Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) Nyusziman


Nyusziman
tag

HA vki rájön erre a szemét SMS-es dologra az légyszíves ossza meg mert MUSZÁJ visszatennem a telora.
üdv

(#1302) Nyusziman


Nyusziman
tag

Hy!
Van egy nagy problémám:
Videot vettem fel kb 30percet ugy h 3szor pause és utána folytatás. A felvétel 54%-ál elment a hang peddig nem is ott ahol pause és utána foly.
A legújabb fw van fenn!!!!!!!!!
Pénteken tettem fel, és hard resettel inditottam majd utána pakoltam ujra a telot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Miért NINCS HANG szerintetek???????????

üdv jo hétvégét

(#1303) Bukoba válasza Nyusziman (#1302) üzenetére


Bukoba
tag

Én is tapasztaltam ilyet egy esetben, de azóta sem jött elő. Egy gyanúm van mindössze, mégpedig az, hogy esetlegesen sikeresen rátettem az ujjam a mikrofonra :(

(#1304) Bukoba


Bukoba
tag

Reményt keltő bejegyzés került fel a Facebook-ra. Eszerint a Samsung azon dolgozik, hogy a Bada OS elérhető legyen a Jet-en is. Bár sehol máshol hasonló kommunikáció nem jelent meg, azért mégis egy halvány reménysugár ez nekünk. Részletek angolul tudóknak itt.

[ Szerkesztve ]

(#1305) Nyusziman válasza Bukoba (#1303) üzenetére


Nyusziman
tag

Köszi a választ, bár én nem takartam le a mikrofont:(
Kezd elegem lenni a jetből már--- se nem lehet normálisan frissiteni az fw ugy mint a nokiánál, se nem lehet normálisan szinkronizálni pl a fent emlitett SMS, se nem lehet bizti mentést csinálni!!!!!
Szar egy marketinges hozzáállás!!!!!!!
Talán ha bada rámenne normálisan akkor egy fokkal jobb lenne a megitélés, no persze a fent irtakat kijavitanák!!!!

üdv nyusziman

(#1306) Bukoba válasza Nyusziman (#1305) üzenetére


Bukoba
tag

A Bada szálat a Samsung már el is varrta. Nem lesz és kész. A felhasználók le vannak sz@rva. Azt hiszem ez volt az utolsó Samsung telefonom, hacsak időközben nem következik be valami látványos fejlődés a támogatás fronton. Amúgy szeretem a Jet-et, és nem bántam meg, hogy megvettem, mert a mérte és a szolgáltatásai megfelelnek nekem, de a Samsung hozzáállása miatt nagyon mérges vagyok.

(#1307) #41635072


#41635072
törölt tag

Üdv!
Lenne pár kérdésem a telóval kapcsolatban:
1. Még mindig lassúcska a menü, vagy már javított rajta a friss FW?
2. Rá illő játékokat lehet valahonnan szerezni?
3. Ha ráfektetem egész képernyőstül a térdemre (zenehallgatás közben), akkor elállítódik?
:R

(#1308) Bukoba válasza #41635072 (#1307) üzenetére


Bukoba
tag

Hi Tel Elek!
A menü szerintem teljesen rendben van. Én az XEIK1 fw-el használom, és teljesen megfelelőnek tartom a sebességet.
Játékokban nem vagyok otthon, de a neten itt-ott azért vannak, és nyilván bármilyen Java alapú game beszerezhető hozzá.
A képernyőt le lehet zárni film nézés és zene hallgatás közben is, így nyugodtan fektetheted, ahova akarod, nem fog elállítódni.

(#1309) TooN


TooN
aktív tag

Sziasztok!

Kérnék egy kis segítséget Vodás Jet tulajtól!

Nekem ezek a beállítások vannak megadva, de nem nyert a felirat - se ki, se be!

Valaki meg tudná nézni, hogy mi lehet a beállítás, vagy esetleg a speciális beállítás részben van valami még beállítva?

