Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34151) rutyika68 válasza Jaki2000 (#34150) üzenetére


rutyika68
őstag

Gyári, :K ezen sajnos nem működik apps2sd.

[ Szerkesztve ]

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#34152) AlmaZoli


AlmaZoli
tag

Sziasztok, időhiány miatt már régen írtam ebbe a fórumba, de néha-néha belepislantok és nem hagyhattam szó nélkül, ahogy f*kázzátok ezt a remek kis telót. Igen, vannak gyerekbetegségei, de pl. azt mondjuk badarság állítani, hogy nem érzékel a kijelzője, nekem pöpecül működik - ezt azért lekopogom :) Szerintem ha egyszer eltaláltok egy jó kombinációt, akkor nem nagyon lesz vele gond, én már kb. 2 hónapja nyúzom ugyanazt a főzött ROM-ot és - újra lekopogom :) - minden jól működik. Úgyhogy érdemes próbálgatni :)

És szeretném megköszönni Rutyika mesternek az "útmutatást" ezen a rögös ösvényen és további kitartást kívánok Neki! :)

"Korán keltem, hol az arany?"

(#34153) zseko válasza mm89 (#34142) üzenetére


zseko
veterán

Nekem is megvan még a D500-am :) Az egy tökéletes telefon volt (vagy majdnem :) olyan könyvolvasó szoftver volt rá java-ban, hogy csak na.. Fektetett kijelző, automata görgetés, betűméret, betűtípus netről vagy telefonból tudott (volna, de a samu a d500-at nem úgy csinálta meg hogy működjön) könyvet betölteni.

Most meg androidon azt képtelenek megoldani hogy egy nyüves .doc file-t oldalanként nyisson meg, neem, egybe kell megnyitni, hagy sz.pjon az user mikor meg akarja találni hol tartott. Nehogy már oldalszám alapján odataláljon, az túl ésszerű lenne, inkább várja meg míg teljesen feleslegesen végig beolvassa egybe az egész word file-t 5 perc alatt, feleslegesen pörgetve a procit és lassítva a telefont.

Más: ami az SGS2-ben benne van akkumulátor használatát mutató progi, azt nem lehet valahogy ráerőszakolni a spicára?

HR24.hu

(#34154) zseko válasza mm89 (#34142) üzenetére


zseko
veterán

Kezdem baromira unni ezt az egeret :((( :((( Már megint duplát nyomott.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#34155) Jaki2000 válasza zseko (#34153) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Nem igazán értem, mivel szoktam mellékleteket nézegetni. Egy 150 oldalas doc filét lehet, hogy lassan tölt be, de addig az elejét már lehet olvasni. Egy 14 oldalas táblázatokkal teli doc-ot olyan 20 mp alatt le és betöltötte, teljesen olvasható módon. Feltételezzük, hogy a Quick Office és társai nem e-book olvasásra készültek, hanem az office filék széleskörű használatához. Lehet, hogy egy SII-őn hipp hopp, de ott más is hipp-hopp.
Én eddig csaknem minden csatolmányt meg tudtam nézni. Még 8Mb-os pps-t is. Picit várni kell. De nem 5 percet.

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#34156) (jan) válasza AlmaZoli (#34152) üzenetére


(jan)
őstag

Milyen romot használsz ?

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#34157) zseko válasza Jaki2000 (#34155) üzenetére


zseko
veterán

Nem is azt mondom én sem hogy nem lehet megnézni. Azt mondom, hogy minek tölti be az egészet előlről, ha már az utolsó 1/3-ban tartok a könyvnek, nem az az ésszerű ha rögtön ott nyitom meg ahol kell? Nem érdekel hogy az elejét már lehet olvasni, ha egyszer a végét akarom olvasni. Végig kell várnom amíg az egészet betölti, plusz bookmark hiányában vagy megjegyzek egy szót amire rákeresek, vagy el kell kezdeni lapozgatni hogy hol tartottam. Igazi könyvet sem kezdem el minden alkalommal az elejétől lapozni. Ettől még a 6 évvel ezelőtti java program is jobban használható volt.
Eddig én is megtudtam nézni bármit, és pl. pdf-el nincs is ilyen gond, csak a .doc-al. De így én nem adok ki egy programért sem 3e pénzt. Akár SGS2 akár más hipergyors telefonon sem.

