Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34551) KukkSteve


KukkSteve
aktív tag

Valaki nem tudna linkelni egy galériát? Már mint alkalmazást...
Belefőztem a romba a 2.3asat, de nagyon kaksi, régim meg most nincs. :R :B

A számom az adatlapomon. ;)

(#34552) rutyika68 válasza zseko (#34549) üzenetére


rutyika68
őstag

SD-t formázd a telóval és próbáld meg még1x.

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#34553) Jaki2000 válasza KukkSteve (#34551) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Marketbe beírod: "gallery" és tömegesen megjelennek: 2D galery, QuickPic ...

Rutyika!
Ha jól emlékszem ezeket már egyszer leírtad egyben is. Aksi, formázás...

[ Szerkesztve ]

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#34554) zseko válasza Jaki2000 (#34550) üzenetére


zseko
veterán

A rendes betöltődés megvolt, mászkáltam kicsit a menükben is. De sehogy nem akarja az igazat. Már nagyobb kártyával is próbáltam, hátha az 1G particionálva (ext2+fat32, recoveryből) nem tetszik neki.. Esetleg az nem feküdne, hogy 'kirootoltam' a szolgáltatót is? de már nincs türelmem tovább szórakozni vele, pedig holnap vitték volna.. De így, hogy adjam oda..?
Az aksis dolgot kipróbálom. Múltkor is már azt csinálta, hogy ugyanazt a romot nem tudtam rátenni mégegyszer, másikat kellett feltenni. De akkor a gyári miért megy..?

(#34552) rutyika68 azzal formáztam, annyi időre volt visszatéve kártyaolvasóba, míg felmásoltam rá a romot. Ám így is az írt hibát produkálja. A dalvik_to_cache.zip viszont simán fölment.

Aksi kivéve pár percre, de ugyanaz, Can't open /sdcard/akármilyen_romot_probalok_nem_megy.zip
--
na, egyik elindult nagynehezen, majd elválik mi lesz.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#34555) rutyika68 válasza KukkSteve (#34551) üzenetére


rutyika68
őstag

Gallery3D

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#34556) rutyika68 válasza zseko (#34554) üzenetére


rutyika68
őstag

Formázd a telóval a SD-t, ne legyen rajta ext2 partíció. Kártya olvasó nélkül próbáld rámásolni a romot a sd-re.

Függe... semmi köze hozzá, én is úgy használtam a telót.

[ Szerkesztve ]

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#34557) zseko válasza zseko (#34554) üzenetére


zseko
veterán

Bootloop lett :C

(#34556) rutyika68 még úgy megnézem, aztán húzok aludni, kezdem unni, hogy sose jutok éjfél előtt lefeküdni :((( :)

HR24.hu

(#34558) zseko válasza rutyika68 (#34556) üzenetére


zseko
veterán

Kártyaolvasóval másolva ba..ott működni, megint 'Can't open bla-bla-bla' lett :W Akkor most felmásolom usb-ként rádugva a telefont..

HR24.hu

(#34559) zseko válasza zseko (#34558) üzenetére


zseko
veterán

Hogy gebedne meg, telefonon keresztül másolva elindult, most dobjam ki a kártyaolvasót, vagy csak nem szereti, de miért?? Három órája emiatt szívok... Erre azért nem gondoltam volna, thx Rutyika :R

HR24.hu

(#34560) Jaki2000 válasza zseko (#34559) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Sorstársak vagyunk [link]
Én egyszer egy pendrive-val szoptam így. A PCben, amiben felmásoltam minden jó volt. Az új filéket semmilyen másik gép nem olvasta, a régieket igen. Egy másik gépen teljes formázás után jó lett :F

[ Szerkesztve ]

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#34561) rutyika68 válasza zseko (#34559) üzenetére


rutyika68
őstag

Rutin, meg az évek ;) :D... :B

[ Szerkesztve ]

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#34562) rutyika68


rutyika68
őstag

Hali!

Sikerült a témát rátenned, vagy nem is próbáltad, milyen az mod-x, vagy mit is használsz most?

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#34563) Jaki2000 válasza rutyika68 (#34562) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Gondolom nekem szántad ;) Tényleg csak érdekelt az új mod-x , de a vasárnapi szopás után, jött a wifi hiba, valószínű a voku kernel okozott. Ez is szívás volt. Most a yonippal zsír, meg lecseréltem a magyar ADW-re a launchert. Nem tom miért fogtam hozzá, de megy most már rendesen. Ezek után pár ikon miatt most nem próbálnám be a honeycomb themét, mert ha kiakad, én t..kön szúrom magam. Majd egy kicsit tesztelem. Csináltam erről is odin backupot, mikor beállt.

