Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33201) BaKax


BaKax
csendes tag

Ajanlana valaki valami hasznalhato ROMot, meg kernelt? Meg egy leirast :)

(#33202) Jaki2000 válasza BaKax (#33201) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Éppen 2-vel vissza említ egyet. :D
Felpakolást meg most foglaltam össze néhánnyal ezelőtt. :DD
A fórum lényege, hogy olvasgasd! :K

[ Szerkesztve ]

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#33203) BaKax válasza Jaki2000 (#33202) üzenetére


BaKax
csendes tag

Nyilvan, de, ha minden jol megy, maximum egy het mulva, uj tellom lesz..(SGS2) Szoval, ebbe nem nagyon akarom beleasni magam, kulomben is 33000 hszt atolvasni nem olyan egyszeru... :S Es ki tudja, hogy a 12549. ben vagy eppen a fentiben van-e amit keresek?!
Csak erre az egy hetre gondoltam felpaokolok valami hasznalhatot.. :)
Azert kosz... :)

(#33205) Jaki2000


Jaki2000
aktív tag

A második helyett ezt akartam:
http://prohardver.hu/tema/re_samsung_i5700_galaxy_spica_hivatalosan_is/hsz_30539-30539.html

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#33206) BaKax


BaKax
csendes tag

Koszi. :)

(#33207) mm89 válasza syler123 (#33200) üzenetére


mm89
őstag

:) Akkor jó, sikerült azóta?

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#33208) geza12345


geza12345
tag

Sziasztok!
most vettem egy spicat de nem tudom usb kábellel összekötni a géppel,nem ismerik fel a telefont a kies se meg az NPS se lehet vele valamit csinálni?

"Amíg engem látsz nem vagy vak"

(#33209) mg105 válasza geza12345 (#33208) üzenetére


mg105
senior tag

tudomásom szerint nem, de ha flashelni szeretnéd, nem is kell, hogy a progi lássa, csak a driver miatt kell feltenni. az odin látni fogja!

(#33210) Jaki2000 válasza geza12345 (#33208) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Az előttem szólóhoz csatlakozva, a KIES nem kezeli a spicat, csak a driver kell.
A flash-hez és a root-hoz pár hsz-szel korábban vannak összeszedve segítségek, de az #1 hsz a legfontosabb.
Vannak appok, melyekkel lehet a spica-n lévő anyagokat, filéket kezelni. Én pl a MyPhoneExplorer (kliens a spicán, program a PC-n, wifin is működik) és az AndroidCommandert használom. De van több más prg is.

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#33211) jano6220


jano6220
tag

Hali mindenkinek!

Most vettem egy ijen telót /i5700/,ez az első androidos telóm.A gondom vele az,hogy ha összekötöm a számitógéppel kiírja hogy H meghajtó de ha rákattintok aszt írja H meghajtó üres hejezzen be lemezt.ha a pc suittal kötöm össze meg írja,hogy válasszam ki a kapcsolodási modot,de a telon semmit sem találok.Tudna nekem ebben segiten valaki?2.1 van fent. :F :W

"Lenovo Ideapad Z570 Core i7-LG 55" Nanocell UHD 4K - Iphone 14 Pro Max *jano6220 felhasználónak 33 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#33212) bocsika


bocsika
aktív tag

Hali. A MIUI Digital Clock-ot hogy lehet letörölni, mert állandóan kifagy. ESfile maganerrel nem sikerült törölni, pedig előtte kilőttem a memóriából.

(#33213) Jaki2000 válasza jano6220 (#33211) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Kedves Jano6220! Ezt most végképpen nem értem, mivel éppen kettő új spica tulajdonosnak foglaltam össze a teendőket az imént. Mivel nekem is így sikerült tovább lépnem, neked is ajánlom.
A kérdésedre pedig már hamarabb kaptál választ, mint ahogyan feltetted, pont egyel korábbi hsz-ben. :W
Egyébként sok sikert és türelmet az új telóhoz. :C Olvasgasd a fórumot! :K

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#33214) Jaki2000 válasza bocsika (#33212) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Beállítások > Alkalmazások > Alkalmazások kezelése
App kiválaszt > Eltávolítás
Ez nem müxik? Ez a módja!

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#33215) ngabor2


ngabor2
nagyúr

fel van telepítve egy mod (honeycomb), de ki szeretnék próbálni egy másikat. simán feltehetem, vagy előtte ismét újra kell flashelni a telefont?

valamint be lehet állítani neki, hogy ha van wlan, akkor inkább azt használja, ne a mobil netet?