HR24.hu

(#34158) AlmaZoli válasza (jan) (#34156) üzenetére


AlmaZoli
tag

A teló szerint Yonip v.21 24bpp, de mintha tettem volna fel rá egy Voku-t, csak elfelejtette átírni. De a Yonip-al sem volt komolyabb gond.

Amúgy valahol feljebb van egy link egy kitchen-re, ahol általában a legújabb ROM-okból lehet összerakni, én azt ajánlom.

"Korán keltem, hol az arany?"

(#34159) #09908736 válasza zseko (#34157) üzenetére


#09908736
törölt tag

doc-ot, pdfet epubba kell konvertálni (calibre progi), majd Aldiko Readerrel olvasni. Nem bonyolult, és ott folytatja, ahol abbahagytad.

(#34160) cyberlaci


cyberlaci
tag

Sziasztok ! Megnéztem a tanácsokat című okosságokat, sajnos nem lettem előrébb....
Ez a root-olás, főzés, meg ilyesmi igazából nekem nem fexik :O 2011-ben nincsen olyan egyszerű megoldás, hogy feldobok egy egyszerű progit, és máris beállítható, hogy SD-re menjenek a progik, Igazából a 14-éves fiamé a teló, valószínűleg nem tudja megcsinálni ezeket a dolgokat......szerintem egyszerűbb lesz megkérni valakit aki vágja, csinálja meg, mondja meg mennyibe kerül és enter...gondolom van olyan, aki szereti a pénzt??? Priviben várom, aki eljön megcsinálja, és ennyi ..( Bp 3.ker ) :R :R

(#34161) Jaki2000 válasza cyberlaci (#34160) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Sajnos, ha a gyári rendszernél többet szeretnél, csak ez a megoldás marad. Mint látod, bármely új rom felrakásánál mi is elölről kezdjük az egészet: Flash(valamely gyári rom pl JD1), Root(LK2-8 kernel, hogy legyen Recovery menü), és az új ROM. És ehhez ugye le kell tölteni a driver miatt a Samsung KIES-t (van aki csak a drivert telepíti), az ODIN Downloader programot, a spica_jc3.ops filét és a korábban említetteket. Valóban nem tűnik egyszerűnek, de harmadjára megy mint a karikacsapás. Hacsak nem lesz tégla a telóból :DDD
Főzni nem fontos (bár én azzal kezdtem anno), mert visszaolvasva vannak linkelve kész ROM-ok. Csak be kell tartani a telepítési sorrendet, ami több helyen le van írva.
Egy erősebb vason, nincs szükség az apps2SD-re, mert van elég belső memóriája. Azokat azért root-olják, hogy másik ROM-ot tegyenek rá, vagy csak azért, hogy bizonyos root jogokhoz hozzáférjenek.
Remélem találsz valakit aki segít. Sok szerencsét!

Még annyi: 2011-ben azért nincs megoldás a problémádra, mert a user alapból ne cserélgesse az op.rendszert, meg a kernelt a telefonon, főleg, ha garis, és hűség van rá. Meg mi van, ha mégis tégla lesz belőle? Nekem majdnem sikerült.

[ Szerkesztve ]

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#34162) rutyika68 válasza cyberlaci (#34160) üzenetére


rutyika68
őstag

Hali!
Szívesen megcsinálnám ingyen és bérmentve, de 230Km-nyi távolság, elég nagy akadály. :K
Csak van itt a fiúk között aki a közeletekben lakik, és van egy kis szabadideje. :F

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#34163) syler123 válasza cyberlaci (#34160) üzenetére


syler123
veterán

Pesti lennék megcsinálnám neked, ilyenért nem lenne pofám pénzt kérni, szerintem biztos tud majd neked valaki segíteni.

(#34164) hriska


hriska
aktív tag

Valaki erre (#34139) tudna valamit mondani?Már újraraktam az egészet,de semmi változás.Aksi % nem működik. :O

-Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!-

(#34165) rutyika68 válasza hriska (#34164) üzenetére


rutyika68
őstag

Mindjárt utána nézek. :K
Egy linket dobnál melyiket töltötted le, mert többször is linkeltem.

[ Szerkesztve ]

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#34166) hriska válasza rutyika68 (#34165) üzenetére


hriska
aktív tag

Ezt szedtem le: http://www.multiupload.com/I7JRHK9O50

-Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!-

(#34167) rutyika68 válasza hriska (#34166) üzenetére


rutyika68
őstag

Hát nem tudom mi lehet a hiba oka, meg van benne minden png.file

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#34168) hriska válasza rutyika68 (#34167) üzenetére


hriska
aktív tag

Rakjam újra,vagy telefonon szált el valami?
amúgy köszi

[ Szerkesztve ]

-Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!-

(#34169) rutyika68 válasza hriska (#34168) üzenetére


rutyika68
őstag

A főzött romból, amit telepítettél, szedd ki system/framework mappát és tedd fel valahova, és dobj róla egy linket.

