Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33301) (jan)


(jan)
őstag

És ezt próbálta már valaki ? :)

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#33302) Jaki2000 válasza mm89 (#33296) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Köszi a MyBackup tippet!
Korábban biztosan nem volt backup-od az SD-n. Az Eclair nem csinált ilyet, csak manuálisan. Nekem a Honeycomb SGM azonnal csinált backupot. Így ha fent hagyom az SD-n nagyon valószínű, hogy betölti, ha újrahúznám.
És ugye a kapkodás. Én a 2.1 Eclair-ről, 1,5 hónap gondolkozás után tértem át a 2.2-re. Köszi Rutyikának.
Mit tesz ez a Talk? Mert néztem, de nekem nem jött le. Olyan mint a Skype?
Közben megjött a MyBackup Pro v2.7.3. Nézem! :D

[ Szerkesztve ]

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#33303) Jaki2000 válasza kepler8 (#33295) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Mit nem tettél? :F
Próbáld ki, hogy megy-e:
DOWLOD mód (Hang le+Kamera+Hívás)
Ha igen kicsit vissza olvasol, és Flash és Root, és válsz egy romot a javasoltakból.
Minden le van írva.
Ha nem megy a DOWNLOAD mód akkor :C

Vagy Harry Potter tud segíteni. #1.345.220 hsz. és nyomd meg a jobb alsó egérgombot! Vicceltem! Tényleg tégla. Megint vicceltem. ;] Nekem majdnem sikerült. :K

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#33304) mm89 válasza rutyika68 (#33300) üzenetére


mm89
őstag

:D ugyan már, semmi gond! Írtad is hogy nincs tesztelve. Most húzom újra a telót, mert tegnap csak összetákoltam recoveryből, most kap flash-t is. Nekem jó az a honeycomb, szeretem, csak nem tudom miért hagytad ki belőle a talkot. Beleraktam, újracsomagoltam, működött is, csak hiába indítottam újra, nem rakta fel a témát, de szerintem azért mert mondom recoveryből tákoltam össze, format system, data, meg ilyenekkel, semmi új flash, azt valszeg bekavart neki. ja meg telepítés után írta is a hibát, hogy valami nem stimmel a firstboot.sh jogosultságaival (de ezt akkor is írta ha az általad csinált honeycombot akartam rakni, tehát nem azzal volt a baja, hogy kicsomagoltam és beraktam a talkot)
REmélhetőleg most jó lesz.
Amúgy nagyon fasza rendszer, nem volt vele semmi bajom, csak a talk hiánya. Miért szedted ki belőle amúgy?

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#33305) mm89 válasza Jaki2000 (#33302) üzenetére


mm89
őstag

Gtalk. A gmailben is van egy olyan csevegő mint pl a facebookon. Ez meg egy kliens hozzá.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#33306) 8zabi válasza Jaki2000 (#33303) üzenetére


8zabi
őstag

attól hogy formázta az efs particiót nem lett tégla a telefonból, ugyanúgy működik, csak az imei szám nullákból áll

ha nincs ép mentés az efs-ről, akkor valószínűleg menthetetlen a helyzet

(#33307) mm89 válasza kepler8 (#33295) üzenetére


mm89
őstag

[link]

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#33308) 8zabi válasza mm89 (#33307) üzenetére


8zabi
őstag

akkor mégis van egy utolsó lehetőség, 20$ és egy fénykép kell hozzá

(#33309) mm89 válasza mm89 (#33304) üzenetére


mm89
őstag

Hmm, érdekes, most lepucoltam az sdkártyát, de a marketről elkezdte letölteni azokat az appokat amiket előtte használtam. Ez valami új feature a google-től? Eddig nem csinált ilyet telepítés után.
Ezt nem értem, nem teszi fel a témát újraindítás után...
Recoverybe lépéskor errort kapok, hogy cant open /cache/recovery/log...
Érdekes... Nem akarja valaki megvenni a telómat?

szerk.:
feltoltam az all ext2 -t így az error eltűnt.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#33310) mm89 válasza mm89 (#33309) üzenetére


mm89
őstag

Na most visszaraktam az eredeti, rutyika félét, legalább működik a teló, viszont talk-om még mindig nincs :D
Rutyika!
A beígért rom-téma helyett inkább egy talkot kérnék :D, de olyat amit nem formázza a system partíciót :D

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#33311) kepler8 válasza 8zabi (#33308) üzenetére


kepler8
csendes tag

igen, ezt a 20 dolcsis opciót találtam én is... :-\ szervizben nem tudják esetleg megcsinálni?