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#34564) T 1000 válasza rutyika68 (#34562) üzenetére


T 1000
aktív tag

Szia!

Feltoltam a romodat, nagyon király. Viszont a Handcent SMS az istennek sem akar működni, indításkor leáll, van valami tipped mi lehet a gond?

(#34565) barlanglako


barlanglako
csendes tag

Hello mindenkinek.
Volna hozzátok egy kérdésem,mi történhet ,hogy bármilyen romm frisitése után a telo nem látja az sd kártyát,root után sem.
a következöt teletpitettem
Flash > restart
Root > restart
Recovery > Wipe factory reset > HoneycombMod install
restart
Recovery > wipe dalvik cache > dalvik to cache install > restart
és meglepetés mert nem látja az SD kártyát,több rommal probáltam de ugyan az semikép se látom a kártyám.
Több kártyával probálkoztam.
amit rámegyek a következö üzit kapom :the sd card is not curently mounted.
Ebben kérem ségitségeteket

(#34566) barlanglako


barlanglako
csendes tag

:W
Elöre is köszönöm segitségeteket

(#34567) adamfriday válasza spicafan (#34506) üzenetére


adamfriday
senior tag

Nálam nem működik, felrakta a SU-t, de pl Root explorer nem látja a data mappában lévő mappákat. JH7-es 2.1-el próbáltam.

(#34568) zseko válasza barlanglako (#34565) üzenetére


zseko
veterán

Csak egy ötlet, de esetleg win alatt ráengedni a hibaellenőrzést, vagy mit? Nálam error-checking néven fut, mert angol win7-et használok :B A linux kényes a szabálytalan leállításokra, néha elég volt hogy nem csatoltam le a pendrive-ot win alatt, csak kihúztam és már nem is látta..

HR24.hu

(#34569) (jan)


(jan)
őstag

Leszedtem marketbol a mérges madarakat. érdekes ujitás van benne ki lehet kapcsolni a hátteret. az első pár pálya yonip 3d kernellel nagyon szépen megy (ha kivan kapcsolva a háttér) remélem a többi se fog beszaggatni.

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#34570) rutyika68 válasza T 1000 (#34564) üzenetére


rutyika68
őstag

Hali!
Nekem is gond volt vele, de van másik alternatíva GOSmsPro 3.50 hu

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#34571) KukkSteve válasza rutyika68 (#34555) üzenetére


KukkSteve
aktív tag

Köszönöm! :R :)

Amúgy,Innen szoktatok főzögetni? Korábban nem, de most már sikerült egy nagyon jót összeállítanom, gondoltam kicsit reklámozom! :P

(Ha már ismeritek, akkor bocsi! :B Sajnos nem tudok minden nap itt lenni! :( )

A számom az adatlapomon. ;)

(#34572) rutyika68 válasza barlanglako (#34566) üzenetére


rutyika68
őstag

Hali!
Van ext2 particíó az SD-n? Csinálj egy mentést az SD-ről, formázd meg a telóval ha másképp nem megy, akkor reciveryből.

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#34573) barlanglako


barlanglako
csendes tag

Hello Rutyika
Tudnál rajtam segitenni,sehogy se találom a megoldást,nemlátja a telo az sd,most tettem ujra a fönti leirásal de aggaszt a probléma.
Válaszodat köszönöm

(#34574) barlanglako válasza rutyika68 (#34572) üzenetére


barlanglako
csendes tag

Mindenképp probáltam,recoveryböl is de nem látja most már a wifirw se akkar csatlakozzni,ujrahuztam egy párszor de semmi eredmény :W

(#34575) barlanglako válasza rutyika68 (#34572) üzenetére


barlanglako
csendes tag

A következöt probáltam
i570EXXJE1
Flash > restart
Root > restart
Recovery > Wipe factory reset > UltimateSpicaclairV1.5 install
restart
Recovery > wipe dalvik cache > dalvik to cache install > restart
elindul a telo és amikkor rámegyek az sd re nem látja,meg amikkor a wifi csatlakozást akkarom elinditani kidobb lecsatolással,vagyis wifi szétkapcsolva.

(#34576) f1alonso válasza KukkSteve (#34571) üzenetére


f1alonso
aktív tag

Én most főztem itt egy jó romot eddig fullos :D

(#34577) rutyika68 válasza barlanglako (#34575) üzenetére


rutyika68
őstag

Kezd így, és használd flashhez és a roothoz ezeket a falsh után még mikor látja SD-t formázd meg a telóval. És ne kártyaólvasóval másolj az SD-re, hanem a telón keresztűl.