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#34170) (jan)


(jan)
őstag

kicsit kezd idegesíteni hogy baromi nehéz a fözött 2.1 et feloldani van hogy 3x kell megnyomja a gombot hogy meglegyen a lock screen valamint az is nagyon zavar hogy bármelyik gombra reagál a telefon valamint ha hosszan nyomom a feloldó gombot akkor meg simán kinyitja. ennek lehet valamit csinálni mert az idegeimre megy :)

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#34171) hriska válasza rutyika68 (#34169) üzenetére


hriska
aktív tag

Framework : http://www.multiupload.com/WW2QXIIYZ2

-Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!-

(#34172) #30734848


#30734848
törölt tag

Felraktam a telóra újra az IGO-t, de a térképet nem tölti be, csak egy nagy zöld háttér van a kék háromszög körül, beírni sem tudok települést. Mi a teendő ilyenkor?

(#34173) rutyika68 válasza #30734848 (#34172) üzenetére


rutyika68
őstag

SD-én meg van az iGO mappa, és benne a fájlok?

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#34174) Jaki2000 válasza #30734848 (#34172) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Az SD kártyán kell lennie egy IGO mappának. Abban a IGO\content\map mappában vannak a térképek. pl: hungary_83_tm_2011.03_110513.fbl A 8.0-ás térképek nem jók, csak a 8.3-tól. Ha legalább a Mo., vagy a basemap térkép ott van mennie kell.

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#34175) #30734848 válasza Jaki2000 (#34174) üzenetére


#30734848
törölt tag

Ott van mind a két térkép, illetve egy újat is próbáltam bemásolni, mégsem megy :/

(#34176) rutyika68 válasza hriska (#34171) üzenetére


rutyika68
őstag

Ez egy főzött Mod-X rom, vagy Mod_X frissítés?

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#34177) hriska válasza rutyika68 (#34176) üzenetére


hriska
aktív tag

Voku Mod-X rom, update pack 6.2

[ Szerkesztve ]

-Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!-

(#34178) rutyika68 válasza hriska (#34177) üzenetére


rutyika68
őstag

:)

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#34179) hriska válasza rutyika68 (#34176) üzenetére


hriska
aktív tag

De val. aksi gond,mert felraktam tesztelésnek CM8.3-at és raktam bele egy másik akkut havertól,azzal mentek le foly. a %-ok,saját teleppel egyszer leugrott 1 %-ot, azóta meg ismét szünet.
Ezen lehet Wipe akku-val segíteni,vagy csak rontok a helyzeten?

-Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!-

(#34180) rutyika68 válasza hriska (#34179) üzenetére


rutyika68
őstag

Igen, próbáld meg de teljesen fel kell töltened100%-ig, akksi ki, akksi be és újra töltöd egy 10-15perc, és akkor kalibrálod az akkut.... recoveryben (nem tudom így fejből mi a neve annak az opciónak).

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#34181) hriska válasza rutyika68 (#34180) üzenetére


hriska
aktív tag

Ez lehet az?:Recovery - Advanced - Wipe Battery Stats ?

Köszönöm szépen a segítséget!!!!!!!! :R :R :R :R :R :R

Remélem megjavul!

[ Szerkesztve ]

-Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!-

(#34182) rutyika68 válasza hriska (#34181) üzenetére


rutyika68
őstag

Szerintem, igen. :K

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#34183) rutyika68 válasza mm89 (#34094) üzenetére


rutyika68
őstag

Hali!

Két particionálás, egy formatálás után vissza hoztam a média fájlaimat (fényképek, videók, zenék) 63GB :)) :K

[ Szerkesztve ]

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#34184) mm89 válasza rutyika68 (#34183) üzenetére


mm89
őstag

:C az igen!
Röviden tömören, hogy csináltad? (hátha nekem is szükségem lesz majd rá..)
Milyen rendszer alól, milyen progival stb..

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#34185) person válasza rutyika68 (#34183) üzenetére


person
senior tag

Ha nincs agyon írva a vinyó akkor simán lehetséges.

