Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33951) rutyika68 válasza BalanceR (#33950) üzenetére


rutyika68
őstag

Ha nem lehet akkor úgy sem engedi.

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#33952) mm89 válasza rutyika68 (#33945) üzenetére


mm89
őstag

Vedd meg az enyémet! :D Tökéletes tesztalany!

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#33953) BalanceR válasza rutyika68 (#33951) üzenetére


BalanceR
addikt

Windows is enged törölni a system mappából, csak aztán nem áll fel a rendszer....
A citromailes címedre mehet?

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#33954) mm89 válasza BalanceR (#33953) üzenetére


mm89
őstag

de a windows egy sz@r...

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#33955) rutyika68 válasza BalanceR (#33953) üzenetére


rutyika68
őstag

Igen!

[ Szerkesztve ]

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#33956) rutyika68 válasza mm89 (#33952) üzenetére


rutyika68
őstag

Most kiköltekeztem. :K

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#33957) mm89 válasza rutyika68 (#33956) üzenetére


mm89
őstag

Ócó! Mindjárt itt a fizetés, megtartom neked addig :) Olcsóbban megkapod mint amennyiért eladtad az előzőt... mondjuk egy 10essel! na? :)

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#33958) (jan) válasza mm89 (#33954) üzenetére


(jan)
őstag

az android is az! legalábbis most kicsit ugyérzem ezen a spican.

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#33959) Tutu7030 válasza rutyika68 (#33942) üzenetére


Tutu7030
veterán

Ugye?:D :C
A spica után egyszerűen én sem bírtam ki, hogy ne "gyalázzam meg" szegény 2X-et is. :DDD Egyszerűen úgy éreztem, hogy könyörög egy custom rom-ért. :))

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#33960) mm89 válasza (jan) (#33958) üzenetére


mm89
őstag

Szerintem az androiddal nincs baj, csak megfelelő hardver kell hozzá, vagy nem agyonmoddolt romok alapján kell megítélni :)

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#33961) Norbi14


Norbi14
senior tag

HoneycombMod (Eclair 2.1.3) ez van most fent banjo kernellel, de úgy vettem észre elég gyorsan merül az aksi.... valami másik ajánlott kernel?

(#33962) mm89 válasza Tutu7030 (#33959) üzenetére


mm89
őstag

Szia! Mi a helyzet a 2X -szel? Hogy muzsikál? Milyen gyorsan merül? Azt olvastam róla, hogy elég gyenge az akksija. Szerinted EZ milyen? Mit tudsz, van ebből is több fajta hardverrel gyártott változat?
üdv!

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#33963) O_L_I válasza Norbi14 (#33961) üzenetére


O_L_I
őstag

Ha azzal a ROMmal gyorsan merül akkor sztem inkább csinálj egy wipe battery stats-ot.
feltöltöd, kikpacs, tovább tölt amígy ki nem írja hogy fully charged, reco menü, wipe batt.

(#33964) Norbi14 válasza O_L_I (#33963) üzenetére


Norbi14
senior tag

Okés, megpróbálom.

(#33965) (jan)


(jan)
őstag

Uraim!

Mivel lehet olyan backupot csinálni ami menti az sd-ext-et is ? és utána tutira frankón visszatudom rakni. :)

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#33966) Tutu7030 válasza mm89 (#33962) üzenetére


Tutu7030
veterán

Eddig tetszik.:D Bár a hangja lehetne jobb is. Ha sokat nyomkodom, akkor gyorsan merül, de cirka annyit bír, mmint a spica. Én most a MIUI romot próbálgatom(vannak hiányosságai), de összességében nem rossz.
Én nem mernék ilyen kínából vásárolt eszközt venni ( mondjuk, szinte minden onnan jön már :D ).

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#33967) janes74 válasza mm89 (#33962) üzenetére


janes74
senior tag

Nekem nagyon bejön MIUI-val.Mondjuk elég szépen merül.

(#33968) #30734848


#30734848
törölt tag

Hívás közbeni mikrofon hangerejét lehet valahogy állítani? mert panaszkodnak rá, hogy alig hallanak hívás közben

(#33969) Jaki2000 válasza #30734848 (#33968) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Most, hogy mondod, nekem is vannak ilyen problémáim.

