Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) Bukoba


Bukoba
tag

Sziasztok! Mivel az előző telefonom lassan felköltözik a mobil mennyországba (napi legalább 10x fagy), így végre eldöntöttem, és a Jet tulajok táborába lépek. Ha minden jól megy, akkor ma érkezik a kicsike...

(#1202) Wa2x_ válasza Bukoba (#1201) üzenetére


Wa2x_
veterán

Sok örömöt hozzá és hosszú életet! :)

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#1203) Bukoba válasza Wa2x_ (#1202) üzenetére


Bukoba
tag

Köszi, időközben meg is érkezett. Még csak piszkálgatom, de egyelőre bejött. Rajta van az XEIK1 firmware is, ezúton is köszönöm az XXL GSM-nek! Ha kérdésem lesz, úgyis tudni fogtok róla :)

(#1204) Wa2x_ válasza Bukoba (#1203) üzenetére


Wa2x_
veterán

Majd oszd meg tapasztalataid velünk is!
Mennyibe került? Milyen garancia, bolti vagy Samsung?
Talán segítségedre lehet az oldalam is: [link]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#1205) Bukoba válasza Wa2x_ (#1204) üzenetére


Bukoba
tag

Hi Wa2x_, nos tapasztalatom még nem sok van, mert most éppen töltöm az aksit ezerrel. Amíg nem merült le, addig kedvező benyomásokat szeretme, az új FW-el tényleg sokkal kezelhetőbb, mint amit a t-pontokban volt szerencsém kipróbálni korábban. Egyébként minden logikusnak és jól kezelhetőnek tűnik rajta, a sebességgel sincs gondom eddig, persze komolyabb benyomásokhoz kell pár nap használat.
A telefont egyébként az XXL GSM-nél vettem 1 év Samsung gyári garanciával, az ára 74 ropi volt. Tudom, nem a legolcsóbb, de nekem számít a megbízhatóság, és az XXL ezen a téren jól teljesít, a gyári garihoz meg amúgy is ragaszkodtam volna. Reggel leadtam a rendelést, délután nálam volt a telcsi úgy, hogy még a legfrissebb fw-t is rárakták a srácok. Szóval részemről az XXL előtt le a kalappal. Valószínű telefont venni ezután csak hozzájuk megyek.
Az oldaladat már ismerem, szoktam is látogatni, olvasgatni, sőt, szavaztam is, mert nagyon klassz kis oldalt raktál össze. Gratula, és köszi. Holnap azt hiszem a letöltés szekciót is megcsócsálom egy kicsit.

(#1206) robesz55 válasza Wa2x_ (#1204) üzenetére


robesz55
tag

ciao Wa2x_!
az oldal tényleg nagyon ottvan. minden elismerésem a tiéd:)
csak így tovább!
üdv

(#1207) AmigaFan válasza Bukoba (#1205) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Grat a telefonodhoz, sok örömöt hozzá/vele! :D
És egy jótanács, ha nem használod a 3G-t, kapcsold is ki gyorsan, mert zabálja az aksit, ha nem jó a lefedettség! Nálam 3G nélkül néha 5-6 napot is elmegy kevés nyúzás mellett!
Ebben mondjuk a céges telefonom is segítségemre van. :))

Amiga Forever...

(#1208) Bukoba


Bukoba
tag

Na, akkor egy tipp. XEIK1-en tutira működik. Ha nagy a káosz a widgetek között a desktopon, nyisd ki a widget bar-t, majd rázd meg 3x a telefont. Az összes widget visszamegy a helyére, nem kell egyesével visszapakolni őket. Desktoponként működik, a nem láthatókon nem csinál semmit.

(#1209) Tomi120


Tomi120
csendes tag

Hello!

Több kérdésem lenne a telefonnal kapcsolatba, remélem tudtok választ adni. Ha filmet szeretnék nézni a S8000-en akkor milyen fájlba konvertáljam (.mp4 jó???), ill. milyen képméretre kell alítani, hogy teljes képernyőbe tudjam nézni a filmet? Milyen programot használjak az átalakításhoz?
Több leírásba olvastam, hogy van benne digitális iránytű.Tényleg van benne vagy csak átverés? A we-travel gps progi, hogy szuperál a telón?
A független telóhoz tényleg adnak bőr tokot?

