Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) erika012


erika012
csendes tag

Sziasztok!

Tudnátok ötletet adni,hogy honnan tudok jet-re autóversenyzős játékot szerezni,ami a telo mozgatásával megy. :)

(#1502) artiny


artiny
őstag

Engem is erdekelne ilyen jatek ami telefon mozgatasaval lehet iranyitani....barmifele .

(#1503) Sasal1ty


Sasal1ty
tag

Sajna nincs ilyn játék kivéve a rollercoaster -t , mivel java alapra nem angyon csinálbnak iylen járékokat sajna. Legalábbis én még egyel sem találkoztam.

GTA V : Pacikuki007

(#1504) AmigaFan válasza balintXD (#1500) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Szia!
Nálam hibátlan az illeszkedés, szerintem nálad egyedi a probléma! Nézd meg nem került e alá valami rossz helyre, ami eltartja! Ha nem, akkor lehet a hátlapod van eldeformálódva, ami nem a legjobb hír!

[ Szerkesztve ]

Amiga Forever...

(#1505) balintXD


balintXD
tag

kb. 2 hete vettem és már az első felrakástól fogva ilyen, tehát a kosz kizárva. HOgyha el van deformálódva azt kicserélik?? ami fura hogyha lerakom vhova akkor nem áll meg hanem billeg a telefon egy kissé. :O

Galaxy S3 > S6 > S7 edge > S8 > S10e

(#1506) balintXD


balintXD
tag

Valaki nem tudja honnan lehet a Jet-re tölteni háttérképeket (400X800 pixeleseket) vagy témákat, játékokat?

Galaxy S3 > S6 > S7 edge > S8 > S10e

(#1507) Sasal1ty válasza balintXD (#1506) üzenetére


Sasal1ty
tag

[link]

GTA V : Pacikuki007

(#1508) AmigaFan válasza balintXD (#1505) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Ha valóban el van deformálódva, akkor szerintem ki kellene, hogy cseréljék, hiszen gyártási hibáról van szó! Vidd vissza, és cseréltesd ki! Aztán kérnénk infót, hogy mi lett a sztori vége!!!

Amiga Forever...

(#1509) robesz55


robesz55
tag

szerintetek...ha pesten beviszem szervízbe a jack miatt a telót...van rá esély h még aznap megcsinálják?

(#1510) AmigaFan válasza robesz55 (#1509) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Csak akkor, ha ott a helyszínen van alkatrészük, és megfelelő tudású szervizesük! :D

Amiga Forever...

(#1511) Maffia91 válasza robesz55 (#1509) üzenetére


Maffia91
aktív tag

tuti h nem, számíts egy héttel. de cserekészüléket igényelhetsz és akkor válasz olyat, ami neked megfelelő mondjuk zenehallgatáshoz!

Honor Magic 5 Pro, Huawei P30, Xiaomi MI A1, OnePlus One

(#1512) robesz55


robesz55
tag

kár, pedig bíztam benne mert pénteken pesten járok. így legalább megspóroltam volna azt az időt amíg beviszem a T-be és ők küldik fel..meg amíg megjön miskolcra a készülék.

de köszi a válaszokat:)

üdv:rob

(#1513) hawok09


hawok09
csendes tag

Hali! Nem tudja valaki, hogy ki lehet e kapcsolni azt hogy, ha bekapcsolom a telefont automatikusan ne rakja ki a szolgáltató widget-et? Mert eléggé idegesít.

(#1514) NoMagix válasza hawok09 (#1513) üzenetére


NoMagix
addikt

Ahogy olvastam már, azt sehogyan sem, mert fix a helye!
A független S5230-mon átraktam a másik asztalra, ott nem zavart annyira...

(#1515) robesz55 válasza hawok09 (#1513) üzenetére


robesz55
tag

hawok09...pár oldallal ezelőtt írták h ha frissíted az fw-t akkor simán el lehet tűntetni mint az s5230nál:)

(#1516) AmigaFan válasza robesz55 (#1515) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Igen ám, de ha frissíti a firmware-t, akkor ugrik a szolgáltatói garanciája! :D
Szóval óvatosan a frissítéssel, de ha bevállalod, akkor még ráadás képpen gyorsabb is lesz a telefonod!

[ Szerkesztve ]

Amiga Forever...

(#1517) MihoOo


MihoOo
csendes tag

Szerintetek várható még olyan megoldás, amivel legálisan is lehet frissíteni az FW?

[ Szerkesztve ]

(#1518) hawok09


hawok09
csendes tag

Sziasztok! Mint már sokan mondták, nekem sem megy a wifi, csak felcsatlakozik... nekem még annyit csinál, hogy ha a youtube-ot indítom akkor az oldalt annyira betölti ,hogy a kezdölapján a címeket eltudom olvasni és a youtube logot tölti be, de onnan már semerre sem megy. A routert próbáltam állítgatni de semmi eredmény. (Router: tp-link TL-WR340G)
Ha valaki tud megoldást erre a problémára az nagyon jó lenne :) .

