Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) DJ.Baxy


DJ.Baxy
tag

sziasztok!!!

van egy ismerősömnek s8000-re és a wifit nem lehet rajta használni (kapcsolodási hiba, automatikusan a wapot inditja, amely persze nem ingyen van :) )
37x próbáltuk hivni, kicsöngött de nem jelzett, még nem fogadott hivást sem!!!
a t-mobnál azt mondták hogy ők ezzel nem tudnak mit kezdeni mert szoftverbajos, és 1, másfél hónap a javítás (addig kb kap egy e250et cserébe)

mit lehetne tenni hogy ne legyen ilyen hosszú a javitási idő??? valami tipp esetleg???

előre is thx

(#1452) AmigaFan


AmigaFan
aktív tag

Nálam is T-s a telefon, és nálam is ugyan ez a helyzet a wifivel, csak fonákul!
Nekem az itthoniról szépen tölt mindent lefelé, de bármi másról semmit, csak csatlakozik!
Én idehaza próbáltam ki a wifit legelső alkalommal, jól is működik. Viszont másra csak csatlakozik, de nem tölt le semmit. Akinél ugyan ez a probléma, annak is csak olyan hálózaton hajlandó normálisan működni? Mert nekem idehaza WPA2-es kódolású, és a nyílt WEP-et nem szeresse. Nálatok mi a helyzet?

Amiga Forever...

(#1453) DJ.Baxy


DJ.Baxy
tag

úgy látom akkor nem csak nekem okoz gondot

[ Szerkesztve ]

(#1454) MihoOo válasza nandris (#1449) üzenetére


MihoOo
csendes tag

Letöltöttem a network magicet, fel is ismeri a telefonomat, viszont nem tudom hol lehet engedélyezni a kapcsolódást, ha egyáltalán lehet.. Valaki ért esetleg a programhoz?
Köszönöm az eddigi segítséget is nandris :)

(#1455) Sasal1ty


Sasal1ty
tag

Sziasztok. Miota uj szoftver van rajta nekem a Wi-Fi mindenhol működik előtte nekem is problémáim voltak csak az itthonival működött. Egy frissítéssel megoldható a probléma.
Üdv

GTA V : Pacikuki007

(#1456) TooN válasza Sasal1ty (#1455) üzenetére


TooN
aktív tag

Hogyan frissítetted a szoftvert?

Valaki világosítson fel, hogy mi a menete!

Minden érdekelne, mert szerintem nekem kellene egy frissítés a Pixonon! És hát a Jet áll a legközelebb hozzá!

Pls. help!

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#1457) MihoOo válasza Sasal1ty (#1455) üzenetére


MihoOo
csendes tag

Igen, olvastam, hogy az újabb FW-nél nincsenek ilyen problémák.. Csakhogy az nálam garanciavesztéssel jár. Ezért szeretnék mindenképp megoldást találni az én esetemre..

(#1458) MihoOo válasza AmigaFan (#928) üzenetére


MihoOo
csendes tag

Helló Amigafan!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy találtál esetleg T-s FW-t? mert egy régebbi hozzászólásodban olvastam, hogy kerested, és nekem is jól jönne, ha frissítenék.
Válaszod előre is köszönöm!

(#1459) Sasal1ty válasza TooN (#1456) üzenetére


Sasal1ty
tag

Szia!
Csak a Jet frissítését csináltam idáig meg és nem akarok hülyeséget mondani a Pixonal kapcsolatban így nem tudok segíteni viszont ha elnézel a darkforestgroup.com -ra szerintem levan írva igaz angolul .
Sok sikert!
üdv.

GTA V : Pacikuki007

(#1460) AmigaFan válasza MihoOo (#1458) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Hali!

Sajnos nem találtam meg csak a német T-set, de azt sem tudtam teljesen letölteni, mert bazi lassan jött, és időközben törölték a helyről! Azóta nem kerestem, de nekiállok megint, mert ha a frissítés megoldja a wifi problémát, akkor mindenképpen kell nekem! :D

Amiga Forever...

(#1461) MihoOo válasza AmigaFan (#1460) üzenetére


MihoOo
csendes tag

helló
Jövő héten elmegyek a T-be és megkérdezem, hogy biztosan garanciavesztéssel jár-e a szoftver firssítés.
A napokban rákerestem a jetes jar alkalmazásora, és nagyon megvagyok elégedve! Sok negatív vélemény hallottam a jetről, de most már tudom, hogy jó telefont választottam :)) Töltögettem az office alkalmazásai közül is néhányat, majd rájöttem, hogy a telefon amúgy is kezeli world az excel és még a pfd file-okat is. Néhány játkot is felteleptgettem, azokkal is teljes mértéken meg vagyok elégedve.
Már csak ez a wifis dolog aggaszt..
Na de majd csak találunk rá megoldást! :)