[ Szerkesztve ]

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#34578) barlanglako válasza rutyika68 (#34577) üzenetére


barlanglako
csendes tag

o.k köszönöm megprobálom és vissza jelzek :))

(#34579) barlanglako válasza rutyika68 (#34577) üzenetére


barlanglako
csendes tag

Rutyika a flash után a folytatásban a PDA részben mit teszek? mert nem elégé világos,mert edig a i5700_LK2-08_PDA.zip.tar tettem de a képen nem az vann és ezért nem értem

(#34580) barlanglako válasza barlanglako (#34579) üzenetére


barlanglako
csendes tag

Közben rájötem hiszen ott van a belinkelt fájl ban amit linkeltél cyberlaci_flash&root,bocsi ha kellemetlenkedem

(#34581) rutyika68 válasza barlanglako (#34580) üzenetére


rutyika68
őstag

Semmi gond, szívesen segítek. :K

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#34582) barlanglako válasza rutyika68 (#34581) üzenetére


barlanglako
csendes tag

Rutyika,föltoltam a flasht,látja az sd kártyát majd mikkor formázom az sd akkor törli a kártyát másolni akkarok rá Kiesben de nem engedi.
Holnap majd mégegyszer kezdem elöröl,mert már össze vagyok zavarodva,valamit nem csinálok jól,vagy a Kieszben rontok el valamit mikkor másolni akarok az sd re.

(#34583) rutyika68 válasza barlanglako (#34582) üzenetére


rutyika68
őstag

Ne a kiessel, nyisd meg mint meghajtót.
Ment a privi!

[ Szerkesztve ]

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#34584) barlanglako válasza rutyika68 (#34583) üzenetére


barlanglako
csendes tag

o.k köszönöm

(#34585) (jan) válasza barlanglako (#34584) üzenetére


(jan)
őstag

A nativan külsö sdre telepitett progikat mivel tudom csoportosan belső memoriába átpakolni ?

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#34586) adamfriday válasza (jan) (#34585) üzenetére


adamfriday
senior tag

A Titanium backup tudja ezt is.

(#34587) Kleroo


Kleroo
veterán

Ma lesz a nap,ma tolom újra cimbi spicáját.
Milyen rom legyen a kiválasztott? Stabil,jofféle,nem agyonspeedhackelt...
Rutyika romja jó? :)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#34588) (jan) válasza Kleroo (#34587) üzenetére


(jan)
őstag

Én azt az összeállítást javaslom amit banjomester aki biztosan tud egysmást használ.

SGM Beta2.1 Basic Ed. V1.3a (by XION) + YONIP Final Rev.01 (2.6.32.9) VB # 46 + HSDPA/3G + all@ext2 + Intercept3D drivers + Honeygreen Theme w/ FLIP Anim + Libsqlite_Update + Livewallpapers ennek is az eleje a lényeg meg az a2ext

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#34589) dlaccc válasza rutyika68 (#34577) üzenetére


dlaccc
aktív tag

Próbálok ismerkedni az odinnal de addig jut hogy a samsung világít a telón de tovább nem megy.. az odin ezt írja: <1> modem.bin download..
<1> 5/5 Finished.
<1> reset pda..
<0> Started Timer
<1> Close serial port and wait until rebooting.
..itt vége a dalnak se előre se hátra :F

Valami oldal nincs ahol részletesen kivesézik melyik fájl, csomag mire való mit tartalmaz mit módosít stb stb? Csak mert jó lenne tudni is mit csinálok :U

[ Szerkesztve ]

(#34590) Jaki2000 válasza dlaccc (#34589) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

#1 hsz. . Illetve próbáld többször előlről. Akár akksi kivesz, Download, Flash....
Ilyen leírást én még nem láttam (attól még lehet), de ettől még mindenkinek sikerült előbb utóbb.

(#34588) jan
Hát ez jó kis leírás. És te is tudod, hogy mi micsoda. ;]
Nekem pl foggalmam sincs. :F

Azt mondja meg valaki, hogy az AngryBirds-ök szinte minden droidos telón elfutnak többé kevésbé. A Spicán miért ilyen sz@r?

