Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34501) Jaki2000 válasza kotibor (#34499) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Vagy szivargyújtó-USB átalakító kb. 1200 Ft és tudod használni akár a meglévő adatkábelt. Pl.: [link] De van millió.

(#34498) Kleroo
Ugyan ennyit faszoltam korábban a navival. Ha a Spica elmúlik, jön más :D

[ Szerkesztve ]

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#34502) Khan13


Khan13
senior tag

Sziasztok

Segítséget szeretnék kérni: Spica telefonom restore után nem indul el, hanem boot végén lefagy (boot képen csík végigtölt és ezután), és megáll. Csak aksi kivételével tudom leállytani/újraindítani, de utána is ugyanez. Onnan indult a történet, hogy samdroid 2.2.2 volt rajta, így vettem hardveraprón, ma tettem rá a helyére egy ultimate spicaclairt, gondoltam kipróbálom. Ez szép és jó, de állandóan ilyen-olyan processz leállt bocs hibaüzeneteket dobál, hívásomat sem tudtam emiatt fogadni. Na mondom régi rendszer vissza. Nyomni akartam telepítést, semmi, újraindítottam a restore módot, na elkezdett cache törölni meg formattálni és telepíteni, aztán visszadobott a restore módba. Restoret nyomtam, hogy akkor állítsa úgy vissza a rendszert nekem az is jó. Utána restartoltam hogy systemet töltse be, és ezután már csak bootolásig jut... Most mi a teendő?
Egyszer próbálok rajta oprendszert cserélni máris tönkreteszem :D

(#34503) zseko válasza Khan13 (#34502) üzenetére


zseko
veterán

Szia!
Odinnal tegyél fel mindent teljesen elejéről.
Így csináld, ez biztosra működik.
Rootold, majd utána tedd fel ezt, Rutyika által készített rom.
Több helyed lesz programoknak, ám nem szereti ha ki van véve az sdkártya: Dalvik to cache

És még kis tutorial hozzá Rutyikától:

"Telepítés menete:
Flash > restart
Root > restart
Recovery > Wipe factory reset > HoneycombMod install > restart (hosszabb boot idő, ilyenkor csinálja a ext2-t)
Ha betölt a redszer, restart (ilyenkor tölti be a skint, hosszabb boot idő)
Recovery > wipe dalvik cache > dalvik to cache install > restart
Recoveryben egyszerre mindig csak egy műveletet csinálj!
Minden alkalommal várd meg még teljesen feláll a rendszer!

A Smart Keyboard első kérdésére, nem a válasz! Magyar ékezetek beállítása: Menü/smart key/Beállítások/Smart key..Pro/nyelv/és ott magyar, és már lesz ékezet.
Mindenki saját felelősségre! Nem vagyok felelős ha valami balul sül el!"

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#34504) kovacszk válasza Kleroo (#34498) üzenetére


kovacszk
senior tag

Ezt ne úgy értsd hogy minden héten újrarakja az ember, de sokszor egyik pillanatról a másikra adja meg magát, és ez ellen nem tudsz mit csinálni. Jó ha a tulaj maga meg tudja csinálni.
Egyébként negyed óra alatt új rendszer van a vason, a backup még a beállításaidat is visszarakja.

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#34505) rutyika68 válasza Khan13 (#34502) üzenetére


rutyika68
őstag

No comment

:) :C

[ Szerkesztve ]

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#34506) spicafan


spicafan
csendes tag

Sziasztok!

[link]

Egy klikkes root program Galaxy Spicahoz, tesztelve, működik.
Akinek szüeksége lenne rá, és nem akar új kernelt rakni 2.1 alatt sem, az töltse le és próbálja ki

MD5: 08bd16addbd61e366cb4b990cde092af

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Fontos hogy a mappa nevében NE legyen szóköz, mert nem fog működni!

(#34507) dlaccc válasza spicafan (#34506) üzenetére


dlaccc
aktív tag

Kösz, meglesem :)

(#34508) Khan13 válasza zseko (#34503) üzenetére


Khan13
senior tag

Köszi a segítséget.
Következő a probléma: nem ismeri fel a telefonom, vagy mi...

Leszedtem a firmwaret, beillesztgettem, de ennyi. Odin bezár, telefon lehúz, telefon vissza, Odin indít, és semmi változás.

Most mit kell/lehet tenni?

(szerk.: ha startot nyomok, azt írja csatlakoztassak telefont)

[ Szerkesztve ]

(#34509) spicafan válasza Khan13 (#34508) üzenetére


spicafan
csendes tag

akkut vedd ki, tedd vissza, hangerő le gombot + fényképező gombot + bekapcsolás gombot nyomod ugye? ha így csinálod meg kéne hogy jelenjen a downloade mode.

