Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) kaller1 válasza e.max (#498) üzenetére


kaller1
veterán

Másik jópofaság ez a MAC azonosító kapcsán előbújt, már említett "nagyarc"-ság! Ugyan aki hálózatokat nem használ vagy üzemeltet, honnan a búbánatból kéne ilyesmit tudnia?

Ha a MAC szűrést valaki beépített szifon gátlónak nézi,és tudatlanságában ez alapján vádaskodik az nem "nagyarc"-ság? ;)
Megtudni meg onnan fogja,hogy megkérdezi vagy használja a böngészője keresőjét.

.::> <::.

(#502) joey04 válasza Lord Soth (#500) üzenetére


joey04
titán

elég ha nem vesszük meg. és szerencsére már többen is jelezték, itt a fórumon hogy bár jetet akartak venni, látva milyen gagyi, nem fogják megvenni

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#503) Bog válasza e.max (#498) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Azért reagálok, hogy láss tisztábban:
1. Egy érintőképernyős felületet úgy mérünk, hogy a többihez hasonlítjuk. Pont az utánad következő hozzászóló linkeli ezt az írásunkat, tele van videóval, nem ártana megnézned.
2. Nem azért hozzuk fel az iPhone-t, mert rajongunk (egyikünknek sincs), hanem mert a Samsung így hirdette be a telefont, hogy ez majd leüti. Miközben meg sem közelíti, és ez nem szubjektív marhaság, hanem tény.
3. Előbb azt írod, hogy ez vagy az az info feleslegesen duzzasztja a cikket, aztán a rövidítések megmagyarázást várod. Most akkor?
4. Ha a stílusommal van bajod, azzal nem tudok vitatkozni. Mindenkinek nem jöhet be, szubjektív megítélés, ez van.
5. A Mobilarénát üzemeletetők úgy válogatnak meg engem, hogy én vagyok a Mobilarénát üzemeltetők.
6. A MAC-szűrés az év poénja volt, de nem hiszem, hogy a fórumozókat minősíti, hogy ezen röhögnek. A hozzászólót talán kissé jobban, hogy azóta sem volt valahogy energiája leírni, hogy "bocs, hülyeséget írtam".
7. Rengeteg cikket írunk technológiákról (GSM, kijelzők, BB, stb), pont azért, hogy a technológiákat értse az olvasó. Ennél többet nehéz lenne ezért tenni.
8. Övön aluli kijelentés, hogy több mobilt fogott kézbe Bocha, mint az olvasók 99%-a? Talán pont ezért bír olyan cikket írni, amiben van összehasonlítása alapja...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#504) Lord Soth válasza joey04 (#502) üzenetére


Lord Soth
tag

Lehet, hogy nem sikerült jól érzékeltetni, de igazából irónikus hangvételben próbáltam írni azt, amit írtam. Végignéztem a linkelt videót. Erős túlzás szerintem, hogy alázás történne. Tény, ami tény, az iPhone gyorsabb, de hogy alázna az elég messze van a valóságtól.

Lehet nem kellene belevenni, de azt sem tudjuk, hogy a tesztelő jobb vagy bal kezes-e, de ez is ronthatja a jet időeredményét. De még ha bal kezes is vagy ne adj isten akkora király, hogy mindkét kézzel ugyanúgy tud kezelni egy készüléket, akkor is el lehet fogadni, hogy egyszerre nem lehet két telefont ugyanúgy irányítani.

(#505) Bog válasza Lord Soth (#504) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A tesztelő balkezes. Egyszerre két kézzel tényleg nehéz irányítani (én is próbáltam, de Bocha ügyesebb volt), így pláne igaz, hogy nem ideális körülmények között is mennyire sokkal egyszerűbb az iPhone, vagy a TouchFLO.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#506) Lord Soth válasza Bog (#505) üzenetére


Lord Soth
tag

Ennek fényében valóban még az eddigieknél is rosszabb a jet teljesítménye. Mégis azt tudom mondani, hogy amennyire lefikáztátok ezt a telefont az erős túlzás. Azzal nem tudok vitatkozni, hogy a jet valamivel lassabb, mint bármelyik másik hasonló telefon (azt hogy kb 0,1 sec óriási lassulás lenne azt hiszem elfogadhatjuk hogy nevetséges).