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#33970) #30734848 válasza Jaki2000 (#33969) üzenetére


#30734848
törölt tag

mondjuk nekem szerintem azóta csinálja, mióta új romot raktam. előtte nem vettem észre ilyet.

(#33971) Jaki2000 válasza #30734848 (#33970) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

:K

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#33972) Jaki2000 válasza Jaki2000 (#33971) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Tud valaki részletes leírást a Servicemode-ról???
Itt [link] találtam egy kezdeményezést, de azóta sem.
A belépési kód ott nem pontos. A helyes: *#*#197328640#*#* ÓVATOSAN!!!
Ennek megfelelően állítottam a mikrofon hangerőn. Holnap csekkolom.

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#33973) #30734848 válasza Jaki2000 (#33972) üzenetére


#30734848
törölt tag

Kiváncsian várom ;)

Mellesleg a CyanogenMod-os romok közül melyik most a legújabb? /vagy ami aránylag a legjobb/ Mostanság nem nagyon követtem figyelemmel a fejlődést.

(#33974) Jaki2000 válasza Jaki2000 (#33972) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Hát ez sötét terület. A belinkelt hsz-nél többet a neten sem találtam. És a paraméter változtatás sem egyértelmű. Szóval:
Tud valaki valamilyen leírást a Servicemode-ról???

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#33975) bahher


bahher
csendes tag

Feltettem a SGM-BETA2.1_HoneycombMod_Plus_3.3.5_Yonip_24Bpp-romot és az volna a problémám hogy a bejövő (vagy a kimenő) hívásoknál kb 1 mp-ig lehet csak a hívást hallani utána meg süket. Ha a hívás alatt ha a menüjében bekapcsolom (hangszóróra és utána kikapcsolom,) akkor lehet hallani rendesen. Erre a problémára tud javasolni valaki megoldást?

(#33976) Jaki2000 válasza bahher (#33975) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Mindent a telepítési sorrendet betartottál? Ill. SD-t formáztad?
Mivel a korábbi problémára nem volt megoldás újrahúztam, ugyan azzal mint te. Egyenlőre minden rendben. Annyi, hogy most sem tudom a névjegyeket SMS-ben küldeni.
Ill. a Luncher Pro-t kicseréltem a korábbi magyar nyelvűre. A KeyboardPro a szótártól még mindig meghülyül. Viszont nagyon tetszik a sok színes ikon :D
Köszi Rutyika :R Remélem tartós lesz. Ha gond nélkül belakom, csinálok egy bazi nagy backupot.

Rutyika azt üzeni, hogy az SG SII brutális.
A Spica meg "manuális". Márhogy állandóan basztatni kell :DDD

[ Szerkesztve ]

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#33977) bahher válasza Jaki2000 (#33976) üzenetére


bahher
csendes tag

Betartottam mindent, és már másodszorra húztam újra,mert elsőre is ez a gond volt. a HP-kernellel is :O
Az SD nem lett formatálva... (hát megpróbálom úgy is... )

(#33978) mm89 válasza janes74 (#33967) üzenetére


mm89
őstag

Köszi a válaszokat! Tutu neked is! Valszeg inkább defy lesz, az jobban bírja akksival..)

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#33979) zseko


zseko
veterán

Hébe-hóba használom a Buzz!-t a GoogleMaps-en, de egy ideje nem találom. Megszüntették, vagy mi van vele?

HR24.hu

(#33980) csupordezso


csupordezso
csendes tag

T. Uraim!
Meg tudná-e mondani vki, hogy ha a 3 oldalon megjeleníthető összesen 36 alkalmazásnál többet telepítek, akkor a 3 oldalra ki nem férő alkalmazások honnan indíthatóak? Illetve nyitható-e egy negyedik lap a nem látszó alkalmazásoknak?
Köszönettel!

(#33981) Jaki2000 válasza csupordezso (#33980) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Ez a telepített Lunchertől függ. Ha jól emléxem az ADW Luncher 3 ablakos a Pro verzió 7, a Go Luncher Ex-ben te adod meg. Korábban a 2.1-en nem tom mi volt, de ott csináltam 10-et.

