Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) Sasal1ty válasza Div (#1350) üzenetére


Sasal1ty
tag

Nekem is ez a problem de csak a Wi-Fi vel ha 3g-n netezek minden klappol.

GTA V : Pacikuki007

(#1352) artiny válasza Div (#1350) üzenetére


artiny
őstag

Nektek mien fw.tek van?

olvastam h meg kell adni h mien nettel toltse be a videoplayer a youtub videokat(setting...aplikaciok...vod player)

egy masik h a router beallitasnal kell keresni aszthiszem vlmi Pstn beallitast az kell ki vagy bekapcsolni ...mar nem emlekszem pontosan

kerlek irjatok ha hasznalt vlmeik es h mien fw tek nan.

(#1353) AmigaFan válasza artiny (#1349) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

A memóriakezelésére asszem a legújabb szoftverben megtalálták a megoldást, a régiekben meg néha üríteni kell a böngésző beállításaiban az előzményeket, és végső esetben ki/be-kapcsolás!

Amiga Forever...

(#1354) TooN válasza artiny (#1349) üzenetére


TooN
aktív tag

Melyik szolgáltatónál vagy?

Milyen a csomagod?

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#1355) richies


richies
senior tag

jajj de jo, hogy nem maradt meg ajet-em..
hihetetlen ez a samsung... :W

remelem a wave mar jobb lesz... meg a bada os

Rozsomak of Power

(#1356) artiny válasza TooN (#1354) üzenetére


artiny
őstag

T-mobile nal vagyok /Szlovák/ apum vette ki 100 a viac -ra. Nekem adta es en kredites vagyok. /amennyit teszek ra annyi kreditem van-aszthiszem ez a feltoltokartyas jelentese/

ez a FW: S8000XPIK3-m van ,ez mien regi?ha frissitenem ugrik a garancia?

[ Szerkesztve ]

(#1357) TooN válasza artiny (#1356) üzenetére


TooN
aktív tag

Akkor arra nincs tippem, a Szlovák csomagokat nem ismerem!

Nálunk a Voda csinál szűrést!

Illetve van olyan, hogy egyes méreteket korlátoznak, hogy varez töltéseket ne lehessen csinálni!
De ezt pontosan nem tudom hogyan működik!

Üdv!

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#1358) Balázs1047


Balázs1047
tag

Sziasztok,

próbálkozott már valaki a telóra WIndows Mobile progit rakni? Elvileg hardverileg hasonló mint az Omnia 2 szóval aki egy kicsit ért hozzá annak nem lehet gond, nem?

(#1359) putyesz


putyesz
csendes tag

Helló! Érdeklődnék , hogy erre a telóra van e valamilyen ingyenes navigáció?

(#1360) richies válasza Balázs1047 (#1358) üzenetére


richies
senior tag

darkforest oldlat lesd meg

Rozsomak of Power

(#1361) Bukoba válasza Balázs1047 (#1358) üzenetére


Bukoba
tag

Sokszor megtárgyalt kérdése ez. Jelen pillanatban nem lehet a Jet-re más oprendszert tenni. Biztató jelek vannak Androud frontról a jetdroid projektből, de még messze vannak attól, hogy sikeresen portolják az android oprendszert a jet-re. Ha jól tudom, akkor a bootloader-nek már megvan az első működő verziója. Winmo oprendszer portolás tekintetében viszont nincsenek hírek.

(#1362) Balázs1047 válasza Bukoba (#1361) üzenetére


Balázs1047
tag

Köszi a válaszokat, remélem mihamarabb kijön valami, mert egy ilyen remek hardveres telefonra muszáj valami jó oprendszer... Ennél sokkal, de sokkal szarabb telefonokon is elfut a nyílt oprendszer...

(#1363) artiny válasza Balázs1047 (#1362) üzenetére


artiny
őstag

helo hakijonne az op a jetre az miben lenne mas mint a touchwiz?
lehetne .exe filet telepiteni?

(#1364) Balázs1047 válasza artiny (#1363) üzenetére


Balázs1047
tag

Pl Androidra lehet iGO navi rendszert rakni, amit szerintem semmi nem tud überelni...

(#1365) TooN válasza putyesz (#1359) üzenetére


TooN
aktív tag

Hi!

A Samu Pixon12-ben benne van alapból, így szerintem tuti lehet rá, mert a Samunál a JET és a PIXON12 azonos alapon megy!

De nincs tippen hol lehetne utána nézni?

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#1366) TooN válasza Bukoba (#1361) üzenetére


TooN
aktív tag

Nekem ez az egész op. rendszer csere olyan instabil dolognak tűnik!

Vagy csak én vagyok szkeptikus?

