Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) student


student
őstag

bakker megakartam venni ezt a telefont de ez eléggé lelombozó volt

(#2) Mymelody


Mymelody
aktív tag

Hú, ez nekem is csalódás, a videókon olyan flott volt a működés.

Cheers

(#3) student válasza Mymelody (#2) üzenetére


student
őstag

jaja meg tudásba is több mint arena elvileg..

(#4) legiaap


legiaap
nagyúr

Kissé túlságosan le lett húzva a készülék úgy gondlom.
Megint iPhone előjött. Valahogy sejtettem.
Azért azt had mondjam már el, ha így kritizáltátok az ikonjait, hogy alsó kategóriába valók.
Az iPhone ikonjai sem túl gyönyörködtetőek, de ízlés kérdése.
Ismét sikerült szerintem kifognotok egy olyan készüléket, amiben még nem forrt ki a szoftver teljesen.
Én amiket youtube-n néztem videókat mind gyorsak voltak és sehol sem láttam lassulást.
Anno a Pixon is megkapta szinte ugyanígy az áldást és most ezt is.
Megjegyezném azért nem volt a Pixon olyan rossz, mint ahogy beállítottátok.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#5) Olcsi


Olcsi
senior tag

Én csak azt nem értem, hogy miért mindent az iPhone-hoz kell hasonlítani? Miért lenne pont az az etalon? Szerintem ez a része kicsit túlzás...

(#6) Bog válasza legiaap (#4) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nézd, érintőkijelzőre optimalizált menüt a következő gyártóktól láttunk eddig:
WinMo: uhh, jaj, kicsit elavult, szerencsére a HTC és a többiek jó hatásfokkal moddolják
Symbian Touch: első generáció, nehezen rugaszkodtak el a régi logikától, de legalább elég gyors és működik rendesen
Android: rugalmasságban és sebességben nagyon ígéretes, a logika és a bővíthetőség külön plusz pont
iPhone: a kezelhetőség non plus ultrája, élmény használni
LG S-Class: baromira átgondolt, nagyon látványos, megfelelően gyors, IF-díj nem véletlen
TouchWIZ: mind közül a legszarabb, túlzsúfolt, döcögős, sok helyen értelmetlen

Ez van.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#7) bmwk1200s


bmwk1200s
őstag

Bár nem erre a telefonra várok, de ahogyan be volt harangozva fórumokon, ez nekem is nagy csalódás, főleg hogy Samsungos vagyok.
Azért remélem lesz még szoftver update és gyorsul majd....
A másik topikban egy felhasználó nem panaszkodott eddig a sebességre..., különös!

Abben pedig külön reménykedek, hogy az Omnia II nem erre a sorsra jut!

És nagyon érdekel a Chocolate 4th Generation is! :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmit sem írok alá!

(#8) AS


AS
félisten

Hát én nem tudom, ahhoz képest hogy már 2 millió elfogyott belőle... :)
Szerintem jó a Touchwiz felület én szeretem. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#9) plus44 válasza legiaap (#4) üzenetére


plus44
veterán

Nem vagyunk egyformák hál' Isten, így az semmit nem jelent, hogy itt lehúzták. Elmész, megnézed, megtapicskolod magadnak, ha tetszik megveszed, ha nem nem. Ők a saját véleményüket írják le, ami sok esetben eltér a tiedtől/miénktől (általánosságban), ez csak egy támpont.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#10) bok92


bok92
addikt

PFF :( Már egy ideje kinéztem ezt a telefont ,láttam róla videókat , olvastam róla másik tesztet is és én azt hittem , hogy valami extra jó teló lesz .Erre ezek után eléggé elment a kedvem ettől a Jet-től.De ettől függetlenül lehet ,hogy majd később még meg is veszem. :D

(#11) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

Na ennyit a 800 Mhz-ről... :(

Az iPhone-hoz pedig most azért van hasonlitva, mert a Samsung azt állitotta, hogy ez jobb, mint az iPhone...

(#12) student


student
őstag

ehhez adnak szoftver updater progit?

(#13) P00By


P00By
nagyúr

Ezen cikk alapján óriásit csalódtam :Y

(#14) leroyclub


leroyclub
senior tag

De kár... Sajnálom. Eddig ez és az arena között vaciláltam, de igy már egyértelmű hogy melyik lesz. Ennek mondjuk a külseje jobban tetszik. De azért az arena is szép!

