Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34301) Jaki2000 válasza rutyika68 (#34300) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Reméljük aki megveszi ezt a sok "ramaty" telefont ide talál hozzánk! :D
És ezúttal kérjük távozó fórumtársainkat, hogy a telefon mellé csomagolják a fórum linkét! :R

[ Szerkesztve ]

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#34302) person válasza Jaki2000 (#34301) üzenetére


person
senior tag

Szükség lesz rá. :DDD Biztos vagyok benn, hogy rövid időn belül idetalálnak. :K
Egy új fejezet kezdődik az életükben. ;]

[ Szerkesztve ]

(#34303) aya válasza rutyika68 (#34300) üzenetére


aya
addikt

Öcsém vette meg, én meg szereztem szerződés hosszabbítással egy galaxy ace-t.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#34304) Kickass


Kickass
őstag

Valaki tudja hogyan tudom telefonba mentett neveket a SIM re másolni?

csak a memó kártyára másolást kinálja fel

(#34305) person válasza aya (#34303) üzenetére


person
senior tag

És hogy tetszik spica után? Kiszemeltek között van nálam is. De még nem döntöttem el samunak adjak e egy forintot is még egyszer.

(#34306) Jaki2000 válasza Kickass (#34304) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

[link]

(#34302) person :P

[ Szerkesztve ]

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#34307) Kickass válasza Jaki2000 (#34306) üzenetére


Kickass
őstag

csak marketes programmal lehet? :O

mert a marketet se tudom elérni :DDD

azért köszi!

(#34308) Jaki2000 válasza person (#34305) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Én is nézegettem. Teljesen rendben van, de nagy. Nem véletlen rohangálnak olyan sokan a classik nokiákkal, mag tologatós SE és Samsung telókkal. Puff, belefér a zsebbe. És lehet telefonálni bug nélkül. Jó-jó, most magam ellen széllel szembe.....

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#34309) Jaki2000 válasza Kickass (#34307) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Ingyé van. Nem csak a telóról müxik a market. Ha PC-n bejelentkezel a fiókodba és rákeresel > Insatall, és rátölti a telódra, már ha van kapcsolata. Más nem letöltöd, és copy az SD-re.

[ Szerkesztve ]

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#34310) Kickass válasza Jaki2000 (#34309) üzenetére


Kickass
őstag

igen de én ezt az üzenetet kapom

"There are no Android phones associated with this account. Please sign in with a different account."

(#34311) Jaki2000 válasza Kickass (#34310) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Mi szerint nem ugyan az a felhasználó, mint a telefonhoz rendelt gmail felhasználó. Gondolom. Ugyan azzal a gmail felhasználóval kell belépni a marketre, mint ami a telefonba meg lett adva. Feltételezem, hogy élő gmail címmel jelentkezik be a telefonod, mert más lehetőség nincs.

[ Szerkesztve ]

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#34312) Kickass válasza Jaki2000 (#34311) üzenetére


Kickass
őstag

végül letöltöttem és felmásoltam inkább sd-re mint h tököljek vele, köszi!!!

(#34313) person válasza Jaki2000 (#34308) üzenetére


person
senior tag

Ne törődj vele ha jólesik. :DDD
A méretével még meg tudok lenni csak legyen stabil! Nem vágyom sokra nem kell 2 mag meg egyéb akkugyilkos tulajdonság játék nem érdekel de a phone része legyen hibátlan- gyors , érintőpanel érzékeny, normális gps, elfogadható kamera+video, gördülékeny STABIL rendszer, minél jobb üzemidő. Az én spicám sajna 1-1/5 napnál többet soha semmilyen rommal nem bírt még üres rendszerrel asztalra téve sem. A 1.5 nap talán 2x sikerült 15 hónap alatt. :DDD Én elhiszem, hogy másé többet bír de az enyém NEM.(Bocs a nagybetűért csak ilyenkor hatan szoktak jönni hogy náluk 1 hétig bírja folyamatos navigálás mellett.Örülök mi sem vagyunk egyformák.) Hogy miért van nem tudom lehet gyárilag fos volt az akku vagy valami hardveres gond miatt eszi fingom sincs. Most már a napot sem húzza ki pedig hozzá sem nyúlok jóformán. Ez a rom van fent legalább 4-5 hónapja. Kap valamikor egy másikat próbaként ha lesz energiám b@szakodni vele. :)

[ Szerkesztve ]

(#34314) Jaki2000 válasza person (#34313) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Szerintem amit írtál a spicáról szól, kár offolni. Ha az akkud ilyen, az tényleg gáz. Az biztos, ha nem nyúlok hozzá, bár ritkán van ilyen, az max 15-20% /nap. Épen tegnap voltam elhavazva, és nem basztattam, az asszonyon kívül nagyon nem is keresett senki. Délelőtt 9 körül húztam le és este fél 10-kor 83% (rémlik). Ma is ezzel vagyok , most 29%. Bár ritkán van ilyen, mert vagy szét telefonálom az agyam, vagy buzerálom a telefont.
Javaslok egy harakirit! Bár ahhoz hasbeszélőnek kellene lenni :F