• Vodafone MMS
o Név beállítása Vodafone MMS!
o Hozzáférésnév mms.vodafone.net
o Hitelesítés típusa Normál
o Felhasználó azonosító
o Jelszó
o Protokoll HTTP
o Kezdőlap címe http://mms.vodafone.hu/servlets/mms
o Proxy címe 80.244.97.2:8080
o Várakozási idő (mp) 300
o Speciális beállítások (link ide)

o MMS
 Küldés beállítások
• Prioritás
o Normál
• Lejárat
o Maximum
• Kézbesítés ideje
o Azonnal

 Fogadás beállítások
• Saját hálózat
o Automatikus letöltés
• Roaming használatban
o Kézi

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#1310) Bukoba válasza TooN (#1309) üzenetére


Bukoba
tag

Hi Toon!
Bár nem használok MMS-t de egy tippem van. Próbáld meg a proxy beállítást a port megadása nélkül, ha ez nem segít, akkor a HTTP protokoll helyett a GPRS-t.

[ Szerkesztve ]

(#1311) enfermedad válasza Bukoba (#1306) üzenetére


enfermedad
csendes tag

azért nyomattam énis facebookra egy "beakphatjk" kommentet, nektek is ezt tanácsolom:D

(#1312) Bukoba válasza enfermedad (#1311) üzenetére


Bukoba
tag

Már én is telehánytam a Facebook-ot a Wave és a Jet fórumokon egyaránt. Bár továbbra is azt mondom, hogy szeretem a Jet-et, mint telefon számomra így is használható, de lehetne jobb szoftveresen és alkalmazás ellátottság terén egyaránt.

(#1313) Balázs1047


Balázs1047
tag

Sziasztok,

csatlakoztam az itthoni wifi hálózatra, kiírja, hogy összekapcsolva, de nem tölt be semmilyen oldalt. Ezt a cikkben is olvastam, nyílvános helyen, pl McDonalds-ban nem volt probléma, de itthon nem tudok vele netezni. Mi a megoldás?

(#1314) Bukoba


Bukoba
tag

Sziasztok! Ha szeretnétek tiltakozni az elégtelen támogatás miatt, akkor íme egy petíció

(#1315) TooN válasza Bukoba (#1310) üzenetére


TooN
aktív tag

Hi!

Próbáltam a port nélkül (:8080) de nem segített!

A HTTP-t nem tudnám csak WAP-ra állítani. Nincs GPRS lehetőségem a beállításnál!

:(

Más ötlet!

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#1316) TooN


TooN
aktív tag

Ja és még egy kérdés!

Régen a Samu U600-ban volt egy intelligens kereső program!

A JET-ben is meg van ez, vagy ezt a jó dolgot a Samu elhagyta?

Üdv!

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#1317) AmigaFan


AmigaFan
aktív tag

Sziasztok!
Tegnap volt szerencsém megnézni bécsben a Samsung kiállítást, és ki is próbálgattam az S8500 Wave-et! Azt kell mondjam meggyőzött, nagyon jó, és nagyon gyors! A BADA egyébként nagyon sokban megegyezik felületre a Jet menüjével, de azért átdolgozták az ikonokat! A sebesség lenyűgöző volt, és ami még ennél is jobban megfogott, az a kijelző volt! Tudjátok, hisz használjátok, hogy a Jet kijelzője is szuper! Na a Wave kijelzője erre is rátesz egy jó nagy lapáttal! Mellé tettem a Jetem, és akkora volt a különbség a kettő között, mint a CSTN és a TFT között!!! Aki a Wave-en gondolkozik és még nem vett telefont, annak megéri várni!
Szerintem! :C

[ Szerkesztve ]

Amiga Forever...

(#1318) AS válasza AmigaFan (#1317) üzenetére


AS
félisten

Nagyon jó : :) :R

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1319) Balázs1047 válasza Balázs1047 (#1313) üzenetére


Balázs1047
tag

Nincs ötletetek?

