Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Womb válasza Murderer69 (#300) üzenetére


Womb
senior tag

Az aláírásod üt egy picit :)

(#302) Arthuro_Adam válasza Bocha (#294) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Szerintem azokkal kár foglalkozni, akik nem értik meg, hogy egy teszt valamilyen szinten szubjektív lesz. Amíg a saját elveitekhez tartjátok magatokat addig különösebb gond nem lesz.

Volt már pár olyan vélemény, amivel nem értettem egyet, de mindig is kíváncsi voltam a ti nézőpontotokra, ami túl sok netes újságról (nyomtatottról nem is beszélve) nem mondható el.

Csak így tovább!

(#303) Zsolto


Zsolto
őstag

Csak most jutottam hozzá, hogy elolvassam, jó és őszinte, kíméletlen teszt. Csak félig off a hozzászólásom, mert az Samu új TouchWizéről szól, de más készülék kapcsán.

Pár napig volt egy S5230-am, 12e ficcsért vettem a Pannontól, azt hittem, ennyi pénzért nem lehet olyan rossz, hogy ne legyen jó. Hát olyan rossz volt: szombaton vettem és hétfőn már adtam is el.

Bocha írta:

"Hogy őszinte legyek, nem értem ezeknek a Widgeteknek a lényegét, nagyok, rondák, nehezen használhatók, egymásra csúsznak, csak a baj van velük — sokkal jobban értékelnék egy aktív készenléthez hasonló dolgot."

Telitalálat ez a mondat, az egész widgetesdi nekem is az agyamra ment. Tíz percet bíbelődtem a beállításával, aztán hopp, egy rossz mozdulat és minden összekavarodott. Arról nem beszélve, hogy ki- majd bekapcsolás után minden másképp volt, mint ahogy beállítottam. Ez volt a fő ok, amiért eladtam az S5230-at, a családban nem volt senki, akit annyira utálnék, hogy rásózzam szegényt. Fél óra próbálgatás után a gyerekeim is félretették, a lányom a W910i-hez képest, a fiam a D900i-hez képest tartotta vacaknak. És ezt fejlesztette tovább a Samu a Jetben :U

Szóval amennyire tetszett nekem a Samu billentyűs telefonjainak az iránya, szoftvere, kezelhetősége, annyira nem vagyok kibékülve a tapis modelljeikkel. Mondom ezt úgy, hogy bő fél éve megtaláltam a számomra ideális telefont, egy Samsung i780-at. Na az egy finom vas, igazi szürke eminenciás.

Bocs a hosszú eszmefuttatásért.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#304) csab2 válasza djsunny (#295) üzenetére


csab2
veterán

Most már nem bírom tovább és én is hozzászólok :)

Értem, hogy mit mondasz, de nem értek egyet veled. A következők miatt:

1. Nem csak arról van szó, hogy túl van árazva a cucc. 800 MHz-es proci van benne, ami jelenleg azt hiszem csúcs a piacon lévő mobilok között. Ráadásul a Samu is nagyon úgy kommunikálja (reklámozza, bevezeti, stb.) a dolgokat, hogy ez hú milyen király teló. Végül is ez most a gyártó egyik csúcsmodellje (az érintős és nem okostelók között). Ehhez képest ramaty.

2. Az általad említett 2 mp szerintem rengeteg. Igenis egy telefon esetében ne kelljen nekem mp-eket várnom arra, hogy reagáljon egy gombnyomásra vagy tapicskolásra! Egy fél napon keresztül nyomkodtam egy Pixont. Nagyon tetszett a teló, de attól megőrültem, hogy az esetek nagy részében vagy lassan reagált a telefon, vagy tévesen. Lehet, hogy téged ez nem zavar, de sokakat meg igen.