És ha valakit zavar a bekapcsolás utáni operátor widget akkor itt a megoldás:

1. Connect your Jet to your PC via USB an start TKFileExplorer
2. Connect the Jet and TKFE
3. Browse to the REGISTRY-folder on your Jet
4. Download the following INI-file to your PC: SettingWidget.ini
5. Open the file with Notepad and search for this entry: PLMN Value=1
6. Change 1 to 0 and save the file
7. Copy SettingWidget.ini with TKFE back to the REGISTRY-folder on your Jet
8. Disconnect your phone and restart it
9. After booting up you wont see those operator widgets on the Desktop anymore.

(#1519) alkes


alkes
csendes tag

Sziasztok.
Néztem videót a youtube-on és látta mikor a koma hozzá csatlakoztatja az s8000-ret akkor kirakja neki hogy mien módon akar csatlakozni.
Namármost olyan bajom van hogy nekem nem hoz fel semmit csak megjelnik a kis számítógép ikon.
Ezt belehet állítani valahol vagy ez egyedi gond???
Ha valki tud segítsen.
A másik hogy lehet navigációs rendszert telepíteni a telóra???
Üdv

(#1520) AmigaFan válasza alkes (#1519) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Privi ment!

Amiga Forever...

(#1521) alkes


alkes
csendes tag

Köszi :D

(#1522) robesz55


robesz55
tag

a navi engem is érdekelne:) meg h h lehet ingyenesen MO, esetleg EU térképet is rárakni:)

(#1523) hawok09


hawok09
csendes tag

Ha valaki flash-elni szeretné jet telóját, de windows 7-et használ és nem megy a pc studio arra itt a megoldás (én is így csináltam és megy)
Annyi az egész, hogy feltelepíted a pc studiot ami tartalmazza a telo driverét és felismeri a gép, de ha rádugod hibaüzenetet ír ki. Ezzel nem kell foglalkozni csak kinyomod és ezzel bezárul a pc studio, de nekünk csak ennyire kellett.
Most már jöhet a multiloader és a megszokott módszer.
Ugyan úgy megcsinálja mintha windows xp-d lenne. :)

(#1524) AmigaFan válasza robesz55 (#1522) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

A térképek ingyen vannak hozzá, csak azért kell fizetned, ha navigálni akarsz. A pozíciókövetés, az például ingyenes! :D

Amiga Forever...

(#1525) robesz55 válasza AmigaFan (#1524) üzenetére


robesz55
tag

leírnád pm-ben Amiga h mi ennek a menete pontosan? mármint a navit meg a térképeket felrakni (ha nincs benne alapból) :)

(#1526) AmigaFan válasza robesz55 (#1525) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Itt egy [link]
Ide teszem mert szerintem ez alapján pofon egyszerű a dolog, és másoknak is segítség!

Amiga Forever...

(#1527) Geryson


Geryson
addikt

Hölgyekurak!

Nekem nagyon tetszik a kis S8000-em, de nem is ez a lényeg. Ellenben nem értem, hogy miért hozza ki állandóan (ha jól pl. egy SMS) azt a kis ablakot, hogy "nincs teendőm". Ezt azóta csinálja, mióta egyszer betettem egy teendőt a naptárba, de aztán ki is töröltem. Most állandóan előjön a widget vagy mi a sz@r, ha becsukom, SMS-nél megint kinyitja. Hogyan tudom végleg eltüntetni?

A másik, ha nem egy a Wi-Fi, MMS fogadás akkor a Pannontól kell valamiféle beállításcsomagot kérni, ugye? Merthogy a telefon az boltból van, nem tőlük. Köszi!

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#1528) Geryson


Geryson
addikt

Bocsánat! Nincs esemény, ezt írja folyamatosan! Mi ez???

A WAP és az MMS megvan, azokat letöltöttem a Pannon oldalról, soha nem gondoltam volna, hogy ennyire egyszerű...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#1529) robesz55 válasza AmigaFan (#1526) üzenetére


robesz55
tag

köszi szépen Amiga :)

(#1530) alkes


alkes
csendes tag

Én is köszönöm Amiga.
Nagyon jó mostmár ez a teló.
Még olyan kérdésem van hogy ehez a telóhoz van olyan progi ami zseblámpa funkciós.
Olyanra gondolok mint a nokia 5800 vagy 5530-as hoz van?????
Valaki tud ilyenről???

(#1531) MihoOo válasza alkes (#1530) üzenetére


MihoOo
csendes tag

Én programot nem találtam hozzá, de ha ezt beírod *#0*# , és kiválasztod a Mega cam funkciót, akkor bekapcsol a vaku.