Az is igaz hogy ha maga a gyártó állítja az iPhone-nal szemben, akkor jogos az összevetés technikai oldalról, de nem ártana szerintem az ár/érték arányt is összevetni. Ha jól tévedek akkor az xxlgsm-nél 91-92 ezer forint a jet, az iPhone 3gs meg 250 ezer (ha csak 16 gigás akkor azt hiszem csak 230). Ár/érték arányban szerintem semmivel sem rosszabb, mint az iPhone...

(#507) Bog válasza Lord Soth (#506) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Az iPhone 3GS függetlenítve, legálisan, T-től 180 ropi.

De sokkal lényegesebb, hogy a jóval olcsóbb sima iPhone 3G ugyanígy megveri, nem is beszélve a táccsflóról, vagy az Android alapú gépekről.

Nézd, lehet, hogy erősen fogalmazunk néhol a Jet kapcsán. De egy telefonokkal foglalkozó tesztelőt/újságírót az átlagnál valószínűleg jobban dühít az, amikor tényleges hazugsággal szembesül, jelesül, hogy a Jet jobb mint az iPhone. Ha már egy készüléket így harangoznak be, akkor mi azt is várjuk, ha már egy telefont úgy reklámoznak, hogy milyen fasza a böngésző, akkor azt várjuk, s ezek után méginkább "felbuzog" bennünk egyfajta hitvallás, hogy igen, meg kell írni, hogy ezek nem igazak, ne dőljetek be neki, emberek!

Nyilvánvaló az is, hogy a Jettel talán az olvasóbázisunk 75-80%-a boldog lenne, mert egy drága, nagy tudású, minőségi készülék, de pont azért nem nézzük egymagában a telefonokat (hanem keresünk hasonló célcsoporttal bíró eszközöket), mert ennyi pénzért viszont van jobb ajánlat.

[ Szerkesztve ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#508) joey04 válasza Lord Soth (#504) üzenetére


joey04
titán

értettem én, de az alázás nincs messze a valóságtól. ez pontosan az.

3GS 250k. :))

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#509) Lord Soth válasza joey04 (#508) üzenetére


Lord Soth
tag

Bocs, igazad van tévedtem, nem 250k, hanem 259k. Most néztem az xxlgsm-et. Nem tudom lehet-e ide linket feltenni ilyen témában, de javaslom nézd meg. :P

(#510) Bog válasza Lord Soth (#509) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ismerem az árakat. Az XXL olaszországból hozza be, azért ennyi. Ha van készleten, akkor - mint említettem - a T-Mobilenál Dominóval 160k + 20 ropi a hivatalos függetlenítés.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#511) Lord Soth válasza Bog (#507) üzenetére


Lord Soth
tag

Na ja, 180 a T-től. De aki nem T-s az csak kb annyiért tudja megvenni. :)

Hát igen, amit mondasz valóban más megvilágításba helyezi a dolgokat, lehet én is elkapatnám magam hasonló helyzetben. Amikor ekkora várakozás előzi meg a cuccot és kiderül hogy gyengébb mint amire készült (az ellenfél ugye iPhone) az tényleg kiábrándító lehet.

A HTC-t meg az andoridos masinákat direkt nem is hoztam fel, mert ugye elvileg nem az ő ellenfelük lett volna ez a gép. De, ha már itt tartunk az tagadhatatlan hogy azoknak a telefonoknak az ár/érték aránya jóval kedvezőbb, mint a jet-é. Ezzel tényleg nem lehet vitatkozni.