(#1210) Wa2x_ válasza Tomi120 (#1209) üzenetére


Wa2x_
veterán

Üdv!

Lejátsza a DivX/XviD/MPEG4/WMV formátumokat, hogy át kell e méretezni? - sztem nem.
Nincs bent digitális iránytű külön programként beépítve. We-Travel jól működik rajta, csak nem vmi látványos, meg sok cuccot kell hozzá leszedni.
Többi kérdésedben még a többiek segítenek biztosan.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#1211) TooN


TooN
aktív tag

Sziasztok!

A JET saját Net böngészője mennyire megbízható?

Vannak vele problémát?
Leszakadozik, vagy megbízhatóan működik?

Mik a tapasztalataitok?

Előre is köszi!

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#1212) Maffia91 válasza TooN (#1211) üzenetére


Maffia91
aktív tag

Nekem iszonyatosan nem jött be a saját gyári böngészője!

Lassú, voltak oldalak, amiket totál hülyén nyitott meg!

Hálistennek, h az Opera kidobta rá a saját böngészőjét (Opera Mini)! Sokkal gyorsabb, az oldalak tökéletesen működnek vele! Én már nem is használom a gyárit!

http://www.opera.com/mini/download/samsung/s8000_jet/

Honor Magic 5 Pro, Huawei P30, Xiaomi MI A1, OnePlus One

(#1213) Sasal1ty


Sasal1ty
tag

Sziasztok!
Nemtudjttok ezek a ksi alkalmazások amik pl időjárás előrejelző mikor frissítik magukat akkor 3g-n keresztül szedik le a pénzt is olyankor? mm amikor frissít akkor a kapcsolatért leszámolja nekem a pénzt , vagy ez ingyenes?
Köszi

GTA V : Pacikuki007

(#1214) #35104512 válasza Tomi120 (#1209) üzenetére


#35104512
törölt tag

filmet hibátlanul egy az egyben viszi, csak simán másold fel, nem kell konvertálni :)

(#1215) TooN válasza Sasal1ty (#1213) üzenetére


TooN
aktív tag

Persze hogy kapcsolaton keresztül!

Szedi a $-t is!

Rakj egy csomagot a telódra 1gigás bőven elég, ha netezel is a telón, ha csak az ilyen frissítések, akkor kisebb is jó!

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#1216) AmigaFan válasza Sasal1ty (#1213) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

A menü rejtelmeiben a widgeteknél is meg lehet adni ám, hogy nem a hálózatról fizetősen frissüljön, hanem wifi kapcsolaton keresztül, már persze ha van wifi! Illetve az időjárás előrejelzőnél azt is megadhatod, hogy nem frissüljön magától, hanem csak akkor, ha te kéred. Alapesetben a mobilhálózatra van állítva mindennek a net elérése!!! :(((

Amiga Forever...

(#1217) TooN válasza AmigaFan (#1216) üzenetére


TooN
aktív tag

Ez mondjuk tök igaz, hogy a sorrendben megadhatod, hogy elsődlegesen wi-fi legyen a frissítés, mondjuk, ha otthon, vagy irodában van wi-fi, akkor arra kapcsolhatod!

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#1218) Bukoba


Bukoba
tag

Sziasztok! Tud valaki segíteni? GPRS alapú internet használathoz ha valaki tudja a vodafone beállításokat a Jet-hez, annak nagyon hálás lennék, ha eljuttatná nekem, akár PM-ben is. Köszi!

(#1219) AmigaFan válasza Bukoba (#1218) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Szia!
A pontos beállításokat nem tudom, de ez a [link] talán segíteni fog! :)

Amiga Forever...

(#1220) Bukoba válasza AmigaFan (#1219) üzenetére


Bukoba
tag

Köszi, időközben sikerült megoldanom. Egy port beállítás maradt le. Érdekes volt, mert a Dolphin browser simán ment, letöltöttem vele az Opera Mini-t, viszont az meg állandóan elhasalt a telepítés közben, amikor le akart valamit tölteni. Na mindegy, lényeg, hogy megoldódott, de köszönöm a segítséget!