Vannak erre valamilyen tesztek, vagy tapasztalatok bárhonnan a világból?

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#1367) artiny


artiny
őstag

Wam olyan kod vagy vlmimas...amivel belehetnekapcsolni a jeten a vakut,mint egy lampit?

(#1368) artiny


artiny
őstag

Wam olyan kod vagy vlmimas...amivel belehetnekapcsolni a jeten a vakut,mint egy lampit?

(#1369) enfermedad válasza artiny (#1368) üzenetére


enfermedad
csendes tag

*#0*# és ott a mega cam v micsoda

(#1370) artiny


artiny
őstag

Koszi ez hasznos

(#1371) AmigaFan válasza TooN (#1366) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Tapasztalatok vannak, sőt, anno az XDA fórum is emiatt alakult! Mindig voltak, vannak, és lesznek olyan emberkék a világban, akik nincsenek megelégedve az adott tudással, és mivel nem akarnak megint sok-sok pénzt kiadni egy újabb modellért, így megpróbálják megoldani a dolgot okosban szoftveresen! És mivel a Jetben a hardware elég erős, jogos az igény, hogy tudjon többet, jobban, gyorsabban, vagy csak éppenséggel másként!
Így én is bizakodom még, hogy ha maga a samsung nem is, de valaki megoldja a Jetre a BADA-t, vagy esetleg az Androidot, vagy a WinMo-t%! :D

Amiga Forever...

(#1372) artiny


artiny
őstag

jeten lehet mappat levedeni jelszoval?

(#1373) AmigaFan válasza artiny (#1372) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

A menüben benne van ez a lehetőség, de én még nem próbáltam, de mindenek előtt állíts be magadnak jelszót, mert tudtommal alapból nincs neki!

Amiga Forever...

(#1374) tocco lite


tocco lite
csendes tag

Most tervezek venni egy ilyen telefont, és sokat halottam hogy milyen iszonyat lassú. A megjelenése után az első tesztvideókon én is láttam hogy nincs a teló a helyzet magaslatán.
Viszont ma az egyik shop-ban kipróbáltam és kellemes volt a sebessége. Ez hogy lehet? Tettek bele valami új szoftvert vagy valamit amitől gyorsabb lett? Előre is kössz a válaszokat, gondoltam megérdeklődöm mielőtt megvenném.

(#1375) fairi válasza AmigaFan (#1371) üzenetére


fairi
addikt

nem kéne álmodozni...
egy teljes oprendszer portálása óriási munka,és annak a geeknek nagyon sok szabadidejének kellene lennie h megcsinálja..
eszméletlen munka egy ilyesmi(és ezt kvázi ingyen),inkább vesz egy új telót mint belekezdjen!
sok winmos telóra próbáltak már androidot protolni és telis-tele bugokkal,rengeteg rész nem működik mert driverek megírása nem kis munka...
ha androidos teló kell nincs mese meg kell venni az i5700-at,ha bada kell s8500-at ha winmo akkor i8000-et...

Modderek,rommerek gyári romokkal dolgoznak,és egy másik gyártótól átvinni egy romot akkor lehetséges ha hasonló volt hardver..
pl. touch pro-ról manila ment a SE x1-re,egy volt a hardvergyártó,felépítés hasonló...
mondjuk egy jó rommer átprortolta egy HTC HD2(snapdragonos csúcsgép) romot Omnia2-re(elavult arm11 rendszerű gép),de nem az igazi,de használható!Még pár drivert kéne megírni,de kétleném h bárki fog rá vállalkozni..

Jetet szép lassan elfelejti majd samsung,és teljes erővel a badán fog ügyködni...

(#1376) fairi válasza tocco lite (#1374) üzenetére


fairi
addikt

új romokkal sokat javítottak,ősszel kapott ez a teló egy nagyobb bugfixet,azóta jó a sebbesége...
tesztek mindig csak az akkori gépet mutatják,azóta hónapok teltek el!

(#1377) Maffia91


Maffia91
aktív tag

Nah srácok, ez vajon melyik típusú szoftver?

[link]

Naon jól néz ki!

Honor Magic 5 Pro, Huawei P30, Xiaomi MI A1, OnePlus One

(#1378) balintXD válasza fairi (#1376) üzenetére


balintXD
tag

És akkor amit én most veszek a t-mobilenál Jet-et akkor azon már a legújabb fejlesztés lesz rajta?

És még 1 dolog: A fóliát a kijelzőről leszedjem vagy ne? mert egy páran mondják hogy nem kell levenni, legalább nem karcolódik. Na most az én s5230-am -ról én levettem de nem lett karcos. Az s8000-nek mennyire karcolódik a kijelzője?