[ Szerkesztve ]

(#33216) O_L_I válasza jano6220 (#33211) üzenetére


O_L_I
őstag

Fú öcsém nem vagyok egy nyelvtan náci de ez azért durva...

(#33217) ngabor2


ngabor2
nagyúr

a gmail alkalmazást hogyan lehet frissíteni? az alkalmazások között nem találtam rá lehetőséget.

(a célom az, hogy minden magyar nyelvű legyen rajta, eddig a gyakran használtak közül a gmail nem az).

másrészt az ikonokat/alkalmazásokat lehet android alatt mappákba csoportosítani? akinek menne a telefon, az nagyon megszokta symbian alatt.

másrészt szeretnék feltenni pár apróbb dolgot a spicára, ami az s2-n nagyon megtetszett, pl. a samsung billentyűzetet. a marketen kerestem, de elvesztem a rengeteg találatban, csak azt nem találtam meg, amit kerestem. fel lehet tenni egyáltalán? vagy esetleg van olyan mod, amiben az alap s2-höz adott appok benne vannak spicára? igaz, az s2 az 2.3.3., Gingerbread, a spica meg 2.1-update-1 (SamdroidMod 1.3.1.d, ultimate Eclair v1.1).

[ Szerkesztve ]

(#33218) bocsika válasza Jaki2000 (#33214) üzenetére


bocsika
aktív tag

Helló!
Nem sajnos onnan nem engedi törölni. Mivel nem 3. féltől származó app hanem bele van integrálva így nem engedi. Csak a benne tárolt adatokat lehet onnan. Ha a hekkelős módszert írtam akkor gondolhattad volna hogy már simán próbáltam.
Egyéb tipp hogy tudok megszabadulni tőle?

(#33219) Jaki2000 válasza ngabor2 (#33217) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Én még nem használtam, de lehet csinálni teljes rendszermentést, majd visszaállítást, így kipróbálhatsz más modokat is. Keresővel találhatsz megoldást "backup" pl #31340 környékén.
Ha a wifi be van kapcsolva és csatlakozik valamilyen hálózathoz, akkor azon fog menni a net. Csak akkor vált mobilnetre, ha megszűnik a wifi kapcsolat. Nekem ez eddig automatikusan működött minden esetben.
Rutyika az általa összeállított modokban nagyar nyelvű alkalmazásokat tesz. Próbálj olyan romot feltenni.
Nem lehet mappákba tenni az alkalmazásokat, viszont több képernyő felületet tudzs kezelni és azokon tudod csoportosítani a használtakat. Pl az adw launcher pro 7 db felületet ad, de van amelyikkel sokkal többet be lehet állítani.

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#33220) bocsika válasza ngabor2 (#33217) üzenetére


bocsika
aktív tag

Gmail. a marketen
Szerintem csak angolul tud. Mondjuk nekem a pc-n is angolra van állítva.
Ha mindenképpen magyarul tudó kell akkor a marketen biztos van magyarul tudó email figyelő program. (nincs tippem csak a gmailt használom)

Hát a mappába rendezést azt én az asztalon csinálom. Van öt felült pl.: játék, multimédia, böngészők, rendszerprogik
Vagy valamelyik launcher tudja ezt alapból.

S2, hát a http://forum.samdroid.net/ en talán lesz valami vagy tudnak segíteni.

(#33221) gubee válasza bocsika (#33212) üzenetére


gubee
tag

én ESExplorerrel tudtam törölni system/app-ból root jogosultsággal.

"Ha ezt előre tudom, inkább órásnak megyek" Albert Einstein

(#33222) Jaki2000 válasza bocsika (#33220) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Bocsika Bocsika!
Ha már van magyar, akkor legyen az! Nem azért, mert angolul nem tudjuk kezelni, csak azért mert magyarok vagyunk.

[ Szerkesztve ]

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#33223) ngabor2


ngabor2
nagyúr

köszi a válaszokat.

a linkelt gmail cucchoz 2.2, vagy 2.3-as android kell, amit találtam spicára, abban meg épp a kamera nem megy (ami fontos lenne).

a netes választ köszönöm. a többivel még próbálkozok.