(#512) Karma válasza Lord Soth (#511) üzenetére


Karma
félisten

Kapcsolj lámpát. 180 annak, aki betéved az utcáról - Dominóhoz nem kell se T-snek lenni, se előfizetést kötni. Más szóval mindenkinek annyi.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#513) Lord Soth válasza Karma (#512) üzenetére


Lord Soth
tag

Bocs köszi, nem T-Mobile-os vagyok, nem tudtam, de gondolom ez kiderült :)

(#514) Stefun


Stefun
tag

A T-mobile-nál a 16G iphone domino csomagban 159 000ft.
32G iphone dominocsomagban 189 990ft.
Plusz ehez jön a kifüggetlenitési ár amit ha nem a szolgáltatónál csináltatsz, ugrik a gari. Csak hogy tisztán lássanak az olvasók.

(#515) joey04 válasza Stefun (#514) üzenetére


joey04
titán

tehát valóban 180k, mivel 160k + 20k függetlenítés (hivatalos t-mob által végzett, tehát gari marad) az 180k.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#516) kaller1 válasza Bog (#510) üzenetére


kaller1
veterán

T-Mobilenál Dominóval 160k + 20 ropi a hivatalos függetlenítés.
Olyan is van,hogy 180k függetlenül? Ezt a domino+nyitás mókát ki lehet hagyni? :U

.::> <::.

(#517) Bog válasza Stefun (#514) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Csak hogy teljesen tisztán lássanak az olvasók azt is érdemes tudni, hogy jelen pillanatban egy darab iPhone 3GS nincs a T raktárában, nem lehet tudni, mikor szállít megint az Apple.

@kaller: nem, minden T-s iPhone lockolt, ennek feloldását viszont az említett 20 lepedőért már a vásárlás helyszínén is lehet kérni.

[ Szerkesztve ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#518) kaller1 válasza Bog (#517) üzenetére


kaller1
veterán

Értem,köszi!

.::> <::.

(#519) Stefun válasza Bog (#517) üzenetére


Stefun
tag

Ez nem befolyásolja azt hogy kb. 80 ezerrel több mint aJet.
http://www.arukereso.hu/mobiltelefon-c3277/samsung/gt-s8000-jet-p38291713/

(Kis érdekesség: Nokia N97 (32G )domino csomagban : 159 990 ft.)

[ Szerkesztve ]

(#520) Bog válasza Stefun (#519) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Továbbá azt sem befolyásolja, hogy a korábbi hisztidre válaszul megjelentettük a videót, amely tökéletesen demonstrálja, hogy a Jeten futó TouchWiz rendszert jelenleg akármi lecsapja, de érdekes módon ebben a témában azóta nem nyilatkoztál meg.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#521) joey04 válasza Stefun (#519) üzenetére


joey04
titán

ezért van elnézve a kisebb kijelző, és a zárt rendszer stb.
és ettől még nem lesz elnézve a szoftver használhatatlansága, és lassúsága.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#522) Stefun válasza Bog (#520) üzenetére


Stefun
tag

Huhh... ez megtisztelö hogy gondoltál rám és már vártad hogy mit szólok majd hozzá. (mint a válasz nélkül maradt kisgyerek aki a homokozóban "bi-bi..." dicsekvésre vár választ)
Gondolom akkor az sem befolyásol téged amit irtál nekem.....egyik nap mondasz, másik nap elfelejted : [link]
Na egy kis koncot odadobok.: A rizsa szöveget nem olvastam mert az csak sóder igaz vagy nem körités. Az iphone-nal való összevetés videon nem értem mi a gyorsabb és mi lassabb iphone-nál today fekete háttér kis egyforma ikonok görgetése, kontra egész háttérképes szinesebb ikonos today mozgatása....brávóó. :C A többi eröltetett gondolkodós ügykezelésetek scrollozáson meg csak röhögtem. Közben kikapcsolt az iphone vagy nem tom mi történt..., a HTC-n meg nem tudtátok bezárni az alkalmazást, az az egy nagy ikon jelentette a gyors megjelenitést szemben a szinesebb widgets-tel?!
Erre a kis szösszenetre tovább nem érdemes koptatnom a billt. ENNYIT ÉRT A SZINJÁTÉKOTOK! :))