[ Szerkesztve ]

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#34315) cyberlaci


cyberlaci
tag

Szia ! Nem tudod véletlenül, hogy miért van az, hogy az óra ami a jobb felső sarokban van, illetve a lezárási képernyőn lévő órák nincsenek szinkronban! Sajnos az van, újraindítás után a lezárási képernyő órája egy órával mást mutat, az automatikus -t ki kapcsoltam ! Szerinted ?? Köszi

(#34316) cyberlaci


cyberlaci
tag

Bocsesz, Rutyikának szólt a kérdés.... :U

(#34317) Lacc<cs:s>


Lacc<cs:s>
csendes tag

Üdv mindenkinek!
Egy gyors kérdésem lenne csak.
Működőképes flash player van-e már vagy valahogy lehet varázsolni valamit a telefonra mert jó lenne nem az fogadna csomó helyen hogy flash player kell letöltenem...
Előre is köszönöm a választ, és további szép napot mindenkinek!

(#34318) rutyika68 válasza cyberlaci (#34316) üzenetére


rutyika68
őstag

Játsszál az időzóna beállításokkal hátha jó, lesz valamelyikkel.

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#34319) rutyika68 válasza Lacc<cs:s> (#34317) üzenetére


rutyika68
őstag

2.1 főzött romra van, de csak pár kisebb animációt játszik le, pl.. időkép/ radar animáció

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#34320) rutyika68 válasza Jaki2000 (#34314) üzenetére


rutyika68
őstag

Mikor Oriasonba voltam melózni, volt egy töltéssel 4 napig is bírta. :K Ott nem értem rá bütykölni, meg telefonálásra sem igazán használtam, mert nagyon drága lett volna.

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#34321) rutyika68 válasza Kickass (#34310) üzenetére


rutyika68
őstag

Gyári beállítások, igaz veszik minden apk, és akkor tudsz új gmail accountot beállítani.

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#34322) membrandj válasza rutyika68 (#34270) üzenetére


membrandj
nagyúr

Névvel vannak elmentve a számok, a telefonkönyvbe ott is vannak.. szóval, ha én hívok látom név/ szám, de ha engem hívnak akkor pár embernél nem írja a nevet.. Google címtárba megvannak rendesen. Igaz mondjuk,hogy mindenki 2x szerepel ott..

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#34323) Jaki2000 válasza Lacc<cs:s> (#34317) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Most linkelte Maximum1 pár hsz-szel ezelőtt http://androidarena.hu/2011/07/flash-player-minden-telefonra/. Engem annyira nem érdekelt.

(#34322) membrandj
Szerintem neked is úgy kellene ahogy én csinálom. Én nem szinkronizálom a gmail fiókkal. A névjegyeket eredetileg egy Sonyericsson telefonról másoltam át és a telefeonhoz rendeltem, nem fiókhoz. Majd mentettem az SD-re vcf-ben. Így újrapakoláskor előbb létrehozom a fiókot, hogy működjön a telefon és letiltom a contacts szinkronizálását. Majd importálom a névjegyzéket az SD-ről a telefonhöz rendelve.
És mint már többször mondtam, szerintem a telefonszámoknak semmi keresnivalója gmail felhőjében. He ezen netán változtatnak, felejtős lesz számomra az android.

[ Szerkesztve ]

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#34324) (jan) válasza membrandj (#34322) üzenetére


(jan)
őstag

nekem is ez a gondom a rutyika fele rommal.

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#34325) aya válasza person (#34305) üzenetére


aya
addikt

2.3.3 hivatalos van rá, és kicsit gyorsabb is :)
Mennek a game-k rendesen, de nincs flash...

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#34326) kovacszk válasza membrandj (#34322) üzenetére


kovacszk
senior tag

Az újabb romokban nekem is előadta. A megoldás hogy minden számot +36-os kezdéssel kell beírni a telefonkönyvbe. Azokat nem írta ki nekem amik 06-al kezdődtek.

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#34327) (jan) válasza kovacszk (#34326) üzenetére


(jan)
őstag

esetleg másmegoldás ?

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#34328) bocsika


bocsika
aktív tag

Hali. Van valami program arra hogy a wifi újrakapcsolódjon a routerhez, mert ugye megszakad, ha eltávolodok. Érzékeli a wifit, próbál kapcsolódni, valami miatt nem kap ip-t és utána l@rja a wifit a telefon. Nem próbálkozik újra. Ekkor sajnos nekem bele a menübe és kapcsolódás és láss csodát kapcsolódik. Nem lehet beállítani hogy többször próbálkozzon? Vagy valami app?