Most nem a Samut fikázom, hanem úgy általában az érintős telefonokról beszélek. Amíg felhasználói élményben (itt azt értem, hogy gyorsan és pontosan azt teszi az érintésemre a teló, amit én akarok) nem érik el azt a szintet, amit az Apple már 2 éve hoz, addig nincs miről beszélni. Nem vagyok Apple fan, nincs egy almás cuccom sem (max a 3120classicom hátuljára alkoholos filccel rajzolhatok egy rágott almát), de amióta megnyomkodtam a MM-ban egy Touch-ot (ami ebből a szempontból teljesen megegyezik az Iphone-nal), azóta kb. ezt várom el az érintős cuccoktól. És nem értem, hogy miért nem hozza egy másik gyártó sem ezt a színvonalat. Ha az Alma nem ért volna el már rég erre a szintre, akkor is ezt várnám el, de akkor jobban el tudnám fogadni ha senki nem tudná ezt produkálni mondván, hogy a technika még nem tart ott. De nem így van, ezért minden gyártó minden érintős cuccától elvárom ezt a szintet.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#305) AS


AS
félisten

Egy felhasználó véleménye:

Nekem 2 hete van meg,de bátran kijelentem jobb mint az arena.Ugyan is olyanom is van igy látom a különbséget.Nekem éjszakai kép készitésnél a N82-az etalon,de ez minimális mértékben rosszabb?.A tesztbe leszólták a
Wifijét is -lásd Mac cim.Nálam ezt is kiirta.Fényképezés terén is lenyomták lásd a HD-ét is.Erre azt mondom legyen az akárki nem ért ,értett hozzá.Tökéletes telefon nincs,mint hogy ez sem az,de a gyorsasága is megfelelő.Sajnos ebben az országban nagyon kevesen irják le a konkrétumokat.Több külföldi tesztet is elolvastam, de "nekünk" ez sz*r,legalábbis atesztelő szerint.Én minden esetre ezt hagyom meg az arena helyett.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#306) legiaap válasza AS (#305) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na ez jó hír

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#307) joey04 válasza csab2 (#304) üzenetére


joey04
titán

Erről van szó.
Ez egy drága cucc, és ahhoz képest szar. Lassú, gyerekes.
Persze, hogy elég az átlagembernek, akik még 40k-t sem költenek telefonra mert szerintük hülyeség. Azoknak persze hogy jó. s5230 rendben is van. de itt erősebb proci, jobb kijelző, fejlesztett menü, és magas ár van. Ezt kell nézni!
LG Arena körberöhögi. Ezzel nagyon mellé nyúlt a samsung, ez van.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#308) legiaap válasza joey04 (#307) üzenetére


legiaap
nagyúr

Azért ne hogy már azt mondjuk, hogy magas az ára...
A Nokiák is kb. ennyivel szoktak kezdeni ebben a kategóriában.
Ez egy középkategóriás kezdőár, aminek véleményem szerint elég gyorsan fog esni az ára.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#309) csab2


csab2
veterán

Még egy kicsit hozzátennék, nem is annyira a Jettel, hanem a Widgetekkel kapcsolatban.

Teljesen egyetértek az előttem szólóval, valamint Bochaval és Boggal. Ez az egész Widget téma nem más mint oltári nagy parasztvakítás. Valaki megmagyarázná, hogy mi értelmük van ezeknek az izéknek? Szinte az összes telefonon van "Kedvencek" menüpont, amit a főképernyőről el lehet érni. Ide egy csomó minden bepakolható. Sok telefonban van aktív készenlét, ahová szintén sok minden berámolható. Akkor minek ezek a vackok? Ha jól emlékszem pl. az LG Arénában is a forgatható kocka egyik oldala ezeknek a sz a roknak van fenntartva, egy másik oldala pedig a kedvenceknek. Tök semmi értelme. Ráadásul ezek általában a telefonban lévő alkalmazások lebutított verziói: a Samuknál pl. a zenelejátszó semmire sem jó. Nem jobb lenne, ha az adott alkalmazás ikonját ki lehetne tenni a főoldalra, és azt elindítva a rendes alkalmazás indulna el? Azt hiszem, az Androidban ilyen van. Tulajdonképpen nem is Widget, hanem a menü teljes átszabása, illetve a főképernyőre való kirakása.
Kedvenc Widgetem az óra: egy baszott nagy óra, ami mutatja az időt és slussz-passz. Mintha a főképernyő tetején nem lenne ott az óra. Ráadásul azt hiszem az LG Cookieban láttam, hogy a főképernyőn rákattintva az órára bejön az ébresztő beállítása. Ez tök jó. Minek akkor ez az izé?
Másik kedvencem a háttérkép beállító Widget: semmire sem jó, csak arra, hogy váltogassam a hátteret. Kérdem én: ki az a barom, aki olyan gyakran állítgatja a hátteret, hogy arra külön Widget kelljen? Még ha naponta cserélgeti is a hátteret, akkor is be tud menni a menübe, nem? Vagy kiteszi a Kedvencek közé. De erre egy külön Widget?!
Bocs a hosszú és picit off hsz-ért!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#310) csab2 válasza legiaap (#308) üzenetére


