Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34201) zoleee24 válasza rutyika68 (#34197) üzenetére


zoleee24
tag

A problémám igazából az, hogy nem oldódott meg a zene pattogás recovery állítással sem.
Most a Ddani féle widgettel hallgatok zenét, viszont így 1066-on megy a CPU, és eszegeti az akksit :)
Ezért kérdeztem van-e valami progi az Antutun kívül amivel tudok mondjuk egy Fix CPU-t állítani, úgy, hogy suspend módban is fusson.

(#34202) syler123 válasza Jaki2000 (#34192) üzenetére


syler123
veterán

Jáj ez nagyot ütött :DD
Valaki kipróbálhatná 2.2-es rommal az xbmc-t, hogy tudja-e irányítani, az offical verzióval..

[ Szerkesztve ]

(#34203) rutyika68 válasza zoleee24 (#34201) üzenetére


rutyika68
őstag

Próbáld ki a PowerAMP-ot, a proci mahinátor app-okat soha nem használtam, így tanácsot sem tudok adni.

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#34204) syler123 válasza syler123 (#34202) üzenetére


syler123
veterán

Na már nem kell, kiderült, hogy csak a tűzfal miatt nem működött..... :)

(#34205) person válasza zoleee24 (#34201) üzenetére


person
senior tag

Hogyan oldottad meg, hogy 1066-on mennyen a cpu? Ha jól tudom az eddigi "oc"-s kernelek csak úgy mutatták mintha.... de valójában nem emelték a órajelet. De ez volt is téma korábban. Lemaradtam valamiről?

[ Szerkesztve ]

(#34206) O_L_I válasza person (#34205) üzenetére


O_L_I
őstag

Voltak OC's kernelek de már kiderült hogy csak kamu OC volt.
1066-nak mutatja de egy centivel sem gyorsabb mint 800-on.

(#34207) hriska válasza (jan) (#34186) üzenetére


hriska
aktív tag

Köszi.De mikor wipolni akarok,hiába nyomom a Home gombot nem történik semmi.
Nekem még a Leshak féle LK.2.08 as recovery van fent.Van ennél ú :F jabb?

-Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!-

(#34208) hriska válasza rutyika68 (#34182) üzenetére


hriska
aktív tag

Neked még bizosan megvan a gépeden,te melyik recovery kiadást használtad?

-Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!-

(#34209) person válasza O_L_I (#34206) üzenetére


person
senior tag

Igen, bennem is ez maradt meg utolsó fejleményként a témával kapcsolatban ezért is kérdeztem rá zoleee24-re hátha tud valamit amit én nem.(ezzel kapcsolatban persze) :)

[ Szerkesztve ]

(#34210) zoleee24 válasza person (#34209) üzenetére


zoleee24
tag

ezt én sem tudtam :D , a cpu widgetem 88-1066 MHz közötti értékeket mutat, akkor ennyi erővel 2 GHz is lehetne :DDD

(#34211) (jan) válasza hriska (#34207) üzenetére


(jan)
őstag

semmit se fog kiirni de azért megcsinálja. legalább is nekem segitett. már vagy 5 napja megy a telefon elötte 2 napot se bírt. igazán lemerülhetne már :)

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#34212) Jaki2000 válasza (jan) (#34211) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Húzd ki a töltőt!!!

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#34213) person válasza Jaki2000 (#34212) üzenetére


person
senior tag

:DDD

(#34214) (jan) válasza Jaki2000 (#34212) üzenetére


(jan)
őstag

Most költöztünk el. nagyon olcsó volt a ház. kicsit érdekes hogy antenna nélkül is bejön 120 tévécsatorna, valamint hogy a villanykapcsolóból szól a rádió néha. és a kertben a paradicsomok naponta kétszer akkorára nőnek. lehet ezeknek a jelenségeknek köze van a telefonomhoz ? :)

