Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34851) bubu333 válasza Jaki2000 (#34850) üzenetére


bubu333
tag

Köszi, ez a verzió alig laggol és nem textúrahibás.

(#34852) (jan) válasza bubu333 (#34848) üzenetére


(jan)
őstag

Fogalmam sincs :)

használj titanium backupot!

az tény hogy nekem sima cm 6.11 8.4 + yonpi #52 vel simán megy a marketes angry birds úgy a sima mint a rio is, semmi textúra hiba, cut the rope-al játszok még azis hibátlan fruit ninja is.

és az akksi idő is remekó! 2-3 nap simán megvan.

Ajánlhatna valaki 1-2 jó játékot amúgy :)

szóval passzolom a kérdést :)

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#34853) bubu333


bubu333
tag

xvid, avi nézést egyik kernellel sem lehet kicsikarni ebből a telóból? Már csak az hiányzik az életemből.

(#34854) kovacszk válasza bubu333 (#34853) üzenetére


kovacszk
senior tag

Sajnos az nem működik még egyik 2.2-nél sem. :(
Szerintem már nem is fog, bízzunk abban hogy a 2.3-ba sikerül megcsinálni.

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#34855) bubu333


bubu333
tag

Egyébként futtattam egy Quadrantot és 590-et kaptam. Az jó vagy megéri kísérletezni még? Engem igazából az zavar, hogy a menü laggol mikor olyanja van. De kis teljesítmény növekedés miatt nem kockáztatom a telefont/meglévő beállításaimat.

(#34856) tmagic


tmagic
tag

Sziasztok,szerintetek most melyik a legjobb,legstabilabb kombinált főzött rom a telóra ?
Személy szerint a voku kernelessek jobban bejönnek mint a yonip...

(#34857) (jan) válasza bubu333 (#34855) üzenetére


(jan)
őstag

kicsit kevés az ...

CM 6.1.1 8.4 Basic Edition

ez alapon 701

szerk:

rakd fel ezt a romot! elég jónak néz ki !

[ Szerkesztve ]

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#34858) bubu333 válasza (jan) (#34857) üzenetére


bubu333
tag

Lecseréltem yonip#53-ra az #52-t. Ez ugyanaz csak nem 3d optimized. A taskiller ezzel 80mb-ot tud felszabadítani 57 helyett, a játékok kb ugyanúgy mennek, bár volt ami ezzel lett textúrahibás. A menü picit gyorsabbnak tűnik, de a quadrant ugyanúgy 587-et adott max. Gondolom amit nyerek 2d-ben azt elvesztem 3d-ben.

Ha egy egész romot rakok fel, mint amit linkeltél is (kernel+CM), akkor már nem maradnak meg az adataim ugye? Mert akkor csak jövő héten próbálom ki:)

(#34859) rutyika68 válasza Jaki2000 (#34847) üzenetére


rutyika68
őstag

Hali!
Mert ha felteszel kernelt, vagy valami javítást, és ha van benne build.prop, akkor az jelenik meg ami bele van írva.

Ha a saját neved írod be, akkor az jelenik meg. :K

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#34860) qqcqqc


qqcqqc
őstag

nem tudja valaki hol lehet modokat készíteni?
multkor belbotlottam egy oldalba, volt ott minden, csak én balga nem mentettem el.... :W

(#34861) person


person
senior tag

Van valakinek tapasztalata utángyártott akkumulátorral konkrétan ehhez a foshoz? Van néhány gyártmány, és ha valaki már próbálta valamelyiket, megoszthatná. Sajnálok 6-8k kiadni "gyárira" mert ha olyan mint ami benne volt akkor falhoz csapom de ha nem olyan akkor is sokallom. Ott tartok, hogy 2,5 óra zene és vége. :C De ez most nem téma.

Jaki2000.: Jó is a Pixie. Nekem eddig az volt a legstabilabb kernelem. Most yonip van és néha bizony újraindul pedig nem nyúzom nincs tele mert a kedvem is elment a nyomkodásától. Marketen 1 hónapja már tuti nem is voltam. Csak tel+zene + 1-2 weboldal.

[ Szerkesztve ]

(#34862) (jan) válasza bubu333 (#34858) üzenetére


(jan)
őstag

a 80 mega tetszik :)

kipróbálnád a cut the rope-ot ? :) kíváncsi vagyok hogy fut.