(#523) Bog válasza Stefun (#522) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Köszönöm, méltó volt hozzád ez a sok érvvel teli, szakmai jellegű megközelítés.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#524) csab2 válasza e.max (#498) üzenetére


csab2
veterán

Jól teszed.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#525) David75


David75
őstag

Elég értetlenek ezek a sárgafejűek:D

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#526) AS


AS
félisten

Én is elismerem hogy a Android , Iphone, a S-scals felültet jobb mint ez.
Igazából ez is jó lenne ha optimizálva lenne.
Ahhoz hogy egy jó OS kijöjjön kb 2 év szükséges , vagy több nem elég fél év vagy annyi sem...
Mindenesetre remélem Samsung már titokban fejleszt egy új szoftvert ami nagyon jó lesz.

Nvidia tegrában látom a Samsung jövőjét, látványos gyors menüvel.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#527) legiaap válasza AS (#526) üzenetére


legiaap
nagyúr

Biztos lehetsz benne, hogy fejleszt.
:DDD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#528) Mymelody válasza Stefun (#522) üzenetére


Mymelody
aktív tag

Őszintén szólva 2-eri megnézés után sem láttam ordibáló sebesség külömbséget a Jet és iPhone között. De mondjuk ezért nem kéne letorkolni senkit. Főleg egy szerkeztőnek.
Bogéknak valamiért nem szimpi ez a tel és a sok boci követi őket. Nagyon faßa kis gép ez. Ahogy a Viewty Smart is, itt a laptopomon csüngve :D

Cheers

(#529) AS


AS
félisten

OFF de itt is már elsö TEgrás Samsung!!!
Sajnos nem telefon, nekem volt a elöd elödje a p2 az érintősbe jobb mint jett pedig már 2 éves...
Témázható menü , gyors, stb..

NEM értetem sokal jobb megoldások vannak Samsung érintős pmk ben mint a érintős teloiban!!!:

M1.

Más fajta widget megoldás:
Ful 3d s menü lesz benne.
Nvidia tegra
AMOLED kijelzö

P2 Samsung ma napig az egyik kedvenc érintős cuccom. (aple megoldását használja hogy a program átkonvertálja a képeket, videókat, kijelző felbontásra.

Magyarul ezek samsungok mesze jobbak mint a érintös telok..

Ha OFF, akkor legyen is OFF - Bog

[ Módosította: Bog ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#530) joey04 válasza Mymelody (#528) üzenetére


joey04
titán

irány a szemészet.
nem csak lassú, de kezelhetetlen is. nézd meg hányszor mellényomnak, nem azt csinálja amit kéne...
ne gyere te is a balkezes dologgal ha lehet

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#531) iNfAntRy


iNfAntRy
senior tag

Bocs a hülye kérdésért: ha minden igaz akkor a touchwiz rendszer lassúságát fikázzuk ennek a teló esetében ugye? Csak mert ha jól emléxem, akkor mindenki azt hajtogatta, hogy az S5230-ban is az megyeget, csak mivel az "alsókategoriás" ezért ott nem számit/elnézhetöbb a tempó. Na most egyik nap kipróbáltam az s5230-at(függetlent) és teljesen rendben volt. Sőt.. nem értem miért lassú is az? Nyomtam egyet egyből az történt amit szerettem volna. Szóval ha ugyanaz a touchwiz megy mindkettőben akkor mi a problema??

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#532) Stefun


Stefun
tag

Samsung jet - iphone
1. A Jet-et már ugy kapcsolta be hogy egy popup menü van nyitva és elsöre onnan kezdi huzni az ujját.
2. Az iphone-n 2 "üres" oldalt és egy gagyi egyforma ikonos oldalt scrolloz szemben a Jet teljesen szines 3 oldalával.
3. Az iphone közben vagy magátol kikapcsolódott, vagy kikapcsolta közben, ki kellett kapcsolni? (nem hiszem hogy a show része lett volna)
4. A névjegyzék görgetése ugyan olyan sebességgel ment.
5. Képeknél tized másodpercel késöbb reagált a Jet-nél a G-sensor. De ha hagyta volna hogy a sensor-os képnézegetés funkció müködjön, bizony gyorsabban lapoz mint az iphone. + az iphone max. csak vga méretü képeket jelenit meg ugyan is leméretezi ha nagyobbakat teszünk rá.
6. A végén pedig a programos oldalak pörgetése (ami szintén nem kiegyenlitett), de itt már semmi késés nem látszott mivel itt már a Jet-en is fekete háttér elött pörögtek az ugyan olyan ikonok.