(#33224) Jaki2000 válasza ngabor2 (#33223) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Ez pl: teljesen magyar, csak ADW launcher angol, mert Pro plus verzió.
[link]

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#33225) ngabor2 válasza Jaki2000 (#33224) üzenetére


ngabor2
nagyúr

egész baráti, köszi. ebben már magyar a gmail. felteszem a jól megszokott launcher pro-t, és az is magyar lesz :D

amúgy telepítés közben az odin 2x is megadta magát (vagy a gép, amin futott), de helyre lehetett állítani. valamint egy olyan tapasztalatot is sikerült szerezni, hogy ha usb-n fel van dugva a gépre, akkor nem jön be se a recovery, se a download mód. ez valószínűleg csak nekem új :D

(#33226) mm89 válasza ngabor2 (#33217) üzenetére


mm89
őstag

Mappát tudsz csinálni a home felületre, vagy ha az app drawerbe akarod akkor Go launcherrel tudsz oda is csinálni.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#33227) mm89


mm89
őstag

Használja valaki a rutyika féle spicagenmod+honeycombmod romot? Sehogy nem tudok bele talk appot varázsolni... Már próbáltam azt is, hogy kicsomagolom, aztán beleteszem, becsomagolom, de akkor meg nem engedi telepíteni. Root explorerrel próbáltam már bemásolni data/appba, system/appba, de úgyse működik (újraindítás is megvolt, ott a fájl, de nem lehet elindítani. ) jah a legegyszerűbbet kihagytam, nem lehet telepíteni se :D

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#33228) ngabor2


ngabor2
nagyúr

tud valaki ajánlani működő, egyszerű képlopót?
a screenshot azt mondja, hogy pixel format error, a 16 és a 32 bitet támogatja (hogy ezt hol lehet beállítani, az is jó lenne).
a picme magában nem megy, szervert indít, amihez valahogy távolról lehet hozzáférni.
a screencapture se csinál semmit.

másik 3-t is kipróbáltam, de már leszedegettem őket, nevüket se jegyeztem meg :(

(#33229) mm89 válasza ngabor2 (#33228) üzenetére


mm89
őstag

24 bpp -s a kerneled, azzal nem fogsz tudni screenshotolni..

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#33230) Jaki2000 válasza ngabor2 (#33228) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Valóban! Ha azt raktad fel, amit linkeltem, az 24 bpp felbontású. Ha bejött a yonip kernel, cseréld le 16 bpp-s verzióra. [link]
Vagy a másik honeycomban Rutyika a Voku kernelt tette bele. Az is linkeltem korábban, hogy ne keljen keresni.
Micsoda igények! Hogy minden működjön! ;]

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#33231) ngabor2 válasza Jaki2000 (#33230) üzenetére


ngabor2
nagyúr

király :D még nem olvastam végig, de ha az egész telepítést az elejétől kell kezdeni, akkor lemondok erről.

én már csak ilyen nagy igény vagyok, ha valami van, akkor működjön :D

meg a asszony megfenyegetett, hogy nincs szex, ha valami nem működik :P

[ Szerkesztve ]

(#33232) (jan)


(jan)
őstag

Sziasztok!

Átolvasgattam pár oldal fórumot de annyi az info sajnos hogy teljesen belekavarodtam :)

Egy egyszerű ám de annál hétköznapibb kérdésem lesz és nyugodtan kövezzetek meg érte

melyik romot érdemes MA felrakni? a lényeg hogy stabil legyen és működjön benne minden :) esetleg van már stabil cyanogenmod a telóra ?

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#33233) rutyika68 válasza rutyika68 (#31657) üzenetére


rutyika68
őstag

Hali srácok!!

Egy kérésem lenne hozzátok, amely hozzászólásra válaszolok, nem tudom letölteni ,valaki esetleg feltöltené valahova, hogy elérhessem.

Köszike..

Üdv ..mindenkinek Oraisonból..

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#33234) Jaki2000 válasza rutyika68 (#33233) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Hát valóban azt jelzi, hogy file not found! Pedig ngabor2 még ma töltötte. :U
Ez közel 100 Mb. Sajna csak a cégnél van sebes net, és holnap vidéken vagyok. Ha másnak nem megy én holnap késő délután tudom feltölteni. Szólj, ha mivan! :D

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#33235) person válasza rutyika68 (#33233) üzenetére


person
senior tag

Most elérhető. :F

(#33236) legiaap


legiaap
nagyúr

Valaki anno leírta tök frankón, hogy miképp kell eltávolítani azokat az alkalmazásokat a telefonról, amik a rom részei.
Csak nem találom ezt a hsz-t.
Tudna nekem segíteni valaki, hogy járjak el?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#33237) rutyika68 válasza legiaap (#33236) üzenetére


rutyika68
őstag

root unistaller :K

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#33238) rutyika68 válasza person (#33235) üzenetére


rutyika68
őstag

Hát ..- én nem érem el. :(

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#33239) (jan) válasza rutyika68 (#33233) üzenetére