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#34863) Jaki2000 válasza (jan) (#34862) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Most figyelem a pixie-t. Te aztán jól el becézgeted ezt a sz@rt :DD

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#34864) tmagic


tmagic
tag

srácok nagy kérés lenne ha belinkelnétek azt a romot ami most a best szerintetek vagy ami bevált nektek???

(#34865) Jaki2000 válasza rutyika68 (#34859) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Nagy ész vagyok! Úgy nem figyeltem a nagyképes hsz-edet, mint a pinty :F
Értettem! Akkor mától kezdődik az időszámítás:
SamJaki2000 1.0 beta 0.0 Röviden SJ1.0 :D

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#34866) rutyika68 válasza Jaki2000 (#34865) üzenetére


rutyika68
őstag

;) :))

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#34867) person válasza person (#34861) üzenetére


person
senior tag

Na rendeltem egyet. Kíváncsi vagyok mennyivel lesz szarabb mint a gyárim újkorában.

(#34868) CrAzY88 válasza person (#34867) üzenetére


CrAzY88
aktív tag

Árban mennyi a különbség? Sajnos már az enyém sem fitt. :S

Lexus IS 300h (XE30), iPhone 12 Mini, Apple watch S6 LTE, M1 Air, iPad 11 Pro 2020+Magic Keyboard, Apple TV 4K, Sony A8

(#34869) boxfan


boxfan
tag

Sziasztok!
A fiam Spica-ját kellene frissíteni.Még akkor vettük,amikor új volt a kütyü.1.6-al jött ki.Rádobtam odinnal az egyik első 2.1-es romot.Rootolva sincs.Azóta csak használja a srác,most jött,hogy frissítsem neki.
Mit javasoltok rátenni?Ha lehet,linkekkel eggyütt.Köszönöm szépen.

Vernee Thor,Xiaomi Redmi 5

(#34870) tmagic


tmagic
tag

neharagudjatok de ez a recoveryben hol van??? -dalvik to cache install -?vagy mit jelent?Látom ezt kel wipe dalvik cache után csinálni....

[ Szerkesztve ]

(#34871) person válasza CrAzY88 (#34868) üzenetére


person
senior tag

[link] Nem szívesen költök rá de pár hónapot még ki kellene húznia és jelenleg borzalmasan szar. Ma pl leejtettem 80%-os akkuval ami kiesett... Összerakom indít és máris 30%. :) Ott kellett volna hagynom a földön...max még egyet belerúgni. :DDD

tmagic.: Sehol.... SD-ről betallózod recoveryben.. persze ha rajt van. ;)

[ Szerkesztve ]

(#34872) (jan) válasza boxfan (#34869) üzenetére


(jan)
őstag

alap spicagenmod vagy cm 6.11 a8.4 plusz egy yonip kernel attol függ milyen hogy akar e játszani, ha akar játszani akkor 3d-set.

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#34873) tmagic válasza person (#34871) üzenetére


tmagic
tag

és azt honnan tudom leszedni?

(#34875) person válasza Gergőkee (#34874) üzenetére


person
senior tag

Hirdetést nem itt kéne feladni, aprón talán több szerencséd lenne de ha modi nem látja nem törlik.

[ Szerkesztve ]

(#34876) person válasza tmagic (#34873) üzenetére


person
senior tag

Passz konkrét linket most nem tudok. Próbáld a keresőt, biztosan linkelték már páran vagy samdroidon biztos fent van.

[ Szerkesztve ]

(#34877) (jan)


(jan)
őstag

V6 SuperCharger -t próbálta valaki ? ér ez valamit?

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#34878) CrAzY88


CrAzY88
aktív tag

Hali!

Melyik progival tudnám megnézni hogy mi a fene akar folyamatosan 3G-n lógni, és hajlandó lemeríteni hajnali 2-től 55%-ról, koppra az aksit reggel 10-re?

Köszi

Lexus IS 300h (XE30), iPhone 12 Mini, Apple watch S6 LTE, M1 Air, iPad 11 Pro 2020+Magic Keyboard, Apple TV 4K, Sony A8

(#34879) zseko válasza CrAzY88 (#34878) üzenetére


zseko
veterán

A BetterBatteryStats programot mondják jónak.

HR24.hu

(#34880) tmagic válasza zseko (#34879) üzenetére


tmagic
tag

Sziasztok..segítségeteket kérném abban hogy hogy tudnám visszarakni a gyári 2.1-es romot a telóra?Jelenleg 2.2.2 főzött van rajta.....Pontos leírást tudna nekem valaki adni?Gyári független a telefon... :R

[ Szerkesztve ]

(#34881) Gergőkee válasza person (#34875) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Sorry, csak annyira hozzám nőtt ez a topic, hogy gondoltam itt hirdetem meg először.