csab2
veterán

Ezt most komolyan mondod? Mármint hogy ez egy középkategóriás telefon, illetve ár?

Megnéztem az xxlgsmnél: az új S8000 ára (nem 0 perces, hanem új): bruttó 117 750 Ft.
Link: [link]

Ugyanitt az új S5230 ára: bruttó 48 750 Ft.
Link: [link]

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#311) joey04 válasza legiaap (#308) üzenetére


joey04
titán

De, azt mondjuk. Ezért a tudásért nagyon magas. Hihetetlenül magas. ez baromi rossz vétel.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#312) AS válasza csab2 (#310) üzenetére


AS
félisten

xxlgsm drága, 98 ért már kapsz magyar garis JET-t. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#313) AS válasza joey04 (#311) üzenetére


AS
félisten

800*480 as kijelző amoled, 3.5 jack, gps, wifi, jó 5 megapixeles kamera , D1 videó rögzítő.
Szerintem azért ez nem kis tudás. :))

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#314) legiaap válasza csab2 (#310) üzenetére


legiaap
nagyúr

Azért közép kategórás telefonok közt is van különbség. Talán erre a kategóriára lehet azt mondani, hogy a legszélesebb tartományú.
Amúgy meg ne a 117 000 Ft-os árat nézzed. Senki sem vesz bruttó áron.
Sőt a MM-os árakból sem szabad kiindulni.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#315) Quasi_modo válasza legiaap (#314) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Senki sem vesz bruttó áron
? Mi történt?

valami

(#316) DaveNo1 válasza AS (#313) üzenetére


DaveNo1
veterán

Hiába a meggyőző specifikáció ha a kezelőfelület otvar egy darab..és érintőkijelzős telefonoknál pont ez a legfontosabb terület.

You are not prepared.

(#317) joey04 válasza AS (#313) üzenetére


joey04
titán

hát megspékelve a lassú és ronda kezelőfelülettel nem igazán éri meg az árát

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#318) erdoke válasza joey04 (#307) üzenetére


erdoke
titán

Háát, nem tudom, mennyit próbálgattad az Arenát, de én elsősorban az anyaghasználat miatt vettem azt, nem a "jobb" menü miatt. Az Arenára konvertálgathatod a videókat, mert nem bírja lejátszani pl. az átlagos felbontású netes AVI sorozatokat. A legtöbbet Trésből adják el, annak a menüjét is szépen kiszürkítették, olyan unalmas, és annyira nem testre szabható, hogy az hihetetlen. Nekem az Arena menüje is gagyi, mert alig alakítható (még hátteret se tudsz cserélni 2009-ben?), és az a Flash alapú kocka, aminek semmi köze nincs a rajta mutatott menühöz, még haláli idegesítő is. Persze az asszonynak jó, de neki biztosan megfelelne a Jet is, ha a kijelző érzékenységét javítanák (a kapacitívet még mindig nem szokta meg, hogy körömmel nem kezelhető).