(#1462) siva válasza Sasal1ty (#1455) üzenetére


siva
aktív tag

Le tudnád írni az fw pontos verziószámát, nekem is a wifi-vel van bajom

(#1463) Sasal1ty válasza siva (#1462) üzenetére


Sasal1ty
tag

Szia!
A lehető legújabb van fennt: S800MXEJA1
Üdv

GTA V : Pacikuki007

(#1464) artiny


artiny
őstag

Meglehet oldani,hogy ha megnyitom a sajat fajlokat akkor ami fent van leugrolista,hogy csak a telefon jelenitse meg a telefon. /mert most a memoriakartyat is megjeleniti/

(#1465) AS


AS
félisten

AZ új Samsung PC stúdióval most már legálisan lehet frisitne a S8000 szoftverét.
Próbáljátok meg:
link

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1466) robesz55


robesz55
tag

sziasztok!

olvastam régebbi hsz-eket de nem nagyon találtam hogy route 66-et hogy lehet ingyen felrakni a telóra.
ha valaki megcsinálta már vagy tudja...írja le plz:)

előre is köszi:)

(#1467) MihoOo válasza AS (#1465) üzenetére


MihoOo
csendes tag

köszi szépen a segítséget!

(#1468) siva válasza Sasal1ty (#1463) üzenetére


siva
aktív tag

Köszi az infot, AS neked is.

(#1469) AmigaFan válasza AS (#1465) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Köszi az infót AS!

Amiga Forever...

(#1470) MihoOo válasza AS (#1465) üzenetére


MihoOo
csendes tag

Próbáltad már így frissíteni a szoftvert? Kiváncsi lennék a mentére, kezdő vagyok ezen a téren.. Köszi!

(#1471) robesz55


robesz55
tag

holnap délelőtt belevágok.kiváncsi vagyok mi lesz belőle:) ha sikerrel járok beszámolok róla:)

(#1472) Sasal1ty


Sasal1ty
tag

Én már nem tudom hova frissíteni :)

GTA V : Pacikuki007

(#1473) MihoOo válasza AS (#1465) üzenetére


MihoOo
csendes tag

Megpróbáltam frissíteni, de mikor kiválaszottam a telefontípust, azt a hibaüzenetet kaptam, hogy a készülék nem támogatja a szoftverfissítést. Pedig mindent az utasítások szerint csináltam.. Valakinek sikerült esetleg?(T-s telefonom van)

(#1474) Nyusziman válasza MihoOo (#1473) üzenetére


Nyusziman
tag

Szeva!

Sajna NEM MÜXIK továbbra sem a frissítés!!!!

üdv

(#1475) Sasal1ty


Sasal1ty
tag

Tegyétek fel az 1.5 NPS-t [link] ezzel felismeri nekem a telót viszont a legujabb van fennt ezért nem kell frissítenem:) Sok sikert!
Üdv.

GTA V : Pacikuki007

(#1476) TooN válasza Sasal1ty (#1459) üzenetére


TooN
aktív tag

Köszi szépen Sasal1ty, próbálom majd ott!

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#1477) Bukoba válasza Sasal1ty (#1475) üzenetére


Bukoba
tag

Hi Sasal1ty. Köszi a linket, pofás az új NPS, de sajna a fw frissítés még mindig nem megy vele. Az egyémen az XEIK fw van, és szerinte ez rendben van.

(#1478) petymeg


petymeg
addikt

sziasztok!
ha valakit érdekel fólia s8000-re akkor van 5 db 500+posta áron. nekem i8000 samum van és kicsi lett rá a tag meg aki eladta vaterán felhagyott az üzleteléssel így a nyakamon maradt.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#1479) MihoOo válasza petymeg (#1478) üzenetére


MihoOo
csendes tag

helló, engem érdekelne!
A fizetést milyen úton intéznénk?

(#1480) crashbandi


crashbandi
csendes tag

srácok,egy keresztkérdés...lehet warez lessz :S Garmin navi szoftvert valaki próbálta már rátenni? Vagy valami tapasztalat,milyen navi progik futnak a készüléken? (Route 66-on kívül)

(#1481) petymeg válasza MihoOo (#1479) üzenetére


petymeg
addikt

privi ment

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#1482) student válasza Bukoba (#1477) üzenetére


student
őstag

ja az enyémen meg XXIF5 és erre is akarja frissiteni erről ennyit.

(#1483) robesz55


robesz55
tag

lehet nálam van vmi probléma de...nekem a gyári T-s fw van fent..és mikor 1.5ös nps-sel próbáltam frissíteni...azt írta ki h nincs újabb verzió..v nem kell frissíteni...nem emléxem már...lényeg h nem akarta frissíteni:(

[ Szerkesztve ]

(#1484) robesz55


robesz55
tag

+ olyan kérdésem lenne még hogy a telefonba a jack csatlakozó meglazult és elég rossz mert csak a jobb fele szól a fülesnek:S
valaki találkozott már a problémával vagy csak az én telóm kapta el a dolgot?

(#1487) AmigaFan válasza robesz55 (#1484) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Szia!

Sajnos rossz hírem van, ugyanis, ha a jack csatlakozód meglazult, az nem jelenthet mást, mint hogy a forrasztás elengedte, tehát kiszakadt a helyéről! Emiatt nem szól csak az egyik fele! Szerviz tud majd segíteni a problémádon!