És erre irta a borzasztóan nagy szaktudor hogy "Csúnyán aláz az iPhone"

Ja és a "Böngésző sebesség..." videonál nem kellett volna a hang, mert a végén az a gyermekien, már-már rosszcsont, fúrkó kölyök röhögés, örömujjongás egyböl pofára esést eredményezett az állitólagos több éves "tapasztalatnak" és "komoly tesztelöi multnak".
Mongyuk nekem már elöbb is feltünt hogy nem egy tiszta, gerinces, szavahihetö csapatrol van szó...
De ahogy irtam is ; humorarena-nak elmegy az oldal amig ez a két móka miki "tesztelget" :D

[ Szerkesztve ]

(#533) DaveNo1 válasza Stefun (#532) üzenetére


DaveNo1
veterán

rofl, akkor te mi a f*sznak jársz ide? ki kéne már rakni egy 12 éven aluliaknak szülői felügyelet mellett ajánlott plecsnit, hogy az ilyenfélék ne tévedjenek ide, mert a hozzászólásod kb. ezt a színvonalat meríti ki. Fogadd el hogy a jet még úgysem üti meg a konkurencia szintjét, hogy 800mhz-es proci van benne, ráadásul a touchwiz kezelőfelület egy borzadály.

You are not prepared.

(#534) fairi válasza Stefun (#532) üzenetére


fairi
addikt

1-esből következik aki widgetet akar használni,az ne húzogasson az ujjával semmit..
vagyis widgeteket kipakolva húzogatás necces lesz,főleg a naptár a gáz...
2-es lehet a widgetek gagyi egyforma ikonosak nem lenne gáz a húzogatással,okos ötletet ellopni nem bűn...:)

melyik a jobb szarul néz ki de jól használható,szuperül néz kis de bajos a használat... :F :F

(#535) Karma válasza fairi (#534) üzenetére


Karma
félisten

A 2. ponthoz: a Jeten alig van kinn widget, mégis durván lassú. A színes háttér/ikonok nem lassítanak semmit, az egy nagyon amatőr gondolat. Ha más nem, az iPhone-on több ikon van :P

“All nothings are not equal.”

(#536) erdoke


erdoke
titán

"Az S8000 három funkcióval hivalkodik, az első az S5230-ból megismert intelligens feloldás, mely annyit tesz, hogy ha felélesztjük a kijelzőt (egy gomb megnyomásával), majd rárajzoljuk az előre kiválasztott betűt, akkor kiold a billentyűzár — ennél nagyobb balgaságot elképzelni sem tudok, ennyi erővel lehetne egy másodpercig folyamatosan nyomni a készülék oldalán található zároldó gombot, nem kicsit egyszerűbb."

Itt valamit vagy benéztetek, vagy a magyar készülék nem úgy működik, mint az angol (vagy éppen olasz).
Ezen az olasz videón (ami egy hónappal a ti tesztetek előtt készült, tehát alkalmasint meg lehetett volna kukkantani) jól látszik, hogy ha M betűt rajzol, akkor az üzenetekhez dobja (Messaggi), ha R-t, akkor a Rubrica nevű helyre. Így mindjárt eggyel értelmesebbnek tűnik a funkció... Tehát: Megnyomod a kioldó gombot, és megnézed, van-e üzeneted, hívásod, stb. Ha látsz egy SMS-t, rajzolsz egy M-et (külföldiül, magyarul passz), és máris az üzeneteknél vagy. Ha nincs semmi, hagyod zárva, megnézted az időt. Nekem praktikusnak tűnik, feltéve hogy normálisan működik is.
És még egy ok, hogy miért érdemes külföldi "szakirodalmat" olvasni/nézni. Kérdés, hogy ők honnan szopták (talán a funkció beállításainál van leírva?), mert az angol nyelvű manualban szó sincs róla. :F