A legjobb aláírás a héten

(#319) joey04 válasza erdoke (#318) üzenetére


joey04
titán

nekem tetszik az arena.
a kis kijelző meg a gagyi böngésző nem tetszik benne.
a kocka ott sem tetszik de az alap menü legalább szép, jól használható.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#320) csab2 válasza AS (#312) üzenetére


csab2
veterán

Mert szerinted a 98 ezer az már középkategória?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#321) erdoke válasza joey04 (#319) üzenetére


erdoke
titán

Itt meg nem annyira szép (ez egyébként is szubjektív, de egyetértek), viszont jól használható. A rácsos menüvel is kiválóan lehet irányítani a készüléket, a testreszabhatósága pedig sokkal jobb, mint az Arenának (ahol összesen 9 indítógombot rakhatsz ki kedved szerint, azokat is kizárólag a gyári alkalmazások közül, és a hátteret se változtathatod meg). Kipróbálhatod az Omnia II emulátoron, ez a része hasonló.
A kijelző mindössze 2,54 mm-rel nagyobb átlójú a Jeten, mondjuk AMOLED.
Böngészőben a Jet WebKit alapú megoldását mindenhol dícsérték, és a szifonéhoz hasonlították ("kicsit még csiszolni kell rajta" megjegyzéssel), míg az Arenáé tényleg gagyi, és még fagyogat is, azonnal dobtam fel az Opera Minit.
Kamerához nem tudok hozzászólni, a felvett videókat kellene összehasonlítani.

(#320) csab2,
Ha a felső kategória 120-180e, akkor mindenképpen.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#322) csab2 válasza AS (#313) üzenetére


csab2
veterán

Épp ez a lényeg, ez nem középkategória. Ez egy felsőkategóriás nem okostelefon. Én is így gondolom. Éppen ezért gáz, hogy ilyen béna az érintős része.
De ez már sokszor elhangzott itt. Részemről befejeztem ezt a témát. Nem akarom ugyanazt tizedszer is leírni.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#323) csab2 válasza legiaap (#314) üzenetére


csab2
veterán

A termékek hivatalos árát kell nézni szerintem, amit a gyártó határoz meg. Ezzel ő pozicionálja azokat. Az, hogy most ezt hogy lehet kijátszani (0 perces, meg hasonlók) az nem viszonyítási alap. A lényeg, hogy a Samu is kicsit zászlós hajónak tekinti a kategóriájában.
Lehet, hogy te nem veszel mobilt bruttó áron, de azt feltételezni, hogy ezzel te a többséget képviseled az nevetséges. Abban igazad van, hogy mondjuk azok között, akik ezt a fórumot rendszeresen látogatják lehet, hogy többségben vannak a nem bruttó áron vásárlók.

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#324) AS


AS
félisten

Na igen, Arénábna többi LG ben is csak részleges a divix támogatás ezt több oldal megírta, mig jetben teljen simán viszi a videókat,
Persze ebben az etalon most a Samsung HD

Mind a 2 magyar portálrol hiányzik nekem a videó lejátszás képesség teszt, kicsit többet írhatnának róla...
Főleg a fiatal korosztálynak ez a egyik legfontosabb szempont , és Samsung ebben hibátlanul teljesít, a Omnia is jobban játssza le videókat mint bármelyik HTC:..

Van amiben JET jobb az arénánál azért.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#325) csab2


csab2
veterán

Értsétek meg, hogy én nem a telefonra mondom, hogy vacak, csak a kezelőfelületének azon részére, amit a Samu annyira nyomat. Elvártam volna, hogy 2009-ben egy telefonban - amit nagy dérrel-dúrral beharangoznak - ez jobb legyen. Szóval ez a része csalódás számomra.

Idézet DaveNr1-tól:
"Hiába a meggyőző specifikáció ha a kezelőfelület otvar egy darab..és érintőkijelzős telefonoknál pont ez a legfontosabb terület."

Teljesen egyetértek.

Zárásképpen még annyit tennék hozzá - amire már utaltam - hogy nem csak erről a telefonról ez a véleményem (vagyis nem jó az érintőképernyő érzékenysége és a Widgetek nagy része parasztvakítás), hanem szinte az összes érintős telóról. Azért itt írtam ezt le, mert itt bontakozott ki olyan élénk vita, ami miatt ez ki kívánkozott belőlem.