[ Szerkesztve ]

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#33982) mm89 válasza csupordezso (#33980) üzenetére


mm89
őstag

Minden alkalmazás indító ikont kiraksz a home -ra? (asztalra ha úgy tetszik)
Nem jó azt az app drawerből indítani?

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#33983) csupordezso válasza Jaki2000 (#33981) üzenetére


csupordezso
csendes tag

Köszönöm a választ! A kérdésem biztosan amatőr volt, de a válazs alapján rákerestem a Marketen, és érteni vélem, hogy ha telepítem az általad javasolt GL EX-et, akkor a probléma megoldva. Köszönöm!

(#33984) csupordezso


csupordezso
csendes tag

Kszönöm a választ! Az app drawert hol érem el? azt is telepíteni kell? Gyári állapotában ilyent nem találtam, és a haszn ut sem tér ki erre.

(#33985) Jaki2000 válasza mm89 (#33982) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Mondjuk, ha felrakok vagy 40 játékot és nem szeretném az appok között keresgélni. Ez hülye példa, mert én max 3-4 játékot tudok elviselni, de ha a kölöké lenne, akkor nincs határ.
De úgy is lehet csökkenteni, hogy a csoportos app-ok ikonját egy könyvtárba gyűjtjük. Egy mappába is 16 ikon fér. 1 home képernyő 16 mappa az 256 app. És már meg is oldódott. :DDD

Szerk.:
Az előző hsz-edhez. Valószínú azaz alsó középső ikon, amire az össze app előjön, és kergetheted őket

[ Szerkesztve ]

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#33986) mm89 válasza csupordezso (#33984) üzenetére


mm89
őstag

Ahogy Jaki mondja, azt nevezzük app drawer -nek ahol az alkalmazásaidat látod. Ha gyári rendszered van akkor így kéne kinéznie:
KATT IDE

[ Szerkesztve ]

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#33987) (jan)


(jan)
őstag

Tudná valaki linkelni a spicara optimalizalt merges madarakat ? koszi :)

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#33988) icepeti válasza (jan) (#33987) üzenetére


icepeti
tag

https://www.sugarsync.com/share/cve9wzbkrirej

(#33989) Jaki2000 válasza (jan) (#33987) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

http://news.samdroid.net/2010/12/angry-birds-port-for-samsung-spica-i5700/

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#33990) leroyclub


leroyclub
senior tag

Valoszinű beszerzek 2. telefonnak egy Spicát. Melyik a legjobb ROM amit rá lehet tenni? 2.2 van rá? Ha nincs akkor a 2.1 miben tud kevesebbet?

(#33991) Jaki2000 válasza leroyclub (#33990) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Rövid összefoglaló a telepítéshez [link], miután 2x-3x átolvastad az #1 hsz-ben lévő tanulmányokat.
Rutyika készített pár jópofa ROM-ot. Nem rég lett linkelve néhány: [link] [link](nekem most ez van) [link]
Vagy főzhetsz is magdnak: [link]
Javaslom, hogy a fórumot is olvasgasd vissza, legalább pár 100-at, tapasztalatokat szerezni.

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#33992) leroyclub válasza Jaki2000 (#33991) üzenetére


leroyclub
senior tag

Valamennyi fogalmam van mert vagy egy GalaxyS-em is amit magamnak flasheltem odinnal. Ezt a Rom konyhát hiába nézem, nem értem. Nincs esetleg valahol egy leírás hozzá? Pl touch driverek között mi a különbség és egyáltalán mi az a frozen lake? Vagy ha ezek levannak irva akkor bocsi. Meloban vagyok, de este átolvasgatom a forumot..

(#33993) Jaki2000 válasza leroyclub (#33992) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Bocsi, hogy általánosan fogalmaztam. Nem nagyon tapasztaltam, hogy mostanában a különböző romokat megtárgyaltunk volna. Rutyika variálta az SGM HoneycombMode romot. Korábban tett néhány megjegyzést, hogy mik is vannak benne. De én nem veséztem nagyon, örülök hogy működik :D . Korábban főzött 2.1 Eclair-t használtam, majd Rutyika első modját. Most azt amit írtam, de nehezen állt be. Nagyon gyors!
Itt [link] van sok okosság, illetve az előző hsz-ben linkelt konyha 2.2-es. Ehhez linkelt Rutyika Honeycomb témát is.