(#1221) AmigaFan válasza Bukoba (#1220) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Igazán nincs mit, erre való a fórum! Nemde?! :C

Amiga Forever...

(#1222) Nyusziman


Nyusziman
tag

Hello mindenkinek!
Tudja vki h mikor lesz már új fw a telora????
üdv

(#1223) Wa2x_ válasza Nyusziman (#1222) üzenetére


Wa2x_
veterán

Előre ezt nem lehet tudni, de nézem minden nap, ha lesz vmi szólok.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#1224) Nyusziman válasza Wa2x_ (#1223) üzenetére


Nyusziman
tag

Köszi!

(#1225) #96927232


#96927232
törölt tag

Van új fw hozzá! :DD XEJA1 a neve.

(#1226) Bukoba válasza #96927232 (#1225) üzenetére


Bukoba
tag

Igaz, van, de csak minimális hibajavítást tartalmaz. Emiatt nem fogom frissíteni az biztos.

(#1227) Nyusziman válasza Bukoba (#1226) üzenetére


Nyusziman
tag

Szia!
És azok a minimális javítások mit takarnak????
üdv

(#1228) Nyusziman válasza Nyusziman (#1227) üzenetére


Nyusziman
tag

Sajna nem tudok németül: ha vki tud az légyszíves fordítsa le mert itt írnak arról h mi az új az fwben.
Köszi és jo8

(#1229) AmigaFan válasza Nyusziman (#1228) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Próbáltad már a google-al lefordíttatni? Annyira csak elég lesz, hogy megértsd!

[ Szerkesztve ]

Amiga Forever...

(#1230) Nyusziman válasza Nyusziman (#1228) üzenetére


Nyusziman
tag

Az oldalt elfelejtettem belinkelni

http://www.handy-faq.de/forum/samsung_s8000_jet_forum/120608-s8000xeja1_download_erfahrungen_meinungsaustausch.html

(#1231) Nyusziman


Nyusziman
tag

Érdeklődnék még h a jetre rálehet tenni a touch wiz 2.0 plusszt????? Vagy az új fw támogatja???
üdv

(#1232) Sasal1ty


Sasal1ty
tag

Sziasztok, tegnap lefrissítettem a telefont a legujabb fw re viszont mikor beakarnám kapcsolni csak egy kis 3szög ugrik fel egy felkiáltójellel és nemkapcsolbe :S csak uyg tudom bekapcsolni ha rádugom usbre és elkezdi tölteni a telefont majd bekapcsol viszont ha lehuzom és kikapcsolom nemtudom bekapcsolni mert csak az a kis 3szög jön be utánna semmi...mi lehet a probléma? azóta visszfrissítettem a régebbire amivel nemvolt ien gond de azzal is ugyanezt csinálja:S segítsetek hátha valameikőtöknek volt e már ien problémája !!
Köszi!

GTA V : Pacikuki007

(#1233) Sasal1ty válasza Sasal1ty (#1232) üzenetére


Sasal1ty
tag

http://darkforestgroup.com/forum/index.php?topic=2621.0;prev_next=next#new
ahogy látom ennek a srácnak is ez a problémája ....

GTA V : Pacikuki007

(#1234) Bukoba válasza Sasal1ty (#1233) üzenetére


Bukoba
tag

Hi Sasal1ty, amit gyorsban találtam: "Flash only the boot change in multiloader and see if that works, if not use a different computer", plusz egy topic Darkforestnél: http://darkforestgroup.com/forum/index.php?topic=1495.0

(#1235) Sasal1ty válasza Bukoba (#1234) üzenetére


Sasal1ty
tag

Köszi! Aztírja darkforest , hoyg töröljem a gépről az össze frimwaret és szedjek le egy ujat probáljam megint.

GTA V : Pacikuki007

(#1236) Bukoba válasza Sasal1ty (#1235) üzenetére


Bukoba
tag

Kíváncsian várom, hogy bejönnek-e a tippek, remélem sikerül megoldanod a problémát.

