzel a beállítási lehetőséggel? köszi

üdv

(#942) Sasal1ty válasza AmigaFan (#940) üzenetére


Sasal1ty
tag

Szia!
Bocsi nnem vettem észre , én innen [link] állítottam be amit kell a 3g-t nem tudom hogy honnan kellene.
Üdv.

GTA V : Pacikuki007

(#943) enfermedad válasza TooN (#937) üzenetére


enfermedad
csendes tag

egy xenon vaku, és biztos nem cserélném le nagyon sokáig.. de kcisit kiábránditó hogy haveromnak 2éve megvan az n82 ese és jobb képet csinál mint ez, sőt, beltéren mérföldkövekkel... dehát tom, az én hibám, hiszen egy ledtől nem várhatom el hogy xenon szintü képet csináljon.

(#944) TooN válasza enfermedad (#943) üzenetére


TooN
aktív tag

Ezért imádom a JET-et és qrvára tetszik, de várok a Pixon12-re!

Ma majdnem megvettem, de még nincs csak bolt gari és hozzáértők azt mondták, hogy várjak gyári garira!

Remélem hamarosan!

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#945) Bence937


Bence937
csendes tag

hy all!

vki rájött már hogy gogy lehet eltüntetni a javánál az irányító részt?

mer ez az opera mini böngésző tök jó gyors csak zavar alul az az izé

PLS vki help :F :F :F :F :F

(#946) enfermedad válasza Bence937 (#945) üzenetére


enfermedad
csendes tag

Edit the Manifest file in the .jar (open the jar in Winrar, extract the file, edit in notepad, drag back to the winrar window).
In the manifest file, add the following lines:

MIDlet-Touch-Support: True

és voalá nincs billentyüzet

(#947) AmigaFan válasza Sasal1ty (#942) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Szia!

Asszem nem jól tettem fel a kérdést! Szóval az érdekelne, hogy a FW frissítését hogy oldottad meg, ha T-s lockos a telód? Mert az enyém az, és a kisokosban az van, hogy ha network lock-os, akkor ne frissítsem, mert fagyás lesz a vége!

Amiga Forever...

(#948) dave182 válasza AmigaFan (#947) üzenetére


dave182
senior tag

Amiga fan!én ugy emléxem h csak a simlockrol szol a fáma...de én fríssítettem t-és telot és a legnagyobb bajom az egésszel h néha nincs teljes qwerty billentyűzet:S:S

(#949) AmigaFan válasza dave182 (#948) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Sajnos, ha jól értem, ezek szerint nem, és én megnéztem, az enyém Network Lock-os, igaz miért is ne lenne az egy T-s teló. :D

SIM LOCK or NETWORK LOCK
First thing to check is that your phone does not have simlock! If it does, you MUST take your phone to a shop that can remove it. It is not expensive but MUST be done first or you will FREEZE your phone. If you freeze you phone it will cost you even more to get it fixed! Just type *#7465625# and look for Sim Lock or Network and make sure it says OFF.

Szóval még mindig nem vagyok biztos a dolgomban, bár a T-s szoft is egész kellemesen pörög rajta, legalábbis számomra jó.

Amiga Forever...

(#950) tommi_123


tommi_123
csendes tag

nekem 4 napja van meg a készülék és pannonos és van ez az etikett mód hogy ha lefordítom a telót akkor elvileg elhalkul a zene! hát én akárhogy fordítom nem halkul el semmi!!!:S tudtok erre vmi megoldást??
-és szerintetek ha én frissíteném az FW-t pannonosként akkor minden rendbe lesz rajta??
-ja meg még az hogy szeretnék olyan háttérképet rá mint a galaxyn van, hogy 1 panoráma kép az egész és 3 részből áll olyan van??

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.