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#326) erdoke válasza csab2 (#325) üzenetére


erdoke
titán

A kezelőfelület olyan, amilyen, egyébként nekem se tetszik. Viszont a kezelhetőség a tesztelt készüléknél valami kijelző kalibrálási probléma vagy driver hiba miatt volt ennyire rossz. Alapvetően jobbnak tartották a Jet érintőképernyőjét, mint pl. az Omniáét, pedig utóbbi a frissebb ROM-okkal szvsz elég barátságos lett.

A legjobb aláírás a héten

(#327) erdoke válasza erdoke (#321) üzenetére


erdoke
titán

Most nézem, a rácsos menü a Jetben sem szerkeszthető, legalábbis úgy nem, ahogy az Omnia II emulátorban lehet. Akkor ez sem jobb, mint az Arena megoldása, tipikus koreai zárt OS-ek.

A legjobb aláírás a héten

(#328) csab2 válasza erdoke (#326) üzenetére


csab2
veterán

Ha Bocha-ék kifogtak egy selejtes darabot, az természetesen más. De itt írta valaki, hogy ha neki 2mp-et "késik" a teló az még belefér. Tehát neki is olyan az S8000.

Sajnos az Arénát csak nagyon rövid ideig nyomkodtam a MM-ban, de az alatt a kis idő alatt az sem tűnt meggyőzőnek. Igaz, hogy rajta volt egy rohadt pánt, ami miatt nem volt jó tapizni.

A kezelőfelületnél nem is a kinézet számít nekem elsősorban, hanem az, hogy mennyire pontosan reagál az érintésre. Ebben csalódás nekem még az összes tapimobil, amit eddig kipróbáltam.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#329) erdoke válasza csab2 (#328) üzenetére


erdoke
titán

A tapizás megszokást igényel, és ez még készüléktől is függ. Még egy régi szoftver és egy új között is elég nagy különbség lehet, nem hogy két eltérő technológiájú érintőképernyős készülék között.
Pár hét alatt mindegyiket elég jól ki lehet ismerni, na ez az pl, amit tesztekből nem fogsz megtudni, mert egy a mindennapokban szifonos tesztelő nem fogja pár nap alatt megszokni a másikat, főleg ha nem is akarja.

A legjobb aláírás a héten

(#330) csab2 válasza erdoke (#329) üzenetére


csab2
veterán

Ne haragudj, de az iphonenál semmit sem kell szokni semeddig. Akkor miről is beszélünk? A többiek miért nem tudtak 2 éve összehozni valami hasonlót? Hangsúlyozom, hogy az érintőkijelző használhatóságáról beszélek.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#331) AS válasza csab2 (#330) üzenetére


AS
félisten

A Samsung I8910 HD szerintem már olyan próbáld ki. ....

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#332) csab2 válasza AS (#331) üzenetére


csab2
veterán

No igen, azt még nem tudtam megnyomkodni, mert nem volt a MM-ban. Amint lesz ki is próbálom az biztos. Sajnos mostanában egyik telefont sem fogom vásárlási szándékkal megvizsgálni, hacsak nem nyerek a lottón. :(

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#333) joey04 válasza erdoke (#321) üzenetére