(nem olvastam vissza hogyan csinálod)

(#34510) Khan13 válasza spicafan (#34509) üzenetére


Khan13
senior tag

Win7 így végre feltelepítette, mint GT-5700 - Card. Odin ettől függetlenül nem tud mitkezdeni vele...

(#34511) zseko válasza Khan13 (#34510) üzenetére


zseko
veterán

64bites win7? Azzal kicsit macerás.
Először is, fel kell tenni a kiest, mert kellenek belőle a driverek. Aztán le kell lőni, hogy ne fusson a háttérben.
Aztán kell valami swallowtail driver is vagy mi, ezt most így nem tudom hirtelen. Azt nem egyszerű feltenni win7 alá, nekem is hibát írt, de megtaláltam a kies mappájában, úgyhogy csak felment.
Az Odint pedig rendszergazdai módban kell indítani.

HR24.hu

(#34512) Cyberbeni válasza zseko (#34511) üzenetére


Cyberbeni
addikt

nekem simán működik odin win7x64 alatt.
persze mióta újraraktam a wint, azóta nem volt fent kies, viszont ma fel akartam rakni android commandert, és csak 3 másik programot kellett mellé felraknom, meg a gépem újraindítanom.

(#34513) Jaki2000 válasza rutyika68 (#34488) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Igen, elkezdtem. Hogy teljes legyen az életem, most a PC nem ismerte fel az istennek sem. Minden uninstall, driver fel és lám megint jó. 10-kor kezdtem hozzá, most fenn van az SGM beta3. Igaz nem egész nap ezzel szórakoztam, mert volt dolgom, de a szopással kb 3 óra.
Ez az én sorsom. :O
Nézegetem.

(#34504) kovacszk
Mi van azzal a 15 perccel? ;)

Még annyi: most müxik nekem először a dalvi to cache recoveryből. :F

Meg még annyi: Mennyi új user!

[ Szerkesztve ]

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#34514) kotibor válasza Khan13 (#34508) üzenetére


kotibor
tag

Asszem én vagyok az egyik legfrissebb Spicás....de tudni vélem a választ.
Ugyanígy jártam én is, nekem sem ismerte fel, nálam win7 64 bit volt fent.

Bevittem céghez, ott 32bit-es XP minden gond nélkül látta és odin is kezelte, :C

2004-óta csere-berélek, az ezt megelőző értékelési rendszer alapján: kotibor felhasználónak 227 pozitív és 0 negatív értékelésem volt---> http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=kotibor

(#34515) zseko válasza Cyberbeni (#34512) üzenetére


zseko
veterán

Nekem is simán működött miután feltettem azt a swallowtail drivert. Bár más fórumokban nem olvastam hogy kellene csak itt, és nem is próbáltam anno nélküle...

HR24.hu

(#34516) Jaki2000


Jaki2000
aktív tag

Az android keyboard-ot eltávolíthatom, ha keypoardpro-t szeretnék?

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#34517) (jan) válasza Jaki2000 (#34516) üzenetére


(jan)
őstag

én eltávolítottam :)

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#34518) Jaki2000 válasza (jan) (#34517) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

És mivel?

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#34519) (jan) válasza Jaki2000 (#34518) üzenetére


(jan)
őstag

titanium backup

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#34520) Jaki2000 válasza (jan) (#34519) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Nagyon jó! Nem engedte a pro-t. Most jó és magyar szótár is.

Most, meg nem kapcsolódik a wifin. A routerre felmegy, de aztat mondja nincs kapcsolat.
Délelőtt még volt! :F

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#34521) Jaki2000 válasza Jaki2000 (#34520) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Szóval feltettem próbaképpen az SGM beta3-at. Elsőre minden frankó, de most nem megy a wifi-n az adat. Felcsatlakozik, a routerben is látom. A megosztás az jó. Már mindent kipróbáltam. A cégnél WPA2, otthon WEP. Kikapcsoltam a titkosítást a routeren, úgy sem. Kikapcsoltam az alvó módot is.
Van valakinek ötlete, vagy pakoljam újra?

Köszi Jan! A TitaniumBackuppal eltávolítottam és most jó a KeyboardPro.

(#34496) rutyika68 Nem lehet letölteni!

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#34522) mandju


mandju
senior tag

Sziasztok!