(#33312) person válasza mm89 (#33309) üzenetére


person
senior tag

Egyszer nálam is csinálta , hogy flash után elkezdte telepíteni az appokat amik előtte fent voltak. De sajnos csak egyszer csinálta. Én kimondottan örültem neki. Milyen jó már ha veszel egy droidot beütöd a email címedet és hipp-hopp ott vannak a névjegyek és a használt appok. És még tovább lehetne vinni ezt a gondolatot.

(#33313) 8zabi válasza kepler8 (#33311) üzenetére


8zabi
őstag

ha meg is csinálnák biztos többe kerülne

egyébként működik a telefon rendesen? felenged a hálózatra? mert ha igen, akkor ne foglalkozz vele

(#33314) ngabor2


ngabor2
nagyúr

sikeresen kicseréltem az érintőképernyőt a spicámon (pontosabban a párom spicáján most már :D). aki keresné, itt találhat leírást.

viszont 2 gond van vele: nem bírtam ugyan oda visszapattintani, így van körben egy rés. valamint a wlan nagyon gyenge erősséget ír ki, nem tudom, hol van a wlan antennája, nem az mozdult-e el.

(#33315) Tesztelo.hu válasza (jan) (#33297) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Nekem (szinte) teljesen jó, a Voku 1.7 24-t főztem belőle, és jól működik, kivéve, hogy az órát nem tudom a felső sorban megjeleníteni... Van benne magyar nyelv is.

(#33316) rutyika68 válasza mm89 (#33310) üzenetére


rutyika68
őstag

:) Ok! Vasárnap meglesz.

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#33317) Jaki2000


Jaki2000
aktív tag

Én most teljesen nem értem a dolgokat.
"...jól működik, kivéve, hogy az órát nem tudom a felső sorban megjeleníteni..."
"...valami nem stimmel a firstboot.sh jogosultságaival ..."
"Én főztem már egyet, de nem tudtam telepíteni..."

stb...
Nem értem mit csináltok! Az enyém tuti! Van 3G, van óra, van magyar, meg még működik is. Sokáig töprengtem, főleg mert nincs időm bugos cucchoz, hogy hogyan legyen 2.2. Majd 2-3 Rutyika megkeresés után döntöttem. És ... többször leírtam, hogy teljesen jó. Vannak bajok, de nem olyanok melyek megkérdőjeleznék a Spica, vagy az Android használatát.
Nézegettem élesben más droidos telókat. Valóban, ebben az árban verhetetlen. Csak meg kell fogadni és betartani a tanácsokat. Nem kapkodni, nem felpakolni minden sz@rt, amit a neten írnak!
Most, ha újítanák Ace, vagy Defy párti vagyok, de gyúrnék az új Nexus S 4G-re.
Korábban én is kaptam az arcomba, hogy ennyi pénzért kurva jó, ne fikázzam!
ÉS AZ! Csak ésszel!

5 éve használok érintő képernyős telefont (SE P910, SE P1). Volt fél év, technikai okok miatti kihagyás. Kész rém álom. Ez most ez a kánaán. Elfér a zsebemben, jól össze van rakva (kétszer pattant vissza a betonról), mindent tud amit korábban szerettem volna.
Bocs, az emelkedő csengőhang még mindig bassza a csőrömet. Ennyi baja legyen csak.

[ Szerkesztve ]

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#33318) mm89 válasza Jaki2000 (#33317) üzenetére


mm89
őstag

Az órát nem én írtam.
Amúgy októberben vettem a telót, azóta rengeteg romot próbáltam már, 2.2-t már a legelején.
Van olyan rom amivel semmi bajom, pl ez amit most raktam fel (meg ez is volt fent már pár hete, csak már nagyon hiányzott a gTalk, így megpróbáltam felrakni amit rutyika adott, de kicsit kinyírta a rendszert, sebaj) szal ez jól működik. bár most meg marketról nem tudok telepíteni dolgokat... nem értem..
na mindegy. én már ott tartok, hogy kell a fenének ilyen telefon, csak az a baj, hogy már nagyon negatívan jönnék ki ha eladnám. én még 40 ért vettem, most kb 20-25 ért lehetne eladni... Amúgy én is defyt vennék, de inkább várok még vele, majd azt is lehet lassan kapni fillérekért :)

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#33319) ngabor2 válasza ngabor2 (#33314) üzenetére


ngabor2
nagyúr

miután a hátlap visszatétele után csavaroztam vissza a 6 csavart, mindkét hiba megszűnt :D

(#33320) person válasza ngabor2 (#33319) üzenetére


person
senior tag

LOL :Y Végülis majdnem mindegy a sorrend. :DDD

(#33321) ngabor2 válasza person (#33320) üzenetére


ngabor2
nagyúr

úgy is össze lehetett rakni, és működött is többé-kevésbé.