[ Szerkesztve ]

(#1532) robesz55


robesz55
tag

kérdésem még az lenne h...láttam videót a y2-n h az ikonokat át lehet helyezni. na most ezt gyári szolgáltatói fw-vel is meg lehet csinálni, vagy füöggetlen fw kell hozzá? és ha igen, akkor hogyan (szolgáltatóival) :)

(#1533) Bukoba válasza robesz55 (#1532) üzenetére


Bukoba
tag

Szolgáltatóival aligha lehet megcsinálni. Az újabb független fw-ekben van ilyen opció.

(#1534) alkes válasza MihoOo (#1531) üzenetére


alkes
csendes tag

Köszi :D
Műkszik így.
Kár hogy nem nyomatnak rá progikat :(

(#1535) alkes


alkes
csendes tag

Még olyat kérdeznék hogy valkinek nincs magyar használati útmutatója a telóhoz????
Üdv

(#1536) robesz55 válasza alkes (#1535) üzenetére


robesz55
tag

Alkes: [link]

[ Szerkesztve ]

(#1537) alkes válasza robesz55 (#1536) üzenetére


alkes
csendes tag

Köszi a segítséget :D

(#1538) alkes


alkes
csendes tag

Sziasztok.
HAljátok srácok ez a teló már-már ritkaságnak számít.
Alig van belőle forgalomban :) :(
Itt Szolnokon tudtottam csak az enyém meg egyik haverom-é van :D
Lassan ritkábbb lesz mint az Iphone XD
Egy kérdés.
Témát hogy tudok rárakni???

(#1539) hawok09


hawok09
csendes tag

Nemtudja valaki, hogy miért van az ha egy képet akarok megnyitni, vagy nagyítani akár a saját fájlokból akár a média böngészöböl azt írja ki, hogy kevés az eröforrás. Zárjon be néhány alkalmazást majd próbálja újra. Pedig csak az van megnyitva.

(#1540) MihoOo válasza hawok09 (#1539) üzenetére


MihoOo
csendes tag

Nekem is szokott ilyet csinálni ha nagy felbontású képeket nézegetek, viszont ha újraindítom a telefont jó lesz :DDD

(#1541) hawok09 válasza MihoOo (#1540) üzenetére


hawok09
csendes tag

Köszi. :R

(#1542) Maffia91


Maffia91
aktív tag

Hát ti nem tom h álltok a telótokhoz, de nekem már naon tele van vele a hócipőm! állandó szoftver probléma (MXEIK1), ami abban nyilvánul meg, hogy lassú a telefon, vagy ha 3 napig nem kapcsolom ki akkor egyszerűen behülyül és ez teljesen kiábrándító!
Az árát egyáltalán nem éri meg! Megbántam, hogy ezt vettem, de most ez van sajnos, de aki teló vásárlás előtt áll, az 2* is gondolja meg és olvasson utána, h mit vesz!
(Fél éve használom a készüléket és ez alapján mondom véleményt!!)

Honor Magic 5 Pro, Huawei P30, Xiaomi MI A1, OnePlus One

(#1543) Sasal1ty válasza Maffia91 (#1542) üzenetére


Sasal1ty
tag

Hát sajnálom hogy csalódást okozott a telefon, nekem nincs semmi problémám vele miota frissítettem minden flottul megy, igaz általában csak telefonálok vele:D

GTA V : Pacikuki007

(#1544) Kicker


Kicker
senior tag

Hali

Korábban használtam egy s 5230-as samsungot, nagyon jó volt, de most gondolkodom egy s8000 beszerzésén, a WLAN lehetőség nagyon imponáló... megéri a 20 ezer forintnyi különbség?

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1545) Geryson


Geryson
addikt

Sziasztok! A következő kérdéseim lennének:

- Nem lehet beállítani ezt a telefont úgy, hogy az alkalmazások mindig fekvőben legyenek?
- A képnézegetésnél ha elfordítom a telefont (pl. megmutatom valakinek) ne szaladjanak már a képek jobbra-balra (ez azt hiszem a motion gate, de nekem ez nem kell)
- Wifi csatlakozásnál mindig DNS hibát ír, pedig a routeremen engedélyeztem a MAC-címet, miért?

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#1546) student válasza Kicker (#1544) üzenetére


student
őstag

nem.

(#1547) TooN


TooN
aktív tag

Hello!

Valaki tudna nekem tippet adni browser-re, ami nem a gyári és nem az Opera Mini, de jól fut a telón és tapasztalat is van rá első kézből.

Előre is köszi

Üdv

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#1548) Bukoba válasza TooN (#1547) üzenetére


Bukoba
tag

Bolt browser. Bár nekem az opera mini jobban bejött.

(#1549) TooN válasza Bukoba (#1548) üzenetére


TooN
aktív tag

Hi

Tudsz hozzá linket, vagy verziószámot adni, vagy adja magát az oldal és ugorjak fejest?

Üdv

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#1550) TooN válasza Bukoba (#1548) üzenetére


TooN
aktív tag

O.K.

Felment rá, egyértelmű volt.

Nézegetem aztán kiderül.

Elforgatni viszont nem tudja a képet, ahogy néztem. :(

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.