(#1237) Sasal1ty válasza Bukoba (#1236) üzenetére


Sasal1ty
tag

Én is nagyon remélem hogy sikerül.... kicsit parázok hogy vmit elszurtam :(

GTA V : Pacikuki007

(#1238) Sasal1ty


Sasal1ty
tag

Na nem sikerül sehoygse megcsinálnom, működika telefon csak nemtudom bakapcsolni gép nélkül :S

GTA V : Pacikuki007

(#1239) nandris válasza Sasal1ty (#1238) üzenetére


nandris
aktív tag

Szia
Ha bootloader módba szeretnéd kapcsolni, akkor kikapcsolt !!! telefonnál nyomd be egyszerre a hangerő, és a fényképező gombot, majd a bekapcsoló gombot, és tolj rá másik firmware-t.

[ Szerkesztve ]

(#1240) Sasal1ty válasza nandris (#1239) üzenetére


Sasal1ty
tag

Szia!
Már próbáltam de ugyanugy ott marad a kék felkiáltójel....

GTA V : Pacikuki007

(#1241) richies


richies
senior tag

nah kiadtak a samsung jet ultra editiont.....
erdekes..
ugyanaz a hw scsak ujabb sw...

barmok ezek a samunal
http://www.samsungmobile.co.uk/mobile-phones/samsung-jet-ultra-edition-overview

Rozsomak of Power

(#1242) Sasal1ty válasza richies (#1241) üzenetére


Sasal1ty
tag

Ez szerintem ugyanaz mitn a régi csak ott máshogy hívják , ugyanis sima Jet-et nemtaláltam azon az oldalon.

GTA V : Pacikuki007

(#1243) enfermedad


enfermedad
csendes tag

ugylátom itt a német forumon reménykednek hogy a jetre is elérhetö lesz a brada:D

(#1244) richies


richies
senior tag

nem ugyanaz, most szedtek le a sima jet-et az angol honlaprol
3 hete meg nekem is az volt itt a taskamban, dobozaban...

erdekes huzas mindenesetre. Kivancsi vagyok miert lett ultra edition, ha csak egy krom csik lett rajta plusszban, meg uj sw???

monkey samu

Rozsomak of Power

(#1245) AmigaFan válasza richies (#1244) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Ez az ultra engem is csikol, hogy végülis miben más? A BADA sem lenne rossz, ha rátehető lenne! Bár hardware szempontjából a winmo is jól szaladna rajta! Csodálkozom, hogy még nem főztek rá winmo romot az okosok! :D

Amiga Forever...

(#1246) Maffia91


Maffia91
aktív tag

Srácok, az mitől lehet, hogy beállítottam a telón, h ha géppel kötöm össze, akkor háttértárként érzékelje és miután lecsatlakoztattam a 'saját fájlok' között megjelent egy fájl, amit a teló nem tudd kezelni, és nem is lehet törölni!
Fájl neve: Store(d9e6da76......)

Jólenne kezdeni vele vmit de le van védve és nem lehet feloldani sem törölni! Gépen keresztül is megpróbáltam, de letörli és vissza teszi!

Honor Magic 5 Pro, Huawei P30, Xiaomi MI A1, OnePlus One

(#1247) nandris válasza Maffia91 (#1246) üzenetére


nandris
aktív tag

A háttértár azonosító van benne, mivel háttértárként csatlakoztattad, hagyd meg, a működéshez kell.

(#1248) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Sasal1ty, hogy áll a problémád?

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#1249) Sasal1ty válasza Wa2x_ (#1248) üzenetére


Sasal1ty
tag

Ugyan úgy, már töbször próbáltam lefrissíteni viszsa régire de ugyanazt a felkiáltójelet adja be mikor beakarom kapcsolni :S

GTA V : Pacikuki007

(#1250) Wa2x_ válasza Sasal1ty (#1249) üzenetére


Wa2x_
veterán

Esetleg írhatnál a Samsung-nak, hátha találkoztak már a problémával, vagy külföldi fórumon nézelődj, vki csak talált már rá megoldást. :F
Vagy próbálj meg egy master reset-et: *2767*3855#

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.