[ Szerkesztve ]

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#33994) leroyclub


leroyclub
senior tag

Felraktam a swallowtail drivert, de odin nem megy tovább annál hogy setup connection. Kell még neki valami driver?

(#33995) mm89 válasza leroyclub (#33994) üzenetére


mm89
őstag

Ha már a connectedet kiírta akkor elégnek kellene lenni. Ha a setup connection nél megállt, akkor húzd le nyugodtan és kezdd előlről, bár valószínűleg már megtetted.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#33996) bobace


bobace
őstag

Sziasztok!
Egy barátomnak van ilyen telója és megkért, hogy frissítsek már neki ROMot. Legutóbb kb egy éve rakam fel neki a gyári 2.1-et, azóta nem követtem a dolgokat. Most kezdtem utánaolvasni, de eszméletlen sok verzió van... Nem nagyon ismerem ki magam köztük.

Szóval szeretnék kérni valami 2.2-es romot, ami stabil, megy benne minden, és a gyári UI-nál használhatóbb. Mit tudtok ajánlani, mit szedjek le?
A telepítés ugyanúgy megy Odinnal?

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#33997) Jaki2000 válasza bobace (#33996) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

#33991 hsz.

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#33998) Jaki2000 válasza leroyclub (#33994) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Én az ősi módszert használtam, telepítettel a Samsung KIES programot. A KIES tojik a Spicara, de tuti felteszi a drivert. :D

Bocs! nem szerkesztettem :W

[ Szerkesztve ]

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#33999) bobace válasza Jaki2000 (#33997) üzenetére


bobace
őstag

Ezt láttam, magát a Romot le is szedtem, de a nevében 2.1 van, gondolom nem 2.2-es. Leírás van hozzá valahol? Meg az hogy "jópofa" még nem jelző a stabilra pl. :)

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#34000) Jaki2000 válasza bobace (#33999) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Az az SGM verziója.
Nem tudok képernyőt menteni, mert 24 Bpp-s
Így néz ki:

Android verzió: 2.2.2
Alapsáv: i570EXXJD1
Kernel: 2.6.32.9
Mod: SGM-BETA.2.1 UP.v3.3.5 [HoneycombMod Plus]
Build: YONIP Kernel V.22B 24Bpp

Azt hogy "jópofa" nem a stabilra értettem, hanem hogy Rutyika mindig próbált valami tetszetős megjelenést bele építeni. A "stabilról" meg az a véleményem, hogy olyan Spica-ra nincs. Van akinek ua. rom napokon belül elszáll, van akinek hónapokig semmi baja. És ez nem csak a romtól függ, hanem, hogy ki mennyi és milyen appokat pakol fel. Mert egy tört, vagy béta app, vagy akár valami giga játék ami SG SII-őn megy rendesen, helyrerakhatja a dolgokat. Most ezzel a rommal müxik rendesen, elég gyors. Persze nem veheti fel a versenyt még az ACE-szel sem, de 100x jobb, mintha bármely hasonló kategórijás telonál amit próbáltam. Érzésem szerint még a ZTE-t is veri. De ha játszok pl az AngryBirds-szel, kell egy kis idő, hogy magához térjen, pedig úgy van beállítva, hogy a lunchert és a telefon funkciókat tartsa a memóriába. De a marketről történő telepítés után is pihenget. De ha általános dolgokat nézem teljesen rendben van, egy két widget is megy folyamatosan. Pl ajánlom időjárásnak az új Fancywidget free-t.
Ha van egy jól működő nagyjából belakott rendszered, javaslok recoveryből egy tar backupot, és ha gáz van, odinnal egy vissza lehet állítani. És lehet újra buherálni.
De mindig SD format (előbb mentés), vagy legalább a rendszer backup filék törlése, mert az új rendszer visszatölthet a backupokból.

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.