[ Szerkesztve ]

Galaxy S3 > S6 > S7 edge > S8 > S10e

(#1379) Bukoba válasza Maffia91 (#1377) üzenetére


Bukoba
tag

Ez a beta firmware volt valamikor, de ezek az áttűnések nem kerültek bele a végleges firmware-be. :(

(#1380) Bukoba válasza tocco lite (#1374) üzenetére


Bukoba
tag

Hi, az új firmware-kben sokat javult a sebesség és a kijelző érzékenysége. Sokan húzzák a szájukat a Jet-től, de ha nem okostelefont akarsz hanem egy jó kis multimédia telefont, akkor ajánlom. Én meg vagyok vele elégedve.

(#1381) fairi válasza balintXD (#1378) üzenetére


fairi
addikt

próbálj egy t-mobos készülékhez jutni...megnézni a firmware számát...

Pl egy firmwareszám:S8000XEIJA1
Utolsó 3 jegy az árulkodó
JA1
J=2010
A=január
1=első rom ekkor

Többi logikus ha IL3 az utolsó három jegy akkor
I=2009
L=december
abc szerint megy ez a számozás...

(#1382) Hanz


Hanz
tag

Nos a kijelzőt nekem sikerült megkarcolnom, én sem tudom hogyan, pedig mindig a tokban van ha nem használom.
Az effektus még a beta verziós fw-ben volt. Hogy miért szedték ki nem tudom, pedig nagyon látványos.
A karakter támogatást is hiányolom.

[ Szerkesztve ]

(#1383) AmigaFan válasza fairi (#1375) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Félreértés ne essék, én meg vagyok elégedve a Jet-emmel, és még sokáig szeretném használni. De tény, hogy sokan, sokat foglalkoznak más oprendszerek portolásával, és persze több kevesebb sikerrel!

Amiga Forever...

(#1384) TooN


TooN
aktív tag

Sziasztok!

Valaki használja a telón az Exchange Active Sync-et?

Lenne egy két kérdésem a szinkronizálással?

Van olyan tétel, amit nem visz át a naptárból, és nem értem mi lehet a gond! A többségét viszi rendesen, de van olyan esemény ahol beáll!

Valaki tud segíteni?

Lehet frissíteni az Active Sync-et?

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#1385) tommi_123 válasza TooN (#1384) üzenetére


tommi_123
csendes tag

nekem is lenne 1 kérdésem! Az Exchange Active Sync ingyenes???

(#1386) TooN válasza tommi_123 (#1385) üzenetére


TooN
aktív tag

Hi!

Ezt úgy kérdezed, hogy mint a programot?
Mert a JET-en rajta van gyárilag úgy tudom!

Használat:
A program adatkapcsolatot használ, így a program akkor ingyenesen ha van a telefonodon egy internet csomag. Ha csak emiatt veszed meg a csomagot, akkor értelem szerűen ez a költsége annak, hogy működjön.
A szinkronizálása szerverrel szinkronizál, így csak akkor működik jól ha te is szerverre dolgozol, amivel akkor is tud szinkronizálni, amikor a géped nem működik.
És csak azokat az adatokat látod, amit a szerverre dolgoztál fel.

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#1387) mayerlaci


mayerlaci
senior tag

Van a telóhoz valami olyan Navi ami ingyenes / ingyenessé tehető?

(#1388) TooN válasza mayerlaci (#1387) üzenetére


TooN
aktív tag

Nincs rajta alapból?

Én mintha úgy tudtam volna?

De gondolom akkor nem kérdeznéd!

Neten keresztül a Google jó térképet ad, GPS-sel be is már és fasza!

Ha van neted

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#1389) AmigaFan válasza mayerlaci (#1387) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

A saját navigációs programja fizetős, de nem olyan vészes, tudtommal 1 évre a teljes EU kb 11000 HUF-ot kóstál! Aki használja dicséri, hogy jó! De lehet napi díjat is venni, így csak azért a napért fizetsz, amikor ténylegesen használod! Az pedig tényleg nem lehet sok!

[ Szerkesztve ]

Amiga Forever...

(#1390) TooN


TooN
aktív tag

Hi!

Korábban már kérdeztem, de még nem kaptam semmi választ, így újra, hátha most valaki tud segíteni!

Meg tudja mondani valaki, hogy a naptár bejegyzéseknek a hangját hol hogyan lehet változtatni, illetve ahhoz hogy lehet szundit illeszteni?

Régen a Samu U600-ban volt egy intelligens kereső program!
A JET-ben is meg van ez, vagy ezt a jó dolgot a Samu elhagyta?
Vagy le lehet tölteni valahonnan?

