Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:48

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch - Időtálló
Üdvözöllek a Samsung Galaxy Watch okosóra topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#604) niklebi


niklebi
senior tag

Sziasztok.

Ha Multisimet kérek az órához akkor a telefon és az óra telefonszáma megegyezik? Aki használja már a multisimet annak ugyan az a telefonszáma az órán is mint a telefonon? Tegnap óta én is tagja lettem a klubnak, és kértem a multisim lehetőségét. A T-nél nagyon előzékenyen beállították az órát beolvasták a Qr kódot, úgy nézett ki minden rendben. Miután hazaértem és kezdtem ismerkedni az órával derült ki, hogy az óra csak mint egy telefon nem használható szerintem. Ha csak telefonként állítanám be akkor tudnám ki-be kapcsolni,hogy bluetooth-on kapcsolódjon a telefonhoz amikor kell?
Jelenleg a telefon telefonszáma különbözik az órán kiírt számtól. Számhordozás miatt a telefonon 70-es, az órán most 20-as szám van. Nincs semmilyen email kliens az órán, így nem is tudom hogy jelezheti ha emailt kapok, az üzeneteim sem jeleznek az órán. A multisim ha én jól értelmezem klónozza a jelenlegi telefonszámomat, és így tudom ugyanazzal a számmal használni őket. A T-nél a hölgy azt magyarázta, hogy ha engem hívnak akkor a régi számommal hívnak és nálam jelez az óra, ha én hívok akkor az órán lévő új számmal fog hívni az óra. Szerintem ez így nem oké, mert akit hívok nem tudja beazonosítani, hogy ki hívja. Szerintem én is megfutom a saját köreimet ma.
A fenti kérdéseimre remélem tudtok válaszolni. :F :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.