Amiga Forever...

(#1488) tpetru válasza student (#1) üzenetére


tpetru
csendes tag

nee ne is vedd meg ezek után:)

(#1489) Maffia91 válasza robesz55 (#1484) üzenetére


Maffia91
aktív tag

ugyanez a hibám van! először bevittem szervízba, hívtak 3 nap után h kész. jó is volt kb. másfél napig, utána újra vittem vissza, és megkértem h most már ne javítgassák, hanem cseréljék ki az egész jack részt! oké, megint hívtak h kész, de semmi változás, szar volt már ott is, és mondtam a csávónak, h én így nem veszem át, szval küldje vissza. másfél hónapja van azóta szervízban. kb ennyi ideje használom a jet-et, szal elég poén. am én ha választhatnék, nem ien telót vennék!

Honor Magic 5 Pro, Huawei P30, Xiaomi MI A1, OnePlus One

(#1490) enfermedad válasza Maffia91 (#1489) üzenetére


enfermedad
csendes tag

ha lenne egy 100asom a cserére énis lecserélném egy htc hd minire, nagyon bejön:D

(#1491) enfermedad


enfermedad
csendes tag

amugymeg komolly h már január óta nem adtak ki új firmwaret?

(#1492) Viktor_0717


Viktor_0717
csendes tag

Sziasztok, nekem pannonos a telom és a npc csak a pannonosat akarja felrakni h tudom npvel a legujabbat? valami kód a telohoz amivel ki lehet ütni a network lockot? vagy bári lehetőség? előre is köszi a válaszokat

(#1493) robesz55 válasza AmigaFan (#1487) üzenetére


robesz55
tag

szia Amiga.

végülis nem a jack mozog a telefonban..hanem ha bedugom a fülest, az mozog a foglalatban. nem hiszem h a forrasztás lenne a gondja. bár így is 100% h szervízes szerintem:S

(#1494) Maffia91 válasza robesz55 (#1493) üzenetére


Maffia91
aktív tag

akkor készülj fel h egy ideig nem lesz nálad a telefon, vagy ha naon hamar készlesznek, akkor szar lesz!

Honor Magic 5 Pro, Huawei P30, Xiaomi MI A1, OnePlus One

(#1495) cornfake


cornfake
aktív tag

helllo
2 napja szereztem a jetet,de borzmalmas a hangja zenehallgataskor
olyan alapzaja van,hogy cseng tole a fulem,csorog csattog az egesz ossze vissza,olyan mintha egy sokolon hallgatnek zenet,vagy amikor pl a radio rosszul van behangolva,es torzit..sztetek szoftveresen orvosolhatom,vagy vigyem vissza a fenebe?probaltam a sajat fulesevel,probaltam SE fulessel,hangszinen allitottam..jah es amikor megabassal hallgattam zenet,pause-play utan csak recsegett...
koszi a helpet
k

I'm what's left, I'm what's right..

(#1496) robesz55 válasza cornfake (#1495) üzenetére


robesz55
tag

érdekes....nekem semmi bajom nincs vele zene közben, csak a jack aggaszt most eléggé:S

ha az fw frissítés nem segít rajta akkor kénytelen leszel szervízbe adni. az meg nem 2 nap lesz mire megcsinálják:S

(#1497) cornfake válasza robesz55 (#1496) üzenetére


cornfake
aktív tag

hello
kozben vegre sikerult itthon huzamosabb ideig tesztelni.
a jackba dugva mesesen szol,csakhogy en bt-n szeretek zenet hallgatni,amin olyan hangja van mintha rosszul lenne kodolva az mp3..a regi se telommal tok szepen szol,ahogy illik:D
egyetlen angol vodafoneos forumban talaltam ilyen problemat,ott is azt mondtak,hogy a telefon rossz,hat ma visszaviszem,kivancsi vagyok mi lesz vele.az normalis amugy hogy a NPC fw ellenorzeskor "nem tamogatott telefon" uzenetet ad?

I'm what's left, I'm what's right..

(#1498) enfermedad válasza cornfake (#1497) üzenetére


enfermedad
csendes tag

tök normális, xar a program. jelenleg manuális fw frissítés a megoldás.

(#1499) artiny


artiny
őstag

Nektek fel van telepítve a Samsung PC stúdió? Nekem még nincs,de mire való azon kívul h most lehet vele uj fw telepiteni vle,masra mire?mit tudok vele amit ha csak rateszem a zenet siman hattertarolo modban?

(#1500) balintXD


balintXD
tag

Nekem az lenne a kérdésem hogy a hátlap nektek jó rögzül? Mert nekem van az egyik oldalon gy 0,5 mm-es hézag, illetve ha megnyomogatom a hátlapot (nem túl erősen) akkor lelkesen adja ki magából a hangokat... ez mindegyiknél így van vagy egyedi gond???

Galaxy S3 > S6 > S7 edge > S8 > S10e

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.