Ismerősöm spica-ja van nálam, megkért, hogy tegyek fel neki valami jó romot... jelenleg cm 6.1.1 spica-alpha8.4. van rajta... érdemes valami mással próbálkozni, vagy factory reset és hangoljam be neki ezt a romot? előre is köszönöm a válaszokat!

alapsáv: xxjd1
kernel: dev criminal 65

[ Szerkesztve ]

* JVC DLA-Z1 * xyscreen soundmax 4k ultra thin frame 135" 2.35:1 AT * Trinnov Altitude 16 * FusionAmp * Apollon Audio NCMP 6350 * IMG Stageline STA800D * Lab Gruppen FP10000Q * HTPC MadVR * DIY H16-15 Bold Series 9.4.6 * VanDamme *

(#34523) (jan) válasza Jaki2000 (#34521) üzenetére


(jan)
őstag

Nincs mit!

Nekem most a sima cm + yonip kernel van. néha megtorpan de eddig nem volt vele hiba.

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#34524) Khan13 válasza kotibor (#34514) üzenetére


Khan13
senior tag

Holnap akkor feldobok egy XP-t, mert win7-en semmi változás.
Ma is akartam, de az XPSP1 CD még nem SATA barát...CD-m meg nincs amire kiírhatnám az SP3-ast... Szóval nagygépre virtual szerver, azon deployment services és onnan letolom a laptop torkán hálózati telepítésként :D Aztán majd jelentkezem :DD

(#34525) Jaki2000


Jaki2000
aktív tag

Voku nagyon nyomja: SpicagenMod + X v6.6 => SpicagenMod BETA3.1

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#34526) (jan) válasza Jaki2000 (#34525) üzenetére


(jan)
őstag

kicsit gáz hogy lépeget vissza a kerneleken.

banjo se alszik van új yonip kernel. aki játszik annak kötelező!

majd ha valaki felrakja az uj modx-et írjon már hogy megy e a *102#

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#34527) Jaki2000


Jaki2000
aktív tag

Jó kis beszólás a két yonip kernel között [link]

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#34528) f1alonso


f1alonso
aktív tag

Üdv újra!

Valaki tudna-e linkelni nekem spicához samsung modem drivert , h felismerje a telót az odin?
csak mert ami eddig volt mindig jó volt , de azóta 64bites a rendszerem és ezen nem akar működni...szóval olyan kéne ami megy 64biten is :) köszi előre is.
(Erre a bigyóra gondolok: Swallowtail_v4440_WHQL_Certified)
64bitesbe kéne :)

(#34529) f1alonso válasza f1alonso (#34528) üzenetére


f1alonso
aktív tag

Már tárgytalan megoldottam :D

(#34530) Jaki2000 válasza Jaki2000 (#34521) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Ezt nem gondoltam volna! A VOKU kernelt (ez van benne Vokunak köszönhetően) lecseréltem Yonipra. És láss csodát müxik a wifi. :(((

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#34531) pöcpec válasza rutyika68 (#34453) üzenetére


pöcpec
csendes tag

Bocs, hogy megint akadékoskodok, de tudni szeretném és más "haszontalan" app-nál sem árt, ha törölhetők a fölösleges bejegyzések (Gondolom!) Illetve mostanra sikerült képernyőmentést csinálnom.
Íme:

(#34532) pöcpec


pöcpec
csendes tag

Na talán most sikerül:

(#34533) csabi10 válasza f1alonso (#34528) üzenetére


csabi10
senior tag

Nekem ugyan ez van fenn Win7 64 bit + Swallowtail_v4440_WHQL_Certified + én nem a kiest rakom fel hanem a SAMSUNG Új PC Stúdió-t amivel most is működik.

(#34534) csabi10 válasza Jaki2000 (#34525) üzenetére


csabi10
senior tag

Nekem ez borzalmasan eszi az aksit még mindig.

(#34535) kovacszk válasza csabi10 (#34534) üzenetére


kovacszk
senior tag

Első két három töltésnél nekem is. Ilyenkor alig bír ki 10-12 órát. Utána viszont gondol egyet és majdnem két teljes napot végigmegy, két nap alatt 48 órát értek. Nekem folyamatosan megy a net igaz csak 2g. Két email fiók 5 percenként ellenőriz, BW időjárás 20 percenként stb...

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#34536) Khan13


Khan13
senior tag

Megpróbáltam mégegyszer win7 x64-en. Feltettem Samsung USB driver for Mobile Phonest, próbáltam a Swallowtailt is, de az nem mászott fel, viszont ez után, ha download módban rádugtam a telefont a gépre, akkor win7 feltette mint Samsung ... compisite .. (nem emlékszem :F ) és mint Samsung mobile modem. Így Odin felismerte, beillesztettem a boot, ops stb nyomtam egy startot, és megáll így:

Közben persze a telefon nem csinál semmit, csak a downloading... képet mutatja.