(#34186) (jan) válasza hriska (#34181) üzenetére


(jan)
őstag

de elötte kikapcsolt állapotban nyomd fel fullra. aztán ha wipeoltál akkor nem árt lemeríteni csutkár az akksit majd megint feltölteni. legalábbis ezt írják az okosok :)

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#34187) rutyika68 válasza mm89 (#34184) üzenetére


rutyika68
őstag

Ezzel a progival.

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#34188) mm89 válasza rutyika68 (#34187) üzenetére


mm89
őstag

értem, lementem, hátha egyszer kelleni fog :D

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#34189) rutyika68 válasza mm89 (#34188) üzenetére


rutyika68
őstag

Úgy akadtam rá, hogy jan-nak néztem hogy lehet win alól sd ext2-ről backupot csinálni, arra is van megoldás ezzel, ha jól értelmezem a progit. Legalábbis nálam látta az ext3 partíciót, akkor gondolom a ext2 is látja és backupolható.

[ Szerkesztve ]

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#34190) rutyika68 válasza mm89 (#34188) üzenetére


rutyika68
őstag

Úgy néz ki hogy az egész lemezt sikerül visszahoznom, annyi hogy kell hozzá egy nagyobb vinyó. :)) :)

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#34191) Jaki2000 válasza #30734848 (#34175) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

A license filéket is felmásoltad az IGO\license könyvtárba?

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#34192) Jaki2000 válasza rutyika68 (#34180) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Person mondaná, hogy remek lehetőség egy buliban:
- Jössz táncolni? - Pillanat, kalibrálom az akksit!
Tuti a csaj, főleg dobsz neki még egy Talking Cat-et

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#34193) zoleee24 válasza rutyika68 (#34190) üzenetére


zoleee24
tag

Off:
Kifagyott a telefon, és gyorsan merülgetett, restart megoldotta elvileg...
Felraktam az Antutu cpu skálázó programot, (néha jól jönne egy fix cpu beállítás) sikeresen elszúrta a cpu beállítást, 88 Mhzn maradt, majd leszedtem,most elvileg 1066-on is megy. A kérdés az, hogy belepiszkált vajon a romba, vagy sem, illetve van-e valami normális skálázóprogi?
Hogyan oldható meg, hogy recoveryben újraflashelés nélkül a beállításokat,telepítéseket megtartva friss rendszerem legyen?
bocs mindenkitől a kérdésekért, de a recovery egyelőre még nem tiszta nekem, mi mit csinál :)

(#34194) #30734848 válasza Jaki2000 (#34191) üzenetére


#30734848
törölt tag

Igen, de közben már megoldódott, Rutyika segített ;)

(#34195) rutyika68 válasza Jaki2000 (#34192) üzenetére


rutyika68
őstag

:)

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#34196) person válasza Jaki2000 (#34192) üzenetére


person
senior tag

:DDD Csak egy hosszabbítót kell a vállamra akasztani mielőtt elmegyek egy zúzósabb éjszakára és akkor még ez is lehetséges. DJ-től akár a laptopot is kölcsönözhetném egy gyors flashelésre. :DDD Hogy ez eddig nem jutott eszembe. :W

(#34197) rutyika68 válasza zoleee24 (#34193) üzenetére


rutyika68
őstag

Elméletileg ha ugyanazt a romot akarod feltenni, recovery>wipe dalvik cache és ráteszed még1x, az app-ok megmaradnak, de a beállítások :F -nem tudom, teló nélkül :W (ááá..nemtom)

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#34198) rutyika68 válasza rutyika68 (#34197) üzenetére


rutyika68
őstag

Én mindég azt hittem, hogy késő este már nincs itt senki, :F aszt közben :Y .... csak sokan olvasó üzemmódba :C

[ Szerkesztve ]

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#34199) (jan) válasza rutyika68 (#34189) üzenetére


(jan)
őstag

Reméletm hogy lehet recoveryből :)

mondjuk ha csinálok egy sima backupot a telorol ugye olyat amit recoveryből visszatudok rakni akkor ha marad az sd exten a cumo nem áll fejre ?

basszus késő van már nemtudok fogalmazni de remélem érthető :)

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#34200) rutyika68 válasza (jan) (#34199) üzenetére


rutyika68
őstag

Igen, az megmarad ("nem áll fejre"), még akkor is ha win alatt formatálod az SD-t. De ha telóval csinálod, akkor az eltörli az ext2-t. :F De ha nem jól emlékszem, akkor valaki javítson ki.

[ Szerkesztve ]

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.