A számlálóm még mindig nem megy, pedig használom bőséggel a netet úgy, hogy a telefon a modem! De csak azt számlálja, amit a telefonon netezek, amit modemként azt nem!
Erre valakinek ötlete!

Ja és fóliát ti raktatok rá?
Érdemes? Milyet, honnan, mennyiért?

Nagyjából ennyit akartam kérdezni!

:DD

Üdv!

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#1391) AmigaFan válasza TooN (#1390) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Én csak fólia ügyben tudok tapasztalatot mondani, ugyanis én tettem rá, és asszem nem volt rossz ötlet, mert a fólián már látszanak a kis karcok, de így ugyebár a telefon kijelzőjén nincs! Tök egyszerű univerzális méretre vágható fóliát vettem rá az EW-ben.
Ha nagyon lerongyolódik, fogom és teszek rá másikat. Ennyi! Szerintem érdemes használni, mivel nem edzett karcálló üveg a kijelzőt védő rész, csak plexi.

[ Szerkesztve ]

Amiga Forever...

(#1392) TooN válasza AmigaFan (#1391) üzenetére


TooN
aktív tag

És simán te vágtad méretre?

Milyen lett?

Meg tudtad csinálni szépen az íveket!?

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#1393) AmigaFan válasza TooN (#1392) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Annyira nem cicomáztam túl, szimplán egy téglalapot raktam rá, nem kell túlzásokba esni! :D Annyira nem vagyok profi, de így csak alul felül egy pici sávon nincs! Ez nekem bőven megteszi! De ha valaki igazán ügyes, és türelmes, az meg tudja biztosan úgy is csinálni, hogy telibe fedje az előlapot!

Amiga Forever...

(#1394) TooN válasza AmigaFan (#1393) üzenetére


TooN
aktív tag

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁáááááááááááááááá!

Csak úgy összecsaptad!

Mi lesz azzal a szép JET-tel!

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#1395) AmigaFan válasza TooN (#1394) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Mi lenne? Nem lesz karcos a kijelzője! :DD
És ez a legfontosabb! Egyébként meg nem lett ettől kicsit sem ronda, egyáltalán nem feltűnő, hogy van rajta fólia. Nekem bejön így is, én így is szeretem! :))

Amiga Forever...

(#1396) fkjani


fkjani
csendes tag

Hy! Tudja vki, h el lehetne-e tüntetni a szolgáltató nevét? Picit idegesít, h belelóg a háttérképbe, és hallottam, h más Samsung modelleknél ezt ki lehet kapcsolni... Kössz előre is a segítséget!

(#1397) Sasal1ty válasza fkjani (#1396) üzenetére


Sasal1ty
tag

Hy! Eltudod ugy hogy simán behuzod a widget sávba mintha azis egy widget lenne akkor elfog tűnni a képernyőről.

GTA V : Pacikuki007

(#1398) fkjani válasza Sasal1ty (#1397) üzenetére


fkjani
csendes tag

Hát én vmit nagyon rosszul csinálok... Ha megpróbálom behúzni a widget-ekhez, akkor megváltozik a háttér. Amúgy köszönöm a gyors segítséget!!! :D

(#1399) robesz55 válasza fkjani (#1398) üzenetére


robesz55
tag

nekem se sikerült behúzni, viszont az s5230-on tudom hogy át lehet húzni a másik 2 képernyő valamelyikére tetszőlegesen.

még most is küszködöm a wifi problémával :(( most se tudom beállítani, hogy ne 3g-ről hanem wifiről húzza a netet ha rá vagyok csatlakozva a routerre. azon gondolkozom, hogy elviszem egy T üzletbe vagy egy samsung szervízbe hátha tudnak segíteni... :((

[ Szerkesztve ]

(#1400) Sasal1ty válasza robesz55 (#1399) üzenetére


Sasal1ty
tag

Szia!
Segítek a wi-fi problémában : Menü-->Beállítások-->Alkalmazás beállítások-->Internetprofilok-->itt láthatod a gyári szolgáltatók beállítását asszem (w'n'w van beállítva nethez alapértelmezve) itt látnod kell a wi-fi routered nevét mellette egy kipipálható kis kör na arra rányomsz ezek után a net a wi-fin keresztül fog működni, érdemes még egyet visszlépned az alkalmazásokbeállításához és ott van egy médiatár nevű opció , ott is érdemes tállítani wi-fire a kapcsolatot mert azis amugy netedet 3g vel használná!
Sok sikert hozzá!
A szolgáltatót én simán megtudom fogni mintha pl az analóg órát és belehet huzni a widget sávba mármint nekem(T-Mobile) de lehet eltérés különböző firmwarek között , nekem a legujabb van fennt S8000XJA1

GTA V : Pacikuki007

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.