Egyébként megtaláltam a dobozt, cd-t, leírást, de még a használatlan agyba dugós headsetet is.

(#34882) Gergőkee válasza tmagic (#34880) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Letöltesz egy gyári firmware-t, és Odinnal felnyomod.

(#34883) CrAzY88 válasza zseko (#34879) üzenetére


CrAzY88
aktív tag

Köszi, kipróbálom. Esetleg olyat is tudtok ami figyeli folyamatosan hogy mennyi procit esznek a progik, és vissza tudom nézni? Az van hogy zenét hallgatok, és elkezd berecsegni meg ilyenek, tudom h proci miatt van (anno a régebbi pc-nél lehetett könnyedén elérni ezt a hatást), de nem tudom hogy melyik program miatt van. Semmi háttérben futó nincs fent, kivéve ugye a zenelejátszót. Tudna valaki erre valami megoldást? Nagyon hergelő.... És csak pár napja vettem, ne kelljen már 3 nap után utálnom...
Szinkronizálás ki van lőve, 3g ki van lőve, ha nincs wifi-n akkor is csinálja.

Köszönöm a segítséget

Lexus IS 300h (XE30), iPhone 12 Mini, Apple watch S6 LTE, M1 Air, iPad 11 Pro 2020+Magic Keyboard, Apple TV 4K, Sony A8

(#34884) bubu333 válasza (jan) (#34862) üzenetére


bubu333
tag

Érdekes, de pár nap alatt az #53-mal is visszaesett a szabad memória 57mb-ra. A fruitninja-t próbáltam vele, az játszható, kb 16 fps. A baj csak az hogy a gyors húzásokat nem szereti bevenni a lag miatt.

(#34885) (jan) válasza bubu333 (#34884) üzenetére


(jan)
őstag

Értem...

Nekem időközben megtottyant a telefon. de ha már újrarakom akkor kipróbálom a spicagen modot... banjo is azt használja szóval csak az a legjobb :)

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#34886) Jabby


Jabby
őstag

Sziasztok!
SuperOneClickv2.1.1-el lehet rootolni a gyári 2.1-es Spicat?

(#34887) bubu333 válasza CrAzY88 (#34883) üzenetére


bubu333
tag

Próbáld li a mixzing lejátszót úgy, hogy felveszed a menüjében az audio buffert pl large-ra!

(#34888) bubu333 válasza (jan) (#34885) üzenetére


bubu333
tag

Majd írd már le légyszi melyik a jobb!

(#34889) boxfan válasza (jan) (#34872) üzenetére


boxfan
tag

Köszi szépen,leszedtem a cm-et,de látom,hogy ez nem odinos rom,hanem recoveryből kell feltenni.Hogy tudok legegyszerűbben recoveryt tenni rá?

Vernee Thor,Xiaomi Redmi 5

(#34890) (jan) válasza boxfan (#34889) üzenetére


(jan)
őstag

odinnal... első hszben van tutor!

felpróbáltam ezt a spicagen modot de nem igazán jött be, sőt nem is müködött első boot után fc-k tömkelege fogadott... megy vissza a jó öreg cm.

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#34891) CrAzY88 válasza bubu333 (#34887) üzenetére


CrAzY88
aktív tag

Köszönöm, megpróbálom! Igaz, letöltöttem a PowerAMP-ot, úgy tűnik egyenlőre bevált így első próbanapja után.
Az normális hogy ha elindítok egy egyéb lejátszót, elindul a háttérben (vagyis a futó folyamatok között van) a gyári lejátszó?

Lexus IS 300h (XE30), iPhone 12 Mini, Apple watch S6 LTE, M1 Air, iPad 11 Pro 2020+Magic Keyboard, Apple TV 4K, Sony A8

(#34892) bubu333


bubu333
tag

Visszaolvasgattam a fórumba és azon filózok, hogy érdemes valami drivert/patchet/csomagot telepíteni a CM 6.1.1 a8.4 + legfrisseb yonip mellé? Olvastam hogy régebben sokat volt szó valami intercept 3d meg ssswitch dolgokról. Ezek hiánya miatt lassú a telóm? (kb 570 quadrant pont). Nem főztem romot, csak a kernelt meg az alap CM-et toltam fel.

(#34893) bubu333


bubu333
tag

Két másik dolog:

-Kikapcsoltam a CM beállításoknál a képernyő elfordulását, mert totál idegesítő ha a menü forog. A baj hogy ekkor egy app sem forog el pl böngésző. Egyik nem megy a másik nélkül?