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#34215) rutyika68 válasza Jaki2000 (#34212) üzenetére


rutyika68
őstag

:DDD :C

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#34216) zseko


zseko
veterán

Tegnap majdnem megtapostam hőn szeretett Spicánkat :) Át akartam rakosgatni az sd-re amit lehetett, beállt az egész, aksi kivétele után pedig már nem indult el. Természetesen ezt hol máshol tette volna mint munkahelyen. És természetesen aznap reggel munkába menet volt eszemben, hogy hazaérve menteni kellene az adatokat. Bő három órámba, és 4x-i telepítésbe került mire tudtam megint használni. Mert az újraindításkor mindig lefagyott, rendszerint a másodiknál. Este azért még 2x ismét behalt, persze akkor, mikor már nem volt türelmem és időm a géppel kínlódni. Factory Reset pedig ugye nem mehet, mert utána végképp nem indul.
A Titanium Backup az lementi az sms üzeneteket is? Mert csak a programot találtam még benne, olyat nem hogy üzenetek.

Még egy kérdés, az összes androidos telefon ennyire szarul működik, vagy ez csak a Spica kiváltsága ennyire? Mert akkor veszek valami normális telefont, iPhone-t vagy WindowsMobile-t, vagy egy legegyszerűbb régi modellt, esetleg vissza beüzemelem a D500-am és melléteszek egy eeepc-t vagy hasonlót a többi meg le van sz@rva.

HR24.hu

(#34217) (jan) válasza zseko (#34216) üzenetére


(jan)
őstag

csak a spica ilyen ramaty!

nekem volt egy voda 845-öm annak ellenére hogy lassú meg kicsi és rezisztiv a kijelzője nagyon barátságos telefon! van rá hihetetlen jó főzött rom baromi szépen szól a hangszórója és stabil meg masszív. annyi pénzért ajándék a cucc :)

mondjuk spicaban meg baromi jó a wifi :)

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#34218) Jaki2000 válasza zseko (#34216) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Nem lehet, hogy valami olyat is átraktál az SD-re amit nem kellet volna. Vannak nem rendszer appok, amik állandóan futnak, pl szinkronizálás, frissítés, naptár funkciók. De vannak widgetek is amik nem szeretik az SD-t, sőt a futó widget alkalmazását minden képen célszerű a telefonon hagyni.
Vagy csak így jártál. :Y Tanulság: szabadidőben kell buherálni :K

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#34219) rutyika68 válasza Jaki2000 (#34218) üzenetére


rutyika68
őstag

Az úriembernek, akinek eladtam a spicát, azt mondta ilyen jó telója még nem volt. :F
Mondjuk ,ő nem variál rajta csak használja ,telefonál, sms-t ír,és navigál. :K A gmail fiók nincs bekapcsolva, azt a app-okat használja amit rátettem.

[ Szerkesztve ]

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#34220) syler123 válasza rutyika68 (#34219) üzenetére


syler123
veterán

Rutyika hidd el ez azért van, mert még nem használja elég ideje a Spicát, amikor én meg vettem, én is nagyon örültem neki, pedig én még az android 1.5 rendszerrel kaptam, és nagyon tetszett, hogy hűűű a menüt ujjal görgetem le wháóóó :DD
Meg okos, meg market, meg stb, de amikor eljutunk a mindennapi használatra, kiderül hogy arra már nem jó. Lassú, rossz a kijelző érzékenysége.
De én sem tehetem meg hogy állandóan váltogassam a telefonjaimat, ha megtehetném már nem lenne meg a Spica, hanem vettem volna egy használható telefont. :)

Nah de most nem fikázom, a Spica él és élni fog....amíg nem veszek másik telefont :DD

(#34221) mm89


mm89
őstag

Eladtam végre!
Legalábbis leütötték vaterán! 23 ezer magyar pénzért :)
Azért nem tűnök el, olvasgatok, ha kell és tudok, akkor segítek is!

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#34222) mm89


mm89
őstag

Na srácok!
A vevő kívánsága egy főzött 2.1-es rom. Mivel én mostanában 2.2-ket használtam, ezért szeretném kérdezni hogy melyik a legjobb 2.1?
Az a FrozenSpicaclair vagy micsoda még mindig?
Előre is köszi!