(#34329) zoleee24 válasza bocsika (#34328) üzenetére


zoleee24
tag

Hi

Én a Keep Wifi-t használom, bár ez nem kapcsolódik újra, csak tartja a wifit.
nem tudom ez jó alternatíva-e neked

[ Szerkesztve ]

(#34330) Jaki2000 válasza bocsika (#34328) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Nekem 5 hálózat van regisztrálva, abból 3-at rendszeresen használok, és mindig csatlakozik rendesen, ha hatókörön belül van. Minden segédprogram nélkül. Nem lehet router gond?

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#34331) rutyika68 válasza Jaki2000 (#34330) üzenetére


rutyika68
őstag

Hali!
Nem, szerintem nem a routerrel van gond.
Kérdés mely romot használja, és hogy a wifi beállításokba mi hogy van beállítva.

[ Szerkesztve ]

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#34332) kovacszk válasza (jan) (#34327) üzenetére


kovacszk
senior tag

Nekem ez megoldotta.

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#34333) bocsika


bocsika
aktív tag

Honeycombmod v1,5 a rendszer és TP-LINK TR-WR542G. Notebookot sosem dobta. Amúgy is új mert egy hónapja a egy vihar megölte a környéken az összes modemet és routert. :D
A wifi alapbeállításon van, a sajátom megjegyeztetve.

(#34334) rutyika68 válasza bocsika (#34333) üzenetére


rutyika68
őstag

Wifi beállítások alvómód irányelve, tedd rá ,hogy állandóan be legyen kapcsolva.

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#34335) rutyika68 válasza bocsika (#34333) üzenetére


rutyika68
őstag

Hali!
Milyen titkosítást használsz?

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#34336) campers


campers
tag

Sziasztok!

Egy rövid választ szeretnék az alábbi kérdésemre. Frissíteni szeretném a Spica-m. Jelenleg 2.2.1-es verzióm van, i570EXXJD1 firmware-el, (kernel: 2.6.29.6), CM6.1.1 a8.3.

Melyik az a legfrissebb ROM, kernel stb. amivel stabilan el fog menni a telóm? (ha lehet magyar nyelvű legyen).

Köszi, sziasztok.

(#34337) #30734848 válasza campers (#34336) üzenetére


#30734848
törölt tag

Jaki2000 linkelt egy Rutyika féle romot pár hsz-el előtte, nekem is az van fent egy ideje, és stabil, gyors, csak ajánlani tudom.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#34338) zseko


zseko
veterán

Rutyika! feltettem ezt a romot, a yoniposat, és annyi baj(om) van vele, hogy 1-2 app nem ment mert már lejárt :F

HR24.hu

(#34339) Jaki2000 válasza #30734848 (#34337) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Nem jól illesztetted be a linket, de zseko ugyan azt linkelte. Nekem is az van fent a Yonipos. És egyenlőre rendben van. (#34336) campers
(#34338) zseko
Az lehet, hogy appok nem mennek, mert szerintem csekkolják, hogy eredeti-e. És ha több telón fut az nem jó. Nekem pl nem megy a PowerAmp csak egy napig, aztán kiírja, hogy nem nagyon jó a licensz :Y De legalább az mp3 csengőhangot így is lejátssza :DD Edszer lesz pénz a bankszámlámon, isten bizony megveszem ;)

[ Szerkesztve ]

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#34340) powerslide


powerslide
csendes tag

Tud valaki esetleg segíteni!
A problémám a Spicával, hogy kb 1,5 napja le akartam tölteni egy webes email csatolmányát és azóta folyamatosan letölt és nem fejezi be. A bal felső sarokban folyamatosan villog a nyilacska de semmi! (kicsit már zavar :(( )
Illetve ha le akarok tölteni bármit a böngészőből az írja, hogy a letöltés nem sikerült!
Köszi a segedelmet!

Még egy ha a letöltésekbe akarok belépni akkor az írja ki:
Hiba!
A Böngésző alkalmazás (com.android.browser folyamat) váratlanul leállt!
Próbája újra!
(kicsit windows fíling lett miután látta, ezt a hiba ablakot :) )

[ Szerkesztve ]

Gigabyte X570 Aorus Master, Ryzen 9 3900X, 32 GB DDR4 3200 MHz, Sapphire Vega 56

(#34341) Jaki2000 válasza powerslide (#34340) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Kipróbáltam. Nekem letöltötte és megnyitotta. De a második fele valóban igaz. A letöltésekre kattintva (tapicskolva) hibaüzenettel leáll :F
Mekkora az a file amit le akartál tölteni?

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#34342) powerslide válasza Jaki2000 (#34341) üzenetére


powerslide
csendes tag

kb. 400kb egy excel táblázat!