(#15) legiaap válasza Bog (#6) üzenetére


legiaap
nagyúr

Értem, de akkor árulja már el nekem valaki, hogy a videókon, amit eddig láttunk szerteszét az interneten, akkor ott miért nem lassú?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#16) AS válasza legiaap (#15) üzenetére


AS
félisten

Szerintem xxgsmtöl megint egy hulladékot kaptak...
Magyar Samsung garis biztos gyorsabb.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#17) bmwk1200s


bmwk1200s
őstag

A szoftver verzió ami a tesztelt gépen volt, az a legfrisseb volt?

[ Szerkesztve ]

Semmit sem írok alá!

(#18) bentsze88888


bentsze88888
tag

Basszus legalább a multimédiában király lenne,ahogy a samsungtól megszokott... :(
Valami állat kamerával,meg ütős zenelejátszóval dobták volna ki...de így...

[ Szerkesztve ]

(#19) Ulkesh


Ulkesh
őstag

"a TouchWiz tehát azoknak készült, akik szeretnének egy jól használható érintőkijelzős modellt, de nem igazán szeretnének 3rd party programokat feltenni. A Jet elvileg ennek a kategóriának a csúcsa, az iPhone igazi kihívója."

Gondolom az iPhone mögött álló 60 ezer telepíthető alkalmazás és 1,5 milliárd letöltés is azt bizonyítja, hogy abban a kategóriában játszik, ahol nem szeretnek 3rd party alkalmazásokat használni.
Ugye ezt nem gondoltad Te sem komolyan? :D

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#20) OmenHU


OmenHU
csendes tag

Sziasztok!
Épp meg akartam dícserni az oldalt h milyen hamar kidobta a tesztet! ..DEEE
Egyértelmű srácok a részrehajlás - gondolok itt az IPHONEra - :W
Én is láttam több videót és kezembe is volt egyértelmű hogy semmi féle lassúságról nem beszélnék!!!! Gyönyörűen futott minden és főleg a TouchWiz rendszer!
Ja és csak idézném a tesztelő barátunkat "itthoni hálózatom ugyanis MAC-szűréssel van védve" és akkor ne is beszéljünk megint részrehajlásról! Gratulálok :C
Üdv. Omen

(#21) marcee


marcee
addikt

"Ha elolvassuk a specifikációját, majd bekapcsolt állapotban kézbe vesszük, akkor minden bizonnyal egy kiváló készülék benyomását fogja kelteni, hiszen szép és kellemes szolgáltatásokkal bír."

Gondolom ez itt kikapcsolt akart lenni.

\m/

(#22) bmwk1200s válasza Ulkesh (#19) üzenetére


bmwk1200s
őstag

Mondjuk ezen én is meglepődtem kicsit mikor olvastam! :DDD

Semmit sem írok alá!

(#23) Bog válasza AS (#16) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Hivatalos Samsung hazai doboz, bocs.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#24) legiaap válasza AS (#16) üzenetére


legiaap
nagyúr

Elvileg ott még nem is kapható magyar samsung garis.
Nincs kiírva az oldalukon

OmenHu: :C

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#25) Bog válasza OmenHU (#20) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Figyu, szerinted a MAC-szűrés az olyan, hogy csak Mac gépeket enged fel? :))

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#26) joey04


joey04
titán

a lassúság csak egy dolog. azt lehet javítani. de ez a ronda kinézet... tényleg mint egy alsós szutyok. volt nálam egy s5230 annál még egész elfogadható mert olyan olcsó de itt. a böngésző meg a legfájdalmasabb számomra. ez egy nagyon félresikerült darab.
és nem kell iphonehoz mérni ennél majd az összes rendszer jobb. a másik nagy rivális az lg arena agyonveri. igaz a böngésző ott sem túl jó.
jah a kockánál elcseszetebb dolgot még nem
láttam.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#27) tibi666 válasza OmenHU (#20) üzenetére


tibi666
senior tag

tudod mi az a mac szűrés? :)

(#28) Bog válasza legiaap (#24) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A Samsung itthoni disztribútora a Rightphone, a doboz a boltba tőlük jött, magyar menüvel és garival. Mit akartok még? Fotózzuk le az IMEI-t és küldjük el a Samsungnak, hogy figyu, ez hazai piacra szánt verzió? :F

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#29) OmenHU


OmenHU
csendes tag

GUSZTUSTALAN A TESZTELŐ NEGATíV HOZZÁÁLLÁSA, ÉS AZ HOGY MÁR INDULÁSBÓL LEíRTA A TELOT!!!

Nem vagyok Samsungos 4 fajta telom volt már és mindegyiket abban az időben szerettem, és elismertem ha egy másik mobil jó!!!!
De drága Bocha nem képes erre, lehet hogy rossz munkát végez ha nem képes vmiről OBJEKTíVEN írni!!! :(((

Üdv. Omen

(#30) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Szerintem sem az iphonehoz kellett volna hasonlítani, hanem az arenahoz, ez annak a kihívója akart lenni.