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#34223) janes74 válasza zseko (#34216) üzenetére


janes74
senior tag

Üzenetek mentésére használd a Backup Master-t!Sms,mms,apn,hívások mentésére nagyon jó.(Skynet blogján olvastam róla,azóta alap)

(#34224) cyberlaci


cyberlaci
tag

Szasztok ! Esetleg erre valaki .........( 34160 ), ha kell, én is elkocsikázok, megvárom, vagy visszamegyek, fizetek :)) :)) :))

(#34225) rutyika68 válasza cyberlaci (#34224) üzenetére


rutyika68
őstag

Hozzám sokat kell kocsikáznod. ;] :DDD

Fiúk!!! Valaki? Legyetek szívesek. :R

[ Szerkesztve ]

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#34226) (jan)


(jan)
őstag

100 óra uptime egy töltéssel az akksi még most is 28-on áll. volt telefonálás 3g wifi. átlagosnál egy kicsit enyhébb használat. de azért napi 3-5 hívás meg vagy fél óra netezés wifivel bőven megvolt.

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#34227) mm89 válasza cyberlaci (#34224) üzenetére


mm89
őstag

Szeged ha jársz, szívesen elvállalom!

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#34228) zoleee24 válasza mm89 (#34222) üzenetére


zoleee24
tag

Nekem volt fenn 4 hónapig a Spicaclair V1.1 , a haveromnak meg V1.5-öt telepítettünk, azóta van V2.0, egyikkel sem volt semmi gond, azon kívül hogy ritkán de újraindult, nálam stabilitásra jó volt. Most a Rutyika féle zoleee24 Rom van fenn, ez is stabil,talán még gyorsabbnak is érzem ráadásul jól is néz ki, eddig 1x fagyott ki. :DD[link]

[ Szerkesztve ]

(#34229) adamfriday


adamfriday
senior tag

Meguntam a sok modot meg a többi ökörséget, hogy havonta - 2 havonta megadta magát....Felraktam a JH7-es gyári 2.1-et és minden megy ahogy kell. :)

(#34230) cyberlaci válasza mm89 (#34227) üzenetére


cyberlaci
tag

ÁÁÁÁ köszi :Y :Y az egy új teló ára, majdnemmm

(#34231) zseko


zseko
veterán

Most melyik romot érdemes feltenni? Amit eddig használtam sehogy sem akar felmenni, hogy nyüvedne meg :W Az már biztos hogy lecserélem, ha most lenne nyitva bolt már mennék is megvenni a másikat. Qrvára beleuntam.

HR24.hu

(#34232) mm89 válasza cyberlaci (#34230) üzenetére


mm89
őstag

Jársz Szegeden?
(a 23e -re gondoltál, hogy egy új teló ára? sajnos Defy-t nem kapok annyiért :D)

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#34233) O_L_I válasza zseko (#34231) üzenetére


O_L_I
őstag

SamdroidMod 2.2.2 alpha 10 Reborn

Froyo's Gingerbread Theme

Yonip Kernel 32.9-24bpp_V.Final

Dalvik to Cache

Bár az én Spicámat már megörökölte asszony pajtás, de ezt raktam neki fel neki és próbálgattam is nem keveset és azt kell mondjam, hogy nem találtam hibát.

Ami engem a legjobban idegesített a 2.2-es romokban (CM, SGM), hogy szar volt az orientáció érzékelés, az is jó ebben.

1db quadrantot futattam és 660 lett első futtatásra!!!

Sajnos nem tudom hogyan kell "egybe" romot csinálni ebből a kombóból de szerintem megérné! (Rutyika FYI :DDD )

(#34234) mm89 válasza zoleee24 (#34228) üzenetére


mm89
őstag

Köszönöm, ezt kipróbálom!

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#34235) zseko válasza O_L_I (#34233) üzenetére


zseko
veterán

Köszi, ezeket elmentem hogy meglegyenek. Tegnap este ráerőszakoltam a Rutyika által készített v3.3.5-ös SGM-et, egyelőre működik. Bár még nem indítottam újra csak 2x... Hogy az eddig használt (v3.3.1) miért nem megy..??
A csere már biztos, az utódnak már meg is van az ára. Sajnálom a Spicát, minden telefonom 2-3 évig volt meg, de ezt nem tudnám elviselni addig.

HR24.hu

(#34236) mm89 válasza mm89 (#34234) üzenetére


mm89
őstag

Telepítés után kell wipeolni valamit?