A legjobb aláírás a héten

(#537) joey04 válasza Stefun (#532) üzenetére


joey04
titán

van sok más mobilos oldal, fáradj át oda, ha itt ennyire szar a minőség

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#538) fairi válasza Karma (#535) üzenetére


fairi
addikt

pedig a teszt során volt kinn pár,és azok zavarták az oldalváltást..
Főleg a naptár,úgyis kellett volna próbálni ha egy sincs ki..
De gondolom akkor se verte az iphone-t...

(#539) AS


AS
félisten

Kapható a Trénél:
iPhone konkurens: (nem én irtam hanem másik magyar protál)

Samsung S8000 Jet

* két éves előfizetéssel 79.990 Ft
* egy éves előfizetéssel 89.990 Ft
* kártyás csomagban 99.990 Ft

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#540) Quasi_modo válasza AS (#539) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Árban mindenképpen konkurens. És így azért más a gyerek fekvése. Vagy én tudom rosszul az alma árait.

valami

(#541) legiaap válasza AS (#539) üzenetére


legiaap
nagyúr

Jó az ára és ami előnye, hogy gyorsan fog esni az ára.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#542) VD válasza erdoke (#536) üzenetére


VD
őstag

Az inteligens feloldást akár temagad is szerkesztheted, beállíthatod. Felkínálja az ABC betűít és azt rendelsz hozzá ami takarsz. Ha neked az I-hez a legkézenfekvőbb az üzenetek, akkor ahhoz adod hozzá.
Szvsz ez egy roppant hasznos fícsőr. Ha jól belövi az ember akkor nagyon kényelmessé és gyorsá teszi a használatot.

Nagyon le lett húzva a touchwiz itt az arénán, holott kis odafigyeléssel rohadt jól lehet vele használni a telefont. De ez is olyan mint az összes új touch felület, egyedi és pár dolgot tanulni kell.

(#543) AS


AS
félisten

Touch wiz felület önmagában nem az igazi viszont symban vagy még inkább Windows mobile alatt igen jó, OMNIA 2 ben touch wiz segítségével létrehozták az elsö olyan wm készüléket amit már tényleg lehet ujjal kezelni!!
Első olyan wm készülék aminél lehet nyelvet beállítani ( touch wiz segítségével)

Szóval kiegészítő felületnek igen jó.
Kíváncsi vagyok androidnon hogy fog szuperálni.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#544) AS


AS
félisten

Samsung M1 ( a tegrás samu)
Kicsit jobb widget rendszer:D

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#545) joey04 válasza AS (#544) üzenetére


joey04
titán

mikor lesz ebből telefon?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#546) AS válasza joey04 (#545) üzenetére


AS
félisten

Soha, mert ilyen soha nem lesz Samsung teloba, 2 t igen elkülönítik...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#547) Quasi_modo válasza AS (#546) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Akkor miben lesz?

valami

(#548) joey04 válasza Quasi_modo (#547) üzenetére


joey04
titán

multimédiás kütyükben. áhh akkor bukta.
mondjuk ha többiek ilyen ütemben fejlesztenek akkor rákényszerül a samsung, hogy ezt vagy valami hasonlót tegyen a telefonokba is.
viszont ha még esély sincs rá, hogy telefonba bekerüljön, nem tudom minek kellett betenni. :U

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#549) Quasi_modo válasza joey04 (#548) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Jó. Akkor szavazzuk meg, hogy a telokba is belekerüljön...

[ Szerkesztve ]

valami

(#550) joey04 válasza Quasi_modo (#549) üzenetére


joey04
titán

nem kell szavazni, hanem nem kell samsungot venni, amíg ilyen felületet tesznek bele. én örömmel teljesítem.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.