- A telefont csak a tapizás tartja ébren, semmi más. Pl. játékok sem, ezért ha játék közben nem nyomok semmit x mp-ig akkor lezár a telefon. Meg lehet oldani hogy a telefon bizonyos appoknál ébren maradjon / tovább maradjon ébren?

(#34894) (jan) válasza bubu333 (#34892) üzenetére


(jan)
őstag

Nekem eddig a sima cm meg a yonip a legjobb ! volt 600 óra uptime... én nem raknék mellé semmit se.

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#34895) Jaki2000 válasza bubu333 (#34853) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Az az igazság, hogy régebben én is sűrűn fikáztam a spicát, mint Person barátunk. Aztán kaptam a pofámba, hogy milyen kurva jó teló. A felbontása, meg lehet moddolni, meg lejátssza divixet..... Aztán elkezdtem moddolni, de divixet sosem néztem rajta. A nagyokos már nincs a fóruban, de keress rá a divixr-e, és úgy az év elején kutakodj. Hátha írtak valami okosat (ha már ilyen okosak voltak)

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#34896) person válasza Jaki2000 (#34895) üzenetére


person
senior tag

Nem is fikáztad. :DDD A véleményem meg nem ismétlem nem akarok senkiben beindítani mély indulatokat szeretett spicája miatt. Persze nem én voltam az egyetlen voltak rajtam kívül még sokan mások de köszönöm, hogy kiemeltél! :D Na de közben megjött az akku. Kíváncsi vagyok holnap hogy bírja. Eddig jónak tűnik de fél nap használat kevés. Olyan mint 1-2 hét után esküdözni egy romra. :)

[ Szerkesztve ]

(#34897) (jan)


(jan)
őstag

Szösszenet:

Asszonypajtással fácsebukon tartjuk a kapcsolatot (mivel mobilon ingyenes //annyit is ér) mivel volt probléma belőle hogy későn válaszoltam ezért ahelyett hogy elmagyaráztam volna neki hogy nem nyomkodom állandóan a telefont gondoltam összedobok valami egyszerű értesítést. Feltétel volt hogy addig amíg nem olvasom el az üzenetet 2 percenként pttyenjen.

android for facebook - túl, böhöm, lassú, megbízhatatlan, és amúgy is sok adatforgalmat generál

facebook messenger - nem igazán akart működni

friend castet - hol működött hol nem ( ezen a ponton kezdtem letenni az egészről )

Eddig még olyan hogy ismétlődő jelzés képben se volt. Ugye nyilvánvaló lenne hogy email értesítés csak sajnos az 20 percet késik. Keresgéltem kutakodtam de semmi.

Végül aztán a következő összeállítás lett ami nem a legjobb de stabilan működik :

Elsődleges gmail fiókomra érkeznek a leveleim ezt szűrővel átirányítottam egy másik gmail címre (legalább Prohardver privátok is jönnek a telefonra :DD ) a másodlagos email felvétele a telefonba valamint hozzácsaptam még a missed reminder nevü alkalmazást ami 2 percenként figyelmeztet ha nem olvasott email/sms nem fogadott hívás van.

Félig meddig elégedett vagyok, hiszen megjön fb (igaz 20 perces difivel) valamint minden olyan levél amit átirányítok (elsődleges címre túl sok levél jön) megvan a 2 perces ismétlés is. viszont azt katasztrofálisnak tartom hogy nem lehet egy rendes üzenetkezelést csinálni androidra ami rendesen kezelné az fb üzeneteket!

Nézzétek el hogy ide blogoltam :B gondoltam megosztom a tapasztalataimat hátha másnak is segítek!

a drodid legyen veletek!

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#34898) Cyberbeni válasza (jan) (#34897) üzenetére


Cyberbeni
addikt

2.2-ben már van push notification...

(#34899) bubu333


bubu333
tag

Megtaláltam végső konfigomat: CM 6.1.1 alpha 8.4 + yonip final #53 + intercept 3d for CM 8.4

-játékok ennél jobban semmivel sem mentek
-hd youtube meg se zökken
-a menük sebessége elfogadható
-quadrant 617 pont
-a moboPlayerrel régi avi-k simán, xvid simán, amelyik akad, azt nem kell fit screennel nézni és nézhető (gondolok itt a nagyobb felbontásúakra).

(#34900) Jaki2000 válasza bubu333 (#34899) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

:C

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.