Gigabyte X570 Aorus Master, Ryzen 9 3900X, 32 GB DDR4 3200 MHz, Sapphire Vega 56

(#34343) Jaki2000 válasza powerslide (#34342) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

És ha megpróbálod még egyszer elindítani a letöltést egy wifis net kapcsolattal? Talán az nem szakad meg.

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#34344) rutyika68 válasza zseko (#34338) üzenetére


rutyika68
őstag

Hali!
Szinte a összes apk úgy van beleintegrálva, hogy egy sima unistallal eltávolítható, az az cserélhető, csak meg kell keresni a számodra jó alternatívát.

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#34345) powerslide válasza Jaki2000 (#34343) üzenetére


powerslide
csendes tag

Wifi-s kapcsolattal próbáltam nincs 3g előfizetésem.

Gigabyte X570 Aorus Master, Ryzen 9 3900X, 32 GB DDR4 3200 MHz, Sapphire Vega 56

(#34346) campers


campers
tag

Üdv.

Erről a firmware-ről mi a vélemény? I570EXXJH7

(#34347) bocsika válasza rutyika68 (#34335) üzenetére


bocsika
aktív tag

Wifi alvó mód irányelve: Soha
A legerősebb WPA2-PSK AES

a keepwifi sem vált be. Megint eldobta.

Á láttam mit csinál. (2 percre van állítva a kijelző kikapcsolása). Egy pillanatra eltűnt a jel és utná próbált kapcsolódni de azonnal azt írta ki hogy sikertelen kapcsolódás. próbálja újra.
Mondjuk fúj a szél (de benn vagyok) Biztos nagy a kozmikus sugárzás.

Na ráállítottam a Wifi Analyzert.

(#34348) person


person
senior tag

Na erőt vettem tegnap este magamon és flasheltem. Először főztem itt egyet yonip-al rendesen kiherélve. Felállt szép volt gyors volt de a 640x480-as video csíkozott. Főztem még egyet nem állt fel aztán még egyet voku-val és az sem állt fel. Ráengedtem többször is illetve wipe dalvik is volt bőven de sikertelen.Természetesen tiszta telepítés volt mind 3x.
Ment vissza előző rom .(Rutyika féle sgm eredeti kernel új video) és kapott egy voku v2.5_16bpp kernelt. Minden szép és jó kíváncsi vagyok meddig és az üzemidő változik e.

bocsika.: WPA2-PSK , Encryption:auto-n nem próbáltad?

(#34349) Jaki2000 válasza bocsika (#34347) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Próbáld ki csak egy WEP titkosítással, majd a WPA2 PSK-val. Rémlik, hogy nekem a laptopot is eldobta a nagy titkos kapcsolat régebben.
Szerintem teljesen felesleges a nagy titkosítás. Ha valaki be akar jutni a hálózatba, úgy is bejut. Ha egy otthoni routert általános célokra használsz, akkor csak a szomszédok és a jövő menők ellen kell védeni.
Nekem az egyik helyen a router nagyon sok bitesen volt beállítva mert valamelyik szomszéd megcsapolta. Ha megváltoztattam a kódot, másnap már megint rajta volt. Kénytelen voltam MAC szűrést beállítani. Összeakadtam egy rendszerfejlesztővel (Nokia, Siemens, meg ilyeneknek dolgoznak) Nem hacker a pasi és nem is érdekli, de azt mondta, hogy 500.000 Ft (jelképesen) alatt 2 perc max. Van router amit nem lehet feltörni, de akkor nem spicával rohangálnánk. Neki sem az volt.

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#34350) person válasza Jaki2000 (#34349) üzenetére


person
senior tag

Részben egyetértek, részben nem. :)
Valóban nem feltétlen szükséges egy átlagos otthoni hálózatot legkórszerűbb módszerekkel titkosítani. De ha az eszköz adott akkor persze miért ne élnénk vele. Senki nem fog jelentősebb energiát ölni abba, hogy egy átlag ember facebook fiókjához hozzáférjen.
De ha már feltörés... mondani sok mindent lehet.
Engem is foglalkoztatott a téma és egy WEP-es titkosítást valóban nem nagy dolog feltörni megfelelő jelszint mellett megfelelő kártyával ha minden frankó akkor tényleg csak 4-5-perc de az is több mint 2. :K Saját tapasztalat! Ennek ellenére még ma is sokan használják. Azt a 2 percet viszont megnézném WPA2/AES titkosításnál egy 30 karakteres kulccsal. A MAC szűrésről meg annyit, hogy addig véd míg egy kliens nem csatlakozik a routerhez. Onnantól én látom a mac címét és beállítom sajátomnak.Mikor a kliens lecsatlakozik máris szóba áll velem a routered. ;)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.