joey04
titán

Itt meg nem annyira szép (ez egyébként is szubjektív, de egyetértek)
ez is érdekes, hogy a szépség szubjektív-e.
Elég benézni az android g1 vagy nokia surge topikba: 90% szerint ronda a maradék szerint nem.
Ott van a SE Rachel topik: 90% szerint gyönyörű.
Ezek azért jelentenek valamit.
Ez a Samsung felület is úgy néz ki, mint valami 100ft-os vacakban lévő menü. És még lassú is. Az Omnia II sem jobb ilyen szempontból, ott is látni a videókon, hogy az oldalak lapozgatása a widgetes résznél lassú, és a widgetek is külön-külön betöltődnek. Szépen átszabták ujjbarát kezelésre a windowst de ott is kínai vacak kinézete van. Persze, ott le lehet cserélni mindent ezért szép a wm, de amit maga a samsung csinált felület az ott is gyenge szerintem(az ujjal való remek vezérelhetőség kivételével)
A kijelző itt is kicsi, az meg hogy amoled nekem hátrány is, de ez már tényleg egyéni.
A böngészőről is kiderült az igazság, a gsmarena ezek szerint (és a videók szerin) nagyon finoman fogalmazott amikor ezt írta: the kinetic scrolling is somewhat bumpy and not as smooth as on the iPhone but it still does the job.
vagyis már a görgetés is katasztrófa csak finoman fogalmaztak, így meg a hajamra kenhetem a flash supportot meg egyéb finomságokat.

AS: igen, a videólejátszásban most a Samsung a legjobb, más kérdés, hogy én takarékosság miatt omniára és jetre is konvertálnék. De ok, ez igaz. Más kérdés, hogy ez olyan hiányosság, ami csak időt vesz el, mert konvertálás után sem lesz látható minőségromlás a telefonon nézve a filmet. Tehát ez is csak akkor hátrány ha soha nincs időd konvertálni, és/vagy TV-re akarod kikötni. De ez szerintem nagyon kevés komoly előnynek.

#329:

Ez a megszokást igényel dolog is olyan, hogy volt nekem 3 érintős készülékem egyiket sem tudtam megszokni, ezért féltem NAGYON az iphonetól, mert ott is ez a helyzet, és mégsem! Kb 5 perc kell elsajátítani, és rögtön baromi kézreálló, öröm kezelni. Pedig nekem alapvetően nem fekszik az érintős megoldás. Szóval rengeteg hiba volt az iphoneban a 3.0-ig (és most is van pár) még ha ezt a sok appleb*zi nem fogja fel akkor is, de a kezelhetőség terén olyat raktak le az asztalra amit még mindig nem sikerült meglépnie senkinek. És ahogy mondták, egy full érintős készülékben ez a döntő. Lehet alatta 2Ghz cpu, dslr szintű képminőség, amoled kijelző gigantikus felbontással, 1TB terület akkor is el fog vérezni, ha ilyen elcseszett kezelőfelület van rajta. Az LG Arena már eléggé megközelítette azt a szintet, ajánlom is bátran mindenkinek akinek érintős telefon kell, kivéve annak aki böngészni akar.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#334) erdoke válasza csab2 (#330) üzenetére


erdoke
titán

Nem tudom, én tudom kezelni normálisan az Omniát és az Arenát is, és nem mondanám, hogy az egyik jobb vagy rosszabb, bár kétségtelenül más. Szifont is tapicskoltam párszor, és az Arenához viszonyítva leginkább a mérete miatt volt jobb használni.

A legjobb aláírás a héten

(#335) erdoke válasza joey04 (#333) üzenetére


erdoke
titán

Azért tévedés azt beállítani, hogy a menü szépsége mindenkinek elsődleges egy készülékben. Magamon is azt vettem észre, hogy hiába állítok össze akármilyen vizuális orgazmust pl. MS3 alatt, mindig visszatérek a legpraktikusabb kombinációhoz. Sőt, nem egy ismerősöm van, akinek első dolga Win7 telepítése után egy kvázi Win2k külső lefaragása, amiért már egyenesen küzdeni kell.
Szóval nem mindenki nézegeti és mutogatja heteken hónapokon át a menüt, hanem használja a készüléket, és annyi.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem lehetne szebb a Jet menüje, de a kéxzülék legnagyobb problémája nyilván nem ez.