OmenHu: Senki sem kötelez rá, hogy mobilarenat olvass, vagy, ha jobb cikket tudsz írni, akkor hajrá ott a logout. :U

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#31) Bog válasza legiaap (#15) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Maga a szoftver, ha nyomkodod a funkciókat, meg ilyenek, akkor nem gáz, de gördíteni, képernyőket áthúzni ide-oda (widgetekkel tele) csúnyán döcög. Nem véletlenül szóltuk le a TouchWIZ cuccot már az S8300-ban is. Lehet, hogy ha még nem láttál semmi mást, akkor megafasza, de létezik konkurencia is...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#32) Straw


Straw
senior tag

Ugyan ez volt az SE Xperiával. Bejelentették, istenítették és kaidtak egy sz*rt.

42

(#33) bmwk1200s válasza Bog (#25) üzenetére


bmwk1200s
őstag

Ezen majd összehugyoztam magam! :DDD
Eddig ez eszembe sem jutott! :DD De mekkora poén!

Semmit sem írok alá!

(#34) Bog válasza OmenHU (#29) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Mindig is szerettem az intelligens fórumozókat. :D

1. Indulásból nem húzunk le semmit. Talán meglepő, de nem az van, hogy kapunk egy telefont, és még ki sem bontjuk, de leírjuk az első két bekezdést. Hanem használjuk, s aztán egyben megírjuk a cikket.

2. Drága Bocha valószínűleg ötszázszor több telefont fogott a kezében, mint amennyit te valaha képen láttál. Lehet, hogy van összehasonlítási alapja.

3. A Touchwiz fasorba sem rúg a többiek mellett. Ez nem szubjektív, ez tény. Rakj egymás mellé egy ilyet, meg egy LG Arena-t, meg egy iPhone-t (aminél ez a Samsung szerint jobb), és láss.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#35) fairi válasza Bog (#31) üzenetére


fairi
addikt

Bog ez megint xperia,Nokia n82 kameragond-szindróma lépett fel..
majd a samsunghoz kell menni újra és egy hivatalos készüléket kérni,különben itt nem lesz nyugalom...

(#36) tibi666 válasza fairi (#35) üzenetére


tibi666
senior tag

ez hivatalos készülék, Bog hozzászólásaiból kiderül.
komolyan, néha akkora a sötétség egyes fórumtémákban, hogy villanyt kell kapcsolnom az irodában.

(#37) OmenHU


OmenHU
csendes tag

nem köteleztek, csak elolvastam...
De az biztos ilyen cikkre még én is képes lennék mert nem nehéz vmit leszolni x oldalon keresztül az a nehéz hogy objektivan bemutass vmit!!!!

EZ NEM A MOBILRÓL SZÓL EZ A CIKK, hanem arról hogy a Bocha szerint minden szar!!!

Üdv.
Omen

(#38) Bog válasza fairi (#35) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Hát szorri, de lószart. Ez egy magyar menüs Jet, és nem érdekel, hogy valaki, valahol egy videó alapján azt gondolja, hogy ez az istencsászárság. Mert nem az. Nem hasból tolom itt az észt, volt a kezemben, nyomkodtam vagy fél órát, és unottan adtam vissza Bochanak, hogy megint egy tucatközépszar semmi, ugyanazzal az öreg és döcögős felülettel, ami már az F480-ban is volt, csak több dolgot pakoltak alá. De igazából a legcsúfabb ebben az egészben az, hogy ehhez a trutyihoz 800 mhz-es proci kell. Az az igazi égés.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#39) Atlantis


Atlantis
veterán

Nahát, lehúztak egy Samsungot? Ilyen is megesik. Azért hogy egy iPhone-os nem akar 3rd party alkalmazásokat használni, az szerintem is erős kijelentés.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#40) Typhoon47 válasza Bog (#25) üzenetére


Typhoon47
őstag

igen és ezt ő halál komolyan gondolja :DDD

"Education is important but big biceps are importanter"

(#41) nVIPER


nVIPER
senior tag

Kíváncsian vártam eme tesztet, de valahogy nagyon lehangoló, nem vártam amúgy se túl sokat ettől a telótól. Valahogy a Touchwiz is olyan meggondolatlan, ez a menü meg röhej. GPS szinte felesleges, megvenni 70 euró:). Hát komoly:D. Na szóval összevetve a teszt tényleg a valóságot tükrözi. A kamerát meg se említem, a fehér úgy ég be, mint a fos. Eszméletlen.