(#1320) AmigaFan válasza Balázs1047 (#1319) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Sajnos ilyet én is tapasztaltam, csak fordított esetben! Nálam az otthoni WPA2-es kódolású hálózatomon tökéletesen megy a netezés. de bármilyen nyílt WEP kódolású hálózatra csak csatlakozik, de már nem tölt semmit!!! És nem jöttem még rá miért van ez, szóval ha valakinek van infója, ossza meg velünk!

Amiga Forever...

(#1321) artiny


artiny
őstag

A HSDPA/3G+/ és UMTS/3G/ jelez a mobilom fent a sarokban? Ezek valmien internetek? Kell erte fizetni?
hogyan lehet ezeket letiltatni hogy ne tudjak felmeneni a netre a mobilomon /ami fizetos//samsung jet/ ?Mar levete az osszes kreditem....ha a wifi jel zolden vilagit/othoni wifin vagyok fent/,de kozben kiirja ezt a 3G+ ikont akkor fizetek a netert,vagy a wifin vagyok fent ?

(#1322) Sasal1ty


Sasal1ty
tag

Sziasztok!
Valaki tud valamit a Jet Ultra Edition telóról? Esetleg valami frissítés a telóhoz? Nagy a pangás mostanában...(remélem éppen szorgosan reszelik a BADA-t a Jet-hez :D:D)

[ Szerkesztve ]

GTA V : Pacikuki007

(#1323) Bukoba válasza Sasal1ty (#1322) üzenetére


Bukoba
tag

Frissítésről nem tudok, állítólag májusra ígérnek firmware frissítést. Jet ultra meg egy nagy humbug. Tettek egy króm csíkot a kijelző köré, a telefon speckója meg megegyezik a normál Jet-el. Szoftver állítólag átdolgozásra került rajta, de konkrétumot még senki sem tud. Indiában közben megjelent a Jet 2, ami persze megint csak a Jet, csak marketing duma épül köré. Bada meg nem lesz a Jet-en, az már tuti, Samu bácsi bejelentette.

(#1324) Sasal1ty válasza Bukoba (#1323) üzenetére


Sasal1ty
tag

Aha. Azért örülnék egy BADA-s felületnek illetve gyorsulhatna a teló is , mondjuk megvagyok vele elégedve mert most is gyors de azért szerintem van még abban a prociban tartalék .

GTA V : Pacikuki007

(#1325) TooN válasza TooN (#1315) üzenetére


TooN
aktív tag

Valaki, akinek van Vodás JETje küldje el nekem, hogy hogyan van az MMS beállítva rajta!

Már vicc, hogy nem tudok túljutni ezen a ponton!

Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#1326) artiny


artiny
őstag

Vlki leci irja le j van ez a hspda val,ha jelzi a 3g+ jelet akkor mi van?es ha wifi zold es kint a 3g+ jel es fent vaok a neten akor fizetek erte? nektek is kint 3g jel?

(#1327) meroly válasza artiny (#1326) üzenetére


meroly
veterán

Itt már válaszoltunk neked.

Impossible is nothing

(#1328) artiny


artiny
őstag

mit kell csinaljak h lejatsza a videokat a neten?h kell beteni a flashplayert a telbe?

(#1329) AmigaFan válasza meroly (#1327) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Nos ez így nem teljesen igaz, ugyanis ha a wifi világít zölden, az még csak annyit jelent, hogy fel vagy csatlakozva a wifire, de egyáltalán nem biztos, hogy a wifivel netezel!!!
Mindenhol MEG KELL ADNI a Samsungban, hogy a wifit használja, különben ha a wifi mellett a 3G+ jel villog kéken/pirosan, akkor a 3G-s mobilinterneten szörfölsz, és nem a wifin!!!

Amiga Forever...

(#1330) Maffia91


Maffia91
aktív tag

Hát srácok az a helyzet, hogy iszonyatosan megutáltam a telómat!

Az előző telómat is megutáltam, csak azt mondjuk másfél év után.