(jan)
őstag

Talán majd itt :)

Előző hsz-emre valaki ? :DD

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#33240) rutyika68 válasza (jan) (#33239) üzenetére


rutyika68
őstag

:) :R

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#33241) natec válasza legiaap (#33236) üzenetére


natec
tag

(#33242) BalanceR válasza (jan) (#33232) üzenetére


BalanceR
addikt

Jelenleg az aláírásomban lévő 2.1 es romot használom...+ fenntvan a chainfire3D 2.0 ...
Három hónapja van ez fennt, és azóta semmi hiba, minden úgy megy, ahogy az kell, gyors,stabil.
Állandóan van 50-60 mega szabad ram,és 30 telepített app után is van 50 megám telepíteni,a zene nem pattog, a chainfire-nek köszönhetően a görgetések is símábbak, és egy két 3d játék is jól megy...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#33243) bocsika válasza gubee (#33221) üzenetére


bocsika
aktív tag

Kösz. Az volt a kulcs hogy root menüben mind a kettőt ki kellett pipálni. Nem volt elég a root jog hanem írhatóvá is kellett tenni a system rendszermappát és így már törölhető volt az app

(#33244) bocsika válasza Jaki2000 (#33222) üzenetére


bocsika
aktív tag

Pc-n a labs miatt angol. Androidon meg letojom azt a 15 angol szót ami a programban van. Amíg működik, nem fagy ki stb kínaiul is karattyolhatna. :DDD

(#33245) zseko válasza O_L_I (#33196) üzenetére


zseko
veterán

Érdekes, hogy tudja azt mutatni hogy fel van húzva, ha mégsincs. Mindenesetre majd kipróbálom ha lesz kedvem megint újratenni az egészet. Nemrég újfent megborult minden előzmény nélkül, így most a gyári Pannonos 2.1 van rajta csak. Egyelőre jó most ez is... nincs türelmem hozzá jelenleg (nem mintha sok időt venne igénybe :P)

HR24.hu

(#33246) (jan) válasza BalanceR (#33242) üzenetére


(jan)
őstag

Köszi a választ!

Multitouch megy ? valamint az appokat a belső memoriába telepited ?

angry birds hogy fut ? :)

és a legfontosabb.... honnan tudom beszerezni ezt így egyben ? :)

bocs a sok kérdésért :)

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#33247) BalanceR válasza (jan) (#33246) üzenetére


BalanceR
addikt

Persze, hogy van multitouch...
A nagyobb appokat a systembe telepítem (igo/launcherpro...)
De mivel fenntvan a dalvik to cache mod, 200MB fölött van a data partíció, szóval oda is fér sok progi.
A MérgesMadarak jól megy (a spicára optimalizált verzió, mert a sima felejtős) illetve a rió hibamnetes.
A samdroidon a Frozen spiceclair topicban megtalálod az összes modot, ami nekem fenntvan.
(FS1.5/Yonip kernel/DalvikToCache/LibSQLmod/All2EXT)

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#33248) legiaap válasza natec (#33241) üzenetére


legiaap
nagyúr

Köszi, megoldottam

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#33249) O_L_I válasza zseko (#33245) üzenetére


O_L_I
őstag

Igen valóban furcsa, viszont az még furcsább volt, hogy sokan sikeresen alulfeszeltek "1066-on" futó telefont úgy hogy elvileg ennek az ARM11 v6-nak a 800Mhz már télleg a vége :)
Nem is értem, hogy akkor hogy nem esett le :)

Hazudtam mégsem a vége: [link]

[ Szerkesztve ]

(#33250) mm89 válasza rutyika68 (#33233) üzenetére


mm89
őstag

Hello!!
Látom már megtaláltad amit kerestél viszont ha már itt vagy nekem is lenne egy kérdésem!
EZT raktam fel, jó is meg minden, de nincs benne gTalk, és nem is tudok sehogy felrakni (se telepítés, se bemásolós módszer nem működik) Próbáltam azt is hogy kibontom a zipet, berakom a talk.apk -t aztán visszacsomagolom de akkor meg nem engedi telepíteni a romot..
Ha időd engedi valami ötlettel dobj meg légyszi!
Amúgy Üdv!

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.