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#34237) O_L_I válasza mm89 (#34236) üzenetére


O_L_I
őstag

Nem

(#34238) mm89 válasza O_L_I (#34237) üzenetére


mm89
őstag

Jah, már megvan :P
Viszont!
Nincs képernyőzár?! Amikor először bekapcsolt akkor volt alul, de azóta nincs, hiába nyomom le a lezáró gombbal, ha megnyomok valami gombot rögtön felébred és nincs lezárva. Ha bekapcsolom a feloldóminta opciót, akkor sincs.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#34239) mm89 válasza mm89 (#34238) üzenetére


mm89
őstag

Na megvan, be volt kapcsolva az a Lockbot alkalmazás. Kikapcsoltam és most jó!

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#34240) rutyika68 válasza O_L_I (#34233) üzenetére


rutyika68
őstag

SamdroidMod-Froyo-Reborn-V4+Yonip-Kernel-32.9-24bpp_V.Final+SamdroidMod-Froyo-Reborn-GB-Theme_1.0
Mind benne.Valaki! egy próba?

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#34241) O_L_I válasza rutyika68 (#34240) üzenetére


O_L_I
őstag

Ez gyors volt! Király vagy :K

(#34242) barlanglako válasza rutyika68 (#34240) üzenetére


barlanglako
csendes tag

Hello Rutyika.... :C
Nagyon örvendek,hogy ujbból velünk vagy és gondolom sokan egyet értenek velem.
Ki próbálnám de ellöte inkáb tanácsot kérek.
Ha a következö képpen teszem akkor helyes-e?
JD1 ----------odinnal (újraindítás)
LK2.08_PDA ----------- szintén odinnal (újraindítás)
recovery- előtte wipe Factory reset
SamdroidMod-Froyo-Reborn-V4+Yonip-Kernel-32.9-24bpp_V.Final+SamdroidMod-Froyo-Reborn-GB-Theme_1.0-újraindítás
recoveryből- all_2ext -----rakd fel (újraindítás) előtte nyomok egy wipe dalvik cache-t
recoveryből dalvik to cache-----rakd fel (újraindítás) előtte nyomok egy wipe dalvik cache-t.
Válaszodat köszönöm. :R

(#34243) rutyika68 válasza barlanglako (#34242) üzenetére


rutyika68
őstag

Yes!
De a ext2 all-t azt megcsinálja, de majd ellenőrizd recoban.

Írj ha sikerrel jártál, mert kíváncsi vagyok, hogy milyen, mert nekem most nincs spicám.

[ Szerkesztve ]

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#34244) barlanglako válasza rutyika68 (#34243) üzenetére


barlanglako
csendes tag

Köszönöm,megprobálom igaz késöbb mert nem vagyok a laptop közelébben,de amint meglesz azonnal jelzek.
Recoveryből- all_2ext egyelöre nem telepitem ha meg nincs benne akkor azt is teszem,mindadig én is kiváncsian várom...... :R

(#34245) O_L_I válasza barlanglako (#34244) üzenetére


O_L_I
őstag

mindenkepp ellenorizd az ext2-t install utan mert a .32-es kerneleknek kell. allitolag teglazhatja a spicat ha rfs van a .32es kernel alatt.

(#34246) barlanglako


barlanglako
csendes tag

o.k
köszönöm,ezzen egy kicsit el gondolkodtam akkor mégis fölteszem a - all_2ext , mert ártanni nem ártok,legföjebb 2x lesz rajta a- all_2ext.
szerinted?

(#34247) barlanglako válasza O_L_I (#34245) üzenetére


barlanglako
csendes tag

o.k
köszönöm,ezzen egy kicsit el gondolkodtam akkor mégis fölteszem a - all_2ext , mert ártanni nem ártok,legföjebb 2x lesz rajta a- all_2ext.
szerinted?

(#34248) Jaki2000 válasza barlanglako (#34247) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Azt látod a recoveryben. Vagy ha nem: Chek file system

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#34249) barlanglako válasza Jaki2000 (#34248) üzenetére


barlanglako
csendes tag

o.k

(#34250) rutyika68 válasza barlanglako (#34246) üzenetére


rutyika68
őstag

A romba bele van integrálva a ext2 all

OLI :F te már tetted fel ezt a rom-ot, kellene tudnod. Benne van, vagy nincs????

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.