A mostani Jet-emmel több probléma is van! Szokásává vált, h lefagy csak úgy, újraindul, belépek a menübe, és onanntól behal, nem tudok belépni egy számológépbe vagy saját fájlokba! Van h már csak a menü megnyitása is akár fél percbe telik! Ilyenkor természetesen újraindítom és utána megy simán, kb fél napig! Akkor megint belassul, és elkezd meghülyülni!
Sajnos eljutotta arra a szintre, amire nem akartam! Megutáltam a telómat!
Én nem azért veszek telót, hogy bajlódjak vele! Az előző telefonommal is negyedévente jártam szervízbe, de mondjuk az előszériás volt! De, hogy most már ezzel is ezt kelljen csinálnom....

Én nem akarom elvenni senkinek a kedvét, hogy ilyen telót vásároljon, mert lehet h neki tökéletesen jó lesz, de nálam naon nem az....

És ráadásként rájön az, hogy a samsung leszarja a tekefont, és a szoftverfrissítésekben szinte semmi új sincs, magyarul megvettél egy telót szar szoftverrel, és ha tetszik ha nem ezt fogod használni!

Haveromék telójában sokkal, de sokkal kisebb proci van, és náluk nincs ilyen h akad vagy valami, tökéletesen megy! Meg lefagyás..... Kizárt náluk! Jah és hozzáteszem, sose kapcsolják ki a telót!!!

Hát bocsi, hogy ez a kis üzenetem ilyen hosszúra sikeredett, de már kikellett ezt adnom magamból, mert csak itthon dühöngök!!!

Honor Magic 5 Pro, Huawei P30, Xiaomi MI A1, OnePlus One

(#1331) TooN válasza Maffia91 (#1330) üzenetére


TooN
aktív tag

Sajnos ez is egy infó, ha nem is a legjobb.

Sokan panaszkodnak a Samu háttér szolgáltatásár.

Ahhol vetted, ott nem tudnak segíteni?
Garanciában valamit okozni?

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#1332) Maffia91 válasza TooN (#1331) üzenetére


Maffia91
aktív tag

De van garanciám! De könyörgöm. 2 hónapos a telóm és már vigyem szervízbe? Nem az a hobbim, hogy szervízbe járkáljak! Am kb annyit csinálnának a szervízben h új szoftvert tesznek azt szevasz!

Honor Magic 5 Pro, Huawei P30, Xiaomi MI A1, OnePlus One

(#1333) artiny válasza AmigaFan (#1329) üzenetére


artiny
őstag

nem vilog a 3g+ kek/pirosan ha netezek es kozben zold a wifi jel.mindig kek a 3g jel.
mondtad h bekel allitani samuknal h wifit hasznaljon a tel.hol kell ezt megadni pontosn
an? youtube miert nem,megy? es a 3g+ t kilehet kapcsolni?

(#1334) TooN válasza Maffia91 (#1332) üzenetére


TooN
aktív tag

Lehet, hogy egy frissítéssel ott meg tudják oldani.

Egy próbát megér, nem????

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#1335) AmigaFan


AmigaFan
aktív tag

Maffia91: Sajnos az a helyzet, hogy kifogtál egy hibás példányt, és a te készülékeddel van a gond! Nálam, és sokaknál semmi probléma! A szerviz meg azért van, hogy orvosolja a problémát, ha meg nem tudja, akkor cseréljék ki! Az sajnos minden gyártó minden típusánál megesik, hogy néhány elromlik, ilyen az elektronika!

Artiny: Ha nem akarod a 3G jelet látni, akkor a hálózati módot állítsd át GSM900/1800MHZ-re. Így lassabban is fog merülni az akkuja!

Amiga Forever...

(#1336) artiny


artiny
őstag

Ezzel a S8000XPIK3 FW-el megy valkinek valmi jatek?
kell valmit csinalni a javaval h menjen,mert amikor rakatintok ismeretlen fajt ir ki a java jateknal. aszem jar vegzodes

AmigaFanKoszi a valaszod igy tenyleg nem latni mar :) ,/helyete csak egy E betu van ott/

[ Szerkesztve ]

(#1337) AmigaFan válasza artiny (#1336) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Az E mint EDGE átvitelt jelez, de ha tényleg nem használod majd a mobilinternetet, akkor az E betűt is elveszi! Csak a térerő pálcikái maradnak. :D

Amiga Forever...