[ Szerkesztve ]

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#34591) (jan) válasza Jaki2000 (#34590) üzenetére


(jan)
őstag

persze. linkelgetek majd csak most ép sp megy a tévében

mármint nem az "énekes" hanem a south park :DD

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#34592) person válasza Jaki2000 (#34590) üzenetére


person
senior tag

Miért? Mert spica ! De a rio szépen ment ha jól emlékszem 1x próbáltam.

jan.: De rég láttam én is bírom. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#34593) dlaccc válasza Jaki2000 (#34590) üzenetére


dlaccc
aktív tag

Na végülis valami blog-on találtam egy 2.2 Froyo-t azt odinnal annyit kellett tenni hogy root aztán one package-ként föl sikerült rakni. Minden megy és gyors is végre.. Bár én váltottam Ace-re most azzal szöszölök, de aszonynak végre megy a Spica :))

(#34594) rutyika68 válasza Jaki2000 (#34590) üzenetére


rutyika68
őstag

Hali

SGM Beta2.1 Basic Ed. V1.3a (by XION) > Rom
YONIP Final Rev.01 (2.6.32.9) VB # 46 > Kernel
HSDPA/3G > Javított adatkomonikáció
all@ext2 > ext2 kiterjesztett fájlrendszer linux kernelhez (data, system, cache)
Libsqlite_Update > Növeli I / O ütemező teljesítményét
.............stb

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#34595) rutyika68 válasza (jan) (#34588) üzenetére


rutyika68
őstag

Drusza!
Az új kernel, és témán kívűl, mind benne az általam össze állított romban.

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#34596) Jaki2000 válasza rutyika68 (#34594) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

"Jan van no!" Nekem kellett vagy 2 hónap, mire megértettem mi az a CM és SGM. Pedig nem vagyok analfa béna. De hogy aki most lát először driodot: w/ FLIP Anim + Libsqlite_Update (szóval valamit nyitogat, és azt updatelték) :DDD
Félretéve a viccet! Buherálom a cuccot én is rendesen, de tényleg fogalmam sincs, hogy némelyik micsoda és miért kell. Hát még aki most lát rootolni valót először.

Egyébként nem akartam hűtlen lenni hozzád. Szerintem valamin, ami nem ide tartozik felbasztam az agyam és elkezdtem buherálni a telefont. És egy hirtelen ötlettől lehúztam a mod-x beta3.1-et. Belenéztem az appokba, meg nézegettem a fórumot. Aztán valami fúrta az oldalamat, backup és szívás.... Így történt.
Most pár nap után azt kell mondanom, hogy nagyon rendben van. Még telepítés előtt beleraktam a legfontosabb appokat, és a magyar ADW launcherprot (mert voku valami launcher2-őt tett bele). Meg ugye lecseréltem a Voku kernelt a final Yonipra. Most várom a bugokat. Van egy rovarirtó haverom. Nemzetközi szaktekintély a szakmában.

[ Szerkesztve ]

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#34597) rutyika68 válasza barlanglako (#34584) üzenetére


rutyika68
őstag

Hali!
Van siker??? Megy az SD?

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#34598) (jan) válasza rutyika68 (#34595) üzenetére


(jan)
őstag

Az príma akkor! sikerült orvosolni a telefonkönyv hibát?

amúgy képzeld az új logmein működik 3d driverrel is szóval most olyan boldog vagyok hogy csak na :)

Azt hogy lehetne megcsinálni hogy a videóban látott effekttel kapcsoljon ki a képernyő? valamint az is érdekel hogy lehetne úgy belőni a telót hogy ne ébredjen fel bármelyik gombra.

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#34599) syler123


syler123
veterán

Rég fórumoztam a Spica fórumon, de most visszatérek. Rutyika hozzád lenne egy kérdésem, hogy a kernelek beleintegrálása rom-ba az nagyon bonyolult?
Vagy egyszerű felülírásos művelet? Mert már valamit összedobnék magamnak, mindenféle cicoma nélkül, a leggyorsabb kernellel, meg kiegészítőkkel. Esetleg egy kiválasztott téma ami megtetszik.
Meg belinkelhetnéd a legutolsó munkádat, mert nem igen látom csak a régebbieket, bár ha megváltál a Spicától megértelek ha nem foglalkoztat.

A válaszokat előre is köszi :)

(#34600) barlanglako válasza rutyika68 (#34597) üzenetére


barlanglako
csendes tag

Hello Rutyika...
Minden tiszteletem,van siker,föltelepitettem a linkelt rommot és működik.
Vagyis telepitettem a linkelt rommot és a következőt tettem rá:
Flash > restart
Root > restart
Recovery > Wipe factory reset > HoneycombMod install
restart
Recovery > wipe dalvik cache > dalvik to cache install > restart
majd utánna az sd re meghajtóként másoltam a dolgokat miután formáztam a teloval a kártyát.
Köszönöm a tanácsodat :R :R :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.