(#33322) ngabor2 válasza ngabor2 (#33231) üzenetére


ngabor2
nagyúr

kipróbáltam, hogy csak a kernelt telepítem fel egy már belakott rendszerre: működött, illetve működik.

(#33323) (jan) válasza Tesztelo.hu (#33315) üzenetére


(jan)
őstag

Köszi a választ!

Ha hétfőn megjön a spica szerintem akkor egy ilyen romot dobok rá! olvastam egy másik forumon róla hogy elég fasza. viszont sokan yonip kernellel használják de valamiért az nekem nem szimpatikus.

viszont ez a mod szerintem nagyon jó lehet, nem keveset dolgoznak rajta, eléggé naprakész cucc, aztán majd kiderül...

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#33324) Maximum1 válasza (jan) (#33323) üzenetére


Maximum1
őstag

Én a 3.4-et használom már hónapok óta.
2 jó tanács:
1. mikor fent van a MOD-X akkor restartolj vagy 3-mat, mert akkor települnek az okosságok amik a romban vannak.
2. ha kernelt cserélsz akkor ezt futtasd le.
wipe-dalvik / remowe CM../ wipe-dalvik reboot, utána wipe-dalvik és Yonip v22_24bpp reboot.

(#33325) (jan) válasza Maximum1 (#33324) üzenetére


(jan)
őstag

Köszi a tanácsokat!

érdemes kernelt cserélni ? miben lesz más a yonip kerneltől ?

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#33326) chabeee


chabeee
tag

Siasztok
nem tudjátok véletlenül, hogy a spicát lehet e használni internet modemként usb-n keresztül.
pl én előfizetem t-nél mobilnetre, és azt akarom, hogy mobilnettel netezhessek asztaliról. ezt meglehet csinálni?

(#33327) Akkus


Akkus
csendes tag

Sziasztok,

Segítséget szeretnék kérni, valszeg én vagyok a béna, de nem megy:)

szoval, a galaxy-t szeretnem Bluetooth on keresztul parositani egy galaxy tab 1010- el, de valahgyan nem megy igazan.
eljutok addig, hogy azt mondja, hgy a keszulekek parositva vannak, de nincsenek kapcsolatban és a szokasos jelszomegadasi ablakokat se hozza fel.
szétturtam kattogtattam minden, de siker nélkül sajna.
Tudja valaki esetleg hogy ezt hogyan is kene rendesen csinalni, vagy mi a kovetkezo lepes? :)
Mas eszkozoket mar ezerszer parosítottam, de ez most kifog rajtam....

köszi előre is.

(#33328) Jaki2000 válasza chabeee (#33326) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

A 2.1-ben van a WiFi Tether. Legalábbis nekem a főzött Eclair-ben benne volt. Az WiFi-n és BT-n (a Bt-t nem próbáltam) osztja meg a netet.
A 2.2.-ben bele van integrálva.
Beállítások > WiFi és hálózatok > Internet megosztása
Wifin és USB-n (az USB-t nem próbáltam) osztja meg a netet. Naponta használom.
Vannak appok, vagy widget-ek melyek kapcsolják. Nem javaslom. Használd mindig a beállításokból a be- és a kikapcsolást is

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#33329) chabeee válasza Jaki2000 (#33328) üzenetére


chabeee
tag

Hazaérek meg fogom próbálni, jó lenne ha működne

(#33330) rutyika68 válasza mm89 (#33310) üzenetére


rutyika68
őstag

Talk Install

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#33331) BalanceR


BalanceR
addikt

Használ valaki valamilyen 2.3-as romot?
Nagyon gáz, vagy életképes a dolog?
Legnagyobb bugok?
Azt láttam, hogy a Kamera nem megy, de azon kívül használható? Stabil? :R

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#33332) rutyika68 válasza bocsika (#33272) üzenetére


rutyika68
őstag

Hali!

Köszi kérdésed, elvagyok, csak a család hiányzik. Naperőművet telepítünk, és a munka vége felé járunk , így több a szabadidőnk. Pár nap, és irány haza, egy hét pihi, és folyt. köv Olaszország (Róma)

Üdv..