A legjobb aláírás a héten

(#336) joey04 válasza erdoke (#335) üzenetére


joey04
titán

Hát ilyen árkategóriában, és kijelzővel igénytelen. nagyon.
Nem szabad a csillogásnak a praktikusságot elnyomni, de ez kritikán aluli. nem az egyszerűségével van a baj, hanem a bazári kínai kacat kinézettel.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#337) AS


AS
félisten

Nekem tetszik a menü külső :)
Omnia 2 menüje meg most nálam külsőben a favorit. :) Sms rész telefonkönyv , nagyon coll.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#338) Mymelody


Mymelody
aktív tag

A nagy vélemény ellenvélemény viharában rájöttem, hogy nagyon tetszik a Jet.

AS: tényleg lejátszhat ez konvertálatlanul divxet? i780 óta nem volt ilyen telóm. TV kábel mennyire drága? Egyáltalán kapható itthon?

Cheers

(#339) legiaap válasza Mymelody (#338) üzenetére


legiaap
nagyúr

Lejátssza konvertálás nélkül.

Viszont én is kérdeznék.
Az AC3-as hangformátumot és a feliratot is kezeli?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#340) AS válasza Mymelody (#338) üzenetére


AS
félisten

Persze, a Jet, A Samsung HD, Omnia , majd omnia2, omnia pro, ezek mind lejátszák simán.

Samsung HD még HD -t is játszik le.( persze nem full-t)

TV kábel 3-5 ezer körül van.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#341) erdoke válasza legiaap (#339) üzenetére


erdoke
titán

Szvsz olyan szinten lehet, mint az Omnia a gyári TouchPlayer-rel.

A legjobb aláírás a héten

(#342) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

No, nálunk van már a Viewty Smart és az iPhone 3GS is... a Samsung Jetet akármelyik szénné gyalázza a kezelőfelület szempontjából. És ez nagyon nem szubjektív, hanem tényszerűen bizonyítható, amit természetesen meg is fogunk tenni.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#343) joey04 válasza Bog (#342) üzenetére


joey04
titán

A 3GS mennyivel gyorsabb mint a sima 3G ha csak a gyári alkalmazásokat nézzük (pl safari)?
Kamera tényleg nem nagy durranás? Szóval hiába az AF nem éri el pl a K800 szintet sem?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#344) legiaap válasza Bog (#342) üzenetére


legiaap
nagyúr

Mondjuk ez nem meglepő...a Smart-ban is ugyanaz a kezelő felület fut, mint az Arénában.
Az iPhone felülete meg ugyebár a number1.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#345) kaller1 válasza Bog (#342) üzenetére


kaller1
veterán

i7500 még nincs?

.::> <::.

(#346) copin válasza joey04 (#343) üzenetére


copin
őstag

A neten forgó képek alapján számodra biztos nem lesz nagy durranás.

(#347) Typhoon47 válasza csab2 (#304) üzenetére


Typhoon47
őstag

az utolsó bekezdéstől teljesen egyet értek. (ezért is van nekem még mindig iPhone-om.) +1

"Education is important but big biceps are importanter"

(#348) Mymelody válasza joey04 (#343) üzenetére


Mymelody
aktív tag

Az iPhone 3G-S szintén nagyon gyors a Youtube videókon( akárcsak a Jet)
Ezek szerint az itteni tesztben majd rohadt lassú lesz ;]

Cheers

(#349) Typhoon47 válasza Mymelody (#348) üzenetére


Typhoon47
őstag

Jet nem gyors a videókon sem. Bár csak egyet láttam, asszem AS linkelte. és tragikus volt :U

"Education is important but big biceps are importanter"

(#350) Stefun


Stefun
tag

Uraim ha már az ájfont csápoljátok... Milyen oprendszer is van rajta?
Az egész szerkezet, szoftverek kimondottan specifikus, zárt rendszerüek. A tervezöknek, szoftfejlesztöknek nem sokat kellett agyalniuk mert egyetlen egy gépre kellett koncentrálniuk. Ugyan arra a kijelzöre, ugyan arra a cpu-ra, ugyan arra az anyámtyúkja almamagra. Persze hogy suhan rajta az amit rászabtak. A today felülete személyre szabhatósága dupla nulla! 00 ezért is stabil..."amit nem tud, abbol nem lehet baj". ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.