(#42) OmenHU


OmenHU
csendes tag

nem videó, HASZNÁLOM!!!
és igen is volt annyi készülék a kezemben mert van egy pár boltom ami ezzel foglalkozik :C

(#43) Dare2Live válasza OmenHU (#20) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

"Egyértelmű srácok a részrehajlás - gondolok itt az IPHONEra ..... Ja és csak idézném a tesztelő barátunkat "itthoni hálózatom ugyanis MAC-szűréssel van védve" és akkor ne is beszéljünk megint részrehajlásról! Gratulálok"

Elöször gigarotflt = :)) akartam írni de aztán csak ennyit reagálnék.....

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#44) --Nozbert--


--Nozbert--
aktív tag

Iszonyúan összecsapták ezt a cuccot,látszik,hogy csak az LG Arenának akartak sebtibe állítani egy ellenfelet.
Egyébként minek egy zárt telefonba 800 Mhz-es proci?
A hátlap nagyon csúnya.

egy kis hiba: az M3510-ről ismerős zárogatós kezelés.

[ Szerkesztve ]

/\/0zb3/27

(#45) Stiky


Stiky
senior tag

Ez a kép:

Jó az instrukció. Nem is látni, hogy milyen alkalmazás a következő/előző. :C

(#42) OmenHU
"...mert van egy pár boltom ami ezzel foglalkozik."
Tehát benne vagy a "technikában", de egy MAC-cím szűrésről fogalmad sincs?! :U

(#43) Dare2Live
:C

[ Szerkesztve ]

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#46) Bocha válasza legiaap (#15) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Nem tudom és nem is érdekel, szeretném, ha mindenki megértené, hogy kurvára nem a külföldi tesztek és videók alapján kell ítélkezni. Lehet, hogy a Samsung elbaltázta a lokalizációt, rohadtul mindegy, a Magyarországon kapható, magyar nyelvű szoftveres cucc lassú, mit kell ezen rágódni? Ha valaki nem hiszi, vegyen egyet és használja, aztán reklamáljon a külföldi tesztlapoknál.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#47) Bocha válasza AS (#8) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Miből fogyott 2 millió? Hol?
És nem, nem az XXL-től kaptunk hulladékot, mivel ez magyar garis.

[ Szerkesztve ]

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#48) Bog válasza OmenHU (#37) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Figyu, idézzek neked a cikkből??? Nézd, Bocha szerint ez mind szar:

A Jet egy szép készülék. Mérete teljesen átlagos (108,8 x 53,5 x 11,9 milliméter, 110 gramm), külseje teljes egészében műanyagból készült és nem szűkölködik a szemet gyönyörködtető dizájnelemekben — ennek köszönhetően inkább néz ki divattelefonnak, sem mint prémium kategóriás modellnek.

A hátlap teljesen egyedi. Ha nem napfényben vagy szórt fényben nézzük, feketének tűnik, ha viszont direktben kap valami fényt, megfelelő szögben tartva észrevehetjük a rejtett piros csíkokat, elég "tüzesen" fest, látványos.

Szoftveres terén hála az égnek, nagyon jól állunk. A naptár okos, kényelmesen kezelhető, jól áttekinthető, napi, heti és havi nézettel is rendelkezik.

A névjegyzék értelemszerűen listás megjelenésű, a görgetés sebességével itt nincs komoly baj

Adatkommunikációs téren nem érheti sok kritika az S8000-t

Kellemes szolgáltatás a kiválóan működő, automatikus illesztésű panorámafelvételi funkció, hiányosság lehet viszont, hogy a vaku nem tud elővillantásos vörösszem-csökkentő módban működni — de annyi baj legyen, összességében így is nagyon jó a felhozatal!

A készüléken található szabványos fülhallgatókimenet, ami nagyon örvendetes.

Fontos megemlíteni, hogy a készülékben található RDS-es FM-rádió, valamint videólejátszó szoftver, mely a DivX/XviD/H.263/H.264/MPEG4/WMV formátumokkal boldogul, a filmeket szépen, folyamatosan képes lejátszani.

És ezek után te fröcsögsz az objektivitásról???

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#49) Integra


Integra
titán

specifikácós táblázatban 480x480?:)

egyébként nekem erről a telóról hirtelen az xperia zakó jutott eszembe.
kár érte.
na de várjuk továbbra is az i7500-at!!! :)

tényleg, mivel winmo alapú cucc, nem lehet ráhekkelni a htc sense-t?

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#50) Integra válasza OmenHU (#37) üzenetére


Integra
titán

téged meg honnan szalasztottak?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.