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#33333) mm89 válasza rutyika68 (#33330) üzenetére


mm89
őstag

Köszönöm szépen! Ez már tuti jó? :D Nemsoká felpróbálom, aztán kiderül :)

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#33334) mm89 válasza rutyika68 (#33332) üzenetére


mm89
őstag

Az szép, akkor turnézol rendesen! Azt hittem, hogy csak egy hónap lesz franciában aztán jössz haza. Gondolom anyagilag megéri, aztán lehet pihenni, családolni :)

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#33335) jano6220


jano6220
tag

Heló mindenki!
Teljessen új vagyok az androidban.Kérdésem a következő lenne,a telóm függetlenitve van,ha visszaálitom a gyári beálitásokat a függetlensége megmarad,mert akitől vettem hagyot benne netes fiokokat amit felül felkiáltó jelek jeleznek mivel nemtud csatlakozni a fiokhoz,és nemegedi törölni őket csak ha visszaálitom a gyári beálitásokat. :F :W

"Lenovo Ideapad Z570 Core i7-LG 55" Nanocell UHD 4K - Iphone 14 Pro Max *jano6220 felhasználónak 33 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#33336) rutyika68 válasza mm89 (#33333) üzenetére


rutyika68
őstag

Igen, teszteltem, nálam működik rendesen.

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#33337) rutyika68 válasza jano6220 (#33335) üzenetére


rutyika68
őstag

Hali!

Nyugodtan állítsd vissza, a függetlenség megmarad. :K

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#33338) bocsika válasza rutyika68 (#33332) üzenetére


bocsika
aktív tag

Hali.
Az nem rossz. Lehet közben barnulni a jó levegőn. :) Azt hittem a franciáknál az atomerőmű az isten és nem "csúfítják" megújuló technikával a tájat. :) Mondjuk arra a napocskából és a szélből is sok van.
Jó relaxációt itthon majd.

Kérdés: A 2.1-re fel lehet rakni a 2.2 böngészőjét. Én főleg a gyárit használom mert letisztult. Csak az zavar hogy ha rajtahagyom az ujjam véletlenül akkor elkezd nagyítani. A 2.2-ben akkor csak kijelölt ami amúgy felettébb hasznos volt.

(#33339) rutyika68 válasza bocsika (#33338) üzenetére


rutyika68
őstag

Sajna nem, mert rendszer apk.

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#33340) mm89 válasza rutyika68 (#33336) üzenetére


mm89
őstag

OK! majd felteszem ha lesz merszem! :D

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#33341) bocsika válasza rutyika68 (#33339) üzenetére


bocsika
aktív tag

És mellé? Mert akkor ezek szerint nem lehet eltávolítani. És felrakni mellé külön, app-ként?

(#33342) snooze


snooze
veterán

sziasztok!
véletlenül kitöröltem alulrol azt az ikont,ami megjeleniti a fent levö progikat,és azokat inditja..hogy tudnám visszahozni?köszi!

GO Gunners!!!

(#33343) chabeee válasza Jaki2000 (#33328) üzenetére


chabeee
tag

hét megpróbáltam igaz nem sok sikerrel mert kiírta hogy usb nincs csatlakoztatta, vmi ötlet?

(#33344) mm89 válasza snooze (#33342) üzenetére


mm89
őstag

Az app drawer ikonját?
Milyen home felületed van?
Adw launcher és launcher pro esetén hosszan nyomsz arra a helyre ahol volt az ikon, aztán keress olyat hogy shourtcut vagy hasonló, esetleg adw shortcut, vagy ilyesmi. könnyen meg lehet találni.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#33345) jano6220


jano6220
tag

Heló!
Kösz a választ / rutyika68/ a gyári visszaálitásra.Még lenne pár kérdésem,ha vissza álitom a telót minden progi elvész rólla,igo stb...És valahogy a t-mobil inditó képet kilehet szedni mert marha zavaró :F

"Lenovo Ideapad Z570 Core i7-LG 55" Nanocell UHD 4K - Iphone 14 Pro Max *jano6220 felhasználónak 33 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#33346) ngabor2


ngabor2
nagyúr

normális pdf és pps-nézegetőt tud valaki ajánlani? olyaqt, amit ki is próbált, hogy működik rendesen, a marketes leírásokat én is olvastam, de nem igazán jöttek be (vagy a document to go pl. fizetős).

(#33347) kmisi99


kmisi99
addikt

Üdv nem találtam semmi infót róla. Hogyan kell frissíteni 1.5 ről újabbra?

[ Szerkesztve ]

(#33348) BloodRay válasza ngabor2 (#33346) üzenetére


BloodRay
veterán

Picsel Smart Office, ha az olvasás fontos mint a szerkesztés. Jóval gyorsabb mint pl Docs To Go volt(ami egyébként szerkesztésben nagyon jó), nagyon nagy pdf-eket is sebesen kezeli.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#33349) (jan)


(jan)
őstag

Felraktam ezt de valamiért a jobb felső sarokban az óra fekete tehát a fekete háttér miatt nem látszik :( hogy lehetne ezt orvosolni ?

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#33350) Bator92 válasza (jan) (#33349) üzenetére


Bator92
tag

Spicagenmod settings-ben át lehet állítani az óra színét.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.