(#1338) artiny válasza AmigaFan (#1337) üzenetére


artiny
őstag

feltoltokartyas vagyok.es kreditem leszivta mar a net.akor gondolom minuszba nem mehetek.most all a kreditem egy egy min oszegen.

(#1339) artiny válasza AmigaFan (#1337) üzenetére


artiny
őstag

feltoltokartyas vagyok.es kreditem leszivta mar a net.akor gondolom minuszba nem mehetek.most all a kreditem egy egy min oszegen.

(#1340) artiny


artiny
őstag

A youtube miert nem megy a telefonon? pufferel ,de nem tolt semmit be....es kiirja egy ido utan,hogy megszakad a kapcsolat a szerverrel.

(#1341) AmigaFan válasza artiny (#1339) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Mínuszba nem tudsz menni, szóval attól nem kell félned! :D

Amiga Forever...

(#1342) TooN


TooN
aktív tag

Hello!

Meg tudja mondani valaki, hogy a naptár bejegyzéseknek a hangját hol hogyan lehet változtatni, illetve ahhoz hogy lehet szundit illeszteni?

Már átnéztem mindent, de eddig nem tudtam ezt megoldani!

Köszi!

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#1343) artiny


artiny
őstag

Valki tett mar fel Nodata.cab progit a jetre?
Ha igen hogyan csinalta?

(#1344) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Az igen... T-Mobile-ba már csak 45e előfizetéssel...

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#1345) TooN válasza artiny (#1343) üzenetére


TooN
aktív tag

Egyáltalán hogyan telepítesz progit rá?

Én még nem tettem rá semmit, de előbb utóbb kell. Eddig Symbiános voltam és az ugye nyitott, így egy szerűen telepítés és kész!

De itt nem tudom!

Tudsz egy leírást adni?

-------------------------------

És feltöltősen nem tudsz mínuszba menni! Egyszerűen korlátozni fogják a szolgáltatást és nem tudsz netezni!
Előfizetésben sem tudsz büntetlenül garázdálkodni!
Ott vagy lassít, vagy stoppol, vagy magasabban számláz, de mivel szerződéses viszonyban vagy így be tudja hajtani, de ezt a feltöltőnél nem lehet, mert nem töltöd fel mínuszból és kész, így inkább stoppol!

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#1346) AmigaFan válasza Wa2x_ (#1344) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

De lecsapták az árát! :O :W

Amiga Forever...

(#1347) artiny válasza TooN (#1345) üzenetére


artiny
őstag

Helo
kiderult h jetre nem lehet feltenni a nodatat mivel nincs os je.
jatekot vlmi html index ( ezzel probaltam feltenni a nodatat ) programal tettem fel,mert nekem meg egy regebbi fw.m van. jar vegzodesu fajlt nemismeri,de lehet masoknak is igy van?

masnak is van olyan h a youtube videot nem tolti be?
a jetre kell vagy lehet flash plyert,flash lite tenni h lejatsza a tobbi videot a neten?

[ Szerkesztve ]

(#1348) AmigaFan válasza artiny (#1347) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Eddig nekem még mindent lejátszott a youtube-ról, bármit akartam megnézni!
Lehet nálad valami beállítási gond lesz.

Amiga Forever...

(#1349) artiny válasza AmigaFan (#1348) üzenetére


artiny
őstag

keresgeltem,de idaig meg nem talaltam olyanmegoldast ami nekem hasznalt volna /azon kivul h atvaltok desktop nezetbe,csak az a baj h igy kiirja h megtelt a memoria es zarjak be valmi alakalmazast,pedig csak neten vagyok fent/. Tobb embernek is van ilyen gondja a forumok alapjan...

[ Szerkesztve ]

(#1350) Div válasza artiny (#1349) üzenetére


Div
csendes tag

Nekem sem tölti be Youtube videókat.Kiírja hogy pufferelés aztán nem történik semmi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.