(#34537) kovacszk válasza Khan13 (#34536) üzenetére


kovacszk
senior tag

Aksi ki be és kezd előről, néha csak második harmadikra indul el.

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#34538) Khan13 válasza kovacszk (#34537) üzenetére


Khan13
senior tag

Négyszer eljátszottam, gépet is újraindítottam, aztán nem fogta fel, hogy itta telefon, Samsung usb driver újra install, kétszer eljátszottam a telefon bekapcsolást, és harmadjára lett jó :C Na, akkor mostmár tudom hogy flashelhetem nullára, ha nem jön össze az oprendszer telepítés :)

Mindenkinek köszönök minden segítséget!

(#34539) kovacszk válasza Khan13 (#34538) üzenetére


kovacszk
senior tag

Nekem ezt csak legelőször csinálta, azóta soha nem volt ilyen, de elsőre nekem is ilyen nehezen vette. Mostanra ha 50x nem csináltam meg egyszer sem, de azóta is ok.

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#34540) csabi10 válasza Khan13 (#34538) üzenetére


csabi10
senior tag

Arra figyelj oda , hogy a KIES vagy PC stúdió be legyen zárva /még a tálcán futó eszközfigyelő is/ .
Én mindig rendszergazdaként indítom /jobb klikk futtatás rendszergazdaként/ az odint és megy is szépen.

(#34541) Khan13 válasza csabi10 (#34540) üzenetére


Khan13
senior tag

Ilyenek nincsenek feltelepítve :)

Gyári rendszert flasheltem a telefonra, ez nem rootolt ugye. A nemrég linkelt root program nem érzékeltea telefont. Leszedtem egy i5700_LK2-08_PDA nevű rootolt romot. Erre felraktam a Cyanogenmod legfirssebb spica verzióját, de ez is azt csinálja mint az Ultimate Spicaclair korábban, hogy egyfolytában ilyen-olyan processz leállt és újraindult üzenetekkel bombáz és így használhatatlan. Ötlet valakinek?

(#34542) rutyika68 válasza Khan13 (#34541) üzenetére


rutyika68
őstag

Hali!

Tégy úgy ahogy a videón van, jónak kell lennie.

Lk.. után factory resetet nyomtál?

[ Szerkesztve ]

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#34543) Khan13 válasza rutyika68 (#34542) üzenetére


Khan13
senior tag

Eszembe nem jutott volna, hogy telepítés után mégez is kell :) Nagyon köszönöm, most utólag rányomtam és úgytűnik megoldotta :C

(#34544) Jaki2000 válasza Khan13 (#34543) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Pedig alig 40-nel visszább is le van írva [link] És az is neked szólt. :W
Meg még vagy 1000x

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#34545) csabi10 válasza rutyika68 (#34542) üzenetére


csabi10
senior tag

Ezen CM telepítés után wipe-ol nem előtte ahogy előrébb le van írva. Változik tőle valami, hogy előtte vagy utána?

(#34546) rutyika68 válasza csabi10 (#34545) üzenetére


rutyika68
őstag

Hali!
Mindig előtte tettem, :F de szerintem utána is lehet. :U

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#34547) zseko


zseko
veterán

Újratettem a telefont, kirootoltam és most nem tudok rátenni mást :O Kiválasztom azt hogy Apply any zip from SD, és azt írja vissza: Can't open /sdcard/SGM.zip (bad)
wtf :F

HR24.hu

(#34548) zseko válasza zseko (#34547) üzenetére


zseko
veterán

És nem akar felmenni :O mi a fenét rontok el? Rootolás után Wipe > Factory reset, aztán kiválasztom az Apply any zip from SD menüt, ott a főzött romot (vagy a Rutyika által készítettet, mindegy) és visszadob hibával :F :W

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#34549) zseko válasza zseko (#34548) üzenetére


zseko
veterán

És azóta sem :W Megvennék tőlem és most nem tudom eladni mert nem megy rá más, csak a gyári romok :W Tiszta szíváás :((( :DDD

HR24.hu

(#34550) Jaki2000 válasza zseko (#34549) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Vedd ki minden lépés előtt az aksit legalább egy fél percre. És a flash és a root után is hagyd rendesen betölteni. Esetleg még egy újraindítás és aztán a következő lépés.
Csak ötlet! Az aksi ki az nem árt. Esetleg vedd ki az aksit egyszer legalább 5 percre.

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.